Дівчата Юнаки
вільний стиль   вільний стиль
50 м За часом 2006 - Заявки Стартовий Результати   50 м За часом 2005 - Заявки Стартовий Результати
100 м За часом 2006 - Заявки Стартовий Результати   100 м За часом 2005 - Заявки Стартовий Результати
200 м За часом 2006 - Заявки Стартовий Результати   200 м За часом 2005 - Заявки Стартовий Результати
400 м За часом 2006 - Заявки Стартовий Результати   400 м За часом 2005 - Заявки Стартовий Результати
800 м За часом 2006 - Заявки Стартовий Результати   1500 м За часом 2005 - Заявки Стартовий Результати
 
брас   брас
50 м За часом 2006 - Заявки Стартовий Результати   50 м За часом 2005 - Заявки Стартовий Результати
100 м За часом 2006 - Заявки Стартовий Результати   100 м За часом 2005 - Заявки Стартовий Результати
200 м За часом 2006 - Заявки Стартовий Результати   200 м За часом 2005 - Заявки Стартовий Результати
 
на спині   на спині
50 м За часом 2006 - Заявки Стартовий Результати   50 м За часом 2005 - Заявки Стартовий Результати
100 м За часом 2006 - Заявки Стартовий Результати   100 м За часом 2005 - Заявки Стартовий Результати
200 м За часом 2006 - Заявки Стартовий Результати   200 м За часом 2005 - Заявки Стартовий Результати
 
батерфляй   батерфляй
50 м За часом 2006 - Заявки Стартовий Результати   50 м За часом 2005 - Заявки Стартовий Результати
100 м За часом 2006 - Заявки Стартовий Результати   100 м За часом 2005 - Заявки Стартовий Результати
200 м За часом 2006 - Заявки Стартовий Результати   200 м За часом 2005 - Заявки Стартовий Результати
 
комплексне плавання   комплексне плавання
200 м За часом 2006 - Заявки Стартовий Результати   200 м За часом 2005 - Заявки Стартовий Результати
400 м За часом 2006 - Заявки Стартовий Результати   400 м За часом 2005 - Заявки Стартовий Результати
 
Інши дистанції
Дівчата 4 x 100 м комбінована За часом 2006 - Заявки Стартовий Результати
Юнаки 4 x 100 м комбінована За часом 2005 - Заявки Стартовий Результати
Змішана 4 x 100 м вільний стиль За часом 2005 - Заявки Стартовий Результати
Змішана 4 x 100 м комбінована За часом 2005 - Заявки Стартовий Результати
Дівчата 4 x 100 м вільний стиль За часом 2006 - Заявки Стартовий Результати
Юнаки 4 x 100 м вільний стиль За часом 2005 - Заявки Стартовий Результати
04.12.2019 - 10:00 Заявки Стартовий Результати
1. Дівчата 100 м вільний стиль За часом 2006 - Заявки Стартовий Результати

1. ЄРМІШИНА Анастасія КИЇ 1:01.41
2. ЄРМІШИНА Єлизавета КИЇ 1:01.51
3. ЛІПЕЦЬКА Анастасія РВН 1:01.81
2. Юнаки 100 м вільний стиль За часом 2005 - Заявки Стартовий Результати

1. ЖОВТКО Юрій РВН 55.18
2. БІЛЕЦЬКИЙ Ілля ДПР 55.81
3. ЗІНКОВСЬКИЙ Нестор ІФР 56.07
3. Дівчата 200 м брас За часом 2006 - Заявки Стартовий Результати

1. ШАХРАЙ Олена ЧВЦ 2:48.99
2. БОДНАРЮК Ангеліна ЧВЦ 2:54.47
3. СМОЛІНА Дарья 2:54.51
4. Юнаки 200 м брас За часом 2005 - Заявки Стартовий Результати

1. МАКОВІЙЧУК Владислав ЧВЦ 2:34.13
2. САВЕЛЮК Ярослав ХМЛ 2:39.92
3. КОТЬОЛКІН Остап ЛЬВ 2:40.38
5. Дівчата 100 м на спині За часом 2006 - Заявки Стартовий Результати

1. КАРАНІКОЛОВА Катерина ОДС 1:08.71
1. ЩЕРБАКОВА Єлізавєта К.О 1:08.71
3. ПРОТОКОВСЬКА Діана МаріяТРН 1:10.55
6. Юнаки 100 м на спині За часом 2005 - Заявки Стартовий Результати

1. ЖЕЛТЯКОВ Олександр ДПР 59.97
2. ГРАБАРОВ Олексій ОДС 1:02.27
3. ПІНЧУК Олександр ВЛН 1:02.58
7. Дівчата 200 м комплексне плавання За часом 2005 - Заявки Стартовий Результати

1. МАНІКО Ніколь ЗКР 2:29.14
2. ХАЦАРЕВИЧ Валерія ЗПР 2:34.93
3. БОБРОВСЬКА Аліна ХРК 2:35.82
8. Юнаки 200 м комплексне плавання За часом 2006 - Заявки Стартовий Результати

1. ХАДЖИНОВ Олександр ДОН 2:20.71
2. РЕШЕТЦОВ Артем КРД 2:21.83
3. ГАЛЬПЕРІН Максим ДПР 2:23.57
9. Дівчата 50 м батерфляй За часом 2006 - Заявки Стартовий Результати

1. ЄРМІШИНА Анастасія КИЇ 29.31
2. ЩЕРБАКОВА Єлізавєта К.О 30.09
3. МУХОВАТА Марія ХРК 30.31
10. Юнаки 50 м батерфляй За часом 2005 - Заявки Стартовий Результати

1. ЖОВТКО Юрій РВН 26.89
2. ЗАСЯДЬКО Нікіта ХРК 27.19
3. КОЧУ Антон ДПР 27.23
11. Дівчата 4х100 м комбінована За часом 2006 - Заявки Стартовий Результати

1.М. КИЇВКИЇ 4:45.88
2.ЗАПОРІЗЬКАЗПР 4:49.62
3.ДНІПРОПЕТРОВСЬКАДПР 4:50.26
12. Юнаки 4х100 м комбінована За часом 2005 - Заявки Стартовий Результати

1.ДНІПРОПЕТРОВСЬКАДПР 4:07.90
2.М. КИЇВКИЇ 4:20.41
3.ХАРКІВСЬКАХРК 4:21.44
13. Дівчата 800 м вільний стиль За часом 2006 - Заявки Стартовий Результати

1. ЗЕВІНА Олександра КИЇ 9:45.98
2. ВЯЗОВСЬКА Анастасія ТРН 9:54.12
3.ГРИМАЛЮК Анастасія 10:00.97
14. Юнаки 1500 м вільний стиль За часом 2005 - Заявки Стартовий Результати

1. СТРІЛЕЦЬКИЙ Олександр 17:12.80
2. БЕНДЮЖЕНКО Михайло ДПР 17:22.52
3. МАЛИНОВСЬКИЙ Олексій РВН 17:44.62
05.12.2019 - 10:00 Заявки Стартовий Результати
1. Змішана 4x100 м вільний стиль За часом 2005 - Заявки Стартовий Результати

1.ДНІПРОПЕТРОВСЬКАДПР 3:56.61
2.М. КИЇВКИЇ 3:58.56
3.ХАРКІВСЬКАХРК 4:04.69
2. Дівчата 50 м на спині За часом 2006 - Заявки Стартовий Результати

1. ЩЕРБАКОВА Єлізавєта К.О 31.68
2. КАРАНІКОЛОВА Катерина ОДС 32.14
3. ПРОТОКОВСЬКА Діана МаріяТРН 32.57
3. Юнаки 50 м на спині За часов 2005 - Заявки Стартовий Результати

1. КОЧУ Антон ДПР 28.59
2. ЖЕЛТЯКОВ Олександр ДПР 28.67
3. ПІНЧУК Олександр ВЛН 29.21
4. Дівчата 200 м вільний стиль За часом 2006 - Заявки Стартовий Результати

1. ЄРМІШИНА Єлизавета КИЇ 2:14.41
2. ЗЕВІНА Олександра КИЇ 2:15.29
3. МАНІКО Ніколь ЗКР 2:17.19
5. Юнаки 200 м вільний стиль За часом 2005 - Заявки Стартовий Результати

1. СТРІЛЕЦЬКИЙ Олександр 2:00.51
2. РЕШЕТЦОВ Артем КРД 2:02.92
3. ЖОВТКО Юрій РВН 2:03.03
6. Дівчата 100 м батерфляй За часом 2006 - Заявки Стартовий Результати

1. ЄРМІШИНА Анастасія КИЇ 1:07.80
2. МУХОВАТА Марія ХРК 1:09.33
3. ПОНОМАРЕНКО Кіра ЗПР 1:09.41
7. Юнаки 100 м батерфляй За часом 2005 - Заявки Стартовий Результати

1. КОЧУ Антон ДПР 59.82
2. БЕНДЮЖЕНКО Михайло ДПР 1:00.06
3. ЖОВТКО Юрій РВН 1:00.48
8. Дівчата 100 м брас За часом 2006 - Заявки Стартовий Результати

1. СМОЛІНА Дарья 1:15.81
2. ШАХРАЙ Олена ЧВЦ 1:17.78
3. АНТОНЕНКО Ірина 1:20.07
9. Юнаки 100 м брас За часом 2005 - Заявки Стартовий Результати

1. МАКОВІЙЧУК Владислав ЧВЦ 1:09.12
2. БІЛЕЦЬКИЙ Ілля ДПР 1:11.53
3. ПАДВА Денис ДПР 1:12.73
10. Дівчата 400 м комплекс За часом 2006 - Заявки Стартовий Результати

1. МАНІКО Ніколь ЗКР 5:23.67
2. ЩЕРБАКОВА Єлізавєта К.О 5:26.97
3. АФАНАСЬЄВА Тетяна ДПР 5:30.52
11. Юнаки 400 м комплекс За часом 2005 - Заявки Стартовий Результати

1. ГРАБАРОВ Олексій ОДС 4:52.08
2. УСОВ Марат КИЇ 4:57.44
3. БЕНДЮЖЕНКО Михайло ДПР 4:57.48
12. Змішана 4х100 м комбінована За часом 2005 - Заявки Стартовий Результати

1.ДНІПРОПЕТРОВСЬКАДПР 4:26.63
2.ХАРКІВСЬКАХРК 4:27.52
3.М. КИЇВКИЇ 4:28.47
06.12.2019 - 10:00 Заявки Стартовий Результати
1. Дівчата 50 м вільний стиль За часом 2006 - Заявки Стартовий Результати

1. ЄРМІШИНА Анастасія КИЇ 28.01
2. МАНІКО Ніколь ЗКР 28.40
3. ЛІПЕЦЬКА Анастасія РВН 28.70
2. Юнаки 50 м вільний стиль За часом 2005 - Заявки Стартовий Результати

1. ЖОВТКО Юрій РВН 24.96
2. БІЛЕЦЬКИЙ Ілля ДПР 25.01
3. ЛЕБЕДЄВ Денис ЗПР 25.33
3. Дівчата 50 м брас За часом 2006 - Заявки Стартовий Результати

1. МАЛООК Іванна ДПР 35.23
2. СМОЛІНА Дарья 35.84
3. ШАХРАЙ Олена ЧВЦ 36.06
4. Юнаки 50 м брас За часом 2005 - Заявки Стартовий Результати

1. БІЛЕЦЬКИЙ Ілля ДПР 31.16
2. МАКОВІЙЧУК Владислав ЧВЦ 31.67
3. ПАДВА Денис ДПР 32.49
5. Дівчата 200 м батерфляй За часом 2006 - Заявки Стартовий Результати

1. РОМАН Марія ХРК 2:36.13
2. ХЛИСТУН Поліна ПЛТ 2:38.14
3. НЕТРЕБКО Марія ЗПР 2:38.74
6. Юнаки 200 м батерфляй За часом 2005 - Заявки Стартовий Результати

1. БЕНДЮЖЕНКО Михайло ДПР 2:13.95
2. КОЧУ Антон ДПР 2:16.72
3. ШПЕТНИЙ Володимир ДПР 2:22.20
7. Дівчата 200 м на спині За часом 2006 - Заявки Стартовий Результати

1. КАРАНІКОЛОВА Катерина ОДС 2:32.65
2. ЩЕРБАКОВА Єлізавєта К.О 2:32.81
3. ПРОТОКОВСЬКА Діана МаріяТРН 2:35.71
8. Юнаки 200 м на спині За часом 2005 - Заявки Стартовий Результати

1. ЖЕЛТЯКОВ Олександр ДПР 2:08.98
2. ГРАБАРОВ Олексій ОДС 2:13.09
3. НІКОЛАЄНКО Олексій 2:19.89
9. Дівчата 400 м вільний стиль За часом 2006 - Заявки Стартовий Результати

1. ЗЕВІНА Олександра КИЇ 4:41.78
2. КОСЕНКО Софія ХРК 4:51.43
3. ВЯЗОВСЬКА Анастасія ТРН 4:51.44
10. Юнаки 400 м вільний стиль За часом 2005 - Заявки Стартовий Результати

1. СТРІЛЕЦЬКИЙ Олександр 4:18.45
2. БЕНДЮЖЕНКО Михайло ДПР 4:23.14
3. ГАЛАЙЧУК Іван КИЇ 4:25.03
Нагородження: 200 м батерфляй, 200 м на спині
11. Дівчата 4x100 м вільний стиль За часом 2006 - Заявки Стартовий Результати

1.М. КИЇВКИЇ 4:11.10
2.ДНІПРОПЕТРОВСЬКАДПР 4:16.94
3.ХАРКІВСЬКАХРК 4:21.78
12. Юнаки 4x100 м вільний стиль За часом 2005 - Заявки Стартовий Результати

1.ДНІПРОПЕТРОВСЬКАДПР 3:46.86
2.ЗАПОРІЗЬКАЗПР 3:47.93
3.М. КИЇВКИЇ 3:50.77
Нагородження: 400 м вільний стиль, 4х100 м вільний стиль
Нагородження: командна першість