| | | | | | | | | ||
Федерація плавання України | ||||||||||
| ||||||||||
Зимовий чемпіонат України з плавання серед молоді та юніорів | ||||||||||
| ||||||||||
|
| |||||||||
|
* Останнє оновлення: 2020-02-24 09:11:50 *
ЗАЯВОЧНИЙ ПРОТОКОЛ
200 м комплексне плавання - дівчата | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
попередні запливи | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
1 | ЄВМІНОВА Тетяна | О | 03 | мс | Харківська (o) | 2:21.53 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
2 | ДЬЯЧЕНКО Марія | О | 05 | мс | Полтавська | 2:24.00 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
3 | ДОЛАВРУК Яна | К | 05 | мс | Київська | 2:26.55 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
4 | ОСТАПУХА Катерина | О | 04 | мс | Дніпропетровська (o) | 2:26.79 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
5 | МАНІКО Ніколь | Р | 06 | кмс | Закарпатська | 2:26.92 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
6 | ГУРЕЙКОВА Марія | 05 | кмс | Харківська | 2:28.18 | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
7 | ТКАЧЕНКО Аліна | К | 05 | мс | Дніпропетровська | 2:28.26 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
8 | МЕДВЕДЄВА Ольга | О | 05 | мс | Донецька | 2:28.34 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
9 | БУТ Софія | 04 | мс | Київська (o) | 2:28.43 | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
10 | КИРИК Ніна | К | 04 | кмс | Рівненська (o) | 2:29.07 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
11 | ШАТАЛОВА Анастасія | К | 03 | мс | Одеська (o) | 2:30.21 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
12 | УНУКОВИЧ Арина | 04 | кмс | Донецька (o) | 2:30.92 | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
13 | БАЛАЧІНА Дарина | 04 | кмс | Київська (o) | 2:31.10 | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
14 | ТУГАЙ Валерія | 03 | мс | Полтавська (o) | 2:31.26 | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
15 | КЛИМЕНКО Єлізавета | К | 03 | кмс | Київ (o) | 2:32.07 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
16 | РОМАН Марія | Р | 06 | кмс | Харківська | 2:32.70 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
17 | ГОРБАЧОВА Дарія | 04 | кмс | Київська (o) | 2:33.08 | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
18 | ХАЦАРЕВИЧ Валерія | К | 06 | кмс | Запорізька | 2:33.76 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
19 | ЧЕРНИЩУК Валерія | Р | 08 | кмс | м. Київ | 2:33.76 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
20 | ЄРМІШИНА Анастасія | К | 06 | мс | м. Київ | 2:33.82 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
21 | ГУБІЙЧУК Анастасія | 04 | кмс | Рівненська (o) | 2:34.69 | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
22 | ТЮТЮННИК Софія | 05 | кмс | Дніпропетровська | 2:35.02 | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
23 | СТЕЛЬМАХ Ніколь | О | 04 | кмс | Рівненська (o) | 2:35.54 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
24 | ДАНИЛЕЙКО Анастасія | 05 | кмс | Івано-Франківська | 2:36.05 | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
25 | КОРОЛЬОВА Катерина | 06 | I | Херсонська | 2:36.68 | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
26 | ШАЄНКО Владислава | 03 | мс | Дніпропетровська (o) | 2:36.68 | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
27 | ПАЛЬОХА Христина | 04 | кмс | Київ (o) | 2:38.93 | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
28 | СУЛЕЙМАНОВА Роксолана | 07 | кмс | Дніпропетровська (2 к) | 2:38.98 | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
29 | ДВОРАК Вероніка | 05 | кмс | Рівненська | 2:39.40 | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
30 | АФАНАСЬЄВА Тетяна | Р | 08 | кмс | Дніпропетровська (2 к) | 2:40.31 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
31 | МАЛОЖОН Богдана | 06 | I | Київська (2 к) | 2:40.45 | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
32 | ЛАТО Катерина | 06 | кмс | Київ (2 к) | 2:41.02 | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
33 | ІЛЬНИЦЬКА Христина | 05 | кмс | Київська | 2:41.18 | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
34 | БІСЛІМАКІ Марина | 05 | I | Одеська | 2:42.00 | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
35 | БУРАЧОК Вікторія | 07 | I | Чернівецька | 2:42.01 | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
36 | ШАХРАЙ Олена | Р | 06 | кмс | Чернівецька | 2:42.40 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
37 | ТКАЧЕНКО Злата | Р | 06 | I | Дніпропетровська (2 к) | 2:42.48 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
38 | ХЛИСТУН Поліна | Р | 06 | I | Полтавська | 2:43.24 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
39 | АНДРОЩУК Олександра | 04 | кмс | Волинська (o) | 2:43.56 | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
40 | ЛУК'ЯНЕНКО Іванна | 05 | I | Київська (2 к) | 2:43.74 | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
41 | КОНДРАТЮК Вікторія | Р | 06 | I | Рівненська | 2:43.83 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
42 | РАФАЛОВСЬКА Оляна | 04 | кмс | Житомирська (o) | 2:43.99 | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
43 | ЛЕБЕДЄВА Анна | 04 | I | Рівненська (o) | 2:45.20 | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
44 | БОДНАРЮК Ангеліна | Р | 06 | I | Чернівецька | 2:45.85 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
45 | СІРИК Поліна | 07 | I | Запорізька (2 к) | 2:45.86 | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
46 | ГРИМАЛЮК Анастасія | Р | 06 | I | Дніпропетровська (2 к) | 2:45.99 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
47 | СЕНЧІЙ Ксенія | 06 | кмс | Івано-Франківська | 2:46.06 | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
48 | НІКІША Поліна | Р | 06 | кмс | Дніпропетровська | 2:46.26 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
49 | СТЄКАЧОВА Руслана | 05 | кмс | Запорізька | 2:46.92 | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
50 | ЛУЦЕНКО Олександра | 07 | I | Запорізька (2 к) | 2:48.61 | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
51 | ПРОТОКОВСЬКА Діана-Марія | К | 06 | кмс | Тернопільська | 2:48.77 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
52 | ЗАГОРОВСЬКА Анна | 07 | кмс | Дніпропетровська (2 к) | 2:49.05 | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
53 | АНТОНЯК Анастасія | 06 | I | Івано-Франківська | 2:52.03 | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
54 | СМОЛІНА Дарья | Р | 06 | кмс | Чернівецька | 2:52.63 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
55 | ХРУНИК Ангеліна | 07 | I | Тернопільська | 2:53.21 | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
56 | РУДЕНКО Катерина | 05 | I | Дніпропетровська (o) | 2:56.46 | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
57 | КОТУБЕЙ Олександра | 06 | I | Кіровоградська | 2:59.45 | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
58 | КОЗЕНЮК Ванда | 06 | I | Житомирська | 3:05.61 | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
59 | ФІЛІПЧУК Дар'я | 06 | I | Одеська | N/T | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
60 | СВЯТКІНА Єва | 06 | I | Харківська | N/T | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
61 | ГОЛДА Анастасія | 05 | I | Сумська | N/T | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
62 | ГАБЛЬОВСЬКА Анастасія | 04 | кмс | Київська (o) | N/T | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
63 | ХОМІНА Анастасія | О | 02 | мс | Одеська | 2:18.90 | п/к | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||