100 м брас - юнаки |
Рекорди
| Рекорд України | 0:58.67 | Ігор Борисік | 13.06.2009 | Літній Кубок України |
| Юніорський Рекорд України | 1:01.88 | Ростислав Крижанівський | 22.11.2019 | Чемпіонат України (юніори) |
| Юнацький Рекорд України | 1:01.88 | Ростислав Крижанівський | 22.11.2019 | Чемпіонат України (юніори) |
| Вище досягнення України | 1:02.52 | Ростислав Крижанівський | 22.11.2018 | Чемпіонат України (юнр) | Нормативи
| Збірна команда (основа, дорослі) | 1:01.13 | | | |
| Збірна команда (основа, 2001 і мол.) | 1:03.85 | | | |
| Збірна команда (основа, 2004 і мол.) | 1:04.85 | | | |
| Euro Junior Championship (2002-05) | 1:03.80 | | | |
|
Розряди | мс | 1:06.50 | кмс | 1:10.00 | I | 1:16.00 | II | 1:24.00 | III | 1:35.00 | I юн | 1:47.00 |
|
|
В-фінал |
1 |
ВЛАСОВ
Олександр
|
| 04 | кмс
| Харківська
| | 1:07.62 |
|
2 |
БАГРОВ
Дмитро
|
| 04 | кмс
| Житомирська
| | 1:07.68 |
|
3 |
ПУГАЧОВ
Богдан
|
| 04 | I
| Дніпропетровська
| | 1:07.94 |
|
4 |
ЛОГВІНОВ
Олександр
|
| 04 | I
| Дніпропетровська (2 к)
| | 1:08.31 |
|
5 |
МАКОВІЙЧУК
Владислав
| К
| 05 | кмс
| Чернівецька
| | 1:08.43 |
|
6 |
ІВАНОВ
Андрій
|
| 04 | кмс
| Миколаївська
| | 1:09.62 |
|
7 |
МУХА
Олексій
|
| 05 | I
| Дніпропетровська (o)
| | 1:10.32 |
|
8 |
ОЧЕРЕДЬКО
Макар
|
| 04 | кмс
| Київ (2 к)
| | 1:10.45 |
|
|
Рекорди
| Рекорд України | 0:58.67 | Ігор Борисік | 13.06.2009 | Літній Кубок України |
| Юніорський Рекорд України | 1:01.88 | Ростислав Крижанівський | 22.11.2019 | Чемпіонат України (юніори) |
| Юнацький Рекорд України | 1:01.88 | Ростислав Крижанівський | 22.11.2019 | Чемпіонат України (юніори) |
| Вище досягнення України | 1:02.52 | Ростислав Крижанівський | 22.11.2018 | Чемпіонат України (юнр) | Нормативи
| Збірна команда (основа, дорослі) | 1:01.13 | | | |
| Збірна команда (основа, 2001 і мол.) | 1:03.85 | | | |
| Збірна команда (основа, 2004 і мол.) | 1:04.85 | | | |
| Euro Junior Championship (2002-05) | 1:03.80 | | | |
|
Розряди | мс | 1:06.50 | кмс | 1:10.00 | I | 1:16.00 | II | 1:24.00 | III | 1:35.00 | I юн | 1:47.00 |
|
|
A-фінал |
1 |
КРИЖАНІВСЬКИЙ
Ростислав
| О
| 04 | мс
| Київська
| | 1:02.74 |
|
2 |
ТКАЧУК
Максим
| О
| 03 | мс
| Волинська (o)
| | 1:02.98 |
|
3 |
ОВЧІННІКОВ
Максим
| К
| 03 | мс
| Запорізька (o)
| | 1:03.67 |
|
4 |
ЛІСОВЕЦЬ
Володимир
| К
| 04 | мс
| Київська
| | 1:05.76 |
|
5 |
СТЕБКО
Юрій
| К
| 03 | мс
| Дніпропетровська (o)
| | 1:06.17 |
|
6 |
КИЗИМЕНКО
Давід
| К
| 04 | мс
| Дніпропетровська
| | 1:06.23 |
|
7 |
НАКОНЕЧНИЙ
Денис
| К
| 02 | мс
| Київ (o)
| | 1:06.41 |
|
8 |
ГОНЧАРУК
Данііл
|
| 03 | кмс
| Київська (o)
| | 1:06.68 |
|
|