200 м батерфляй - юнаки |
Рекорди
| Рекорд України | 1:54.79 | Денис Кесіль | 24.07.2019 | Чемпіонат світу |
| Юніорський Рекорд України | 1:55.89 | Денис Кесіль | 12.10.2018 | ІІІ Юнацькі Олімпійські Ігри |
| Юнацький Рекорд України | 2:01.41 | Ігор Трояновський | 05.07.2018 | Чемпіонат Європи (юн) |
| Вище досягнення України | 2:06.46 | Георгій Лукашев | 21.11.2018 | Чемпіонат України (юнр) | Нормативи
| Збірна команда (основа, дорослі) | 1:58.79 | | | |
| Збірна команда (основа, 2001 і мол.) | 2:03.00 | | | |
| Збірна команда (основа, 2004 і мол.) | 2:05.00 | | | |
| Euro Junior Championship (2002-05) | 2:04.35 | | | |
|
Розряди | мс | 2:09.00 | кмс | 2:16.00 | I | 2:26.50 | II | 2:43.00 | III | 3:04.00 | I юн | 3:27.00 |
|
|
В-фінал |
1 |
ЗАХАРЧЕНКО
Денис
|
| 04 | мс
| Одеська
| | 2:11.99 |
|
2 |
ГЕРАЩЕНКО
Назар
|
| 04 | мс
| Дніпропетровська
| | 2:12.27 |
|
3 |
БЕНДЮЖЕНКО
Михайло
|
| 05 | кмс
| Дніпропетровська
| | 2:12.28 |
|
4 |
МАЗУР
Олександр
|
| 04 | кмс
| Київ (2 к)
| | 2:14.24 |
|
5 |
ГАВРИШ
Володимир
|
| 05 | I
| м. Київ
| | 2:15.71 |
|
6 |
ХАДЖИНОВ
Олександр
|
| 05 | кмс
| Донецька
| | 2:16.27 |
|
7 |
ЛОГВИНОВ
Данііл
|
| 04 | I
| Харківська
| | 2:16.39 |
|
8 |
ОНИЩЕНКО
Денис
|
| 04 | I
| Харківська (2 к)
| | 2:18.85 |
|
|
Рекорди
| Рекорд України | 1:54.79 | Денис Кесіль | 24.07.2019 | Чемпіонат світу |
| Юніорський Рекорд України | 1:55.89 | Денис Кесіль | 12.10.2018 | ІІІ Юнацькі Олімпійські Ігри |
| Юнацький Рекорд України | 2:01.41 | Ігор Трояновський | 05.07.2018 | Чемпіонат Європи (юн) |
| Вище досягнення України | 2:06.46 | Георгій Лукашев | 21.11.2018 | Чемпіонат України (юнр) | Нормативи
| Збірна команда (основа, дорослі) | 1:58.79 | | | |
| Збірна команда (основа, 2001 і мол.) | 2:03.00 | | | |
| Збірна команда (основа, 2004 і мол.) | 2:05.00 | | | |
| Euro Junior Championship (2002-05) | 2:04.35 | | | |
|
Розряди | мс | 2:09.00 | кмс | 2:16.00 | I | 2:26.50 | II | 2:43.00 | III | 3:04.00 | I юн | 3:27.00 |
|
|
A-фінал |
1 |
ТРОЯНОВСЬКИЙ
Ігор
|
| 02 | мсмк
| Дніпропетровська (o)
| | 2:00.67 |
|
2 |
ЛУКАШЕВ
Георгій
|
| 04 | мс
| Львівська
| | 2:05.24 |
|
3 |
ГРИЦАК
Богдан
|
| 02 | мс
| Київ (o)
| | 2:07.62 |
|
4 |
КОВАЛЕНКО
Андрій
|
| 03 | мс
| Хмельницька (o)
| | 2:09.22 |
|
5 |
КУЗНЄЦОВ
Микита
|
| 04 | мс
| Дніпропетровська
| | 2:10.02 |
|
6 |
АНІСІМОВ
Ілля
|
| 03 | кмс
| Дніпропетровська (o)
| | 2:10.09 |
|
7 |
ТИМОЩУК
Юрій
|
| 02 | мс
| Київ (o)
| | 2:11.82 |
|
8 |
ГЕРГЕЛЬ
Олександр
|
| 02 | мс
| Дніпропетровська (o)
| | 2:11.91 |
|
|