200 м на спині - дівчата |
Рекорди
| Рекорд України | 2:07.48 | Дарина Зевіна | 17.05.2016 | Чемпіонат Європи |
| Юніорський Рекорд України | 2:07.82 | Стандартний час | | |
| Юнацький Рекорд України | 2:07.82 | Дарина Зевіна | 29.07.2011 | Чемпіонат світу |
| Вище досягнення України | 2:10.08 | Дарина Зевіна | 08.07.2009 | Чемпіонат Європи (юн) | Нормативи
| Збірна команда (основа, дорослі) | 2:13.43 | | | |
| Збірна команда (основа, 2002 і мол.) | 2:16.41 | | | |
| Збірна команда (основа, 2005 і мол.) | 2:18.41 | | | |
| Euro Junior Championship (2003-06) | 2:17.60 | | | |
|
Розряди | мс | 2:23.50 | кмс | 2:32.50 | I | 2:43.00 | II | 3:01.50 | III | 3:25.00 | I юн | 4:01.50 |
|
|
попередні запливи |
1 |
ЖУКОВА
Євгенія
| О
| 04 | мс
| Київ (o)
| | 2:17.82 |
|
2 |
ВЕРНИБА
Маргарита
| К
| 05 | мс
| м. Київ
| | 2:22.01 |
|
3 |
ШАРАФУТДІНОВА
Ніка
| К
| 05 | мс
| Дніпропетровська
| | 2:24.01 |
|
4 |
ЛАХНЕНКО
Вероніка
| К
| 03 | мс
| Дніпропетровська (o)
| | 2:24.17 |
|
5 |
МЕЛЬНИК
Олександра
| К
| 04 | мс
| Київ (o)
| | 2:25.31 |
|
6 |
ГУБІЙЧУК
Анастасія
|
| 04 | кмс
| Рівненська (o)
| | 2:26.24 |
|
7 |
ГЛАДКА
Тетяна
|
| 04 | кмс
| Одеська (o)
| | 2:26.48 |
|
8 |
СЕМЕНОВА
Катерина
| К
| 04 | мс
| Полтавська (o)
| | 2:30.35 |
|
9 |
ЩЕРБАКОВА
Єлізавєта
| Р
| 06 | кмс
| Київська
| | 2:30.75 |
|
10 |
ТОНЕНЬКА
Ірина
|
| 04 | кмс
| Хмельницька (o)
| | 2:30.76 |
|
11 |
ВАСИЛЕНКО
Дарья
|
| 05 | кмс
| Сумська
| | 2:31.03 |
|
12 |
МАРТИНОВА
Альона
|
| 07 | I
| Донецька
| | 2:31.63 |
|
13 |
МАЗНИЦЬКА
Дарина
|
| 05 | кмс
| Рівненська
| | 2:31.82 |
|
14 |
ЦУКРОВСКАЯ
Варвара
|
| 05 |
| Беларусь (o)
| | 2:32.00 |
|
15 |
КАРАНІКОЛОВА
Катерина
| Р
| 06 | кмс
| Одеська
| | 2:32.65 |
|
16 |
КОЖЕМЯКА
Ірина
|
| 05 | I
| Київська
| | 2:32.70 |
|
17 |
ДМИТРІЄВА
Анастасія
|
| 03 | мс
| Волинська (o)
| | 2:32.87 |
|
18 |
АФАНАСЬЄВА
Тетяна
| Р
| 08 | кмс
| Дніпропетровська (2 к)
| | 2:33.29 |
|
19 |
ХАЦАРЕВИЧ
Валерія
| К
| 06 | кмс
| Запорізька
| | 2:35.30 |
|
20 |
ПРОТОКОВСЬКА
Діана-Марія | К
| 06 | кмс
| Тернопільська
| | 2:35.71 |
|
21 |
ПЯТНОЧКО
Юлія
|
| 05 | кмс
| Львівська
| | 2:36.43 |
|
22 |
ЯНОЧКО
Марія
|
| 07 | I
| Закарпатська
| | 2:36.66 |
|
23 |
СЕМЕНОВА
Анна
| Р
| 06 | кмс
| Дніпропетровська (2 к)
| | 2:37.63 |
|
24 |
СІРАНТ
Анна
|
| 05 | кмс
| Київська (2 к)
| | 2:38.96 |
|
25 |
ТКАЧЕНКО
Злата
| Р
| 06 | I
| Дніпропетровська (2 к)
| | 2:39.17 |
|
26 |
КОРОЛЬОВА
Катерина
|
| 06 | I
| Херсонська
| | 2:40.10 |
|
27 |
ХОМЕНКО
Анастасія
|
| 06 | I
| Житомирська
| | 2:40.21 |
|
28 |
ЄРМІШИНА
Єлизавета
| К
| 07 | кмс
| м. Київ
| | 2:40.34 |
|
29 |
ХМЕЛЕВСЬКА
Марія
|
| 06 | кмс
| Запорізька (2 к)
| | 2:41.12 |
|
30 |
ШАЛЬНЄВА
Ніка
|
| 06 | I
| Київ (2 к)
| | 2:41.34 |
|
31 |
БАТАЄВА
Даріна
|
| 05 | I
| Київська (2 к)
| | 2:43.00 |
|
32 |
ГОЛДА
Анастасія
|
| 05 | I
| Сумська
| | 2:43.24 |
|
33 |
СКОБЛЮК
Марія
|
| 05 | I
| Київ (o)
| | 2:44.19 |
|
34 |
ЗАГОРОВСЬКА
Анна
|
| 07 | кмс
| Дніпропетровська (2 к)
| | 2:44.91 |
|
35 |
НІКІША
Поліна
| Р
| 06 | кмс
| Дніпропетровська
| | 2:46.34 |
|
36 |
ЧИЧУК
Софія
|
| 06 | I
| Рівненська
| | 2:46.68 |
|
37 |
ШАХРАЙ
Олена
| Р
| 06 | кмс
| Чернівецька
| | 2:46.85 |
|
38 |
ТИМКІВ
Діана
|
| 05 | I
| Львівська
| | 2:50.69 |
|
39 |
ЩЕРБАНЮК
Єлєна
|
| 06 | II
| Івано-Франківська
| | 2:57.11 |
|
40 |
ЛЕВЧЕНКО
Юлія
|
| 05 | I
| Луганська
| | N/T |
|
41 |
ШИКАЛЮК
Анастасія
|
| 05 | I
| Волинська
| | N/T |
|
42 |
ПЕРЕТЯТЬКО
Каміла
|
| 06 | II
| Луганська
| | N/T |
|
43 | ЛУК'ЯНЕНКО
Іванна
|
| 05 | I
| Київська (2 к)
| | N/T |
|
44 |
ХОМІНА
Анастасія
| О
| 02 | мс
| Одеська
| | N/T | п/к
|
|
Рекорди
| Рекорд України | 2:07.48 | Дарина Зевіна | 17.05.2016 | Чемпіонат Європи |
| Юніорський Рекорд України | 2:07.82 | Стандартний час | | |
| Юнацький Рекорд України | 2:07.82 | Дарина Зевіна | 29.07.2011 | Чемпіонат світу |
| Вище досягнення України | 2:10.08 | Дарина Зевіна | 08.07.2009 | Чемпіонат Європи (юн) | Нормативи
| Збірна команда (основа, дорослі) | 2:13.43 | | | |
| Збірна команда (основа, 2002 і мол.) | 2:16.41 | | | |
| Збірна команда (основа, 2005 і мол.) | 2:18.41 | | | |
| Euro Junior Championship (2003-06) | 2:17.60 | | | |
|
Розряди | мс | 2:23.50 | кмс | 2:32.50 | I | 2:43.00 | II | 3:01.50 | III | 3:25.00 | I юн | 4:01.50 |
|
|
В-фінал |
1 |
ВАСИЛЕНКО
Дарья
|
| 05 | кмс
| Сумська
| | 2:30.58 |
|
2 |
КАРАНІКОЛОВА
Катерина
| Р
| 06 | кмс
| Одеська
| | 2:30.94 |
|
3 |
ТКАЧЕНКО
Злата
| Р
| 06 | I
| Дніпропетровська (2 к)
| | 2:32.06 |
|
4 |
ХАЦАРЕВИЧ
Валерія
| К
| 06 | кмс
| Запорізька
| | 2:33.45 |
|
5 |
МАЗНИЦЬКА
Дарина
|
| 05 | кмс
| Рівненська
| | 2:34.09 |
|
6 |
МАРТИНОВА
Альона
|
| 07 | I
| Донецька
| | 2:34.84 |
|
7 |
ЦУКРОВСКАЯ
Варвара
|
| 05 |
| Беларусь (o)
| | 2:35.49 |
|
8 |
СІРАНТ
Анна
|
| 05 | кмс
| Київська (2 к)
| | 2:36.13 |
|
|
Рекорди
| Рекорд України | 2:07.48 | Дарина Зевіна | 17.05.2016 | Чемпіонат Європи |
| Юніорський Рекорд України | 2:07.82 | Стандартний час | | |
| Юнацький Рекорд України | 2:07.82 | Дарина Зевіна | 29.07.2011 | Чемпіонат світу |
| Вище досягнення України | 2:10.08 | Дарина Зевіна | 08.07.2009 | Чемпіонат Європи (юн) | Нормативи
| Збірна команда (основа, дорослі) | 2:13.43 | | | |
| Збірна команда (основа, 2002 і мол.) | 2:16.41 | | | |
| Збірна команда (основа, 2005 і мол.) | 2:18.41 | | | |
| Euro Junior Championship (2003-06) | 2:17.60 | | | |
|
Розряди | мс | 2:23.50 | кмс | 2:32.50 | I | 2:43.00 | II | 3:01.50 | III | 3:25.00 | I юн | 4:01.50 |
|
|
A-фінал |
1 |
ЖУКОВА
Євгенія
| О
| 04 | мс
| Київ (o)
| | 2:19.55 |
|
2 |
ШАРАФУТДІНОВА
Ніка
| К
| 05 | мс
| Дніпропетровська
| | 2:21.11 |
|
3 |
ВЕРНИБА
Маргарита
| К
| 05 | мс
| м. Київ
| | 2:23.36 |
|
4 |
ГУБІЙЧУК
Анастасія
|
| 04 | кмс
| Рівненська (o)
| | 2:25.82 |
|
5 |
МЕЛЬНИК
Олександра
| К
| 04 | мс
| Київ (o)
| | 2:27.30 |
|
6 |
ГЛАДКА
Тетяна
|
| 04 | кмс
| Одеська (o)
| | 2:29.01 |
|
7 |
ТОНЕНЬКА
Ірина
|
| 04 | кмс
| Хмельницька (o)
| | 2:29.83 |
|
8 |
ЩЕРБАКОВА
Єлізавєта
| Р
| 06 | кмс
| Київська
| | 2:30.15 |
|
|