100 м на спині - юнаки |
Рекорди
| Рекорд України | 0:55.00 | Дмитро Гурницький | 21.04.2016 | Міжнародні змагання |
| Юніорський Рекорд України | 0:55.80 | Стандартний час | | |
| Юнацький Рекорд України | 0:56.22 | Андрій Хлопцов | 26.04.2014 | Чемпіонат України |
| Вище досягнення України | 0:56.59 | Андрій Хлопцов | 16.07.2013 | ЄЮОФ | Нормативи
| Збірна команда (основа, дорослі) | 0:54.95 | | | |
| Збірна команда (основа, 2001 і мол.) | 0:56.81 | | | |
| Збірна команда (основа, 2004 і мол.) | 0:57.81 | | | |
| Euro Junior Championship (2002-05) | 0:56.50 | | | |
|
Розряди | мс | 59.50 | кмс | 1:03.00 | I | 1:08.00 | II | 1:15.00 | III | 1:25.00 | I юн | 1:35.00 |
|
|
В-фінал |
8 / 7 / 0 / 1 |
1 |
КОРСУН
Дмитро
|
| 05 | кмс
| Харківська
| |
1:00.57
| кмс
| 627
|
|
|
|
| 50: |
29.23
| 100: |
1:00.57
(31.34)
|
|
2 |
БОРИСЛАВСЬКИЙ
Іван
|
| 04 | кмс
| Київська
| |
1:00.68
| кмс
| 623
| +0.11
|
|
|
| 50: |
| 100: |
1:00.68
(1:00.68)
|
|
3 |
ТЕРЕНТЬЄВ
Микита
|
| 05 | I
| Запорізька
| |
1:01.00
| кмс
| 614
| +0.43
|
|
|
| 50: |
30.52
| 100: |
1:01.00
(30.48)
|
|
4 |
ПЯТНОЧКО
Влад
|
| 04 | кмс
| Львівська
| |
1:01.64
| кмс
| 595
| +1.07
|
|
|
| 50: |
| 100: |
1:01.64
(1:01.64)
|
|
5 |
НІКОЛАЄНКО
Олексій
| Р
| 05 | I
| Дніпропетровська (2 к)
| |
1:03.50
| I
| 544
| +2.93
|
|
|
| 50: |
30.48
| 100: |
1:03.50
(33.02)
|
|
6 |
НЕЧИДЮК
Максим
|
| 06 | I
| Рівненська
| |
1:03.53
| I
| 543
| +2.96
|
|
|
| 50: |
30.56
| 100: |
1:03.53
(32.97)
|
|
7 |
КОВАЛЬОВ
Арсеній
|
| 04 | кмс
| Чернігівська
| |
1:06.39
| I
| 476
| +5.82
|
|
|
| 50: |
32.26
| 100: |
1:06.39
(34.13)
|
|
|
АНДРОС
Ігор
|
| 04 | I
| Запорізька
| | Н/С |
|
|
|
|
|
|
100 м на спині - юнаки |
Рекорди
| Рекорд України | 0:55.00 | Дмитро Гурницький | 21.04.2016 | Міжнародні змагання |
| Юніорський Рекорд України | 0:55.80 | Стандартний час | | |
| Юнацький Рекорд України | 0:56.22 | Андрій Хлопцов | 26.04.2014 | Чемпіонат України |
| Вище досягнення України | 0:56.59 | Андрій Хлопцов | 16.07.2013 | ЄЮОФ | Нормативи
| Збірна команда (основа, дорослі) | 0:54.95 | | | |
| Збірна команда (основа, 2001 і мол.) | 0:56.81 | | | |
| Збірна команда (основа, 2004 і мол.) | 0:57.81 | | | |
| Euro Junior Championship (2002-05) | 0:56.50 | | | |
|
Розряди | мс | 59.50 | кмс | 1:03.00 | I | 1:08.00 | II | 1:15.00 | III | 1:25.00 | I юн | 1:35.00 |
|
|
A-фінал |
8 / 8 / 0 / 0 |
1 |
ФЕНЬ
Герман
| О
| 02 | мс
| Харківська (o)
| |
56.83
| мс
| 759
|
| o
|
|
| |
2 |
ЖЕЛТЯКОВ
Олександр
| К
| 05 | мс
| Дніпропетровська
| |
57.82
| мс
| 721
| +0.99
| 2
|
|
| |
3 |
КОСЯН
Юрій
| О
| 02 | мс
| Одеська (o)
| |
58.09
| мс
| 711
| +1.26
| o
|
|
| 50: |
27.76
| 100: |
58.09
(30.33)
|
|
4 |
ЛИСОБЕЙ
Сергій
| К
| 03 | мс
| Тернопільська (o)
| |
58.73
| мс
| 688
| +1.90
| o
|
|
| 50: |
28.42
| 100: |
58.73
(30.31)
|
|
5 |
МАЗУРЕНКО
Ярослав
| К
| 03 | мс
| Київ (o)
| |
59.22
| мс
| 671
| +2.39
| o
|
|
| 50: |
28.59
| 100: |
59.22
(30.63)
|
|
6 |
ЖОВТКО
Юрій
| К
| 05 | кмс
| Рівненська
| |
59.84
| кмс
| 650
| +3.01
| 6
|
|
| 50: |
29.54
| 100: |
59.84
(30.30)
|
|
7 |
ТОКАРЄВ
Нікіта
|
| 04 | кмс
| Харківська
| |
59.95
| кмс
| 646
| +3.12
| 7
|
|
| 50: |
28.54
| 100: |
59.95
(31.41)
|
|
8 |
ПІНЧУК
Олександр
| Р
| 05 | кмс
| Волинська
| |
1:00.12
| кмс
| 641
| +3.29
| 8
|
|
| 50: |
29.28
| 100: |
1:00.12
(30.84)
|
|
|
|
|
|