50 м на спині - дівчата |
Рекорди
| Рекорд України | 0:28.29 | Дарина Зевіна | 08.08.2017 | Міжнародні змагання |
| Юніорський Рекорд України | 0:28.45 | Стандартний час | | |
| Юнацький Рекорд України | 0:28.45 | Дарина Зевіна | 18.08.2011 | Чемпіонат світу (юн) |
| Вище досягнення України | 0:29.17 | Дарина Зевіна | 10.07.2009 | Чемпіонат Європи (юн) | Нормативи
| Euro Junior Championship (2003-06) | 0:29.67 | | | |
|
Розряди | кмс | 33.50 | I | 36.00 | II | 40.00 | III | 45.00 | I юн | 50.00 | II юн | 56.50 |
|
|
В-фінал |
8 / 8 / 0 / 0 |
1 |
КАРАНІКОЛОВА
Катерина
| Р
| 06 | кмс
| Одеська
| |
31.77
| кмс
| 612
|
|
|
2 |
ХАЦАРЕВИЧ
Валерія
| К
| 06 | кмс
| Запорізька
| |
32.12
| кмс
| 592
| +0.35
|
|
3 |
ЛЯХОВА
Анастасія
|
| 05 | кмс
| Дніпропетровська (o)
| |
32.34
| кмс
| 580
| +0.57
| o
|
4 |
ВАСИЛЕНКО
Дарья
|
| 05 | кмс
| Сумська
| |
32.44
| кмс
| 575
| +0.67
|
|
5 |
СЕМЕНОВА
Анна
| Р
| 06 | кмс
| Дніпропетровська (2 к)
| |
32.52
| кмс
| 571
| +0.75
|
|
6 |
САВЕНОК
Єлізавета
|
| 05 | кмс
| м. Київ
| |
32.55
| кмс
| 569
| +0.78
|
|
7 |
ПЯТНОЧКО
Юлія
|
| 05 | кмс
| Львівська
| |
32.72
| кмс
| 560
| +0.95
|
|
8 |
ПРОТОКОВСЬКА
Діана-Марія
| К
| 06 | кмс
| Тернопільська
| |
33.11
| кмс
| 541
| +1.34
|
|
|
|
50 м на спині - дівчата |
Рекорди
| Рекорд України | 0:28.29 | Дарина Зевіна | 08.08.2017 | Міжнародні змагання |
| Юніорський Рекорд України | 0:28.45 | Стандартний час | | |
| Юнацький Рекорд України | 0:28.45 | Дарина Зевіна | 18.08.2011 | Чемпіонат світу (юн) |
| Вище досягнення України | 0:29.17 | Дарина Зевіна | 10.07.2009 | Чемпіонат Європи (юн) | Нормативи
| Euro Junior Championship (2003-06) | 0:29.67 | | | |
|
Розряди | кмс | 33.50 | I | 36.00 | II | 40.00 | III | 45.00 | I юн | 50.00 | II юн | 56.50 |
|
|
A-фінал |
8 / 8 / 0 / 0 |
1 |
ЖУКОВА
Євгенія
| О
| 04 | мс
| Київ (o)
| |
30.12
| кмс
| 718
|
| o
|
2 |
ШАРАФУТДІНОВА
Ніка
| К
| 05 | мс
| Дніпропетровська
| |
30.52
| кмс
| 690
| +0.40
| 2
|
3 |
ЛАТИШЕВА
Поліна
|
| 04 | мс
| Київська (o)
| |
30.88
| кмс
| 666
| +0.76
| o
|
4 |
МЕЛЬНИК
Олександра
| К
| 04 | мс
| Київ (o)
| |
30.97
| кмс
| 661
| +0.85
| o
|
5 |
ЩЕРБАКОВА
Єлізавєта
| Р
| 06 | кмс
| Київська
| |
31.12
| кмс
| 651
| +1.00
| 5
|
6 |
ДИВАК
Марія
| О
| 03 | мс
| Київська (o)
| |
31.27
| кмс
| 642
| +1.15
| o
|
7 |
ВЕРНИБА
Маргарита
| К
| 05 | мс
| м. Київ
| |
31.31
| кмс
| 639
| +1.19
| 7
|
8 |
ЛАХНЕНКО
Вероніка
| К
| 03 | мс
| Дніпропетровська (o)
| |
31.42
| кмс
| 633
| +1.30
| o
|
|
|
|
|
50 м на спині - юнаки |
Рекорди
| Рекорд України | 0:25.09 | Богдан Касьян | 04.07.2019 | ХХХ Літня Всесвітня Універсіада |
| Юніорський Рекорд України | 0:25.71 | Стандартний час | | |
| Юнацький Рекорд України | 0:25.71 | Андрій Хлопцов | 26.06.2015 | І Європейські Ігри |
| Вище досягнення України | 0:25.97 | Андрій Хлопцов | 06.12.2013 | Міжнародні змагання | Нормативи
| Euro Junior Championship (2002-05) | 0:26.45 | | | |
|
Розряди | кмс | 29.50 | I | 31.50 | II | 35.00 | III | 39.00 | I юн | 44.00 | II юн | 50.00 |
|
|
В-фінал |
8 / 8 / 0 / 0 |
1 |
ТОКАРЄВ
Нікіта
|
| 04 | кмс
| Харківська
| |
27.47
| кмс
| 666
|
|
|
2 |
ПІНЧУК
Олександр
| Р
| 05 | кмс
| Волинська
| |
27.68
| кмс
| 651
| +0.21
|
|
3 |
КОРСУН
Дмитро
|
| 05 | кмс
| Харківська
| |
28.09
| кмс
| 623
| +0.62
|
|
4 |
ТЕРЕНТЬЄВ
Микита
|
| 05 | I
| Запорізька
| |
28.36
| кмс
| 606
| +0.89
|
|
5 |
БОРИСЛАВСЬКИЙ
Іван
|
| 04 | кмс
| Київська
| |
28.40
| кмс
| 603
| +0.93
|
|
6 |
САЛЕГ
Абдурахман
|
| 04 | кмс
| Тернопільська
| |
28.65
| кмс
| 587
| +1.18
|
|
7 |
ГРАБАРОВ
Олексій
| К
| 05 | мс
| Одеська
| |
28.90
| кмс
| 572
| +1.43
|
|
8 |
НЕЧИДЮК
Максим
|
| 06 | I
| Рівненська
| |
29.19
| кмс
| 555
| +1.72
|
|
|
|
50 м на спині - юнаки |
Рекорди
| Рекорд України | 0:25.09 | Богдан Касьян | 04.07.2019 | ХХХ Літня Всесвітня Універсіада |
| Юніорський Рекорд України | 0:25.71 | Стандартний час | | |
| Юнацький Рекорд України | 0:25.71 | Андрій Хлопцов | 26.06.2015 | І Європейські Ігри |
| Вище досягнення України | 0:25.97 | Андрій Хлопцов | 06.12.2013 | Міжнародні змагання | Нормативи
| Euro Junior Championship (2002-05) | 0:26.45 | | | |
|
Розряди | кмс | 29.50 | I | 31.50 | II | 35.00 | III | 39.00 | I юн | 44.00 | II юн | 50.00 |
|
|
A-фінал |
8 / 8 / 0 / 0 |
1 |
ФЕНЬ
Герман
ЮЧЕ (Aberdeen) | О
| 02 | мс
| Харківська (o)
| |
26.40
| кмс
| 751
|
| o
|
2 |
КУСЬ
Олег
|
| 02 | мс
| Львівська (o)
| |
26.93
| кмс
| 707
| +0.53
| o
|
3 |
ЛИСОБЕЙ
Сергій
| К
| 03 | мс
| Тернопільська (o)
| |
27.13
| кмс
| 692
| +0.73
| o
|
4 |
КОСЯН
Юрій
| О
| 02 | мс
| Одеська (o)
| |
27.21
| кмс
| 686
| +0.81
| o
|
5 |
ЖОВТКО
Юрій
| К
| 05 | кмс
| Рівненська
| |
27.30
| кмс
| 679
| +0.90
| 5
|
6 |
МАЗУРЕНКО
Ярослав
| К
| 03 | мс
| Київ (o)
| |
27.83
| кмс
| 641
| +1.43
| o
|
7 |
ЖЕЛТЯКОВ
Олександр
| К
| 05 | мс
| Дніпропетровська
| |
27.84
| кмс
| 640
| +1.44
| 7
|
8 |
РЕТИНСЬКИЙ
Єгор
| К
| 03 | мс
| Київська (o)
| |
27.99
| кмс
| 630
| +1.59
| o
|
|
|
|
|
200 м брас - дівчата |
Рекорди
| Рекорд України | 2:23.01 | Вікторія Солнцева | 02.08.2013 | Чемпіонат світу |
| Юніорський Рекорд України | 2:23.01 | Стандартний час | | |
| Юнацький Рекорд України | 2:23.01 | Вікторія Солнцева | 02.08.2013 | Чемпіонат світу |
| Вище досягнення України | 2:26.93 | Вікторія Солнцева | 07.04.2013 | м/з Мультінейшин | Нормативи
| Збірна команда (основа, дорослі) | 2:28.83 | | | |
| Збірна команда (основа, 2002 і мол.) | 2:33.13 | | | |
| Збірна команда (основа, 2005 і мол.) | 2:35.13 | | | |
| Euro Junior Championship (2003-06) | 2:31.72 | | | |
|
Розряди | мс | 2:41.00 | кмс | 2:50.00 | I | 3:02.00 | II | 3:23.00 | III | 3:49.00 | I юн | 4:17.00 |
|
|
В-фінал |
8 / 8 / 0 / 0 |
1 |
КОРОЛЬОВА
Катерина
|
| 06 | I
| Херсонська
| |
2:47.54
| кмс
| 572
|
|
|
|
| 50: |
37.97
| 100: |
1:21.91
(43.94)
| 150: |
2:04.15
(42.24)
| 200: |
2:47.54
(43.39)
|
|
2 |
СУЛЕЙМАНОВА
Роксолана
|
| 07 | кмс
| Дніпропетровська (2 к)
| |
2:49.24
| кмс
| 555
| +1.70
|
|
|
| 50: |
38.77
| 100: |
1:22.19
(43.42)
| 150: |
2:06.57
(44.38)
| 200: |
2:49.24
(42.67)
|
|
3 |
БОДНАРЮК
Ангеліна
| Р
| 06 | I
| Чернівецька
| |
2:50.88
| I
| 539
| +3.34
|
|
|
| 50: |
38.28
| 100: |
1:20.76
(42.48)
| 150: |
2:06.11
(45.35)
| 200: |
2:50.88
(44.77)
|
|
4 |
СМОЛІНА
Дарья
| Р
| 06 | кмс
| Чернівецька
| |
2:51.56
| I
| 533
| +4.02
|
|
|
| 50: |
37.99
| 100: |
1:21.57
(43.58)
| 150: |
2:07.20
(45.63)
| 200: |
2:51.56
(44.36)
|
|
5 |
КОНДРАТЮК
Вікторія
| Р
| 06 | I
| Рівненська
| |
2:51.60
| I
| 532
| +4.06
|
|
|
| 50: |
41.04
| 100: |
1:25.26
(44.22)
| 150: |
2:09.81
(44.55)
| 200: |
2:51.60
(41.79)
|
|
6 |
СЕНЧІЙ
Ксенія
|
| 06 | кмс
| Івано-Франківська
| |
2:53.50
| I
| 515
| +5.96
|
|
|
| 50: |
| 100: |
1:24.21
(1:24.21)
| 150: |
| 200: |
2:53.50
(1:29.29)
|
|
7 |
АФАНАСЬЄВА
Тетяна
| Р
| 08 | кмс
| Дніпропетровська (2 к)
| |
2:54.69
| I
| 504
| +7.15
|
|
|
| 50: |
39.43
| 100: |
1:23.71
(44.28)
| 150: |
2:09.06
(45.35)
| 200: |
2:54.69
(45.63)
|
|
8 |
КУРАЧ
Ольга
|
| 05 | I
| Київ (2 к)
| |
2:56.79
| I
| 487
| +9.25
|
|
|
| 50: |
39.67
| 100: |
1:25.05
(45.38)
| 150: |
2:11.04
(45.99)
| 200: |
2:56.79
(45.75)
|
|
|
|
200 м брас - дівчата |
Рекорди
| Рекорд України | 2:23.01 | Вікторія Солнцева | 02.08.2013 | Чемпіонат світу |
| Юніорський Рекорд України | 2:23.01 | Стандартний час | | |
| Юнацький Рекорд України | 2:23.01 | Вікторія Солнцева | 02.08.2013 | Чемпіонат світу |
| Вище досягнення України | 2:26.93 | Вікторія Солнцева | 07.04.2013 | м/з Мультінейшин | Нормативи
| Збірна команда (основа, дорослі) | 2:28.83 | | | |
| Збірна команда (основа, 2002 і мол.) | 2:33.13 | | | |
| Збірна команда (основа, 2005 і мол.) | 2:35.13 | | | |
| Euro Junior Championship (2003-06) | 2:31.72 | | | |
|
Розряди | мс | 2:41.00 | кмс | 2:50.00 | I | 3:02.00 | II | 3:23.00 | III | 3:49.00 | I юн | 4:17.00 |
|
|
A-фінал |
8 / 8 / 0 / 0 |
1 |
МЕДВЕДЄВА
Ольга
Збірна (О) | О
| 05 | мс
| Донецька
| |
2:34.82
| мс
| 725
|
| 1
|
|
| 50: |
34.87
| 100: |
1:13.66
(38.79)
| 150: |
1:53.81
(40.15)
| 200: |
2:34.82
(41.01)
|
|
2 |
ТКАЧЕНКО
Аліна
Збірна (О) | К
| 05 | мс
| Дніпропетровська
| |
2:35.06
| мс
| 722
| +0.24
| 2
|
|
| 50: |
34.53
| 100: |
1:13.81
(39.28)
| 150: |
1:54.32
(40.51)
| 200: |
2:35.06
(40.74)
|
|
3 |
ГОРЄЛОВА
Васіліса
| О
| 04 | мс
| Дніпропетровська (o)
| |
2:43.64
| кмс
| 614
| +8.82
| o
|
|
| 50: |
36.79
| 100: |
1:17.23
(40.44)
| 150: |
1:59.29
(42.06)
| 200: |
2:43.64
(44.35)
|
|
4 |
БІЛИЧЕНКО
Євгенія
| Р
| 05 | кмс
| м. Київ
| |
2:44.65
| кмс
| 603
| +9.83
| 4
|
|
| 50: |
37.49
| 100: |
1:19.36
(41.87)
| 150: |
2:02.56
(43.20)
| 200: |
2:44.65
(42.09)
|
|
5 |
ДВОРАК
Вероніка
|
| 05 | кмс
| Рівненська
| |
2:44.80
| кмс
| 601
| +9.98
| 5
|
|
| 50: |
38.16
| 100: |
1:21.16
(43.00)
| 150: |
2:03.43
(42.27)
| 200: |
2:44.80
(41.37)
|
|
6 |
ШАХРАЙ
Олена
| Р
| 06 | кмс
| Чернівецька
| |
2:45.17
| кмс
| 597
| +10.35
| 6
|
|
| 50: |
| 100: |
1:17.23
(1:17.23)
| 150: |
| 200: |
2:45.17
(1:27.94)
|
|
7 |
РАФАЛОВСЬКА
Оляна
|
| 04 | кмс
| Житомирська (o)
| |
2:47.72
| кмс
| 570
| +12.90
| o
|
|
| 50: |
36.75
| 100: |
1:18.68
(41.93)
| 150: |
2:02.86
(44.18)
| 200: |
2:47.72
(44.86)
|
|
8 |
ГАБЛЬОВСЬКА
Анастасія
|
| 04 | кмс
| Київська (o)
| |
2:48.93
| кмс
| 558
| +14.11
| o
|
|
| 50: |
37.04
| 100: |
1:19.98
(42.94)
| 150: |
2:03.83
(43.85)
| 200: |
2:48.93
(45.10)
|
|
|
|
|
|
200 м брас - юнаки |
Рекорди
| Рекорд України | 2:08.73 | Ігор Борисік | 08.07.2009 | Всесвітня Універсіада |
| Юніорський Рекорд України | 2:12.25 | Стандартний час | | |
| Юнацький Рекорд України | 2:13.66 | Ростислав Крижанівський | 21.11.2019 | Чемпіонат України (юнр) |
| Вище досягнення України | 2:14.36 | Ростислав Крижанівський | 16.06.2018 | Чемпіонат України (юн) | Нормативи
| Збірна команда (основа, дорослі) | 2:12.84 | | | |
| Збірна команда (основа, 2001 і мол.) | 2:18.74 | | | |
| Збірна команда (основа, 2004 і мол.) | 2:20.74 | | | |
| Euro Junior Championship (2002-05) | 2:17.83 | | | |
|
Розряди | мс | 2:24.50 | кмс | 2:33.00 | I | 2:44.00 | II | 3:03.00 | III | 3:28.00 | I юн | 3:53.00 |
|
|
В-фінал |
8 / 8 / 0 / 0 |
1 |
ВЛАСОВ
Олександр
|
| 04 | кмс
| Харківська
| |
2:26.22
| кмс
| 650
|
|
|
|
| 50: |
33.37
| 100: |
1:10.86
(37.49)
| 150: |
1:48.26
(37.40)
| 200: |
2:26.22
(37.96)
|
|
2 |
БАГРОВ
Дмитро
|
| 04 | кмс
| Житомирська
| |
2:26.30
| кмс
| 649
| +0.08
|
|
|
| 50: |
32.74
| 100: |
1:10.57
(37.83)
| 150: |
1:49.00
(38.43)
| 200: |
2:26.30
(37.30)
|
|
3 |
МАКОВІЙЧУК
Владислав
| К
| 05 | кмс
| Чернівецька
| |
2:27.03
| кмс
| 639
| +0.81
|
|
|
| 50: |
32.86
| 100: |
1:10.92
(38.06)
| 150: |
1:48.81
(37.89)
| 200: |
2:27.03
(38.22)
|
|
4 |
ЛОГВІНОВ
Олександр
|
| 04 | I
| Дніпропетровська (2 к)
| |
2:30.78
| кмс
| 592
| +4.56
|
|
|
| 50: |
| 100: |
1:10.08
(1:10.08)
| 150: |
| 200: |
2:30.78
(1:20.70)
|
|
5 |
ПУГАЧОВ
Богдан
|
| 04 | I
| Дніпропетровська
| |
2:31.79
| кмс
| 581
| +5.57
|
|
|
| 50: |
34.56
| 100: |
1:13.61
(39.05)
| 150: |
1:52.91
(39.30)
| 200: |
2:31.79
(38.88)
|
|
6 |
МУХА
Олексій
|
| 05 | I
| Дніпропетровська (o)
| |
2:32.36
| кмс
| 574
| +6.14
| o
|
|
| 50: |
35.95
| 100: |
1:14.72
(38.77)
| 150: |
1:54.50
(39.78)
| 200: |
2:32.36
(37.86)
|
|
7 |
СТЕПАНЮК
Ілля
|
| 04 | I
| Дніпропетровська (o)
| |
2:35.30
| I
| 542
| +9.08
| o
|
|
| 50: |
36.33
| 100: |
1:17.22
(40.89)
| 150: |
1:56.61
(39.39)
| 200: |
2:35.30
(38.69)
|
|
8 |
САВЕЛЮК
Ярослав
| Р
| 05 | кмс
| Хмельницька
| |
2:35.86
| I
| 536
| +9.64
|
|
|
| 50: |
35.01
| 100: |
1:15.17
(40.16)
| 150: |
1:55.52
(40.35)
| 200: |
2:35.86
(40.34)
|
|
|
|
200 м брас - юнаки |
Рекорди
| Рекорд України | 2:08.73 | Ігор Борисік | 08.07.2009 | Всесвітня Універсіада |
| Юніорський Рекорд України | 2:12.25 | Стандартний час | | |
| Юнацький Рекорд України | 2:13.66 | Ростислав Крижанівський | 21.11.2019 | Чемпіонат України (юнр) |
| Вище досягнення України | 2:14.36 | Ростислав Крижанівський | 16.06.2018 | Чемпіонат України (юн) | Нормативи
| Збірна команда (основа, дорослі) | 2:12.84 | | | |
| Збірна команда (основа, 2001 і мол.) | 2:18.74 | | | |
| Збірна команда (основа, 2004 і мол.) | 2:20.74 | | | |
| Euro Junior Championship (2002-05) | 2:17.83 | | | |
|
Розряди | мс | 2:24.50 | кмс | 2:33.00 | I | 2:44.00 | II | 3:03.00 | III | 3:28.00 | I юн | 3:53.00 |
|
|
A-фінал |
8 / 8 / 0 / 0 |
1 |
ТКАЧУК
Максим
Збірна (О), ЮЧЕ (Aberdeen) | О
| 03 | мс
| Волинська (o)
| |
2:14.53
| мс
| 834
|
| o
|
|
| 50: |
30.45
| 100: |
1:04.60
(34.15)
| 150: |
1:39.17
(34.57)
| 200: |
2:14.53
(35.36)
|
|
2 |
ГОЛУБНИЧИЙ
Максим
Збірна (О), ЮЧЕ (Aberdeen) | О
| 02 | мс
| Харківська (o)
| |
2:17.71
| мс
| 778
| +3.18
| o
|
|
| 50: |
31.11
| 100: |
1:06.18
(35.07)
| 150: |
1:41.71
(35.53)
| 200: |
2:17.71
(36.00)
|
|
3 |
ОВЧІННІКОВ
Максим
| К
| 03 | мс
| Запорізька (o)
| |
2:19.29
| мс
| 752
| +4.76
| o
|
|
| 50: |
31.44
| 100: |
1:06.86
(35.42)
| 150: |
1:42.65
(35.79)
| 200: |
2:19.29
(36.64)
|
|
4 |
КИЗИМЕНКО
Давід
| К
| 04 | мс
| Дніпропетровська
| |
2:21.35
| мс
| 719
| +6.82
| 4
|
|
| 50: |
32.30
| 100: |
1:08.07
(35.77)
| 150: |
1:44.19
(36.12)
| 200: |
2:21.35
(37.16)
|
|
5 |
ЛІСОВЕЦЬ
Володимир
|
| 04 | мс
| Київська
| |
2:21.46
| мс
| 717
| +6.93
| 5
|
|
| 50: |
32.07
| 100: |
1:08.39
(36.32)
| 150: |
1:45.02
(36.63)
| 200: |
2:21.46
(36.44)
|
|
6 |
НАКОНЕЧНИЙ
Денис
| К
| 02 | мс
| Київ (o)
| |
2:21.63
| мс
| 715
| +7.10
| o
|
|
| 50: |
| 100: |
1:07.91
(1:07.91)
| 150: |
| 200: |
2:21.63
(1:13.72)
|
|
7 |
ЧИСТЯКОВ
Євген
|
| 02 | мс
| Рівненська (o)
| |
2:24.31
| мс
| 676
| +9.78
| o
|
|
| 50: |
32.77
| 100: |
1:09.33
(36.56)
| 150: |
1:46.15
(36.82)
| 200: |
2:24.31
(38.16)
|
|
8 |
ГОША
Давід
|
| 03 | кмс
| Київ (o)
| |
2:26.72
| кмс
| 643
| +12.19
| o
|
|
| 50: |
33.37
| 100: |
1:10.79
(37.42)
| 150: |
1:49.69
(38.90)
| 200: |
2:26.72
(37.03)
|
|
|
|
|
|
200 м вільний стиль - дівчата |
Рекорди
| Рекорд України | 1:59.03 | Яна Клочкова | 28.08.2003 | Всесвітня Універсіада |
| Юніорський Рекорд України | 2:00.47 | Стандартний час | | |
| Юнацький Рекорд України | 2:00.67 | Ольга Кириченко | 07.07.1992 | Олімпійські ігри |
| Вище досягнення України | 2:03.10 | Олена Лапунова | 21.07.1995 | Чемпіонат Європи (юн) | Нормативи
| Збірна команда (основа, дорослі) | 1:59.91 | | | |
| Збірна команда (основа, 2002 і мол.) | 2:02.84 | | | |
| Збірна команда (основа, 2005 і мол.) | 2:04.84 | | | |
| Euro Junior Championship (2003-06) | 2:02.90 | | | |
|
Розряди | мс | 2:10.00 | кмс | 2:17.50 | I | 2:28.00 | II | 2:45.00 | III | 3:06.00 | I юн | 3:31.00 |
|
|
В-фінал |
8 / 8 / 0 / 0 |
1 |
СТЕЦУРІНА
Євгенія
| К
| 05 | кмс
| Харківська
| |
2:10.43
| кмс
| 649
|
|
|
|
| 50: |
29.73
| 100: |
1:02.71
(32.98)
| 150: |
1:36.95
(34.24)
| 200: |
2:10.43
(33.48)
|
|
2 |
МАНІКО
Ніколь
| Р
| 06 | кмс
| Закарпатська
| |
2:11.32
| кмс
| 636
| +0.89
|
|
|
| 50: |
30.59
| 100: |
1:03.99
(33.40)
| 150: |
1:37.91
(33.92)
| 200: |
2:11.32
(33.41)
|
|
3 |
ЗЕВІНА
Олександра
| К
| 06 | кмс
| м. Київ
| |
2:11.62
| кмс
| 632
| +1.19
|
|
|
| 50: |
31.31
| 100: |
1:04.53
(33.22)
| 150: |
1:38.72
(34.19)
| 200: |
2:11.62
(32.90)
|
|
4 |
ЧЕРНИЩУК
Валерія
| Р
| 08 | кмс
| м. Київ
| |
2:13.15
| кмс
| 610
| +2.72
|
|
|
| 50: |
31.82
| 100: |
1:05.70
(33.88)
| 150: |
1:39.33
(33.63)
| 200: |
2:13.15
(33.82)
|
|
5 |
ЛІПЕЦЬКА
Анастасія
| К
| 06 | кмс
| Рівненська
| |
2:14.01
| кмс
| 599
| +3.58
|
|
|
| 50: |
31.39
| 100: |
1:04.86
(33.47)
| 150: |
1:39.28
(34.42)
| 200: |
2:14.01
(34.73)
|
|
6 |
КОЙПИШ
Лілія
| Р
| 06 | кмс
| Запорізька
| |
2:15.07
| кмс
| 585
| +4.64
|
|
|
| 50: |
| 100: |
1:04.07
(1:04.07)
| 150: |
| 200: |
2:15.07
(1:11.00)
|
|
7 |
ЖИТАРЮК
Валерія
| Р
| 06 | I
| Чернівецька
| |
2:15.71
| кмс
| 576
| +5.28
|
|
|
| 50: |
30.41
| 100: |
1:04.22
(33.81)
| 150: |
1:39.80
(35.58)
| 200: |
2:15.71
(35.91)
|
|
8 |
НІКІША
Поліна
| Р
| 06 | кмс
| Дніпропетровська
| |
2:17.37
| кмс
| 556
| +6.94
|
|
|
| 50: |
31.10
| 100: |
1:05.12
(34.02)
| 150: |
1:41.60
(36.48)
| 200: |
2:17.37
(35.77)
|
|
|
|
200 м вільний стиль - дівчата |
Рекорди
| Рекорд України | 1:59.03 | Яна Клочкова | 28.08.2003 | Всесвітня Універсіада |
| Юніорський Рекорд України | 2:00.47 | Стандартний час | | |
| Юнацький Рекорд України | 2:00.67 | Ольга Кириченко | 07.07.1992 | Олімпійські ігри |
| Вище досягнення України | 2:03.10 | Олена Лапунова | 21.07.1995 | Чемпіонат Європи (юн) | Нормативи
| Збірна команда (основа, дорослі) | 1:59.91 | | | |
| Збірна команда (основа, 2002 і мол.) | 2:02.84 | | | |
| Збірна команда (основа, 2005 і мол.) | 2:04.84 | | | |
| Euro Junior Championship (2003-06) | 2:02.90 | | | |
|
Розряди | мс | 2:10.00 | кмс | 2:17.50 | I | 2:28.00 | II | 2:45.00 | III | 3:06.00 | I юн | 3:31.00 |
|
|
A-фінал |
8 / 8 / 0 / 0 |
1 |
СНІТКО
Карина
| О
| 04 | мс
| Харківська (o)
| |
2:04.15
| мс
| 753
|
| o
|
|
| 50: |
28.37
| 100: |
1:00.03
(31.66)
| 150: |
1:31.92
(31.89)
| 200: |
2:04.15
(32.23)
|
|
2 |
ШАЄНКО
Владислава
|
| 03 | мс
| Дніпропетровська (o)
| |
2:06.03
| мс
| 720
| +1.88
| o
|
|
| 50: |
29.00
| 100: |
1:01.05
(32.05)
| 150: |
1:33.92
(32.87)
| 200: |
2:06.03
(32.11)
|
|
3 |
ТУГАЙ
Валерія
|
| 03 | мс
| Полтавська (o)
| |
2:09.17
| мс
| 669
| +5.02
| o
|
|
| 50: |
| 100: |
1:01.47
(1:01.47)
| 150: |
| 200: |
2:09.17
(1:07.70)
|
|
4 |
ГОРОДНЯ
Марія
| К
| 05 | мс
| Львівська
| |
2:09.57
| мс
| 662
| +5.42
| 4
|
|
| 50: |
30.00
| 100: |
1:02.50
(32.50)
| 150: |
1:36.13
(33.63)
| 200: |
2:09.57
(33.44)
|
|
5 |
ЗАКОРКО
Аріна
| К
| 04 | мс
| Київ (o)
| |
2:10.58
| кмс
| 647
| +6.43
| o
|
|
| 50: |
30.68
| 100: |
1:03.98
(33.30)
| 150: |
1:37.10
(33.12)
| 200: |
2:10.58
(33.48)
|
|
6 |
ВИРВИЧ
Вікторія
| К
| 04 | мс
| Дніпропетровська (o)
| |
2:11.64
| кмс
| 632
| +7.49
| o
|
|
| 50: |
30.10
| 100: |
1:03.46
(33.36)
| 150: |
1:38.26
(34.80)
| 200: |
2:11.64
(33.38)
|
|
7 |
ЖУКОВА
Марія
| К
| 03 | мс
| Київ (o)
| |
2:11.95
| кмс
| 627
| +7.80
| o
|
|
| 50: |
29.80
| 100: |
1:03.55
(33.75)
| 150: |
1:38.01
(34.46)
| 200: |
2:11.95
(33.94)
|
|
8 |
ГОРБАЧОВА
Дарія
|
| 04 | кмс
| Київська (o)
| |
2:12.02
| кмс
| 626
| +7.87
| o
|
|
| 50: |
30.22
| 100: |
1:03.60
(33.38)
| 150: |
1:38.17
(34.57)
| 200: |
2:12.02
(33.85)
|
|
|
|
|
|
200 м вільний стиль - юнаки |
Рекорди
| Рекорд України | 1:48.18 | Сергій Адвена | 16.08.2008 | Олімпійські ігри |
| Юніорський Рекорд України | 1:50.77 | Стандартний час | | |
| Юнацький Рекорд України | 1:51.74 | Богдан Шеліпов | 22.11.2018 | Чемпіонат України (юнр) |
| Вище досягнення України | 1:57.12 | В`ячеслав Огньов | 03.12.2012 | Кубок України | Нормативи
| Збірна команда (основа, дорослі) | 1:48.32 | | | |
| Збірна команда (основа, 2001 і мол.) | 1:51.69 | | | |
| Збірна команда (основа, 2004 і мол.) | 1:53.69 | | | |
| Euro Junior Championship (2002-05) | 1:51.76 | | | |
|
Розряди | мс | 1:57.00 | кмс | 2:04.00 | I | 2:14.00 | II | 2:29.00 | III | 2:48.00 | I юн | 3:09.00 |
|
|
В-фінал |
8 / 8 / 0 / 0 |
1 |
ЖОВТКО
Юрій
| К
| 05 | кмс
| Рівненська
| |
1:56.90
| мс
| 664
|
|
|
|
| 50: |
26.50
| 100: |
57.38
(30.88)
| 150: |
1:27.88
(30.50)
| 200: |
1:56.90
(29.02)
|
|
2 |
КУЗНЄЦОВ
Микита
| Р
| 04 | мс
| Дніпропетровська
| |
1:57.84
| кмс
| 648
| +0.94
|
|
|
| 50: |
26.85
| 100: |
57.07
(30.22)
| 150: |
1:27.93
(30.86)
| 200: |
1:57.84
(29.91)
|
|
3 |
ОЛЬХОВІК
Ян
|
| 04 | кмс
| Дніпропетровська
| |
1:58.03
| кмс
| 645
| +1.13
|
|
|
| 50: |
27.13
| 100: |
57.07
(29.94)
| 150: |
1:27.75
(30.68)
| 200: |
1:58.03
(30.28)
|
|
4 |
ГЕРАЩЕНКО
Назар
| Р
| 04 | мс
| Дніпропетровська
| |
1:59.10
| кмс
| 628
| +2.20
|
|
|
| 50: |
27.85
| 100: |
58.26
(30.41)
| 150: |
1:29.08
(30.82)
| 200: |
1:59.10
(30.02)
|
|
5 |
ТРОХАНЧУК
Максим
| Р
| 04 | кмс
| м. Київ
| |
1:59.16
| кмс
| 627
| +2.26
|
|
|
| 50: |
28.14
| 100: |
58.46
(30.32)
| 150: |
1:29.16
(30.70)
| 200: |
1:59.16
(30.00)
|
|
6 |
ПОСТОЛОВ
Богдан
|
| 04 | кмс
| Дніпропетровська
| |
1:59.36
| кмс
| 624
| +2.46
|
|
|
| 50: |
| 100: |
57.54
(57.54)
| 150: |
| 200: |
1:59.36
(1:01.82)
|
|
7 |
КРАЛЯ
Павло
|
| 04 | кмс
| Рівненська
| |
1:59.76
| кмс
| 617
| +2.86
|
|
|
| 50: |
28.50
| 100: |
59.97
(31.47)
| 150: |
1:30.28
(30.31)
| 200: |
1:59.76
(29.48)
|
|
8 |
ГАЛАЙЧУК
Іван
| Р
| 05 | кмс
| м. Київ
| |
2:00.80
| кмс
| 602
| +3.90
|
|
|
| 50: |
28.81
| 100: |
58.92
(30.11)
| 150: |
1:29.98
(31.06)
| 200: |
2:00.80
(30.82)
|
|
|
|
200 м вільний стиль - юнаки |
Рекорди
| Рекорд України | 1:48.18 | Сергій Адвена | 16.08.2008 | Олімпійські ігри |
| Юніорський Рекорд України | 1:50.77 | Стандартний час | | |
| Юнацький Рекорд України | 1:51.74 | Богдан Шеліпов | 22.11.2018 | Чемпіонат України (юнр) |
| Вище досягнення України | 1:57.12 | В`ячеслав Огньов | 03.12.2012 | Кубок України | Нормативи
| Збірна команда (основа, дорослі) | 1:48.32 | | | |
| Збірна команда (основа, 2001 і мол.) | 1:51.69 | | | |
| Збірна команда (основа, 2004 і мол.) | 1:53.69 | | | |
| Euro Junior Championship (2002-05) | 1:51.76 | | | |
|
Розряди | мс | 1:57.00 | кмс | 2:04.00 | I | 2:14.00 | II | 2:29.00 | III | 2:48.00 | I юн | 3:09.00 |
|
|
A-фінал |
8 / 8 / 0 / 0 |
1 |
ШЕЛІПОВ
Богдан
| О
| 02 | мс
| Дніпропетровська (o)
| |
1:52.43
| мс
| 746
|
| o
|
|
| 50: |
25.90
| 100: |
54.17
(28.27)
| 150: |
1:23.04
(28.87)
| 200: |
1:52.43
(29.39)
|
|
2 |
ЖИРОВ
Микита
| К
| 03 | мс
| Донецька (o)
| |
1:54.32
| мс
| 710
| +1.89
| o
|
|
| 50: |
26.24
| 100: |
55.07
(28.83)
| 150: |
1:24.40
(29.33)
| 200: |
1:54.32
(29.92)
|
|
3 |
БІЛЕНКО
Володимир
| К
| 02 | мс
| Київ (o)
| |
1:54.49
| мс
| 707
| +2.06
| o
|
|
| 50: |
| 100: |
55.89
(55.89)
| 150: |
| 200: |
1:54.49
(58.60)
|
|
4 |
РУСІН
Данило
| К
| 03 | мс
| Рівненська (o)
| |
1:55.03
| мс
| 697
| +2.60
| o
|
|
| 50: |
26.60
| 100: |
55.76
(29.16)
| 150: |
1:25.83
(30.07)
| 200: |
1:55.03
(29.20)
|
|
5 |
КОСТЕНКО
Кірілл
| К
| 03 | мс
| Харківська (o)
| |
1:56.49
| мс
| 671
| +4.06
| o
|
|
| 50: |
27.02
| 100: |
56.46
(29.44)
| 150: |
1:26.75
(30.29)
| 200: |
1:56.49
(29.74)
|
|
6 |
СТОРОЖЕВ
Данило
| О
| 02 | мс
| Харківська (o)
| |
1:57.04
| кмс
| 661
| +4.61
| o
|
|
| 50: |
26.33
| 100: |
55.87
(29.54)
| 150: |
1:26.47
(30.60)
| 200: |
1:57.04
(30.57)
|
|
7 |
НАУМЕНКО
Вадим
| О
| 03 | мс
| Одеська (o)
| |
1:57.64
| кмс
| 651
| +5.21
| o
|
|
| 50: |
26.39
| 100: |
55.66
(29.27)
| 150: |
1:26.21
(30.55)
| 200: |
1:57.64
(31.43)
|
|
8 |
ТУМОЯН
Кірілл
|
| 04 | мс
| Львівська
| |
1:59.21
| кмс
| 626
| +6.78
| 8
|
|
| 50: |
27.23
| 100: |
57.24
(30.01)
| 150: |
1:28.49
(31.25)
| 200: |
1:59.21
(30.72)
|
|
|
|
|
|
100 м батерфляй - дівчата |
Рекорди
| Рекорд України | 0:58.99 | Катерина Зубкова | 09.08.2008 | Олімпійські ігри |
| Юніорський Рекорд України | 0:59.55 | Стандартний час | | |
| Юнацький Рекорд України | 0:59.55 | Анна Євчак | 10.07.2009 | Чемпіонат Європи (юн) |
| Вище досягнення України | 1:01.43 | Євгенія Жукова | 17.06.2018 | Чемпіонат України (юн) | Нормативи
| Збірна команда (основа, дорослі) | 0:59.70 | | | |
| Збірна команда (основа, 2002 і мол.) | 1:01.40 | | | |
| Збірна команда (основа, 2005 і мол.) | 1:02.40 | | | |
| Euro Junior Championship (2003-06) | 1:01.35 | | | |
|
Розряди | мс | 1:04.50 | кмс | 1:08.50 | I | 1:13.50 | II | 1:22.00 | III | 1:33.00 | I юн | 1:45.00 |
|
|
В-фінал |
8 / 8 / 0 / 0 |
1 |
ЛАКТІНА
Маргарита
| К
| 05 | мс
| Запорізька
| |
1:08.39
| кмс
| 533
|
|
|
|
| 50: |
32.04
| 100: |
1:08.39
(36.35)
|
|
2 |
ЗАГОРОВСЬКА
Анна
|
| 07 | кмс
| Дніпропетровська (2 к)
| |
1:09.44
| I
| 510
| +1.05
|
|
|
| 50: |
32.46
| 100: |
1:09.44
(36.98)
|
|
3 |
ШИШКА
Софія
| Р
| 06 | кмс
| Дніпропетровська
| |
1:09.57
| I
| 507
| +1.18
|
|
|
| 50: |
31.72
| 100: |
1:09.57
(37.85)
|
|
4 |
ПЕРЕПЕЛЯТНИК
Мирослава
|
| 06 | I
| Донецька
| |
1:10.03
| I
| 497
| +1.64
|
|
|
| 50: |
| 100: |
1:10.03
(1:10.03)
|
|
5 |
ХЛИСТУН
Поліна
| Р
| 06 | I
| Полтавська
| |
1:10.14
| I
| 494
| +1.75
|
|
|
| 50: |
32.82
| 100: |
1:10.14
(37.32)
|
|
6 |
ТЮТЮННИК
Софія
|
| 05 | кмс
| Дніпропетровська
| |
1:10.24
| I
| 492
| +1.85
|
|
|
| 50: |
32.85
| 100: |
1:10.24
(37.39)
|
|
7 |
АФАНАСЬЄВА
Тетяна
| Р
| 08 | кмс
| Дніпропетровська (2 к)
| |
1:14.08
| II
| 420
| +5.69
|
|
|
| 50: |
34.93
| 100: |
1:14.08
(39.15)
|
|
8 |
ЛІПЕЦЬКА
Анастасія
| К
| 06 | кмс
| Рівненська
| |
1:14.31
| II
| 416
| +5.92
|
|
|
| 50: |
33.92
| 100: |
1:14.31
(40.39)
|
|
|
|
100 м батерфляй - дівчата |
Рекорди
| Рекорд України | 0:58.99 | Катерина Зубкова | 09.08.2008 | Олімпійські ігри |
| Юніорський Рекорд України | 0:59.55 | Стандартний час | | |
| Юнацький Рекорд України | 0:59.55 | Анна Євчак | 10.07.2009 | Чемпіонат Європи (юн) |
| Вище досягнення України | 1:01.43 | Євгенія Жукова | 17.06.2018 | Чемпіонат України (юн) | Нормативи
| Збірна команда (основа, дорослі) | 0:59.70 | | | |
| Збірна команда (основа, 2002 і мол.) | 1:01.40 | | | |
| Збірна команда (основа, 2005 і мол.) | 1:02.40 | | | |
| Euro Junior Championship (2003-06) | 1:01.35 | | | |
|
Розряди | мс | 1:04.50 | кмс | 1:08.50 | I | 1:13.50 | II | 1:22.00 | III | 1:33.00 | I юн | 1:45.00 |
|
|
A-фінал |
8 / 8 / 0 / 0 |
1 |
ЖУКОВА
Євгенія
Збірна (О) | О
| 04 | мс
| Київ (o)
| |
1:01.36
| мс
| 739
|
| o
|
|
| 50: |
28.64
| 100: |
1:01.36
(32.72)
|
|
2 |
КОСТРОМІНА
Вікторія
| О
| 04 | мс
| Дніпропетровська (o)
| |
1:01.44
| мс
| 736
| +0.08
| o
|
|
| 50: |
29.07
| 100: |
1:01.44
(32.37)
|
|
3 |
ГАРТМАН
Маргарита
| К
| 03 | мс
| Дніпропетровська (o)
| |
1:03.98
| мс
| 652
| +2.62
| o
|
|
| 50: |
| 100: |
1:03.98
(1:03.98)
|
|
4 |
ЄВМІНОВА
Тетяна
| О
| 03 | мс
| Харківська (o)
| |
1:04.04
| мс
| 650
| +2.68
| o
|
|
| 50: |
29.42
| 100: |
1:04.04
(34.62)
|
|
5 |
ДЬЯЧЕНКО
Марія
| О
| 05 | мс
| Полтавська
| |
1:04.10
| мс
| 648
| +2.74
| 5
|
|
| 50: |
29.99
| 100: |
1:04.10
(34.11)
|
|
6 |
ЄРМІШИНА
Анастасія
| К
| 06 | мс
| м. Київ
| |
1:06.03
| кмс
| 593
| +4.67
| 6
|
|
| 50: |
31.51
| 100: |
1:06.03
(34.52)
|
|
7 |
КЛИМЕНКО
Єлізавета
| К
| 03 | кмс
| Київ (o)
| |
1:06.68
| кмс
| 576
| +5.32
| o
|
|
| 50: |
30.82
| 100: |
1:06.68
(35.86)
|
|
8 |
ІЛЬНИЦЬКА
Христина
|
| 05 | кмс
| Київська
| |
1:07.01
| кмс
| 567
| +5.65
| 8
|
|
| 50: |
31.17
| 100: |
1:07.01
(35.84)
|
|
|
|
|
|
100 м батерфляй - юнаки |
Рекорди
| Рекорд України | 0:51.10 | Андрій Сердінов | 11.08.2008 | Олімпійські ігри |
| Юніорський Рекорд України | 0:52.73 | Андрій Хлопцов | 01.05.2016 | Міжнародні змагання |
| Юніорський Рекорд України | 0:52.73 | Ігор Трояновський | 09.10.2018 | ІІІ Юнацькі Олімпійські Ігри |
| Юнацький Рекорд України | 0:52.73 | Ігор Трояновський | 09.10.2018 | ІІІ Юнацькі Олімпійські Ігри |
| Вище досягнення України | 0:57.14 | Ілля Підвальний | 04.12.2012 | Кубок України | Нормативи
| Збірна команда (основа, дорослі) | 0:52.82 | | | |
| Збірна команда (основа, 2001 і мол.) | 0:54.82 | | | |
| Збірна команда (основа, 2004 і мол.) | 0:55.82 | | | |
| Euro Junior Championship (2002-05) | 0:54.85 | | | |
|
Розряди | мс | 57.50 | кмс | 1:01.00 | I | 1:06.00 | II | 1:13.00 | III | 1:23.00 | I юн | 1:35.00 |
|
|
В-фінал |
8 / 8 / 0 / 0 |
1 |
СОКИРКА
Богдан
|
| 04 | кмс
| Київська
| |
57.43
| мс
| 640
|
|
|
|
| 50: |
27.05
| 100: |
57.43
(30.38)
|
|
2 |
ЗАХАРЧЕНКО
Денис
|
| 04 | мс
| Одеська
| |
57.57
| кмс
| 635
| +0.14
|
|
|
| 50: |
26.43
| 100: |
57.57
(31.14)
|
|
3 |
СТУПАК
Артем
|
| 04 | кмс
| м. Київ
| |
58.66
| кмс
| 600
| +1.23
|
|
|
| 50: |
27.80
| 100: |
58.66
(30.86)
|
|
4 |
КОВАЛЬОВ
Арсеній
|
| 04 | кмс
| Чернігівська
| |
59.23
| кмс
| 583
| +1.80
|
|
|
| |
5 |
МАЗУР
Олександр
|
| 04 | кмс
| Київ (2 к)
| |
59.24
| кмс
| 583
| +1.81
|
|
|
| 50: |
27.50
| 100: |
59.24
(31.74)
|
|
6 |
БЕНДЮЖЕНКО
Михайло
| К
| 05 | кмс
| Дніпропетровська
| |
59.47
| кмс
| 576
| +2.04
|
|
|
| 50: |
27.38
| 100: |
59.47
(32.09)
|
|
7 |
ЛОГВИНОВ
Данііл
|
| 04 | I
| Харківська
| |
59.50
| кмс
| 575
| +2.07
|
|
|
| 50: |
28.20
| 100: |
59.50
(31.30)
|
|
8 |
ЗАСЯДЬКО
Нікіта
|
| 05 | кмс
| Харківська
| |
59.56
| кмс
| 574
| +2.13
|
|
|
| 50: |
27.37
| 100: |
59.56
(32.19)
|
|
|
|
100 м батерфляй - юнаки |
Рекорди
| Рекорд України | 0:51.10 | Андрій Сердінов | 11.08.2008 | Олімпійські ігри |
| Юніорський Рекорд України | 0:52.73 | Андрій Хлопцов | 01.05.2016 | Міжнародні змагання |
| Юніорський Рекорд України | 0:52.73 | Ігор Трояновський | 09.10.2018 | ІІІ Юнацькі Олімпійські Ігри |
| Юнацький Рекорд України | 0:52.73 | Ігор Трояновський | 09.10.2018 | ІІІ Юнацькі Олімпійські Ігри |
| Вище досягнення України | 0:57.14 | Ілля Підвальний | 04.12.2012 | Кубок України | Нормативи
| Збірна команда (основа, дорослі) | 0:52.82 | | | |
| Збірна команда (основа, 2001 і мол.) | 0:54.82 | | | |
| Збірна команда (основа, 2004 і мол.) | 0:55.82 | | | |
| Euro Junior Championship (2002-05) | 0:54.85 | | | |
|
Розряди | мс | 57.50 | кмс | 1:01.00 | I | 1:06.00 | II | 1:13.00 | III | 1:23.00 | I юн | 1:35.00 |
|
|
A-фінал |
8 / 8 / 0 / 0 |
1 |
ТРОЯНОВСЬКИЙ
Ігор
Збірна (О), ЮЧЕ (Aberdeen) | О
| 02 | мсмк
| Дніпропетровська (o)
| |
53.71
| мс
| 782
|
| o
|
|
| 50: |
25.62
| 100: |
53.71
(28.09)
|
|
2 |
РОМАНЮК
Єгор
Збірна (О), ЮЧЕ (Aberdeen) | К
| 02 | мс
| Київська (o)
| |
54.28
| мс
| 758
| +0.57
| o
|
|
| 50: |
25.17
| 100: |
54.28
(29.11)
|
|
3 |
ФЕНЬ
Герман
| О
| 02 | мс
| Харківська (o)
| |
55.53
| мс
| 708
| +1.82
| o
|
|
| |
4 |
КОВАЛЕНКО
Андрій
| К
| 03 | мс
| Хмельницька (o)
| |
55.55
| мс
| 707
| +1.84
| o
|
|
| 50: |
25.23
| 100: |
55.55
(30.32)
|
|
5 |
ЛУКАШЕВ
Георгій
| К
| 04 | мс
| Львівська
| |
55.98
| мс
| 691
| +2.27
| 5
|
|
| 50: |
26.54
| 100: |
55.98
(29.44)
|
|
6 |
АНТОСІН
Микита
| К
| 02 | мс
| Харківська (o)
| |
56.26
| мс
| 681
| +2.55
| o
|
|
| 50: |
26.13
| 100: |
56.26
(30.13)
|
|
7 |
ШТАНЬКО
Володимир
|
| 02 | кмс
| Полтавська (o)
| |
56.42
| мс
| 675
| +2.71
| o
|
|
| 50: |
26.02
| 100: |
56.42
(30.40)
|
|
8 |
КОЛЕСНИКОВ
Микита
| Р
| 04 | мс
| Запорізька
| |
56.60
| мс
| 668
| +2.89
| 8
|
|
| 50: |
26.56
| 100: |
56.60
(30.04)
|
|
|
|
|
|
|
|