50 м батерфляй - дівчата |
Рекорди
| Рекорд України | 0:26.52 | Надія Коба | 01.03.2012 | Чемпіонат України |
| Юніорський Рекорд України | 0:26.52 | Стандартний час | | |
| Юнацький Рекорд України | 0:26.52 | Надія Коба | 01.03.2012 | Чемпіонат України |
| Вище досягнення України | 0:27.84 | Євгенія Жукова | 14.04.2018 | Чемпіонат України | Нормативи
| Euro Junior Championship (2003-06) | 0:27.89 | | | |
|
Розряди | кмс | 30.30 | I | 32.50 | II | 36.50 | III | 42.00 | I юн | 47.50 | II юн | 53.50 |
|
|
В-фінал |
8 / 8 / 0 / 0 |
1 |
ІЛЬНИЦЬКА
Христина
|
| 05 | кмс
| Київська
| |
29.50
| кмс
| 567
|
|
|
2 |
ГУРЕЙКОВА
Марія
|
| 05 | кмс
| Харківська
| |
29.78
| кмс
| 552
| +0.28
|
|
3 |
ЧЕРНИЩУК
Валерія
| Р
| 08 | кмс
| м. Київ
| |
29.85
| кмс
| 548
| +0.35
|
|
4 |
ЄРМІШИНА
Єлизавета
| К
| 07 | кмс
| м. Київ
| |
30.06
| кмс
| 536
| +0.56
|
|
5 |
ЛАКТІНА
Маргарита
| К
| 05 | мс
| Запорізька
| |
30.43
| I
| 517
| +0.93
|
|
6 |
ПЕРЕПЕЛЯТНИК
Мирослава
|
| 06 | I
| Донецька
| |
30.73
| I
| 502
| +1.23
|
|
7 |
ЛІПЕЦЬКА
Анастасія
| К
| 06 | кмс
| Рівненська
| |
31.03
| I
| 488
| +1.53
|
|
8 |
ЗАГОРОВСЬКА
Анна
|
| 07 | кмс
| Дніпропетровська (2 к)
| |
31.54
| I
| 464
| +2.04
|
|
|
|
50 м батерфляй - дівчата |
Рекорди
| Рекорд України | 0:26.52 | Надія Коба | 01.03.2012 | Чемпіонат України |
| Юніорський Рекорд України | 0:26.52 | Стандартний час | | |
| Юнацький Рекорд України | 0:26.52 | Надія Коба | 01.03.2012 | Чемпіонат України |
| Вище досягнення України | 0:27.84 | Євгенія Жукова | 14.04.2018 | Чемпіонат України | Нормативи
| Euro Junior Championship (2003-06) | 0:27.89 | | | |
|
Розряди | кмс | 30.30 | I | 32.50 | II | 36.50 | III | 42.00 | I юн | 47.50 | II юн | 53.50 |
|
|
A-фінал |
8 / 8 / 0 / 0 |
1 |
ЖУКОВА
Євгенія
ЮЧЕ (Aberdeen) | О
| 04 | мс
| Київ (o)
| |
27.63
| кмс
| 691
|
| o
|
2 |
КОСТРОМІНА
Вікторія
ЮЧЕ (Aberdeen) | О
| 04 | мс
| Дніпропетровська (o)
| |
27.87
| кмс
| 673
| +0.24
| o
|
3 |
СНІТКО
Карина
| О
| 04 | мс
| Харківська (o)
| |
28.15
| кмс
| 653
| +0.52
| o
|
4 |
ЛАТИШЕВА
Поліна
|
| 04 | мс
| Київська (o)
| |
28.42
| кмс
| 635
| +0.79
| o
|
5 |
ЖУКОВА
Марія
| К
| 03 | мс
| Київ (o)
| |
28.50
| кмс
| 629
| +0.87
| o
|
6 |
ГАРТМАН
Маргарита
| К
| 03 | мс
| Дніпропетровська (o)
| |
28.84
| кмс
| 607
| +1.21
| o
|
7 |
ДИВАК
Марія
| О
| 03 | мс
| Київська (o)
| |
28.95
| кмс
| 600
| +1.32
| o
|
8 |
ЄРМІШИНА
Анастасія
| К
| 06 | мс
| м. Київ
| |
29.01
| кмс
| 597
| +1.38
| 8
|
|
|
|
|
50 м батерфляй - юнаки |
Рекорди
| Рекорд України (WR) | 0:22.27 | Андрій Говоров | 01.07.2018 | Міжнародні змагання |
| Юніорський Рекорд України (WJR) | 0:23.14 | Владислав Бухов | 24.01.2020 | Міжнародні змагання |
| Юнацький Рекорд України | 0:23.64 | Андрій Хлопцов | 28.08.2015 | Чемпіонат світу (юніори) |
| Вище досягнення України | 0:25.14 | Андрій Хлопцов | 07.12.2013 | Міжнародні змагання | Нормативи
| Euro Junior Championship (2002-05) | 0:24.71 | | | |
|
Розряди | кмс | 27.50 | I | 29.50 | II | 33.00 | III | 37.00 | I юн | 42.00 | II юн | 48.00 |
|
|
В-фінал |
8 / 8 / 0 / 0 |
1 |
КОЛЕСНИКОВ
Микита
| Р
| 04 | мс
| Запорізька
| |
25.44
| кмс
| 670
|
|
|
2 |
САЛЕГ
Абдурахман
|
| 04 | кмс
| Тернопільська
| |
25.69
| кмс
| 651
| +0.25
|
|
3 |
ЖОВТКО
Юрій
| К
| 05 | кмс
| Рівненська
| |
26.01
| кмс
| 627
| +0.57
|
|
4 |
СТУПАК
Артем
|
| 04 | кмс
| м. Київ
| |
26.12
| кмс
| 619
| +0.68
|
|
5 |
СОКИРКА
Богдан
|
| 04 | кмс
| Київська
| |
26.19
| кмс
| 614
| +0.75
|
|
6 |
ІВАНЮК
Михайло
|
| 04 | I
| Київська
| |
26.71
| кмс
| 579
| +1.27
|
|
7 |
ЗАСЯДЬКО
Нікіта
|
| 05 | кмс
| Харківська
| |
27.12
| кмс
| 553
| +1.68
|
|
8 |
ЛЕБЕДЄВ
Денис
| Р
| 05 | кмс
| Запорізька
| |
27.46
| кмс
| 533
| +2.02
|
|
|
|
50 м батерфляй - юнаки |
Рекорди
| Рекорд України (WR) | 0:22.27 | Андрій Говоров | 01.07.2018 | Міжнародні змагання |
| Юніорський Рекорд України (WJR) | 0:23.14 | Владислав Бухов | 24.01.2020 | Міжнародні змагання |
| Юнацький Рекорд України | 0:23.64 | Андрій Хлопцов | 28.08.2015 | Чемпіонат світу (юніори) |
| Вище досягнення України | 0:25.14 | Андрій Хлопцов | 07.12.2013 | Міжнародні змагання | Нормативи
| Euro Junior Championship (2002-05) | 0:24.71 | | | |
|
Розряди | кмс | 27.50 | I | 29.50 | II | 33.00 | III | 37.00 | I юн | 42.00 | II юн | 48.00 |
|
|
A-фінал |
8 / 8 / 0 / 0 |
1 |
ТРОЯНОВСЬКИЙ
Ігор
ЮЧЕ (Aberdeen) | О
| 02 | мсмк
| Дніпропетровська (o)
| |
24.03
| кмс
| 795
|
| o
|
2 |
ЧОБОТАР
Артем
| К
| 03 | мс
| Дніпропетровська (o)
| |
24.80
| кмс
| 724
| +0.77
| o
|
3 |
БІЛЕНКО
Володимир
| К
| 02 | мс
| Київ (o)
| |
24.98
| кмс
| 708
| +0.95
| o
|
4 |
КОВАЛЕНКО
Андрій
| К
| 03 | мс
| Хмельницька (o)
| |
25.00
| кмс
| 706
| +0.97
| o
|
5 |
ШТАНЬКО
Володимир
|
| 02 | кмс
| Полтавська (o)
| |
25.01
| кмс
| 706
| +0.98
| o
|
6 |
БАБІЧЕНКО
Микита
|
| 02 | мс
| Дніпропетровська (o)
| |
25.06
| кмс
| 701
| +1.03
| o
|
7 |
БОНДАР
Артем
| К
| 02 | мс
| Рівненська (o)
| |
25.23
| кмс
| 687
| +1.20
| o
|
8 |
АНТОСІН
Микита
| К
| 02 | мс
| Харківська (o)
| |
25.65
| кмс
| 654
| +1.62
| o
|
|
|
|
|
100 м на спині - дівчата |
Рекорди
| Рекорд України | 0:59.90 | Дарина Зевіна | 29.07.2013 | Чемпіонат світу |
| Юніорський Рекорд України | 1:00.05 | Стандартний час | | |
| Юнацький Рекорд України | 1:00.05 | Дарина Зевіна | 25.07.2011 | Чемпіонат світу |
| Вище досягнення України | 1:01.49 | Дарина Зевіна | 11.07.2009 | Чемпіонат Європи (юн) | Нормативи
| Збірна команда (основа, дорослі) | 1:01.51 | | | |
| Збірна команда (основа, 2002 і мол.) | 1:03.18 | | | |
| Збірна команда (основа, 2005 і мол.) | 1:04.18 | | | |
| Euro Junior Championship (2003-06) | 1:03.61 | | | |
|
Розряди | мс | 1:07.50 | кмс | 1:11.00 | I | 1:16.00 | II | 1:24.50 | III | 1:35.50 | I юн | 1:47.50 |
|
|
В-фінал |
8 / 8 / 0 / 0 |
1 |
КАРАНІКОЛОВА
Катерина
| Р
| 06 | кмс
| Одеська
| |
1:08.27
| кмс
| 599
|
|
|
|
| 50: |
| 100: |
1:08.27
(1:08.27)
|
|
2 |
БОРЕЙЧУК
Аліна
|
| 05 | кмс
| Дніпропетровська
| |
1:08.91
| кмс
| 583
| +0.64
|
|
|
| 50: |
33.83
| 100: |
1:08.91
(35.08)
|
|
3 |
ПЯТНОЧКО
Юлія
|
| 05 | кмс
| Львівська
| |
1:09.85
| кмс
| 559
| +1.58
|
|
|
| 50: |
33.43
| 100: |
1:09.85
(36.42)
|
|
4 |
ЦУКРОВСКАЯ
Варвара
|
| 05 |
| Беларусь (o)
| |
1:10.29
| кмс
| 549
| +2.02
| o
|
|
| 50: |
34.03
| 100: |
1:10.29
(36.26)
|
|
5 |
СЕМЕНОВА
Анна
| Р
| 06 | кмс
| Дніпропетровська (2 к)
| |
1:10.89
| кмс
| 535
| +2.62
|
|
|
| 50: |
| 100: |
1:10.89
(1:10.89)
|
|
6 |
ВАСИЛЕНКО
Дарья
|
| 05 | кмс
| Сумська
| |
1:11.27
| I
| 527
| +3.00
|
|
|
| 50: |
34.24
| 100: |
1:11.27
(37.03)
|
|
7 |
ЖИТАРЮК
Валерія
| Р
| 06 | I
| Чернівецька
| |
1:11.28
| I
| 526
| +3.01
|
|
|
| 50: |
34.33
| 100: |
1:11.28
(36.95)
|
|
8 |
ЗЕВІНА
Олександра
| К
| 06 | кмс
| м. Київ
| |
1:11.33
| I
| 525
| +3.06
|
|
|
| 50: |
35.02
| 100: |
1:11.33
(36.31)
|
|
|
|
100 м на спині - дівчата |
Рекорди
| Рекорд України | 0:59.90 | Дарина Зевіна | 29.07.2013 | Чемпіонат світу |
| Юніорський Рекорд України | 1:00.05 | Стандартний час | | |
| Юнацький Рекорд України | 1:00.05 | Дарина Зевіна | 25.07.2011 | Чемпіонат світу |
| Вище досягнення України | 1:01.49 | Дарина Зевіна | 11.07.2009 | Чемпіонат Європи (юн) | Нормативи
| Збірна команда (основа, дорослі) | 1:01.51 | | | |
| Збірна команда (основа, 2002 і мол.) | 1:03.18 | | | |
| Збірна команда (основа, 2005 і мол.) | 1:04.18 | | | |
| Euro Junior Championship (2003-06) | 1:03.61 | | | |
|
Розряди | мс | 1:07.50 | кмс | 1:11.00 | I | 1:16.00 | II | 1:24.50 | III | 1:35.50 | I юн | 1:47.50 |
|
|
A-фінал |
8 / 8 / 0 / 0 |
1 |
ВЕРНИБА
Маргарита
| К
| 05 | мс
| м. Київ
| |
1:04.48
| мс
| 711
|
| 1
|
|
| 50: |
| 100: |
1:04.48
(1:04.48)
|
|
2 |
ШАРАФУТДІНОВА
Ніка
| К
| 05 | мс
| Дніпропетровська
| |
1:04.97
| мс
| 695
| +0.49
| 2
|
|
| 50: |
31.58
| 100: |
1:04.97
(33.39)
|
|
3 |
МЕЛЬНИК
Олександра
| К
| 04 | мс
| Київ (o)
| |
1:06.54
| мс
| 647
| +2.06
| o
|
|
| 50: |
32.53
| 100: |
1:06.54
(34.01)
|
|
4 |
СОРОКІНА
Владислава
| К
| 04 | мс
| Дніпропетровська (o)
| |
1:07.02
| мс
| 633
| +2.54
| o
|
|
| 50: |
| 100: |
1:07.02
(1:07.02)
|
|
5 |
ЩЕРБАКОВА
Єлізавєта
| Р
| 06 | кмс
| Київська
| |
1:07.69
| кмс
| 615
| +3.21
| 5
|
|
| 50: |
| 100: |
1:07.69
(1:07.69)
|
|
6 |
ТОНЕНЬКА
Ірина
|
| 04 | кмс
| Хмельницька (o)
| |
1:07.86
| кмс
| 610
| +3.38
| o
|
|
| 50: |
33.13
| 100: |
1:07.86
(34.73)
|
|
7 |
СЕМЕНОВА
Катерина
| К
| 04 | мс
| Полтавська (o)
| |
1:08.83
| кмс
| 585
| +4.35
| o
|
|
| 50: |
32.95
| 100: |
1:08.83
(35.88)
|
|
8 |
ЄРМІШИНА
Єлизавета
| К
| 07 | кмс
| м. Київ
| |
1:10.40
| кмс
| 546
| +5.92
| 8
|
|
| 50: |
34.69
| 100: |
1:10.40
(35.71)
|
|
|
|
|
|
100 м на спині - юнаки |
Рекорди
| Рекорд України | 0:55.00 | Дмитро Гурницький | 21.04.2016 | Міжнародні змагання |
| Юніорський Рекорд України | 0:55.80 | Стандартний час | | |
| Юнацький Рекорд України | 0:56.22 | Андрій Хлопцов | 26.04.2014 | Чемпіонат України |
| Вище досягнення України | 0:56.59 | Андрій Хлопцов | 16.07.2013 | ЄЮОФ | Нормативи
| Збірна команда (основа, дорослі) | 0:54.95 | | | |
| Збірна команда (основа, 2001 і мол.) | 0:56.81 | | | |
| Збірна команда (основа, 2004 і мол.) | 0:57.81 | | | |
| Euro Junior Championship (2002-05) | 0:56.50 | | | |
|
Розряди | мс | 59.50 | кмс | 1:03.00 | I | 1:08.00 | II | 1:15.00 | III | 1:25.00 | I юн | 1:35.00 |
|
|
В-фінал |
8 / 7 / 0 / 1 |
1 |
КОРСУН
Дмитро
|
| 05 | кмс
| Харківська
| |
1:00.57
| кмс
| 627
|
|
|
|
| 50: |
29.23
| 100: |
1:00.57
(31.34)
|
|
2 |
БОРИСЛАВСЬКИЙ
Іван
|
| 04 | кмс
| Київська
| |
1:00.68
| кмс
| 623
| +0.11
|
|
|
| 50: |
| 100: |
1:00.68
(1:00.68)
|
|
3 |
ТЕРЕНТЬЄВ
Микита
|
| 05 | I
| Запорізька
| |
1:01.00
| кмс
| 614
| +0.43
|
|
|
| 50: |
30.52
| 100: |
1:01.00
(30.48)
|
|
4 |
ПЯТНОЧКО
Влад
|
| 04 | кмс
| Львівська
| |
1:01.64
| кмс
| 595
| +1.07
|
|
|
| 50: |
| 100: |
1:01.64
(1:01.64)
|
|
5 |
НІКОЛАЄНКО
Олексій
| Р
| 05 | I
| Дніпропетровська (2 к)
| |
1:03.50
| I
| 544
| +2.93
|
|
|
| 50: |
30.48
| 100: |
1:03.50
(33.02)
|
|
6 |
НЕЧИДЮК
Максим
|
| 06 | I
| Рівненська
| |
1:03.53
| I
| 543
| +2.96
|
|
|
| 50: |
30.56
| 100: |
1:03.53
(32.97)
|
|
7 |
КОВАЛЬОВ
Арсеній
|
| 04 | кмс
| Чернігівська
| |
1:06.39
| I
| 476
| +5.82
|
|
|
| 50: |
32.26
| 100: |
1:06.39
(34.13)
|
|
|
АНДРОС
Ігор
|
| 04 | I
| Запорізька
| | Н/С |
|
|
|
|
|
|
100 м на спині - юнаки |
Рекорди
| Рекорд України | 0:55.00 | Дмитро Гурницький | 21.04.2016 | Міжнародні змагання |
| Юніорський Рекорд України | 0:55.80 | Стандартний час | | |
| Юнацький Рекорд України | 0:56.22 | Андрій Хлопцов | 26.04.2014 | Чемпіонат України |
| Вище досягнення України | 0:56.59 | Андрій Хлопцов | 16.07.2013 | ЄЮОФ | Нормативи
| Збірна команда (основа, дорослі) | 0:54.95 | | | |
| Збірна команда (основа, 2001 і мол.) | 0:56.81 | | | |
| Збірна команда (основа, 2004 і мол.) | 0:57.81 | | | |
| Euro Junior Championship (2002-05) | 0:56.50 | | | |
|
Розряди | мс | 59.50 | кмс | 1:03.00 | I | 1:08.00 | II | 1:15.00 | III | 1:25.00 | I юн | 1:35.00 |
|
|
A-фінал |
8 / 8 / 0 / 0 |
1 |
ФЕНЬ
Герман
| О
| 02 | мс
| Харківська (o)
| |
56.83
| мс
| 759
|
| o
|
|
| |
2 |
ЖЕЛТЯКОВ
Олександр
| К
| 05 | мс
| Дніпропетровська
| |
57.82
| мс
| 721
| +0.99
| 2
|
|
| |
3 |
КОСЯН
Юрій
| О
| 02 | мс
| Одеська (o)
| |
58.09
| мс
| 711
| +1.26
| o
|
|
| 50: |
27.76
| 100: |
58.09
(30.33)
|
|
4 |
ЛИСОБЕЙ
Сергій
| К
| 03 | мс
| Тернопільська (o)
| |
58.73
| мс
| 688
| +1.90
| o
|
|
| 50: |
28.42
| 100: |
58.73
(30.31)
|
|
5 |
МАЗУРЕНКО
Ярослав
| К
| 03 | мс
| Київ (o)
| |
59.22
| мс
| 671
| +2.39
| o
|
|
| 50: |
28.59
| 100: |
59.22
(30.63)
|
|
6 |
ЖОВТКО
Юрій
| К
| 05 | кмс
| Рівненська
| |
59.84
| кмс
| 650
| +3.01
| 6
|
|
| 50: |
29.54
| 100: |
59.84
(30.30)
|
|
7 |
ТОКАРЄВ
Нікіта
|
| 04 | кмс
| Харківська
| |
59.95
| кмс
| 646
| +3.12
| 7
|
|
| 50: |
28.54
| 100: |
59.95
(31.41)
|
|
8 |
ПІНЧУК
Олександр
| Р
| 05 | кмс
| Волинська
| |
1:00.12
| кмс
| 641
| +3.29
| 8
|
|
| 50: |
29.28
| 100: |
1:00.12
(30.84)
|
|
|
|
|
|
200 м комплексне плавання - дівчата |
Рекорди
| Рекорд України | 2:10.68 | Яна Клочкова | 20.09.2000 | Олімпійські ігри |
| Юніорський Рекорд України | 2:14.02 | Стандартний час | | |
| Юнацький Рекорд України | 2:14.02 | Яна Клочкова | 29.07.1999 | Чемпіонат Європи |
| Вище досягнення України | 2:16.57 | Яна Клочкова | 02.08.1997 | Чемпіонат Європи (юн) | Нормативи
| Збірна команда (основа, дорослі) | 2:15.79 | | | |
| Збірна команда (основа, 2002 і мол.) | 2:19.16 | | | |
| Збірна команда (основа, 2005 і мол.) | 2:21.16 | | | |
| Euro Junior Championship (2003-06) | 2:19.06 | | | |
|
Розряди | мс | 2:27.00 | кмс | 2:35.00 | I | 2:47.00 | II | 3:06.00 | III | 3:30.00 | I юн | 3:57.00 |
|
|
В-фінал |
8 / 7 / 0 / 1 |
1 |
ДОЛАВРУК
Яна
| К
| 05 | мс
| Київська
| |
2:29.71
| кмс
| 597
|
|
|
|
| 50: |
| 100: |
1:11.87
(1:11.87)
| 150: |
| 200: |
2:29.71
(1:17.84)
|
|
2 |
ХАЦАРЕВИЧ
Валерія
| К
| 06 | кмс
| Запорізька
| |
2:32.51
| кмс
| 565
| +2.80
|
|
|
| 50: |
32.37
| 100: |
1:11.30
(38.93)
| 150: |
1:57.67
(46.37)
| 200: |
2:32.51
(34.84)
|
|
3 |
ДВОРАК
Вероніка
|
| 05 | кмс
| Рівненська
| |
2:33.68
| кмс
| 552
| +3.97
|
|
|
| 50: |
34.50
| 100: |
1:16.77
(42.27)
| 150: |
1:57.23
(40.46)
| 200: |
2:33.68
(36.45)
|
|
4 |
ТКАЧЕНКО
Злата
| Р
| 06 | I
| Дніпропетровська (2 к)
| |
2:33.94
| кмс
| 549
| +4.23
|
|
|
| 50: |
33.51
| 100: |
1:12.27
(38.76)
| 150: |
1:58.91
(46.64)
| 200: |
2:33.94
(35.03)
|
|
5 |
ТЮТЮННИК
Софія
|
| 05 | кмс
| Дніпропетровська
| |
2:34.41
| кмс
| 544
| +4.70
|
|
|
| 50: |
32.84
| 100: |
1:13.67
(40.83)
| 150: |
1:59.52
(45.85)
| 200: |
2:34.41
(34.89)
|
|
6 |
АФАНАСЬЄВА
Тетяна
| Р
| 08 | кмс
| Дніпропетровська (2 к)
| |
2:34.53
| кмс
| 543
| +4.82
|
|
|
| 50: |
34.05
| 100: |
1:14.60
(40.55)
| 150: |
1:58.87
(44.27)
| 200: |
2:34.53
(35.66)
|
|
7 |
СУЛЕЙМАНОВА
Роксолана
|
| 07 | кмс
| Дніпропетровська (2 к)
| |
2:35.10
| I
| 537
| +5.39
|
|
|
| 50: |
33.92
| 100: |
1:15.65
(41.73)
| 150: |
1:59.12
(43.47)
| 200: |
2:35.10
(35.98)
|
|
|
ЧЕРНИЩУК
Валерія
| Р
| 08 | кмс
| м. Київ
| | Н/С |
|
|
|
|
|
|
200 м комплексне плавання - дівчата |
Рекорди
| Рекорд України | 2:10.68 | Яна Клочкова | 20.09.2000 | Олімпійські ігри |
| Юніорський Рекорд України | 2:14.02 | Стандартний час | | |
| Юнацький Рекорд України | 2:14.02 | Яна Клочкова | 29.07.1999 | Чемпіонат Європи |
| Вище досягнення України | 2:16.57 | Яна Клочкова | 02.08.1997 | Чемпіонат Європи (юн) | Нормативи
| Збірна команда (основа, дорослі) | 2:15.79 | | | |
| Збірна команда (основа, 2002 і мол.) | 2:19.16 | | | |
| Збірна команда (основа, 2005 і мол.) | 2:21.16 | | | |
| Euro Junior Championship (2003-06) | 2:19.06 | | | |
|
Розряди | мс | 2:27.00 | кмс | 2:35.00 | I | 2:47.00 | II | 3:06.00 | III | 3:30.00 | I юн | 3:57.00 |
|
|
A-фінал |
8 / 8 / 0 / 0 |
1 |
ДЬЯЧЕНКО
Марія
| О
| 05 | мс
| Полтавська
| |
2:23.63
| мс
| 677
|
| 1
|
|
| 50: |
| 100: |
1:08.32
(1:08.32)
| 150: |
| 200: |
2:23.63
(1:15.31)
|
|
2 |
МЕДВЕДЄВА
Ольга
| О
| 05 | мс
| Донецька
| |
2:24.29
| мс
| 667
| +0.66
| 2
|
|
| 50: |
31.73
| 100: |
1:11.53
(39.80)
| 150: |
1:50.30
(38.77)
| 200: |
2:24.29
(33.99)
|
|
3 |
ТКАЧЕНКО
Аліна
| К
| 05 | мс
| Дніпропетровська
| |
2:24.42
| мс
| 665
| +0.79
| 3
|
|
| 50: |
| 100: |
1:10.80
(1:10.80)
| 150: |
| 200: |
2:24.42
(1:13.62)
|
|
4 |
ЄВМІНОВА
Тетяна
| О
| 03 | мс
| Харківська (o)
| |
2:24.56
| мс
| 664
| +0.93
| o
|
|
| 50: |
30.22
| 100: |
1:08.25
(38.03)
| 150: |
1:51.96
(43.71)
| 200: |
2:24.56
(32.60)
|
|
5 |
МАНІКО
Ніколь
| Р
| 06 | кмс
| Закарпатська
| |
2:27.02
| кмс
| 631
| +3.39
| 5
|
|
| 50: |
31.17
| 100: |
1:09.82
(38.65)
| 150: |
1:52.10
(42.28)
| 200: |
2:27.02
(34.92)
|
|
6 |
КИРИК
Ніна
| К
| 04 | кмс
| Рівненська (o)
| |
2:28.25
| кмс
| 615
| +4.62
| o
|
|
| 50: |
32.32
| 100: |
1:10.57
(38.25)
| 150: |
1:54.15
(43.58)
| 200: |
2:28.25
(34.10)
|
|
7 |
ОСТАПУХА
Катерина
| О
| 04 | мс
| Дніпропетровська (o)
| |
2:28.80
| кмс
| 608
| +5.17
| o
|
|
| 50: |
32.41
| 100: |
1:10.70
(38.29)
| 150: |
1:54.48
(43.78)
| 200: |
2:28.80
(34.32)
|
|
8 |
ГУРЕЙКОВА
Марія
|
| 05 | кмс
| Харківська
| |
2:32.43
| кмс
| 566
| +8.80
| 8
|
|
| 50: |
31.31
| 100: |
1:12.50
(41.19)
| 150: |
1:57.41
(44.91)
| 200: |
2:32.43
(35.02)
|
|
|
|
|
|
200 м комплексне плавання - юнаки |
Рекорди
| Рекорд України | 2:00.53 | Денис Дубров | 26.11.2009 | Кубок України |
| Юніорський Рекорд України | 2:02.37 | Стандартний час | | |
| Юнацький Рекорд України | 2:03.66 | Вадим Науменко | 24.07.2019 | ЄЮОФ |
| Вище досягнення України | 2:10.51 | Георгій Лукашев | 21.12.2018 | Міжнародні змагання | Нормативи
| Збірна команда (основа, дорослі) | 2:01.31 | | | |
| Збірна команда (основа, 2001 і мол.) | 2:06.10 | | | |
| Збірна команда (основа, 2004 і мол.) | 2:08.10 | | | |
| Euro Junior Championship (2002-05) | 2:05.07 | | | |
|
Розряди | мс | 2:12.00 | кмс | 2:20.00 | I | 2:30.00 | II | 2:47.00 | III | 3:09.00 | I юн | 3:32.00 |
|
|
В-фінал |
8 / 7 / 1 / 0 |
1 |
СОКИРКА
Богдан
|
| 04 | кмс
| Київська
| |
2:13.27
| кмс
| 625
|
|
|
|
| 50: |
| 100: |
1:01.95
(1:01.95)
| 150: |
| 200: |
2:13.27
(1:11.32)
|
|
2 |
ЖЕРЕБЕЦЬКИЙ
Юліан
|
| 04 | кмс
| Львівська
| |
2:14.48
| кмс
| 609
| +1.21
|
|
|
| 50: |
| 100: |
1:02.84
(1:02.84)
| 150: |
| 200: |
2:14.48
(1:11.64)
|
|
3 |
ОЛЬХОВІК
Ян
|
| 04 | кмс
| Дніпропетровська
| |
2:14.56
| кмс
| 608
| +1.29
|
|
|
| 50: |
27.75
| 100: |
1:03.50
(35.75)
| 150: |
1:44.83
(41.33)
| 200: |
2:14.56
(29.73)
|
|
4 |
ХАДЖИНОВ
Олександр
| Р
| 05 | кмс
| Донецька
| |
2:16.21
| кмс
| 586
| +2.94
|
|
|
| 50: |
28.43
| 100: |
1:04.47
(36.04)
| 150: |
1:45.21
(40.74)
| 200: |
2:16.21
(31.00)
|
|
5 |
КРАЛЯ
Павло
|
| 04 | кмс
| Рівненська
| |
2:16.39
| кмс
| 583
| +3.12
|
|
|
| 50: |
29.63
| 100: |
1:05.26
(35.63)
| 150: |
1:46.73
(41.47)
| 200: |
2:16.39
(29.66)
|
|
6 |
ШАРАПІН
Платон
|
| 04 | кмс
| м. Київ
| |
2:18.42
| кмс
| 558
| +5.15
|
|
|
| 50: |
29.04
| 100: |
1:05.59
(36.55)
| 150: |
1:45.83
(40.24)
| 200: |
2:18.42
(32.59)
|
|
7 |
ГАВРИШ
Володимир
|
| 05 | I
| м. Київ
| |
2:18.56
| кмс
| 556
| +5.29
|
|
|
| 50: |
28.68
| 100: |
1:03.78
(35.10)
| 150: |
1:45.30
(41.52)
| 200: |
2:18.56
(33.26)
|
|
|
ТУМОЯН
Кірілл
|
| 04 | мс
| Львівська
| | Д/К |
|
|
|
|
|
| 50: |
28.99
| 100: |
1:05.00
(36.01)
| 150: |
1:46.66
(41.66)
| 200: |
2:16.42
(29.76)
|
|
|
|
200 м комплексне плавання - юнаки |
Рекорди
| Рекорд України | 2:00.53 | Денис Дубров | 26.11.2009 | Кубок України |
| Юніорський Рекорд України | 2:02.37 | Стандартний час | | |
| Юнацький Рекорд України | 2:03.66 | Вадим Науменко | 24.07.2019 | ЄЮОФ |
| Вище досягнення України | 2:10.51 | Георгій Лукашев | 21.12.2018 | Міжнародні змагання | Нормативи
| Збірна команда (основа, дорослі) | 2:01.31 | | | |
| Збірна команда (основа, 2001 і мол.) | 2:06.10 | | | |
| Збірна команда (основа, 2004 і мол.) | 2:08.10 | | | |
| Euro Junior Championship (2002-05) | 2:05.07 | | | |
|
Розряди | мс | 2:12.00 | кмс | 2:20.00 | I | 2:30.00 | II | 2:47.00 | III | 3:09.00 | I юн | 3:32.00 |
|
|
A-фінал |
8 / 8 / 0 / 0 |
1 |
ТКАЧУК
Максим
Збірна (О) | О
| 03 | мс
| Волинська (o)
| |
2:05.52
| мс
| 749
|
| o
|
|
| 50: |
27.26
| 100: |
1:00.44
(33.18)
| 150: |
1:35.66
(35.22)
| 200: |
2:05.52
(29.86)
|
|
2 |
НАУМЕНКО
Вадим
| О
| 03 | мс
| Одеська (o)
| |
2:06.53
| мс
| 731
| +1.01
| o
|
|
| 50: |
| 100: |
58.81
(58.81)
| 150: |
| 200: |
2:06.53
(1:07.72)
|
|
3 |
ГОЛУБНИЧИЙ
Максим
| О
| 02 | мс
| Харківська (o)
| |
2:08.12
| мс
| 704
| +2.60
| o
|
|
| 50: |
27.55
| 100: |
1:02.19
(34.64)
| 150: |
1:37.48
(35.29)
| 200: |
2:08.12
(30.64)
|
|
4 |
ЛУКАШЕВ
Георгій
| К
| 04 | мс
| Львівська
| |
2:08.34
| мс
| 700
| +2.82
| 4
|
|
| 50: |
| 100: |
1:02.14
(1:02.14)
| 150: |
| 200: |
2:08.34
(1:06.20)
|
|
5 |
ЖИРОВ
Микита
| К
| 03 | мс
| Донецька (o)
| |
2:09.73
| мс
| 678
| +4.21
| o
|
|
| 50: |
27.33
| 100: |
1:00.15
(32.82)
| 150: |
1:39.71
(39.56)
| 200: |
2:09.73
(30.02)
|
|
6 |
ЧОБОТАР
Артем
| К
| 03 | мс
| Дніпропетровська (o)
| |
2:12.06
| кмс
| 643
| +6.54
| o
|
|
| 50: |
27.51
| 100: |
1:02.37
(34.86)
| 150: |
1:41.69
(39.32)
| 200: |
2:12.06
(30.37)
|
|
7 |
МЕЛЬНИЧЕНКО
Олександр
|
| 03 | кмс
| Рівненська (o)
| |
2:12.89
| кмс
| 631
| +7.37
| o
|
|
| 50: |
27.58
| 100: |
1:00.98
(33.40)
| 150: |
1:40.47
(39.49)
| 200: |
2:12.89
(32.42)
|
|
8 |
ГРАБАРОВ
Олексій
| К
| 05 | мс
| Одеська
| |
2:14.55
| кмс
| 608
| +9.03
| 8
|
|
| 50: |
28.32
| 100: |
1:03.18
(34.86)
| 150: |
1:43.26
(40.08)
| 200: |
2:14.55
(31.29)
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|