| | | | | | | | | ||
Федерація плавання України | ||||||||||
| ||||||||||
Зимовий чемпіонат України з плавання серед молоді та юніорів | ||||||||||
| ||||||||||
|
| |||||||||
|
* Останнє оновлення: 2020-02-24 00:06:51 *
СТАРТОВИЙ ПРОТОКОЛ
400 м комплексне плавання - дівчата | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
попередні запливи | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
Заплив 1 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
1 |
БІСЛІМАКІ
Марина
| 05 | Одеська |
5:51.37
| II | 7 | +38.95 | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
2 |
ЩЕРБАКОВА
Єлізавєта
| 06 | Київська |
5:30.23
| I | 6 | +17.81 | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
3 |
ДЬЯЧЕНКО
Марія
| 05 | Полтавська |
5:23.18
| кмс | 3 | +10.76 | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
4 |
ОСТАПУХА
Катерина
| 04 | Дніпропетровська (o) |
5:12.42
| кмс | 1 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
5 |
МАНІКО
Ніколь
| 06 | Закарпатська |
5:16.42
| кмс | 2 | +4.00 | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
6 |
КЛИМЕНКО
Єлізавета
| 03 | Київ (o) |
5:28.78
| I | 4 | +16.36 | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
7 |
ТКАЧЕНКО
Злата
| 06 | Дніпропетровська (2 к) |
5:29.53
| I | 5 | +17.11 | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
8 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
Заплив 2 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
1 |
ШАХРАЙ
Олена
| 06 | Чернівецька | Н/С | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
2 |
РОМАН
Марія
| 06 | Харківська |
5:45.72
| I | 6 | +26.51 | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
3 |
ЗАГОРОВСЬКА
Анна
| 07 | Дніпропетровська (2 к) |
5:36.69
| I | 5 | +17.48 | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
4 |
СТЕЛЬМАХ
Ніколь
| 04 | Рівненська (o) |
5:22.21
| кмс | 2 | +3.00 | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
5 |
ТКАЧЕНКО
Аліна
| 05 | Дніпропетровська |
5:19.21
| кмс | 1 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
6 |
ТЮТЮННИК
Софія
| 05 | Дніпропетровська |
5:26.40
| I | 3 | +7.19 | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
7 |
КОРОЛЬОВА
Катерина
| 06 | Херсонська |
5:30.39
| I | 4 | +11.18 | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
8 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
Заплив 3 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
1 | ЛУК'ЯНЕНКО
Іванна
| 05 | Київська (2 к) |
6:03.96
| II | 7 | +48.86 | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
2 |
АФАНАСЬЄВА
Тетяна
| 08 | Дніпропетровська (2 к) |
5:19.02
| кмс | 3 | +3.92 | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
3 |
БАЛАЧІНА
Дарина
| 04 | Київська (o) |
5:26.51
| I | 4 | +11.41 | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
4 |
ДОЛАВРУК
Яна
| 05 | Київська |
5:18.69
| кмс | 2 | +3.59 | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
5 |
КИРИК
Ніна
| 04 | Рівненська (o) |
5:15.10
| кмс | 1 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
6 |
ТУГАЙ
Валерія
| 03 | Полтавська (o) |
5:40.89
| I | 5 | +25.79 | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
7 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
8 |
КОНДРАТЮК
Вікторія
| 06 | Рівненська |
5:46.50
| I | 6 | +31.40 | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||