* Останнє оновлення: 2020-02-24 07:47:27 *
СТАРТОВИЙ ПРОТОКОЛ
50 м батерфляй - юнаки |
Рекорди
| Рекорд України (WR) | 0:22.27 | Андрій Говоров | 01.07.2018 | Міжнародні змагання |
| Юніорський Рекорд України (WJR) | 0:23.14 | Владислав Бухов | 24.01.2020 | Міжнародні змагання |
| Юнацький Рекорд України | 0:23.64 | Андрій Хлопцов | 28.08.2015 | Чемпіонат світу (юніори) |
| Вище досягнення України | 0:25.14 | Андрій Хлопцов | 07.12.2013 | Міжнародні змагання | Нормативи
| Euro Junior Championship (2002-05) | 0:24.71 | | | |
|
Розряди | кмс | 27.50 | I | 29.50 | II | 33.00 | III | 37.00 | I юн | 42.00 | II юн | 48.00 |
|
|
попередні запливи |
| Заплив 1
(Старт: 10:08:16:99) |
1 |
ТАРАНУЩЕНКО
Артем
| 03
| Дніпропетровська (o)
|
26.38
| кмс
|
| 8
| +1.76
|
2 |
АНТОСІН
Микита
| 02
| Харківська (o)
|
25.49
| кмс
|
| 5
| +0.87
|
3 |
БІЛЕНКО
Володимир
| 02
| Київ (o)
|
25.30
| кмс
|
| 2
| +0.68
|
4 |
ТРОЯНОВСЬКИЙ
Ігор
| 02
| Дніпропетровська (o)
|
24.62
| кмс
|
| 1
|
|
5 |
КЕСІЛЬ
Денис
| 00
| Дніпропетровська (o)
|
25.40
| кмс
|
| 3
| +0.78
|
6 |
ШТАНЬКО
Володимир
| 02
| Полтавська (o)
|
25.40
| кмс
|
| 3
| +0.78
|
7 |
СТАНІСЛАВЕНКО
Даніїл
| 03
| Миколаївська (o)
|
25.50
| кмс
|
| 6
| +0.88
|
8 |
КУСЬ
Олег
| 02
| Львівська (o)
|
26.06
| кмс
|
| 7
| +1.44
|
|
| Заплив 2
(Старт: 10:09:13:44) |
1 |
САЛЕГ
Абдурахман
| 04
| Тернопільська
|
26.10
| кмс
|
| 6
| +1.11
|
2 |
МЕНЬШИКОВ
Павло
| 03
| Одеська (o)
|
26.02
| кмс
|
| 5
| +1.03
|
3 |
БОНДАР
Артем
| 02
| Рівненська (o)
|
25.26
| кмс
|
| 3
| +0.27
|
4 |
РОМАНЮК
Єгор
| 02
| Київська (o)
|
25.16
| кмс
|
| 2
| +0.17
|
5 |
ЧОБОТАР
Артем
| 03
| Дніпропетровська (o)
|
24.99
| кмс
|
| 1
|
|
6 |
СТЕБКО
Юрій
| 03
| Дніпропетровська (o)
|
26.50
| кмс
|
| 7
| +1.51
|
7 |
ШЕЛІПОВ
Богдан
| 02
| Дніпропетровська (o)
|
26.01
| кмс
|
| 4
| +1.02
|
8 |
СОКИРКА
Богдан
| 04
| Київська
|
26.69
| кмс
|
| 8
| +1.70
|
|
| Заплив 3
(Старт: 10:10:11:60) |
1 |
БАБІЧЕНКО
Микита
| 02
| Дніпропетровська (o)
|
25.31
| кмс
|
| 2
| +0.22
|
2 |
ГРИЦАК
Богдан
| 02
| Київ (o)
|
25.91
| кмс
|
| 4
| +0.82
|
3 |
КОВАЛЕНКО
Андрій
| 03
| Хмельницька (o)
|
25.09
| кмс
|
| 1
|
|
4 |
ТИМОЩУК
Юрій
| 02
| Київ (o)
|
26.04
| кмс
|
| 5
| +0.95
|
5 |
САМІЛО
Владислав
| 03
| Львівська (o)
|
26.27
| кмс
|
| 6
| +1.18
|
6 |
КОЛЕСНИКОВ
Микита
| 04
| Запорізька
|
25.73
| кмс
|
| 3
| +0.64
|
7 |
ШУБА
Ростислав
| 02
| Миколаївська (o)
|
26.33
| кмс
|
| 7
| +1.24
|
8 |
ГОРЯЧКО
Михайло
| 03
| Київ (o)
|
26.63
| кмс
|
| 8
| +1.54
|
|
| Заплив 4
(Старт: 10:11:05:41) |
1 | БІХНО Гліб
| 02
| Дніпропетровська (o)
|
26.68
| кмс
|
| 6
| +0.44
|
2 |
СУЛТАНОВ
Ілля
| 03
| Тернопільська (o)
|
26.24
| кмс
|
| 1
|
|
3 |
ВОРОНА
Антон
| 03
| Київ (o)
|
27.10
| кмс
|
| 7
| +0.86
|
4 |
СТУПАК
Артем
| 04
| м. Київ
|
26.60
| кмс
|
| 5
| +0.36
|
5 |
ЗАХАРЧЕНКО
Денис
| 04
| Одеська
| Н/С
|
|
|
|
|
6 |
СЕЛЕЗНЬОВ
Назар
| 02
| Дніпропетровська (o)
|
26.38
| кмс
|
| 2
| +0.14
|
7 |
ОЛЕШКО
Олексій
| 02
| Миколаївська (o)
|
26.59
| кмс
|
| 4
| +0.35
|
8 |
ТРОЩИНСЬКИЙ
Денис
| 03
| Дніпропетровська (o)
|
26.54
| кмс
|
| 3
| +0.30
|
|
| Заплив 5
(Старт: 10:12:07:80) |
1 |
ГОСПОДАРІК
Марк
| 03
| Дніпропетровська (o)
|
27.58
| I
|
| 5
| +1.62
|
2 |
ФЕРЕНЧУК
Олександр
| 03
| Рівненська (o)
|
27.96
| I
|
| 7
| +2.00
|
3 |
ЖОВТКО
Юрій
| 05
| Рівненська
|
25.96
| кмс
|
| 1
|
|
4 |
БАРАНЮК
Владислав
| 04
| Миколаївська
|
27.21
| кмс
|
| 3
| +1.25
|
5 |
СКОФЕНКО
Денис
| 03
| Харківська (o)
|
26.75
| кмс
|
| 2
| +0.79
|
6 |
ГРЕЧКО
Вадим
| 02
| Донецька (o)
|
28.40
| I
|
| 8
| +2.44
|
7 |
ХОМЕНКО
Микита
| 03
| Київ (o)
|
27.41
| кмс
|
| 4
| +1.45
|
8 |
ПОСТОЛОВ
Богдан
| 04
| Дніпропетровська
|
27.64
| I
|
| 6
| +1.68
|
|
| Заплив 6
(Старт: 11:19:32:02) |
1 |
АНТОНЮК
Владислав
| 02
| Вінницька (o)
|
26.66
| кмс
|
| 1
|
|
2 |
ЯКОВЛЕВ
Ігор
| 04
| Київська (2 к)
|
26.98
| кмс
|
| 5
| +0.32
|
3 |
ЗАСЯДЬКО
Нікіта
| 05
| Харківська
|
26.76
| кмс
|
| 2
| +0.10
|
4 |
ЖУРАВЛЬОВ
Дмитро
| 03
| Донецька (o)
|
27.11
| кмс
|
| 7
| +0.45
|
5 |
АНІСІМОВ
Ілля
| 03
| Дніпропетровська (o)
| Н/С
|
|
|
|
|
6 |
УШАКОВ
Дмитро
| 04
| Харківська
|
27.06
| кмс
|
| 6
| +0.40
|
7 |
ІВАНЮК
Михайло
| 04
| Київська
|
26.87
| кмс
|
| 3
| +0.21
|
8 |
ЛЕБЕДЄВ
Денис
| 05
| Запорізька
|
26.87
| кмс
|
| 3
| +0.21
|
|
| Заплив 7
(Старт: 11:20:33:42) |
1 |
ПАПРОЦЬКИЙ
Олександр
| 03
| Тернопільська (o)
|
27.23
| кмс
|
| 2
| +0.31
|
2 |
КОСТРІКОВ
Олександр
| 03
| Миколаївська (o)
|
27.63
| I
|
| 6
| +0.71
|
3 |
ЛЮБАРЩУК
Владислав
| 04
| Запорізька
|
26.92
| кмс
|
| 1
|
|
4 |
ЛОГВІНОВ
Олександр
| 04
| Дніпропетровська (2 к)
|
27.50
| кмс
|
| 5
| +0.58
|
5 |
ЛОГВИНОВ
Данііл
| 04
| Харківська
|
27.28
| кмс
|
| 3
| +0.36
|
6 |
БЕНДЮЖЕНКО
Михайло
| 05
| Дніпропетровська
|
27.41
| кмс
|
| 4
| +0.49
|
7 |
САВУН
Андрій
| 03
| Миколаївська (o)
| Д/К
|
|
| 8
|
|
8 |
КЛОЧКО
Максим
| 02
| Харківська (o)
|
27.63
| I
|
| 6
| +0.71
|
|
| Заплив 8
(Старт: 11:22:05:14) |
1 |
НІКУЛІН
Денис
| 05
| Харківська
|
27.03
| кмс
|
| 2
| +0.08
|
2 |
ОМЕЛЬЧЕНКО
Тимур
| 05
| Київська (2 к)
|
27.15
| кмс
|
| 3
| +0.20
|
3 |
ДОРОШЕНКО
Юрій
| 04
| Київська
|
27.51
| I
|
| 5
| +0.56
|
4 |
ЛЬОТКОВСЬКИЙ
Максим
| 04
| Тернопільська
|
27.26
| кмс
|
| 4
| +0.31
|
5 |
ФІЛІППОВСЬКИЙ
Єлисей
| 03
| Запорізька (o)
|
27.53
| I
|
| 6
| +0.58
|
6 |
КОШЕВАТСЬКИЙ
Вячеслав
| 04
| Київ (2 к)
|
27.87
| I
|
| 8
| +0.92
|
7 |
БІЛЕЦЬКИЙ
Ілля
| 05
| Дніпропетровська
|
26.95
| кмс
|
| 1
|
|
8 |
ПОЛЯКОВ
Андрій
| 05
| Запорізька (2 к)
|
27.80
| I
|
| 7
| +0.85
|
|
| Заплив 9
(Старт: 11:23:04:70) |
1 |
ІВАНОВ
Іван
| 05
| Сумська
|
27.83
| I
|
| 5
| +0.51
|
2 |
ПРОЦЕНКО
Максим
| 05
| Харківська (2 к)
|
28.32
| I
|
| 8
| +1.00
|
3 |
ЖИЛЕНКО
Єгор
| 05
| Полтавська
|
27.50
| кмс
|
| 2
| +0.18
|
4 |
БОЛОТОВ
Ілля
| 02
| Київська (o)
|
27.32
| кмс
|
| 1
|
|
5 |
ЛЕНЬОВ
Антоніо
| 03
| Київ (o)
|
28.15
| I
|
| 6
| +0.83
|
6 |
КУЗЬМЕНКО
Артем
| 05
| Київ (2 к)
|
28.20
| I
|
| 7
| +0.88
|
7 |
НИЧИПОРЕНКО
Кирило
| 03
| Чернігівська (o)
|
27.55
| I
|
| 4
| +0.23
|
8 |
МАЗУР
Олександр
| 04
| Київ (2 к)
|
27.51
| I
|
| 3
| +0.19
|
|
| Заплив 10
(Старт: 11:23:59:36) |
1 |
ТОМАК
Денис
| 04
| Харківська (2 к)
|
27.70
| I
|
| 3
| +0.44
|
2 |
ШПАК
Андрій
| 04
| Волинська
|
27.85
| I
|
| 6
| +0.59
|
3 |
ФОКОВ
Єгор
| 03
| Дніпропетровська (o)
|
27.77
| I
|
| 5
| +0.51
|
4 |
ПОВАЛЯЄВ
Тимур
| 04
| Запорізька
|
27.26
| кмс
|
| 1
|
|
5 |
ІВАНУЩИК
Денис
| 05
| Миколаївська
|
27.86
| I
|
| 7
| +0.60
|
6 |
ФІЛІПОВИЧ
Олексій
| 03
| Вінницька (o)
|
28.16
| I
|
| 8
| +0.90
|
7 |
МАКОВІЙЧУК
Владислав
| 05
| Чернівецька
|
27.76
| I
|
| 4
| +0.50
|
8 |
НЕЧИДЮК
Максим
| 06
| Рівненська
|
27.54
| I
|
| 2
| +0.28
|
|
| Заплив 11
(Старт: 11:24:54:97) |
1 |
ЗІНКОВСЬКИЙ
Нестор
| 05
| Івано-Франківська
| Н/С
|
|
|
|
|
2 |
ГАВРИШ
Володимир
| 05
| м. Київ
|
28.57
| I
|
| 5
| +1.38
|
3 |
ШВЕЦЬ
Михайло
| 05
| Запорізька (2 к)
|
27.19
| кмс
|
| 1
|
|
4 |
ШПЕТНИЙ
Володимир
| 05
| Дніпропетровська (2 к)
|
27.71
| I
|
| 2
| +0.52
|
5 |
ВЛАСОВ
Михайло
| 04
| Харківська
|
28.15
| I
|
| 3
| +0.96
|
6 | ЛОГВИНЕНКО
Станіслав
| 05
| Дніпропетровська (o)
|
28.88
| I
|
| 7
| +1.69
|
7 |
ІВАНОВ
Родіон
| 04
| Одеська
|
28.39
| I
|
| 4
| +1.20
|
8 |
КУЗНЄЦОВ
Єлисей
| 04
| Одеська
|
28.73
| I
|
| 6
| +1.54
|
|
| Заплив 12
(Старт: 11:25:54:56) |
1 |
ОНИЩЕНКО
Денис
| 04
| Харківська (2 к)
|
28.93
| I
|
| 6
| +0.98
|
2 |
ГОВТВЯН
Данііл
| 05
| Запорізька (2 к)
|
28.14
| I
|
| 2
| +0.19
|
3 |
СВИЩ
Володимир
| 04
| Львівська
|
28.31
| I
|
| 3
| +0.36
|
4 |
ГРАБАРОВ
Олексій
| 05
| Одеська
|
28.70
| I
|
| 4
| +0.75
|
5 |
ТРУХІН
Марк
| 04
| Донецька (2 к.)
|
29.96
| II
|
| 8
| +2.01
|
6 |
ГУМЕНЮК
Володимир
| 02
| Одеська (o)
|
27.95
| I
|
| 1
|
|
7 |
ГАЛЬПЕРІН
Максим
| 05
| Дніпропетровська (2 к)
|
28.78
| I
|
| 5
| +0.83
|
8 |
ТКАЧ
Микола
| 05
| Івано-Франківська
|
29.04
| I
|
| 7
| +1.09
|
|
| Заплив 13
(Старт: 11:26:49:90) |
1 |
ІВАНОВ
Денис
| 04
| Кіровоградська
|
29.25
| I
|
| 7
| +1.97
|
2 |
ЄВСТАФЬЄВ
Гліб
| 03
| Дніпропетровська (o)
|
29.19
| I
|
| 6
| +1.91
|
3 |
ЧОБАНЯН
Данило
| 04
| Донецька
|
28.44
| I
|
| 2
| +1.16
|
4 |
МАКОВІЙЧУК
Ігор
| 03
| Чернівецька (o)
|
28.85
| I
|
| 4
| +1.57
|
5 |
КУЗНЕЦОВ
Андрій
| 04
| Одеська
| Д/К
|
|
| 5
|
|
6 |
БІЛИЙ
Ілля
| 04
| Сумська
|
29.69
| II
|
| 8
| +2.41
|
7 |
УСЕНКО
Тимофій
| 04
| Полтавська
|
28.45
| I
|
| 3
| +1.17
|
8 |
КАРАПЕТЯН
Артем
| 02
| Тернопільська (o)
|
27.28
| кмс
|
| 1
|
|
|
| Заплив 14
(Старт: 11:28:00:97) |
1 |
КУЛЬЧИНСЬКИЙ
Ілля
| 04
| Волинська
|
28.39
| I
|
| 3
| +0.55
|
2 |
САВЧЕНКО
Микола
| 04
| Миколаївська
|
29.07
| I
|
| 5
| +1.23
|
3 |
САВЧУК
Максим
| 04
| Вінницька
|
29.22
| I
|
| 6
| +1.38
|
4 |
ДОВБУШ
Максим
| 06
| Чернівецька (o)
|
29.73
| II
|
| 7
| +1.89
|
5 |
АТАЛЬСЬКИЙ
Віталій
| 04
| Тернопільська
|
28.45
| I
|
| 4
| +0.61
|
6 |
ЮСЬКІВ
Йонатан
| 04
| Львівська
|
27.98
| I
|
| 2
| +0.14
|
7 |
СОБОЛЄВ
Єгор
| 04
| Дніпропетровська (2 к)
|
27.84
| I
|
| 1
|
|
8 |
УСОВ
Марат
| 05
| м. Київ
| Н/С
|
|
|
|
|
|
| Заплив 15
(Старт: 11:28:59:09) |
1 |
САХАРУК
Олексій
| 04
| Кіровоградська
|
27.92
| I
|
| 2
| +0.58
|
2 |
САРАПІН
Даніїл
| 05
| Волинська
|
29.10
| I
|
| 4
| +1.76
|
3 |
БЄЛУГІН
Олександр
| 04
| Вінницька (o)
|
27.34
| кмс
|
| 1
|
|
4 |
ФЕДОРЧЕНКО
Кирило
| 06
| Донецька (2 к.)
|
30.37
| II
|
| 7
| +3.03
|
5 |
ПІЩУЛІН
Олександр
| 05
| Запорізька (o)
|
30.75
| II
|
| 8
| +3.41
|
6 |
ГІРІН
Артем
| 05
| Донецька (2 к.)
|
28.14
| I
|
| 3
| +0.80
|
7 |
СТАРОВ
Данило
| 04
| Харківська (2 к)
|
29.97
| II
|
| 6
| +2.63
|
8 |
СЕМИДЄТНОВ
Віктор
| 04
| Одеська
|
29.46
| I
|
| 5
| +2.12
|
|
| Заплив 16
(Старт: 11:29:55:56) |
1 | ГУР'ЄВ
Даніл
| 05
| Дніпропетровська (2 к)
| Н/С
|
|
|
|
|
2 |
БОЙКО
Олексій
| 05
| Сумська
|
29.46
| I
|
| 4
| +0.82
|
3 |
ТЕСЛЕНКО
Тарас
| 05
| Київ (2 к)
|
29.30
| I
|
| 3
| +0.66
|
4 |
БАНДРІВСЬКИЙ
Павло
| 04
| Львівська
|
29.22
| I
|
| 2
| +0.58
|
5 |
ГУСАК
Владислав
| 06
| Тернопільська
|
30.23
| II
|
| 5
| +1.59
|
6 |
ВЄРЄМІЄВ
Максім
| 05
| Київська (2 к)
|
30.29
| II
|
| 6
| +1.65
|
7 |
ВЕСЕЛОВСЬКИЙ
Михайло
| 04
| Тернопільська
|
28.64
| I
|
| 1
|
|
8 |
КОЗАЧЕНКО
Володимир
| 05
| Одеська
|
30.75
| II
|
| 7
| +2.11
|
|
| Заплив 17
(Старт: 11:30:58:80) |
1 |
НОСКО
Андрій
| 02
| Донецька (o)
|
29.42
| I
|
| 5
| +4.47
|
2 |
ШИЛІНІН
Руслан
| 04
| Дніпропетровська (2 к)
|
28.14
| I
|
| 3
| +3.19
|
3 |
НЕСТЕРКІН
Валентин
| 01
| Харківська (o)
|
24.95
| кмс
|
| 1
|
|
4 |
НАУМОВ
Святослав
| 05
| Сумська
|
32.28
| II
|
| 8
| +7.33
|
5 |
НАСТЕЧКО
Владислав
| 01
| Харківська (o)
|
27.12
| кмс
|
| 2
| +2.17
|
6 |
ДАЦЮК
Андрій
| 04
| Волинська
|
29.11
| I
|
| 4
| +4.16
|
7 |
ХАРЛАМОВ
Гліб
| 04
| Донецька
|
29.60
| II
|
| 6
| +4.65
|
8 |
БАБЧЕНКО
Михайло
| 04
| Запорізька (o)
|
29.64
| II
|
| 7
| +4.69
|
|
| Заплив 18
(Старт: 11:31:56:62) |
1 | СТРОГУШ
Олександр
| 05
| Тернопільська
|
30.92
| II
|
| 4
| +2.60
|
2 |
МЯКУШКО
Владислав
| 05
| Луганська
| Д/К
|
|
| 8
|
|
3 |
КІБАЛЬЧУК
Сергій
| 06
| Луганська
|
32.03
| II
|
| 6
| +3.71
|
4 |
ГУЛЯКОВ
Денис
| 03
| Запорізька (o)
|
28.32
| I
|
| 1
|
|
5 |
ДУБЕЙКО
Артем
| 05
| Луганська
|
30.48
| II
|
| 3
| +2.16
|
6 |
МОТАЄВ
Олександр
| 05
| Луганська
|
32.03
| II
|
| 6
| +3.71
|
7 |
БОЛДИРЄВ
Тимофій
| 05
| Одеська
|
29.53
| II
|
| 2
| +1.21
|
8 |
СУХАРСЬКИЙ
Максим
| 04
| Тернопільська
| Д/К
|
|
| 5
|
|
|
| Заплив 19
(Старт: 11:33:47:99) |
1 |
|
|
|
|
|
|
|
|
2 |
|
|
|
|
|
|
|
|
3 |
ОЛЕШКО
Владислав
| 04
| Харківська (2 к)
|
31.05
| II
|
| 3
| +1.68
|
4 |
ВЛАСОВ
Олександр
| 04
| Харківська
|
29.37
| I
|
| 1
|
|
5 |
ШУДРЕНКО
Іван
| 04
| Харківська
|
30.41
| II
|
| 2
| +1.04
|
6 |
|
|
|
|
|
|
|
|
7 |
|
|
|
|
|
|
|
|
8 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
перепливи |
| Заплив 1
1 |
|
|
|
|
|
|
|
|
2 |
|
|
|
|
|
|
|
|
3 |
|
|
|
|
|
|
|
|
4 |
КОСТРІКОВ
Олександр
| 03
| Миколаївська (o)
|
27.25
| кмс
|
| 1
|
|
5 |
ІВАНОВ
Іван
| 05
| Сумська
|
27.71
| I
|
| 2
| +0.46
|
6 |
|
|
|
|
|
|
|
|
7 |
|
|
|
|
|
|
|
|
8 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
В-фінал |
|
(Старт: 16:38:40:78) |
1 |
ІВАНЮК
Михайло
| 04
| Київська
|
26.71
| кмс
|
| 6
| +1.27
|
2 |
СОКИРКА
Богдан
| 04
| Київська
|
26.19
| кмс
|
| 5
| +0.75
|
3 |
САЛЕГ
Абдурахман
| 04
| Тернопільська
|
25.69
| кмс
|
| 2
| +0.25
|
4 |
КОЛЕСНИКОВ
Микита
| 04
| Запорізька
|
25.44
| кмс
|
| 1
|
|
5 |
ЖОВТКО
Юрій
| 05
| Рівненська
|
26.01
| кмс
|
| 3
| +0.57
|
6 |
СТУПАК
Артем
| 04
| м. Київ
|
26.12
| кмс
|
| 4
| +0.68
|
7 |
ЗАСЯДЬКО
Нікіта
| 05
| Харківська
|
27.12
| кмс
|
| 7
| +1.68
|
8 |
ЛЕБЕДЄВ
Денис
| 05
| Запорізька
|
27.46
| кмс
|
| 8
| +2.02
|
|
A-фінал |
|
(Старт: 16:42:04:62) |
1 |
ШТАНЬКО
Володимир
| 02
| Полтавська (o)
|
25.01
| кмс
|
| 5
| +0.98
|
2 |
БІЛЕНКО
Володимир
| 02
| Київ (o)
|
24.98
| кмс
|
| 3
| +0.95
|
3 |
КОВАЛЕНКО
Андрій
| 03
| Хмельницька (o)
|
25.00
| кмс
|
| 4
| +0.97
|
4 |
ТРОЯНОВСЬКИЙ
Ігор
| 02
| Дніпропетровська (o)
|
24.03
| кмс
|
| 1
|
|
5 |
ЧОБОТАР
Артем
| 03
| Дніпропетровська (o)
|
24.80
| кмс
|
| 2
| +0.77
|
6 |
БОНДАР
Артем
| 02
| Рівненська (o)
|
25.23
| кмс
|
| 7
| +1.20
|
7 |
БАБІЧЕНКО
Микита
| 02
| Дніпропетровська (o)
|
25.06
| кмс
|
| 6
| +1.03
|
8 |
АНТОСІН
Микита
| 02
| Харківська (o)
|
25.65
| кмс
|
| 8
| +1.62
|
|
|