50 м вільний стиль - дівчата |
попередні запливи |
Рекорди
| Рекорд України | 0:25.10 | Дар‘я Степанюк | | 11.08.2015 | Кубок світу |
| Юніорський Рекорд України | 0:25.46 | Стандартний час | | | |
| Юнацький Рекорд України | 0:25.46 | Надія Коба | | 14.07.2010 | Чемпіонат Європи (юн) |
| Вище досягнення України | 0:26.58 | Марія Терещенко | | 24.02.2008 | Чемпіонат України | Нормативи
| Збірна команда (основа, дорослі) | 0:25.39 | | | | |
| Збірна команда (основа, 2002 і мол.) | 0:26.18 | | | | |
| Збірна команда (основа, 2005 і мол.) | 0:26.68 | | | | |
| Euro Junior Championship (2003-06) | 0:26.22 | | | | |
|
Розряди | мсмк | 24.80 | мс | 27.50 | кмс | 28.50 | I | 30.00 | II | 34.00 | III | 38.00 | I юн | 44.00 | II юн | 50.00 |
|
|
| Заплив 1
1 |
ІВАСИК
Яна
| 05
| Київська (o)
|
27.97
| кмс
|
| 7
| +1.15
|
2 |
СТРУТИНСЬКА
Маргарита
| 04
| Харківська (o)
|
28.13
| кмс
|
| 8
| +1.31
|
3 |
СЕМЕНОВА
Катерина
| 04
| Полтавська (o)
|
27.44
| мс
|
| 3
| +0.62
|
4 |
ЖУКОВА
Марія
| 03
| Київ (o)
|
26.82
| мс
|
| 1
|
|
5 |
ЄВМІНОВА
Тетяна
| 03
| Харківська (o)
|
27.25
| мс
|
| 2
| +0.43
|
6 |
ЄРМІШИНА
Анастасія
| 06
| Київ (o)
|
27.73
| кмс
|
| 5
| +0.91
|
7 |
ОНАНКО
Марія
| 03
| Київ (o)
|
27.94
| кмс
|
| 6
| +1.12
|
8 |
ТОНЕНЬКА
Ірина
| 04
| Хмельницька (o)
|
27.65
| кмс
|
| 4
| +0.83
|
|
| Заплив 2
1 |
БУКАНОВА
Тамара
| 03
| Київ (o)
|
28.33
| кмс
|
| 6
| +0.97
|
2 |
ТУГАЙ
Валерія
| 03
| Полтавська (o)
|
27.36
| мс
|
| 1
|
|
3 |
ЛАКТІНА
Маргарита
| 05
| Запорізька (o)
|
27.51
| кмс
|
| 3
| +0.15
|
4 |
СНІТКО
Карина
| 04
| Харківська (o)
|
28.15
| кмс
|
| 4
| +0.79
|
5 |
ВИРВИЧ
Вікторія
| 04
| Дніпропетровська (o)
|
27.40
| мс
|
| 2
| +0.04
|
6 |
СЬОМІНА
Каріна
| 04
| Дніпропетровська (o)
|
28.67
| I
|
| 8
| +1.31
|
7 |
ЧУБИР
Ангеліна
| 05
| Запорізька (o)
|
28.18
| кмс
|
| 5
| +0.82
|
8 |
ЧЕРНИЩУК
Валерія
| 08
| Київ (o)
|
28.58
| I
|
| 7
| +1.22
|
|
| Заплив 3
1 |
МОІСЕЄНКО
Альона
| 03
| Дніпропетровська (o)
|
28.22
| кмс
|
| 6
| +1.23
|
2 |
НАГОРНЮК
Христина
| 03
| Рівненська (o)
|
27.53
| кмс
|
| 2
| +0.54
|
3 |
ШАТАЛОВА
Анастасія
| 03
| Одеська (o)
|
28.30
| кмс
|
| 7
| +1.31
|
4 |
ДИВАК
Марія
| 03
| Київська (o)
|
26.99
| мс
|
| 1
|
|
5 |
СОРОКІНА
Владислава
| 04
| Дніпропетровська (o)
|
27.65
| кмс
|
| 4
| +0.66
|
6 |
ГУРЕЙКОВА
Марія
| 05
| Харківська (o)
|
27.82
| кмс
|
| 5
| +0.83
|
7 |
ШАЄНКО
Владислава
| 03
| Дніпропетровська (o)
|
27.53
| кмс
|
| 2
| +0.54
|
8 |
КУЧЕРЕНКО
Тетяна
| 03
| Тернопільська (o)
|
28.83
| I
|
| 8
| +1.84
|
|
| Заплив 4
1 |
МАХНО
Дарія
| 04
| Кіровоградська (o)
|
28.14
| кмс
|
| 3
| +0.77
|
2 |
САВЕНОК
Єлізавета
| 05
| Київ (o)
|
27.84
| кмс
|
| 2
| +0.47
|
3 |
КОСТРОМІНА
Вікторія
| 04
| Дніпропетровська (o)
|
27.37
| мс
|
| 1
|
|
4 |
ТЕЛЮК
Катерина
| 03
| Дніпропетровська (o)
|
28.23
| кмс
|
| 5
| +0.86
|
5 |
ЛАТИШЕВА
Поліна
| 04
| Київська (o)
|
28.22
| кмс
|
| 4
| +0.85
|
6 |
ГРЕЧКА
Любов
| 03
| Миколаївська (o)
|
29.33
| I
|
| 8
| +1.96
|
7 |
ДАНИЛЕЙКО
Анастасія
| 05
| Івано-Франківська (o)
|
28.49
| кмс
|
| 7
| +1.12
|
8 |
МАНІКО
Ніколь
| 06
| Закарпатська (o)
|
28.39
| кмс
|
| 6
| +1.02
|
|
| Заплив 5
1 |
ПРОНЧАКОВА
Софія
| 04
| Донецька (o)
|
28.75
| I
|
| 5
| +0.67
|
2 |
ГОРБАЧОВА
Дарія
| 04
| Київська (o)
|
28.56
| I
|
| 3
| +0.48
|
3 |
ДАНИЛИШИН
Софія
| 05
| Львівська (o)
|
28.08
| кмс
|
| 1
|
|
4 |
ШАПОВАЛОВА
Аліна
| 03
| Запорізька (o)
|
28.95
| I
|
| 6
| +0.87
|
5 |
БУТ
Софія
| 04
| Київська (o)
|
28.72
| I
|
| 4
| +0.64
|
6 |
ОСАДЧА
Софія
| 04
| Запорізька (o)
|
29.44
| I
|
| 8
| +1.36
|
7 |
ДЯЧЕНКО
Олена
| 05
| Полтавська (o)
|
28.29
| кмс
|
| 2
| +0.21
|
8 |
БАШИНСЬКА
Вероніка
| 03
| Житомирська (o)
| Д/К
|
|
| 7
|
|
|
| Заплив 6
1 |
ЄРМІШИНА
Єлизавета
| 07
| Київ (o)
|
27.65
| кмс
|
| 1
|
|
2 |
КОЙПИШ
Лілія
| 06
| Запорізька (o)
| Н/С
|
|
|
|
|
3 |
ВАСИЛЕНКО
Дарья
| 05
| Сумська (o)
|
27.87
| кмс
|
| 2
| +0.22
|
4 |
СТЕЦУРІНА
Євгенія
| 05
| Харківська (o)
| Н/С
|
|
|
|
|
5 |
ЛЯХОВА
Анастасія
| 05
| Дніпропетровська (o)
|
28.93
| I
|
| 6
| +1.28
|
6 |
ЛІПЕЦЬКА
Анастасія
| 06
| Рівненська (o)
|
28.40
| кмс
|
| 3
| +0.75
|
7 |
ІЛЬНИЦЬКА
Христина
| 05
| Київська (o)
|
28.52
| I
|
| 4
| +0.87
|
8 |
ШИШКА
Софія
| 06
| Дніпропетровська (o)
|
28.61
| I
|
| 5
| +0.96
|
|
| Заплив 7
1 |
БОРЕЙЧУК
Аліна
| 05
| Дніпропетровська (o)
|
28.92
| I
|
| 5
| +0.85
|
2 |
НІКІША
Поліна
| 06
| Дніпропетровська (o)
|
28.07
| кмс
|
| 1
|
|
3 |
АНДРОЩУК
Олександра
| 04
| Волинська (o)
|
29.16
| I
|
| 6
| +1.09
|
4 |
ЩЕРБАКОВА
Єлізавєта
| 06
| Київська (o)
|
28.26
| кмс
|
| 2
| +0.19
|
5 |
ГРЕСЬ
Анастасія
| 03
| Київ (o)
|
28.83
| I
|
| 4
| +0.76
|
6 |
МАРТИНОВА
Альона
| 07
| Донецька (o)
|
29.58
| I
|
| 8
| +1.51
|
7 |
ГОЛОБОРОДЬКО
Поліна
| 05
| Сумська (o)
|
28.68
| I
|
| 3
| +0.61
|
8 |
СУЛЕЙМАНОВА
Роксолана
| 07
| Дніпропетровська (o)
|
29.26
| I
|
| 7
| +1.19
|
|
| Заплив 8
1 |
ЛАТО
Катерина
| 06
| Київ (o)
|
29.03
| I
|
| 3
| +0.45
|
2 |
КОВАЛЬ
Маргарита
| 04
| Київ (o)
| Н/С
|
|
|
|
|
3 |
ЗГУРСЬКА
Марія
| 05
| Одеська (o)
|
28.58
| I
|
| 1
|
|
4 |
ЧУМАЧЕНКО
Дарина
| 06
| Харківська (o)
|
29.68
| I
|
| 5
| +1.10
|
5 |
ЛЮБАР
Таїсія
| 06
| Київ (o)
|
28.61
| I
|
| 2
| +0.03
|
6 |
КАРАНІКОЛОВА
Катерина
| 06
| Одеська (o)
|
29.11
| I
|
| 4
| +0.53
|
7 |
ІВАНЕНКО
Владислава
| 06
| Донецька (o)
|
29.82
| I
|
| 6
| +1.24
|
8 |
ПЕРЕПЕЛЯТНИК
Мирослава
| 06
| Донецька (o)
|
30.13
| II
|
| 7
| +1.55
|
|
| Заплив 9
1 |
СКРИПКА
Марія
| 03
| Кіровоградська (o)
|
30.10
| II
|
| 6
| +1.34
|
2 |
ПІДДУБНА
Росава
| 05
| Запорізька (o)
|
28.76
| I
|
| 1
|
|
3 |
СЕМЕНОВА
Анна
| 06
| Дніпропетровська (o)
|
29.89
| I
|
| 4
| +1.13
|
4 |
ХМЕЛЕВСЬКА
Марія
| 06
| Запорізька (o)
|
29.53
| I
|
| 3
| +0.77
|
5 |
БЄЛОУСОВА
Крістіна
| 05
| Дніпропетровська (o)
|
29.89
| I
|
| 4
| +1.13
|
6 |
ЧЕРЕПЕНЧУК
Анна
| 05
| Київська (o)
|
29.09
| I
|
| 2
| +0.33
|
7 |
ЛОБАНОВСЬКА
Ніка
| 05
| Харківська (o)
| Н/С
|
|
|
|
|
8 |
МАЛОЖОН
Богдана
| 06
| Київська (o)
|
30.34
| II
|
| 7
| +1.58
|
|
| Заплив 10
1 |
БЕЛЕБЕЄВА
Маргарита
| 05
| Вінницька (o)
|
30.44
| II
|
| 7
| +1.45
|
2 |
БУРАЧОК
Вікторія
| 07
| Чернівецька (o)
|
29.73
| I
|
| 3
| +0.74
|
3 |
ГРІМАЛЮК
Анастасія
| 06
| Дніпропетровська (o)
|
30.40
| II
|
| 5
| +1.41
|
4 |
ДЕНИСЕНКО
Олеся
| 06
| Харківська (o)
|
30.26
| II
|
| 4
| +1.27
|
5 |
МІЩЕНКО
Марія
| 06
| Київ (o)
|
29.11
| I
|
| 2
| +0.12
|
6 |
ПРОТОКОВСЬКА
Діана Марія
| 06
| Тернопільська (o)
|
28.99
| I
|
| 1
|
|
7 |
ОБАРАЗ
Наталія
| 06
| Київська (o)
|
30.51
| II
|
| 8
| +1.52
|
8 |
КОВАЛЬ
Вікторія
| 05
| Вінницька (o)
|
30.40
| II
|
| 5
| +1.41
|
|
| Заплив 11
1 |
БІСЛІМАКІ
Марина
| 05
| Одеська (o)
|
31.25
| II
|
| 6
| +1.00
|
2 |
МОМОТ
Софія
| 06
| Полтавська (o)
|
30.39
| II
|
| 2
| +0.14
|
3 |
ГІРАК
Анна
| 05
| Львівська (o)
|
30.56
| II
|
| 3
| +0.31
|
4 |
БАТАЄВА
Даріна
| 05
| Київська (o)
|
30.25
| II
|
| 1
|
|
5 |
БОДЮЛ
Катерина
| 04
| Кіровоградська (o)
| Н/С
|
|
|
|
|
6 |
КОРЕЦЬКА
Катерина
| 05
| Миколаївська (o)
|
31.59
| II
|
| 7
| +1.34
|
7 |
ГОЛДА
Анастасія
| 05
| Сумська (o)
|
30.76
| II
|
| 4
| +0.51
|
8 |
ПОВАР
Діана
| 06
| Вінницька (o)
|
31.04
| II
|
| 5
| +0.79
|
|
| Заплив 12
1 |
АНТОНЯК
Анастасія
| 06
| Івано-Франківська (o)
|
31.73
| II
|
| 6
| +1.34
|
2 |
ПОЙДА
Анастасія
| 06
| Черкаська (o)
| Н/С
|
|
|
|
|
3 |
ХРУНИК
Ангеліна
| 07
| Тернопільська (o)
|
30.39
| II
|
| 1
|
|
4 |
КОЗЕНЮК
Ванда
| 06
| Житомирська (o)
|
30.94
| II
|
| 3
| +0.55
|
5 |
ХРЕБТАНЬ
Єлизавета
| 06
| Київ (o)
|
30.81
| II
|
| 2
| +0.42
|
6 |
ЦИКЛАУРІ
Поліна
| 07
| Тернопільська (o)
|
31.48
| II
|
| 5
| +1.09
|
7 |
ЧИЧУК
Софія
| 06
| Рівненська (o)
|
31.36
| II
|
| 4
| +0.97
|
8 |
ІВЖЕНКО
Дарья
| 06
| Черкаська (o)
| Н/С
|
|
|
|
|
|
| Заплив 13
1 |
|
|
|
|
|
|
|
|
2 |
|
|
|
|
|
|
|
|
3 |
ЗЕВІНА
Олександра
| 06
| Київ (o)
| Н/С
|
|
|
|
|
4 |
ШИКАЛЮК
Анастасія
| 05
| Волинська (o)
|
31.06
| II
|
| 1
|
|
5 |
ПЕРЕТЯТЬКО
Каміла
| 06
| Луганська область (o)
|
32.20
| II
|
| 2
| +1.14
|
6 |
|
|
|
|
|
|
|
|
7 |
|
|
|
|
|
|
|
|
8 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
перепливи |
Рекорди
| Рекорд України | 0:25.10 | Дар‘я Степанюк | | 11.08.2015 | Кубок світу |
| Юніорський Рекорд України | 0:25.46 | Стандартний час | | | |
| Юнацький Рекорд України | 0:25.46 | Надія Коба | | 14.07.2010 | Чемпіонат Європи (юн) |
| Вище досягнення України | 0:26.58 | Марія Терещенко | | 24.02.2008 | Чемпіонат України | Нормативи
| Збірна команда (основа, дорослі) | 0:25.39 | | | | |
| Збірна команда (основа, 2002 і мол.) | 0:26.18 | | | | |
| Збірна команда (основа, 2005 і мол.) | 0:26.68 | | | | |
| Euro Junior Championship (2003-06) | 0:26.22 | | | | |
|
Розряди | мсмк | 24.80 | мс | 27.50 | кмс | 28.50 | I | 30.00 | II | 34.00 | III | 38.00 | I юн | 44.00 | II юн | 50.00 |
|
|
| Заплив 1
1 |
|
|
|
|
|
|
|
|
2 |
|
|
|
|
|
|
|
|
3 |
ОНАНКО
Марія
| 03
| Київ (o)
|
27.45
| мс
|
| 1
|
|
4 |
ТОНЕНЬКА
Ірина
| 04
| Хмельницька (o)
|
27.48
| мс
|
| 2
| +0.03
|
5 |
ВАСИЛЕНКО
Дарья
| 05
| Сумська (o)
|
27.92
| кмс
|
| 3
| +0.47
|
6 |
|
|
|
|
|
|
|
|
7 |
|
|
|
|
|
|
|
|
8 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
В-фінал |
Рекорди
| Рекорд України | 0:25.10 | Дар‘я Степанюк | | 11.08.2015 | Кубок світу |
| Юніорський Рекорд України | 0:25.46 | Стандартний час | | | |
| Юнацький Рекорд України | 0:25.46 | Надія Коба | | 14.07.2010 | Чемпіонат Європи (юн) |
| Вище досягнення України | 0:26.58 | Марія Терещенко | | 24.02.2008 | Чемпіонат України | Нормативи
| Збірна команда (основа, дорослі) | 0:25.39 | | | | |
| Збірна команда (основа, 2002 і мол.) | 0:26.18 | | | | |
| Збірна команда (основа, 2005 і мол.) | 0:26.68 | | | | |
| Euro Junior Championship (2003-06) | 0:26.22 | | | | |
|
Розряди | мсмк | 24.80 | мс | 27.50 | кмс | 28.50 | I | 30.00 | II | 34.00 | III | 38.00 | I юн | 44.00 | II юн | 50.00 |
|
|
|
(Started: 18:10:18:66) |
1 |
НІКІША
Поліна
| 06
| Дніпропетровська (o)
|
27.64
| кмс
|
| 3
| +0.31
|
2 |
ВАСИЛЕНКО
Дарья
| 05
| Сумська (o)
|
28.05
| кмс
|
| 6
| +0.72
|
3 |
ГУРЕЙКОВА
Марія
| 05
| Харківська (o)
|
27.33
| мс
|
| 1
|
|
4 |
ЄРМІШИНА
Єлизавета
| 07
| Київ (o)
|
27.88
| кмс
|
| 5
| +0.55
|
5 |
ЄРМІШИНА
Анастасія
| 06
| Київ (o)
|
27.34
| мс
|
| 2
| +0.01
|
6 |
САВЕНОК
Єлізавета
| 05
| Київ (o)
|
27.64
| кмс
|
| 3
| +0.31
|
7 |
ІВАСИК
Яна
| 05
| Київська (o)
|
28.36
| кмс
|
| 8
| +1.03
|
8 |
ДАНИЛИШИН
Софія
| 05
| Львівська (o)
|
28.06
| кмс
|
| 7
| +0.73
|
|
A-фінал |
Рекорди
| Рекорд України | 0:25.10 | Дар‘я Степанюк | | 11.08.2015 | Кубок світу |
| Юніорський Рекорд України | 0:25.46 | Стандартний час | | | |
| Юнацький Рекорд України | 0:25.46 | Надія Коба | | 14.07.2010 | Чемпіонат Європи (юн) |
| Вище досягнення України | 0:26.58 | Марія Терещенко | | 24.02.2008 | Чемпіонат України | Нормативи
| Збірна команда (основа, дорослі) | 0:25.39 | | | | |
| Збірна команда (основа, 2002 і мол.) | 0:26.18 | | | | |
| Збірна команда (основа, 2005 і мол.) | 0:26.68 | | | | |
| Euro Junior Championship (2003-06) | 0:26.22 | | | | |
|
Розряди | мсмк | 24.80 | мс | 27.50 | кмс | 28.50 | I | 30.00 | II | 34.00 | III | 38.00 | I юн | 44.00 | II юн | 50.00 |
|
|
|
1 |
ЛАКТІНА
Маргарита
| 05
| Запорізька (o)
|
27.41
| мс
|
| 6
| +0.74
|
2 |
ВИРВИЧ
Вікторія
| 04
| Дніпропетровська (o)
|
27.18
| мс
|
| 4
| +0.51
|
3 |
ЄВМІНОВА
Тетяна
| 03
| Харківська (o)
|
27.04
| мс
|
| 3
| +0.37
|
4 |
ЖУКОВА
Марія
| 03
| Київ (o)
|
26.67
| мс
|
| 1
|
|
5 |
ДИВАК
Марія
| 03
| Київська (o)
|
26.80
| мс
|
| 2
| +0.13
|
6 |
ТУГАЙ
Валерія
| 03
| Полтавська (o)
|
27.39
| мс
|
| 5
| +0.72
|
7 |
СЕМЕНОВА
Катерина
| 04
| Полтавська (o)
|
27.45
| мс
|
| 7
| +0.78
|
8 |
НАГОРНЮК
Христина
| 03
| Рівненська (o)
|
27.67
| кмс
|
| 8
| +1.00
|
|
|
50 м вільний стиль - юнаки |
попередні запливи |
Рекорди
| Рекорд України | 0:21.46 | Андрій Говоров | | 11.08.2016 | Олімпійські ігри |
| Юніорський Рекорд України | 0:22.09 | Владислав Бухов | | 23.08.2019 | Чемпіонат світу юніори |
| Юнацький Рекорд України | 0:22.73 | Владислав Бухов | | 23.11.2018 | Чемпіонат України (юнр) |
| Вище досягнення України | 0:23.82 | Олександр Мороз | | 22.06.2014 | Чемпіонат України | Нормативи
| Збірна команда (основа, дорослі) | 0:22.40 | | | | |
| Збірна команда (основа, 2001 і мол.) | 0:23.34 | | | | |
| Збірна команда (основа, 2004 і мол.) | 0:23.84 | | | | |
| Euro Junior Championship (2002-05) | 0:23.41 | | | | |
|
Розряди | мсмк | 21.95 | мс | 24.00 | кмс | 25.00 | I | 27.00 | II | 30.00 | III | 34.50 | I юн | 39.00 | II юн | 44.00 |
|
|
| Заплив 1
1 |
ТЕРЕЩУК
Даніїл
| 02
| Донецька (o)
|
25.41
| I
|
| 8
| +1.66
|
2 |
РУСІН
Данило
| 03
| Рівненська (o)
|
24.01
| кмс
|
| 4
| +0.26
|
3 |
ЗАВЕРТАЛЮК
Єгор
| 02
| Київ (o)
|
23.75
| мс
|
| 1
|
|
4 |
РОМАНЮК
Єгор
| 02
| Київська (o)
|
23.81
| мс
|
| 3
| +0.06
|
5 |
БОНДАР
Артем
| 02
| Рівненська (o)
|
23.78
| мс
|
| 2
| +0.03
|
6 |
СКОФЕНКО
Денис
| 03
| Харківська (o)
|
24.33
| кмс
|
| 5
| +0.58
|
7 |
СТАХІР
Олексій
| 02
| Волинська (o)
|
24.36
| кмс
|
| 6
| +0.61
|
8 |
МАЛЄЄВ
Андрій
| 02
| Дніпропетровська (o)
|
25.16
| I
|
| 7
| +1.41
|
|
| Заплив 2
1 |
МАНАКОВ
Артем
| 03
| Київська (o)
|
24.33
| кмс
|
| 6
| +0.37
|
2 |
СЕЛЕЗНЬОВ
Назар
| 02
| Дніпропетровська (o)
|
24.27
| кмс
|
| 4
| +0.31
|
3 |
ЛИСОБЕЙ
Сергій
| 03
| Тернопільська (o)
|
24.25
| кмс
|
| 3
| +0.29
|
4 |
ШЕЛІПОВ
Богдан
| 02
| Дніпропетровська (o)
|
24.08
| кмс
|
| 2
| +0.12
|
5 |
БАБІЧЕНКО
Микита
| 02
| Дніпропетровська (o)
|
23.96
| мс
|
| 1
|
|
6 |
КОЛЕСНИКОВ
Микита
| 04
| Запорізька (o)
|
24.28
| кмс
|
| 5
| +0.32
|
7 |
ПЕТРОЧУК
Ілля
| 03
| Волинська (o)
|
25.49
| I
|
| 8
| +1.53
|
8 |
БУБОН
Георгій
| 03
| Житомирська (o)
|
25.23
| I
|
| 7
| +1.27
|
|
| Заплив 3
1 |
ВОРОНА
Антон
| 03
| Київ (o)
|
24.86
| кмс
|
| 8
| +1.10
|
2 |
ЛИЗОГУБ
Андрій
| 04
| Київська (o)
|
24.67
| кмс
|
| 7
| +0.91
|
3 |
МАЗУРЕНКО
Ярослав
| 03
| Київ (o)
|
24.57
| кмс
|
| 5
| +0.81
|
4 |
СТЕБКО
Юрій
| 03
| Дніпропетровська (o)
|
24.36
| кмс
|
| 3
| +0.60
|
5 |
НЕГОДА
Олег
| 03
| Київська (o)
|
23.98
| мс
|
| 2
| +0.22
|
6 |
САЛЕГ
Абдурахман
| 04
| Тернопільська (o)
|
23.76
| мс
|
| 1
|
|
7 |
ШТАНЬКО
Володимир
| 02
| Полтавська (o)
|
24.43
| кмс
|
| 4
| +0.67
|
8 |
РЕТИНСЬКИЙ
Єгор
| 03
| Київська (o)
|
24.61
| кмс
|
| 6
| +0.85
|
|
| Заплив 4
1 |
АНТОСІН
Микита
| 02
| Харківська (o)
|
24.87
| кмс
|
| 5
| +0.83
|
2 |
ЛЕНЬОВ
Антоніо
| 03
| Київ (o)
|
24.94
| кмс
|
| 6
| +0.90
|
3 |
СТАНІСЛАВЕНКО
Даніїл
| 03
| Миколаївська (o)
|
24.04
| кмс
|
| 1
|
|
4 |
ЛЬОТКОВСЬКИЙ
Максим
| 04
| Тернопільська (o)
|
24.77
| кмс
|
| 3
| +0.73
|
5 |
УШАКОВ
Дмитро
| 04
| Харківська (o)
|
24.97
| кмс
|
| 7
| +0.93
|
6 |
САМІЛО
Владислав
| 03
| Львівська (o)
|
24.59
| кмс
|
| 2
| +0.55
|
7 |
БІЛЕНКО
Володимир
| 02
| Київ (o)
|
24.86
| кмс
|
| 4
| +0.82
|
8 |
ЖАРІЙ
Денис
| 03
| Київська (o)
|
25.11
| I
|
| 8
| +1.07
|
|
| Заплив 5
1 |
ПЛОСКОНОС
Нікіта
| 02
| Дніпропетровська (o)
|
24.74
| кмс
|
| 3
| +0.24
|
2 |
ЖОВТКО
Юрій
| 05
| Рівненська (o)
|
24.51
| кмс
|
| 2
| +0.01
|
3 |
РАЗГОНОВ
Данило
| 03
| Полтавська (o)
|
25.06
| I
|
| 7
| +0.56
|
4 |
КУСЬ
Олег
| 02
| Львівська (o)
|
24.94
| кмс
|
| 5
| +0.44
|
5 |
ФЕНЬ
Герман
| 02
| Харківська (o)
|
24.84
| кмс
|
| 4
| +0.34
|
6 |
ЧОБОТАР
Артем
| 03
| Дніпропетровська (o)
|
24.94
| кмс
|
| 5
| +0.44
|
7 |
БІЛЕЦЬКИЙ
Ілля
| 05
| Дніпропетровська (o)
|
24.50
| кмс
|
| 1
|
|
8 |
ТОКАРЄВ
Нікіта
| 04
| Харківська (o)
|
25.77
| I
|
| 8
| +1.27
|
|
| Заплив 6
1 |
ЖУРБИЦЬКИЙ
Денис
| 02
| Дніпропетровська (o)
|
25.82
| I
|
| 8
| +0.84
|
2 |
ГОСПОДАРІК
Марк
| 03
| Дніпропетровська (o)
|
25.43
| I
|
| 5
| +0.45
|
3 |
КОРЕЦЬКИЙ
Михайло
| 02
| Київ (o)
|
25.07
| I
|
| 2
| +0.09
|
4 |
СУЛТАНОВ
Ілля
| 03
| Тернопільська (o)
|
24.98
| кмс
|
| 1
|
|
5 |
СТУПАК
Артем
| 04
| Київ (o)
|
25.33
| I
|
| 3
| +0.35
|
6 |
ЖУЛІН
Єгор
| 03
| Київ (o)
|
25.38
| I
|
| 4
| +0.40
|
7 |
МЕНЬШИКОВ
Павло
| 03
| Одеська (o)
|
25.46
| I
|
| 6
| +0.48
|
8 |
ГРЕБЕНКІН
Артем
| 03
| Київ (o)
|
25.61
| I
|
| 7
| +0.63
|
|
| Заплив 7
1 |
ЗАХАРЧЕНКО
Денис
| 04
| Одеська (o)
| Н/С
|
|
|
|
|
2 |
ЯРОШЕНКО
Микита
| 03
| Полтавська (o)
|
25.16
| I
|
| 3
| +0.44
|
3 |
ВЛАСОВ
Михайло
| 04
| Харківська (o)
|
25.46
| I
|
| 4
| +0.74
|
4 |
ЛЕБЕДЄВ
Денис
| 05
| Запорізька (o)
|
24.94
| кмс
|
| 2
| +0.22
|
5 |
КАЗНАЧЕЄВ
Дмитро
| 03
| Донецька (o)
|
26.15
| I
|
| 5
| +1.43
|
6 |
ТЕРЕНТЬЄВ
Микита
| 05
| Запорізька (o)
|
24.72
| кмс
|
| 1
|
|
7 |
ЖУРАВЛЬОВ
Дмитро
| 03
| Донецька (o)
|
26.85
| I
|
| 7
| +2.13
|
8 |
ФЕРЕНЧУК
Олександр
| 03
| Рівненська (o)
|
26.20
| I
|
| 6
| +1.48
|
|
| Заплив 8
1 |
ОЛЬХОВІК
Ян
| 04
| Дніпропетровська (o)
|
25.72
| I
|
| 6
| +0.89
|
2 |
БЄЛУГІН
Олександр
| 04
| Вінницька (o)
|
25.29
| I
|
| 2
| +0.46
|
3 |
ФОКОВ
Єгор
| 03
| Дніпропетровська (o)
|
25.93
| I
|
| 7
| +1.10
|
4 |
ГОРЯЧКО
Михайло
| 03
| Київ (o)
|
24.83
| кмс
|
| 1
|
|
5 |
ЖИРОВ
Микита
| 03
| Донецька (o)
|
25.38
| I
|
| 3
| +0.55
|
6 |
БАРАНЮК
Владислав
| 04
| Миколаївська (o)
|
25.63
| I
|
| 5
| +0.80
|
7 |
ЯКОВЛЕВ
Ігор
| 04
| Київська (o)
|
25.53
| I
|
| 4
| +0.70
|
8 |
ДОРОШЕНКО
Юрій
| 04
| Київська (o)
|
26.96
| I
|
| 8
| +2.13
|
|
| Заплив 9
1 |
ПАПРОЦЬКИЙ
Олександр
| 03
| Тернопільська (o)
|
26.03
| I
|
| 3
| +0.90
|
2 |
БОРИСЕНКО
Микита
| 02
| Київ (o)
|
25.13
| I
|
| 1
|
|
3 |
СВИЩ
Володимир
| 04
| Львівська (o)
|
26.07
| I
|
| 4
| +0.94
|
4 |
НІКУЛІН
Денис
| 05
| Харківська (o)
|
26.08
| I
|
| 5
| +0.95
|
5 |
МАТЯШ
Єгор
| 05
| Донецька (o)
|
26.88
| I
|
| 8
| +1.75
|
6 |
КРОХМАЛЬОВ
Микита
| 02
| Донецька (o)
|
26.28
| I
|
| 7
| +1.15
|
7 |
ІВАНЮК
Михайло
| 04
| Київська (o)
|
25.85
| I
|
| 2
| +0.72
|
8 |
НИЧИПОРЕНКО
Кирило
| 03
| Чернігівська (o)
|
26.15
| I
|
| 6
| +1.02
|
|
| Заплив 10
1 |
ЛЮБАРЩУК
Владислав
| 04
| Запорізька (o)
|
25.63
| I
|
| 2
| +0.86
|
2 |
НОСКО
Андрій
| 02
| Донецька (o)
|
26.46
| I
|
| 6
| +1.69
|
3 |
ДЕНИСЕНКО
Іван
| 04
| Київська (o)
|
26.01
| I
|
| 4
| +1.24
|
4 |
БРОВКО
Данило
| 04
| Дніпропетровська (o)
|
26.17
| I
|
| 5
| +1.40
|
5 |
ТРУХІН
Марк
| 04
| Донецька (o)
|
26.88
| I
|
| 8
| +2.11
|
6 |
ТУЛУПОВ
Володимир
| 04
| Запорізька (o)
|
24.77
| кмс
|
| 1
|
|
7 |
ЗАСЯДЬКО
Нікіта
| 05
| Харківська (o)
|
25.88
| I
|
| 3
| +1.11
|
8 |
РЯБІНІН
Андрій
| 03
| Дніпропетровська (o)
|
26.48
| I
|
| 7
| +1.71
|
|
| Заплив 11
1 |
ПІНЧУК
Олександр
| 05
| Волинська (o)
|
25.99
| I
|
| 2
| +0.62
|
2 |
ГАЛАЙЧУК
Іван
| 05
| Київ (o)
|
25.99
| I
|
| 2
| +0.62
|
3 |
КЛОЧКО
Максим
| 02
| Харківська (o)
|
26.01
| I
|
| 4
| +0.64
|
4 |
САВЧЕНКО
Ростислав
| 03
| Київ (o)
| Н/С
|
|
|
|
|
5 |
АНТОНЮК
Владислав
| 02
| Вінницька (o)
|
26.16
| I
|
| 6
| +0.79
|
6 |
ФУРМАН
Іван
| 04
| Хмельницька (o)
|
25.37
| I
|
| 1
|
|
7 |
ГУМЕНЮК
Володимир
| 02
| Одеська (o)
|
26.29
| I
|
| 7
| +0.92
|
8 |
УСЕНКО
Тимофій
| 04
| Полтавська (o)
|
26.12
| I
|
| 5
| +0.75
|
|
| Заплив 12
1 |
ЗІНКОВСЬКИЙ
Нестор
| 05
| Івано-Франківська (o)
|
25.66
| I
|
| 2
| +0.65
|
2 |
ІВАНУЩИК
Денис
| 05
| Миколаївська (o)
|
26.70
| I
|
| 8
| +1.69
|
3 |
ОЧЕРЕДЬКО
Макар
| 04
| Київ (o)
|
25.01
| I
|
| 1
|
|
4 |
ПЕНДЮРА
Віктор
| 04
| Полтавська (o)
|
26.15
| I
|
| 6
| +1.14
|
5 |
ПОЛЯКОВ
Андрій
| 05
| Запорізька (o)
|
25.92
| I
|
| 4
| +0.91
|
6 |
АТАЛЬСЬКИЙ
Віталій
| 04
| Тернопільська (o)
|
25.82
| I
|
| 3
| +0.81
|
7 |
ІВАНОВ
Іван
| 05
| Сумська (o)
|
25.95
| I
|
| 5
| +0.94
|
8 |
МАРТИНЮК
Ілля
| 05
| Миколаївська (o)
|
26.64
| I
|
| 7
| +1.63
|
|
| Заплив 13
1 |
ЧОБАНЯН
Данило
| 04
| Донецька (o)
|
26.36
| I
|
| 3
| +0.34
|
2 |
ПЕДЬКО
Дмитро
| 04
| Черкаська (o)
| Н/С
|
|
|
|
|
3 |
САВЧЕНКО
Микола
| 04
| Миколаївська (o)
|
26.66
| I
|
| 6
| +0.64
|
4 |
ШЕКІН
Олександр
| 05
| Харківська (o)
|
26.53
| I
|
| 5
| +0.51
|
5 |
ШАБАНОВ
Антон
| 05
| Київ (o)
|
26.02
| I
|
| 1
|
|
6 |
НЕЧИДЮК
Максим
| 06
| Рівненська (o)
|
26.85
| I
|
| 7
| +0.83
|
7 |
ЧИЖОВ
Владислав
| 05
| Київ (o)
|
26.02
| I
|
| 1
|
|
8 |
ШПАК
Андрій
| 04
| Волинська (o)
|
26.47
| I
|
| 4
| +0.45
|
|
| Заплив 14
1 |
УСОВ
Марат
| 05
| Київ (o)
|
26.80
| I
|
| 6
| +0.67
|
2 |
СТАРОВ
Данило
| 04
| Харківська (o)
|
26.16
| I
|
| 2
| +0.03
|
3 |
ГОВТВЯН
Данііл
| 05
| Запорізька (o)
|
26.13
| I
|
| 1
|
|
4 |
ПОСТОЛОВ
Богдан
| 04
| Дніпропетровська (o)
|
27.11
| II
|
| 8
| +0.98
|
5 |
КОЛОСОК
Павло
| 05
| Запорізька (o)
|
26.55
| I
|
| 4
| +0.42
|
6 |
ЧЕРНЯКОВ
Илья
| 05
| ГОМЕЛЬ (o)
|
26.96
| I
|
| 7
| +0.83
|
7 |
ГАЛЬПЕРІН
Максим
| 05
| Дніпропетровська (o)
|
26.22
| I
|
| 3
| +0.09
|
8 |
БІЛИЙ
Ілля
| 04
| Сумська (o)
|
26.63
| I
|
| 5
| +0.50
|
|
| Заплив 15
1 |
ПОДУНАЙ
Владислав
| 03
| Вінницька (o)
|
26.59
| I
|
| 3
| +0.32
|
2 |
МАКОВІЙЧУК
Ігор
| 03
| Чернівецька (o)
|
26.91
| I
|
| 4
| +0.64
|
3 |
БОРИСЛАВСЬКИЙ
Іван
| 04
| Київська (o)
|
26.45
| I
|
| 2
| +0.18
|
4 |
ФІЛІПОВИЧ
Олексій
| 03
| Вінницька (o)
|
26.27
| I
|
| 1
|
|
5 |
БЕЗПЕРСТОВ
Роман
| 04
| Полтавська (o)
|
27.11
| II
|
| 7
| +0.84
|
6 |
ОЛЕШКО
Владислав
| 04
| Харківська (o)
|
28.08
| II
|
| 8
| +1.81
|
7 |
ПІЩУЛІН
Олександр
| 05
| Запорізька (o)
|
26.99
| I
|
| 5
| +0.72
|
8 |
ТЕСЛЕНКО
Тарас
| 05
| Київ (o)
|
27.03
| II
|
| 6
| +0.76
|
|
| Заплив 16
1 |
ПРОЦЕНКО
Максим
| 05
| Харківська (o)
|
26.59
| I
|
| 5
| +0.64
|
2 |
АРТЮХ
Данило
| 04
| Чернігівська (o)
|
26.07
| I
|
| 2
| +0.12
|
3 |
ДУБИНА
Тарас
| 05
| Івано-Франківська (o)
|
26.73
| I
|
| 6
| +0.78
|
4 |
КРИСТОПЧУК
Тарас
| 04
| Рівненська (o)
|
25.95
| I
|
| 1
|
|
5 |
ТОМАК
Денис
| 04
| Харківська (o)
|
26.10
| I
|
| 3
| +0.15
|
6 |
ЮСЬКІВ
Йонатан
| 04
| Львівська (o)
|
27.61
| II
|
| 8
| +1.66
|
7 |
ПРОЦЕНКО
Іван
| 05
| Донецька (o)
|
26.40
| I
|
| 4
| +0.45
|
8 |
САВЧУК
Максим
| 04
| Вінницька (o)
|
26.96
| I
|
| 7
| +1.01
|
|
| Заплив 17
1 |
ІВАНОВ
Родіон
| 04
| Одеська (o)
|
26.77
| I
|
| 2
| +1.26
|
2 |
КУЛЬЧИНСЬКИЙ
Ілля
| 04
| Волинська (o)
|
27.10
| II
|
| 6
| +1.59
|
3 |
ШИЛІНІН
Руслан
| 04
| Дніпропетровська (o)
|
25.51
| I
|
| 1
|
|
4 |
ХАРЛАМОВ
Гліб
| 04
| Донецька (o)
|
27.53
| II
|
| 7
| +2.02
|
5 |
СОБОЛЄВ
Єгор
| 04
| Дніпропетровська (o)
|
26.91
| I
|
| 3
| +1.40
|
6 |
УНУКОВИЧ
Володимир
| 05
| Донецька (o)
|
28.26
| II
|
| 8
| +2.75
|
7 |
ГІРІН
Артем
| 05
| Донецька (o)
|
27.02
| II
|
| 4
| +1.51
|
8 |
ШЕПЕЛЬ
Роман
| 05
| Миколаївська (o)
|
27.07
| II
|
| 5
| +1.56
|
|
| Заплив 18
1 |
ГРАБКО
Іван
| 05
| Полтавська (o)
|
27.41
| II
|
| 4
| +1.21
|
2 |
ЛУЦЕНКО
Владислав
| 05
| Вінницька (o)
|
27.59
| II
|
| 6
| +1.39
|
3 |
САХАРУК
Олексій
| 04
| Кіровоградська (o)
|
26.20
| I
|
| 1
|
|
4 |
САРАПІН
Данііл
| 05
| Волинська (o)
|
26.36
| I
|
| 3
| +0.16
|
5 |
ВЕСЕЛОВСЬКИЙ
Михайло
| 04
| Тернопільська (o)
|
26.21
| I
|
| 2
| +0.01
|
6 |
ГУРЄВ
Даніл
| 05
| Дніпропетровська (o)
|
28.10
| II
|
| 7
| +1.90
|
7 |
БОЛДИРЄВ
Тимофій
| 05
| Одеська (o)
|
27.41
| II
|
| 4
| +1.21
|
8 |
ЛАГУТІН
Ілля
| 05
| Волинська (o)
|
28.39
| II
|
| 8
| +2.19
|
|
| Заплив 19
1 |
ВЄРЄМІЄВ
Максім
| 05
| Київська (o)
|
27.80
| II
|
| 4
| +1.70
|
2 |
ДЕНІСОВ
Максим
| 04
| Донецька (o)
|
27.75
| II
|
| 3
| +1.65
|
3 |
ЛОГВІНЕНКО
Станіслав
| 05
| Дніпропетровська (o)
|
28.03
| II
|
| 6
| +1.93
|
4 |
СОКОЛОВ
Андрій
| 05
| Дніпропетровська (o)
|
27.81
| II
|
| 5
| +1.71
|
5 |
УЗУНОВ
Руслан
| 06
| Миколаївська (o)
|
28.09
| II
|
| 7
| +1.99
|
6 |
АНДРОС
Ігор
| 04
| Запорізька (o)
|
26.10
| I
|
| 1
|
|
7 |
ГУЛЬКО
Ярослав
| 05
| Хмельницька (o)
|
28.77
| II
|
| 8
| +2.67
|
8 |
КОНДРАТЮК
Юрій
| 04
| Волинська (o)
|
27.08
| II
|
| 2
| +0.98
|
|
| Заплив 20
1 |
ПРЯДКО
Максим
| 04
| Херсонська (o)
|
30.80
| III
|
| 8
| +5.56
|
2 |
СУХАРСЬКИЙ
Максим
| 04
| Тернопільська (o)
|
27.05
| II
|
| 2
| +1.81
|
3 |
ЖУК
Максим
| 05
| Вінницька (o)
|
28.52
| II
|
| 6
| +3.28
|
4 |
НАУМОВ
Святослав
| 05
| Сумська (o)
|
27.90
| II
|
| 4
| +2.66
|
5 |
БАНДРІВСЬКИЙ
Павло
| 04
| Львівська (o)
|
27.99
| II
|
| 5
| +2.75
|
6 |
БОЙКО
Олексій
| 05
| Сумська (o)
|
27.74
| II
|
| 3
| +2.50
|
7 |
КОЗАЧЕНКО
Володимир
| 05
| Одеська (o)
|
28.59
| II
|
| 7
| +3.35
|
8 |
НАСТЕЧКО
Владислав
| 01
| Харківська (o)
|
25.24
| I
|
| 1
|
|
|
| Заплив 21
1 |
МОТАЄВ
Олександр
| 05
| Луганська область (o)
|
28.42
| II
|
| 5
| +4.45
|
2 |
КРАСНІЦЬКИЙ
Ярослав
| 04
| Кіровоградська (o)
|
29.32
| II
|
| 6
| +5.35
|
3 |
КУЗНЕЦОВ
Станіслав
| 04
| Волинська (o)
|
26.94
| I
|
| 3
| +2.97
|
4 |
НЕСТЕРКІН
Валентин
| 01
| Харківська (o)
|
23.97
| мс
|
| 1
|
|
5 |
ЗИЗА
Денис
| 04
| Волинська (o)
|
27.54
| II
|
| 4
| +3.57
|
6 |
ЖУРБЕЙ
Максим
| 03
| Житомирська (o)
|
26.58
| I
|
| 2
| +2.61
|
7 |
КІБАЛЬЧУК
Сергій
| 06
| Луганська область (o)
|
29.76
| II
|
| 8
| +5.79
|
8 |
МЯКУШКО
Владислав
| 05
| Луганська область (o)
|
29.45
| II
|
| 7
| +5.48
|
|
| Заплив 22
1 |
|
|
|
|
|
|
|
|
2 |
|
|
|
|
|
|
|
|
3 |
КУЧЕРЕНКО
Олександр
| 03
| Тернопільська (o)
|
26.26
| I
|
| 3
| +1.47
|
4 |
КОСЯН
Юрій
| 02
| Одеська (o)
|
24.79
| кмс
|
| 1
|
|
5 |
ВЕРХОТУРОВ
Юрій
| 03
| Рівненська (o)
|
25.04
| I
|
| 2
| +0.25
|
6 |
СНЄГІРЬОВ
Максим
| 04
| Херсонська (o)
|
31.20
| III
|
| 4
| +6.41
|
7 |
|
|
|
|
|
|
|
|
8 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
перепливи |
Рекорди
| Рекорд України | 0:21.46 | Андрій Говоров | | 11.08.2016 | Олімпійські ігри |
| Юніорський Рекорд України | 0:22.09 | Владислав Бухов | | 23.08.2019 | Чемпіонат світу юніори |
| Юнацький Рекорд України | 0:22.73 | Владислав Бухов | | 23.11.2018 | Чемпіонат України (юнр) |
| Вище досягнення України | 0:23.82 | Олександр Мороз | | 22.06.2014 | Чемпіонат України | Нормативи
| Збірна команда (основа, дорослі) | 0:22.40 | | | | |
| Збірна команда (основа, 2001 і мол.) | 0:23.34 | | | | |
| Збірна команда (основа, 2004 і мол.) | 0:23.84 | | | | |
| Euro Junior Championship (2002-05) | 0:23.41 | | | | |
|
Розряди | мсмк | 21.95 | мс | 24.00 | кмс | 25.00 | I | 27.00 | II | 30.00 | III | 34.50 | I юн | 39.00 | II юн | 44.00 |
|
|
| Заплив 1
(Started: 13:24:54:88) |
1 |
|
|
|
|
|
|
|
|
2 |
|
|
|
|
|
|
|
|
3 |
|
|
|
|
|
|
|
|
4 |
МАНАКОВ
Артем
| 03
| Київська (o)
|
24.03
| кмс
|
| 1
|
|
5 |
|
|
|
|
|
|
|
|
6 |
|
|
|
|
|
|
|
|
7 |
|
|
|
|
|
|
|
|
8 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
В-фінал |
Рекорди
| Рекорд України | 0:21.46 | Андрій Говоров | | 11.08.2016 | Олімпійські ігри |
| Юніорський Рекорд України | 0:22.09 | Владислав Бухов | | 23.08.2019 | Чемпіонат світу юніори |
| Юнацький Рекорд України | 0:22.73 | Владислав Бухов | | 23.11.2018 | Чемпіонат України (юнр) |
| Вище досягнення України | 0:23.82 | Олександр Мороз | | 22.06.2014 | Чемпіонат України | Нормативи
| Збірна команда (основа, дорослі) | 0:22.40 | | | | |
| Збірна команда (основа, 2001 і мол.) | 0:23.34 | | | | |
| Збірна команда (основа, 2004 і мол.) | 0:23.84 | | | | |
| Euro Junior Championship (2002-05) | 0:23.41 | | | | |
|
Розряди | мсмк | 21.95 | мс | 24.00 | кмс | 25.00 | I | 27.00 | II | 30.00 | III | 34.50 | I юн | 39.00 | II юн | 44.00 |
|
|
|
1 |
ТУЛУПОВ
Володимир
| 04
| Запорізька (o)
|
24.66
| кмс
|
| 6
| +0.72
|
2 |
ТЕРЕНТЬЄВ
Микита
| 05
| Запорізька (o)
|
24.61
| кмс
|
| 5
| +0.67
|
3 |
ЖОВТКО
Юрій
| 05
| Рівненська (o)
|
24.44
| кмс
|
| 3
| +0.50
|
4 |
КОЛЕСНИКОВ
Микита
| 04
| Запорізька (o)
|
23.94
| мс
|
| 1
|
|
5 |
БІЛЕЦЬКИЙ
Ілля
| 05
| Дніпропетровська (o)
|
24.37
| кмс
|
| 2
| +0.43
|
6 |
ЛИЗОГУБ
Андрій
| 04
| Київська (o)
|
24.52
| кмс
|
| 4
| +0.58
|
7 |
ЛЬОТКОВСЬКИЙ
Максим
| 04
| Тернопільська (o)
|
24.74
| кмс
|
| 7
| +0.80
|
8 |
ЛЕБЕДЄВ
Денис
| 05
| Запорізька (o)
|
25.07
| I
|
| 8
| +1.13
|
|
A-фінал |
Рекорди
| Рекорд України | 0:21.46 | Андрій Говоров | | 11.08.2016 | Олімпійські ігри |
| Юніорський Рекорд України | 0:22.09 | Владислав Бухов | | 23.08.2019 | Чемпіонат світу юніори |
| Юнацький Рекорд України | 0:22.73 | Владислав Бухов | | 23.11.2018 | Чемпіонат України (юнр) |
| Вище досягнення України | 0:23.82 | Олександр Мороз | | 22.06.2014 | Чемпіонат України | Нормативи
| Збірна команда (основа, дорослі) | 0:22.40 | | | | |
| Збірна команда (основа, 2001 і мол.) | 0:23.34 | | | | |
| Збірна команда (основа, 2004 і мол.) | 0:23.84 | | | | |
| Euro Junior Championship (2002-05) | 0:23.41 | | | | |
|
Розряди | мсмк | 21.95 | мс | 24.00 | кмс | 25.00 | I | 27.00 | II | 30.00 | III | 34.50 | I юн | 39.00 | II юн | 44.00 |
|
|
|
1 |
РУСІН
Данило
| 03
| Рівненська (o)
|
23.96
| мс
|
| 7
| +0.34
|
2 |
БАБІЧЕНКО
Микита
| 02
| Дніпропетровська (o)
|
23.69
| мс
|
| 2
| +0.07
|
3 |
БОНДАР
Артем
| 02
| Рівненська (o)
|
23.69
| мс
|
| 2
| +0.07
|
4 |
ЗАВЕРТАЛЮК
Єгор
| 02
| Київ (o)
|
23.83
| мс
|
| 5
| +0.21
|
5 |
САЛЕГ
Абдурахман
| 04
| Тернопільська (o)
|
23.71
| мс
|
| 4
| +0.09
|
6 |
РОМАНЮК
Єгор
| 02
| Київська (o)
|
23.62
| мс
|
| 1
|
|
7 |
НЕГОДА
Олег
| 03
| Київська (o)
|
23.95
| мс
|
| 6
| +0.33
|
8 |
СТАНІСЛАВЕНКО
Даніїл
| 03
| Миколаївська (o)
|
23.96
| мс
|
| 7
| +0.34
|
|
|
100 м брас - дівчата |
попередні запливи |
Рекорди
| Рекорд України | 1:06.67 | Вікторія Солнцева | | 29.07.2013 | Чемпіонат світу |
| Юніорський Рекорд України | 1:06.67 | Стандартний час | | | |
| Юнацький Рекорд України | 1:06.67 | Вікторія Солнцева | | 29.07.2013 | Чемпіонат світу |
| Вище досягнення України | 1:06.73 | Вікторія Солнцева | | 20.05.2013 | Кубок України | Нормативи
| Збірна команда (основа, дорослі) | 1:08.89 | | | | |
| Збірна команда (основа, 2002 і мол.) | 1:11.30 | | | | |
| Збірна команда (основа, 2005 і мол.) | 1:12.30 | | | | |
| Euro Junior Championship (2003-06) | 1:11.55 | | | | |
|
Розряди | мсмк | 1:07.06 | мс | 1:15.00 | кмс | 1:19.00 | I | 1:25.00 | II | 1:35.00 | III | 1:47.00 | I юн | 2:01.00 |
|
|
| Заплив 1
(Started: 16:10:06:22) |
1 |
СТЄКАЧОВА
Руслана
| 05
| Запорізька (o)
|
1:22.07
| I
|
| 7
| +5.96
|
2 |
КОНДРАТЮК
Вікторія
| 06
| Рівненська (o)
| Д/К
|
|
| 5
|
|
3 |
СМОЛІНА
Даря
| 06
| Чернівецька (o)
|
1:16.11
| кмс
|
| 1
|
|
4 |
ГОРЄЛОВА
Васіліса
| 04
| Дніпропетровська (o)
|
1:16.18
| кмс
|
| 2
| +0.07
|
5 |
ПАЛЬОХА
Христина
| 04
| Київ (o)
|
1:21.93
| I
|
| 6
| +5.82
|
6 |
РАФАЛОВСЬКА
Оляна
| 04
| Житомирська (o)
|
1:16.37
| кмс
|
| 3
| +0.26
|
7 |
МАХНО
Дарія
| 04
| Кіровоградська (o)
|
1:27.10
| II
|
| 8
| +10.99
|
8 |
БОДНАРЮК
Ангеліна
| 06
| Чернівецька (o)
|
1:19.37
| I
|
| 4
| +3.26
|
|
| Заплив 2
1 |
ПЕРОВА
Кіра
| 06
| Київська (o)
|
1:21.76
| I
|
| 7
| +6.92
|
2 |
АНТОНЕНКО
Ірина
| 06
| Дніпропетровська (o)
|
1:21.25
| I
|
| 6
| +6.41
|
3 |
ГАБЛЬОВСЬКА
Анастасія
| 04
| Київська (o)
|
1:15.87
| кмс
|
| 2
| +1.03
|
4 |
МЕДВЕДЄВА
Ольга
| 05
| Донецька (o)
|
1:14.84
| мс
|
| 1
|
|
5 |
ГОНЧАРЕНКО
Аліна
| 03
| Запорізька (o)
|
1:16.78
| кмс
|
| 3
| +1.94
|
6 |
БІЛИЧЕНКО
Євгенія
| 05
| Київ (o)
|
1:17.06
| кмс
|
| 4
| +2.22
|
7 |
КРИВОРУЧКО
Олександра
| 05
| Житомирська (o)
|
1:21.96
| I
|
| 8
| +7.12
|
8 |
КУРАЧ
Ольга
| 05
| Київ (o)
| Д/К
|
|
| 5
|
|
|
| Заплив 3
1 |
ЛЕБЕДЄВА
Анна
| 04
| Рівненська (o)
|
1:21.89
| I
|
| 7
| +9.03
|
2 |
ЗІНЧЕНКО
Валерія
| 07
| Чернівецька (o)
|
1:19.41
| I
|
| 4
| +6.55
|
3 |
ШАХРАЙ
Олена
| 06
| Чернівецька (o)
|
1:14.69
| мс
|
| 2
| +1.83
|
4 |
ТКАЧЕНКО
Аліна
| 05
| Дніпропетровська (o)
|
1:12.86
| мс
|
| 1
|
|
5 |
ДВОРАК
Вероніка
| 05
| Рівненська (o)
|
1:17.17
| кмс
|
| 3
| +4.31
|
6 |
АНДРУСЕНКО
Таїсія
| 06
| Харківська (o)
|
1:19.43
| I
|
| 5
| +6.57
|
7 |
ОСАДЧА
Софія
| 04
| Запорізька (o)
|
1:19.87
| I
|
| 6
| +7.01
|
8 |
ЛУЦЕНКО
Олександра
| 07
| Запорізька (o)
|
1:22.14
| I
|
| 8
| +9.28
|
|
| Заплив 4
1 |
ФІЛІПЧУК
Даря
| 06
| Одеська (o)
|
1:24.69
| I
|
| 7
| +5.73
|
2 |
ЯНОЧКО
Марія
| 07
| Закарпатська (o)
|
1:26.26
| II
|
| 8
| +7.30
|
3 |
СУЛЕЙМАНОВА
Роксолана
| 07
| Дніпропетровська (o)
|
1:19.94
| I
|
| 2
| +0.98
|
4 |
СЕНЧІЙ
Ксенія
| 06
| Івано-Франківська (o)
|
1:18.96
| кмс
|
| 1
|
|
5 |
МАЛОЖОН
Богдана
| 06
| Київська (o)
|
1:23.38
| I
|
| 5
| +4.42
|
6 |
СІРИК
Поліна
| 07
| Запорізька (o)
|
1:20.95
| I
|
| 4
| +1.99
|
7 |
ЯКУБЕНКО
Анна
| 06
| Запорізька (o)
|
1:20.90
| I
|
| 3
| +1.94
|
8 |
ЦИКЛАУРІ
Поліна
| 07
| Тернопільська (o)
|
1:23.54
| I
|
| 6
| +4.58
|
|
| Заплив 5
1 |
|
|
|
|
|
|
|
|
2 |
ІВЖЕНКО
Дарья
| 06
| Черкаська (o)
| Н/С
|
|
|
|
|
3 |
КЛИМЕНКО
Софія
| 06
| Черкаська (o)
| Н/С
|
|
|
|
|
4 |
КОТУБЕЙ
Олександра
| 06
| Кіровоградська (o)
|
1:25.56
| II
|
| 3
| +7.54
|
5 |
РУДЕНКО
Катерина
| 05
| Дніпропетровська (o)
|
1:21.30
| I
|
| 2
| +3.28
|
6 |
КОРОЛЬОВА
Катерина
| 06
| Херсонська (o)
|
1:18.02
| кмс
|
| 1
|
|
7 |
|
|
|
|
|
|
|
|
8 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
перепливи |
Рекорди
| Рекорд України | 1:06.67 | Вікторія Солнцева | | 29.07.2013 | Чемпіонат світу |
| Юніорський Рекорд України | 1:06.67 | Стандартний час | | | |
| Юнацький Рекорд України | 1:06.67 | Вікторія Солнцева | | 29.07.2013 | Чемпіонат світу |
| Вище досягнення України | 1:06.73 | Вікторія Солнцева | | 20.05.2013 | Кубок України | Нормативи
| Збірна команда (основа, дорослі) | 1:08.89 | | | | |
| Збірна команда (основа, 2002 і мол.) | 1:11.30 | | | | |
| Збірна команда (основа, 2005 і мол.) | 1:12.30 | | | | |
| Euro Junior Championship (2003-06) | 1:11.55 | | | | |
|
Розряди | мсмк | 1:07.06 | мс | 1:15.00 | кмс | 1:19.00 | I | 1:25.00 | II | 1:35.00 | III | 1:47.00 | I юн | 2:01.00 |
|
|
| Заплив 1
1 |
|
|
|
|
|
|
|
|
2 |
|
|
|
|
|
|
|
|
3 |
|
|
|
|
|
|
|
|
4 |
ГОНЧАРЕНКО
Аліна
| 03
| Запорізька (o)
|
1:17.43
| кмс
|
| 1
|
|
5 |
|
|
|
|
|
|
|
|
6 |
|
|
|
|
|
|
|
|
7 |
|
|
|
|
|
|
|
|
8 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
В-фінал |
Рекорди
| Рекорд України | 1:06.67 | Вікторія Солнцева | | 29.07.2013 | Чемпіонат світу |
| Юніорський Рекорд України | 1:06.67 | Стандартний час | | | |
| Юнацький Рекорд України | 1:06.67 | Вікторія Солнцева | | 29.07.2013 | Чемпіонат світу |
| Вище досягнення України | 1:06.73 | Вікторія Солнцева | | 20.05.2013 | Кубок України | Нормативи
| Збірна команда (основа, дорослі) | 1:08.89 | | | | |
| Збірна команда (основа, 2002 і мол.) | 1:11.30 | | | | |
| Збірна команда (основа, 2005 і мол.) | 1:12.30 | | | | |
| Euro Junior Championship (2003-06) | 1:11.55 | | | | |
|
Розряди | мсмк | 1:07.06 | мс | 1:15.00 | кмс | 1:19.00 | I | 1:25.00 | II | 1:35.00 | III | 1:47.00 | I юн | 2:01.00 |
|
|
|
1 |
АНДРУСЕНКО
Таїсія
| 06
| Харківська (o)
|
1:19.81
| I
|
| 8
| +4.00
|
2 |
БОДНАРЮК
Ангеліна
| 06
| Чернівецька (o)
|
1:19.14
| I
|
| 6
| +3.33
|
3 |
КОРОЛЬОВА
Катерина
| 06
| Херсонська (o)
|
1:18.76
| кмс
|
| 2
| +2.95
|
4 |
БІЛИЧЕНКО
Євгенія
| 05
| Київ (o)
|
1:18.91
| кмс
|
| 3
| +3.10
|
5 |
ДВОРАК
Вероніка
| 05
| Рівненська (o)
|
1:15.81
| кмс
|
| 1
|
|
6 |
СЕНЧІЙ
Ксенія
| 06
| Івано-Франківська (o)
|
1:19.53
| I
|
| 7
| +3.72
|
7 |
ЗІНЧЕНКО
Валерія
| 07
| Чернівецька (o)
|
1:19.08
| I
|
| 5
| +3.27
|
8 |
СУЛЕЙМАНОВА
Роксолана
| 07
| Дніпропетровська (o)
|
1:18.98
| кмс
|
| 4
| +3.17
|
|
A-фінал |
Рекорди
| Рекорд України | 1:06.67 | Вікторія Солнцева | | 29.07.2013 | Чемпіонат світу |
| Юніорський Рекорд України | 1:06.67 | Стандартний час | | | |
| Юнацький Рекорд України | 1:06.67 | Вікторія Солнцева | | 29.07.2013 | Чемпіонат світу |
| Вище досягнення України | 1:06.73 | Вікторія Солнцева | | 20.05.2013 | Кубок України | Нормативи
| Збірна команда (основа, дорослі) | 1:08.89 | | | | |
| Збірна команда (основа, 2002 і мол.) | 1:11.30 | | | | |
| Збірна команда (основа, 2005 і мол.) | 1:12.30 | | | | |
| Euro Junior Championship (2003-06) | 1:11.55 | | | | |
|
Розряди | мсмк | 1:07.06 | мс | 1:15.00 | кмс | 1:19.00 | I | 1:25.00 | II | 1:35.00 | III | 1:47.00 | I юн | 2:01.00 |
|
|
|
1 |
РАФАЛОВСЬКА
Оляна
| 04
| Житомирська (o)
|
1:16.03
| кмс
|
| 7
| +4.45
|
2 |
СМОЛІНА
Даря
| 06
| Чернівецька (o)
|
1:15.55
| кмс
|
| 4
| +3.97
|
3 |
МЕДВЕДЄВА
Ольга
| 05
| Донецька (o)
|
1:11.97
| мс
|
| 2
| +0.39
|
4 |
ТКАЧЕНКО
Аліна
| 05
| Дніпропетровська (o)
|
1:11.58
| мс
|
| 1
|
|
5 |
ШАХРАЙ
Олена
| 06
| Чернівецька (o)
|
1:15.98
| кмс
|
| 6
| +4.40
|
6 |
ГАБЛЬОВСЬКА
Анастасія
| 04
| Київська (o)
|
1:15.92
| кмс
|
| 5
| +4.34
|
7 |
ГОРЄЛОВА
Васіліса
| 04
| Дніпропетровська (o)
|
1:13.89
| мс
|
| 3
| +2.31
|
8 |
ГОНЧАРЕНКО
Аліна
| 03
| Запорізька (o)
|
1:16.98
| кмс
|
| 8
| +5.40
|
|
|
100 м брас - юнаки |
попередні запливи |
Рекорди
| Рекорд України | 0:58.67 | Ігор Борисік | | 13.06.2009 | Літній Кубок України |
| Юніорський Рекорд України | 1:01.88 | Ростислав Крижанівський | | 22.11.2019 | Чемпіонат України (юніори) |
| Юнацький Рекорд України | 1:01.88 | Ростислав Крижанівський | | 22.11.2019 | Чемпіонат України (юніори) |
| Вище досягнення України | 1:02.52 | Ростислав Крижанівський | | 22.11.2018 | Чемпіонат України (юнр) | Нормативи
| Збірна команда (основа, дорослі) | 1:01.13 | | | | |
| Збірна команда (основа, 2001 і мол.) | 1:03.85 | | | | |
| Збірна команда (основа, 2004 і мол.) | 1:04.85 | | | | |
| Euro Junior Championship (2002-05) | 1:03.80 | | | | |
|
Розряди | мсмк | 59.54 | мс | 1:06.50 | кмс | 1:10.00 | I | 1:16.00 | II | 1:24.00 | III | 1:35.00 | I юн | 1:47.00 |
|
|
| Заплив 1
1 |
ІВАНОВ
Андрій
| 04
| Миколаївська (o)
|
1:09.62
| кмс
|
| 7
| +6.88
|
2 |
ГОША
Давід
| 03
| Київ (o)
|
1:08.14
| кмс
|
| 6
| +5.40
|
3 |
КИЗИМЕНКО
Давід
| 04
| Дніпропетровська (o)
|
1:06.23
| мс
|
| 3
| +3.49
|
4 |
КРИЖАНІВСЬКИЙ
Ростислав
| 04
| Київська (o)
|
1:02.74
| мс
|
| 1
|
|
5 |
ЛІСОВЕЦЬ
Володимир
| 04
| Київська (o)
|
1:05.76
| мс
|
| 2
| +3.02
|
6 |
ГОНЧАРУК
Данііл
| 03
| Київська (o)
|
1:06.68
| кмс
|
| 4
| +3.94
|
7 |
БАГРОВ
Дмитро
| 04
| Житомирська (o)
|
1:07.68
| кмс
|
| 5
| +4.94
|
8 |
СЄРКОВ
Віталій
| 04
| Дніпропетровська (o)
|
1:11.74
| I
|
| 8
| +9.00
|
|
| Заплив 2
1 |
МАКОВІЙЧУК
Владислав
| 05
| Чернівецька (o)
|
1:08.43
| кмс
|
| 7
| +5.45
|
2 |
ПУГАЧОВ
Богдан
| 04
| Дніпропетровська (o)
|
1:07.94
| кмс
|
| 4
| +4.96
|
3 |
НАКОНЕЧНИЙ
Денис
| 02
| Київ (o)
|
1:06.41
| мс
|
| 3
| +3.43
|
4 |
ТКАЧУК
Максим
| 03
| Волинська (o)
|
1:02.98
| мс
|
| 1
|
|
5 |
СТЕБКО
Юрій
| 03
| Дніпропетровська (o)
|
1:06.17
| мс
|
| 2
| +3.19
|
6 |
СЛАЙКОВСЬКИЙ
Ілля
| 03
| Дніпропетровська (o)
|
1:08.51
| кмс
|
| 8
| +5.53
|
7 |
ЛОГВІНОВ
Олександр
| 04
| Дніпропетровська (o)
|
1:08.31
| кмс
|
| 5
| +5.33
|
8 |
ЖЕРЕБЕЦЬКИЙ
Юліан
| 04
| Львівська (o)
| Д/К
|
|
| 5
|
|
|
| Заплив 3
1 |
САВУН
Андрій
| 03
| Миколаївська (o)
|
1:12.03
| I
|
| 8
| +8.36
|
2 |
ВЛАСОВ
Олександр
| 04
| Харківська (o)
|
1:07.62
| кмс
|
| 4
| +3.95
|
3 |
КОЗЕЛЬСЬКИЙ
Олександр
| 02
| Дніпропетровська (o)
|
1:07.39
| кмс
|
| 2
| +3.72
|
4 |
ОВЧІННІКОВ
Максим
| 03
| Запорізька (o)
|
1:03.67
| мс
|
| 1
|
|
5 |
ОЛЕШКО
Олексiй
| 02
| Миколаївська (o)
|
1:08.81
| кмс
|
| 5
| +5.14
|
6 |
БОЛОТОВ
Ілля
| 02
| Київська (o)
|
1:07.58
| кмс
|
| 3
| +3.91
|
7 |
КОРОЛЬОВ
Роман
| 02
| Львівська (o)
|
1:11.36
| I
|
| 7
| +7.69
|
8 |
ГУЛЯКОВ
Денис
| 03
| Запорізька (o)
|
1:10.01
| I
|
| 6
| +6.34
|
|
| Заплив 4
1 |
ДАЦЮК
Андрій
| 04
| Волинська (o)
|
1:11.12
| I
|
| 5
| +3.05
|
2 |
ПОВАЛЯЄВ
Тимур
| 04
| Запорізька (o)
|
1:10.78
| I
|
| 4
| +2.71
|
3 |
МЕЛЬНИЧУК
Максим
| 03
| Вінницька (o)
|
1:12.90
| I
|
| 8
| +4.83
|
4 |
КАРАПЕТЯН
Артем
| 02
| Тернопільська (o)
|
1:09.75
| кмс
|
| 2
| +1.68
|
5 |
ШЕВЧЕНКО
Олег
| 04
| Київська (o)
|
1:10.62
| I
|
| 3
| +2.55
|
6 |
ШУДРЕНКО
Іван
| 04
| Харківська (o)
|
1:11.57
| I
|
| 7
| +3.50
|
7 |
ФЕРЕНЧУК
Олександр
| 03
| Рівненська (o)
|
1:11.23
| I
|
| 6
| +3.16
|
8 |
ДОНЦОВ
Святослав
| 03
| Дніпропетровська (o)
|
1:08.07
| кмс
|
| 1
|
|
|
| Заплив 5
(Started: 01:11:46:49) |
1 |
БАБЧЕНКО
Михайло
| 04
| Запорізька (o)
|
1:12.76
| I
|
| 4
| +2.31
|
2 |
ЖУРАВЛЬОВ
Дмитро
| 03
| Донецька (o)
|
1:16.40
| II
|
| 8
| +5.95
|
3 |
ОЧЕРЕДЬКО
Макар
| 04
| Київ (o)
|
1:10.45
| I
|
| 1
|
|
4 |
ТИШКОВЕЦЬ
Станіслав
| 04
| Тернопільська (o)
|
1:10.75
| I
|
| 2
| +0.30
|
5 |
САВЕЛЮК
Ярослав
| 05
| Хмельницька (o)
|
1:13.13
| I
|
| 5
| +2.68
|
6 |
ШАРАПІН
Платон
| 04
| Київ (o)
|
1:12.41
| I
|
| 3
| +1.96
|
7 |
КВАША
Дмитро
| 05
| Донецька (o)
|
1:14.40
| I
|
| 6
| +3.95
|
8 |
АВЕТОВ
Олександр
| 04
| Полтавська (o)
|
1:14.72
| I
|
| 7
| +4.27
|
|
| Заплив 6
1 |
ГАРАЩЕНКО
Ігор
| 05
| Дніпропетровська (o)
|
1:15.01
| I
|
| 5
| +4.69
|
2 |
ЖЕРЕБЕЦЬКИЙ
Денис
| 04
| Львівська (o)
|
1:15.35
| I
|
| 6
| +5.03
|
3 |
СТЕПАНЮК
Ілля
| 04
| Дніпропетровська (o)
|
1:12.66
| I
|
| 3
| +2.34
|
4 |
МУХА
Олексій
| 05
| Дніпропетровська (o)
|
1:10.32
| I
|
| 1
|
|
5 |
КРАВЕЦЬ
Дмитро
| 05
| Київська (o)
|
1:14.03
| I
|
| 4
| +3.71
|
6 |
КОНДРАТЮК
Костянтин
| 05
| Житомирська (o)
| Н/С
|
|
|
|
|
7 |
СТРОГУЛ
Олександр
| 05
| Тернопільська (o)
|
1:16.67
| II
|
| 7
| +6.35
|
8 |
МІЩУК
Станіслав
| 05
| Рівненська (o)
|
1:11.94
| I
|
| 2
| +1.62
|
|
| Заплив 7
1 |
БОЙКО
Олексій
| 05
| Сумська (o)
|
1:15.41
| I
|
| 2
| +0.07
|
2 |
ГАЛЬПЕРІН
Максим
| 05
| Дніпропетровська (o)
| Н/С
|
|
|
|
|
3 |
ШАБАНОВ
Антон
| 05
| Київ (o)
|
1:15.34
| I
|
| 1
|
|
4 |
ГУСАК
Владислав
| 06
| Тернопільська (o)
|
1:16.24
| II
|
| 3
| +0.90
|
5 |
ПРОЦЕНКО
Максим
| 05
| Харківська (o)
|
1:18.17
| II
|
| 5
| +2.83
|
6 |
ТОРБА
Євгеній
| 05
| Київська (o)
|
1:17.33
| II
|
| 4
| +1.99
|
7 |
КОСТИНСЬКИЙ
Антон
| 04
| Хмельницька (o)
|
1:19.80
| II
|
| 6
| +4.46
|
8 |
СУХАРСЬКИЙ
Максим
| 04
| Тернопільська (o)
|
1:20.93
| II
|
| 7
| +5.59
|
|
| Заплив 8
1 |
|
|
|
|
|
|
|
|
2 |
МЯКУШКО
Владислав
| 05
| Луганська область (o)
|
1:24.45
| III
|
| 4
| +8.89
|
3 |
ІВАНОВ
Денис
| 04
| Кіровоградська (o)
|
1:16.22
| II
|
| 2
| +0.66
|
4 |
БІРЕЦЬ
Костянтин
| 04
| Вінницька (o)
|
1:21.49
| II
|
| 3
| +5.93
|
5 |
ПРЯДКО
Максим
| 04
| Херсонська (o)
|
1:25.60
| III
|
| 5
| +10.04
|
6 |
КРАСНІЦЬКИЙ
Ярослав
| 04
| Кіровоградська (o)
|
1:15.56
| I
|
| 1
|
|
7 |
|
|
|
|
|
|
|
|
8 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
В-фінал |
Рекорди
| Рекорд України | 0:58.67 | Ігор Борисік | | 13.06.2009 | Літній Кубок України |
| Юніорський Рекорд України | 1:01.88 | Ростислав Крижанівський | | 22.11.2019 | Чемпіонат України (юніори) |
| Юнацький Рекорд України | 1:01.88 | Ростислав Крижанівський | | 22.11.2019 | Чемпіонат України (юніори) |
| Вище досягнення України | 1:02.52 | Ростислав Крижанівський | | 22.11.2018 | Чемпіонат України (юнр) | Нормативи
| Збірна команда (основа, дорослі) | 1:01.13 | | | | |
| Збірна команда (основа, 2001 і мол.) | 1:03.85 | | | | |
| Збірна команда (основа, 2004 і мол.) | 1:04.85 | | | | |
| Euro Junior Championship (2002-05) | 1:03.80 | | | | |
|
Розряди | мсмк | 59.54 | мс | 1:06.50 | кмс | 1:10.00 | I | 1:16.00 | II | 1:24.00 | III | 1:35.00 | I юн | 1:47.00 |
|
|
|
1 |
МУХА
Олексій
| 05
| Дніпропетровська (o)
|
1:09.91
| кмс
|
| 7
| +2.64
|
2 |
МАКОВІЙЧУК
Владислав
| 05
| Чернівецька (o)
|
1:07.36
| кмс
|
| 2
| +0.09
|
3 |
ПУГАЧОВ
Богдан
| 04
| Дніпропетровська (o)
|
1:07.68
| кмс
|
| 4
| +0.41
|
4 |
ВЛАСОВ
Олександр
| 04
| Харківська (o)
|
1:07.27
| кмс
|
| 1
|
|
5 |
БАГРОВ
Дмитро
| 04
| Житомирська (o)
|
1:08.63
| кмс
|
| 5
| +1.36
|
6 |
ЛОГВІНОВ
Олександр
| 04
| Дніпропетровська (o)
|
1:07.42
| кмс
|
| 3
| +0.15
|
7 |
ІВАНОВ
Андрій
| 04
| Миколаївська (o)
|
1:09.53
| кмс
|
| 6
| +2.26
|
8 |
ОЧЕРЕДЬКО
Макар
| 04
| Київ (o)
|
1:10.63
| I
|
| 8
| +3.36
|
|
A-фінал |
Рекорди
| Рекорд України | 0:58.67 | Ігор Борисік | | 13.06.2009 | Літній Кубок України |
| Юніорський Рекорд України | 1:01.88 | Ростислав Крижанівський | | 22.11.2019 | Чемпіонат України (юніори) |
| Юнацький Рекорд України | 1:01.88 | Ростислав Крижанівський | | 22.11.2019 | Чемпіонат України (юніори) |
| Вище досягнення України | 1:02.52 | Ростислав Крижанівський | | 22.11.2018 | Чемпіонат України (юнр) | Нормативи
| Збірна команда (основа, дорослі) | 1:01.13 | | | | |
| Збірна команда (основа, 2001 і мол.) | 1:03.85 | | | | |
| Збірна команда (основа, 2004 і мол.) | 1:04.85 | | | | |
| Euro Junior Championship (2002-05) | 1:03.80 | | | | |
|
Розряди | мсмк | 59.54 | мс | 1:06.50 | кмс | 1:10.00 | I | 1:16.00 | II | 1:24.00 | III | 1:35.00 | I юн | 1:47.00 |
|
|
|
1 |
НАКОНЕЧНИЙ
Денис
| 02
| Київ (o)
|
1:06.10
| мс
|
| 7
| +3.91
|
2 |
СТЕБКО
Юрій
| 03
| Дніпропетровська (o)
|
1:05.75
| мс
|
| 5
| +3.56
|
3 |
ОВЧІННІКОВ
Максим
| 03
| Запорізька (o)
|
1:02.99
| мс
|
| 3
| +0.80
|
4 |
КРИЖАНІВСЬКИЙ
Ростислав
| 04
| Київська (o)
|
1:02.19
| мс
|
| 1
|
|
5 |
ТКАЧУК
Максим
| 03
| Волинська (o)
|
1:02.65
| мс
|
| 2
| +0.46
|
6 |
ЛІСОВЕЦЬ
Володимир
| 04
| Київська (o)
|
1:04.48
| мс
|
| 4
| +2.29
|
7 |
КИЗИМЕНКО
Давід
| 04
| Дніпропетровська (o)
|
1:06.13
| мс
|
| 8
| +3.94
|
8 |
ГОНЧАРУК
Данііл
| 03
| Київська (o)
|
1:05.90
| мс
|
| 6
| +3.71
|
|
|
200 м батерфляй - дівчата |
попередні запливи |
Рекорди
| Рекорд України | 2:09.52 | Яна Клочкова | | 30.08.2003 | Всесвітня Універсіада |
| Юніорський Рекорд України | 2:11.76 | Стандартний час | | | |
| Юнацький Рекорд України | 2:11.76 | Олена Осадчук | | 25.08.1984 | м/з «Дружба-84» |
| Вище досягнення України | 2:15.80 | Світлана Тюріна | | 03.12.1977 | Кубок СРСР | Нормативи
| Збірна команда (основа, дорослі) | 2:12.92 | | | | |
| Збірна команда (основа, 2002 і мол.) | 2:16.35 | | | | |
| Збірна команда (основа, 2005 і мол.) | 2:18.35 | | | | |
| Euro Junior Championship (2003-06) | 2:15.64 | | | | |
|
Розряди | мсмк | 2:08.42 | мс | 2:21.50 | кмс | 2:31.00 | I | 2:41.00 | II | 2:59.00 | III | 3:22.00 | I юн | 3:49.00 |
|
|
| Заплив 1
1 |
ПЕРЕПЕЛЯТНИК
Мирослава
| 06
| Донецька (o)
|
2:42.21
| II
|
| 8
| +19.36
|
2 |
СОНІЧ
Євгенія
| 04
| Запорізька (o)
|
2:33.27
| I
|
| 4
| +10.42
|
3 |
ОСТАПУХА
Катерина
| 04
| Дніпропетровська (o)
|
2:34.80
| I
|
| 6
| +11.95
|
4 |
КОСТРОМІНА
Вікторія
| 04
| Дніпропетровська (o)
|
2:22.85
| кмс
|
| 1
|
|
5 |
КЛИМЕНКО
Єлізавета
| 03
| Київ (o)
|
2:32.82
| I
|
| 3
| +9.97
|
6 |
БОНДАРЕНКО
Марія
| 03
| Київська (o)
|
2:32.08
| I
|
| 2
| +9.23
|
7 |
ТЮТЮННИК
Софія
| 05
| Дніпропетровська (o)
|
2:33.38
| I
|
| 5
| +10.53
|
8 |
АФАНАСЬЄВА
Тетяна
| 08
| Дніпропетровська (o)
|
2:35.75
| I
|
| 7
| +12.90
|
|
| Заплив 2
1 |
ЗАГОРОВСЬКА
Анна
| 07
| Дніпропетровська (o)
|
2:39.65
| I
|
| 4
| +15.20
|
2 |
РОМАН
Марія
| 06
| Харківська (o)
|
2:45.06
| II
|
| 7
| +20.61
|
3 |
НАГОРНЮК
Христина
| 03
| Рівненська (o)
|
2:31.69
| I
|
| 3
| +7.24
|
4 |
СТЕЛЬМАХ
Ніколь
| 04
| Рівненська (o)
|
2:28.51
| кмс
|
| 2
| +4.06
|
5 |
ДЬЯЧЕНКО
Марія
| 05
| Полтавська (o)
|
2:24.45
| кмс
|
| 1
|
|
6 |
ЛУКЯНЕНКО
Поліна
| 03
| Київська (o)
|
2:39.82
| I
|
| 5
| +15.37
|
7 |
ХЛИСТУН
Поліна
| 06
| Полтавська (o)
|
2:41.39
| II
|
| 6
| +16.94
|
8 |
БІСЛІМАКІ
Марина
| 05
| Одеська (o)
|
2:49.93
| II
|
| 8
| +25.48
|
|
В-фінал |
Рекорди
| Рекорд України | 2:09.52 | Яна Клочкова | | 30.08.2003 | Всесвітня Універсіада |
| Юніорський Рекорд України | 2:11.76 | Стандартний час | | | |
| Юнацький Рекорд України | 2:11.76 | Олена Осадчук | | 25.08.1984 | м/з «Дружба-84» |
| Вище досягнення України | 2:15.80 | Світлана Тюріна | | 03.12.1977 | Кубок СРСР | Нормативи
| Збірна команда (основа, дорослі) | 2:12.92 | | | | |
| Збірна команда (основа, 2002 і мол.) | 2:16.35 | | | | |
| Збірна команда (основа, 2005 і мол.) | 2:18.35 | | | | |
| Euro Junior Championship (2003-06) | 2:15.64 | | | | |
|
Розряди | мсмк | 2:08.42 | мс | 2:21.50 | кмс | 2:31.00 | I | 2:41.00 | II | 2:59.00 | III | 3:22.00 | I юн | 3:49.00 |
|
|
|
1 |
|
|
|
|
|
|
|
|
2 |
РОМАН
Марія
| 06
| Харківська (o)
|
2:48.32
| II
|
| 5
| +14.79
|
3 |
ХЛИСТУН
Поліна
| 06
| Полтавська (o)
|
2:39.00
| I
|
| 2
| +5.47
|
4 |
АФАНАСЬЄВА
Тетяна
| 08
| Дніпропетровська (o)
|
2:33.53
| I
|
| 1
|
|
5 |
ЗАГОРОВСЬКА
Анна
| 07
| Дніпропетровська (o)
|
2:41.47
| II
|
| 3
| +7.94
|
6 |
ПЕРЕПЕЛЯТНИК
Мирослава
| 06
| Донецька (o)
|
2:45.72
| II
|
| 4
| +12.19
|
7 |
БІСЛІМАКІ
Марина
| 05
| Одеська (o)
|
2:49.54
| II
|
| 6
| +16.01
|
8 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
A-фінал |
Рекорди
| Рекорд України | 2:09.52 | Яна Клочкова | | 30.08.2003 | Всесвітня Універсіада |
| Юніорський Рекорд України | 2:11.76 | Стандартний час | | | |
| Юнацький Рекорд України | 2:11.76 | Олена Осадчук | | 25.08.1984 | м/з «Дружба-84» |
| Вище досягнення України | 2:15.80 | Світлана Тюріна | | 03.12.1977 | Кубок СРСР | Нормативи
| Збірна команда (основа, дорослі) | 2:12.92 | | | | |
| Збірна команда (основа, 2002 і мол.) | 2:16.35 | | | | |
| Збірна команда (основа, 2005 і мол.) | 2:18.35 | | | | |
| Euro Junior Championship (2003-06) | 2:15.64 | | | | |
|
Розряди | мсмк | 2:08.42 | мс | 2:21.50 | кмс | 2:31.00 | I | 2:41.00 | II | 2:59.00 | III | 3:22.00 | I юн | 3:49.00 |
|
|
|
1 |
СОНІЧ
Євгенія
| 04
| Запорізька (o)
|
2:34.58
| I
|
| 6
| +17.65
|
2 |
БОНДАРЕНКО
Марія
| 03
| Київська (o)
|
2:37.04
| I
|
| 8
| +20.11
|
3 |
СТЕЛЬМАХ
Ніколь
| 04
| Рівненська (o)
|
2:28.01
| кмс
|
| 3
| +11.08
|
4 |
КОСТРОМІНА
Вікторія
| 04
| Дніпропетровська (o)
|
2:16.93
| мс
|
| 1
|
|
5 |
ДЬЯЧЕНКО
Марія
| 05
| Полтавська (o)
|
2:21.03
| мс
|
| 2
| +4.10
|
6 |
НАГОРНЮК
Христина
| 03
| Рівненська (o)
|
2:32.14
| I
|
| 5
| +15.21
|
7 |
КЛИМЕНКО
Єлізавета
| 03
| Київ (o)
|
2:30.68
| кмс
|
| 4
| +13.75
|
8 |
ТЮТЮННИК
Софія
| 05
| Дніпропетровська (o)
|
2:35.41
| I
|
| 7
| +18.48
|
|
|
200 м батерфляй - юнаки |
попередні запливи |
Рекорди
| Рекорд України | 1:54.79 | Денис Кесіль | | 24.07.2019 | Чемпіонат світу |
| Юніорський Рекорд України | 1:55.89 | Денис Кесіль | | 12.10.2018 | ІІІ Юнацькі Олімпійські Ігри |
| Юнацький Рекорд України | 2:01.41 | Ігор Трояновський | | 05.07.2018 | Чемпіонат Європи (юн) |
| Вище досягнення України | 2:06.46 | Георгій Лукашев | | 21.11.2018 | Чемпіонат України (юнр) | Нормативи
| Збірна команда (основа, дорослі) | 1:58.79 | | | | |
| Збірна команда (основа, 2001 і мол.) | 2:03.00 | | | | |
| Збірна команда (основа, 2004 і мол.) | 2:05.00 | | | | |
| Euro Junior Championship (2002-05) | 2:04.35 | | | | |
|
Розряди | мсмк | 1:56.13 | мс | 2:09.00 | кмс | 2:16.00 | I | 2:26.50 | II | 2:43.00 | III | 3:04.00 | I юн | 3:27.00 |
|
|
| Заплив 1
1 |
КУЗНЄЦОВ
Єлисей
| 04
| Одеська (o)
|
2:22.18
| I
|
| 8
| +21.77
|
2 |
МАЗУР
Олександр
| 04
| Київ (o)
|
2:14.24
| кмс
|
| 5
| +13.83
|
3 |
ЛУКАШЕВ
Георгій
| 04
| Львівська (o)
|
2:05.24
| мс
|
| 3
| +4.83
|
4 |
КЕСІЛЬ
Денис
| 00
| Дніпропетровська (o)
|
2:00.41
| мс
|
| 1
|
|
5 |
ТРОЯНОВСЬКИЙ
Ігор
| 02
| Дніпропетровська (o)
|
2:00.67
| мс
|
| 2
| +0.26
|
6 |
АНІСІМОВ
Ілля
| 03
| Дніпропетровська (o)
|
2:10.09
| кмс
|
| 4
| +9.68
|
7 |
СОКИРКА
Богдан
| 04
| Київська (o)
| Д/К
|
|
| 6
|
|
8 |
КОШЕВАТСЬКИЙ
Вячеслав
| 04
| Київ (o)
|
2:19.78
| I
|
| 7
| +19.37
|
|
| Заплив 2
1 |
ШПЕТНИЙ
Володимир
| 05
| Дніпропетровська (o)
|
2:21.43
| I
|
| 7
| +13.81
|
2 |
ЛОГВИНОВ
Данііл
| 04
| Харківська (o)
|
2:16.39
| I
|
| 6
| +8.77
|
3 |
КУЗНЄЦОВ
Микита
| 04
| Дніпропетровська (o)
|
2:10.02
| кмс
|
| 2
| +2.40
|
4 |
ГРИЦАК
Богдан
| 02
| Київ (o)
|
2:07.62
| мс
|
| 1
|
|
5 |
ГЕРГЕЛЬ
Олександр
| 02
| Дніпропетровська (o)
|
2:11.91
| кмс
|
| 3
| +4.29
|
6 |
ГЕРАЩЕНКО
Назар
| 04
| Дніпропетровська (o)
|
2:12.27
| кмс
|
| 4
| +4.65
|
7 |
ГАВРИШ
Володимир
| 05
| Київ (o)
|
2:15.71
| кмс
|
| 5
| +8.09
|
8 |
ФЕДОРЧЕНКО
Кирило
| 06
| Донецька (o)
|
2:31.64
| II
|
| 8
| +24.02
|
|
| Заплив 3
1 |
ОНИЩЕНКО
Денис
| 04
| Харківська (o)
|
2:18.85
| I
|
| 7
| +9.63
|
2 |
ЗАХАРЧЕНКО
Денис
| 04
| Одеська (o)
|
2:11.99
| кмс
|
| 3
| +2.77
|
3 |
ХОМЕНКО
Микита
| 03
| Київ (o)
|
2:12.45
| кмс
|
| 5
| +3.23
|
4 |
КОВАЛЕНКО
Андрій
| 03
| Хмельницька (o)
|
2:09.22
| кмс
|
| 1
|
|
5 |
ТИМОЩУК
Юрій
| 02
| Київ (o)
|
2:11.82
| кмс
|
| 2
| +2.60
|
6 |
БЕНДЮЖЕНКО
Михайло
| 05
| Дніпропетровська (o)
|
2:12.28
| кмс
|
| 4
| +3.06
|
7 |
ХАДЖИНОВ
Олександр
| 05
| Донецька (o)
|
2:16.27
| I
|
| 6
| +7.05
|
8 |
ФІЛІППОВСЬКИЙ
Єлисей
| 03
| Запорізька (o)
|
2:24.20
| I
|
| 8
| +14.98
|
|
| Заплив 4
1 |
БАНДРІВСЬКИЙ
Павло
| 04
| Львівська (o)
|
2:37.12
| II
|
| 6
| +15.21
|
2 |
ЄВСТАФЬЄВ
Гліб
| 03
| Дніпропетровська (o)
|
2:21.91
| I
|
| 1
|
|
3 |
ЯКОВЛЕВ
Ігор
| 04
| Київська (o)
|
2:38.25
| II
|
| 7
| +16.34
|
4 |
КУЗНЕЦОВ
Андрій
| 04
| Одеська (o)
|
2:32.71
| II
|
| 5
| +10.80
|
5 |
ОМЕЛЬЧЕНКО
Тимур
| 05
| Київська (o)
|
2:24.62
| I
|
| 3
| +2.71
|
6 |
ГОВТВЯН
Данііл
| 05
| Запорізька (o)
|
2:23.00
| I
|
| 2
| +1.09
|
7 |
КУЗЬМЕНКО
Артем
| 05
| Київ (o)
|
2:26.41
| I
|
| 4
| +4.50
|
8 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
В-фінал |
Рекорди
| Рекорд України | 1:54.79 | Денис Кесіль | | 24.07.2019 | Чемпіонат світу |
| Юніорський Рекорд України | 1:55.89 | Денис Кесіль | | 12.10.2018 | ІІІ Юнацькі Олімпійські Ігри |
| Юнацький Рекорд України | 2:01.41 | Ігор Трояновський | | 05.07.2018 | Чемпіонат Європи (юн) |
| Вище досягнення України | 2:06.46 | Георгій Лукашев | | 21.11.2018 | Чемпіонат України (юнр) | Нормативи
| Збірна команда (основа, дорослі) | 1:58.79 | | | | |
| Збірна команда (основа, 2001 і мол.) | 2:03.00 | | | | |
| Збірна команда (основа, 2004 і мол.) | 2:05.00 | | | | |
| Euro Junior Championship (2002-05) | 2:04.35 | | | | |
|
Розряди | мсмк | 1:56.13 | мс | 2:09.00 | кмс | 2:16.00 | I | 2:26.50 | II | 2:43.00 | III | 3:04.00 | I юн | 3:27.00 |
|
|
|
1 |
ЛОГВИНОВ
Данііл
| 04
| Харківська (o)
|
2:15.16
| кмс
|
| 6
| +6.23
|
2 |
ГАВРИШ
Володимир
| 05
| Київ (o)
|
2:16.01
| I
|
| 7
| +7.08
|
3 |
БЕНДЮЖЕНКО
Михайло
| 05
| Дніпропетровська (o)
|
2:11.22
| кмс
|
| 3
| +2.29
|
4 |
ЗАХАРЧЕНКО
Денис
| 04
| Одеська (o)
|
2:08.93
| мс
|
| 1
|
|
5 |
ГЕРАЩЕНКО
Назар
| 04
| Дніпропетровська (o)
|
2:10.73
| кмс
|
| 2
| +1.80
|
6 |
МАЗУР
Олександр
| 04
| Київ (o)
|
2:11.49
| кмс
|
| 4
| +2.56
|
7 |
ХАДЖИНОВ
Олександр
| 05
| Донецька (o)
|
2:14.20
| кмс
|
| 5
| +5.27
|
8 |
ОНИЩЕНКО
Денис
| 04
| Харківська (o)
|
2:17.75
| I
|
| 8
| +8.82
|
|
A-фінал |
Рекорди
| Рекорд України | 1:54.79 | Денис Кесіль | | 24.07.2019 | Чемпіонат світу |
| Юніорський Рекорд України | 1:55.89 | Денис Кесіль | | 12.10.2018 | ІІІ Юнацькі Олімпійські Ігри |
| Юнацький Рекорд України | 2:01.41 | Ігор Трояновський | | 05.07.2018 | Чемпіонат Європи (юн) |
| Вище досягнення України | 2:06.46 | Георгій Лукашев | | 21.11.2018 | Чемпіонат України (юнр) | Нормативи
| Збірна команда (основа, дорослі) | 1:58.79 | | | | |
| Збірна команда (основа, 2001 і мол.) | 2:03.00 | | | | |
| Збірна команда (основа, 2004 і мол.) | 2:05.00 | | | | |
| Euro Junior Championship (2002-05) | 2:04.35 | | | | |
|
Розряди | мсмк | 1:56.13 | мс | 2:09.00 | кмс | 2:16.00 | I | 2:26.50 | II | 2:43.00 | III | 3:04.00 | I юн | 3:27.00 |
|
|
|
1 |
ТИМОЩУК
Юрій
| 02
| Київ (o)
|
2:08.29
| мс
|
| 5
| +8.23
|
2 |
КУЗНЄЦОВ
Микита
| 04
| Дніпропетровська (o)
|
2:09.45
| кмс
|
| 7
| +9.39
|
3 |
ГРИЦАК
Богдан
| 02
| Київ (o)
|
2:09.73
| кмс
|
| 8
| +9.67
|
4 |
ТРОЯНОВСЬКИЙ
Ігор
| 02
| Дніпропетровська (o)
|
2:00.06
| мс
|
| 1
|
|
5 |
ЛУКАШЕВ
Георгій
| 04
| Львівська (o)
|
2:03.08
| мс
|
| 2
| +3.02
|
6 |
КОВАЛЕНКО
Андрій
| 03
| Хмельницька (o)
|
2:06.85
| мс
|
| 4
| +6.79
|
7 |
АНІСІМОВ
Ілля
| 03
| Дніпропетровська (o)
|
2:09.03
| кмс
|
| 6
| +8.97
|
8 |
ГЕРГЕЛЬ
Олександр
| 02
| Дніпропетровська (o)
|
2:05.72
| мс
|
| 3
| +5.66
|
|
|
200 м на спині - дівчата |
попередні запливи |
Рекорди
| Рекорд України | 2:07.48 | Дарина Зевіна | | 17.05.2016 | Чемпіонат Європи |
| Юніорський Рекорд України | 2:07.82 | Стандартний час | | | |
| Юнацький Рекорд України | 2:07.82 | Дарина Зевіна | | 29.07.2011 | Чемпіонат світу |
| Вище досягнення України | 2:10.08 | Дарина Зевіна | | 08.07.2009 | Чемпіонат Європи (юн) | Нормативи
| Збірна команда (основа, дорослі) | 2:13.43 | | | | |
| Збірна команда (основа, 2002 і мол.) | 2:16.41 | | | | |
| Збірна команда (основа, 2005 і мол.) | 2:18.41 | | | | |
| Euro Junior Championship (2003-06) | 2:17.60 | | | | |
|
Розряди | мсмк | 2:09.61 | мс | 2:23.50 | кмс | 2:32.50 | I | 2:43.00 | II | 3:01.50 | III | 3:25.00 | I юн | 4:01.50 |
|
|
| Заплив 1
1 |
ХАЦАРЕВИЧ
Валерія
| 06
| Запорізька (o)
|
2:33.45
| I
|
| 4
| +13.90
|
2 |
МАЗНИЦЬКА
Дарина
| 05
| Рівненська (o)
|
2:34.09
| I
|
| 5
| +14.54
|
3 |
ГЛАДКА
Тетяна
| 04
| Одеська (o)
|
2:29.01
| кмс
|
| 2
| +9.46
|
4 |
ЖУКОВА
Євгенія
| 04
| Київ (o)
|
2:19.55
| мс
|
| 1
|
|
5 |
ЛАХНЕНКО
Вероніка
| 03
| Дніпропетровська (o)
|
2:35.05
| I
|
| 6
| +15.50
|
6 |
ТОНЕНЬКА
Ірина
| 04
| Хмельницька (o)
|
2:29.83
| кмс
|
| 3
| +10.28
|
7 |
КОЖЕМЯКА
Ірина
| 05
| Київська (o)
|
2:37.32
| I
|
| 7
| +17.77
|
8 |
ЯНОЧКО
Марія
| 07
| Закарпатська (o)
|
2:43.83
| II
|
| 8
| +24.28
|
|
| Заплив 2
1 |
ПРОТОКОВСЬКА
Діана Марія
| 06
| Тернопільська (o)
|
2:37.07
| I
|
| 7
| +13.71
|
2 |
ЦУКРОВСКАЯ
Варвара
| 05
| ГОМЕЛЬ (o)
|
2:35.49
| I
|
| 6
| +12.13
|
3 |
СЕМЕНОВА
Катерина
| 04
| Полтавська (o)
|
2:32.67
| I
|
| 4
| +9.31
|
4 |
ВЕРНИБА
Маргарита
| 05
| Київ (o)
|
2:23.36
| мс
|
| 1
|
|
5 |
МЕЛЬНИК
Олександра
| 04
| Київ (o)
|
2:27.30
| кмс
|
| 2
| +3.94
|
6 |
ВАСИЛЕНКО
Дарья
| 05
| Сумська (o)
|
2:30.58
| кмс
|
| 3
| +7.22
|
7 |
ДМИТРІЄВА
Анастасія
| 03
| Волинська (o)
|
2:40.14
| I
|
| 8
| +16.78
|
8 |
СЕМЕНОВА
Анна
| 06
| Дніпропетровська (o)
| Д/К
|
|
| 5
|
|
|
| Заплив 3
1 |
ПЯТНОЧКО
Юлія
| 05
| Львівська (o)
|
2:36.49
| I
|
| 7
| +15.38
|
2 |
КАРАНІКОЛОВА
Катерина
| 06
| Одеська (o)
|
2:30.94
| кмс
|
| 4
| +9.83
|
3 |
ЩЕРБАКОВА
Єлізавєта
| 06
| Київська (o)
|
2:30.15
| кмс
|
| 3
| +9.04
|
4 |
ШАРАФУТДІНОВА
Ніка
| 05
| Дніпропетровська (o)
|
2:21.11
| мс
|
| 1
|
|
5 |
ГУБІЙЧУК
Анастасія
| 04
| Рівненська (o)
|
2:25.82
| кмс
|
| 2
| +4.71
|
6 |
МАРТИНОВА
Альона
| 07
| Донецька (o)
|
2:34.84
| I
|
| 5
| +13.73
|
7 |
АФАНАСЬЄВА
Тетяна
| 08
| Дніпропетровська (o)
|
2:40.05
| I
|
| 8
| +18.94
|
8 |
СІРАНТ
Анна
| 05
| Київська (o)
|
2:36.13
| I
|
| 6
| +15.02
|
|
| Заплив 4
1 |
БАТАЄВА
Даріна
| 05
| Київська (o)
|
2:41.23
| I
|
| 4
| +9.17
|
2 |
ХМЕЛЕВСЬКА
Марія
| 06
| Запорізька (o)
|
2:41.55
| I
|
| 5
| +9.49
|
3 |
ХОМЕНКО
Анастасія
| 06
| Житомирська (o)
|
2:44.51
| II
|
| 8
| +12.45
|
4 |
ТКАЧЕНКО
Злата
| 06
| Дніпропетровська (o)
|
2:32.06
| кмс
|
| 1
|
|
5 |
КОРОЛЬОВА
Катерина
| 06
| Херсонська (o)
|
2:36.51
| I
|
| 3
| +4.45
|
6 |
ЄРМІШИНА
Єлизавета
| 07
| Київ (o)
|
2:32.14
| кмс
|
| 2
| +0.08
|
7 |
ШАЛЬНЄВА
Ніка
| 06
| Київ (o)
|
2:43.31
| II
|
| 6
| +11.25
|
8 |
ГОЛДА
Анастасія
| 05
| Сумська (o)
|
2:43.44
| II
|
| 7
| +11.38
|
|
| Заплив 5
1 |
ЩЕРБАНЮК
Єлєна
| 06
| Івано-Франківська (o)
|
2:56.64
| II
|
| 8
| +18.20
|
2 |
ШАХРАЙ
Олена
| 06
| Чернівецька (o)
|
2:41.61
| I
|
| 4
| +3.17
|
3 |
НІКІША
Поліна
| 06
| Дніпропетровська (o)
|
2:52.03
| II
|
| 7
| +13.59
|
4 |
СКОБЛЮК
Марія
| 05
| Київ (o)
|
2:40.34
| I
|
| 2
| +1.90
|
5 |
ЗАГОРОВСЬКА
Анна
| 07
| Дніпропетровська (o)
|
2:40.84
| I
|
| 3
| +2.40
|
6 |
ЧИЧУК
Софія
| 06
| Рівненська (o)
|
2:38.44
| I
|
| 1
|
|
7 |
ТИМКІВ
Діана
| 05
| Львівська (o)
|
2:51.94
| II
|
| 6
| +13.50
|
8 |
ШИКАЛЮК
Анастасія
| 05
| Волинська (o)
|
2:49.65
| II
|
| 5
| +11.21
|
|
| Заплив 6
1 |
|
|
|
|
|
|
|
|
2 |
|
|
|
|
|
|
|
|
3 |
ПЕРЕТЯТЬКО
Каміла
| 06
| Луганська область (o)
|
2:54.59
| II
|
| 4
| +29.35
|
4 |
ЛУКЯНЕНКО
Іванна
| 05
| Київська (o)
|
2:45.90
| II
|
| 3
| +20.66
|
5 |
ЛЕВЧЕНКО
Юлія
| 05
| Луганська область (o)
|
2:41.35
| I
|
| 2
| +16.11
|
6 |
ХОМІНА
Анастасія
| 02
| Одеська (o)
|
2:25.24
| кмс
| П/К
| 1
|
|
7 |
|
|
|
|
|
|
|
|
8 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
В-фінал |
Рекорди
| Рекорд України | 2:07.48 | Дарина Зевіна | | 17.05.2016 | Чемпіонат Європи |
| Юніорський Рекорд України | 2:07.82 | Стандартний час | | | |
| Юнацький Рекорд України | 2:07.82 | Дарина Зевіна | | 29.07.2011 | Чемпіонат світу |
| Вище досягнення України | 2:10.08 | Дарина Зевіна | | 08.07.2009 | Чемпіонат Європи (юн) | Нормативи
| Збірна команда (основа, дорослі) | 2:13.43 | | | | |
| Збірна команда (основа, 2002 і мол.) | 2:16.41 | | | | |
| Збірна команда (основа, 2005 і мол.) | 2:18.41 | | | | |
| Euro Junior Championship (2003-06) | 2:17.60 | | | | |
|
Розряди | мсмк | 2:09.61 | мс | 2:23.50 | кмс | 2:32.50 | I | 2:43.00 | II | 3:01.50 | III | 3:25.00 | I юн | 4:01.50 |
|
|
|
1 |
ЦУКРОВСКАЯ
Варвара
| 05
| ГОМЕЛЬ (o)
|
2:30.64
| кмс
|
| 2
| +1.45
|
2 |
МАЗНИЦЬКА
Дарина
| 05
| Рівненська (o)
|
2:32.41
| кмс
|
| 5
| +3.22
|
3 |
ТКАЧЕНКО
Злата
| 06
| Дніпропетровська (o)
|
2:32.48
| кмс
|
| 6
| +3.29
|
4 |
ВАСИЛЕНКО
Дарья
| 05
| Сумська (o)
|
2:31.46
| кмс
|
| 3
| +2.27
|
5 |
КАРАНІКОЛОВА
Катерина
| 06
| Одеська (o)
|
2:29.19
| кмс
|
| 1
|
|
6 |
ХАЦАРЕВИЧ
Валерія
| 06
| Запорізька (o)
|
2:34.10
| I
|
| 7
| +4.91
|
7 |
МАРТИНОВА
Альона
| 07
| Донецька (o)
|
2:31.67
| кмс
|
| 4
| +2.48
|
8 |
СІРАНТ
Анна
| 05
| Київська (o)
|
2:37.99
| I
|
| 8
| +8.80
|
|
A-фінал |
Рекорди
| Рекорд України | 2:07.48 | Дарина Зевіна | | 17.05.2016 | Чемпіонат Європи |
| Юніорський Рекорд України | 2:07.82 | Стандартний час | | | |
| Юнацький Рекорд України | 2:07.82 | Дарина Зевіна | | 29.07.2011 | Чемпіонат світу |
| Вище досягнення України | 2:10.08 | Дарина Зевіна | | 08.07.2009 | Чемпіонат Європи (юн) | Нормативи
| Збірна команда (основа, дорослі) | 2:13.43 | | | | |
| Збірна команда (основа, 2002 і мол.) | 2:16.41 | | | | |
| Збірна команда (основа, 2005 і мол.) | 2:18.41 | | | | |
| Euro Junior Championship (2003-06) | 2:17.60 | | | | |
|
Розряди | мсмк | 2:09.61 | мс | 2:23.50 | кмс | 2:32.50 | I | 2:43.00 | II | 3:01.50 | III | 3:25.00 | I юн | 4:01.50 |
|
|
|
1 |
ТОНЕНЬКА
Ірина
| 04
| Хмельницька (o)
|
2:28.47
| кмс
|
| 6
| +9.63
|
2 |
МЕЛЬНИК
Олександра
| 04
| Київ (o)
|
2:28.07
| кмс
|
| 5
| +9.23
|
3 |
ВЕРНИБА
Маргарита
| 05
| Київ (o)
|
2:21.09
| мс
|
| 3
| +2.25
|
4 |
ЖУКОВА
Євгенія
| 04
| Київ (o)
|
2:18.84
| мс
|
| 1
|
|
5 |
ШАРАФУТДІНОВА
Ніка
| 05
| Дніпропетровська (o)
|
2:19.81
| мс
|
| 2
| +0.97
|
6 |
ГУБІЙЧУК
Анастасія
| 04
| Рівненська (o)
|
2:26.65
| кмс
|
| 4
| +7.81
|
7 |
ГЛАДКА
Тетяна
| 04
| Одеська (o)
|
2:29.93
| кмс
|
| 7
| +11.09
|
8 |
ЩЕРБАКОВА
Єлізавєта
| 06
| Київська (o)
|
2:30.61
| кмс
|
| 8
| +11.77
|
|
|
200 м на спині - юнаки |
попередні запливи |
Рекорди
| Рекорд України | 1:58.74 | Олександр Ісаков | | 27.11.2009 | Кубок України |
| Юніорський Рекорд України | 2:00.80 | Данііл Ткаченко | | 23.11.2019 | Чемпіонат України (юніори) |
| Юнацький Рекорд України | 2:03.01 | Вадим Науменко | | 25.07.2019 | ЄЮОФ |
| Вище досягнення України | 2:05.78 | Олександр Желтяков | | 23.11.2019 | Чемпіонат України (юніори) | Нормативи
| Збірна команда (основа, дорослі) | 2:00.12 | | | | |
| Збірна команда (основа, 2001 і мол.) | 2:03.71 | | | | |
| Збірна команда (основа, 2004 і мол.) | 2:05.71 | | | | |
| Euro Junior Championship (2002-05) | 2:02.64 | | | | |
|
Розряди | мсмк | 1:57.51 | мс | 2:10.00 | кмс | 2:17.00 | I | 2:27.00 | II | 2:44.00 | III | 3:05.00 | I юн | 3:28.00 |
|
|
| Заплив 1
1 |
НІКОЛАЄНКО
Олексій
| 05
| Дніпропетровська (o)
|
2:19.16
| I
|
| 6
| +15.32
|
2 |
БОРИСЛАВСЬКИЙ
Іван
| 04
| Київська (o)
|
2:15.26
| кмс
|
| 5
| +11.42
|
3 |
МАРЧАК
Сергій
| 03
| Дніпропетровська (o)
|
2:10.97
| кмс
|
| 3
| +7.13
|
4 |
ТКАЧЕНКО
Данііл
| 02
| Київська (o)
|
2:03.84
| мс
|
| 1
|
|
5 |
ЖЕЛТЯКОВ
Олександр
| 05
| Дніпропетровська (o)
|
2:09.06
| мс
|
| 2
| +5.22
|
6 |
ЛИСОБЕЙ
Сергій
| 03
| Тернопільська (o)
|
2:19.29
| I
|
| 7
| +15.45
|
7 |
КОРСУН
Дмитро
| 05
| Харківська (o)
|
2:15.24
| кмс
|
| 4
| +11.40
|
8 |
ПЯТНОЧКО
Влад
| 04
| Львівська (o)
|
2:20.48
| I
|
| 8
| +16.64
|
|
| Заплив 2
1 |
ЗИЗА
Денис
| 04
| Волинська (o)
|
2:22.30
| I
|
| 7
| +15.42
|
2 |
ГНАТЮК
Даніїл
| 06
| Донецька (o)
|
2:21.20
| I
|
| 6
| +14.32
|
3 |
МАЗУРЕНКО
Ярослав
| 03
| Київ (o)
| Н/С
|
|
|
|
|
4 |
НАУМЕНКО
Вадим
| 03
| Одеська (o)
|
2:06.88
| мс
|
| 1
|
|
5 |
ГРАБАРОВ
Олексій
| 05
| Одеська (o)
|
2:11.41
| кмс
|
| 2
| +4.53
|
6 |
МОРОЗ
Микола
| 03
| Волинська (o)
|
2:13.47
| кмс
|
| 3
| +6.59
|
7 |
ПІНЧУК
Олександр
| 05
| Волинська (o)
|
2:15.85
| кмс
|
| 4
| +8.97
|
8 |
НЕЧИДЮК
Максим
| 06
| Рівненська (o)
|
2:18.03
| I
|
| 5
| +11.15
|
|
| Заплив 3
1 |
ПОЛОЦЬКИЙ
Андрій
| 06
| Рівненська (o)
|
2:20.51
| I
|
| 5
| +11.65
|
2 |
КИРИЛЕНКО
Богдан
| 03
| Хмельницька (o)
|
2:20.77
| I
|
| 6
| +11.91
|
3 |
ГРЕЧКО
Вадим
| 02
| Донецька (o)
|
2:18.79
| I
|
| 4
| +9.93
|
4 |
ФЕНЬ
Герман
| 02
| Харківська (o)
|
2:08.86
| мс
|
| 1
|
|
5 |
РЕТИНСЬКИЙ
Єгор
| 03
| Київська (o)
|
2:14.93
| кмс
|
| 2
| +6.07
|
6 |
МЕЛЬНИЧЕНКО
Олександр
| 03
| Рівненська (o)
|
2:15.51
| кмс
|
| 3
| +6.65
|
7 |
РОМАНІШИН
Олександр
| 03
| Київ (o)
|
2:25.91
| I
|
| 8
| +17.05
|
8 |
ДЕНІСОВ
Максим
| 04
| Донецька (o)
|
2:25.26
| I
|
| 7
| +16.40
|
|
| Заплив 4
1 |
ТАРАС
Олег
| 04
| Львівська (o)
|
2:23.41
| I
|
| 3
| +4.37
|
2 |
ЛАГУТІН
Ілля
| 05
| Волинська (o)
|
2:26.58
| I
|
| 4
| +7.54
|
3 |
НІЖНІЧЕНКО
Павло
| 05
| Полтавська (o)
|
2:31.17
| II
|
| 7
| +12.13
|
4 |
МІЩУК
Станіслав
| 05
| Рівненська (o)
|
2:19.04
| I
|
| 1
|
|
5 |
ЗАБОЛІТНИЙ
Максим
| 05
| Івано-Франківська (o)
|
2:27.13
| II
|
| 5
| +8.09
|
6 |
ДОВБУШ
Максим
| 06
| Чернівецька (o)
|
2:31.23
| II
|
| 8
| +12.19
|
7 |
ПОВОЛОЦЬКИЙ
Матвій
| 05
| Київська (o)
|
2:20.62
| I
|
| 2
| +1.58
|
8 |
БАБКІН
Михайло
| 05
| Донецька (o)
|
2:30.45
| II
|
| 6
| +11.41
|
|
| Заплив 5
1 |
|
|
|
|
|
|
|
|
2 |
УСОВ
Марат
| 05
| Київ (o)
|
2:18.38
| I
|
| 2
| +1.11
|
3 |
МАКОВІЙЧУК
Ігор
| 03
| Чернівецька (o)
|
2:36.00
| II
|
| 6
| +18.73
|
4 |
СЕМИДЄТНОВ
Віктор
| 04
| Одеська (o)
|
2:24.69
| I
|
| 3
| +7.42
|
5 |
ДУБЕЙКО
Артем
| 05
| Луганська область (o)
|
2:29.57
| II
|
| 5
| +12.30
|
6 |
КОВАЛЬОВ
Арсеній
| 04
| Чернігівська (o)
|
2:26.55
| I
|
| 4
| +9.28
|
7 |
ГАЛЬПЕРІН
Максим
| 05
| Дніпропетровська (o)
|
2:17.27
| I
|
| 1
|
|
8 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
В-фінал |
Рекорди
| Рекорд України | 1:58.74 | Олександр Ісаков | | 27.11.2009 | Кубок України |
| Юніорський Рекорд України | 2:00.80 | Данііл Ткаченко | | 23.11.2019 | Чемпіонат України (юніори) |
| Юнацький Рекорд України | 2:03.01 | Вадим Науменко | | 25.07.2019 | ЄЮОФ |
| Вище досягнення України | 2:05.78 | Олександр Желтяков | | 23.11.2019 | Чемпіонат України (юніори) | Нормативи
| Збірна команда (основа, дорослі) | 2:00.12 | | | | |
| Збірна команда (основа, 2001 і мол.) | 2:03.71 | | | | |
| Збірна команда (основа, 2004 і мол.) | 2:05.71 | | | | |
| Euro Junior Championship (2002-05) | 2:02.64 | | | | |
|
Розряди | мсмк | 1:57.51 | мс | 2:10.00 | кмс | 2:17.00 | I | 2:27.00 | II | 2:44.00 | III | 3:05.00 | I юн | 3:28.00 |
|
|
|
1 |
МІЩУК
Станіслав
| 05
| Рівненська (o)
|
2:17.55
| I
|
| 7
| +5.21
|
2 |
НЕЧИДЮК
Максим
| 06
| Рівненська (o)
|
2:16.93
| кмс
|
| 4
| +4.59
|
3 |
ПІНЧУК
Олександр
| 05
| Волинська (o)
|
2:14.76
| кмс
|
| 2
| +2.42
|
4 |
КОРСУН
Дмитро
| 05
| Харківська (o)
|
2:16.20
| кмс
|
| 3
| +3.86
|
5 |
БОРИСЛАВСЬКИЙ
Іван
| 04
| Київська (o)
|
2:12.34
| кмс
|
| 1
|
|
6 |
ГАЛЬПЕРІН
Максим
| 05
| Дніпропетровська (o)
|
2:17.22
| I
|
| 6
| +4.88
|
7 |
УСОВ
Марат
| 05
| Київ (o)
|
2:17.16
| I
|
| 5
| +4.82
|
8 |
НІКОЛАЄНКО
Олексій
| 05
| Дніпропетровська (o)
|
2:18.48
| I
|
| 8
| +6.14
|
|
A-фінал |
Рекорди
| Рекорд України | 1:58.74 | Олександр Ісаков | | 27.11.2009 | Кубок України |
| Юніорський Рекорд України | 2:00.80 | Данііл Ткаченко | | 23.11.2019 | Чемпіонат України (юніори) |
| Юнацький Рекорд України | 2:03.01 | Вадим Науменко | | 25.07.2019 | ЄЮОФ |
| Вище досягнення України | 2:05.78 | Олександр Желтяков | | 23.11.2019 | Чемпіонат України (юніори) | Нормативи
| Збірна команда (основа, дорослі) | 2:00.12 | | | | |
| Збірна команда (основа, 2001 і мол.) | 2:03.71 | | | | |
| Збірна команда (основа, 2004 і мол.) | 2:05.71 | | | | |
| Euro Junior Championship (2002-05) | 2:02.64 | | | | |
|
Розряди | мсмк | 1:57.51 | мс | 2:10.00 | кмс | 2:17.00 | I | 2:27.00 | II | 2:44.00 | III | 3:05.00 | I юн | 3:28.00 |
|
|
|
1 |
МОРОЗ
Микола
| 03
| Волинська (o)
|
2:13.75
| кмс
|
| 7
| +11.23
|
2 |
МАРЧАК
Сергій
| 03
| Дніпропетровська (o)
|
2:09.30
| мс
|
| 6
| +6.78
|
3 |
ФЕНЬ
Герман
| 02
| Харківська (o)
|
2:08.15
| мс
|
| 4
| +5.63
|
4 |
ТКАЧЕНКО
Данііл
| 02
| Київська (o)
|
2:02.52
| мс
|
| 1
|
|
5 |
НАУМЕНКО
Вадим
| 03
| Одеська (o)
|
2:04.43
| мс
|
| 2
| +1.91
|
6 |
ЖЕЛТЯКОВ
Олександр
| 05
| Дніпропетровська (o)
|
2:05.52
| мс
|
| 3
| +3.00
|
7 |
ГРАБАРОВ
Олексій
| 05
| Одеська (o)
|
2:09.08
| мс
|
| 5
| +6.56
|
8 |
РЕТИНСЬКИЙ
Єгор
| 03
| Київська (o)
|
2:14.07
| кмс
|
| 8
| +11.55
|
|
|
400 м вільний стиль - дівчата |
попередні запливи |
Рекорди
| Рекорд України | 4:07.10 | Яна Клочкова | | 04.08.2002 | Чемпіонат Європи |
| Юніорський Рекорд України | 4:10.11 | Стандартний час | | | |
| Юнацький Рекорд України | 4:10.11 | Яна Клочкова | | 01.08.1999 | Чемпіонат Європи |
| Вище досягнення України | 4:15.96 | Ольга Береснєва | | 12.07.1999 | ЄЮОФ | Нормативи
| Збірна команда (основа, дорослі) | 4:14.02 | | | | |
| Збірна команда (основа, 2002 і мол.) | 4:19.88 | | | | |
| Збірна команда (основа, 2005 і мол.) | 4:23.88 | | | | |
| Euro Junior Championship (2003-06) | 4:17.00 | | | | |
|
Розряди | мсмк | 4:07.77 | мс | 4:35.00 | кмс | 4:49.00 | I | 5:12.00 | II | 5:47.00 | III | 6:37.00 | I юн | 7:37.00 |
|
|
| Заплив 1
1 |
ПРОНЧАКОВА
Софія
| 04
| Донецька (o)
|
4:50.55
| I
|
| 7
| +21.57
|
2 |
СТЕЦУРІНА
Євгенія
| 05
| Харківська (o)
|
4:41.11
| кмс
|
| 3
| +12.13
|
3 |
МАНІКО
Ніколь
| 06
| Закарпатська (o)
|
4:44.62
| кмс
|
| 5
| +15.64
|
4 |
СНІТКО
Карина
| 04
| Харківська (o)
|
4:28.98
| мс
|
| 1
|
|
5 |
ГАРТМАН
Маргарита
| 03
| Дніпропетровська (o)
|
4:33.37
| мс
|
| 2
| +4.39
|
6 |
КИРИК
Ніна
| 04
| Рівненська (o)
|
4:43.38
| кмс
|
| 4
| +14.40
|
7 |
ДАНИЛЕЙКО
Анастасія
| 05
| Івано-Франківська (o)
|
4:45.80
| кмс
|
| 6
| +16.82
|
8 |
ТЮТЮННИК
Софія
| 05
| Дніпропетровська (o)
|
5:00.42
| I
|
| 8
| +31.44
|
|
| Заплив 2
1 |
ЖИТАРЮК
Валерія
| 06
| Чернівецька (o)
|
4:49.46
| I
|
| 4
| +13.14
|
2 |
КАШТАЛЯН
Людмила
| 04
| Рівненська (o)
|
4:51.47
| I
|
| 6
| +15.15
|
3 |
ДОЛАВРУК
Яна
| 05
| Київська (o)
|
4:38.53
| кмс
|
| 3
| +2.21
|
4 |
ГОРОДНЯ
Марія
| 05
| Львівська (o)
|
4:36.32
| кмс
|
| 1
|
|
5 |
ЗЕВІНА
Олександра
| 06
| Київ (o)
|
4:38.48
| кмс
|
| 2
| +2.16
|
6 |
ТИХОНЕНКО
Карина
| 04
| ГОМЕЛЬ (o)
|
4:53.35
| I
|
| 7
| +17.03
|
7 |
ЧЕРНИЩУК
Валерія
| 08
| Київ (o)
|
5:00.50
| I
|
| 8
| +24.18
|
8 |
ЛІПЕЦЬКА
Анастасія
| 06
| Рівненська (o)
| Д/К
|
|
| 5
|
|
|
| Заплив 3
1 |
СВЯТКІНА
Єва
| 06
| Харківська (o)
|
4:54.60
| I
|
| 7
| +26.31
|
2 |
БОРЕЙЧУК
Аліна
| 05
| Дніпропетровська (o)
|
4:45.14
| кмс
|
| 4
| +16.85
|
3 |
ГОРБАЧОВА
Дарія
| 04
| Київська (o)
|
4:39.18
| кмс
|
| 3
| +10.89
|
4 |
ШАЄНКО
Владислава
| 03
| Дніпропетровська (o)
|
4:28.29
| мс
|
| 1
|
|
5 |
ЗАКОРКО
Аріна
| 04
| Київ (o)
|
4:35.93
| кмс
|
| 2
| +7.64
|
6 |
ОСТАПУХА
Катерина
| 04
| Дніпропетровська (o)
|
4:50.68
| I
|
| 5
| +22.39
|
7 |
ВАКУЛЕНКО
Ярослава
| 03
| Київ (o)
|
4:53.09
| I
|
| 6
| +24.80
|
8 |
ГРІМАЛЮК
Анастасія
| 06
| Дніпропетровська (o)
|
4:56.12
| I
|
| 8
| +27.83
|
|
| Заплив 4
1 |
ЛЮБАР
Таїсія
| 06
| Київ (o)
|
5:06.32
| I
|
| 6
| +16.94
|
2 |
ІВАНЕНКО
Владислава
| 06
| Донецька (o)
|
4:56.65
| I
|
| 3
| +7.27
|
3 |
ГРЕСЬ
Анастасія
| 03
| Київ (o)
|
4:53.32
| I
|
| 2
| +3.94
|
4 |
БУЗОВСЬКА
Марія
| 06
| Запорізька (o)
|
5:00.84
| I
|
| 4
| +11.46
|
5 |
СПИЧКА
Олена
| 05
| Київ (o)
|
5:01.85
| I
|
| 5
| +12.47
|
6 |
ЛАТО
Катерина
| 06
| Київ (o)
|
4:49.38
| I
|
| 1
|
|
7 |
ОБАРАЗ
Наталія
| 06
| Київська (o)
|
5:07.19
| I
|
| 7
| +17.81
|
8 |
ХРУНИК
Ангеліна
| 07
| Тернопільська (o)
|
5:14.14
| II
|
| 8
| +24.76
|
|
| Заплив 5
1 |
|
|
|
|
|
|
|
|
2 |
|
|
|
|
|
|
|
|
3 |
БОДНАРЮК
Ангеліна
| 06
| Чернівецька (o)
|
5:14.84
| II
|
| 2
| +0.01
|
4 |
БУРАЧОК
Вікторія
| 07
| Чернівецька (o)
|
5:14.83
| II
|
| 1
|
|
5 |
АНТОНЯК
Анастасія
| 06
| Івано-Франківська (o)
|
5:20.43
| II
|
| 3
| +5.60
|
6 |
|
|
|
|
|
|
|
|
7 |
|
|
|
|
|
|
|
|
8 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
A-фінал |
Рекорди
| Рекорд України | 4:07.10 | Яна Клочкова | | 04.08.2002 | Чемпіонат Європи |
| Юніорський Рекорд України | 4:10.11 | Стандартний час | | | |
| Юнацький Рекорд України | 4:10.11 | Яна Клочкова | | 01.08.1999 | Чемпіонат Європи |
| Вище досягнення України | 4:15.96 | Ольга Береснєва | | 12.07.1999 | ЄЮОФ | Нормативи
| Збірна команда (основа, дорослі) | 4:14.02 | | | | |
| Збірна команда (основа, 2002 і мол.) | 4:19.88 | | | | |
| Збірна команда (основа, 2005 і мол.) | 4:23.88 | | | | |
| Euro Junior Championship (2003-06) | 4:17.00 | | | | |
|
Розряди | мсмк | 4:07.77 | мс | 4:35.00 | кмс | 4:49.00 | I | 5:12.00 | II | 5:47.00 | III | 6:37.00 | I юн | 7:37.00 |
|
|
|
1 |
ДОЛАВРУК
Яна
| 05
| Київська (o)
|
4:41.15
| кмс
|
| 7
| +18.55
|
2 |
ГОРОДНЯ
Марія
| 05
| Львівська (o)
|
4:32.65
| мс
|
| 4
| +10.05
|
3 |
ГАРТМАН
Маргарита
| 03
| Дніпропетровська (o)
|
4:35.11
| кмс
|
| 5
| +12.51
|
4 |
ШАЄНКО
Владислава
| 03
| Дніпропетровська (o)
|
4:22.84
| мс
|
| 2
| +0.24
|
5 |
СНІТКО
Карина
| 04
| Харківська (o)
|
4:22.60
| мс
|
| 1
|
|
6 |
ЗАКОРКО
Аріна
| 04
| Київ (o)
|
4:30.08
| мс
|
| 3
| +7.48
|
7 |
ЗЕВІНА
Олександра
| 06
| Київ (o)
|
4:39.14
| кмс
|
| 6
| +16.54
|
8 |
ГОРБАЧОВА
Дарія
| 04
| Київська (o)
|
4:43.24
| кмс
|
| 8
| +20.64
|
|
|
400 м вільний стиль - юнаки |
попередні запливи |
Рекорди
| Рекорд України | 3:45.18 | Михайло Романчук | | 03.08.2018 | Чемпіонат Європи |
| Юніорський Рекорд України | 3:49.76 | Стандартний час | | | |
| Юнацький Рекорд України | 3:54.88 | Ігор Снітко | | 19.07.1995 | Чемпіонат Європи (юн) |
| Вище досягнення України | 4:06.97 | Микола Абрамов | | 27.05.2013 | Матчева зустріч | Нормативи
| Збірна команда (основа, дорослі) | 3:51.66 | | | | |
| Збірна команда (основа, 2001 і мол.) | 3:57.17 | | | | |
| Збірна команда (основа, 2004 і мол.) | 4:01.17 | | | | |
| Euro Junior Championship (2002-05) | 3:54.75 | | | | |
|
Розряди | мсмк | 3:47.72 | мс | 4:10.00 | кмс | 4:24.00 | I | 4:44.00 | II | 5:16.00 | III | 5:57.00 | I юн | 6:40.00 |
|
|
| Заплив 1
1 |
СКОПИК
Гліб
| 03
| Київ (o)
|
4:20.79
| кмс
|
| 6
| +13.52
|
2 |
РИМАРЕНКО
Данило
| 04
| Київська (o)
| Д/К
|
|
| 8
|
|
3 |
РЯБІНІН
Андрій
| 03
| Дніпропетровська (o)
|
4:27.71
| I
|
| 7
| +20.44
|
4 |
ШЕЛІПОВ
Богдан
| 02
| Дніпропетровська (o)
|
4:07.27
| мс
|
| 1
|
|
5 |
ЖИРОВ
Микита
| 03
| Донецька (o)
|
4:07.30
| мс
|
| 2
| +0.03
|
6 |
РОМАНОВ
Єгор
| 02
| Харківська (o)
|
4:19.16
| кмс
|
| 5
| +11.89
|
7 |
ТУМОЯН
Кірілл
| 04
| Львівська (o)
|
4:17.68
| кмс
|
| 3
| +10.41
|
8 |
СУКНІНОВ
Тимур
| 04
| Харківська (o)
|
4:18.81
| кмс
|
| 4
| +11.54
|
|
| Заплив 2
1 |
ГАЛАЙЧУК
Іван
| 05
| Київ (o)
|
4:17.43
| кмс
|
| 5
| +11.15
|
2 |
РУСІН
Данило
| 03
| Рівненська (o)
|
4:22.09
| кмс
|
| 7
| +15.81
|
3 |
ЧОБАНЯН
Данило
| 04
| Донецька (o)
|
4:10.79
| кмс
|
| 4
| +4.51
|
4 |
БІЛЕНКО
Володимир
| 02
| Київ (o)
|
4:06.53
| мс
|
| 2
| +0.25
|
5 |
КОСТЕНКО
Кірілл
| 03
| Харківська (o)
|
4:06.28
| мс
|
| 1
|
|
6 |
КРАЛЯ
Павло
| 04
| Рівненська (o)
|
4:10.73
| кмс
|
| 3
| +4.45
|
7 |
ЮЗВА
Максим
| 03
| Волинська (o)
|
4:17.50
| кмс
|
| 6
| +11.22
|
8 |
ЖИЛЕНКО
Єгор
| 05
| Полтавська (o)
|
4:23.41
| кмс
|
| 8
| +17.13
|
|
| Заплив 3
1 |
ТРОХАНЧУК
Максим
| 04
| Київ (o)
|
4:22.52
| кмс
|
| 7
| +15.41
|
2 |
ГЕРАЩЕНКО
Назар
| 04
| Дніпропетровська (o)
|
4:12.51
| кмс
|
| 4
| +5.40
|
3 |
СТРІЛЕЦЬКИЙ
Олександр
| 05
| Чернівецька (o)
|
4:13.95
| кмс
|
| 5
| +6.84
|
4 |
СТОРОЖЕВ
Данило
| 02
| Харківська (o)
|
4:07.11
| мс
|
| 1
|
|
5 |
БОЛДИРЕВ
Мирослав
| 02
| Київ (o)
|
4:12.19
| кмс
|
| 2
| +5.08
|
6 |
ОЛЬХОВІК
Ян
| 04
| Дніпропетровська (o)
|
4:12.36
| кмс
|
| 3
| +5.25
|
7 |
ПОСТОЛОВ
Богдан
| 04
| Дніпропетровська (o)
|
4:16.79
| кмс
|
| 6
| +9.68
|
8 |
ХАДЖИНОВ
Олександр
| 05
| Донецька (o)
|
4:26.30
| I
|
| 8
| +19.19
|
|
| Заплив 4
1 |
ХАРЛАМОВ
Гліб
| 04
| Донецька (o)
|
4:25.07
| I
|
| 5
| +7.48
|
2 |
ІВАНОВ
Родіон
| 04
| Одеська (o)
|
4:23.62
| кмс
|
| 4
| +6.03
|
3 |
ФОКОВ
Єгор
| 03
| Дніпропетровська (o)
|
4:25.30
| I
|
| 6
| +7.71
|
4 |
КОРЖ
Дмитрій
| 04
| Київ (o)
|
4:17.59
| кмс
|
| 1
|
|
5 |
ЛУТИЦЬКИЙ
Єгор
| 04
| Київ (o)
|
4:18.45
| кмс
|
| 2
| +0.86
|
6 |
ТУЛУПОВ
Володимир
| 04
| Запорізька (o)
|
4:21.49
| кмс
|
| 3
| +3.90
|
7 |
ГУРЄВ
Даніл
| 05
| Дніпропетровська (o)
|
4:33.68
| I
|
| 8
| +16.09
|
8 |
ШЕПЕЛЬ
Роман
| 05
| Миколаївська (o)
|
4:31.54
| I
|
| 7
| +13.95
|
|
| Заплив 5
1 |
СОКОЛОВ
Андрій
| 05
| Дніпропетровська (o)
|
4:28.42
| I
|
| 5
| +7.27
|
2 |
БІЛЯК
Валентин
| 02
| Львівська (o)
|
4:29.82
| I
|
| 6
| +8.67
|
3 |
ЧЕРНЯКОВ
Илья
| 05
| ГОМЕЛЬ (o)
|
4:31.19
| I
|
| 7
| +10.04
|
4 |
ЖУЛІН
Єгор
| 03
| Київ (o)
|
4:21.15
| кмс
|
| 1
|
|
5 |
НІКУЛІН
Денис
| 05
| Харківська (o)
|
4:25.34
| I
|
| 2
| +4.19
|
6 |
КРАСІН
Михайло
| 06
| Дніпропетровська (o)
|
4:25.77
| I
|
| 3
| +4.62
|
7 |
УНУКОВИЧ
Володимир
| 05
| Донецька (o)
|
4:44.78
| II
|
| 8
| +23.63
|
8 |
МАСНИЙ
Захар
| 05
| Київська (o)
|
4:26.55
| I
|
| 4
| +5.40
|
|
| Заплив 6
1 |
ПРОЦЕНКО
Іван
| 05
| Донецька (o)
|
4:28.51
| I
|
| 1
|
|
2 |
ТЕСЛЕНКО
Тарас
| 05
| Київ (o)
|
4:32.57
| I
|
| 4
| +4.06
|
3 |
ЗЕЛІНСЬКИЙ
Владислав
| 05
| Рівненська (o)
|
4:30.18
| I
|
| 2
| +1.67
|
4 |
КОЗАЧЕНКО
Володимир
| 05
| Одеська (o)
|
4:42.69
| I
|
| 6
| +14.18
|
5 |
ТКАЧ
Микола
| 05
| Івано-Франківська (o)
|
4:45.60
| II
|
| 7
| +17.09
|
6 |
РУДМАН
Борис
| 05
| Харківська (o)
|
4:30.28
| I
|
| 3
| +1.77
|
7 |
ГРАБКО
Іван
| 05
| Полтавська (o)
|
4:41.83
| I
|
| 5
| +13.32
|
8 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
| Заплив 7
1 |
|
|
|
|
|
|
|
|
2 |
|
|
|
|
|
|
|
|
3 |
ЧИЖОВ
Владислав
| 05
| Київ (o)
|
4:34.84
| I
|
| 3
| +9.28
|
4 |
КОЛОСОК
Павло
| 05
| Запорізька (o)
|
4:25.56
| I
|
| 1
|
|
5 |
ЗІНКОВСЬКИЙ
Нестор
| 05
| Івано-Франківська (o)
|
4:27.65
| I
|
| 2
| +2.09
|
6 |
|
|
|
|
|
|
|
|
7 |
|
|
|
|
|
|
|
|
8 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
A-фінал |
Рекорди
| Рекорд України | 3:45.18 | Михайло Романчук | | 03.08.2018 | Чемпіонат Європи |
| Юніорський Рекорд України | 3:49.76 | Стандартний час | | | |
| Юнацький Рекорд України | 3:54.88 | Ігор Снітко | | 19.07.1995 | Чемпіонат Європи (юн) |
| Вище досягнення України | 4:06.97 | Микола Абрамов | | 27.05.2013 | Матчева зустріч | Нормативи
| Збірна команда (основа, дорослі) | 3:51.66 | | | | |
| Збірна команда (основа, 2001 і мол.) | 3:57.17 | | | | |
| Збірна команда (основа, 2004 і мол.) | 4:01.17 | | | | |
| Euro Junior Championship (2002-05) | 3:54.75 | | | | |
|
Розряди | мсмк | 3:47.72 | мс | 4:10.00 | кмс | 4:24.00 | I | 4:44.00 | II | 5:16.00 | III | 5:57.00 | I юн | 6:40.00 |
|
|
|
1 |
ЧОБАНЯН
Данило
| 04
| Донецька (o)
|
4:07.56
| мс
|
| 5
| +4.21
|
2 |
ЖИРОВ
Микита
| 03
| Донецька (o)
|
4:04.46
| мс
|
| 2
| +1.11
|
3 |
СТОРОЖЕВ
Данило
| 02
| Харківська (o)
|
4:03.35
| мс
|
| 1
|
|
4 |
КОСТЕНКО
Кірілл
| 03
| Харківська (o)
|
4:06.24
| мс
|
| 4
| +2.89
|
5 |
БІЛЕНКО
Володимир
| 02
| Київ (o)
|
4:04.76
| мс
|
| 3
| +1.41
|
6 |
ШЕЛІПОВ
Богдан
| 02
| Дніпропетровська (o)
|
4:11.34
| кмс
|
| 8
| +7.99
|
7 |
КРАЛЯ
Павло
| 04
| Рівненська (o)
|
4:09.30
| мс
|
| 6
| +5.95
|
8 |
БОЛДИРЕВ
Мирослав
| 02
| Київ (o)
|
4:09.34
| мс
|
| 7
| +5.99
|
|
|
4x100 м вільний стиль - дівчата |
|
Рекорди
| Рекорд України | 3:43.52 | Збірна України | | 25.03.1999 | Чемпіонат світу |
| Юніорський Рекорд України | 3:47.62 | Стандартній час | | | |
| Юнацький Рекорд України | 3:48.55 | Збірна України | | 15.07.2010 | Чемпіонат Європи (юн) |
| Вище досягнення України | 3:59.35 | Збірна України | | 05.07.2018 | Кубок України |
|
|
|
| Заплив 1
1 |
|
|
|
|
|
|
|
|
2 |
|
|
|
|
|
|
|
|
3 |
|
|
|
|
|
|
|
|
4 |
М. КИЇВ (2 К)
| [15]
| Київ (o)
|
4:22.08
|
|
| 1
|
|
|
Любар
Таїсія
,
Шальнєва
Ніка
,
Курач
Ольга
,
Лато
Катерина
|
5 |
КИЇВСЬКА ОБЛАСТЬ (2 К)
| [15]
| Київська (o)
|
4:31.07
|
|
| 2
| +8.99
|
|
Лукяненко
Іванна
,
Обараз
Наталія
,
Батаєва
Даріна
,
Маложон
Богдана
|
6 |
|
|
|
|
|
|
|
|
7 |
|
|
|
|
|
|
|
|
8 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
| Заплив 2
1 |
|
|
|
|
|
|
|
|
2 |
ДОНЕЦЬКА ОБЛАСТЬ
| [15]
| Донецька (o)
|
4:27.89
|
|
| 7
| +24.94
|
|
Мартинова
Альона
,
Перепелятник
Мирослава
,
Іваненко
Владислава
,
Медведєва
Ольга
|
3 |
ХАРКІВСЬКА ОБЛАСТЬ
| [15]
| Харківська (o)
|
4:15.58
|
|
| 4
| +12.63
|
|
Гурейкова
Марія
,
Чумаченко
Дарина
,
Денисенко
Олеся
,
Стецуріна
Євгенія
|
4 |
ДНІПРОПЕТРОВСЬКА ОБЛ
| [15]
| Дніпропетровська (o)
|
4:05.63
|
|
| 2
| +2.68
|
|
Шишка
Софія
,
Нікіша
Поліна
,
Борейчук
Аліна
,
Ткаченко
Аліна
|
5 |
КИЇВСЬКА ОБЛАСТЬ
| [15]
| Київська (o)
|
4:05.72
|
|
| 3
| +2.77
|
|
Івасик
Яна
,
Ільницька
Христина
,
Долаврук
Яна
,
Щербакова
Єлізавєта
|
6 |
М. КИЇВ
| [15]
| Київ (o)
|
4:02.95
|
|
| 1
|
|
|
Савенок
Єлізавета
,
Єрмішина
Єлизавета
,
Чернищук
Валерія
,
Єрмішина
Анастасія
|
7 |
ДНІПРОПЕТРОВСЬКА ОБЛ (2 К)
| [15]
| Дніпропетровська (o)
|
4:22.46
|
|
| 6
| +19.51
|
|
Сулейманова
Роксолана
,
Ткаченко
Злата
,
Афанасьєва
Тетяна
,
Грімалюк
Анастасія
|
8 |
ПОЛТАВСЬКА ОБЛАСТЬ
| [15]
| Полтавська (o)
|
4:20.17
|
|
| 5
| +17.22
|
|
Дяченко
Олена
,
Момот
Софія
,
Хлистун
Поліна
,
Дьяченко
Марія
|
|
|
4x100 м вільний стиль - юнаки |
|
Рекорди
| Рекорд України | 3:18.95 | Збірна України | | 15.08.2004 | Олімпійські ігри |
| Юніорський Рекорд України | 3:21.06 | Стандартний час | | | |
| Юнацький Рекорд України | 3:28.27 | Збірна України | | 16.07.2003 | ЄЮОФ |
| Вище досягнення України | 3:43.52 | Збірна України | | 25.03.1999 | Чемпіонат світу |
|
|
|
| Заплив 1
1 |
|
|
|
|
|
|
|
|
2 |
|
|
|
|
|
|
|
|
3 |
ЛУГАНСЬКА ОБЛАСТЬ
| [16]
| Луганська область (o)
|
4:23.34
|
|
| 3
| +27.38
|
|
Мякушко
Владислав
,
Дубейко
Артем
,
Кібальчук
Сергій
,
Мотаєв
Олександр
|
4 |
ДОНЕЦЬКА ОБЛАСТЬ (2 К)
| [16]
| Донецька (o)
|
3:55.96
|
|
| 1
|
|
|
Матяш
Єгор
,
Трухін
Марк
,
Денісов
Максим
,
Гірін
Артем
|
5 |
ВІННИЦЬКА ОБЛАСТЬ
| [16]
| Вінницька (o)
|
4:09.16
|
|
| 2
| +13.20
|
|
Бєлугін
Олександр
,
Савчук
Максим
,
Луценко
Владислав
,
Жук
Максим
|
6 |
|
|
|
|
|
|
|
|
7 |
|
|
|
|
|
|
|
|
8 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
| Заплив 2
1 |
|
|
|
|
|
|
|
|
2 |
МИКОЛАЇВСЬКА ОБЛАСТЬ
| [16]
| Миколаївська (o)
|
3:55.89
|
|
| 5
| +8.90
|
|
Савченко
Микола
,
Іванущик
Денис
,
Шепель
Роман
,
Баранюк
Владислав
|
3 |
М. КИЇВ (2 К)
| [16]
| Київ (o)
|
3:46.99
|
|
| 1
|
|
|
Очередько
Макар
,
Шабанов
Антон
,
Лутицький
Єгор
,
Тесленко
Тарас
|
4 |
ПОЛТАВСЬКА ОБЛАСТЬ
| [16]
| Полтавська (o)
|
3:56.35
|
|
| 6
| +9.36
|
|
Безперстов
Роман
,
Усенко
Тимофій
,
Пендюра
Віктор
,
Жиленко
Єгор
|
5 |
ВОЛИНСЬКА ОБЛАСТЬ
| [16]
| Волинська (o)
|
3:49.12
|
|
| 2
| +2.13
|
|
Пінчук
Олександр
,
Кузнецов
Станіслав
,
Сарапін
Данііл
,
Шпак
Андрій
|
6 |
КИЇВСЬКА ОБЛАСТЬ (2 К)
| [16]
| Київська (o)
|
3:50.03
|
|
| 3
| +3.04
|
|
Денисенко
Іван
,
Яковлев
Ігор
,
Масний
Захар
,
Омельченко
Тимур
|
7 |
ХАРКІВСЬКА ОБЛАСТЬ (2 К)
| [16]
| Харківська (o)
|
3:52.13
|
|
| 4
| +5.14
|
|
Томак
Денис
,
Проценко
Максим
,
Шекін
Олександр
,
Рудман
Борис
|
8 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
| Заплив 3
1 |
ДНІПРОПЕТРОВСЬКА ОБЛ (2 К)
| [16]
| Дніпропетровська (o)
|
3:48.21
|
|
| 5
| +10.46
|
|
Шилінін
Руслан
,
Шпетний
Володимир
,
Гальперін
Максим
,
Соболєв
Єгор
|
2 |
ОДЕСЬКА ОБЛАСТЬ
| [16]
| Одеська (o)
|
3:59.48
|
|
| 7
| +21.73
|
|
Іванов
Родіон
,
Семидєтнов
Віктор
,
Болдирєв
Тимофій
,
Козаченко
Володимир
|
3 |
ХАРКІВСЬКА ОБЛАСТЬ
| [16]
| Харківська (o)
|
3:42.22
|
|
| 3
| +4.47
|
|
Засядько
Нікіта
,
Власов
Михайло
,
Токарєв
Нікіта
,
Ушаков
Дмитро
|
4 |
ДНІПРОПЕТРОВСЬКА ОБЛ
| [16]
| Дніпропетровська (o)
|
3:37.75
|
|
| 1
|
|
|
Кузнєцов
Микита
,
Білецький
Ілля
,
Бровко
Данило
,
Ольховік
Ян
|
5 |
КИЇВСЬКА ОБЛАСТЬ
| [16]
| Київська (o)
|
3:41.64
|
|
| 2
| +3.89
|
|
Лизогуб
Андрій
,
Іванюк
Михайло
,
Дорошенко
Юрій
,
Шевченко
Олег
|
6 |
М. КИЇВ
| [16]
| Київ (o)
|
3:44.72
|
|
| 4
| +6.97
|
|
Галайчук
Іван
,
Шарапін
Платон
,
Троханчук
Максим
,
Ступак
Артем
|
7 |
ДОНЕЦЬКА ОБЛАСТЬ
| [16]
| Донецька (o)
|
3:48.79
|
|
| 6
| +11.04
|
|
Хаджинов
Олександр
,
Проценко
Іван
,
Харламов
Гліб
,
Чобанян
Данило
|
8 |
РІВНЕНСЬКА ОБЛАСТЬ
| [16]
| Рівненська (o)
|
4:01.20
|
|
| 8
| +23.45
|
|
Кристопчук
Тарас
,
Зелінський
Владислав
,
Міщук
Станіслав
,
Нечидюк
Максим
|
|
|