50 м брас - дівчата |
попередні запливи |
Рекорди
| Рекорд України | 0:30.60 | Марія Лівер | | 08.08.2015 | Чемпіонат світу |
| Юніорський Рекорд України | 0:30.83 | Стандартний час | | | |
| Юнацький Рекорд України | 0:30.83 | Вікторія Солнцева | | 10.07.2013 | Чемпіонат Європи (юн) |
| Вище досягнення України | 0:31.54 | Вікторія Солнцева | | 06.04.2013 | м/з Мультінейшин | Нормативи
| Euro Junior Championship (2003-06) | 0:32.71 | | | | |
|
Розряди | кмс | 36.50 | I | 39.00 | II | 43.50 | III | 49.50 | I юн | 55.50 | II юн | 1:03.50 |
|
|
| Заплив 1
1 |
КУРАЧ
Ольга
| 05
| Київ (o)
|
36.78
| I
|
| 5
| +3.37
|
2 |
ШАХРАЙ
Олена
| 06
| Чернівецька (o)
|
35.99
| кмс
|
| 4
| +2.58
|
3 |
ПАЛЬОХА
Христина
| 04
| Київ (o)
|
37.23
| I
|
| 7
| +3.82
|
4 |
ГАБЛЬОВСЬКА
Анастасія
| 04
| Київська (o)
|
33.97
| кмс
|
| 2
| +0.56
|
5 |
ТКАЧЕНКО
Аліна
| 05
| Дніпропетровська (o)
|
33.41
| кмс
|
| 1
|
|
6 |
ДВОРАК
Вероніка
| 05
| Рівненська (o)
|
34.96
| кмс
|
| 3
| +1.55
|
7 |
КРИВОРУЧКО
Олександра
| 05
| Житомирська (o)
|
37.86
| I
|
| 8
| +4.45
|
8 |
ЗІНЧЕНКО
Валерія
| 07
| Чернівецька (o)
|
36.86
| I
|
| 6
| +3.45
|
|
| Заплив 2
1 |
ЯНОЧКО
Марія
| 07
| Закарпатська (o)
|
38.38
| I
|
| 8
| +4.03
|
2 |
СМОЛІНА
Даря
| 06
| Чернівецька (o)
|
35.19
| кмс
|
| 3
| +0.84
|
3 |
РАФАЛОВСЬКА
Оляна
| 04
| Житомирська (o)
|
35.32
| кмс
|
| 4
| +0.97
|
4 |
МЕДВЕДЄВА
Ольга
| 05
| Донецька (o)
|
34.58
| кмс
|
| 2
| +0.23
|
5 |
ГОРЄЛОВА
Васіліса
| 04
| Дніпропетровська (o)
|
34.35
| кмс
|
| 1
|
|
6 |
СТЄКАЧОВА
Руслана
| 05
| Запорізька (o)
|
36.83
| I
|
| 6
| +2.48
|
7 |
АНДРУСЕНКО
Таїсія
| 06
| Харківська (o)
|
35.99
| кмс
|
| 5
| +1.64
|
8 |
ПЕРОВА
Кіра
| 06
| Київська (o)
|
37.34
| I
|
| 7
| +2.99
|
|
| Заплив 3
1 |
ОСАДЧА
Софія
| 04
| Запорізька (o)
|
35.77
| кмс
|
| 3
| +1.16
|
2 |
ЯКУБЕНКО
Анна
| 06
| Запорізька (o)
|
36.39
| кмс
|
| 6
| +1.78
|
3 |
МАХНО
Дарія
| 04
| Кіровоградська (o)
|
34.61
| кмс
|
| 1
|
|
4 |
ДЬЯЧЕНКО
Марія
| 05
| Полтавська (o)
|
34.73
| кмс
|
| 2
| +0.12
|
5 |
ГОНЧАРЕНКО
Аліна
| 03
| Запорізька (o)
|
36.25
| кмс
|
| 4
| +1.64
|
6 |
БІЛИЧЕНКО
Євгенія
| 05
| Київ (o)
|
36.37
| кмс
|
| 5
| +1.76
|
7 |
АНТОНЕНКО
Ірина
| 06
| Дніпропетровська (o)
|
37.01
| I
|
| 7
| +2.40
|
8 |
ЛЕБЕДЄВА
Анна
| 04
| Рівненська (o)
|
37.51
| I
|
| 8
| +2.90
|
|
| Заплив 4
1 |
МАЛОЖОН
Богдана
| 06
| Київська (o)
|
38.05
| I
|
| 8
| +1.16
|
2 |
ЦИКЛАУРІ
Поліна
| 07
| Тернопільська (o)
|
37.35
| I
|
| 4
| +0.46
|
3 |
ЗАГОРОВСЬКА
Анна
| 07
| Дніпропетровська (o)
|
36.89
| I
|
| 1
|
|
4 |
БОДНАРЮК
Ангеліна
| 06
| Чернівецька (o)
|
36.95
| I
|
| 2
| +0.06
|
5 |
ЛУЦЕНКО
Олександра
| 07
| Запорізька (o)
|
37.47
| I
|
| 6
| +0.58
|
6 |
РУДЕНКО
Катерина
| 05
| Дніпропетровська (o)
|
37.35
| I
|
| 4
| +0.46
|
7 |
ФІЛІПЧУК
Даря
| 06
| Одеська (o)
|
37.71
| I
|
| 7
| +0.82
|
8 |
КОНДРАТЮК
Вікторія
| 06
| Рівненська (o)
|
37.30
| I
|
| 3
| +0.41
|
|
| Заплив 5
1 |
БІСЛІМАКІ
Марина
| 05
| Одеська (o)
| Н/С
|
|
|
|
|
2 |
СІРИК
Поліна
| 07
| Запорізька (o)
|
38.18
| I
|
| 6
| +2.58
|
3 |
КОРОЛЬОВА
Катерина
| 06
| Херсонська (o)
|
37.66
| I
|
| 4
| +2.06
|
4 |
СУЛЕЙМАНОВА
Роксолана
| 07
| Дніпропетровська (o)
|
35.60
| кмс
|
| 1
|
|
5 |
СЕНЧІЙ
Ксенія
| 06
| Івано-Франківська (o)
|
37.30
| I
|
| 3
| +1.70
|
6 |
ПЯТНОЧКО
Юлія
| 05
| Львівська (o)
|
37.86
| I
|
| 5
| +2.26
|
7 |
КОТУБЕЙ
Олександра
| 06
| Кіровоградська (o)
|
39.06
| II
|
| 7
| +3.46
|
8 |
ДАНИЛИШИН
Софія
| 05
| Львівська (o)
|
35.75
| кмс
|
| 2
| +0.15
|
|
В-фінал |
Рекорди
| Рекорд України | 0:30.60 | Марія Лівер | | 08.08.2015 | Чемпіонат світу |
| Юніорський Рекорд України | 0:30.83 | Стандартний час | | | |
| Юнацький Рекорд України | 0:30.83 | Вікторія Солнцева | | 10.07.2013 | Чемпіонат Європи (юн) |
| Вище досягнення України | 0:31.54 | Вікторія Солнцева | | 06.04.2013 | м/з Мультінейшин | Нормативи
| Euro Junior Championship (2003-06) | 0:32.71 | | | | |
|
Розряди | кмс | 36.50 | I | 39.00 | II | 43.50 | III | 49.50 | I юн | 55.50 | II юн | 1:03.50 |
|
|
|
(Started: 16:49:06:87) |
1 |
КУРАЧ
Ольга
| 05
| Київ (o)
|
36.87
| I
|
| 7
| +1.20
|
2 |
БІЛИЧЕНКО
Євгенія
| 05
| Київ (o)
|
36.67
| I
|
| 6
| +1.00
|
3 |
АНДРУСЕНКО
Таїсія
| 06
| Харківська (o)
|
35.69
| кмс
|
| 3
| +0.02
|
4 |
СУЛЕЙМАНОВА
Роксолана
| 07
| Дніпропетровська (o)
|
35.68
| кмс
|
| 2
| +0.01
|
5 |
ДАНИЛИШИН
Софія
| 05
| Львівська (o)
|
35.67
| кмс
|
| 1
|
|
6 |
ШАХРАЙ
Олена
| 06
| Чернівецька (o)
|
35.73
| кмс
|
| 4
| +0.06
|
7 |
ЯКУБЕНКО
Анна
| 06
| Запорізька (o)
|
36.18
| кмс
|
| 5
| +0.51
|
8 |
СТЄКАЧОВА
Руслана
| 05
| Запорізька (o)
|
37.04
| I
|
| 8
| +1.37
|
|
A-фінал |
Рекорди
| Рекорд України | 0:30.60 | Марія Лівер | | 08.08.2015 | Чемпіонат світу |
| Юніорський Рекорд України | 0:30.83 | Стандартний час | | | |
| Юнацький Рекорд України | 0:30.83 | Вікторія Солнцева | | 10.07.2013 | Чемпіонат Європи (юн) |
| Вище досягнення України | 0:31.54 | Вікторія Солнцева | | 06.04.2013 | м/з Мультінейшин | Нормативи
| Euro Junior Championship (2003-06) | 0:32.71 | | | | |
|
Розряди | кмс | 36.50 | I | 39.00 | II | 43.50 | III | 49.50 | I юн | 55.50 | II юн | 1:03.50 |
|
|
|
(Started: 16:52:42:57) |
1 |
ДВОРАК
Вероніка
| 05
| Рівненська (o)
|
35.03
| кмс
|
| 7
| +2.55
|
2 |
МАХНО
Дарія
| 04
| Кіровоградська (o)
|
35.52
| кмс
|
| 8
| +3.04
|
3 |
ГОРЄЛОВА
Васіліса
| 04
| Дніпропетровська (o)
|
34.38
| кмс
|
| 4
| +1.90
|
4 |
ТКАЧЕНКО
Аліна
| 05
| Дніпропетровська (o)
|
32.48
| кмс
|
| 1
|
|
5 |
ГАБЛЬОВСЬКА
Анастасія
| 04
| Київська (o)
|
33.92
| кмс
|
| 2
| +1.44
|
6 |
МЕДВЕДЄВА
Ольга
| 05
| Донецька (o)
|
34.00
| кмс
|
| 3
| +1.52
|
7 |
ДЬЯЧЕНКО
Марія
| 05
| Полтавська (o)
|
34.57
| кмс
|
| 5
| +2.09
|
8 |
СМОЛІНА
Даря
| 06
| Чернівецька (o)
|
34.82
| кмс
|
| 6
| +2.34
|
|
|
50 м брас - юнаки |
попередні запливи |
Рекорди
| Рекорд України | 0:27.18 | Олег Лісогор | | 01.08.2002 | Чемпіонат Європи |
| Юніорський Рекорд України | 0:28.21 | Ростислав Крижанівський | | 23.11.2019 | Чемпіонат України (юніори) |
| Юніорський Рекорд України | 0:28.21 | Владислав Дмитрук | | 08.07.2016 | Чемпіонат Європи (юн) |
| Юнацький Рекорд України | 0:28.21 | Ростислав Крижанівський | | 23.11.2019 | Чемпіонат України (юніори) |
| Вище досягнення України | 0:28.89 | Ростислав Крижанівський | | 18.06.2018 | Чемпіонат України (юн) | Нормативи
| Euro Junior Championship (2002-05) | 0:29.19 | | | | |
|
Розряди | кмс | 32.00 | I | 34.50 | II | 38.50 | III | 43.50 | I юн | 49.00 | II юн | 55.50 |
|
|
| Заплив 1
1 |
КОРОЛЬОВ
Роман
| 02
| Львівська (o)
|
32.13
| I
|
| 7
| +2.73
|
2 |
ЛОГВІНОВ
Олександр
| 04
| Дніпропетровська (o)
|
31.25
| кмс
|
| 5
| +1.85
|
3 |
КОЗЕЛЬСЬКИЙ
Олександр
| 02
| Дніпропетровська (o)
|
30.68
| кмс
|
| 3
| +1.28
|
4 |
ЛІСОВЕЦЬ
Володимир
| 04
| Київська (o)
|
29.40
| кмс
|
| 1
|
|
5 |
ОЛЕШКО
Олексiй
| 02
| Миколаївська (o)
|
30.12
| кмс
|
| 2
| +0.72
|
6 |
БІЛЯК
Валентин
| 02
| Львівська (o)
|
32.58
| I
|
| 8
| +3.18
|
7 |
ВЛАСОВ
Олександр
| 04
| Харківська (o)
|
31.13
| кмс
|
| 4
| +1.73
|
8 |
ГУЛЯКОВ
Денис
| 03
| Запорізька (o)
|
32.10
| I
|
| 6
| +2.70
|
|
| Заплив 2
1 |
ПОВАЛЯЄВ
Тимур
| 04
| Запорізька (o)
|
31.15
| кмс
|
| 6
| +1.93
|
2 |
ГОША
Давід
| 03
| Київ (o)
|
31.12
| кмс
|
| 5
| +1.90
|
3 |
БОЛОТОВ
Ілля
| 02
| Київська (o)
|
30.82
| кмс
|
| 4
| +1.60
|
4 |
ОВЧІННІКОВ
Максим
| 03
| Запорізька (o)
|
29.22
| кмс
|
| 1
|
|
5 |
СТЕБКО
Юрій
| 03
| Дніпропетровська (o)
|
29.61
| кмс
|
| 2
| +0.39
|
6 |
НАКОНЕЧНИЙ
Денис
| 02
| Київ (o)
|
31.17
| кмс
|
| 7
| +1.95
|
7 |
БІЛЕЦЬКИЙ
Ілля
| 05
| Дніпропетровська (o)
|
30.62
| кмс
|
| 3
| +1.40
|
8 |
ФЕРЕНЧУК
Олександр
| 03
| Рівненська (o)
|
31.72
| кмс
|
| 8
| +2.50
|
|
| Заплив 3
1 |
БАГРОВ
Дмитро
| 04
| Житомирська (o)
|
31.21
| кмс
|
| 6
| +2.23
|
2 |
ІВАНОВ
Андрій
| 04
| Миколаївська (o)
|
31.35
| кмс
|
| 7
| +2.37
|
3 |
КИЗИМЕНКО
Давід
| 04
| Дніпропетровська (o)
|
30.30
| кмс
|
| 3
| +1.32
|
4 |
ТКАЧУК
Максим
| 03
| Волинська (o)
|
28.98
| кмс
|
| 1
|
|
5 |
ГОНЧАРУК
Данііл
| 03
| Київська (o)
|
29.87
| кмс
|
| 2
| +0.89
|
6 |
ПУГАЧОВ
Богдан
| 04
| Дніпропетровська (o)
|
30.98
| кмс
|
| 5
| +2.00
|
7 |
СЛАЙКОВСЬКИЙ
Ілля
| 03
| Дніпропетровська (o)
|
30.93
| кмс
|
| 4
| +1.95
|
8 |
САВУН
Андрій
| 03
| Миколаївська (o)
|
32.39
| I
|
| 8
| +3.41
|
|
| Заплив 4
1 |
ЖЕРЕБЕЦЬКИЙ
Юліан
| 04
| Львівська (o)
|
31.12
| кмс
|
| 2
| +0.01
|
2 |
РУСІН
Данило
| 03
| Рівненська (o)
| Н/С
|
|
|
|
|
3 |
КАРАПЕТЯН
Артем
| 02
| Тернопільська (o)
|
31.88
| кмс
|
| 5
| +0.77
|
4 |
ШЕВЧЕНКО
Олег
| 04
| Київська (o)
|
31.86
| кмс
|
| 4
| +0.75
|
5 |
МАКОВІЙЧУК
Владислав
| 05
| Чернівецька (o)
|
31.11
| кмс
|
| 1
|
|
6 |
ДАЦЮК
Андрій
| 04
| Волинська (o)
|
32.11
| I
|
| 7
| +1.00
|
7 |
ДОНЦОВ
Святослав
| 03
| Дніпропетровська (o)
|
31.74
| кмс
|
| 3
| +0.63
|
8 |
ШУДРЕНКО
Іван
| 04
| Харківська (o)
|
31.99
| кмс
|
| 6
| +0.88
|
|
| Заплив 5
1 |
ШАБАНОВ
Антон
| 05
| Київ (o)
|
32.45
| I
|
| 3
| +0.96
|
2 |
МЕЛЬНИЧУК
Максим
| 03
| Вінницька (o)
|
32.55
| I
|
| 6
| +1.06
|
3 |
РОМАНІШИН
Олександр
| 03
| Київ (o)
|
32.52
| I
|
| 5
| +1.03
|
4 |
ПОСТОЛОВ
Богдан
| 04
| Дніпропетровська (o)
|
35.95
| II
|
| 8
| +4.46
|
5 |
ТИШКОВЕЦЬ
Станіслав
| 04
| Тернопільська (o)
|
31.81
| кмс
|
| 2
| +0.32
|
6 |
БАБЧЕНКО
Михайло
| 04
| Запорізька (o)
|
32.49
| I
|
| 4
| +1.00
|
7 |
ОЧЕРЕДЬКО
Макар
| 04
| Київ (o)
|
31.49
| кмс
|
| 1
|
|
8 |
ЖУРАВЛЬОВ
Дмитро
| 03
| Донецька (o)
|
34.20
| I
|
| 7
| +2.71
|
|
| Заплив 6
1 |
ХАДЖИНОВ
Олександр
| 05
| Донецька (o)
|
33.46
| I
|
| 6
| +2.17
|
2 |
ЛИСОБЕЙ
Сергій
| 03
| Тернопільська (o)
|
31.29
| кмс
|
| 1
|
|
3 |
ТРУХІН
Марк
| 04
| Донецька (o)
|
33.68
| I
|
| 7
| +2.39
|
4 |
СТРОГУЛ
Олександр
| 05
| Тернопільська (o)
|
33.16
| I
|
| 5
| +1.87
|
5 |
ГАРАЩЕНКО
Ігор
| 05
| Дніпропетровська (o)
|
32.06
| I
|
| 2
| +0.77
|
6 |
МУХА
Олексій
| 05
| Дніпропетровська (o)
|
32.50
| I
|
| 3
| +1.21
|
7 |
ЖЕРЕБЕЦЬКИЙ
Денис
| 04
| Львівська (o)
| Н/С
|
|
|
|
|
8 |
МІЩУК
Станіслав
| 05
| Рівненська (o)
|
32.57
| I
|
| 4
| +1.28
|
|
| Заплив 7
1 |
ПРОЦЕНКО
Максим
| 05
| Харківська (o)
| Н/С
|
|
|
|
|
2 |
КОНДРАТЮК
Костянтин
| 05
| Житомирська (o)
|
34.65
| II
|
| 5
| +2.58
|
3 |
САВЕЛЮК
Ярослав
| 05
| Хмельницька (o)
| Н/С
|
|
|
|
|
4 |
КУЗНЕЦОВ
Андрій
| 04
| Одеська (o)
|
34.12
| I
|
| 4
| +2.05
|
5 |
КУЧЕРЕНКО
Олександр
| 03
| Тернопільська (o)
|
32.07
| I
|
| 1
|
|
6 |
ГУСАК
Владислав
| 06
| Тернопільська (o)
|
33.51
| I
|
| 2
| +1.44
|
7 |
АВЕТОВ
Олександр
| 04
| Полтавська (o)
|
33.89
| I
|
| 3
| +1.82
|
8 |
УСОВ
Марат
| 05
| Київ (o)
| Н/С
|
|
|
|
|
|
| Заплив 8
1 |
БОЙКО
Олексій
| 05
| Сумська (o)
|
34.35
| I
|
| 2
| +0.79
|
2 |
БІРЕЦЬ
Костянтин
| 04
| Вінницька (o)
|
34.39
| I
|
| 4
| +0.83
|
3 |
КВАША
Дмитро
| 05
| Донецька (o)
| Н/С
|
|
|
|
|
4 |
КРАВЕЦЬ
Дмитро
| 05
| Київська (o)
|
34.60
| II
|
| 5
| +1.04
|
5 |
ТОРБА
Євгеній
| 05
| Київська (o)
|
34.36
| I
|
| 3
| +0.80
|
6 |
ГЕРАЩЕНКО
Назар
| 04
| Дніпропетровська (o)
| Н/С
|
|
|
|
|
7 |
СУХАРСЬКИЙ
Максим
| 04
| Тернопільська (o)
|
33.56
| I
|
| 1
|
|
8 |
КОСТИНСЬКИЙ
Антон
| 04
| Хмельницька (o)
| Н/С
|
|
|
|
|
|
| Заплив 9
1 |
|
|
|
|
|
|
|
|
2 |
ІВАНОВ
Денис
| 04
| Кіровоградська (o)
|
34.35
| I
|
| 2
| +1.50
|
3 |
ГУРЄВ
Даніл
| 05
| Дніпропетровська (o)
| Н/С
|
|
|
|
|
4 |
ПРЯДКО
Максим
| 04
| Херсонська (o)
|
35.94
| II
|
| 4
| +3.09
|
5 |
МАКОВІЙЧУК
Ігор
| 03
| Чернівецька (o)
|
38.15
| II
|
| 5
| +5.30
|
6 |
СЄРКОВ
Віталій
| 04
| Дніпропетровська (o)
|
32.85
| I
|
| 1
|
|
7 |
КРАСНІЦЬКИЙ
Ярослав
| 04
| Кіровоградська (o)
|
34.95
| II
|
| 3
| +2.10
|
8 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
В-фінал |
Рекорди
| Рекорд України | 0:27.18 | Олег Лісогор | | 01.08.2002 | Чемпіонат Європи |
| Юніорський Рекорд України | 0:28.21 | Ростислав Крижанівський | | 23.11.2019 | Чемпіонат України (юніори) |
| Юніорський Рекорд України | 0:28.21 | Владислав Дмитрук | | 08.07.2016 | Чемпіонат Європи (юн) |
| Юнацький Рекорд України | 0:28.21 | Ростислав Крижанівський | | 23.11.2019 | Чемпіонат України (юніори) |
| Вище досягнення України | 0:28.89 | Ростислав Крижанівський | | 18.06.2018 | Чемпіонат України (юн) | Нормативи
| Euro Junior Championship (2002-05) | 0:29.19 | | | | |
|
Розряди | кмс | 32.00 | I | 34.50 | II | 38.50 | III | 43.50 | I юн | 49.00 | II юн | 55.50 |
|
|
|
(Started: 16:55:34:09) |
1 |
ЛОГВІНОВ
Олександр
| 04
| Дніпропетровська (o)
|
30.60
| кмс
|
| 1
|
|
2 |
ПОВАЛЯЄВ
Тимур
| 04
| Запорізька (o)
|
31.09
| кмс
|
| 3
| +0.49
|
3 |
ЖЕРЕБЕЦЬКИЙ
Юліан
| 04
| Львівська (o)
|
31.53
| кмс
|
| 7
| +0.93
|
4 |
ПУГАЧОВ
Богдан
| 04
| Дніпропетровська (o)
|
30.74
| кмс
|
| 2
| +0.14
|
5 |
МАКОВІЙЧУК
Владислав
| 05
| Чернівецька (o)
|
31.30
| кмс
|
| 4
| +0.70
|
6 |
ВЛАСОВ
Олександр
| 04
| Харківська (o)
|
31.33
| кмс
|
| 5
| +0.73
|
7 |
БАГРОВ
Дмитро
| 04
| Житомирська (o)
|
31.41
| кмс
|
| 6
| +0.81
|
8 |
ІВАНОВ
Андрій
| 04
| Миколаївська (o)
|
31.67
| кмс
|
| 8
| +1.07
|
|
A-фінал |
Рекорди
| Рекорд України | 0:27.18 | Олег Лісогор | | 01.08.2002 | Чемпіонат Європи |
| Юніорський Рекорд України | 0:28.21 | Ростислав Крижанівський | | 23.11.2019 | Чемпіонат України (юніори) |
| Юніорський Рекорд України | 0:28.21 | Владислав Дмитрук | | 08.07.2016 | Чемпіонат Європи (юн) |
| Юнацький Рекорд України | 0:28.21 | Ростислав Крижанівський | | 23.11.2019 | Чемпіонат України (юніори) |
| Вище досягнення України | 0:28.89 | Ростислав Крижанівський | | 18.06.2018 | Чемпіонат України (юн) | Нормативи
| Euro Junior Championship (2002-05) | 0:29.19 | | | | |
|
Розряди | кмс | 32.00 | I | 34.50 | II | 38.50 | III | 43.50 | I юн | 49.00 | II юн | 55.50 |
|
|
|
(Started: 16:57:56:05) |
1 |
КИЗИМЕНКО
Давід
| 04
| Дніпропетровська (o)
|
30.41
| кмс
|
| 7
| +1.48
|
2 |
ГОНЧАРУК
Данііл
| 03
| Київська (o)
|
30.16
| кмс
|
| 6
| +1.23
|
3 |
ЛІСОВЕЦЬ
Володимир
| 04
| Київська (o)
|
28.97
| кмс
|
| 2
| +0.04
|
4 |
ТКАЧУК
Максим
| 03
| Волинська (o)
|
28.93
| кмс
|
| 1
|
|
5 |
ОВЧІННІКОВ
Максим
| 03
| Запорізька (o)
|
29.16
| кмс
|
| 3
| +0.23
|
6 |
СТЕБКО
Юрій
| 03
| Дніпропетровська (o)
|
29.85
| кмс
|
| 5
| +0.92
|
7 |
ОЛЕШКО
Олексiй
| 02
| Миколаївська (o)
|
29.81
| кмс
|
| 4
| +0.88
|
8 |
БІЛЕЦЬКИЙ
Ілля
| 05
| Дніпропетровська (o)
|
30.47
| кмс
|
| 8
| +1.54
|
|
|
100 м вільний стиль - дівчата |
попередні запливи |
Рекорди
| Рекорд України | 0:54.92 | Дар'я Степанюк | | 30.07.2009 | Чемпіонат світу |
| Юніорський Рекорд України | 0:56.00 | Стандартний час | | | |
| Юнацький Рекорд України | 0:56.00 | Дар'я Степанюк | | 25.03.2007 | Чемпіонат світу |
| Вище досягнення України | 0:57.32 | Дарина Зевіна | | 09.08.2009 | Чемпіонат України | Нормативи
| Збірна команда (основа, дорослі) | 0:55.28 | | | | |
| Збірна команда (основа, 2002 і мол.) | 0:56.73 | | | | |
| Збірна команда (основа, 2005 і мол.) | 0:57.73 | | | | |
| Euro Junior Championship (2003-06) | 0:56.58 | | | | |
|
Розряди | мсмк | 53.74 | мс | 1:00.00 | кмс | 1:03.50 | I | 1:08.00 | II | 1:15.00 | III | 1:25.00 | I юн | 1:37.00 | II юн | 1:49.00 |
|
|
| Заплив 1
1 |
ЛАКТІНА
Маргарита
| 05
| Запорізька (o)
|
1:00.71
| кмс
|
| 7
| +3.15
|
2 |
ДЯЧЕНКО
Олена
| 05
| Полтавська (o)
|
1:00.36
| кмс
|
| 6
| +2.80
|
3 |
ДИВАК
Марія
| 03
| Київська (o)
|
1:00.35
| кмс
|
| 5
| +2.79
|
4 |
СНІТКО
Карина
| 04
| Харківська (o)
|
57.56
| мс
|
| 1
|
|
5 |
ЖУКОВА
Марія
| 03
| Київ (o)
|
58.76
| мс
|
| 2
| +1.20
|
6 |
ТУГАЙ
Валерія
| 03
| Полтавська (o)
|
59.77
| мс
|
| 4
| +2.21
|
7 |
БУКАНОВА
Тамара
| 03
| Київ (o)
|
1:02.15
| кмс
|
| 8
| +4.59
|
8 |
НАГОРНЮК
Христина
| 03
| Рівненська (o)
|
59.72
| мс
|
| 3
| +2.16
|
|
| Заплив 2
1 |
ЄРМІШИНА
Анастасія
| 06
| Київ (o)
|
1:00.32
| кмс
|
| 3
| +2.41
|
2 |
ІВАСИК
Яна
| 05
| Київська (o)
|
1:02.50
| кмс
|
| 8
| +4.59
|
3 |
СЕМЕНОВА
Катерина
| 04
| Полтавська (o)
|
1:00.48
| кмс
|
| 4
| +2.57
|
4 |
ВИРВИЧ
Вікторія
| 04
| Дніпропетровська (o)
|
57.91
| мс
|
| 1
|
|
5 |
ШАЄНКО
Владислава
| 03
| Дніпропетровська (o)
|
59.42
| мс
|
| 2
| +1.51
|
6 |
МОІСЕЄНКО
Альона
| 03
| Дніпропетровська (o)
|
1:00.84
| кмс
|
| 5
| +2.93
|
7 |
ЧЕРНИЩУК
Валерія
| 08
| Київ (o)
|
1:01.04
| кмс
|
| 6
| +3.13
|
8 |
ПРОНЧАКОВА
Софія
| 04
| Донецька (o)
|
1:02.05
| кмс
|
| 7
| +4.14
|
|
| Заплив 3
1 |
ГОРОДНЯ
Марія
| 05
| Львівська (o)
|
1:01.23
| кмс
|
| 4
| +2.39
|
2 |
СТЕЦУРІНА
Євгенія
| 05
| Харківська (o)
|
1:01.25
| кмс
|
| 5
| +2.41
|
3 |
СОРОКІНА
Владислава
| 04
| Дніпропетровська (o)
|
59.81
| мс
|
| 2
| +0.97
|
4 |
ЄВМІНОВА
Тетяна
| 03
| Харківська (o)
|
1:00.14
| кмс
|
| 3
| +1.30
|
5 |
ШАТАЛОВА
Анастасія
| 03
| Одеська (o)
|
1:01.88
| кмс
|
| 7
| +3.04
|
6 |
КОСТРОМІНА
Вікторія
| 04
| Дніпропетровська (o)
|
58.84
| мс
|
| 1
|
|
7 |
СЬОМІНА
Каріна
| 04
| Дніпропетровська (o)
|
1:03.17
| кмс
|
| 8
| +4.33
|
8 |
ДАНИЛЕЙКО
Анастасія
| 05
| Івано-Франківська (o)
|
1:01.74
| кмс
|
| 6
| +2.90
|
|
| Заплив 4
1 |
БУТ
Софія
| 04
| Київська (o)
|
1:02.66
| кмс
|
| 7
| +2.89
|
2 |
ІЛЬНИЦЬКА
Христина
| 05
| Київська (o)
|
1:01.64
| кмс
|
| 4
| +1.87
|
3 |
САВЕНОК
Єлізавета
| 05
| Київ (o)
|
59.77
| мс
|
| 1
|
|
4 |
ГОРБАЧОВА
Дарія
| 04
| Київська (o)
|
1:01.66
| кмс
|
| 5
| +1.89
|
5 |
ЄРМІШИНА
Єлизавета
| 07
| Київ (o)
|
1:01.02
| кмс
|
| 3
| +1.25
|
6 |
СТРУТИНСЬКА
Маргарита
| 04
| Харківська (o)
|
1:01.93
| кмс
|
| 6
| +2.16
|
7 |
ТЕЛЮК
Катерина
| 03
| Дніпропетровська (o)
| Н/С
|
|
|
|
|
8 |
ОНАНКО
Марія
| 03
| Київ (o)
|
1:00.89
| кмс
|
| 2
| +1.12
|
|
| Заплив 5
1 |
ГУРЕЙКОВА
Марія
| 05
| Харківська (o)
|
1:00.51
| кмс
|
| 1
|
|
2 |
ЛІПЕЦЬКА
Анастасія
| 06
| Рівненська (o)
|
1:01.56
| кмс
|
| 3
| +1.05
|
3 |
ВАКУЛЕНКО
Ярослава
| 03
| Київ (o)
|
1:02.23
| кмс
|
| 5
| +1.72
|
4 |
ШИШКА
Софія
| 06
| Дніпропетровська (o)
|
1:02.33
| кмс
|
| 6
| +1.82
|
5 |
ДАНИЛИШИН
Софія
| 05
| Львівська (o)
|
1:02.07
| кмс
|
| 4
| +1.56
|
6 |
ШАПОВАЛОВА
Аліна
| 03
| Запорізька (o)
|
1:00.98
| кмс
|
| 2
| +0.47
|
7 |
БОНДАРЕНКО
Марія
| 03
| Київська (o)
| Н/С
|
|
|
|
|
8 |
ЧУБИР
Ангеліна
| 05
| Запорізька (o)
|
1:03.00
| кмс
|
| 7
| +2.49
|
|
| Заплив 6
1 |
КУЧЕРЕНКО
Тетяна
| 03
| Тернопільська (o)
|
1:03.94
| I
|
| 8
| +2.67
|
2 |
КОЙПИШ
Лілія
| 06
| Запорізька (o)
|
1:02.05
| кмс
|
| 2
| +0.78
|
3 |
КАШТАЛЯН
Людмила
| 04
| Рівненська (o)
|
1:02.80
| кмс
|
| 5
| +1.53
|
4 |
БАШИНСЬКА
Вероніка
| 03
| Житомирська (o)
|
1:03.13
| кмс
|
| 6
| +1.86
|
5 |
ГРЕСЬ
Анастасія
| 03
| Київ (o)
|
1:02.76
| кмс
|
| 4
| +1.49
|
6 |
ВАСИЛЕНКО
Дарья
| 05
| Сумська (o)
|
1:01.27
| кмс
|
| 1
|
|
7 |
БОРЕЙЧУК
Аліна
| 05
| Дніпропетровська (o)
|
1:02.67
| кмс
|
| 3
| +1.40
|
8 |
КОВАЛЬ
Маргарита
| 04
| Київ (o)
|
1:03.42
| кмс
|
| 7
| +2.15
|
|
| Заплив 7
1 |
СОНІЧ
Євгенія
| 04
| Запорізька (o)
|
1:03.46
| кмс
|
| 6
| +2.24
|
2 |
ХАЦАРЕВИЧ
Валерія
| 06
| Запорізька (o)
|
1:03.52
| I
|
| 7
| +2.30
|
3 |
ТИХОНЕНКО
Карина
| 04
| ГОМЕЛЬ (o)
|
1:03.03
| кмс
|
| 5
| +1.81
|
4 |
СПИЧКА
Олена
| 05
| Київ (o)
|
1:02.57
| кмс
|
| 3
| +1.35
|
5 |
ЗГУРСЬКА
Марія
| 05
| Одеська (o)
|
1:02.10
| кмс
|
| 2
| +0.88
|
6 |
ЛАТО
Катерина
| 06
| Київ (o)
|
1:01.22
| кмс
|
| 1
|
|
7 |
МИХАЛЬЧУК
Анастасія
| 03
| Дніпропетровська (o)
|
1:02.74
| кмс
|
| 4
| +1.52
|
8 |
СУЛЕЙМАНОВА
Роксолана
| 07
| Дніпропетровська (o)
|
1:05.73
| I
|
| 8
| +4.51
|
|
| Заплив 8
1 |
ІВАНЕНКО
Владислава
| 06
| Донецька (o)
|
1:05.33
| I
|
| 8
| +4.31
|
2 |
ЛЮБАР
Таїсія
| 06
| Київ (o)
|
1:03.98
| I
|
| 3
| +2.96
|
3 |
ГУБІЙЧУК
Анастасія
| 04
| Рівненська (o)
|
1:03.66
| I
|
| 2
| +2.64
|
4 |
НІКІША
Поліна
| 06
| Дніпропетровська (o)
|
1:01.02
| кмс
|
| 1
|
|
5 |
ПАЛЬОХА
Христина
| 04
| Київ (o)
|
1:04.90
| I
|
| 6
| +3.88
|
6 |
ГРІМАЛЮК
Анастасія
| 06
| Дніпропетровська (o)
|
1:04.81
| I
|
| 5
| +3.79
|
7 |
ПІДДУБНА
Росава
| 05
| Запорізька (o)
|
1:04.36
| I
|
| 4
| +3.34
|
8 |
ГОЛОБОРОДЬКО
Поліна
| 05
| Сумська (o)
|
1:04.93
| I
|
| 7
| +3.91
|
|
| Заплив 9
1 |
ЛУКЯНЕНКО
Поліна
| 03
| Київська (o)
|
1:04.50
| I
|
| 4
| +0.68
|
2 |
ЧЕРЕПЕНЧУК
Анна
| 05
| Київська (o)
|
1:03.82
| I
|
| 1
|
|
3 |
ПЕРЕПЕЛЯТНИК
Мирослава
| 06
| Донецька (o)
|
1:04.81
| I
|
| 5
| +0.99
|
4 |
АНДРОЩУК
Олександра
| 04
| Волинська (o)
|
1:05.46
| I
|
| 7
| +1.64
|
5 |
МАРТИНОВА
Альона
| 07
| Донецька (o)
|
1:04.21
| I
|
| 2
| +0.39
|
6 |
БУРАЧОК
Вікторія
| 07
| Чернівецька (o)
|
1:05.90
| I
|
| 8
| +2.08
|
7 |
ХМЕЛЕВСЬКА
Марія
| 06
| Запорізька (o)
|
1:04.85
| I
|
| 6
| +1.03
|
8 |
КАРАНІКОЛОВА
Катерина
| 06
| Одеська (o)
|
1:04.27
| I
|
| 3
| +0.45
|
|
| Заплив 10
1 |
ШАЛЬНЄВА
Ніка
| 06
| Київ (o)
|
1:06.56
| I
|
| 7
| +3.38
|
2 |
МЕЛЬНИК
Олександра
| 04
| Київ (o)
|
1:03.18
| кмс
|
| 1
|
|
3 |
МІЩЕНКО
Марія
| 06
| Київ (o)
|
1:05.71
| I
|
| 5
| +2.53
|
4 |
БЄЛОУСОВА
Крістіна
| 05
| Дніпропетровська (o)
|
1:05.24
| I
|
| 2
| +2.06
|
5 |
ЧУМАЧЕНКО
Дарина
| 06
| Харківська (o)
|
1:05.57
| I
|
| 4
| +2.39
|
6 |
ДЕНИСЕНКО
Олеся
| 06
| Харківська (o)
|
1:05.91
| I
|
| 6
| +2.73
|
7 |
ПРОТОКОВСЬКА
Діана Марія
| 06
| Тернопільська (o)
|
1:05.36
| I
|
| 3
| +2.18
|
8 |
ОБАРАЗ
Наталія
| 06
| Київська (o)
|
1:07.17
| I
|
| 8
| +3.99
|
|
| Заплив 11
1 |
ЛОБАНОВСЬКА
Ніка
| 05
| Харківська (o)
| Н/С
|
|
|
|
|
2 |
СЕМЕНОВА
Анна
| 06
| Дніпропетровська (o)
|
1:05.61
| I
|
| 2
| +0.31
|
3 |
ГОЛДА
Анастасія
| 05
| Сумська (o)
|
1:09.32
| II
|
| 7
| +4.02
|
4 |
МАЛОЖОН
Богдана
| 06
| Київська (o)
|
1:06.43
| I
|
| 4
| +1.13
|
5 |
КОВАЛЬ
Вікторія
| 05
| Вінницька (o)
|
1:07.37
| I
|
| 6
| +2.07
|
6 |
БЕЛЕБЕЄВА
Маргарита
| 05
| Вінницька (o)
|
1:07.26
| I
|
| 5
| +1.96
|
7 |
БУЗОВСЬКА
Марія
| 06
| Запорізька (o)
|
1:05.65
| I
|
| 3
| +0.35
|
8 |
ХРЕБТАНЬ
Єлизавета
| 06
| Київ (o)
|
1:05.30
| I
|
| 1
|
|
|
| Заплив 12
1 |
МОМОТ
Софія
| 06
| Полтавська (o)
|
1:07.30
| I
|
| 3
| +0.89
|
2 |
АНТОНЯК
Анастасія
| 06
| Івано-Франківська (o)
|
1:09.21
| II
|
| 6
| +2.80
|
3 |
КОРЕЦЬКА
Катерина
| 05
| Миколаївська (o)
|
1:11.72
| II
|
| 8
| +5.31
|
4 |
КОЗЕНЮК
Ванда
| 06
| Житомирська (o)
|
1:06.41
| I
|
| 1
|
|
5 |
ХРУНИК
Ангеліна
| 07
| Тернопільська (o)
|
1:06.98
| I
|
| 2
| +0.57
|
6 |
ПОВАР
Діана
| 06
| Вінницька (o)
|
1:08.83
| II
|
| 5
| +2.42
|
7 |
ГІРАК
Анна
| 05
| Львівська (o)
|
1:08.15
| II
|
| 4
| +1.74
|
8 |
ПЕРЕТЯТЬКО
Каміла
| 06
| Луганська область (o)
|
1:10.60
| II
|
| 7
| +4.19
|
|
| Заплив 13
1 |
|
|
|
|
|
|
|
|
2 |
|
|
|
|
|
|
|
|
3 |
ТОНЕНЬКА
Ірина
| 04
| Хмельницька (o)
|
1:01.23
| кмс
|
| 2
| +0.85
|
4 |
ХОМІНА
Анастасія
| 02
| Одеська (o)
|
1:00.38
| кмс
|
| 1
|
|
5 |
ЧИЧУК
Софія
| 06
| Рівненська (o)
|
1:09.62
| II
|
| 4
| +9.24
|
6 |
ВЕРНИБА
Маргарита
| 05
| Київ (o)
|
1:03.46
| кмс
|
| 3
| +3.08
|
7 |
|
|
|
|
|
|
|
|
8 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
перепливи |
Рекорди
| Рекорд України | 0:54.92 | Дар'я Степанюк | | 30.07.2009 | Чемпіонат світу |
| Юніорський Рекорд України | 0:56.00 | Стандартний час | | | |
| Юнацький Рекорд України | 0:56.00 | Дар'я Степанюк | | 25.03.2007 | Чемпіонат світу |
| Вище досягнення України | 0:57.32 | Дарина Зевіна | | 09.08.2009 | Чемпіонат України | Нормативи
| Збірна команда (основа, дорослі) | 0:55.28 | | | | |
| Збірна команда (основа, 2002 і мол.) | 0:56.73 | | | | |
| Збірна команда (основа, 2005 і мол.) | 0:57.73 | | | | |
| Euro Junior Championship (2003-06) | 0:56.58 | | | | |
|
Розряди | мсмк | 53.74 | мс | 1:00.00 | кмс | 1:03.50 | I | 1:08.00 | II | 1:15.00 | III | 1:25.00 | I юн | 1:37.00 | II юн | 1:49.00 |
|
|
| Заплив 1
(Started: 13:19:12:35) |
1 |
|
|
|
|
|
|
|
|
2 |
|
|
|
|
|
|
|
|
3 |
|
|
|
|
|
|
|
|
4 |
СНІТКО
Карина
| 04
| Харківська (o)
|
57.82
| мс
|
| 1
|
|
5 |
СТЕЦУРІНА
Євгенія
| 05
| Харківська (o)
|
1:00.69
| кмс
|
| 2
| +2.87
|
6 |
|
|
|
|
|
|
|
|
7 |
|
|
|
|
|
|
|
|
8 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
В-фінал |
Рекорди
| Рекорд України | 0:54.92 | Дар'я Степанюк | | 30.07.2009 | Чемпіонат світу |
| Юніорський Рекорд України | 0:56.00 | Стандартний час | | | |
| Юнацький Рекорд України | 0:56.00 | Дар'я Степанюк | | 25.03.2007 | Чемпіонат світу |
| Вище досягнення України | 0:57.32 | Дарина Зевіна | | 09.08.2009 | Чемпіонат України | Нормативи
| Збірна команда (основа, дорослі) | 0:55.28 | | | | |
| Збірна команда (основа, 2002 і мол.) | 0:56.73 | | | | |
| Збірна команда (основа, 2005 і мол.) | 0:57.73 | | | | |
| Euro Junior Championship (2003-06) | 0:56.58 | | | | |
|
Розряди | мсмк | 53.74 | мс | 1:00.00 | кмс | 1:03.50 | I | 1:08.00 | II | 1:15.00 | III | 1:25.00 | I юн | 1:37.00 | II юн | 1:49.00 |
|
|
|
(Started: 17:01:49:46) |
1 |
ЧЕРНИЩУК
Валерія
| 08
| Київ (o)
|
1:00.42
| кмс
|
| 5
| +0.62
|
2 |
ЄРМІШИНА
Єлизавета
| 07
| Київ (o)
|
1:00.38
| кмс
|
| 4
| +0.58
|
3 |
ГУРЕЙКОВА
Марія
| 05
| Харківська (o)
|
1:00.09
| кмс
|
| 2
| +0.29
|
4 |
ЄРМІШИНА
Анастасія
| 06
| Київ (o)
|
1:00.17
| кмс
|
| 3
| +0.37
|
5 |
ДЯЧЕНКО
Олена
| 05
| Полтавська (o)
|
59.80
| мс
|
| 1
|
|
6 |
ЛАКТІНА
Маргарита
| 05
| Запорізька (o)
|
1:01.09
| кмс
|
| 6
| +1.29
|
7 |
НІКІША
Поліна
| 06
| Дніпропетровська (o)
|
1:01.88
| кмс
|
| 8
| +2.08
|
8 |
ЛАТО
Катерина
| 06
| Київ (o)
|
1:01.25
| кмс
|
| 7
| +1.45
|
|
A-фінал |
Рекорди
| Рекорд України | 0:54.92 | Дар'я Степанюк | | 30.07.2009 | Чемпіонат світу |
| Юніорський Рекорд України | 0:56.00 | Стандартний час | | | |
| Юнацький Рекорд України | 0:56.00 | Дар'я Степанюк | | 25.03.2007 | Чемпіонат світу |
| Вище досягнення України | 0:57.32 | Дарина Зевіна | | 09.08.2009 | Чемпіонат України | Нормативи
| Збірна команда (основа, дорослі) | 0:55.28 | | | | |
| Збірна команда (основа, 2002 і мол.) | 0:56.73 | | | | |
| Збірна команда (основа, 2005 і мол.) | 0:57.73 | | | | |
| Euro Junior Championship (2003-06) | 0:56.58 | | | | |
|
Розряди | мсмк | 53.74 | мс | 1:00.00 | кмс | 1:03.50 | I | 1:08.00 | II | 1:15.00 | III | 1:25.00 | I юн | 1:37.00 | II юн | 1:49.00 |
|
|
|
(Started: 17:05:05:33) |
1 |
ТУГАЙ
Валерія
| 03
| Полтавська (o)
|
59.95
| мс
|
| 5
| +2.89
|
2 |
НАГОРНЮК
Христина
| 03
| Рівненська (o)
|
1:00.01
| кмс
|
| 6
| +2.95
|
3 |
ЖУКОВА
Марія
| 03
| Київ (o)
|
58.32
| мс
|
| 3
| +1.26
|
4 |
СНІТКО
Карина
| 04
| Харківська (o)
|
57.06
| мс
|
| 1
|
|
5 |
ВИРВИЧ
Вікторія
| 04
| Дніпропетровська (o)
|
58.16
| мс
|
| 2
| +1.10
|
6 |
КОСТРОМІНА
Вікторія
| 04
| Дніпропетровська (o)
|
58.39
| мс
|
| 4
| +1.33
|
7 |
САВЕНОК
Єлізавета
| 05
| Київ (o)
|
1:00.87
| кмс
|
| 8
| +3.81
|
8 |
СОРОКІНА
Владислава
| 04
| Дніпропетровська (o)
|
1:00.02
| кмс
|
| 7
| +2.96
|
|
|
100 м вільний стиль - юнаки |
попередні запливи |
Рекорди
| Рекорд України | 0:48.26 | Сергій Шевцов | | 27.07.2017 | Чемпіонат світу |
| Юніорський Рекорд України | 0:49.25 | Владислав Бухов | | 05.07.2019 | Чемпіонат Європи юніори |
| Юнацький Рекорд України | 0:50.17 | Сергій Шевцов | | 09.05.2015 | Міжнародні змагання |
| Вище досягнення України | 0:52.29 | Олександр Мороз | | 20.06.2014 | Чемпіонат України | Нормативи
| Збірна команда (основа, дорослі) | 0:49.23 | | | | |
| Збірна команда (основа, 2001 і мол.) | 0:50.96 | | | | |
| Збірна команда (основа, 2004 і мол.) | 0:51.96 | | | | |
| Euro Junior Championship (2002-05) | 0:50.76 | | | | |
|
Розряди | мсмк | 48.34 | мс | 53.50 | кмс | 56.50 | I | 1:01.00 | II | 1:08.00 | III | 1:17.00 | I юн | 1:26.50 | II юн | 1:36.50 |
|
|
| Заплив 1
1 |
КОЛЕСНИКОВ
Микита
| 04
| Запорізька (o)
|
52.75
| мс
|
| 3
| +0.51
|
2 |
ТРОЯНОВСЬКИЙ
Ігор
| 02
| Дніпропетровська (o)
|
53.00
| мс
|
| 5
| +0.76
|
3 |
РУСІН
Данило
| 03
| Рівненська (o)
|
52.76
| мс
|
| 4
| +0.52
|
4 |
РОМАНЮК
Єгор
| 02
| Київська (o)
|
52.27
| мс
|
| 2
| +0.03
|
5 |
СЕЛЕЗНЬОВ
Назар
| 02
| Дніпропетровська (o)
|
52.24
| мс
|
| 1
|
|
6 |
МАЛЄЄВ
Андрій
| 02
| Дніпропетровська (o)
|
54.81
| кмс
|
| 8
| +2.57
|
7 |
СТОРОЖЕВ
Данило
| 02
| Харківська (o)
|
53.38
| мс
|
| 6
| +1.14
|
8 |
БАБІЧЕНКО
Микита
| 02
| Дніпропетровська (o)
|
53.48
| мс
|
| 7
| +1.24
|
|
| Заплив 2
1 |
СТЕБКО
Юрій
| 03
| Дніпропетровська (o)
|
54.68
| кмс
|
| 8
| +3.11
|
2 |
ПЛОСКОНОС
Нікіта
| 02
| Дніпропетровська (o)
|
53.98
| кмс
|
| 7
| +2.41
|
3 |
ЖИРОВ
Микита
| 03
| Донецька (o)
|
53.77
| кмс
|
| 6
| +2.20
|
4 |
ШЕЛІПОВ
Богдан
| 02
| Дніпропетровська (o)
|
51.57
| мс
|
| 1
|
|
5 |
НАУМЕНКО
Вадим
| 03
| Одеська (o)
|
52.80
| мс
|
| 3
| +1.23
|
6 |
ЗАВЕРТАЛЮК
Єгор
| 02
| Київ (o)
|
52.66
| мс
|
| 2
| +1.09
|
7 |
БІЛЕНКО
Володимир
| 02
| Київ (o)
|
53.34
| мс
|
| 4
| +1.77
|
8 |
МАЗУРЕНКО
Ярослав
| 03
| Київ (o)
|
53.50
| мс
|
| 5
| +1.93
|
|
| Заплив 3
1 |
ШТАНЬКО
Володимир
| 02
| Полтавська (o)
|
52.96
| мс
|
| 2
| +1.29
|
2 |
ЧОБОТАР
Артем
| 03
| Дніпропетровська (o)
|
54.03
| кмс
|
| 5
| +2.36
|
3 |
ПЕТРОЧУК
Ілля
| 03
| Волинська (o)
|
54.72
| кмс
|
| 8
| +3.05
|
4 |
БОНДАР
Артем
| 02
| Рівненська (o)
|
51.67
| мс
|
| 1
|
|
5 |
СТАХІР
Олексій
| 02
| Волинська (o)
|
53.12
| мс
|
| 3
| +1.45
|
6 |
МЕНЬШИКОВ
Павло
| 03
| Одеська (o)
|
54.49
| кмс
|
| 7
| +2.82
|
7 |
НЕГОДА
Олег
| 03
| Київська (o)
|
53.64
| кмс
|
| 4
| +1.97
|
8 |
КУЗНЄЦОВ
Микита
| 04
| Дніпропетровська (o)
|
54.27
| кмс
|
| 6
| +2.60
|
|
| Заплив 4
1 |
БОЛДИРЕВ
Мирослав
| 02
| Київ (o)
|
54.32
| кмс
|
| 6
| +1.09
|
2 |
СКОФЕНКО
Денис
| 03
| Харківська (o)
|
53.75
| кмс
|
| 3
| +0.52
|
3 |
КОСЯН
Юрій
| 02
| Одеська (o)
|
53.53
| кмс
|
| 2
| +0.30
|
4 |
СТАНІСЛАВЕНКО
Даніїл
| 03
| Миколаївська (o)
|
53.23
| мс
|
| 1
|
|
5 |
ЖАРІЙ
Денис
| 03
| Київська (o)
|
53.83
| кмс
|
| 4
| +0.60
|
6 |
РАЗГОНОВ
Данило
| 03
| Полтавська (o)
|
54.40
| кмс
|
| 7
| +1.17
|
7 |
БУБОН
Георгій
| 03
| Житомирська (o)
|
54.26
| кмс
|
| 5
| +1.03
|
8 |
ФОКОВ
Єгор
| 03
| Дніпропетровська (o)
|
54.45
| кмс
|
| 8
| +1.22
|
|
| Заплив 5
1 |
ТИМОЩУК
Юрій
| 02
| Київ (o)
|
55.05
| кмс
|
| 3
| +1.15
|
2 |
МАНАКОВ
Артем
| 03
| Київська (o)
|
53.90
| кмс
|
| 1
|
|
3 |
ТУМОЯН
Кірілл
| 04
| Львівська (o)
|
54.68
| кмс
|
| 2
| +0.78
|
4 |
ТАРАНУЩЕНКО
Артем
| 03
| Дніпропетровська (o)
|
56.03
| кмс
|
| 7
| +2.13
|
5 |
ЛИЗОГУБ
Андрій
| 04
| Київська (o)
|
55.76
| кмс
|
| 6
| +1.86
|
6 |
ЖУРБИЦЬКИЙ
Денис
| 02
| Дніпропетровська (o)
|
57.07
| I
|
| 8
| +3.17
|
7 |
ЯРОШЕНКО
Микита
| 03
| Полтавська (o)
|
55.16
| кмс
|
| 4
| +1.26
|
8 |
КРОХМАЛЬОВ
Микита
| 02
| Донецька (o)
|
55.56
| кмс
|
| 5
| +1.66
|
|
| Заплив 6
1 |
ТОКАРЄВ
Нікіта
| 04
| Харківська (o)
|
55.08
| кмс
|
| 6
| +1.66
|
2 |
НОСКО
Андрій
| 02
| Донецька (o)
|
56.60
| I
|
| 8
| +3.18
|
3 |
КОРЕЦЬКИЙ
Михайло
| 02
| Київ (o)
|
54.91
| кмс
|
| 5
| +1.49
|
4 |
САМІЛО
Владислав
| 03
| Львівська (o)
|
53.42
| мс
|
| 1
|
|
5 |
ЖУЛІН
Єгор
| 03
| Київ (o)
|
54.78
| кмс
|
| 4
| +1.36
|
6 |
ЗАХАРЧЕНКО
Денис
| 04
| Одеська (o)
|
54.40
| кмс
|
| 2
| +0.98
|
7 |
РОМАНОВ
Єгор
| 02
| Харківська (o)
|
54.44
| кмс
|
| 3
| +1.02
|
8 |
ЛЕНЬОВ
Антоніо
| 03
| Київ (o)
|
55.62
| кмс
|
| 7
| +2.20
|
|
| Заплив 7
1 |
УШАКОВ
Дмитро
| 04
| Харківська (o)
|
53.89
| кмс
|
| 2
| +1.14
|
2 |
ГОРЯЧКО
Михайло
| 03
| Київ (o)
|
54.86
| кмс
|
| 4
| +2.11
|
3 |
ВОРОНА
Антон
| 03
| Київ (o)
|
55.80
| кмс
|
| 5
| +3.05
|
4 |
ЖУРБЕЙ
Максим
| 03
| Житомирська (o)
|
57.56
| I
|
| 8
| +4.81
|
5 |
ЛИСОБЕЙ
Сергій
| 03
| Тернопільська (o)
|
54.57
| кмс
|
| 3
| +1.82
|
6 |
ЖОВТКО
Юрій
| 05
| Рівненська (o)
|
52.75
| мс
|
| 1
|
|
7 |
ТЕРЕЩУК
Даніїл
| 02
| Донецька (o)
|
56.51
| I
|
| 6
| +3.76
|
8 |
КАЗНАЧЕЄВ
Дмитро
| 03
| Донецька (o)
|
56.67
| I
|
| 7
| +3.92
|
|
| Заплив 8
1 |
ЖУРАВЛЬОВ
Дмитро
| 03
| Донецька (o)
|
57.89
| I
|
| 7
| +4.57
|
2 |
СУЛТАНОВ
Ілля
| 03
| Тернопільська (o)
|
55.31
| кмс
|
| 4
| +1.99
|
3 |
САЛЕГ
Абдурахман
| 04
| Тернопільська (o)
|
53.32
| мс
|
| 1
|
|
4 |
ГРЕБЕНКІН
Артем
| 03
| Київ (o)
|
54.90
| кмс
|
| 2
| +1.58
|
5 |
ЖЕЛТЯКОВ
Олександр
| 05
| Дніпропетровська (o)
|
59.04
| I
|
| 8
| +5.72
|
6 |
СТУПАК
Артем
| 04
| Київ (o)
|
55.54
| кмс
|
| 5
| +2.22
|
7 |
ЛЬОТКОВСЬКИЙ
Максим
| 04
| Тернопільська (o)
|
56.20
| кмс
|
| 6
| +2.88
|
8 |
ГОСПОДАРІК
Марк
| 03
| Дніпропетровська (o)
|
55.21
| кмс
|
| 3
| +1.89
|
|
| Заплив 9
1 |
ТРОХАНЧУК
Максим
| 04
| Київ (o)
|
55.21
| кмс
|
| 2
| +0.87
|
2 |
БРОВКО
Данило
| 04
| Дніпропетровська (o)
|
55.26
| кмс
|
| 3
| +0.92
|
3 |
ДОРОШЕНКО
Юрій
| 04
| Київська (o)
|
56.09
| кмс
|
| 7
| +1.75
|
4 |
РЯБІНІН
Андрій
| 03
| Дніпропетровська (o)
|
56.47
| кмс
|
| 8
| +2.13
|
5 |
РЕТИНСЬКИЙ
Єгор
| 03
| Київська (o)
|
55.34
| кмс
|
| 4
| +1.00
|
6 |
БУШУЄВ
Євгеній
| 02
| Полтавська (o)
|
55.57
| кмс
|
| 6
| +1.23
|
7 |
БІЛЕЦЬКИЙ
Ілля
| 05
| Дніпропетровська (o)
|
54.34
| кмс
|
| 1
|
|
8 |
ЛЕБЕДЄВ
Денис
| 05
| Запорізька (o)
|
55.52
| кмс
|
| 5
| +1.18
|
|
| Заплив 10
1 |
СТРІЛЕЦЬКИЙ
Олександр
| 05
| Чернівецька (o)
|
56.05
| кмс
|
| 4
| +1.71
|
2 |
ЧОБАНЯН
Данило
| 04
| Донецька (o)
|
57.05
| I
|
| 7
| +2.71
|
3 |
КОСТЕНКО
Кірілл
| 03
| Харківська (o)
|
54.43
| кмс
|
| 2
| +0.09
|
4 |
ЗІНКОВСЬКИЙ
Нестор
| 05
| Івано-Франківська (o)
|
54.57
| кмс
|
| 3
| +0.23
|
5 |
ШЕВЧЕНКО
Олег
| 04
| Київська (o)
|
57.41
| I
|
| 8
| +3.07
|
6 |
ТЕРЕНТЬЄВ
Микита
| 05
| Запорізька (o)
|
54.34
| кмс
|
| 1
|
|
7 |
БАРАНЮК
Владислав
| 04
| Миколаївська (o)
|
56.50
| кмс
|
| 6
| +2.16
|
8 |
СКОПИК
Гліб
| 03
| Київ (o)
|
56.14
| кмс
|
| 5
| +1.80
|
|
| Заплив 11
1 |
ГАЛАЙЧУК
Іван
| 05
| Київ (o)
|
55.66
| кмс
|
| 3
| +1.77
|
2 |
ЛЮБАРЩУК
Владислав
| 04
| Запорізька (o)
|
56.34
| кмс
|
| 6
| +2.45
|
3 |
ВЛАСОВ
Михайло
| 04
| Харківська (o)
|
56.45
| кмс
|
| 7
| +2.56
|
4 |
ГУМЕНЮК
Володимир
| 02
| Одеська (o)
|
55.49
| кмс
|
| 2
| +1.60
|
5 |
БОРИСЕНКО
Микита
| 02
| Київ (o)
|
55.92
| кмс
|
| 4
| +2.03
|
6 |
ІВАНЮК
Михайло
| 04
| Київська (o)
|
56.22
| кмс
|
| 5
| +2.33
|
7 |
ТУЛУПОВ
Володимир
| 04
| Запорізька (o)
|
53.89
| кмс
|
| 1
|
|
8 |
СЛОБОДЯНЮК
Олексій
| 03
| Запорізька (o)
|
56.85
| I
|
| 8
| +2.96
|
|
| Заплив 12
1 |
ЗАСЯДЬКО
Нікіта
| 05
| Харківська (o)
|
56.39
| кмс
|
| 3
| +0.60
|
2 |
ХОМЕНКО
Микита
| 03
| Київ (o)
|
55.89
| кмс
|
| 2
| +0.10
|
3 |
ЧЕРНЯКОВ
Илья
| 05
| ГОМЕЛЬ (o)
|
57.58
| I
|
| 8
| +1.79
|
4 |
ПРОЦЕНКО
Іван
| 05
| Донецька (o)
|
57.39
| I
|
| 7
| +1.60
|
5 |
СВИЩ
Володимир
| 04
| Львівська (o)
|
57.00
| I
|
| 6
| +1.21
|
6 |
ПАПРОЦЬКИЙ
Олександр
| 03
| Тернопільська (o)
|
56.44
| кмс
|
| 4
| +0.65
|
7 |
АНІСІМОВ
Ілля
| 03
| Дніпропетровська (o)
|
55.79
| кмс
|
| 1
|
|
8 |
ДЕНИСЕНКО
Іван
| 04
| Київська (o)
|
56.48
| кмс
|
| 5
| +0.69
|
|
| Заплив 13
1 |
ФУРМАН
Іван
| 04
| Хмельницька (o)
|
55.69
| кмс
|
| 2
| +0.46
|
2 |
ЖИЛЕНКО
Єгор
| 05
| Полтавська (o)
|
56.50
| кмс
|
| 4
| +1.27
|
3 |
ФІЛІППОВСЬКИЙ
Єлисей
| 03
| Запорізька (o)
|
57.96
| I
|
| 8
| +2.73
|
4 |
ІВАНОВ
Родіон
| 04
| Одеська (o)
|
57.66
| I
|
| 7
| +2.43
|
5 |
ТЕСЛЕНКО
Тарас
| 05
| Київ (o)
|
56.84
| I
|
| 6
| +1.61
|
6 |
ЧИЖОВ
Владислав
| 05
| Київ (o)
|
56.43
| кмс
|
| 3
| +1.20
|
7 |
НІКУЛІН
Денис
| 05
| Харківська (o)
|
55.23
| кмс
|
| 1
|
|
8 |
ШАБАНОВ
Антон
| 05
| Київ (o)
|
56.64
| I
|
| 5
| +1.41
|
|
| Заплив 14
1 |
СУКНІНОВ
Тимур
| 04
| Харківська (o)
|
56.63
| I
|
| 2
| +0.19
|
2 |
АНТОНЮК
Владислав
| 02
| Вінницька (o)
|
59.03
| I
|
| 8
| +2.59
|
3 |
АТАЛЬСЬКИЙ
Віталій
| 04
| Тернопільська (o)
|
56.44
| кмс
|
| 1
|
|
4 |
БЄЛУГІН
Олександр
| 04
| Вінницька (o)
|
56.73
| I
|
| 4
| +0.29
|
5 |
ЯКОВЛЕВ
Ігор
| 04
| Київська (o)
|
56.66
| I
|
| 3
| +0.22
|
6 |
БІЛИЙ
Ілля
| 04
| Сумська (o)
|
57.35
| I
|
| 6
| +0.91
|
7 |
ГОВТВЯН
Данііл
| 05
| Запорізька (o)
|
57.33
| I
|
| 5
| +0.89
|
8 |
ПЕНДЮРА
Віктор
| 04
| Полтавська (o)
|
57.47
| I
|
| 7
| +1.03
|
|
| Заплив 15
1 |
ГАЛЬПЕРІН
Максим
| 05
| Дніпропетровська (o)
|
57.35
| I
|
| 1
|
|
2 |
УСЕНКО
Тимофій
| 04
| Полтавська (o)
|
58.73
| I
|
| 8
| +1.38
|
3 |
ШЕКІН
Олександр
| 05
| Харківська (o)
|
58.62
| I
|
| 7
| +1.27
|
4 |
КОЛОСОК
Павло
| 05
| Запорізька (o)
|
57.45
| I
|
| 2
| +0.10
|
5 |
ФЕРЕНЧУК
Олександр
| 03
| Рівненська (o)
|
58.14
| I
|
| 4
| +0.79
|
6 |
ГАВРИШ
Володимир
| 05
| Київ (o)
|
57.64
| I
|
| 3
| +0.29
|
7 |
ГІРІН
Артем
| 05
| Донецька (o)
|
58.18
| I
|
| 5
| +0.83
|
8 |
ХАРЛАМОВ
Гліб
| 04
| Донецька (o)
|
58.37
| I
|
| 6
| +1.02
|
|
| Заплив 16
1 |
СТАРОВ
Данило
| 04
| Харківська (o)
|
58.30
| I
|
| 3
| +0.50
|
2 |
ШЕПЕЛЬ
Роман
| 05
| Миколаївська (o)
|
58.58
| I
|
| 6
| +0.78
|
3 |
ІВАНУЩИК
Денис
| 05
| Миколаївська (o)
|
58.48
| I
|
| 5
| +0.68
|
4 |
МАРТИНЮК
Ілля
| 05
| Миколаївська (o)
|
59.61
| I
|
| 8
| +1.81
|
5 |
ПЯТНОЧКО
Влад
| 04
| Львівська (o)
|
58.38
| I
|
| 4
| +0.58
|
6 |
ІВАНОВ
Іван
| 05
| Сумська (o)
|
57.97
| I
|
| 2
| +0.17
|
7 |
БЕЗПЕРСТОВ
Роман
| 04
| Полтавська (o)
|
59.44
| I
|
| 7
| +1.64
|
8 |
АНДРОС
Ігор
| 04
| Запорізька (o)
|
57.80
| I
|
| 1
|
|
|
| Заплив 17
1 |
ПІЩУЛІН
Олександр
| 05
| Запорізька (o)
|
58.15
| I
|
| 3
| +1.48
|
2 |
АРТЮХ
Данило
| 04
| Чернігівська (o)
|
58.26
| I
|
| 5
| +1.59
|
3 |
САВЧЕНКО
Микола
| 04
| Миколаївська (o)
|
58.44
| I
|
| 6
| +1.77
|
4 |
ТРУХІН
Марк
| 04
| Донецька (o)
|
1:00.45
| I
|
| 8
| +3.78
|
5 |
ПОЛЯКОВ
Андрій
| 05
| Запорізька (o)
|
58.21
| I
|
| 4
| +1.54
|
6 |
ОЧЕРЕДЬКО
Макар
| 04
| Київ (o)
|
56.67
| I
|
| 1
|
|
7 |
МАКОВІЙЧУК
Ігор
| 03
| Чернівецька (o)
|
59.68
| I
|
| 7
| +3.01
|
8 |
НЕЧИДЮК
Максим
| 06
| Рівненська (o)
|
57.30
| I
|
| 2
| +0.63
|
|
| Заплив 18
1 |
ОЛЕШКО
Владислав
| 04
| Харківська (o)
|
1:00.94
| I
|
| 8
| +5.01
|
2 |
ПОДУНАЙ
Владислав
| 03
| Вінницька (o)
|
58.92
| I
|
| 6
| +2.99
|
3 |
САХАРУК
Олексій
| 04
| Кіровоградська (o)
|
57.41
| I
|
| 3
| +1.48
|
4 |
САВЧУК
Максим
| 04
| Вінницька (o)
|
59.35
| I
|
| 7
| +3.42
|
5 |
САРАПІН
Данііл
| 05
| Волинська (o)
|
55.93
| кмс
|
| 1
|
|
6 |
МАЗУР
Олександр
| 04
| Київ (o)
|
57.57
| I
|
| 4
| +1.64
|
7 |
ШИЛІНІН
Руслан
| 04
| Дніпропетровська (o)
|
57.71
| I
|
| 5
| +1.78
|
8 |
ЛУТИЦЬКИЙ
Єгор
| 04
| Київ (o)
|
57.02
| I
|
| 2
| +1.09
|
|
| Заплив 19
1 |
НАКОНЕЧНИЙ
Денис
| 02
| Київ (o)
|
55.73
| кмс
|
| 1
|
|
2 |
ЮСЬКІВ
Йонатан
| 04
| Львівська (o)
|
1:00.15
| I
|
| 7
| +4.42
|
3 |
КРИСТОПЧУК
Тарас
| 04
| Рівненська (o)
|
56.38
| кмс
|
| 2
| +0.65
|
4 |
ФІЛІПОВИЧ
Олексій
| 03
| Вінницька (o)
|
58.25
| I
|
| 4
| +2.52
|
5 |
СОБОЛЄВ
Єгор
| 04
| Дніпропетровська (o)
|
58.11
| I
|
| 3
| +2.38
|
6 |
МАСНИЙ
Захар
| 05
| Київська (o)
|
58.58
| I
|
| 5
| +2.85
|
7 |
ГРАБКО
Іван
| 05
| Полтавська (o)
|
59.87
| I
|
| 6
| +4.14
|
8 |
КУЗНЄЦОВ
Єлисей
| 04
| Одеська (o)
|
1:01.55
| II
|
| 8
| +5.82
|
|
| Заплив 20
1 |
ВЄРЄМІЄВ
Максім
| 05
| Київська (o)
|
1:01.44
| II
|
| 6
| +4.85
|
2 |
БОЛДИРЄВ
Тимофій
| 05
| Одеська (o)
|
59.22
| I
|
| 4
| +2.63
|
3 |
ІВАНОВ
Денис
| 04
| Кіровоградська (o)
|
1:00.25
| I
|
| 5
| +3.66
|
4 |
УЗУНОВ
Руслан
| 06
| Миколаївська (o)
|
1:02.06
| II
|
| 7
| +5.47
|
5 |
СОКОЛОВ
Андрій
| 05
| Дніпропетровська (o)
|
58.14
| I
|
| 2
| +1.55
|
6 |
КОВАЛЬОВ
Арсеній
| 04
| Чернігівська (o)
|
56.59
| I
|
| 1
|
|
7 |
ВЕСЕЛОВСЬКИЙ
Михайло
| 04
| Тернопільська (o)
|
58.54
| I
|
| 3
| +1.95
|
8 |
ЛОГВІНЕНКО
Станіслав
| 05
| Дніпропетровська (o)
|
1:02.56
| II
|
| 8
| +5.97
|
|
| Заплив 21
1 |
НАУМОВ
Святослав
| 05
| Сумська (o)
|
1:02.43
| II
|
| 6
| +3.14
|
2 |
БАНДРІВСЬКИЙ
Павло
| 04
| Львівська (o)
|
1:01.57
| II
|
| 4
| +2.28
|
3 |
КУЛЬЧИНСЬКИЙ
Ілля
| 04
| Волинська (o)
|
59.29
| I
|
| 1
|
|
4 |
ПІНЧУК
Олександр
| 05
| Волинська (o)
| Н/С
|
|
|
|
|
5 |
НІКОЛАЄНКО
Олексій
| 05
| Дніпропетровська (o)
|
1:00.36
| I
|
| 2
| +1.07
|
6 |
ДУБИНА
Тарас
| 05
| Івано-Франківська (o)
|
1:01.40
| II
|
| 3
| +2.11
|
7 |
ТАРАС
Олег
| 04
| Львівська (o)
|
1:02.60
| II
|
| 7
| +3.31
|
8 |
КОЗАЧЕНКО
Володимир
| 05
| Одеська (o)
|
1:01.82
| II
|
| 5
| +2.53
|
|
| Заплив 22
1 |
ТКАЧ
Микола
| 05
| Івано-Франківська (o)
|
1:01.83
| II
|
| 6
| +10.27
|
2 |
НАСТЕЧКО
Владислав
| 01
| Харківська (o)
|
56.36
| кмс
|
| 2
| +4.80
|
3 |
КОРЖ
Дмитрій
| 04
| Київ (o)
|
59.24
| I
|
| 3
| +7.68
|
4 |
ГУЛЬКО
Ярослав
| 05
| Хмельницька (o)
|
1:05.00
| II
|
| 7
| +13.44
|
5 |
ЛУЦЕНКО
Владислав
| 05
| Вінницька (o)
|
1:01.01
| II
|
| 5
| +9.45
|
6 |
ЖУК
Максим
| 05
| Вінницька (o)
|
1:05.69
| II
|
| 8
| +14.13
|
7 |
НЕСТЕРКІН
Валентин
| 01
| Харківська (o)
|
51.56
| мс
|
| 1
|
|
8 |
ЗИЗА
Денис
| 04
| Волинська (o)
|
1:00.76
| I
|
| 4
| +9.20
|
|
| Заплив 23
1 |
КОРСУН
Дмитро
| 05
| Харківська (o)
| Н/С
|
|
|
|
|
2 |
МЯКУШКО
Владислав
| 05
| Луганська область (o)
|
1:03.91
| II
|
| 4
| +4.82
|
3 |
КІБАЛЬЧУК
Сергій
| 06
| Луганська область (o)
|
1:05.13
| II
|
| 5
| +6.04
|
4 |
ЛАГУТІН
Ілля
| 05
| Волинська (o)
|
1:03.04
| II
|
| 3
| +3.95
|
5 |
ГНАТЮК
Даніїл
| 06
| Донецька (o)
|
59.09
| I
|
| 1
|
|
6 |
МОТАЄВ
Олександр
| 05
| Луганська область (o)
|
1:05.44
| II
|
| 6
| +6.35
|
7 |
СЕМИДЄТНОВ
Віктор
| 04
| Одеська (o)
|
1:00.91
| I
|
| 2
| +1.82
|
8 |
СНЄГІРЬОВ
Максим
| 04
| Херсонська (o)
|
1:14.07
| III
|
| 7
| +14.98
|
|
В-фінал |
Рекорди
| Рекорд України | 0:48.26 | Сергій Шевцов | | 27.07.2017 | Чемпіонат світу |
| Юніорський Рекорд України | 0:49.25 | Владислав Бухов | | 05.07.2019 | Чемпіонат Європи юніори |
| Юнацький Рекорд України | 0:50.17 | Сергій Шевцов | | 09.05.2015 | Міжнародні змагання |
| Вище досягнення України | 0:52.29 | Олександр Мороз | | 20.06.2014 | Чемпіонат України | Нормативи
| Збірна команда (основа, дорослі) | 0:49.23 | | | | |
| Збірна команда (основа, 2001 і мол.) | 0:50.96 | | | | |
| Збірна команда (основа, 2004 і мол.) | 0:51.96 | | | | |
| Euro Junior Championship (2002-05) | 0:50.76 | | | | |
|
Розряди | мсмк | 48.34 | мс | 53.50 | кмс | 56.50 | I | 1:01.00 | II | 1:08.00 | III | 1:17.00 | I юн | 1:26.50 | II юн | 1:36.50 |
|
|
|
(Started: 17:09:01:58) |
1 |
ЗАХАРЧЕНКО
Денис
| 04
| Одеська (o)
|
54.31
| кмс
|
| 4
| +0.29
|
2 |
БІЛЕЦЬКИЙ
Ілля
| 05
| Дніпропетровська (o)
|
55.39
| кмс
|
| 8
| +1.37
|
3 |
УШАКОВ
Дмитро
| 04
| Харківська (o)
|
54.69
| кмс
|
| 7
| +0.67
|
4 |
САЛЕГ
Абдурахман
| 04
| Тернопільська (o)
|
54.02
| кмс
|
| 1
|
|
5 |
ТУЛУПОВ
Володимир
| 04
| Запорізька (o)
|
54.42
| кмс
|
| 5
| +0.40
|
6 |
КУЗНЄЦОВ
Микита
| 04
| Дніпропетровська (o)
|
54.18
| кмс
|
| 2
| +0.16
|
7 |
ТЕРЕНТЬЄВ
Микита
| 05
| Запорізька (o)
|
54.45
| кмс
|
| 6
| +0.43
|
8 |
ЗІНКОВСЬКИЙ
Нестор
| 05
| Івано-Франківська (o)
|
54.24
| кмс
|
| 3
| +0.22
|
|
A-фінал |
Рекорди
| Рекорд України | 0:48.26 | Сергій Шевцов | | 27.07.2017 | Чемпіонат світу |
| Юніорський Рекорд України | 0:49.25 | Владислав Бухов | | 05.07.2019 | Чемпіонат Європи юніори |
| Юнацький Рекорд України | 0:50.17 | Сергій Шевцов | | 09.05.2015 | Міжнародні змагання |
| Вище досягнення України | 0:52.29 | Олександр Мороз | | 20.06.2014 | Чемпіонат України | Нормативи
| Збірна команда (основа, дорослі) | 0:49.23 | | | | |
| Збірна команда (основа, 2001 і мол.) | 0:50.96 | | | | |
| Збірна команда (основа, 2004 і мол.) | 0:51.96 | | | | |
| Euro Junior Championship (2002-05) | 0:50.76 | | | | |
|
Розряди | мсмк | 48.34 | мс | 53.50 | кмс | 56.50 | I | 1:01.00 | II | 1:08.00 | III | 1:17.00 | I юн | 1:26.50 | II юн | 1:36.50 |
|
|
|
(Started: 17:12:18:19) |
1 |
КОЛЕСНИКОВ
Микита
| 04
| Запорізька (o)
|
52.39
| мс
|
| 4
| +1.38
|
2 |
ЗАВЕРТАЛЮК
Єгор
| 02
| Київ (o)
|
52.81
| мс
|
| 7
| +1.80
|
3 |
СЕЛЕЗНЬОВ
Назар
| 02
| Дніпропетровська (o)
|
52.39
| мс
|
| 4
| +1.38
|
4 |
ШЕЛІПОВ
Богдан
| 02
| Дніпропетровська (o)
|
51.63
| мс
|
| 3
| +0.62
|
5 |
БОНДАР
Артем
| 02
| Рівненська (o)
|
51.30
| мс
|
| 2
| +0.29
|
6 |
РОМАНЮК
Єгор
| 02
| Київська (o)
|
51.01
| мс
|
| 1
|
|
7 |
ЖОВТКО
Юрій
| 05
| Рівненська (o)
|
53.24
| мс
|
| 8
| +2.23
|
8 |
РУСІН
Данило
| 03
| Рівненська (o)
|
52.39
| мс
|
| 4
| +1.38
|
|
|
400 м комплексне плавання - дівчата |
попередні запливи |
Рекорди
| Рекорд України | 4:33.59 | Яна Клочкова | | 16.09.2000 | Олімпійські ігри |
| Юніорський Рекорд України | 4:38.14 | Стандартний час | | | |
| Юнацький Рекорд України | 4:38.14 | Яна Клочкова | | 26.07.1999 | Чемпіонат Європи |
| Вище досягнення України | 4:43.79 | Яна Клочкова | | 31.07.1997 | Чемпіонат Європи (юн) | Нормативи
| Збірна команда (основа, дорослі) | 4:49.43 | | | | |
| Збірна команда (основа, 2002 і мол.) | 4:55.26 | | | | |
| Збірна команда (основа, 2005 і мол.) | 4:59.26 | | | | |
| Euro Junior Championship (2003-06) | 4:52.13 | | | | |
|
Розряди | мсмк | 4:39.35 | мс | 5:09.00 | кмс | 5:26.00 | I | 5:51.00 | II | 6:31.00 | III | 7:22.00 |
|
|
| Заплив 1
1 |
БІСЛІМАКІ
Марина
| 05
| Одеська (o)
|
5:51.37
| II
|
| 7
| +38.95
|
2 |
ЩЕРБАКОВА
Єлізавєта
| 06
| Київська (o)
|
5:30.23
| I
|
| 6
| +17.81
|
3 |
ДЬЯЧЕНКО
Марія
| 05
| Полтавська (o)
|
5:23.18
| кмс
|
| 3
| +10.76
|
4 |
ОСТАПУХА
Катерина
| 04
| Дніпропетровська (o)
|
5:12.42
| кмс
|
| 1
|
|
5 |
МАНІКО
Ніколь
| 06
| Закарпатська (o)
|
5:16.42
| кмс
|
| 2
| +4.00
|
6 |
КЛИМЕНКО
Єлізавета
| 03
| Київ (o)
|
5:28.78
| I
|
| 4
| +16.36
|
7 |
ТКАЧЕНКО
Злата
| 06
| Дніпропетровська (o)
|
5:29.53
| I
|
| 5
| +17.11
|
8 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
| Заплив 2
1 |
ШАХРАЙ
Олена
| 06
| Чернівецька (o)
| Н/С
|
|
|
|
|
2 |
РОМАН
Марія
| 06
| Харківська (o)
|
5:45.72
| I
|
| 6
| +26.51
|
3 |
ЗАГОРОВСЬКА
Анна
| 07
| Дніпропетровська (o)
|
5:36.69
| I
|
| 5
| +17.48
|
4 |
СТЕЛЬМАХ
Ніколь
| 04
| Рівненська (o)
|
5:22.21
| кмс
|
| 2
| +3.00
|
5 |
ТКАЧЕНКО
Аліна
| 05
| Дніпропетровська (o)
|
5:19.21
| кмс
|
| 1
|
|
6 |
ТЮТЮННИК
Софія
| 05
| Дніпропетровська (o)
|
5:26.40
| I
|
| 3
| +7.19
|
7 |
КОРОЛЬОВА
Катерина
| 06
| Херсонська (o)
|
5:30.39
| I
|
| 4
| +11.18
|
8 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
| Заплив 3
1 |
ЛУКЯНЕНКО
Іванна
| 05
| Київська (o)
|
6:03.96
| II
|
| 7
| +48.86
|
2 |
АФАНАСЬЄВА
Тетяна
| 08
| Дніпропетровська (o)
|
5:19.02
| кмс
|
| 3
| +3.92
|
3 |
БАЛАЧІНА
Дарина
| 04
| Київська (o)
|
5:26.51
| I
|
| 4
| +11.41
|
4 |
ДОЛАВРУК
Яна
| 05
| Київська (o)
|
5:18.69
| кмс
|
| 2
| +3.59
|
5 |
КИРИК
Ніна
| 04
| Рівненська (o)
|
5:15.10
| кмс
|
| 1
|
|
6 |
ТУГАЙ
Валерія
| 03
| Полтавська (o)
|
5:40.89
| I
|
| 5
| +25.79
|
7 |
|
|
|
|
|
|
|
|
8 |
КОНДРАТЮК
Вікторія
| 06
| Рівненська (o)
|
5:46.50
| I
|
| 6
| +31.40
|
|
A-фінал |
Рекорди
| Рекорд України | 4:33.59 | Яна Клочкова | | 16.09.2000 | Олімпійські ігри |
| Юніорський Рекорд України | 4:38.14 | Стандартний час | | | |
| Юнацький Рекорд України | 4:38.14 | Яна Клочкова | | 26.07.1999 | Чемпіонат Європи |
| Вище досягнення України | 4:43.79 | Яна Клочкова | | 31.07.1997 | Чемпіонат Європи (юн) | Нормативи
| Збірна команда (основа, дорослі) | 4:49.43 | | | | |
| Збірна команда (основа, 2002 і мол.) | 4:55.26 | | | | |
| Збірна команда (основа, 2005 і мол.) | 4:59.26 | | | | |
| Euro Junior Championship (2003-06) | 4:52.13 | | | | |
|
Розряди | мсмк | 4:39.35 | мс | 5:09.00 | кмс | 5:26.00 | I | 5:51.00 | II | 6:31.00 | III | 7:22.00 |
|
|
|
(Started: 17:15:30:74) |
1 |
ДЬЯЧЕНКО
Марія
| 05
| Полтавська (o)
|
5:08.65
| мс
|
| 2
| +0.64
|
2 |
АФАНАСЬЄВА
Тетяна
| 08
| Дніпропетровська (o)
|
5:22.81
| кмс
|
| 7
| +14.80
|
3 |
МАНІКО
Ніколь
| 06
| Закарпатська (o)
|
5:14.23
| кмс
|
| 4
| +6.22
|
4 |
ОСТАПУХА
Катерина
| 04
| Дніпропетровська (o)
|
5:08.01
| мс
|
| 1
|
|
5 |
КИРИК
Ніна
| 04
| Рівненська (o)
|
5:11.69
| кмс
|
| 3
| +3.68
|
6 |
ДОЛАВРУК
Яна
| 05
| Київська (o)
|
5:21.62
| кмс
|
| 6
| +13.61
|
7 |
СТЕЛЬМАХ
Ніколь
| 04
| Рівненська (o)
|
5:20.25
| кмс
|
| 5
| +12.24
|
8 |
ТЮТЮННИК
Софія
| 05
| Дніпропетровська (o)
|
5:25.33
| кмс
|
| 8
| +17.32
|
|
|
400 м комплексне плавання - юнаки |
попередні запливи |
Рекорди
| Рекорд України | 4:15.64 | Максим Шемберев | | 18.08.2011 | Чемпіонат світу (юн) |
| Юніорський Рекорд України | 4:15.64 | Стандартний час | | | |
| Юнацький Рекорд України | 4:20.46 | Максим Шемберев | | 18.07.2010 | Чемпіонат Європи (юн) |
| Вище досягнення України | 4:32.18 | Георгій Лукашев | | 22.11.2018 | Чемпіонат України (юнр) | Нормативи
| Збірна команда (основа, дорослі) | 4:20.54 | | | | |
| Збірна команда (основа, 2001 і мол.) | 4:28.91 | | | | |
| Збірна команда (основа, 2004 і мол.) | 4:32.91 | | | | |
| Euro Junior Championship (2002-05) | 4:27.44 | | | | |
|
Розряди | мсмк | 4:14.79 | мс | 4:42.00 | кмс | 4:58.00 | I | 5:21.00 | II | 5:57.00 | III | 6:43.00 |
|
|
| Заплив 1
1 |
ЮЗВА
Максим
| 03
| Волинська (o)
|
4:58.13
| I
|
| 8
| +26.62
|
2 |
МЕЛЬНИЧЕНКО
Олександр
| 03
| Рівненська (o)
|
4:47.47
| кмс
|
| 4
| +15.96
|
3 |
ГЕРАЩЕНКО
Назар
| 04
| Дніпропетровська (o)
|
4:46.27
| кмс
|
| 3
| +14.76
|
4 |
КЕСІЛЬ
Денис
| 00
| Дніпропетровська (o)
|
4:31.51
| мс
| П/К
| 1
|
|
5 |
ГЕРГЕЛЬ
Олександр
| 02
| Дніпропетровська (o)
|
4:36.29
| мс
|
| 2
| +4.78
|
6 |
ВЕРХОТУРОВ
Юрій
| 03
| Рівненська (o)
|
4:52.19
| кмс
|
| 5
| +20.68
|
7 |
БЕНДЮЖЕНКО
Михайло
| 05
| Дніпропетровська (o)
|
4:54.01
| кмс
|
| 6
| +22.50
|
8 |
СОКИРКА
Богдан
| 04
| Київська (o)
|
4:54.10
| кмс
|
| 7
| +22.59
|
|
| Заплив 2
1 |
КОРЖ
Дмитрій
| 04
| Київ (o)
|
4:54.79
| кмс
|
| 7
| +26.95
|
2 |
ПОСТОЛОВ
Богдан
| 04
| Дніпропетровська (o)
|
4:52.91
| кмс
|
| 5
| +25.07
|
3 |
ХАДЖИНОВ
Олександр
| 05
| Донецька (o)
|
4:50.43
| кмс
|
| 4
| +22.59
|
4 |
ГОЛУБНИЧИЙ
Максим
| 02
| Харківська (o)
|
4:27.84
| мс
|
| 1
|
|
5 |
ЧИСТЯКОВ
Євген
| 02
| Рівненська (o)
|
4:43.98
| кмс
|
| 2
| +16.14
|
6 |
ЧОБАНЯН
Данило
| 04
| Донецька (o)
|
4:45.88
| кмс
|
| 3
| +18.04
|
7 |
ОЛЬХОВІК
Ян
| 04
| Дніпропетровська (o)
|
4:53.92
| кмс
|
| 6
| +26.08
|
8 |
ПРОЦЕНКО
Максим
| 05
| Харківська (o)
|
5:12.50
| I
|
| 8
| +44.66
|
|
| Заплив 3
1 |
МАЗУР
Олександр
| 04
| Київ (o)
|
5:09.47
| I
|
| 8
| +37.41
|
2 |
ГРАБАРОВ
Олексій
| 05
| Одеська (o)
|
4:44.98
| кмс
|
| 3
| +12.92
|
3 |
ШАМЯН
Артем
| 02
| Миколаївська (o)
|
4:43.80
| кмс
|
| 2
| +11.74
|
4 |
ЛУКАШЕВ
Георгій
| 04
| Львівська (o)
|
4:32.06
| мс
|
| 1
|
|
5 |
ЗАГРОДСЬКИЙ
Павло
| 03
| Запорізька (o)
|
4:50.58
| кмс
|
| 5
| +18.52
|
6 |
ТЕРЕЩУК
Даніїл
| 02
| Донецька (o)
|
4:52.32
| кмс
|
| 6
| +20.26
|
7 |
УСОВ
Марат
| 05
| Київ (o)
|
4:49.75
| кмс
|
| 4
| +17.69
|
8 |
ШАРАПІН
Платон
| 04
| Київ (o)
|
5:02.64
| I
|
| 7
| +30.58
|
|
| Заплив 4
1 |
ГУРЄВ
Даніл
| 05
| Дніпропетровська (o)
| Н/С
|
|
|
|
|
2 |
ОНИЩЕНКО
Денис
| 04
| Харківська (o)
|
5:03.48
| I
|
| 4
| +8.47
|
3 |
УНУКОВИЧ
Володимир
| 05
| Донецька (o)
|
5:07.32
| I
|
| 5
| +12.31
|
4 |
КРАЛЯ
Павло
| 04
| Рівненська (o)
|
4:55.01
| кмс
|
| 1
|
|
5 |
ШПАК
Андрій
| 04
| Волинська (o)
|
5:03.11
| I
|
| 3
| +8.10
|
6 |
ГАЛЬПЕРІН
Максим
| 05
| Дніпропетровська (o)
|
4:59.71
| I
|
| 2
| +4.70
|
7 |
КАЗІОНОВ
Максим
| 02
| Хмельницька (o)
|
5:13.48
| I
|
| 7
| +18.47
|
8 |
ЗЕЛІНСЬКИЙ
Владислав
| 05
| Рівненська (o)
|
5:11.58
| I
|
| 6
| +16.57
|
|
| Заплив 5
1 |
ПОЛОЦЬКИЙ
Андрій
| 06
| Рівненська (o)
| Д/К
|
|
| 4
|
|
2 |
|
|
|
|
|
|
|
|
3 |
КУЗНЕЦОВ
Станіслав
| 04
| Волинська (o)
| Д/К
|
|
| 5
|
|
4 |
МАКОВІЙЧУК
Владислав
| 05
| Чернівецька (o)
| Н/С
|
|
|
|
|
5 |
ШЕПЕЛЬ
Роман
| 05
| Миколаївська (o)
|
5:05.79
| I
|
| 1
|
|
6 |
РУДМАН
Борис
| 05
| Харківська (o)
|
5:07.36
| I
|
| 3
| +1.57
|
7 |
КОНДРАТЮК
Юрій
| 04
| Волинська (o)
|
5:06.11
| I
|
| 2
| +0.32
|
8 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
| Заплив 6
1 |
|
|
|
|
|
|
|
|
2 |
|
|
|
|
|
|
|
|
3 |
ДОВБУШ
Максим
| 06
| Чернівецька (o)
|
5:14.07
| I
|
| 2
| +7.94
|
4 |
МАТЯШ
Єгор
| 05
| Донецька (o)
|
5:06.13
| I
|
| 1
|
|
5 |
ФЕДОРЧЕНКО
Кирило
| 06
| Донецька (o)
|
5:22.70
| II
|
| 3
| +16.57
|
6 |
|
|
|
|
|
|
|
|
7 |
|
|
|
|
|
|
|
|
8 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
A-фінал |
Рекорди
| Рекорд України | 4:15.64 | Максим Шемберев | | 18.08.2011 | Чемпіонат світу (юн) |
| Юніорський Рекорд України | 4:15.64 | Стандартний час | | | |
| Юнацький Рекорд України | 4:20.46 | Максим Шемберев | | 18.07.2010 | Чемпіонат Європи (юн) |
| Вище досягнення України | 4:32.18 | Георгій Лукашев | | 22.11.2018 | Чемпіонат України (юнр) | Нормативи
| Збірна команда (основа, дорослі) | 4:20.54 | | | | |
| Збірна команда (основа, 2001 і мол.) | 4:28.91 | | | | |
| Збірна команда (основа, 2004 і мол.) | 4:32.91 | | | | |
| Euro Junior Championship (2002-05) | 4:27.44 | | | | |
|
Розряди | мсмк | 4:14.79 | мс | 4:42.00 | кмс | 4:58.00 | I | 5:21.00 | II | 5:57.00 | III | 6:43.00 |
|
|
|
(Started: 17:23:42:17) |
1 |
ЧОБАНЯН
Данило
| 04
| Донецька (o)
|
4:41.72
| мс
|
| 6
| +13.22
|
2 |
ЧИСТЯКОВ
Євген
| 02
| Рівненська (o)
|
4:47.02
| кмс
|
| 8
| +18.52
|
3 |
ГЕРГЕЛЬ
Олександр
| 02
| Дніпропетровська (o)
|
4:38.20
| мс
|
| 3
| +9.70
|
4 |
ГОЛУБНИЧИЙ
Максим
| 02
| Харківська (o)
|
4:28.50
| мс
|
| 1
|
|
5 |
ЛУКАШЕВ
Георгій
| 04
| Львівська (o)
|
4:32.03
| мс
|
| 2
| +3.53
|
6 |
ШАМЯН
Артем
| 02
| Миколаївська (o)
|
4:40.71
| мс
|
| 5
| +12.21
|
7 |
ГРАБАРОВ
Олексій
| 05
| Одеська (o)
|
4:44.74
| кмс
|
| 7
| +16.24
|
8 |
ГЕРАЩЕНКО
Назар
| 04
| Дніпропетровська (o)
|
4:40.34
| мс
|
| 4
| +11.84
|
|
|
800 м вільний стиль - дівчата |
|
Рекорди
| Рекорд України | 8:22.66 | Яна Клочкова | | 22.09.2000 | Олімпійські ігри |
| Юніорський Рекорд України | 8:36.73 | Стандартний час | | | |
| Юнацький Рекорд України | 8:36.73 | Ольга Береснєва | | 28.07.2000 | Чемпіонат Європи (юн) |
| Вище досягнення України | 8:43.87 | Ольга Береснєва | | 11.06.1999 | Всеукр. спортивні ігри | Нормативи
| Збірна команда (основа, дорослі) | 8:46.16 | | | | |
| Збірна команда (основа, 2002 і мол.) | 8:57.15 | | | | |
| Збірна команда (основа, 2005 і мол.) | 9:05.15 | | | | |
| Euro Junior Championship (2003-06) | 8:51.14 | | | | |
|
Розряди | мсмк | 8:29.31 | мс | 9:21.00 | кмс | 9:52.00 | I | 10:37.00 | II | 11:50.00 | III | 13:23.00 |
|
|
| Заплив 1
(Started: 12:44:09:69) |
1 |
ГЛАДКА
Тетяна
| 04
| Одеська (o)
|
9:58.35
| I
|
| 2
| +25.02
|
2 |
ІВАНЕНКО
Владислава
| 06
| Донецька (o)
|
10:09.04
| I
|
| 5
| +35.71
|
3 |
УНУКОВИЧ
Арина
| 04
| Донецька (o)
|
10:30.25
| I
|
| 6
| +56.92
|
4 |
ЗЕВІНА
Олександра
| 06
| Київ (o)
|
9:33.33
| кмс
|
| 1
|
|
5 |
ГРІМАЛЮК
Анастасія
| 06
| Дніпропетровська (o)
|
10:07.54
| I
|
| 4
| +34.21
|
6 |
СВЯТКІНА
Єва
| 06
| Харківська (o)
|
10:07.48
| I
|
| 3
| +34.15
|
7 |
ХЛИСТУН
Поліна
| 06
| Полтавська (o)
|
10:51.17
| II
|
| 7
| +1:17.84
|
8 |
БУРАЧОК
Вікторія
| 07
| Чернівецька (o)
|
11:12.34
| II
|
| 8
| +1:39.01
|
|
| Заплив 2
(Started: 17:30:46:74) |
1 |
КИРИК
Ніна
| 04
| Рівненська (o)
|
10:05.71
| I
|
| 8
| +52.40
|
2 |
ГАРТМАН
Маргарита
| 03
| Дніпропетровська (o)
|
9:18.44
| мс
|
| 3
| +5.13
|
3 |
ШАЄНКО
Владислава
| 03
| Дніпропетровська (o)
|
9:13.31
| мс
|
| 1
|
|
4 |
ГОРОДНЯ
Марія
| 05
| Львівська (o)
|
9:23.47
| кмс
|
| 4
| +10.16
|
5 |
БОНДАРЕНКО
Марія
| 03
| Київська (o)
|
9:27.44
| кмс
|
| 5
| +14.13
|
6 |
ЗАКОРКО
Аріна
| 04
| Київ (o)
|
9:16.98
| мс
|
| 2
| +3.67
|
7 |
СТЕЦУРІНА
Євгенія
| 05
| Харківська (o)
|
9:37.84
| кмс
|
| 6
| +24.53
|
8 |
ЖИТАРЮК
Валерія
| 06
| Чернівецька (o)
|
9:42.50
| кмс
|
| 7
| +29.19
|
|
|
4x100 м комбінована - дівчата |
|
Рекорди
| Рекорд України | 4:04.11 | Збірна України | | 24.08.2014 | Чемпіонат Європи |
| Юніорський Рекорд України | 4:14.90 | Стандартний час | | | |
| Юнацький Рекорд України | 4:14.90 | Збірна України | | 18.02.1984 | Чемпіонат СРСР |
| Вище досягнення України | 4:21.92 | Збірна України | | 16.07.2003 | ЄЮОФ |
|
|
|
| Заплив 1
(Started: 12:57:26:74) |
1 |
|
|
|
|
|
|
|
|
2 |
|
|
|
|
|
|
|
|
3 |
КИЇВСЬКА ОБЛАСТЬ (2 К)
| [15]
| Київська (o)
|
5:04.68
|
|
| 3
| +15.34
|
|
Сірант
Анна
,
Маложон
Богдана
,
Лукяненко
Іванна
,
Батаєва
Даріна
|
4 |
ПОЛТАВСЬКА ОБЛАСТЬ
| [15]
| Полтавська (o)
|
4:49.34
|
|
| 1
|
|
|
Момот
Софія
,
Дьяченко
Марія
,
Хлистун
Поліна
,
Дяченко
Олена
|
5 |
М. КИЇВ (2 К)
| [15]
| Київ (o)
|
4:50.26
|
|
| 2
| +0.92
|
|
Шальнєва
Ніка
,
Курач
Ольга
,
Любар
Таїсія
,
Лато
Катерина
|
6 |
|
|
|
|
|
|
|
|
7 |
|
|
|
|
|
|
|
|
8 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
| Заплив 2
(Started: 18:01:34:98) |
1 |
ДНІПРОПЕТРОВСЬКА ОБЛ (2 К)
| [15]
| Дніпропетровська (o)
|
4:44.31
|
|
| 4
| +17.46
|
|
Семенова
Анна
,
Сулейманова
Роксолана
,
Ткаченко
Злата
,
Грімалюк
Анастасія
|
2 |
ОДЕСЬКА ОБЛАСТЬ
| [15]
| Одеська (o)
|
4:45.41
|
|
| 5
| +18.56
|
|
Караніколова
Катерина
,
Філіпчук
Даря
,
Біслімакі
Марина
,
Згурська
Марія
|
3 |
ХАРКІВСЬКА ОБЛАСТЬ
| [15]
| Харківська (o)
|
4:53.97
|
|
| 8
| +27.12
|
|
Чумаченко
Дарина
,
Роман
Марія
,
Гурейкова
Марія
,
Стецуріна
Євгенія
|
4 |
ДНІПРОПЕТРОВСЬКА ОБЛ
| [15]
| Дніпропетровська (o)
|
4:26.85
|
|
| 1
|
|
|
Шарафутдінова
Ніка
,
Ткаченко
Аліна
,
Шишка
Софія
,
Нікіша
Поліна
|
5 |
КИЇВСЬКА ОБЛАСТЬ
| [15]
| Київська (o)
|
4:36.85
|
|
| 3
| +10.00
|
|
Щербакова
Єлізавєта
,
Перова
Кіра
,
Ільницька
Христина
,
Івасик
Яна
|
6 |
М. КИЇВ
| [15]
| Київ (o)
|
4:31.41
|
|
| 2
| +4.56
|
|
Верниба
Маргарита
,
Біличенко
Євгенія
,
Єрмішина
Анастасія
,
Савенок
Єлізавета
|
7 |
ДОНЕЦЬКА ОБЛАСТЬ
| [15]
| Донецька (o)
|
4:48.65
|
|
| 6
| +21.80
|
|
Мартинова
Альона
,
Медведєва
Ольга
,
Перепелятник
Мирослава
,
Іваненко
Владислава
|
8 |
РІВНЕНСЬКА ОБЛАСТЬ
| [15]
| Рівненська (o)
|
4:53.87
|
|
| 7
| +27.02
|
|
Мазницька
Дарина
,
Кондратюк
Вікторія
,
Дворак
Вероніка
,
Ліпецька
Анастасія
|
|
|
4x100 м комбінована - юнаки |
|
Рекорди
| Рекорд України | 3:36.21 | Збірна України | | 06.08.2006 | Чемпіонат Європи |
| Юніорський Рекорд України | 3:44.02 | Стандартний час | | | |
| Юнацький Рекорд України | 3:49.50 | Збірна України | | 16.07.2003 | ЄЮОФ |
| Вище досягнення України | 4:02.55 | Збірна України | | 08.05.2012 | Літній Кубок України |
|
|
|
| Заплив 1
(Started: 13:03:58:20) |
1 |
|
|
|
|
|
|
|
|
2 |
|
|
|
|
|
|
|
|
3 |
ЛУГАНСЬКА ОБЛАСТЬ
| [16]
| Луганська область (o)
|
4:51.50
|
|
| 3
| +23.29
|
|
Дубейко
Артем
,
Мякушко
Владислав
,
Кібальчук
Сергій
,
Мотаєв
Олександр
|
4 |
ДОНЕЦЬКА ОБЛАСТЬ (2 К)
| [16]
| Донецька (o)
|
4:28.21
|
|
| 1
|
|
|
Денісов
Максим
,
Матяш
Єгор
,
Гірін
Артем
,
Трухін
Марк
|
5 |
ВІННИЦЬКА ОБЛАСТЬ
| [16]
| Вінницька (o)
|
4:42.47
|
|
| 2
| +14.26
|
|
Луценко
Владислав
,
Бірець
Костянтин
,
Бєлугін
Олександр
,
Савчук
Максим
|
6 |
|
|
|
|
|
|
|
|
7 |
|
|
|
|
|
|
|
|
8 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
| Заплив 2
(Started: 13:10:24:35) |
1 |
|
|
|
|
|
|
|
|
2 |
МИКОЛАЇВСЬКА ОБЛАСТЬ
| [16]
| Миколаївська (o)
|
4:14.09
|
|
| 2
| +3.28
|
|
Мартинюк
Ілля
,
Іванов
Андрій
,
Баранюк
Владислав
,
Шепель
Роман
|
3 |
КИЇВСЬКА ОБЛАСТЬ (2 К)
| [16]
| Київська (o)
|
4:15.19
|
|
| 3
| +4.38
|
|
Поволоцький
Матвій
,
Кравець
Дмитро
,
Яковлев
Ігор
,
Денисенко
Іван
|
4 |
ВОЛИНСЬКА ОБЛАСТЬ
| [16]
| Волинська (o)
|
4:10.81
|
|
| 1
|
|
|
Пінчук
Олександр
,
Дацюк
Андрій
,
Шпак
Андрій
,
Сарапін
Данііл
|
5 |
М. КИЇВ (2 К)
| [16]
| Київ (o)
|
4:17.66
|
|
| 4
| +6.85
|
|
Кузьменко
Артем
,
Очередько
Макар
,
Мазур
Олександр
,
Лутицький
Єгор
|
6 |
ХАРКІВСЬКА ОБЛАСТЬ (2 К)
| [16]
| Харківська (o)
|
4:29.85
|
|
| 5
| +19.04
|
|
Шекін
Олександр
,
Проценко
Максим
,
Томак
Денис
,
Рудман
Борис
|
7 |
|
|
|
|
|
|
|
|
8 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
| Заплив 3
(Started: 18:09:23:32) |
1 |
ПОЛТАВСЬКА ОБЛАСТЬ
| [16]
| Полтавська (o)
|
4:25.56
|
|
| 8
| +30.50
|
|
Ніжніченко
Павло
,
Аветов
Олександр
,
Жиленко
Єгор
,
Пендюра
Віктор
|
2 |
ДОНЕЦЬКА ОБЛАСТЬ
| [16]
| Донецька (o)
|
4:18.57
|
|
| 6
| +23.51
|
|
Гнатюк
Даніїл
,
Кваша
Дмитро
,
Хаджинов
Олександр
,
Чобанян
Данило
|
3 |
ХАРКІВСЬКА ОБЛАСТЬ
| [16]
| Харківська (o)
|
4:03.92
|
|
| 3
| +8.86
|
|
Корсун
Дмитро
,
Власов
Олександр
,
Засядько
Нікіта
,
Ушаков
Дмитро
|
4 |
ДНІПРОПЕТРОВСЬКА ОБЛ
| [16]
| Дніпропетровська (o)
|
3:55.06
|
|
| 1
|
|
|
Желтяков
Олександр
,
Кизименко
Давід
,
Бендюженко
Михайло
,
Кузнєцов
Микита
|
5 |
КИЇВСЬКА ОБЛАСТЬ
| [16]
| Київська (o)
|
3:57.88
|
|
| 2
| +2.82
|
|
Бориславський
Іван
,
Лісовець
Володимир
,
Сокирка
Богдан
,
Лизогуб
Андрій
|
6 |
М. КИЇВ
| [16]
| Київ (o)
|
4:07.96
|
|
| 4
| +12.90
|
|
Усов
Марат
,
Шарапін
Платон
,
Ступак
Артем
,
Троханчук
Максим
|
7 |
ДНІПРОПЕТРОВСЬКА ОБЛ (2 К)
| [16]
| Дніпропетровська (o)
|
4:08.85
|
|
| 5
| +13.79
|
|
Ніколаєнко
Олексій
,
Логвінов
Олександр
,
Шпетний
Володимир
,
Шилінін
Руслан
|
8 |
РІВНЕНСЬКА ОБЛАСТЬ
| [16]
| Рівненська (o)
|
4:19.32
|
|
| 7
| +24.26
|
|
Полоцький
Андрій
,
Міщук
Станіслав
,
Нечидюк
Максим
,
Кристопчук
Тарас
|
|
|