ЗАЯВОЧНИЙ ПРОТОКОЛ
200 м брас - жінки |
Рекорди
| Рекорд України | 2:23.01 | Вікторія Солнцева | | 02.08.2013 | Чемпіонат світу |
| Юніорський Рекорд України | 2:23.01 | Стандартний час | | | |
| Юнацький Рекорд України | 2:23.01 | Вікторія Солнцева | | 02.08.2013 | Чемпіонат світу |
| Вище досягнення України | 2:26.93 | Вікторія Солнцева | | 07.04.2013 | м/з Мультінейшин | Нормативи
| Збірна команда (основа, дорослі) | 2:29.53 | | | | |
| Збірна команда (основа, 2001 і мол.) | 2:33.48 | | | | |
| Збірна команда (основа, 2004 і мол.) | 2:35.48 | | | | |
| World Championship (QT, норматив А) | 2:25.91 | | | | |
| World Championship (ST, норматив B) | 2:31.02 | | | | |
| Euro Junior Championship (2002-05) | 2:32.73 | | | | |
| Euro Junior Olympic Festival (2004-05) | 2:35.37 | | | | |
|
Розряди | мс | 2:41.00 | кмс | 2:50.00 | I | 3:02.00 | II | 3:23.00 | III | 3:49.00 | I юн | 4:17.00 |
|
|
попередні запливи |
1 |
МОЩЕНСКАЯ
Анастасия
|
| 00 |
| Молдова
| | 2:33.99 |
|
2 |
МЕДВЕДЄВА
Ольга
| О
| 05 |
| Донецька
| | 2:35.34 |
|
3 |
БАСИСТО
Анастасия
|
| 03 |
| Молдова
| | 2:36.00 |
|
4 |
КРАСІНА
Анастасія
| О
| 01 |
| Дніпропетровська
| | 2:36.87 |
|
5 |
ІСАЄВА
Каміла
| О
| 05 |
| Дніпропетровська
| | 2:37.64 |
|
6 |
ГОРЄЛОВА
Васіліса
| О
| 04 |
| Дніпропетровська
| | 2:40.74 |
|
7 |
КРИЖКО
Лілія
| О
| 01 |
| Запорізька
| | 2:40.97 |
|
8 |
АХМЕДОВА
Дана
| О
| 02 |
| Волинська
| | 2:42.74 |
|
9 |
ХМЕЛЕВСЬКА
Надія
|
| 02 |
| Полтавська
| | 2:43.31 |
|
10 |
БІЛИЧЕНКО
Євгенія
| Р
| 05 |
| Київ
| | 2:43.63 |
|
11 |
ІСАЙКОВА
Катерина
| К
| 02 |
| Київ
| | 2:44.13 |
|
12 |
ШВАБІЙ
Дарія
| К
| 03 |
| Київська
| | 2:47.45 |
|
13 |
ГАБЛЬОВСЬКА
Анастасія
|
| 04 |
| Івано-Франківська
| | 2:47.55 |
|
14 |
СТАДНИЦЬКА
Ксенія
| Р
| 05 |
| Львівська
| | 2:50.19 |
|
15 |
КРИВОРУЧКО
Олександра
|
| 05 |
| Житомирська
| | 2:50.96 |
|
16 |
МАЛООК
Іванна
| К
| 06 |
| Дніпропетровська
| | 2:52.77 |
|
17 |
ПАЛЬОХА
Христина
| К
| 04 |
| Київ
| | 2:53.18 |
|
18 |
ТКАЧЕНКО
Аліна
| Р
| 05 |
| Дніпропетровська
| | 2:53.67 |
|
19 |
РАФАЛОВСЬКА
Оляна
|
| 04 |
| Житомирська
| | 2:54.64 |
|
Рекорди
| Рекорд України | 2:23.01 | Вікторія Солнцева | | 02.08.2013 | Чемпіонат світу |
| Юніорський Рекорд України | 2:23.01 | Стандартний час | | | |
| Юнацький Рекорд України | 2:23.01 | Вікторія Солнцева | | 02.08.2013 | Чемпіонат світу |
| Вище досягнення України | 2:26.93 | Вікторія Солнцева | | 07.04.2013 | м/з Мультінейшин | Нормативи
| Збірна команда (основа, дорослі) | 2:29.53 | | | | |
| Збірна команда (основа, 2001 і мол.) | 2:33.48 | | | | |
| Збірна команда (основа, 2004 і мол.) | 2:35.48 | | | | |
| World Championship (QT, норматив А) | 2:25.91 | | | | |
| World Championship (ST, норматив B) | 2:31.02 | | | | |
| Euro Junior Championship (2002-05) | 2:32.73 | | | | |
| Euro Junior Olympic Festival (2004-05) | 2:35.37 | | | | |
|
Розряди | мс | 2:41.00 | кмс | 2:50.00 | I | 3:02.00 | II | 3:23.00 | III | 3:49.00 | I юн | 4:17.00 |
|
|
В-фінал |
1 |
ІСАЙКОВА
Катерина
| К
| 02 |
| Київ
| | 2:47.46 |
|
2 |
ХМЕЛЕВСЬКА
Надія
|
| 02 |
| Полтавська
| | 2:47.58 |
|
3 |
АХМЕДОВА
Дана
| О
| 02 |
| Волинська
| | 2:47.65 |
|
4 |
ТКАЧЕНКО
Аліна
| Р
| 05 |
| Дніпропетровська
| | 2:48.83 |
|
5 |
КРИВОРУЧКО
Олександра
|
| 05 |
| Житомирська
| | 2:50.69 |
|
6 |
ШВАБІЙ
Дарія
| К
| 03 |
| Київська
| | 2:51.07 |
|
7 |
ГАБЛЬОВСЬКА
Анастасія
|
| 04 |
| Івано-Франківська
| | 2:55.02 |
|
8 |
РАФАЛОВСЬКА
Оляна
|
| 04 |
| Житомирська
| | 2:55.26 |
|
Рекорди
| Рекорд України | 2:23.01 | Вікторія Солнцева | | 02.08.2013 | Чемпіонат світу |
| Юніорський Рекорд України | 2:23.01 | Стандартний час | | | |
| Юнацький Рекорд України | 2:23.01 | Вікторія Солнцева | | 02.08.2013 | Чемпіонат світу |
| Вище досягнення України | 2:26.93 | Вікторія Солнцева | | 07.04.2013 | м/з Мультінейшин | Нормативи
| Збірна команда (основа, дорослі) | 2:29.53 | | | | |
| Збірна команда (основа, 2001 і мол.) | 2:33.48 | | | | |
| Збірна команда (основа, 2004 і мол.) | 2:35.48 | | | | |
| World Championship (QT, норматив А) | 2:25.91 | | | | |
| World Championship (ST, норматив B) | 2:31.02 | | | | |
| Euro Junior Championship (2002-05) | 2:32.73 | | | | |
| Euro Junior Olympic Festival (2004-05) | 2:35.37 | | | | |
|
Розряди | мс | 2:41.00 | кмс | 2:50.00 | I | 3:02.00 | II | 3:23.00 | III | 3:49.00 | I юн | 4:17.00 |
|
|
A-фінал |
1 |
МОЩЕНСКАЯ
Анастасия
|
| 00 |
| Молдова
| | 2:37.29 |
|
2 |
БАСИСТО
Анастасия
|
| 03 |
| Молдова
| | 2:37.44 |
|
3 |
ГОРЄЛОВА
Васіліса
| О
| 04 |
| Дніпропетровська
| | 2:37.58 |
|
4 |
МЕДВЕДЄВА
Ольга
| О
| 05 |
| Донецька
| | 2:38.90 |
|
5 |
КРАСІНА
Анастасія
| О
| 01 |
| Дніпропетровська
| | 2:39.11 |
|
6 |
ІСАЄВА
Каміла
| О
| 05 |
| Дніпропетровська
| | 2:39.81 |
|
7 |
КРИЖКО
Лілія
| О
| 01 |
| Запорізька
| | 2:41.43 |
|
8 |
БІЛИЧЕНКО
Євгенія
| Р
| 05 |
| Київ
| | 2:46.86 |
|