|
|
|
|
|
|
|
|
|
||
Федерація плавання України | ||||||||||
|
||||||||||
Чемпіонат України та Чемпіонат України серед молоді | ||||||||||
|
||||||||||
|
|
|||||||||
|
* Last updated: 2023-01-13 02:08:12 *
ЗАЯВОЧНИЙ ПРОТОКОЛ
200 м вільний стиль - чоловіки | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
В-фінал | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
1 | ЛЕТНІКОВ Олександр | К | 03 | Запорізька | 1:54.84 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
2 | ЖИРОВ Микита | К | 03 | Донецька | 1:55.42 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
3 | БІЛЕНКО Володимир | К | 02 | Київ | 1:55.63 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
4 | ПЛОСКОНОС Нікіта | 02 | Дніпропетровська | 1:56.12 | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
5 | СТОРОЖЕВ Данило | О | 02 | Харківська | 1:56.68 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
6 | РАДУТНИЙ Богдан | К | 01 | Запорізька | 1:56.74 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
7 | ВЛАСЕНКО Денис | К | 02 | Київ | 1:56.99 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
8 | СЕЛЕЗНЬОВ Назар | К | 02 | Дніпропетровська | 1:57.54 |
Рекорди | Рекорд України | 1:48.18 | Сергій Адвена | 16.08.2008 | Олімпійські ігри | |
Юніорський Рекорд України | 1:50.77 | Стандартний час | ||||
Юнацький Рекорд України | 1:51.74 | Богдан Шеліпов | 22.11.2018 | Чемпіонат України (юнр) | ||
Вище досягнення України | 1:57.12 | В`ячеслав Огньов | 03.12.2012 | Кубок України | ||
Нормативи | Збірна команда (основа, дорослі) | 1:48.76 | ||||
Збірна команда (основа, 2000 і мол.) | 1:51.49 | |||||
Збірна команда (основа, 2003 і мол.) | 1:53.49 | |||||
World Championship (QT, норматив А) | 1:47.40 | |||||
World Championship (ST, норматив B) | 1:51.16 | |||||
Euro Junior Championship (2001-04) | 1:51.49 | |||||
Euro Junior Olympic Festival (2003-04) | 1:53.78 |
Розряди | мс | 1:57.00 | кмс | 2:04.00 | I | 2:14.00 | II | 2:29.00 | III | 2:48.00 | I юн | 3:09.00 |