50 м вільний стиль - чоловіки 99 років і молодше | Рекорди
| Рекорд України | 0:21.46 | Андрій Говоров | | 11.08.2016 | Олімпійські ігри |
| Юніорський Рекорд України | 0:22.27 | Стандартний час | | | |
| Юнацький Рекорд України | 0:22.73 | Владислав Бухов | | 23.11.2018 | Чемпіонат України (юнр) |
| Вище досягнення України | 0:23.82 | Олександр Мороз | | 22.06.2014 | Чемпіонат України | Нормативи
| Збірна команда (основа, дорослі) | 0:22.55 | | | | |
| Збірна команда (основа, 2000 і мол.) | 0:23.35 | | | | |
| Збірна команда (основа, 2003 і мол.) | 0:23.85 | | | | |
| World Championship (QT, норматив А) | 0:22.18 | | | | |
| World Championship (ST, норматив B) | 0:22.96 | | | | |
| Euro Junior Championship (2001-04) | 0:23.57 | | | | |
| Euro Junior Olympic Festival (2003-04) | 0:23.84 | | | | |
| Розряди | мс | 24.00 | кмс | 25.00 | I | 27.00 | II | 30.00 | III | 34.50 | I юн | 39.00 | II юн | 44.00 |
|
| В-фінал | 8 / 8 / 0 / 0 | 1 |
ЛАКТІН
Владислав
ЮЧЕ (Казань) |
| 01 |
| Запорізька
| |
23.53
| мс
| 701
|
|
|
|
2 |
РОМАНЮК
Єгор
| К
| 02 |
| Київська
| |
23.63
| мс
| 692
| +0.10
|
|
|
3 |
ХНИКІН
Віктор
|
| 01 |
| Вінницька
| |
23.77
| мс
| 680
| +0.24
|
|
|
4 |
БОНДАР
Артем
| К
| 02 |
| Рівненська
| |
23.79
| мс
| 679
| +0.26
|
|
|
5 |
РАДУТНИЙ
Богдан
| К
| 01 |
| Запорізька
| |
23.84
| мс
| 674
| +0.31
|
|
|
5 |
САГАЙДАК
Никита
|
| 02 |
| Дніпропетровська
| |
23.84
| мс
| 674
| +0.31
|
|
|
7 |
НЕСТЕРКІН
Валентин
| О
| 01 |
| Харківська
| |
23.95
| мс
| 665
| +0.42
|
|
|
8 |
ВІРЧЕНКО
Олександр
|
| 01 |
| Полтавська
| |
24.05
| кмс
| 657
| +0.52
|
|
|
50 м вільний стиль - чоловіки 99 років і молодше | Рекорди
| Рекорд України | 0:21.46 | Андрій Говоров | | 11.08.2016 | Олімпійські ігри |
| Юніорський Рекорд України | 0:22.27 | Стандартний час | | | |
| Юнацький Рекорд України | 0:22.73 | Владислав Бухов | | 23.11.2018 | Чемпіонат України (юнр) |
| Вище досягнення України | 0:23.82 | Олександр Мороз | | 22.06.2014 | Чемпіонат України | Нормативи
| Збірна команда (основа, дорослі) | 0:22.55 | | | | |
| Збірна команда (основа, 2000 і мол.) | 0:23.35 | | | | |
| Збірна команда (основа, 2003 і мол.) | 0:23.85 | | | | |
| World Championship (QT, норматив А) | 0:22.18 | | | | |
| World Championship (ST, норматив B) | 0:22.96 | | | | |
| Euro Junior Championship (2001-04) | 0:23.57 | | | | |
| Euro Junior Olympic Festival (2003-04) | 0:23.84 | | | | |
| Розряди | мс | 24.00 | кмс | 25.00 | I | 27.00 | II | 30.00 | III | 34.50 | I юн | 39.00 | II юн | 44.00 |
|
| A-фінал | 8 / 8 / 0 / 0 | 1 |
ШЕВЦОВ
Сергій
Збірна (О), ЧС-В (Gwangju) | О
| 98 |
| Запорізька
| |
22.49
| мс
| 803
|
|
|
|
2 |
ХНИКІН
Олексій
| О
| 99 |
| Вінницька
| |
22.97
| мс
| 754
| +0.48
|
|
|
3 |
БУХОВ
Владислав
Збірна (О), ЮЧЕ (Казань) | О
| 02 |
| Київ
| |
23.03
| мс
| 748
| +0.54
|
|
|
4 |
ОГНЬОВ
Вячеслав
| О
| 98 |
| Київ
| |
23.04
| мс
| 747
| +0.55
|
|
|
5 |
ЮРКЕВИЧ
Юрій
|
| 98 |
| Тернопільська
| |
23.13
| мс
| 738
| +0.64
|
|
|
6 |
ЛІННИК
Ілля
Збірна (О), ЮЧЕ (Казань) |
| 01 |
| Київ
| |
23.22
| мс
| 730
| +0.73
|
|
|
7 |
КОМПАНІЄЦЬ
Кирило
|
| 98 |
| Запорізька
| |
23.23
| мс
| 729
| +0.74
|
|
|
8 |
БОБРАКОВ
Ігор
|
| 98 |
| Запорізька
| |
23.45
| мс
| 708
| +0.96
|
|
|