200 м батерфляй - чоловіки 99 років і молодше | Рекорди
| Рекорд України | 1:55.42 | Денис Силантьєв | | 01.08.2002 | Чемпіонат Європи |
| Юніорський Рекорд України | 1:55.89 | Денис Кесіль | | 12.10.2018 | ІІІ Юнацькі Олімпійські Ігри |
| Юнацький Рекорд України | 2:01.41 | Ігор Трояновський | | 05.07.2018 | Чемпіонат Європи (юн) |
| Вище досягнення України | 2:06.46 | Георгій Лукашев | | 21.11.2018 | Чемпіонат України (юнр) | Нормативи
| Збірна команда (основа, дорослі) | 1:58.95 | | | | |
| Збірна команда (основа, 2000 і мол.) | 2:02.86 | | | | |
| Збірна команда (основа, 2003 і мол.) | 2:04.86 | | | | |
| World Championship (QT, норматив А) | 1:56.71 | | | | |
| World Championship (ST, норматив B) | 2:00.80 | | | | |
| Euro Junior Championship (2001-04) | 2:02.73 | | | | |
| Euro Junior Olympic Festival (2003-04) | 2:04.05 | | | | |
| Розряди | мс | 2:09.00 | кмс | 2:16.00 | I | 2:26.50 | II | 2:43.00 | III | 3:04.00 | I юн | 3:27.00 |
|
| попередні запливи | 26 / 26 / 0 / 0 | 1 |
КОПТЄЛОВ
Євгеній
ЧС-В (Gwangju) | О
| 93 |
| Київ
| |
2:00.46
| мс
| 776
|
|
|
|
| 50: |
27.26
| 100: |
57.89
(30.63)
| 150: |
1:29.85
(31.96)
| 200: |
2:00.46
(30.61)
|
|
|
2 |
КЕСІЛЬ
Денис
Збірна (О) | О
| 00 |
| Дніпропетровська
| |
2:00.87
| мс
| 768
| +0.41
|
|
|
| 50: |
26.81
| 100: |
57.28
(30.47)
| 150: |
1:29.48
(32.20)
| 200: |
2:00.87
(31.39)
|
|
|
3 |
ТРОЯНОВСЬКИЙ
Ігор
Збірна (О), ЮЧЕ (Казань) | О
| 02 |
| Одеська
| |
2:02.02
| мс
| 747
| +1.56
|
|
|
| 50: |
27.72
| 100: |
58.98
(31.26)
| 150: |
1:30.93
(31.95)
| 200: |
2:02.02
(31.09)
|
|
|
4 |
ХРИПУНОВ
Євген
| К
| 02 |
| Київ
| |
2:06.83
| мс
| 665
| +6.37
|
|
|
| 50: |
28.60
| 100: |
1:00.18
(31.58)
| 150: |
1:33.03
(32.85)
| 200: |
2:06.83
(33.80)
|
|
|
5 |
КІЛІМБЕТ
Нікіта
|
| 00 |
| Запорізька
| |
2:08.37
| мс
| 641
| +7.91
|
|
|
| 50: |
27.11
| 100: |
59.72
(32.61)
| 150: |
1:33.57
(33.85)
| 200: |
2:08.37
(34.80)
|
|
|
6 |
СТАДНИЦЬКИЙ
Дмитро
|
| 00 |
| Львівська
| |
2:08.56
| мс
| 638
| +8.10
|
|
|
| 50: |
27.91
| 100: |
59.97
(32.06)
| 150: |
1:34.23
(34.26)
| 200: |
2:08.56
(34.33)
|
|
|
7 |
КОРОЛЬОВ
Максим
|
| 00 |
| Донецька
| |
2:09.05
| кмс
| 631
| +8.59
|
|
|
| 50: |
29.15
| 100: |
1:01.57
(32.42)
| 150: |
1:33.99
(32.42)
| 200: |
2:09.05
(35.06)
|
|
|
8 |
САГАЙДАК
Степан
| К
| 01 |
| Київ
| |
2:09.81
| кмс
| 620
| +9.35
|
|
|
| 50: |
28.55
| 100: |
1:01.16
(32.61)
| 150: |
1:35.91
(34.75)
| 200: |
2:09.81
(33.90)
|
|
|
9 |
ГРИЦАК
Богдан
| К
| 02 |
| Київ
| |
2:09.95
| кмс
| 618
| +9.49
|
|
|
| 50: |
27.89
| 100: |
1:00.78
(32.89)
| 150: |
1:35.38
(34.60)
| 200: |
2:09.95
(34.57)
|
|
|
10 |
СТРІЛЕЦЬ
Клим
| К
| 01 |
| Дніпропетровська
| |
2:10.02
| кмс
| 617
| +9.56
|
|
|
| 50: |
29.46
| 100: |
1:02.72
(33.26)
| 150: |
1:36.65
(33.93)
| 200: |
2:10.02
(33.37)
|
|
|
11 |
АДАМОВИЧ
Іван
|
| 97 |
| Дніпропетровська
| |
2:10.47
| кмс
| 611
| +10.01
|
|
|
| 50: |
28.70
| 100: |
1:02.01
(33.31)
| 150: |
1:36.39
(34.38)
| 200: |
2:10.47
(34.08)
|
|
|
12 |
ВОЛОДІН
Олександр
|
| 01 |
| Дніпропетровська
| |
2:10.68
| кмс
| 608
| +10.22
|
|
|
| 50: |
28.56
| 100: |
1:01.75
(33.19)
| 150: |
1:36.97
(35.22)
| 200: |
2:10.68
(33.71)
|
|
|
13 |
ТИМОЩУК
Юрій
| Р
| 02 |
| Київ
| |
2:10.69
| кмс
| 608
| +10.23
|
|
|
| 50: |
28.24
| 100: |
1:01.09
(32.85)
| 150: |
1:35.07
(33.98)
| 200: |
2:10.69
(35.62)
|
|
|
14 |
МАРТИНЮК
Денис
|
| 98 |
| Рівненська
| |
2:11.44
| кмс
| 597
| +10.98
|
|
|
| 50: |
29.11
| 100: |
1:02.24
(33.13)
| 150: |
1:37.25
(35.01)
| 200: |
2:11.44
(34.19)
|
|
|
15 |
СТАДНИЦЬКИЙ
Маркіян
| К
| 03 |
| Львівська
| |
2:12.46
| кмс
| 584
| +12.00
|
|
|
| 50: |
28.30
| 100: |
1:01.62
(33.32)
| 150: |
1:36.97
(35.35)
| 200: |
2:12.46
(35.49)
|
|
|
16 |
КУЗНЄЦОВ
Микита
| Р
| 04 |
| Дніпропетровська
| |
2:12.95
| кмс
| 577
| +12.49
|
|
|
| 50: |
29.23
| 100: |
1:03.03
(33.80)
| 150: |
1:37.56
(34.53)
| 200: |
2:12.95
(35.39)
|
|
|
17 |
ОСТРОВСКИЙ
Александр
|
| 03 |
| Молдова
| |
2:13.78
|
| 567
| +13.32
|
|
|
| 50: |
28.32
| 100: |
1:01.81
(33.49)
| 150: |
1:37.42
(35.61)
| 200: |
2:13.78
(36.36)
|
|
|
18 |
ОКСЕНЬ
Владислав
|
| 03 |
| Дніпропетровська
| |
2:15.15
| кмс
| 549
| +14.69
|
|
|
| 50: |
30.28
| 100: |
1:05.32
(35.04)
| 150: |
1:40.24
(34.92)
| 200: |
2:15.15
(34.91)
|
|
|
19 |
СКАЛЬОВИЙ
Віталій
|
| 00 |
| Запорізька
| |
2:17.73
| I
| 519
| +17.27
|
|
|
| 50: |
30.02
| 100: |
1:03.96
(33.94)
| 150: |
1:39.85
(35.89)
| 200: |
2:17.73
(37.88)
|
|
|
20 |
ЛОГВИНОВ
Данііл
| Р
| 04 |
| Харківська
| |
2:17.80
| I
| 518
| +17.34
|
|
|
| 50: |
31.41
| 100: |
1:06.75
(35.34)
| 150: |
1:42.36
(35.61)
| 200: |
2:17.80
(35.44)
|
|
|
21 |
НАУМОВ
Андрій
|
| 00 |
| Волинська
| |
2:18.31
| I
| 513
| +17.85
|
|
|
| 50: |
30.67
| 100: |
1:05.29
(34.62)
| 150: |
1:42.17
(36.88)
| 200: |
2:18.31
(36.14)
|
|
|
21 |
КОНТОРОВИЧ
Олексій
| К
| 03 |
| Одеська
| |
2:18.31
| I
| 513
| +17.85
|
|
|
| 50: |
30.33
| 100: |
1:05.65
(35.32)
| 150: |
1:42.28
(36.63)
| 200: |
2:18.31
(36.03)
|
|
|
23 |
ТАМБОВЦЕВ
Богдан
|
| 03 |
| Харківська
| |
2:19.64
| I
| 498
| +19.18
|
|
|
| 50: |
30.94
| 100: |
1:06.68
(35.74)
| 150: |
1:43.41
(36.73)
| 200: |
2:19.64
(36.23)
|
|
|
24 |
КОТРОВСЬКИЙ
Олександр
|
| 00 |
| Запорізька
| |
2:19.78
| I
| 497
| +19.32
|
|
|
| 50: |
26.21
| 100: |
58.47
(32.26)
| 150: |
1:37.50
(39.03)
| 200: |
2:19.78
(42.28)
|
|
|
25 |
СІЗОНОВ
Іван
|
| 03 |
| Запорізька
| |
2:26.62
| II
| 430
| +26.16
|
|
|
| 50: |
31.45
| 100: |
1:08.03
(36.58)
| 150: |
1:46.61
(38.58)
| 200: |
2:26.62
(40.01)
|
|
|
26 |
ЛІСОВ
Дмитрій
|
| 01 |
| Сумська
| |
2:29.57
| II
| 405
| +29.11
|
|
|
| 50: |
31.70
| 100: |
1:08.80
(37.10)
| 150: |
1:48.32
(39.52)
| 200: |
2:29.57
(41.25)
|
|
|