400 м комплексне плавання - жінки |
В-фінал |
Рекорди
| Рекорд України | 4:33.59 | Яна Клочкова | | 16.09.2000 | Олімпійські ігри |
| Юніорський Рекорд України | 4:38.14 | Стандартний час | | | |
| Юнацький Рекорд України | 4:38.14 | Яна Клочкова | | 26.07.1999 | Чемпіонат Європи |
| Вище досягнення України | 4:43.79 | Яна Клочкова | | 31.07.1997 | Чемпіонат Європи (юн) | Нормативи
| Збірна команда (основа, дорослі) | 4:49.43 | | | | |
| Збірна команда (основа, 2001 і мол.) | 4:55.82 | | | | |
| Збірна команда (основа, 2004 і мол.) | 4:59.82 | | | | |
| World Championship (QT, норматив А) | 4:43.06 | | | | |
| World Championship (ST, норматив B) | 4:52.97 | | | | |
| Euro Junior Championship (2002-05) | 4:52.92 | | | | |
| Euro Junior Olympic Festival (2004-05) | 4:58.43 | | | | |
|
Розряди | мс | 5:09.00 | кмс | 5:26.00 | I | 5:51.00 | II | 6:31.00 | III | 7:22.00 |
|
|
|
(Started: 17:30:39:52) |
1 |
|
|
|
|
|
|
|
|
2 |
БОСАК
Катерина
| 02
| Київська
|
5:33.48
| I
|
| 4
| +7.15
|
3 |
ГУБІЙЧУК
Анастасія
| 04
| Рівненська
|
5:30.04
| I
|
| 2
| +3.71
|
4 |
РОМАН
Марія
| 06
| Харківська
|
5:34.02
| I
|
| 5
| +7.69
|
5 |
БАСИСТО
Анастасия
| 03
| Молдова
|
5:26.33
|
|
| 1
|
|
6 |
СТАДНИЦЬКА
Ксенія
| 05
| Львівська
|
5:32.44
| I
|
| 3
| +6.11
|
7 |
|
|
|
|
|
|
|
|
8 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
A-фінал |
Рекорди
| Рекорд України | 4:33.59 | Яна Клочкова | | 16.09.2000 | Олімпійські ігри |
| Юніорський Рекорд України | 4:38.14 | Стандартний час | | | |
| Юнацький Рекорд України | 4:38.14 | Яна Клочкова | | 26.07.1999 | Чемпіонат Європи |
| Вище досягнення України | 4:43.79 | Яна Клочкова | | 31.07.1997 | Чемпіонат Європи (юн) | Нормативи
| Збірна команда (основа, дорослі) | 4:49.43 | | | | |
| Збірна команда (основа, 2001 і мол.) | 4:55.82 | | | | |
| Збірна команда (основа, 2004 і мол.) | 4:59.82 | | | | |
| World Championship (QT, норматив А) | 4:43.06 | | | | |
| World Championship (ST, норматив B) | 4:52.97 | | | | |
| Euro Junior Championship (2002-05) | 4:52.92 | | | | |
| Euro Junior Olympic Festival (2004-05) | 4:58.43 | | | | |
|
Розряди | мс | 5:09.00 | кмс | 5:26.00 | I | 5:51.00 | II | 6:31.00 | III | 7:22.00 |
|
|
|
(Started: 17:37:59:92) |
1 |
КИРИК
Ніна
| 04
| Рівненська
|
5:23.32
| кмс
|
| 7
| +21.83
|
2 |
СТЕЛЬМАХ
Ніколь
| 04
| Рівненська
|
5:12.77
| кмс
|
| 4
| +11.28
|
3 |
ОСТАПУХА
Катерина
| 04
| Дніпропетровська
|
5:08.45
| мс
|
| 3
| +6.96
|
4 |
ХОМІНА
Анастасія
| 02
| Одеська
|
5:01.49
| мс
|
| 1
|
|
5 |
КРУК
Аліна
| 01
| Львівська
|
5:07.22
| мс
|
| 2
| +5.73
|
6 |
ШВАБІЙ
Дарія
| 03
| Київська
|
5:19.36
| кмс
|
| 6
| +17.87
|
7 |
ТКАЧЕНКО
Аліна
| 05
| Дніпропетровська
|
5:16.70
| кмс
|
| 5
| +15.21
|
8 |
КЛИМЕНКО
Єлізавета
| 03
| Київ
|
5:30.92
| I
|
| 8
| +29.43
|
|
|