200 м батерфляй - жінки |
попередні запливи |
Рекорди
| Рекорд України | 2:09.52 | Яна Клочкова | | 30.08.2003 | Всесвітня Універсіада |
| Юніорський Рекорд України | 2:11.76 | Стандартний час | | | |
| Юнацький Рекорд України | 2:11.76 | Олена Осадчук | | 25.08.1984 | м/з «Дружба-84» |
| Вище досягнення України | 2:15.80 | Світлана Тюріна | | 03.12.1977 | Кубок СРСР | Нормативи
| Збірна команда (основа, дорослі) | 2:13.13 | | | | |
| Збірна команда (основа, 2001 і мол.) | 2:16.69 | | | | |
| Збірна команда (основа, 2004 і мол.) | 2:18.69 | | | | |
| World Championship (QT, норматив А) | 2:09.21 | | | | |
| World Championship (ST, норматив B) | 2:13.73 | | | | |
| Euro Junior Championship (2002-05) | 2:18.50 | | | | |
| Euro Junior Olympic Festival (2004-05) | 2:19.69 | | | | |
|
Розряди | мс | 2:21.50 | кмс | 2:31.00 | I | 2:41.00 | II | 2:59.00 | III | 3:22.00 | I юн | 3:49.00 |
|
|
| Заплив 1
(Started: 10:47:53:59) |
1 |
|
|
|
|
|
|
|
|
2 |
БОНДАРЕНКО
Марія
| 03
| Київ
|
2:36.17
| I
|
| 4
| +8.49
|
3 |
ЮЗОФЕНКО
Поліна
| 01
| Київ
|
2:29.93
| кмс
|
| 3
| +2.25
|
4 |
САЛКУЦАН
Татьяна
| 01
| Молдова
|
2:28.14
|
|
| 2
| +0.46
|
5 |
СТЕЛЬМАХ
Ніколь
| 04
| Рівненська
|
2:27.68
| кмс
|
| 1
|
|
6 |
НАГОРНЮК
Христина
| 03
| Рівненська
|
2:36.83
| I
|
| 5
| +9.15
|
7 |
СУХОВЕРХАЯ
Дарья
| 03
| Київ
|
2:38.52
| I
|
| 6
| +10.84
|
8 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
| Заплив 2
(Started: 10:51:28:23) |
1 |
|
|
|
|
|
|
|
|
2 |
СОНІЧ
Євгенія
| 04
| Запорізька
| Н/С
|
|
|
|
|
3 |
ОСТАПУХА
Катерина
| 04
| Дніпропетровська
|
2:32.26
| I
|
| 4
| +6.27
|
4 |
КОСТРОМІНА
Вікторія
| 04
| Дніпропетровська
|
2:25.99
| кмс
|
| 1
|
|
5 |
САЄНКО
Ганна
| 04
| Одеська
|
2:27.65
| кмс
|
| 2
| +1.66
|
6 |
ДЬЯЧЕНКО
Марія
| 05
| Полтавська
|
2:33.14
| I
|
| 5
| +7.15
|
7 |
ЮРІЦИНА
Марія
| 03
| Одеська
|
2:29.62
| кмс
|
| 3
| +3.63
|
8 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
| Заплив 3
(Started: 10:54:35:93) |
1 |
|
|
|
|
|
|
|
|
2 |
ШВАБІЙ
Дарія
| 03
| Київська
|
2:35.26
| I
|
| 4
| +16.60
|
3 |
КЛИМЕНКО
Єлізавета
| 03
| Київ
|
2:30.58
| кмс
|
| 3
| +11.92
|
4 |
СТАДНИК
Юлія
| 00
| Київ
|
2:18.66
| мс
|
| 1
|
|
5 |
ПАВЛЕНКО
Вікторія
| 02
| Київ
|
2:21.04
| мс
|
| 2
| +2.38
|
6 |
ТКАЧЕНКО
Аліна
| 05
| Дніпропетровська
| Н/С
|
|
|
|
|
7 |
РОМАН
Марія
| 06
| Харківська
|
2:39.54
| I
|
| 5
| +20.88
|
8 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
В-фінал |
Рекорди
| Рекорд України | 2:09.52 | Яна Клочкова | | 30.08.2003 | Всесвітня Універсіада |
| Юніорський Рекорд України | 2:11.76 | Стандартний час | | | |
| Юнацький Рекорд України | 2:11.76 | Олена Осадчук | | 25.08.1984 | м/з «Дружба-84» |
| Вище досягнення України | 2:15.80 | Світлана Тюріна | | 03.12.1977 | Кубок СРСР | Нормативи
| Збірна команда (основа, дорослі) | 2:13.13 | | | | |
| Збірна команда (основа, 2001 і мол.) | 2:16.69 | | | | |
| Збірна команда (основа, 2004 і мол.) | 2:18.69 | | | | |
| World Championship (QT, норматив А) | 2:09.21 | | | | |
| World Championship (ST, норматив B) | 2:13.73 | | | | |
| Euro Junior Championship (2002-05) | 2:18.50 | | | | |
| Euro Junior Olympic Festival (2004-05) | 2:19.69 | | | | |
|
Розряди | мс | 2:21.50 | кмс | 2:31.00 | I | 2:41.00 | II | 2:59.00 | III | 3:22.00 | I юн | 3:49.00 |
|
|
|
(Started: 17:34:56:30) |
1 |
РОМАН
Марія
| 06
| Харківська
|
2:40.07
| I
|
| 7
| +11.24
|
2 |
НАГОРНЮК
Христина
| 03
| Рівненська
|
2:34.35
| I
|
| 5
| +5.52
|
3 |
ШВАБІЙ
Дарія
| 03
| Київська
|
2:31.05
| I
|
| 3
| +2.22
|
4 |
КЛИМЕНКО
Єлізавета
| 03
| Київ
|
2:30.30
| кмс
|
| 2
| +1.47
|
5 |
ДЬЯЧЕНКО
Марія
| 05
| Полтавська
|
2:28.83
| кмс
|
| 1
|
|
6 |
БОНДАРЕНКО
Марія
| 03
| Київ
|
2:33.20
| I
|
| 4
| +4.37
|
7 |
СУХОВЕРХАЯ
Дарья
| 03
| Київ
|
2:38.55
| I
|
| 6
| +9.72
|
8 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
A-фінал |
Рекорди
| Рекорд України | 2:09.52 | Яна Клочкова | | 30.08.2003 | Всесвітня Універсіада |
| Юніорський Рекорд України | 2:11.76 | Стандартний час | | | |
| Юнацький Рекорд України | 2:11.76 | Олена Осадчук | | 25.08.1984 | м/з «Дружба-84» |
| Вище досягнення України | 2:15.80 | Світлана Тюріна | | 03.12.1977 | Кубок СРСР | Нормативи
| Збірна команда (основа, дорослі) | 2:13.13 | | | | |
| Збірна команда (основа, 2001 і мол.) | 2:16.69 | | | | |
| Збірна команда (основа, 2004 і мол.) | 2:18.69 | | | | |
| World Championship (QT, норматив А) | 2:09.21 | | | | |
| World Championship (ST, норматив B) | 2:13.73 | | | | |
| Euro Junior Championship (2002-05) | 2:18.50 | | | | |
| Euro Junior Olympic Festival (2004-05) | 2:19.69 | | | | |
|
Розряди | мс | 2:21.50 | кмс | 2:31.00 | I | 2:41.00 | II | 2:59.00 | III | 3:22.00 | I юн | 3:49.00 |
|
|
|
(Started: 17:39:37:31) |
1 |
ЮРІЦИНА
Марія
| 03
| Одеська
|
2:28.93
| кмс
|
| 7
| +12.99
|
2 |
СТЕЛЬМАХ
Ніколь
| 04
| Рівненська
|
2:24.21
| кмс
|
| 5
| +8.27
|
3 |
КОСТРОМІНА
Вікторія
| 04
| Дніпропетровська
|
2:19.08
| мс
|
| 2
| +3.14
|
4 |
СТАДНИК
Юлія
| 00
| Київ
|
2:15.94
| мс
|
| 1
|
|
5 |
ПАВЛЕНКО
Вікторія
| 02
| Київ
|
2:19.74
| мс
|
| 3
| +3.80
|
6 |
САЄНКО
Ганна
| 04
| Одеська
|
2:25.80
| кмс
|
| 6
| +9.86
|
7 |
САЛКУЦАН
Татьяна
| 01
| Молдова
|
2:24.15
|
|
| 4
| +8.21
|
8 |
ЮЗОФЕНКО
Поліна
| 01
| Київ
|
2:29.56
| кмс
|
| 8
| +13.62
|
|
|