100 м вільний стиль - жінки |
Рекорди
| Рекорд України | 0:54.92 | Дар'я Степанюк | 30.07.2009 | Чемпіонат світу |
| Юніорський Рекорд України | 0:56.00 | Стандартний час | | |
| Юнацький Рекорд України | 0:56.00 | Дар'я Степанюк | 25.03.2007 | Чемпіонат світу |
| Вище досягнення України | 0:57.32 | Дарина Зевіна | 09.08.2009 | Чемпіонат України | Нормативи
| Збірна команда (основа, дорослі) | 0:55.50 | | | |
| Збірна команда (основа, 2001 і мол.) | 0:56.88 | | | |
| Збірна команда (основа, 2004 і мол.) | 0:57.88 | | | |
| World Championship (QT, норматив А) | 0:54.49 | | | |
| World Championship (ST, норматив B) | 0:56.40 | | | |
| Euro Junior Championship (2002-05) | 0:56.85 | | | |
| Euro Junior Olympic Festival (2004-05) | 0:57.80 | | | |
|
Розряди | мс | 1:00.00 | кмс | 1:03.50 | I | 1:08.00 | II | 1:15.00 | III | 1:25.00 | I юн | 1:37.00 | II юн | 1:49.00 |
|
|
попередні запливи |
| Заплив 1
(Старт: 10:00:43:75) |
1 |
|
|
|
|
|
|
|
|
2 |
МАЛИНОВСЬКА
Катерина
| 01
| Рівненська
|
1:02.04
| кмс
|
| 3
| +4.19
|
3 |
РАЗСУКОВСЬКА
Христина
| 04
| Миколаївська
|
1:07.96
| I
|
| 6
| +10.11
|
4 |
МИХАЛЬЧУК
Анастасія
| 03
| Дніпропетровська
|
1:03.35
| кмс
|
| 4
| +5.50
|
5 |
МАНАКОВА
Анастасія
| 99
| Київська
|
58.81
| мс
|
| 2
| +0.96
|
6 |
ТАТАРЧУК
Тетяна
| 03
| Миколаївська
|
1:04.88
| I
|
| 5
| +7.03
|
7 |
ЗЕВІНА
Дарина
| 94
| Київ
|
57.85
| мс
|
| 1
|
|
8 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
| Заплив 2
(Старт: 10:02:26:14) |
1 |
КОВАЛЬ
Маргарита
| 04
| Кіровоградська
|
1:04.08
| I
|
| 4
| +0.65
|
2 |
ВОРОНІНА
Тетяна
| 03
| Полтавська
|
1:06.02
| I
|
| 7
| +2.59
|
3 |
СТОЛЯРЧУК
Марина
| 02
| Київ
|
1:04.12
| I
|
| 5
| +0.69
|
4 |
СОНІЧ
Євгенія
| 04
| Запорізька
| Н/С
|
|
|
|
|
5 |
СПИРИДОНОВА
Альона
| 03
| Донецька
|
1:04.23
| I
|
| 6
| +0.80
|
6 |
РИБАЛКО
Наталія
| 05
| Донецька
|
1:03.75
| I
|
| 3
| +0.32
|
7 |
БАШИНСЬКА
Вероніка
| 03
| Житомирська
|
1:03.45
| кмс
|
| 2
| +0.02
|
8 |
ОСТАПУХА
Катерина
| 04
| Дніпропетровська
|
1:03.43
| кмс
|
| 1
|
|
|
| Заплив 3
(Старт: 10:04:05:15) |
1 |
ПОПОВИЧ
Катерина
| 01
| Івано-Франківська
|
1:03.64
| I
|
| 7
| +2.13
|
2 |
ГРЕСЬ
Анастасія
| 03
| Київ
|
1:02.77
| кмс
|
| 6
| +1.26
|
3 |
СТРУТИНСЬКА
Маргарита
| 04
| Харківська
|
1:01.85
| кмс
|
| 2
| +0.34
|
4 |
РАДЧЕНКО
Даяна
| 01
| Харківська
| Н/С
|
|
|
|
|
5 |
ЗІНЧЕНКО
Олександра
| 03
| Донецька
|
1:02.57
| кмс
|
| 4
| +1.06
|
6 |
ГОРБАЧОВА
Дарія
| 04
| Київська
|
1:01.51
| кмс
|
| 1
|
|
7 |
ГУРЕЙКОВА
Марія
| 05
| Харківська
|
1:02.04
| кмс
|
| 3
| +0.53
|
8 |
ВАСЬКО
Катерина
| 99
| Запорізька
|
1:02.66
| кмс
|
| 5
| +1.15
|
|
| Заплив 4
(Старт: 10:05:37:10) |
1 |
ЗАКОРКО
Аріна
| 04
| Київ
|
1:02.58
| кмс
|
| 6
| +1.44
|
2 |
ОНАНКО
Марія
| 03
| Київ
|
1:02.29
| кмс
|
| 4
| +1.15
|
3 |
ГУК
Яна
| 02
| Дніпропетровська
|
1:03.22
| кмс
|
| 8
| +2.08
|
4 |
ШАШКОВА
Анастасія
| 03
| Київ
|
1:01.14
| кмс
|
| 1
|
|
5 |
БУТ
Софія
| 04
| Київська
|
1:02.58
| кмс
|
| 6
| +1.44
|
6 |
БУРЯК
Валерія
| 02
| Харківська
|
1:01.48
| кмс
|
| 2
| +0.34
|
7 |
КАЦАЛА
Марія
| 02
| Харківська
|
1:02.41
| кмс
|
| 5
| +1.27
|
8 |
ДЯЧЕНКО
Олена
| 05
| Полтавська
|
1:01.54
| кмс
|
| 3
| +0.40
|
|
| Заплив 5
(Старт: 10:07:05:73) |
1 |
ТЕЛЮК
Катерина
| 03
| Дніпропетровська
|
1:02.35
| кмс
|
| 6
| +1.86
|
2 |
ДЕРЮГІНА
Анна
| 03
| Запорізька
|
1:02.16
| кмс
|
| 5
| +1.67
|
3 |
ШАЄНКО
Владислава
| 03
| Дніпропетровська
|
1:00.69
| кмс
|
| 3
| +0.20
|
4 |
ПАЩЕНКО
Вікторія
| 00
| Дніпропетровська
|
1:00.69
| кмс
|
| 3
| +0.20
|
5 |
БУКАНОВА
Тамара
| 03
| Київ
|
1:00.51
| кмс
|
| 2
| +0.02
|
6 |
СЬОМІНА
Каріна
| 04
| Дніпропетровська
|
1:02.79
| кмс
|
| 8
| +2.30
|
7 |
СОРОКІНА
Владислава
| 04
| Дніпропетровська
|
1:00.49
| кмс
|
| 1
|
|
8 |
НАГОРНЮК
Христина
| 03
| Рівненська
|
1:02.64
| кмс
|
| 7
| +2.15
|
|
| Заплив 6
(Старт: 10:08:34:83) |
1 |
ІВАСИК
Яна
| 05
| Київська
|
1:01.19
| кмс
|
| 6
| +3.51
|
2 |
ДИВАК
Марія
| 03
| Київська
|
59.42
| мс
|
| 3
| +1.74
|
3 |
ГАРТМАН
Маргарита
| 03
| Дніпропетровська
|
1:00.76
| кмс
|
| 5
| +3.08
|
4 |
СНІТКО
Карина
| 04
| Харківська
|
57.68
| мс
|
| 1
|
|
5 |
ЖУКОВА
Марія
| 03
| Київ
|
58.89
| мс
|
| 2
| +1.21
|
6 |
СТЕЦЕНКО
Анна
| 92
| Дніпропетровська
|
1:00.03
| кмс
|
| 4
| +2.35
|
7 |
ЗУБЧУК
Катерина
| 01
| Київська
|
1:02.00
| кмс
|
| 7
| +4.32
|
8 |
ЛЕЩЕНКО
Дарья
| 01
| Харківська
|
1:02.12
| кмс
|
| 8
| +4.44
|
|
| Заплив 7
(Старт: 10:11:30:11) |
1 |
ДЕЙНЕКО
Александра
| 03
| Молдова
|
1:01.59
| кмс
|
| 7
| +3.21
|
2 |
ШАТАЛОВА
Анастасія
| 03
| Одеська
|
59.61
| мс
|
| 3
| +1.23
|
3 |
МАТРЕНЕЦКАЯ
Алина
| 01
| Молдова
|
1:00.21
| кмс
|
| 6
| +1.83
|
4 |
ЯКУБА
Орина
| 98
| Київ
|
58.65
| мс
|
| 2
| +0.27
|
5 |
ЄВМІНОВА
Тетяна
| 03
| Харківська
|
58.38
| мс
|
| 1
|
|
6 |
БОЙЧЕНКО
Валерiя
| 02
| Миколаївська
|
59.78
| мс
|
| 4
| +1.40
|
7 |
МОІСЕЄНКО
Альона
| 03
| Дніпропетровська
|
1:01.66
| кмс
|
| 8
| +3.28
|
8 |
ФІСЕНКО
Надія
| 00
| Київ
|
1:00.14
| кмс
|
| 5
| +1.76
|
|
| Заплив 8
(Старт: 10:13:02:94) |
1 |
МЕЛЬНІЧУК
Марія
| 00
| Дніпропетровська
|
58.99
| мс
|
| 3
| +1.85
|
2 |
МАНОЙЛО
Аліса
| 02
| Харківська
|
1:00.66
| кмс
|
| 7
| +3.52
|
3 |
ВИРВИЧ
Вікторія
| 04
| Дніпропетровська
|
57.82
| мс
|
| 2
| +0.68
|
4 |
ПІКІНЕР
Ірина
| 90
| Дніпропетровська
|
57.14
| мс
|
| 1
|
|
5 |
ПРИБИШ
Анна
| 98
| Київ
|
59.66
| мс
|
| 4
| +2.52
|
6 |
ІЛЬНИЦЬКА
Валерія
| 00
| Київ
|
1:00.06
| кмс
|
| 5
| +2.92
|
7 |
ТУГАЙ
Валерія
| 03
| Полтавська
|
1:00.45
| кмс
|
| 6
| +3.31
|
8 |
СТЕЦУРІНА
Євгенія
| 05
| Харківська
|
1:01.34
| кмс
|
| 8
| +4.20
|
|
В-фінал |
|
(Старт: 17:01:37:52) |
1 |
ІВАСИК
Яна
| 05
| Київська
|
1:00.53
| кмс
|
| 6
| +1.24
|
2 |
ШАЄНКО
Владислава
| 03
| Дніпропетровська
|
1:00.50
| кмс
|
| 5
| +1.21
|
3 |
ТУГАЙ
Валерія
| 03
| Полтавська
|
1:00.38
| кмс
|
| 3
| +1.09
|
4 |
ШАТАЛОВА
Анастасія
| 03
| Одеська
|
59.29
| мс
|
| 1
|
|
5 |
БОЙЧЕНКО
Валерiя
| 02
| Миколаївська
|
1:00.09
| кмс
|
| 2
| +0.80
|
6 |
БУКАНОВА
Тамара
| 03
| Київ
|
1:00.39
| кмс
|
| 4
| +1.10
|
7 |
ШАШКОВА
Анастасія
| 03
| Київ
|
1:01.00
| кмс
|
| 7
| +1.71
|
8 |
СТЕЦУРІНА
Євгенія
| 05
| Харківська
|
1:01.14
| кмс
|
| 8
| +1.85
|
|
A-фінал |
|
(Старт: 17:04:35:34) |
1 |
МЕЛЬНІЧУК
Марія
| 00
| Дніпропетровська
|
58.76
| мс
|
| 7
| +2.98
|
2 |
МАНАКОВА
Анастасія
| 99
| Київська
|
56.54
| мс
|
| 2
| +0.76
|
3 |
ВИРВИЧ
Вікторія
| 04
| Дніпропетровська
|
57.87
| мс
|
| 4
| +2.09
|
4 |
ПІКІНЕР
Ірина
| 90
| Дніпропетровська
|
55.78
| мс
|
| 1
|
|
5 |
СНІТКО
Карина
| 04
| Харківська
|
57.42
| мс
|
| 3
| +1.64
|
6 |
ЯКУБА
Орина
| 98
| Київ
|
57.88
| мс
|
| 5
| +2.10
|
7 |
ЖУКОВА
Марія
| 03
| Київ
|
58.74
| мс
|
| 6
| +2.96
|
8 |
ДИВАК
Марія
| 03
| Київська
|
59.32
| мс
|
| 8
| +3.54
|
|
|
100 м вільний стиль - чоловіки |
Рекорди
| Рекорд України | 0:48.26 | Сергій Шевцов | 27.07.2017 | Чемпіонат світу |
| Юніорський Рекорд України | 0:49.47 | Сергій Шевцов | 18.03.2016 | Чемпіонат України |
| Юнацький Рекорд України | 0:50.17 | Сергій Шевцов | 09.05.2015 | Міжнародні змагання |
| Вище досягнення України | 0:52.29 | Олександр Мороз | 20.06.2014 | Чемпіонат України | Нормативи
| Збірна команда (основа, дорослі) | 0:49.45 | | | |
| Збірна команда (основа, 2000 і мол.) | 0:51.04 | | | |
| Збірна команда (основа, 2003 і мол.) | 0:52.04 | | | |
| World Championship (QT, норматив А) | 0:48.80 | | | |
| World Championship (ST, норматив B) | 0:50.51 | | | |
| Euro Junior Championship (2001-04) | 0:50.88 | | | |
| Euro Junior Olympic Festival (2003-04) | 0:51.80 | | | |
|
Розряди | мс | 53.50 | кмс | 56.50 | I | 1:01.00 | II | 1:08.00 | III | 1:17.00 | I юн | 1:26.50 | II юн | 1:36.50 |
|
|
попередні запливи |
| Заплив 1
(Старт: 10:15:35:31) |
1 |
|
|
|
|
|
|
|
|
2 |
|
|
|
|
|
|
|
|
3 |
МЕРАЙС
Владислав
| 98
| Київ
|
51.47
| мс
|
| 1
|
|
4 |
ДЗЮБАНОВСЬКИЙ
Павло
| 96
| Тернопільська
|
54.16
| кмс
|
| 3
| +2.69
|
5 |
ЧУЛОВСЬКИЙ
Валерій
| 00
| Тернопільська
|
53.77
| кмс
|
| 2
| +2.30
|
6 |
|
|
|
|
|
|
|
|
7 |
|
|
|
|
|
|
|
|
8 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
| Заплив 2
(Старт: 10:16:57:96) |
1 |
ДМУХАЙЛОВ
Данііл
| 02
| Одеська
|
57.25
| I
|
| 5
| +5.36
|
2 |
ЖИГУЛІН
Вячеслав
| 00
| Запорізька
|
56.09
| кмс
|
| 4
| +4.20
|
3 |
ВАРДАНЯН
Владислав
| 01
| Дніпропетровська
|
55.61
| кмс
|
| 3
| +3.72
|
4 |
ГАЛАЙЧУК
Іван
| 05
| Київ
|
58.49
| I
|
| 7
| +6.60
|
5 |
ЛІЗУНКОВ
Олександр
| 01
| Кіровоградська
|
1:00.51
| I
|
| 8
| +8.62
|
6 |
ЧУМАК
Владислав
| 96
| Дніпропетровська
|
51.89
| мс
|
| 1
|
|
7 |
КАРПЮК
Павло
| 99
| Запорізька
|
54.34
| кмс
|
| 2
| +2.45
|
8 |
МІЩЕНКО
Аким
| 01
| Сумська
|
58.20
| I
|
| 6
| +6.31
|
|
| Заплив 3
(Старт: 10:18:22:38) |
1 |
ІВАНОВ
Родіон
| 04
| Одеська
|
59.31
| I
|
| 8
| +2.91
|
2 |
ЧОБАНЯН
Данило
| 04
| Донецька
|
59.12
| I
|
| 6
| +2.72
|
3 |
СУКНІНОВ
Тимур
| 04
| Харківська
|
58.41
| I
|
| 4
| +2.01
|
4 |
ЛІСОВ
Дмитрій
| 01
| Сумська
|
57.94
| I
|
| 3
| +1.54
|
5 |
ЗДОРОВЕЦЬКИЙ
Дмитро
| 00
| Миколаївська
|
59.26
| I
|
| 7
| +2.86
|
6 |
ВОЙТЕНКО
Олег
| 02
| Сумська
|
56.65
| I
|
| 2
| +0.25
|
7 |
АДАМОВИЧ
Данило
| 02
| Вінницька
|
56.40
| кмс
|
| 1
|
|
8 |
ТУРТА
Максим
| 02
| Миколаївська
|
59.01
| I
|
| 5
| +2.61
|
|
| Заплив 4
(Старт: 10:19:51:26) |
1 |
ШЕНГЕЛIЯ
Iван
| 02
| Миколаївська
|
58.00
| I
|
| 6
| +3.30
|
2 |
КОНДРУСИК
Олександр
| 04
| Харківська
|
57.60
| I
|
| 4
| +2.90
|
3 |
БУХОЛДІН
Ярослав
| 02
| Харківська
|
57.09
| I
|
| 3
| +2.39
|
4 |
ДУДА
Андрій
| 99
| Волинська
|
54.70
| кмс
|
| 1
|
|
5 |
КАРДАЄВ
Максим
| 02
| Київ
|
56.33
| кмс
|
| 2
| +1.63
|
6 |
НИЧИПОРЕНКО
Кирило
| 03
| Чернігівська
|
57.60
| I
|
| 4
| +2.90
|
7 |
ЖУРБЕЙ
Максим
| 03
| Житомирська
|
58.69
| I
|
| 7
| +3.99
|
8 |
ВЕРХОТУРОВ
Юрій
| 03
| Рівненська
|
58.75
| I
|
| 8
| +4.05
|
|
| Заплив 5
(Старт: 10:21:15:86) |
1 |
КУЗЬКО
Володимир
| 02
| Київська
|
54.62
| кмс
|
| 1
|
|
2 |
РОМАНОВ
Єгор
| 02
| Харківська
|
55.34
| кмс
|
| 3
| +0.72
|
3 |
ГАЛУНЕНКО
Станіслав
| 01
| Харківська
|
55.84
| кмс
|
| 5
| +1.22
|
4 |
КРОХМАЛЬОВ
Микита
| 02
| Донецька
|
55.91
| кмс
|
| 6
| +1.29
|
5 |
НОСКО
Андрій
| 02
| Донецька
|
56.06
| кмс
|
| 7
| +1.44
|
6 |
ХОМУТОВ
Ярослав
| 02
| Одеська
|
55.71
| кмс
|
| 4
| +1.09
|
7 |
РУБАН
Єгор
| 02
| Миколаївська
|
54.67
| кмс
|
| 2
| +0.05
|
8 |
ГУМЕНЮК
Володимир
| 02
| Одеська
|
56.51
| I
|
| 8
| +1.89
|
|
| Заплив 6
(Старт: 10:22:39:57) |
1 |
БЕСАРАБЕНКО
Михайло
| 01
| Харківська
|
54.14
| кмс
|
| 1
|
|
2 |
ЦАП
Костянтин
| 00
| Львівська
|
55.30
| кмс
|
| 4
| +1.16
|
3 |
АЛОВАЦКИЙ
Павел
| 03
| Молдова
|
55.86
| кмс
|
| 8
| +1.72
|
4 |
КУЗНЄЦОВ
Микита
| 04
| Дніпропетровська
|
55.42
| кмс
|
| 5
| +1.28
|
5 |
ФОКОВ
Єгор
| 03
| Дніпропетровська
|
55.43
| кмс
|
| 6
| +1.29
|
6 |
КОШИЛЬ
Микита
| 03
| Дніпропетровська
|
55.06
| кмс
|
| 2
| +0.92
|
7 |
ІГНАТОВ
Ілля
| 02
| Одеська
|
55.21
| кмс
|
| 3
| +1.07
|
8 |
ВОРОНА
Антон
| 03
| Київ
|
55.61
| кмс
|
| 7
| +1.47
|
|
| Заплив 7
(Старт: 10:24:48:46) |
1 |
КОТЕНКО
Кирило
| 01
| Київ
|
54.35
| кмс
|
| 1
|
|
2 |
СКОФЕНКО
Денис
| 03
| Харківська
|
55.50
| кмс
|
| 7
| +1.15
|
3 |
НЕГОДА
Олег
| 03
| Київська
|
55.29
| кмс
|
| 5
| +0.94
|
4 |
ЯНКЕВИЧ
Назар
| 02
| Полтавська
|
55.38
| кмс
|
| 6
| +1.03
|
5 |
БУБОН
Георгій
| 03
| Житомирська
|
54.93
| кмс
|
| 3
| +0.58
|
6 |
МАЗУР
Максим
| 00
| Запорізька
|
55.14
| кмс
|
| 4
| +0.79
|
7 |
УШАКОВ
Дмитро
| 04
| Харківська
|
56.05
| кмс
|
| 8
| +1.70
|
8 |
САГАЙДАК
Никита
| 02
| Дніпропетровська
|
54.64
| кмс
|
| 2
| +0.29
|
|
| Заплив 8
(Старт: 10:26:15:18) |
1 |
АНТОСІН
Микита
| 02
| Харківська
|
56.19
| кмс
|
| 8
| +1.84
|
2 |
СЕВАСТЬЯНОВ
Александр
| 01
| Молдова
|
55.29
| кмс
|
| 5
| +0.94
|
3 |
КУРЧЕНКО
Антон
| 01
| Полтавська
|
55.20
| кмс
|
| 3
| +0.85
|
4 |
СТЕБКО
Юрій
| 03
| Дніпропетровська
|
55.35
| кмс
|
| 6
| +1.00
|
5 |
ГУПАЛО
Микита
| 00
| Полтавська
|
54.35
| кмс
|
| 1
|
|
6 |
ТОКАРЄВ
Нікіта
| 04
| Харківська
|
55.83
| кмс
|
| 7
| +1.48
|
7 |
САПУН
Тихон
| 99
| Запорізька
|
55.20
| кмс
|
| 3
| +0.85
|
8 |
СЕМЕНЕНКО
Тимур
| 02
| Київ
|
54.68
| кмс
|
| 2
| +0.33
|
|
| Заплив 9
(Старт: 10:27:44:04) |
1 |
МАЛІНОВСЬКИЙ
Ігор
| 01
| Київ
|
55.30
| кмс
|
| 5
| +1.85
|
2 |
КОЩІЄНКО
Ярослав
| 02
| Харківська
|
55.46
| кмс
|
| 7
| +2.01
|
3 |
САРАКУЦА
Владислав
| 02
| Донецька
|
53.45
| мс
|
| 1
|
|
4 |
МАЗУРЕНКО
Ярослав
| 03
| Київ
|
53.75
| кмс
|
| 2
| +0.30
|
5 |
БОЛДИРЕВ
Мирослав
| 02
| Київ
|
55.32
| кмс
|
| 6
| +1.87
|
6 |
ЦУРКАН
Лучиан
| 02
| Молдова
|
56.24
| кмс
|
| 8
| +2.79
|
7 |
ЖУРБИЦЬКИЙ
Денис
| 02
| Дніпропетровська
|
54.58
| кмс
|
| 4
| +1.13
|
8 |
ВАНЗЕНКО
Дмитро
| 96
| Дніпропетровська
|
54.31
| кмс
|
| 3
| +0.86
|
|
| Заплив 10
(Старт: 10:29:13:95) |
1 |
ЖАРІЙ
Денис
| 03
| Київська
|
54.33
| кмс
|
| 5
| +0.61
|
2 |
ЮРКЕВИЧ
Юрій
| 98
| Тернопільська
| Н/С
|
|
|
|
|
3 |
РАЗГОНОВ
Данило
| 03
| Полтавська
|
54.03
| кмс
|
| 3
| +0.31
|
4 |
ПИЛИП
Сергій
| 01
| Закарпатська
|
53.72
| кмс
|
| 1
|
|
5 |
ШАРАН
Павло
| 00
| Київ
|
54.88
| кмс
|
| 6
| +1.16
|
6 |
КАБАНОВ
Владислав
| 01
| Дніпропетровська
|
53.82
| кмс
|
| 2
| +0.10
|
7 |
БИРЮЧЕНКО
Олексій
| 00
| Хмельницька
|
54.03
| кмс
|
| 3
| +0.31
|
8 |
ДОЧУ
Тимур
| 03
| Молдова
|
57.45
| I
|
| 7
| +3.73
|
|
| Заплив 11
(Старт: 10:30:40:71) |
1 |
ЖИРОВ
Микита
| 03
| Донецька
|
53.73
| кмс
|
| 4
| +0.85
|
2 |
ЛЮБИЧ
Олександр
| 01
| Чернігівська
|
54.40
| кмс
|
| 7
| +1.52
|
3 |
ДІАС
Денис
| 97
| Київська
|
54.43
| кмс
|
| 8
| +1.55
|
4 |
ВЛАСЕНКО
Денис
| 02
| Київ
|
54.15
| кмс
|
| 6
| +1.27
|
5 |
БУТЕНКО
Артур
| 01
| Запорізька
|
52.88
| мс
|
| 1
|
|
6 |
СИДОРЕНКО
Артем
| 01
| Харківська
|
53.88
| кмс
|
| 5
| +1.00
|
7 |
ЗАВЕРТАЛЮК
Єгор
| 02
| Київ
|
53.49
| мс
|
| 3
| +0.61
|
8 |
ПЛОСКОНОС
Нікіта
| 02
| Дніпропетровська
|
53.25
| мс
|
| 2
| +0.37
|
|
| Заплив 12
(Старт: 10:32:14:31) |
1 |
ГОЛОВЧАК
Максим
| 95
| Дніпропетровська
|
53.44
| мс
|
| 5
| +1.12
|
2 |
МАЛЄЄВ
Андрій
| 02
| Дніпропетровська
|
53.19
| мс
|
| 2
| +0.87
|
3 |
БАЛАШОВ
Вячеслав
| 01
| Харківська
|
53.88
| кмс
|
| 7
| +1.56
|
4 |
ЧЕРНЯВСЬКИЙ
Богдан
| 01
| Харківська
|
53.64
| кмс
|
| 6
| +1.32
|
5 |
МЕНЬШИКОВ
Павло
| 03
| Одеська
|
54.33
| кмс
|
| 8
| +2.01
|
6 |
ВІРЧЕНКО
Олександр
| 01
| Полтавська
|
52.32
| мс
|
| 1
|
|
7 |
ПЕТРАКОВ
Олег
| 00
| Київ
|
53.39
| мс
|
| 4
| +1.07
|
8 |
СТОРОЖЕВ
Данило
| 02
| Харківська
|
53.29
| мс
|
| 3
| +0.97
|
|
| Заплив 13
(Старт: 10:33:40:92) |
1 |
РЄПІН
Віктор
| 99
| Харківська
|
51.29
| мс
|
| 1
|
|
2 |
КОРКУНОВ
Антон
| 99
| Київ
|
51.71
| мс
|
| 2
| +0.42
|
3 |
СИМИНЕЛ
Дан
| 98
| Молдова
|
53.56
| кмс
|
| 6
| +2.27
|
4 |
ХНИКІН
Віктор
| 01
| Вінницька
|
53.26
| мс
|
| 4
| +1.97
|
5 |
РЕБОРУК
Антон
| 00
| Дніпропетровська
|
54.28
| кмс
|
| 8
| +2.99
|
6 |
ПЕТРОЧУК
Ілля
| 03
| Волинська
|
53.38
| мс
|
| 5
| +2.09
|
7 |
НІМЧЕНКО
Ігор
| 98
| Донецька
|
52.20
| мс
|
| 3
| +0.91
|
8 |
МІЩУК
Дмитро
| 00
| Волинська
|
54.18
| кмс
|
| 7
| +2.89
|
|
| Заплив 14
(Старт: 10:35:06:75) |
1 |
ГЛЯДЧИШИН
Тарас
| 00
| Дніпропетровська
|
53.02
| мс
|
| 7
| +2.14
|
2 |
ШЕЛІПОВ
Богдан
| 02
| Дніпропетровська
|
52.18
| мс
|
| 5
| +1.30
|
3 |
ЛЕТНІКОВ
Олександр
| 03
| Запорізька
|
51.58
| мс
|
| 3
| +0.70
|
4 |
ОГНЬОВ
Вячеслав
| 98
| Київ
|
50.88
| мс
|
| 1
|
|
5 |
ХНИКІН
Олексій
| 99
| Вінницька
|
51.29
| мс
|
| 2
| +0.41
|
6 |
ЛІННИК
Ілля
| 01
| Київ
|
52.28
| мс
|
| 6
| +1.40
|
7 |
КОМПАНІЄЦЬ
Кирило
| 98
| Запорізька
|
51.97
| мс
|
| 4
| +1.09
|
8 |
СТАХІР
Олексій
| 02
| Волинська
|
53.45
| мс
|
| 8
| +2.57
|
|
| Заплив 15
(Старт: 10:36:35:10) |
1 |
УСТИНОВ
Євген
| 98
| Київська
|
52.63
| мс
|
| 6
| +1.42
|
2 |
ЄГОШИН
Юрій
| 85
| Одеська
|
52.77
| мс
|
| 7
| +1.56
|
3 |
РОМАНЮК
Єгор
| 02
| Київська
|
52.61
| мс
|
| 5
| +1.40
|
4 |
ДУБНИЦЬКИЙ
Євгеній
| 97
| Полтавська
|
51.21
| мс
|
| 1
|
|
5 |
НЕСТЕРКІН
Валентин
| 01
| Харківська
|
51.43
| мс
|
| 4
| +0.22
|
6 |
РАДУТНИЙ
Богдан
| 01
| Запорізька
|
51.34
| мс
|
| 2
| +0.13
|
7 |
ОНІЩЕНКО
Володимир
| 96
| Одеська
|
51.39
| мс
|
| 3
| +0.18
|
8 |
КАРАСІЙЧУК
Антон
| 01
| Волинська
|
52.99
| мс
|
| 8
| +1.78
|
|
| Заплив 16
(Старт: 10:38:01:31) |
1 |
ЧОРНИЙ
Єгор
| 97
| Дніпропетровська
|
52.92
| мс
|
| 7
| +3.36
|
2 |
ЛАКТІН
Владислав
| 01
| Запорізька
|
51.24
| мс
|
| 2
| +1.68
|
3 |
КОЛОДЯЖНИЙ
Данило
| 95
| Київ
|
51.49
| мс
|
| 4
| +1.93
|
4 |
ШЕВЦОВ
Сергій
| 98
| Запорізька
|
49.56
| мс
|
| 1
|
|
5 |
ГРИГОРЬЄВ
Леонід
| 96
| Донецька
|
54.13
| кмс
|
| 8
| +4.57
|
6 |
БОНДАР
Артем
| 02
| Рівненська
|
51.42
| мс
|
| 3
| +1.86
|
7 |
МОРОЗ
Олександр
| 99
| Київ
|
51.94
| мс
|
| 5
| +2.38
|
8 |
СЕЛЕЗНЬОВ
Назар
| 02
| Дніпропетровська
|
52.29
| мс
|
| 6
| +2.73
|
|
перепливи |
| Заплив 1
(Старт: 12:44:09:32) |
1 |
|
|
|
|
|
|
|
|
2 |
ВОРОНА
Антон
| 03
| Київ
|
55.92
| кмс
|
| 5
| +3.09
|
3 |
БЕСАРАБЕНКО
Михайло
| 01
| Харківська
|
54.13
| кмс
|
| 3
| +1.30
|
4 |
ПЕТРАКОВ
Олег
| 00
| Київ
|
52.83
| мс
|
| 1
|
|
5 |
СИДОРЕНКО
Артем
| 01
| Харківська
|
53.31
| мс
|
| 2
| +0.48
|
6 |
СЕМЕНЕНКО
Тимур
| 02
| Київ
|
54.57
| кмс
|
| 4
| +1.74
|
7 |
|
|
|
|
|
|
|
|
8 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
| Заплив 2
(Старт: 11:38:05:18) |
1 |
|
|
|
|
|
|
|
|
2 |
|
|
|
|
|
|
|
|
3 |
|
|
|
|
|
|
|
|
4 |
КОМПАНІЄЦЬ
Кирило
| 98
| Запорізька
|
51.51
| мс
|
| 1
|
|
5 |
САПУН
Тихон
| 99
| Запорізька
|
55.20
| кмс
|
| 2
| +3.69
|
6 |
|
|
|
|
|
|
|
|
7 |
|
|
|
|
|
|
|
|
8 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
| Заплив 3
1 |
|
|
|
|
|
|
|
|
2 |
|
|
|
|
|
|
|
|
3 |
|
|
|
|
|
|
|
|
4 |
КАБАНОВ
Владислав
| 01
| Дніпропетровська
|
53.49
| мс
|
| 1
|
|
5 |
|
|
|
|
|
|
|
|
6 |
|
|
|
|
|
|
|
|
7 |
|
|
|
|
|
|
|
|
8 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
В-фінал |
|
(Старт: 17:07:59:20) |
1 |
ВІРЧЕНКО
Олександр
| 01
| Полтавська
|
52.01
| мс
|
| 6
| +0.68
|
2 |
ЛІННИК
Ілля
| 01
| Київ
|
51.57
| мс
|
| 2
| +0.24
|
3 |
ЛЕТНІКОВ
Олександр
| 03
| Запорізька
|
51.72
| мс
|
| 5
| +0.39
|
4 |
БОНДАР
Артем
| 02
| Рівненська
|
51.33
| мс
|
| 1
|
|
5 |
НЕСТЕРКІН
Валентин
| 01
| Харківська
|
51.64
| мс
|
| 3
| +0.31
|
6 |
ШЕЛІПОВ
Богдан
| 02
| Дніпропетровська
|
51.67
| мс
|
| 4
| +0.34
|
7 |
СЕЛЕЗНЬОВ
Назар
| 02
| Дніпропетровська
|
52.08
| мс
|
| 7
| +0.75
|
8 |
БУТЕНКО
Артур
| 01
| Запорізька
|
52.76
| мс
|
| 8
| +1.43
|
|
A-фінал |
|
(Старт: 17:11:38:74) |
1 |
РАДУТНИЙ
Богдан
| 01
| Запорізька
|
51.52
| мс
|
| 7
| +2.79
|
2 |
РЄПІН
Віктор
| 99
| Харківська
|
51.58
| мс
|
| 8
| +2.85
|
3 |
ДУБНИЦЬКИЙ
Євгеній
| 97
| Полтавська
|
50.65
| мс
|
| 3
| +1.92
|
4 |
ШЕВЦОВ
Сергій
| 98
| Запорізька
|
48.73
| мс
|
| 1
|
|
5 |
ОГНЬОВ
Вячеслав
| 98
| Київ
|
50.41
| мс
|
| 2
| +1.68
|
6 |
ЛАКТІН
Владислав
| 01
| Запорізька
|
50.75
| мс
|
| 4
| +2.02
|
7 |
ХНИКІН
Олексій
| 99
| Вінницька
|
51.30
| мс
|
| 6
| +2.57
|
8 |
ОНІЩЕНКО
Володимир
| 96
| Одеська
|
51.26
| мс
|
| 5
| +2.53
|
|
|
200 м брас - жінки |
Рекорди
| Рекорд України | 2:23.01 | Вікторія Солнцева | 02.08.2013 | Чемпіонат світу |
| Юніорський Рекорд України | 2:23.01 | Стандартний час | | |
| Юнацький Рекорд України | 2:23.01 | Вікторія Солнцева | 02.08.2013 | Чемпіонат світу |
| Вище досягнення України | 2:26.93 | Вікторія Солнцева | 07.04.2013 | м/з Мультінейшин | Нормативи
| Збірна команда (основа, дорослі) | 2:29.53 | | | |
| Збірна команда (основа, 2001 і мол.) | 2:33.48 | | | |
| Збірна команда (основа, 2004 і мол.) | 2:35.48 | | | |
| World Championship (QT, норматив А) | 2:25.91 | | | |
| World Championship (ST, норматив B) | 2:31.02 | | | |
| Euro Junior Championship (2002-05) | 2:32.73 | | | |
| Euro Junior Olympic Festival (2004-05) | 2:35.37 | | | |
|
Розряди | мс | 2:41.00 | кмс | 2:50.00 | I | 3:02.00 | II | 3:23.00 | III | 3:49.00 | I юн | 4:17.00 |
|
|
попередні запливи |
| Заплив 1
(Старт: 10:40:45:52) |
1 |
|
|
|
|
|
|
|
|
2 |
КРИВОРУЧКО
Олександра
| 05
| Житомирська
|
2:50.69
| I
|
| 5
| +13.25
|
3 |
ХМЕЛЕВСЬКА
Надія
| 02
| Полтавська
|
2:47.58
| кмс
|
| 3
| +10.14
|
4 |
БАСИСТО
Анастасия
| 03
| Молдова
|
2:37.44
| мс
|
| 1
|
|
5 |
ГОРЄЛОВА
Васіліса
| 04
| Дніпропетровська
|
2:37.58
| мс
|
| 2
| +0.14
|
6 |
ШВАБІЙ
Дарія
| 03
| Київська
|
2:51.07
| I
|
| 6
| +13.63
|
7 |
ТКАЧЕНКО
Аліна
| 05
| Дніпропетровська
|
2:48.83
| кмс
|
| 4
| +11.39
|
8 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
| Заплив 2
(Старт: 10:44:10:12) |
1 |
|
|
|
|
|
|
|
|
2 |
СТАДНИЦЬКА
Ксенія
| 05
| Львівська
|
2:56.96
| I
|
| 5
| +18.06
|
3 |
АХМЕДОВА
Дана
| 02
| Волинська
|
2:47.65
| кмс
|
| 4
| +8.75
|
4 |
МЕДВЕДЄВА
Ольга
| 05
| Донецька
|
2:38.90
| мс
|
| 1
|
|
5 |
ІСАЄВА
Каміла
| 05
| Дніпропетровська
|
2:39.81
| мс
|
| 2
| +0.91
|
6 |
ІСАЙКОВА
Катерина
| 02
| Київ
|
2:47.46
| кмс
|
| 3
| +8.56
|
7 |
ПАЛЬОХА
Христина
| 04
| Київ
|
2:57.61
| I
|
| 6
| +18.71
|
8 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
| Заплив 3
(Старт: 10:47:38:85) |
1 |
РАФАЛОВСЬКА
Оляна
| 04
| Житомирська
|
2:55.26
| I
|
| 6
| +17.97
|
2 |
ГАБЛЬОВСЬКА
Анастасія
| 04
| Івано-Франківська
|
2:55.02
| I
|
| 5
| +17.73
|
3 |
КРИЖКО
Лілія
| 01
| Запорізька
|
2:41.43
| кмс
|
| 3
| +4.14
|
4 |
МОЩЕНСКАЯ
Анастасия
| 00
| Молдова
|
2:37.29
| мс
|
| 1
|
|
5 |
КРАСІНА
Анастасія
| 01
| Дніпропетровська
|
2:39.11
| мс
|
| 2
| +1.82
|
6 |
БІЛИЧЕНКО
Євгенія
| 05
| Київ
|
2:46.86
| кмс
|
| 4
| +9.57
|
7 |
МАЛООК
Іванна
| 06
| Дніпропетровська
|
2:58.30
| I
|
| 7
| +21.01
|
8 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
В-фінал |
|
(Старт: 17:14:48:81) |
1 |
ГАБЛЬОВСЬКА
Анастасія
| 04
| Івано-Франківська
|
2:47.26
| кмс
|
| 4
| +1.43
|
2 |
КРИВОРУЧКО
Олександра
| 05
| Житомирська
|
2:50.98
| I
|
| 7
| +5.15
|
3 |
АХМЕДОВА
Дана
| 02
| Волинська
|
2:46.02
| кмс
|
| 3
| +0.19
|
4 |
ІСАЙКОВА
Катерина
| 02
| Київ
|
2:47.28
| кмс
|
| 5
| +1.45
|
5 |
ХМЕЛЕВСЬКА
Надія
| 02
| Полтавська
|
2:46.01
| кмс
|
| 2
| +0.18
|
6 |
ТКАЧЕНКО
Аліна
| 05
| Дніпропетровська
|
2:45.83
| кмс
|
| 1
|
|
7 |
ШВАБІЙ
Дарія
| 03
| Київська
|
2:49.47
| кмс
|
| 6
| +3.64
|
8 |
РАФАЛОВСЬКА
Оляна
| 04
| Житомирська
|
2:56.43
| I
|
| 8
| +10.60
|
|
A-фінал |
|
(Старт: 17:19:43:85) |
1 |
КРИЖКО
Лілія
| 01
| Запорізька
|
2:37.30
| мс
|
| 4
| +1.57
|
2 |
КРАСІНА
Анастасія
| 01
| Дніпропетровська
|
2:37.70
| мс
|
| 6
| +1.97
|
3 |
ГОРЄЛОВА
Васіліса
| 04
| Дніпропетровська
|
2:35.73
| мс
|
| 1
|
|
4 |
МОЩЕНСКАЯ
Анастасия
| 00
| Молдова
|
2:36.44
| мс
|
| 3
| +0.71
|
5 |
БАСИСТО
Анастасия
| 03
| Молдова
|
2:35.87
| мс
|
| 2
| +0.14
|
6 |
МЕДВЕДЄВА
Ольга
| 05
| Донецька
|
2:37.34
| мс
|
| 5
| +1.61
|
7 |
ІСАЄВА
Каміла
| 05
| Дніпропетровська
|
2:37.83
| мс
|
| 7
| +2.10
|
8 |
БІЛИЧЕНКО
Євгенія
| 05
| Київ
|
2:45.16
| кмс
|
| 8
| +9.43
|
|
|
200 м брас - чоловіки |
Рекорди
| Рекорд України | 2:08.73 | Ігор Борисік | 08.07.2009 | Всесвітня Універсіада |
| Юніорський Рекорд України | 2:12.25 | Стандартний час | | |
| Юнацький Рекорд України | 2:14.36 | Ростислав Крижанівський | 16.06.2018 | Чемпіонат України (юн) |
| Вище досягнення України | 2:14.36 | Ростислав Крижанівський | 16.06.2018 | Чемпіонат України (юн) | Нормативи
| Збірна команда (основа, дорослі) | 2:13.94 | | | |
| Збірна команда (основа, 2000 і мол.) | 2:18.63 | | | |
| Збірна команда (основа, 2003 і мол.) | 2:20.63 | | | |
| World Championship (QT, норматив А) | 2:11.00 | | | |
| World Championship (ST, норматив B) | 2:15.59 | | | |
| Euro Junior Championship (2001-04) | 2:18.47 | | | |
| Euro Junior Olympic Festival (2003-04) | 2:21.62 | | | |
|
Розряди | мс | 2:24.50 | кмс | 2:33.00 | I | 2:44.00 | II | 3:03.00 | III | 3:28.00 | I юн | 3:53.00 |
|
|
попередні запливи |
| Заплив 1
(Старт: 10:51:38:58) |
1 |
|
|
|
|
|
|
|
|
2 |
|
|
|
|
|
|
|
|
3 |
ГОРДІЄНКО
Ігор
| 01
| Сумська
|
2:39.36
| I
|
| 3
| +13.92
|
4 |
ТЕРЕЩУК
Даніїл
| 02
| Донецька
|
2:37.70
| I
|
| 2
| +12.26
|
5 |
ЖЕЛТЯКОВ
Антон
| 97
| Кіровоградська
|
2:25.44
| кмс
|
| 1
|
|
6 |
|
|
|
|
|
|
|
|
7 |
|
|
|
|
|
|
|
|
8 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
| Заплив 2
(Старт: 10:54:45:35) |
1 |
КІСЕЛЬОВ
Денис
| 01
| Одеська
|
2:35.10
| I
|
| 4
| +6.75
|
2 |
МАРВАРОВ
Міржавохір
| 02
| Узбекистан
|
2:40.38
| I
|
| 7
| +12.03
|
3 |
КАЧИЛО
Михайло
| 01
| Донецька
|
2:32.68
| кмс
|
| 2
| +4.33
|
4 |
СТАДНИЦЬКИЙ
Дмитро
| 00
| Львівська
|
2:28.35
| кмс
|
| 1
|
|
5 |
ГУЦАЛО
Антон
| 02
| Рівненська
|
2:35.26
| I
|
| 5
| +6.91
|
6 |
ВЛАСОВ
Олександр
| 04
| Харківська
|
2:34.95
| I
|
| 3
| +6.60
|
7 |
ШУДРЕНКО
Іван
| 04
| Харківська
|
2:42.09
| I
|
| 8
| +13.74
|
8 |
ПУГАЧОВ
Богдан
| 04
| Дніпропетровська
|
2:38.21
| I
|
| 6
| +9.86
|
|
| Заплив 3
(Старт: 10:57:54:51) |
1 |
БІЛЯК
Валентин
| 02
| Львівська
|
2:28.37
| кмс
|
| 7
| +7.28
|
2 |
ШВЕЦ
Денис
| 04
| Молдова
|
2:24.37
| мс
|
| 5
| +3.28
|
3 |
ОВЧІННІКОВ
Максим
| 03
| Запорізька
|
2:21.09
| мс
|
| 1
|
|
4 |
ДИМО
Валерій
| 85
| Київська
|
2:21.34
| мс
|
| 2
| +0.25
|
5 |
КИЗИМЕНКО
Давід
| 04
| Дніпропетровська
|
2:21.53
| мс
|
| 4
| +0.44
|
6 |
ТКАЧЕНКО
Нікіта
| 00
| Київська
|
2:21.47
| мс
|
| 3
| +0.38
|
7 |
МЕЛЬНИК
Олександр
| 00
| Івано-Франківська
|
2:27.81
| кмс
|
| 6
| +6.72
|
8 |
БОЛОТОВ
Ілля
| 02
| Київська
|
2:31.79
| кмс
|
| 8
| +10.70
|
|
| Заплив 4
(Старт: 11:01:35:45) |
1 |
ГОША
Давід
| 03
| Київ
|
2:28.78
| кмс
|
| 6
| +12.77
|
2 |
НАКОНЕЧНИЙ
Денис
| 02
| Київ
|
2:25.71
| кмс
|
| 4
| +9.70
|
3 |
ЧИСТЯКОВ
Євген
| 02
| Рівненська
|
2:27.11
| кмс
|
| 5
| +11.10
|
4 |
СТРІЛЕЦЬ
Іван
| 98
| Дніпропетровська
|
2:16.01
| мс
|
| 1
|
|
5 |
ТКАЧУК
Максим
| 03
| Волинська
|
2:17.94
| мс
|
| 2
| +1.93
|
6 |
БІРЮКОВ
Антон
| 00
| Донецька
| Д/К
|
|
| 3
|
|
7 |
СЛАЙКОВСЬКИЙ
Ілля
| 03
| Дніпропетровська
|
2:29.50
| кмс
|
| 7
| +13.49
|
8 |
БАГРОВ
Дмитро
| 04
| Житомирська
|
2:31.53
| кмс
|
| 8
| +15.52
|
|
| Заплив 5
(Старт: 11:05:41:42) |
1 |
ПОНОМАРЕНКО
Олександр
| 01
| Львівська
|
2:30.03
| кмс
|
| 6
| +14.29
|
2 |
ТКАЧ
Кирило
| 03
| Одеська
|
2:30.05
| кмс
|
| 7
| +14.31
|
3 |
КАПША
Юрій
| 95
| Дніпропетровська
|
2:20.45
| мс
|
| 2
| +4.71
|
4 |
КОПТЄЛОВ
Микита
| 99
| Запорізька
|
2:15.74
| мс
|
| 1
|
|
5 |
ГОЛУБНИЧИЙ
Максим
| 02
| Харківська
|
2:21.56
| мс
|
| 3
| +5.82
|
6 |
ЛІСОВЕЦЬ
Володимир
| 04
| Житомирська
|
2:32.82
| кмс
|
| 8
| +17.08
|
7 |
ПЧЕЛА
Николай
| 04
| Молдова
|
2:29.89
| кмс
|
| 5
| +14.15
|
8 |
КОЗЕЛЬСЬКИЙ
Олександр
| 02
| Дніпропетровська
|
2:25.86
| кмс
|
| 4
| +10.12
|
|
В-фінал |
|
(Старт: 17:24:58:07) |
1 |
ГОША
Давід
| 03
| Київ
|
2:29.34
| кмс
|
| 8
| +11.12
|
2 |
ЧИСТЯКОВ
Євген
| 02
| Рівненська
|
2:23.97
| мс
|
| 3
| +5.75
|
3 |
НАКОНЕЧНИЙ
Денис
| 02
| Київ
|
2:26.24
| кмс
|
| 5
| +8.02
|
4 |
ГОЛУБНИЧИЙ
Максим
| 02
| Харківська
|
2:18.22
| мс
|
| 1
|
|
5 |
ШВЕЦ
Денис
| 04
| Молдова
|
2:23.68
| мс
|
| 2
| +5.46
|
6 |
КОЗЕЛЬСЬКИЙ
Олександр
| 02
| Дніпропетровська
| Д/К
|
|
| 4
|
|
7 |
БІЛЯК
Валентин
| 02
| Львівська
|
2:29.11
| кмс
|
| 7
| +10.89
|
8 |
СЛАЙКОВСЬКИЙ
Ілля
| 03
| Дніпропетровська
|
2:26.37
| кмс
|
| 6
| +8.15
|
|
A-фінал |
|
(Старт: 17:30:53:79) |
1 |
ТКАЧЕНКО
Нікіта
| 00
| Київська
|
2:20.41
| мс
|
| 6
| +7.70
|
2 |
ОВЧІННІКОВ
Максим
| 03
| Запорізька
|
2:19.92
| мс
|
| 5
| +7.21
|
3 |
ТКАЧУК
Максим
| 03
| Волинська
|
2:17.51
| мс
|
| 3
| +4.80
|
4 |
КОПТЄЛОВ
Микита
| 99
| Запорізька
|
2:12.71
| мс
|
| 1
|
|
5 |
СТРІЛЕЦЬ
Іван
| 98
| Дніпропетровська
|
2:13.91
| мс
|
| 2
| +1.20
|
6 |
КАПША
Юрій
| 95
| Дніпропетровська
|
2:18.39
| мс
|
| 4
| +5.68
|
7 |
ДИМО
Валерій
| 85
| Київська
|
2:24.05
| мс
|
| 8
| +11.34
|
8 |
КИЗИМЕНКО
Давід
| 04
| Дніпропетровська
|
2:20.44
| мс
|
| 7
| +7.73
|
|
|
100 м батерфляй - жінки |
Рекорди
| Рекорд України | 0:58.99 | Катерина Зубкова | 09.08.2008 | Олімпійські ігри |
| Юніорський Рекорд України | 0:59.55 | Стандартний час | | |
| Юнацький Рекорд України | 0:59.55 | Анна Євчак | 10.07.2009 | Чемпіонат Європи (юн) |
| Вище досягнення України | 1:01.43 | Євгенія Жукова | 17.06.2018 | Чемпіонат України (юн) | Нормативи
| Збірна команда (основа, дорослі) | 1:00.01 | | | |
| Збірна команда (основа, 2001 і мол.) | 1:01.80 | | | |
| Збірна команда (основа, 2004 і мол.) | 1:02.80 | | | |
| World Championship (QT, норматив А) | 0:58.48 | | | |
| World Championship (ST, норматив B) | 1:00.53 | | | |
| Euro Junior Championship (2002-05) | 1:01.65 | | | |
| Euro Junior Olympic Festival (2004-05) | 1:02.15 | | | |
|
Розряди | мс | 1:04.50 | кмс | 1:08.50 | I | 1:13.50 | II | 1:22.00 | III | 1:33.00 | I юн | 1:45.00 |
|
|
попередні запливи |
| Заплив 1
(Старт: 11:09:23:45) |
1 |
|
|
|
|
|
|
|
|
2 |
МУХІНА
Варвара
| 02
| Донецька
|
1:09.47
| I
|
| 2
| +0.98
|
3 |
РОМАН
Марія
| 06
| Харківська
|
1:11.28
| I
|
| 3
| +2.79
|
4 |
СПИРИДОНОВА
Альона
| 03
| Донецька
|
1:11.89
| I
|
| 4
| +3.40
|
5 |
БОНДАРЕНКО
Марія
| 03
| Київ
|
1:08.49
| кмс
|
| 1
|
|
6 |
КОВАЛЬ
Маргарита
| 04
| Кіровоградська
|
1:14.99
| II
|
| 6
| +6.50
|
7 |
ЛОБАНОВСЬКА
Ніка
| 05
| Харківська
|
1:14.36
| II
|
| 5
| +5.87
|
8 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
| Заплив 2
(Старт: 11:11:05:07) |
1 |
АНДРЕЄВА
Катерина
| 03
| Донецька
|
1:07.94
| кмс
|
| 6
| +4.58
|
2 |
ЮЗОФЕНКО
Поліна
| 01
| Київ
|
1:07.56
| кмс
|
| 5
| +4.20
|
3 |
ВЕРБИЦЬКА
Поліна
| 01
| Запорізька
|
1:05.65
| кмс
|
| 3
| +2.29
|
4 |
КОСТРОМІНА
Вікторія
| 04
| Дніпропетровська
|
1:03.36
| мс
|
| 1
|
|
5 |
ГАРТМАН
Маргарита
| 03
| Дніпропетровська
|
1:04.89
| кмс
|
| 2
| +1.53
|
6 |
СЬОМІНА
Каріна
| 04
| Дніпропетровська
|
1:07.36
| кмс
|
| 4
| +4.00
|
7 |
ТКАЧЕНКО
Аліна
| 05
| Дніпропетровська
|
1:08.00
| кмс
|
| 8
| +4.64
|
8 |
ЛЕЩЕНКО
Дарья
| 01
| Харківська
|
1:07.94
| кмс
|
| 6
| +4.58
|
|
| Заплив 3
(Старт: 11:12:43:21) |
1 |
СТЕЛЬМАХ
Ніколь
| 04
| Рівненська
|
1:07.03
| кмс
|
| 6
| +3.78
|
2 |
КЛИМЕНКО
Єлізавета
| 03
| Київ
|
1:07.02
| кмс
|
| 5
| +3.77
|
3 |
ДЬЯЧЕНКО
Марія
| 05
| Полтавська
|
1:06.09
| кмс
|
| 4
| +2.84
|
4 |
ЖУКОВА
Євгенія
| 04
| Київ
|
1:03.25
| мс
|
| 1
|
|
5 |
ПАВЛЕНКО
Вікторія
| 02
| Київ
|
1:04.23
| мс
|
| 2
| +0.98
|
6 |
МАНОЙЛО
Аліса
| 02
| Харківська
|
1:05.89
| кмс
|
| 3
| +2.64
|
7 |
ЮРІЦИНА
Марія
| 03
| Одеська
|
1:08.29
| кмс
|
| 7
| +5.04
|
8 |
СУХОВЕРХАЯ
Дарья
| 03
| Київ
|
1:09.60
| I
|
| 8
| +6.35
|
|
| Заплив 4
(Старт: 11:14:21:11) |
1 |
САЄНКО
Ганна
| 04
| Одеська
|
1:07.90
| кмс
|
| 6
| +5.25
|
2 |
ІВАНОВА
Анастасія
| 01
| Полтавська
|
1:07.38
| кмс
|
| 5
| +4.73
|
3 | ЛУК'ЯНЕНКО
Поліна
| 03
| Київська
|
1:06.07
| кмс
|
| 4
| +3.42
|
4 |
СТАДНИК
Юлія
| 00
| Київ
|
1:02.65
| мс
|
| 1
|
|
5 |
ЄВМІНОВА
Тетяна
| 03
| Харківська
|
1:04.74
| кмс
|
| 3
| +2.09
|
6 |
ХОМІНА
Анастасія
| 02
| Одеська
|
1:04.28
| мс
|
| 2
| +1.63
|
7 |
НАГОРНЮК
Христина
| 03
| Рівненська
|
1:08.93
| I
|
| 7
| +6.28
|
8 |
СОНІЧ
Євгенія
| 04
| Запорізька
| Н/С
|
|
|
|
|
|
В-фінал |
|
(Старт: 17:35:25:79) |
1 |
САЄНКО
Ганна
| 04
| Одеська
|
1:06.46
| кмс
|
| 6
| +1.33
|
2 |
СТЕЛЬМАХ
Ніколь
| 04
| Рівненська
|
1:07.16
| кмс
|
| 8
| +2.03
|
3 |
ДЬЯЧЕНКО
Марія
| 05
| Полтавська
|
1:05.70
| кмс
|
| 2
| +0.57
|
4 |
МАНОЙЛО
Аліса
| 02
| Харківська
|
1:05.77
| кмс
|
| 3
| +0.64
|
5 | ЛУК'ЯНЕНКО
Поліна
| 03
| Київська
|
1:05.83
| кмс
|
| 4
| +0.70
|
6 |
КЛИМЕНКО
Єлізавета
| 03
| Київ
|
1:06.29
| кмс
|
| 5
| +1.16
|
7 |
СЬОМІНА
Каріна
| 04
| Дніпропетровська
|
1:05.13
| кмс
|
| 1
|
|
8 |
АНДРЕЄВА
Катерина
| 03
| Донецька
|
1:07.01
| кмс
|
| 7
| +1.88
|
|
A-фінал |
|
(Старт: 17:38:30:29) |
1 |
ГАРТМАН
Маргарита
| 03
| Дніпропетровська
|
1:04.46
| мс
|
| 7
| +3.29
|
2 |
ХОМІНА
Анастасія
| 02
| Одеська
|
1:02.68
| мс
|
| 3
| +1.51
|
3 |
КОСТРОМІНА
Вікторія
| 04
| Дніпропетровська
|
1:02.72
| мс
|
| 4
| +1.55
|
4 |
СТАДНИК
Юлія
| 00
| Київ
|
1:01.17
| мс
|
| 1
|
|
5 |
ЖУКОВА
Євгенія
| 04
| Київ
|
1:01.29
| мс
|
| 2
| +0.12
|
6 |
ПАВЛЕНКО
Вікторія
| 02
| Київ
|
1:04.25
| мс
|
| 6
| +3.08
|
7 |
ЄВМІНОВА
Тетяна
| 03
| Харківська
|
1:02.97
| мс
|
| 5
| +1.80
|
8 |
ВЕРБИЦЬКА
Поліна
| 01
| Запорізька
|
1:04.99
| кмс
|
| 8
| +3.82
|
|
|
100 м батерфляй - чоловіки |
Рекорди
| Рекорд України | 0:51.10 | Андрій Сердінов | 11.08.2008 | Олімпійські ігри |
| Юніорський Рекорд України | 0:52.73 | Андрій Хлопцов | 01.05.2016 | Міжнародні змагання |
| Юніорський Рекорд України | 0:52.73 | Ігор Трояновський | 09.10.2018 | ІІІ Юнацькі Олімпійські Ігри |
| Юнацький Рекорд України | 0:52.73 | Ігор Трояновський | 09.10.2018 | ІІІ Юнацькі Олімпійські Ігри |
| Вище досягнення України | 0:57.14 | Ілля Підвальний | 04.12.2012 | Кубок України | Нормативи
| Збірна команда (основа, дорослі) | 0:52.89 | | | |
| Збірна команда (основа, 2000 і мол.) | 0:54.67 | | | |
| Збірна команда (основа, 2003 і мол.) | 0:55.67 | | | |
| World Championship (QT, норматив А) | 0:51.96 | | | |
| World Championship (ST, норматив B) | 0:53.78 | | | |
| Euro Junior Championship (2001-04) | 0:55.42 | | | |
| Euro Junior Olympic Festival (2003-04) | 0:55.64 | | | |
|
Розряди | мс | 57.50 | кмс | 1:01.00 | I | 1:06.00 | II | 1:13.00 | III | 1:23.00 | I юн | 1:35.00 |
|
|
попередні запливи |
| Заплив 1
(Старт: 11:16:44:68) |
1 |
|
|
|
|
|
|
|
|
2 |
|
|
|
|
|
|
|
|
3 |
АНТОНЮК
Данііл
| 02
| Харківська
|
1:02.31
| I
|
| 4
| +3.68
|
4 |
КАРПЮК
Павло
| 99
| Запорізька
|
59.31
| кмс
|
| 2
| +0.68
|
5 |
РОДЗИНСЬКИЙ
Андрiй
| 01
| Рівненська
|
58.63
| кмс
|
| 1
|
|
6 |
КОНОВАЛОВ
Богдан
| 95
| Харківська
|
1:02.30
| I
|
| 3
| +3.67
|
7 |
|
|
|
|
|
|
|
|
8 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
| Заплив 2
(Старт: 11:18:15:32) |
1 |
ЄВСТАФЬЄВ
Гліб
| 03
| Дніпропетровська
|
1:06.03
| II
|
| 6
| +6.21
|
2 |
АНТОНЮК
Владислав
| 02
| Вінницька
|
1:06.16
| II
|
| 7
| +6.34
|
3 |
ТАМБОВЦЕВ
Богдан
| 03
| Харківська
|
59.82
| кмс
|
| 1
|
|
4 |
СІЗОНОВ
Іван
| 03
| Запорізька
|
1:00.07
| кмс
|
| 2
| +0.25
|
5 |
ЖУРАВЛЬОВ
Дмитро
| 03
| Донецька
|
1:01.82
| I
|
| 3
| +2.00
|
6 |
ВОРОНА
Антон
| 03
| Київ
| Н/С
|
|
|
|
|
7 |
ЛІСОВ
Дмитрій
| 01
| Сумська
|
1:03.74
| I
|
| 5
| +3.92
|
8 |
ІВАНОВ
Родіон
| 04
| Одеська
|
1:02.28
| I
|
| 4
| +2.46
|
|
| Заплив 3
(Старт: 11:19:55:01) |
1 |
ЛОГВИНОВ
Данііл
| 04
| Харківська
|
1:01.24
| I
|
| 7
| +2.13
|
2 |
НАСТЕЧКО
Владислав
| 01
| Дніпропетровська
|
59.58
| кмс
|
| 2
| +0.47
|
3 |
КУЗЬКО
Володимир
| 02
| Київська
|
59.11
| кмс
|
| 1
|
|
4 |
БИХНО
Глєб
| 02
| Дніпропетровська
|
1:00.34
| кмс
|
| 5
| +1.23
|
5 |
КУЗНЄЦОВ
Микита
| 04
| Дніпропетровська
|
1:00.97
| кмс
|
| 6
| +1.86
|
6 |
САГАЙДАК
Никита
| 02
| Дніпропетровська
| Н/С
|
|
|
|
|
7 |
ОСТРОВСКИЙ
Александр
| 03
| Молдова
|
1:00.20
| кмс
|
| 4
| +1.09
|
8 |
ХОМУТОВ
Ярослав
| 02
| Одеська
|
59.83
| кмс
|
| 3
| +0.72
|
|
| Заплив 4
(Старт: 11:21:25:33) |
1 |
ШТАНЬКО
Володимир
| 02
| Полтавська
|
59.56
| кмс
|
| 4
| +4.44
|
2 |
КОРОЛЬОВ
Максим
| 00
| Донецька
|
59.45
| кмс
|
| 3
| +4.33
|
3 |
БУХОВ
Владислав
| 02
| Київ
|
55.12
| мс
|
| 1
|
|
4 |
ЧАЙКОВСЬКИЙ
Даниїл
| 02
| Одеська
|
59.75
| кмс
|
| 7
| +4.63
|
5 |
ОКСЕНЬ
Владислав
| 03
| Дніпропетровська
|
59.63
| кмс
|
| 5
| +4.51
|
6 |
ТАРАНУЩЕНКО
Артем
| 03
| Дніпропетровська
|
59.29
| кмс
|
| 2
| +4.17
|
7 |
СКАЛЬОВИЙ
Віталій
| 00
| Запорізька
|
59.74
| кмс
|
| 6
| +4.62
|
8 |
КОНТОРОВИЧ
Олексій
| 03
| Одеська
|
1:00.34
| кмс
|
| 8
| +5.22
|
|
| Заплив 5
(Старт: 11:22:55:59) |
1 |
САГАЙДАК
Степан
| 01
| Київ
|
56.89
| мс
|
| 4
| +3.52
|
2 |
КУЯВА
Богдан
| 00
| Волинська
|
57.24
| мс
|
| 6
| +3.87
|
3 |
ГРИЦАК
Богдан
| 02
| Київ
|
57.56
| кмс
|
| 8
| +4.19
|
4 |
КОПТЄЛОВ
Євгеній
| 93
| Київ
|
53.37
| мс
|
| 1
|
|
5 |
ТРОЯНОВСЬКИЙ
Ігор
| 02
| Одеська
|
53.62
| мс
|
| 2
| +0.25
|
6 |
АНТОСІН
Микита
| 02
| Харківська
|
57.38
| мс
|
| 7
| +4.01
|
7 |
НАУМОВ
Андрій
| 00
| Волинська
|
56.86
| мс
|
| 3
| +3.49
|
8 |
ПЕТРАКОВ
Олег
| 00
| Київ
|
56.93
| мс
|
| 5
| +3.56
|
|
| Заплив 6
(Старт: 11:24:26:03) |
1 |
КІЛІМБЕТ
Нікіта
| 00
| Запорізька
|
56.79
| мс
|
| 4
| +4.11
|
2 |
ОНІЩЕНКО
Володимир
| 96
| Одеська
| Н/С
|
|
|
|
|
3 |
КОТРОВСЬКИЙ
Олександр
| 00
| Запорізька
|
55.37
| мс
|
| 3
| +2.69
|
4 |
ЛЕМЕШКО
Любомир
| 92
| Полтавська
|
52.68
| мс
|
| 1
|
|
5 |
БОБРАКОВ
Ігор
| 98
| Запорізька
|
54.33
| мс
|
| 2
| +1.65
|
6 |
ВОЛОДІН
Олександр
| 01
| Дніпропетровська
|
57.05
| мс
|
| 5
| +4.37
|
7 |
АДАМОВИЧ
Іван
| 97
| Дніпропетровська
|
58.35
| кмс
|
| 6
| +5.67
|
8 |
МЕНЬШИКОВ
Павло
| 03
| Одеська
|
59.16
| кмс
|
| 7
| +6.48
|
|
| Заплив 7
(Старт: 11:25:55:97) |
1 |
ПИЛИП
Сергій
| 01
| Закарпатська
|
57.13
| мс
|
| 6
| +2.66
|
2 |
ТИМОЩУК
Юрій
| 02
| Київ
|
56.08
| мс
|
| 5
| +1.61
|
3 |
РОМАНЮК
Єгор
| 02
| Київська
|
54.47
| мс
|
| 1
|
|
4 |
ХЛОПЦОВ
Андрій
| 98
| Київ
|
55.40
| мс
|
| 3
| +0.93
|
5 |
КЕСІЛЬ
Денис
| 00
| Дніпропетровська
|
54.60
| мс
|
| 2
| +0.13
|
6 |
ХРИПУНОВ
Євген
| 02
| Київ
|
55.85
| мс
|
| 4
| +1.38
|
7 |
РАКОВ
Дмитро
| 00
| Львівська
|
57.88
| кмс
|
| 7
| +3.41
|
8 |
НІМЧЕНКО
Ігор
| 98
| Донецька
|
58.30
| кмс
|
| 8
| +3.83
|
|
перепливи |
| Заплив 1
(Старт: 18:27:41:32) |
1 |
|
|
|
|
|
|
|
|
2 |
|
|
|
|
|
|
|
|
3 |
|
|
|
|
|
|
|
|
4 |
КОТРОВСЬКИЙ
Олександр
| 00
| Запорізька
| Д/К
|
|
| 1
|
|
5 |
|
|
|
|
|
|
|
|
6 |
|
|
|
|
|
|
|
|
7 |
|
|
|
|
|
|
|
|
8 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
В-фінал |
|
(Старт: 17:41:44:87) |
1 |
ГРИЦАК
Богдан
| 02
| Київ
|
57.17
| мс
|
| 7
| +1.60
|
2 |
ПИЛИП
Сергій
| 01
| Закарпатська
|
56.93
| мс
|
| 6
| +1.36
|
3 |
САГАЙДАК
Степан
| 01
| Київ
|
56.65
| мс
|
| 5
| +1.08
|
4 |
ХРИПУНОВ
Євген
| 02
| Київ
|
56.52
| мс
|
| 4
| +0.95
|
5 |
ТИМОЩУК
Юрій
| 02
| Київ
|
55.57
| мс
|
| 1
|
|
6 |
ВОЛОДІН
Олександр
| 01
| Дніпропетровська
|
56.49
| мс
|
| 3
| +0.92
|
7 |
АНТОСІН
Микита
| 02
| Харківська
|
55.60
| мс
|
| 2
| +0.03
|
8 |
РОДЗИНСЬКИЙ
Андрiй
| 01
| Рівненська
|
57.73
| кмс
|
| 8
| +2.16
|
|
A-фінал |
|
(Старт: 17:45:44:91) |
1 |
БУХОВ
Владислав
| 02
| Київ
|
55.66
| мс
|
| 8
| +3.34
|
2 |
РОМАНЮК
Єгор
| 02
| Київська
|
54.73
| мс
|
| 6
| +2.41
|
3 |
ТРОЯНОВСЬКИЙ
Ігор
| 02
| Одеська
|
52.73
| мс
|
| 3
| +0.41
|
4 |
ЛЕМЕШКО
Любомир
| 92
| Полтавська
|
52.32
| мс
|
| 1
|
|
5 |
КОПТЄЛОВ
Євгеній
| 93
| Київ
|
52.41
| мс
|
| 2
| +0.09
|
6 |
БОБРАКОВ
Ігор
| 98
| Запорізька
|
53.88
| мс
|
| 4
| +1.56
|
7 |
КЕСІЛЬ
Денис
| 00
| Дніпропетровська
|
54.43
| мс
|
| 5
| +2.11
|
8 |
КОТРОВСЬКИЙ
Олександр
| 00
| Запорізька
|
55.00
| мс
|
| 7
| +2.68
|
|
|
200 м на спині - жінки |
Рекорди
| Рекорд України | 2:07.48 | Дарина Зевіна | 17.05.2016 | Чемпіонат Європи |
| Юніорський Рекорд України | 2:07.82 | Стандартний час | | |
| Юнацький Рекорд України | 2:07.82 | Дарина Зевіна | 29.07.2011 | Чемпіонат світу |
| Вище досягнення України | 2:10.08 | Дарина Зевіна | 08.07.2009 | Чемпіонат Європи (юн) | Нормативи
| Збірна команда (основа, дорослі) | 2:13.63 | | | |
| Збірна команда (основа, 2001 і мол.) | 2:16.91 | | | |
| Збірна команда (основа, 2004 і мол.) | 2:18.91 | | | |
| World Championship (QT, норматив А) | 2:11.53 | | | |
| World Championship (ST, норматив B) | 2:16.13 | | | |
| Euro Junior Championship (2002-05) | 2:17.31 | | | |
| Euro Junior Olympic Festival (2004-05) | 2:18.82 | | | |
|
Розряди | мс | 2:23.50 | кмс | 2:32.50 | I | 2:43.00 | II | 3:01.50 | III | 3:25.00 | I юн | 4:01.50 |
|
|
попередні запливи |
| Заплив 1
(Старт: 11:29:15:02) |
1 |
|
|
|
|
|
|
|
|
2 |
|
|
|
|
|
|
|
|
3 |
БОСАК
Катерина
| 02
| Київська
|
2:39.43
| I
|
| 3
| +5.43
|
4 |
ВЕРНИБА
Валерія
| 96
| Київ
|
2:34.00
| I
|
| 1
|
|
5 |
ПЕТРУСЬ
Дарья
| 04
| Київська
|
2:36.70
| I
|
| 2
| +2.70
|
6 |
|
|
|
|
|
|
|
|
7 |
|
|
|
|
|
|
|
|
8 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
| Заплив 2
(Старт: 11:34:07:43) |
1 |
БЕСПАЛЬКО
Дарина
| 04
| Київ
| Д/К
|
|
| 7
|
|
2 |
КЛІМОВА
Олександра
| 01
| Київ
|
2:33.30
| I
|
| 6
| +10.57
|
3 |
СЕРБИНА
Єлизавета
| 02
| Дніпропетровська
|
2:29.32
| кмс
|
| 4
| +6.59
|
4 |
КОРОЛЬЧУК
Ольга
| 02
| Рівненська
|
2:22.73
| мс
|
| 1
|
|
5 |
КОРОЛЬЧУК
Анастасія
| 02
| Рівненська
|
2:24.87
| кмс
|
| 2
| +2.14
|
6 |
ЛАХНЕНКО
Вероніка
| 03
| Дніпропетровська
|
2:27.45
| кмс
|
| 3
| +4.72
|
7 |
СЕМЕНОВА
Катерина
| 04
| Полтавська
|
2:32.35
| кмс
|
| 5
| +9.62
|
8 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
| Заплив 3
(Старт: 11:37:49:91) |
1 |
ПРОНЧАКОВА
Софія
| 04
| Донецька
|
2:32.75
| I
|
| 8
| +16.78
|
2 |
ГУБІЙЧУК
Анастасія
| 04
| Рівненська
|
2:29.88
| кмс
|
| 4
| +13.91
|
3 |
ШАЄНКО
Владислава
| 03
| Дніпропетровська
|
2:25.94
| кмс
|
| 2
| +9.97
|
4 |
КОЛЕСНИКОВА
Марина
| 00
| Харківська
|
2:15.97
| мс
|
| 1
|
|
5 |
МОРОХОВСЬКА
Анастасія
| 02
| Київ
|
2:30.45
| кмс
|
| 6
| +14.48
|
6 |
ПРИХОДЬКО
Жанна
| 95
| Київська
|
2:27.93
| кмс
|
| 3
| +11.96
|
7 |
КЛІМОВА
Марія
| 01
| Київ
|
2:30.03
| кмс
|
| 5
| +14.06
|
8 |
ГЛАДКА
Тетяна
| 04
| Одеська
|
2:31.10
| кмс
|
| 7
| +15.13
|
|
| Заплив 4
(Старт: 11:41:17:92) |
1 |
БРЕДІХІНА
Анастасія
| 03
| Донецька
|
2:31.31
| кмс
|
| 7
| +15.37
|
2 |
МЕЛЬНИК
Олександра
| 04
| Київ
|
2:25.31
| кмс
|
| 3
| +9.37
|
3 |
СОРОКІНА
Владислава
| 04
| Дніпропетровська
|
2:26.17
| кмс
|
| 4
| +10.23
|
4 |
САЛКУЦАН
Татьяна
| 01
| Молдова
|
2:15.94
| мс
|
| 1
|
|
5 |
ВЕРНИБА
Маргарита
| 05
| Київ
|
2:24.35
| кмс
|
| 2
| +8.41
|
6 |
ЛАТИШЕВА
Поліна
| 04
| Київська
|
2:30.09
| кмс
|
| 5
| +14.15
|
7 |
КИРИК
Ніна
| 04
| Рівненська
|
2:30.14
| кмс
|
| 6
| +14.20
|
8 |
ДМИТРІЄВА
Анастасія
| 03
| Волинська
|
2:36.85
| I
|
| 8
| +20.91
|
|
В-фінал |
|
(Старт: 17:48:54:17) |
1 |
ПРОНЧАКОВА
Софія
| 04
| Донецька
|
2:31.94
| кмс
|
| 6
| +7.77
|
2 |
БРЕДІХІНА
Анастасія
| 03
| Донецька
|
2:30.35
| кмс
|
| 4
| +6.18
|
3 |
ЛАТИШЕВА
Поліна
| 04
| Київська
|
2:29.18
| кмс
|
| 2
| +5.01
|
4 |
ЛАХНЕНКО
Вероніка
| 03
| Дніпропетровська
|
2:24.17
| кмс
|
| 1
|
|
5 |
ГУБІЙЧУК
Анастасія
| 04
| Рівненська
|
2:34.86
| I
|
| 7
| +10.69
|
6 |
ГЛАДКА
Тетяна
| 04
| Одеська
|
2:30.18
| кмс
|
| 3
| +6.01
|
7 |
СЕМЕНОВА
Катерина
| 04
| Полтавська
|
2:31.23
| кмс
|
| 5
| +7.06
|
8 |
ПЕТРУСЬ
Дарья
| 04
| Київська
|
2:35.20
| I
|
| 8
| +11.03
|
|
A-фінал |
|
(Старт: 17:53:22:53) |
1 |
ШАЄНКО
Владислава
| 03
| Дніпропетровська
|
2:27.79
| кмс
|
| 8
| +16.18
|
2 |
КОРОЛЬЧУК
Анастасія
| 02
| Рівненська
|
2:21.21
| мс
|
| 4
| +9.60
|
3 |
КОРОЛЬЧУК
Ольга
| 02
| Рівненська
|
2:20.81
| мс
|
| 3
| +9.20
|
4 |
САЛКУЦАН
Татьяна
| 01
| Молдова
|
2:11.61
| мс
|
| 1
|
|
5 |
КОЛЕСНИКОВА
Марина
| 00
| Харківська
|
2:14.13
| мс
|
| 2
| +2.52
|
6 |
ВЕРНИБА
Маргарита
| 05
| Київ
|
2:23.88
| кмс
|
| 6
| +12.27
|
7 |
МЕЛЬНИК
Олександра
| 04
| Київ
|
2:27.58
| кмс
|
| 7
| +15.97
|
8 |
СОРОКІНА
Владислава
| 04
| Дніпропетровська
|
2:21.86
| мс
|
| 5
| +10.25
|
|
|
200 м на спині - чоловіки |
Рекорди
| Рекорд України | 1:58.74 | Олександр Ісаков | 27.11.2009 | Кубок України |
| Юніорський Рекорд України | 2:01.41 | Стандартний час | | |
| Юнацький Рекорд України | 2:03.07 | Олександр Васильєв | 08.07.2011 | Чемпіонат Європи (юн) |
| Вище досягнення України | 2:07.26 | Андрій Хлопцов | 03.12.2013 | Першість України | Нормативи
| Збірна команда (основа, дорослі) | 2:00.88 | | | |
| Збірна команда (основа, 2000 і мол.) | 2:04.03 | | | |
| Збірна команда (основа, 2003 і мол.) | 2:04.86 | | | |
| World Championship (QT, норматив А) | 1:58.34 | | | |
| World Championship (ST, норматив B) | 2:02.48 | | | |
| Euro Junior Championship (2001-04) | 2:03.13 | | | |
| Euro Junior Olympic Festival (2003-04) | 2:06.11 | | | |
|
Розряди | мс | 2:10.00 | кмс | 2:17.00 | I | 2:27.00 | II | 2:44.00 | III | 3:05.00 | I юн | 3:28.00 |
|
|
попередні запливи |
| Заплив 1
(Старт: 11:44:55:02) |
1 |
|
|
|
|
|
|
|
|
2 |
ПАСКАЛЬ
Андрій
| 01
| Одеська
|
2:14.96
| кмс
|
| 2
| +2.01
|
3 |
ЧУЛОВСЬКИЙ
Валерій
| 00
| Тернопільська
|
2:17.75
| I
|
| 3
| +4.80
|
4 |
ВОЙТЕНКО
Олег
| 02
| Сумська
|
2:24.22
| I
|
| 5
| +11.27
|
5 |
ТОКАРЄВ
Нікіта
| 04
| Харківська
|
2:21.64
| I
|
| 4
| +8.69
|
6 |
СМАЛЬ
Антон
| 97
| Волинська
|
2:12.95
| кмс
|
| 1
|
|
7 |
|
|
|
|
|
|
|
|
8 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
| Заплив 2
(Старт: 11:48:20:38) |
1 |
ГРИЦЕНКО
Леонід
| 01
| Хмельницька
|
2:16.49
| кмс
|
| 7
| +9.61
|
2 |
СТАДНИЦЬКИЙ
Маркіян
| 03
| Львівська
|
2:12.89
| кмс
|
| 5
| +6.01
|
3 |
МАРТИНЮК
Денис
| 98
| Рівненська
|
2:12.29
| кмс
|
| 4
| +5.41
|
4 |
ФЕНЬ
Герман
| 02
| Харківська
|
2:06.88
| мс
|
| 1
|
|
5 |
ЯЦЕНКО
Євгеній
| 95
| Дніпропетровська
|
2:07.56
| мс
|
| 2
| +0.68
|
6 |
ДРОБНИЧ
Дмитро
| 96
| Дніпропетровська
|
2:07.76
| мс
|
| 3
| +0.88
|
7 |
ПЕТРОВ
Денис
| 01
| Київ
| Д/К
|
|
| 6
|
|
8 |
ТСУДЖІ
Юусуке
| 05
| Дніпропетровська
|
2:20.83
| I
|
| 8
| +13.95
|
|
| Заплив 3
(Старт: 11:51:46:72) |
1 |
ГРЕЧКО
Вадим
| 02
| Донецька
|
2:15.84
| кмс
|
| 7
| +10.26
|
2 |
КОРЧИНСЬКИЙ
Кирило
| 02
| Дніпропетровська
|
2:13.35
| кмс
|
| 5
| +7.77
|
3 |
СТРІЛЕЦЬ
Клим
| 01
| Дніпропетровська
|
2:08.22
| мс
|
| 4
| +2.64
|
4 |
ХОТИНЕЦЬКИЙ
Марко
| 00
| Київ
|
2:05.58
| мс
|
| 1
|
|
5 |
ГЕРАСИМЧУК
Святослав
| 97
| Дніпропетровська
|
2:06.80
| мс
|
| 2
| +1.22
|
6 |
НАУМЕНКО
Вадим
| 03
| Одеська
|
2:08.20
| мс
|
| 3
| +2.62
|
7 |
РЕТИНСЬКИЙ
Єгор
| 03
| Київська
|
2:13.63
| кмс
|
| 6
| +8.05
|
8 |
ПИСАРЕВ
Алексій
| 03
| Дніпропетровська
|
2:19.30
| I
|
| 8
| +13.72
|
|
| Заплив 4
(Старт: 11:54:57:21) |
1 |
ГРАБАРОВ
Олексій
| 05
| Одеська
|
2:17.98
| I
|
| 8
| +12.21
|
2 |
СЕМЕНОВ
Михайло
| 01
| Київська
|
2:12.90
| кмс
|
| 5
| +7.13
|
3 |
КОСЯН
Юрій
| 02
| Одеська
|
2:07.34
| мс
|
| 3
| +1.57
|
4 |
ТКАЧЕНКО
Данііл
| 02
| Київська
|
2:06.44
| мс
|
| 2
| +0.67
|
5 |
КРЕМЛЯКОВ
Владислав
| 00
| Дніпропетровська
|
2:05.77
| мс
|
| 1
|
|
6 |
ГОЛОВЧАК
Максим
| 95
| Дніпропетровська
|
2:08.72
| мс
|
| 4
| +2.95
|
7 |
ХОМУЛА
Виктор
| 03
| Молдова
|
2:15.74
| кмс
|
| 7
| +9.97
|
8 |
СТАХІР
Олексій
| 02
| Волинська
|
2:13.99
| кмс
|
| 6
| +8.22
|
|
В-фінал |
|
(Старт: 17:58:19:46) |
1 |
СТАХІР
Олексій
| 02
| Волинська
|
2:13.47
| кмс
|
| 7
| +7.87
|
2 |
КОРЧИНСЬКИЙ
Кирило
| 02
| Дніпропетровська
|
2:18.22
| I
|
| 8
| +12.62
|
3 |
СТАДНИЦЬКИЙ
Маркіян
| 03
| Львівська
|
2:12.59
| кмс
|
| 6
| +6.99
|
4 |
НАУМЕНКО
Вадим
| 03
| Одеська
|
2:05.60
| мс
|
| 1
|
|
5 |
СТРІЛЕЦЬ
Клим
| 01
| Дніпропетровська
|
2:07.96
| мс
|
| 2
| +2.36
|
6 |
СЕМЕНОВ
Михайло
| 01
| Київська
|
2:11.83
| кмс
|
| 4
| +6.23
|
7 |
РЕТИНСЬКИЙ
Єгор
| 03
| Київська
|
2:10.85
| кмс
|
| 3
| +5.25
|
8 |
ПАСКАЛЬ
Андрій
| 01
| Одеська
|
2:12.45
| кмс
|
| 5
| +6.85
|
|
A-фінал |
|
(Старт: 18:02:44:55) |
1 |
ЯЦЕНКО
Євгеній
| 95
| Дніпропетровська
|
2:06.67
| мс
|
| 6
| +3.43
|
2 |
ФЕНЬ
Герман
| 02
| Харківська
|
2:05.29
| мс
|
| 4
| +2.05
|
3 |
ТКАЧЕНКО
Данііл
| 02
| Київська
|
2:06.76
| мс
|
| 7
| +3.52
|
4 |
ХОТИНЕЦЬКИЙ
Марко
| 00
| Київ
|
2:03.24
| мс
|
| 1
|
|
5 |
КРЕМЛЯКОВ
Владислав
| 00
| Дніпропетровська
|
2:05.25
| мс
|
| 3
| +2.01
|
6 |
ГЕРАСИМЧУК
Святослав
| 97
| Дніпропетровська
|
2:05.32
| мс
|
| 5
| +2.08
|
7 |
КОСЯН
Юрій
| 02
| Одеська
|
2:05.19
| мс
|
| 2
| +1.95
|
8 |
ДРОБНИЧ
Дмитро
| 96
| Дніпропетровська
|
2:08.37
| мс
|
| 8
| +5.13
|
|
|
800 м вільний стиль - чоловіки |
Рекорди
| Рекорд України | 7:42.49 | Михайло Романчук | 14.04.2019 | Міжнародні змагання |
| Юніорський Рекорд України | 7:54.81 | Стандартний час | | |
| Юнацький Рекорд України | 8:08.27 | Денис Завгородній | 28.04.1996 | Чемпіонат України |
| Вище досягнення України | 8:38.71 | Михайло Романчук | 28.07.2011 | ЄЮОФ | Нормативи
| Збірна команда (основа, дорослі) | 8:02.60 | | | |
| Збірна команда (основа, 2000 і мол.) | 8:15.38 | | | |
| Збірна команда (основа, 2003 і мол.) | 8:23.38 | | | |
| World Championship (QT, норматив А) | 7:54.31 | | | |
| World Championship (ST, норматив B) | 8:10.91 | | | |
| Euro Junior Championship (2001-04) | 8:10.17 | | | |
| Euro Junior Olympic Festival (2003-04) | 8:23.38 | | | |
|
Розряди | мс | 8:43.00 | кмс | 9:11.00 | I | 9:51.00 | II | 10:58.00 | III | 12:23.00 |
|
|
|
| Заплив 1
(Старт: 11:58:28:73) |
1 |
|
|
|
|
|
|
|
|
2 |
КОРЕНЬКОВ
Єгор
| 00
| Полтавська
|
9:11.88
| I
|
| 4
| +32.66
|
3 |
ЧОБАНЯН
Данило
| 04
| Донецька
|
9:05.36
| кмс
|
| 3
| +26.14
|
4 |
КОЖОКАРЬ
Максим
| 03
| Молдова
|
9:13.91
| I
|
| 5
| +34.69
|
5 |
ЮЗВА
Максим
| 03
| Волинська
|
9:02.19
| кмс
|
| 2
| +22.97
|
6 |
ІГНАТОВ
Ілля
| 02
| Одеська
|
9:17.58
| I
|
| 6
| +38.36
|
7 |
БІЛЕНКО
Володимир
| 02
| Київ
|
8:39.22
| мс
|
| 1
|
|
8 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
| Заплив 2
(Старт: 18:26:32:74) |
1 |
ГЕРГЕЛЬ
Олександр
| 02
| Дніпропетровська
|
8:40.64
| мс
|
| 4
| +34.86
|
2 |
ДІАС
Денис
| 97
| Київська
|
9:10.49
| кмс
|
| 7
| +1:04.71
|
3 |
ОМЕЛЬКОВ
Дмитро
| 99
| Запорізька
|
8:11.04
| мс
|
| 2
| +5.26
|
4 |
ФРОЛОВ
Сергій
| 92
| Запорізька
| Н/С
|
|
|
|
|
5 |
ОСТАПЕНКО
Нікіта
| 00
| Дніпропетровська
|
8:05.78
| мс
|
| 1
|
|
6 |
СТОРОЖЕВ
Данило
| 02
| Харківська
|
8:30.73
| мс
|
| 3
| +24.95
|
7 |
ОЛЕКСИШИН
Олександр
| 01
| Київська
|
8:41.02
| мс
|
| 5
| +35.24
|
8 |
ДОБРОВОЛЬСКИЙ
Алексей
| 03
| Молдова
|
9:00.67
| кмс
|
| 6
| +54.89
|
|
|
1500 м вільний стиль - жінки |
Рекорди
| Рекорд України | 16:27.76 | Ольга Береснєва | 16.07.2003 | Чемпіонат світу |
| Юніорський Рекорд України | 16:46.08 | Стандартний час | | |
| Юнацький Рекорд України | 16:46.08 | Ольга Береснєва | 23.03.2001 | Всеукр. спортивні ігри |
| Вище досягнення України | 16:46.72 | Ольга Береснєва | 23.12.1999 | Кубок України | Нормативи
| Збірна команда (основа, дорослі) | 16:48.49 | | | |
| Збірна команда (основа, 2001 і мол.) | 17:10.66 | | | |
| Збірна команда (основа, 2004 і мол.) | 17:25.66 | | | |
| World Championship (QT, норматив А) | 16:32.04 | | | |
| World Championship (ST, норматив B) | 17:06.76 | | | |
| Euro Junior Championship (2002-05) | 17:08.41 | | | |
| Euro Junior Olympic Festival (2004-05) | 17:25.66 | | | |
|
Розряди | мс | 17:55.00 | кмс | 18:55.00 | I | 20:20.00 | II | 22:35.00 | III | 25:40.00 |
|
|
|
| Заплив 1
(Старт: 12:08:18:13) |
1 |
|
|
|
|
|
|
|
|
2 |
|
|
|
|
|
|
|
|
3 |
ЗЕВІНА
Олександра
| 06
| Київ
|
19:03.00
| I
|
| 2
| +53.49
|
4 |
ВОРОНІНА
Тетяна
| 03
| Полтавська
|
19:54.20
| I
|
| 4
| +1:44.69
|
5 |
ТУГАЙ
Валерія
| 03
| Полтавська
|
19:36.42
| I
|
| 3
| +1:26.91
|
6 |
ЮЗОФЕНКО
Поліна
| 01
| Київ
|
18:09.51
| кмс
|
| 1
|
|
7 |
|
|
|
|
|
|
|
|
8 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
| Заплив 2
(Старт: 18:37:20:69) |
1 |
ОСТАПУХА
Катерина
| 04
| Дніпропетровська
|
18:16.61
| кмс
|
| 5
| +1:06.85
|
2 |
МАЛИНОВСЬКА
Катерина
| 01
| Рівненська
|
18:59.12
| I
|
| 8
| +1:49.36
|
3 |
ІВАНОВА
Надія
| 02
| Запорізька
|
17:59.70
| кмс
|
| 4
| +49.94
|
4 |
МЯСОЄДОВА
Еліна
| 01
| Харківська
|
17:44.82
| мс
|
| 3
| +35.06
|
5 |
КРУК
Аліна
| 01
| Львівська
|
17:09.76
| мс
|
| 1
|
|
6 |
КОРОЛЬЧУК
Анастасія
| 02
| Рівненська
|
17:35.46
| мс
|
| 2
| +25.70
|
7 |
КИРИК
Ніна
| 04
| Рівненська
|
18:29.51
| кмс
|
| 6
| +1:19.75
|
8 |
СТАДНИЦЬКА
Ксенія
| 05
| Львівська
|
18:36.23
| кмс
|
| 7
| +1:26.47
|
|
|
4x100 м вільний стиль - жінки |
Рекорди
| Рекорд України | 3:43.52 | Збірна України | 25.03.1999 | Чемпіонат світу |
| Юніорський Рекорд України | 3:47.62 | Стандартній час | | |
| Юнацький Рекорд України | 3:48.55 | Збірна України | 15.07.2010 | Чемпіонат Європи (юн) |
| Вище досягнення України | 3:59.35 | Збірна України | 05.07.2018 | Кубок України |
|
|
|
|
| Заплив 1
(Старт: 12:29:02:83) |
1 |
|
|
|
|
|
|
|
|
2 |
|
|
|
|
|
|
|
|
3 |
|
|
|
|
|
|
|
|
4 |
М. КИЇВ
|
| Київ
|
4:04.83
|
|
| 1
|
|
|
Буканова
Тамара
,
Бондаренко
Марія
,
Ільницька
Валерія
,
Прибиш
Анна
|
5 |
Р. МОЛДОВА
|
| Молдова
|
4:05.37
|
|
| 2
| +0.54
|
|
Салкуцан
Татьяна
,
Дейнеко
Александра
,
Матренецкая
Алина
,
Кишка
Татьяна
|
6 |
|
|
|
|
|
|
|
|
7 |
|
|
|
|
|
|
|
|
8 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
4x100 м вільний стиль - чоловіки |
Рекорди
| Рекорд України | 3:18.95 | Збірна України | 15.08.2004 | Олімпійські ігри |
| Юніорський Рекорд України | 3:21.06 | Стандартний час | | |
| Юнацький Рекорд України | 3:28.27 | Збірна України | 16.07.2003 | ЄЮОФ |
| Вище досягнення України | 3:43.52 | Збірна України | 25.03.1999 | Чемпіонат світу |
|
|
|
|
| Заплив 1
(Старт: 12:34:06:25) |
1 |
ДНІПРОПЕТРОВСЬКА ОБЛ (1)
|
| Дніпропетровська
|
3:31.13
|
|
| 1
|
|
|
Плосконос
Нікіта
,
Адамович
Іван
,
Чумак
Владислав
,
Чорний
Єгор
|
2 |
ПОЛТАВСЬКА ОБЛ
|
| Полтавська
|
3:36.97
|
|
| 4
| +5.84
|
|
Курченко
Антон
,
Штанько
Володимир
,
Разгонов
Данило
,
Вірченко
Олександр
|
3 |
ОДЕСЬКА ОБЛ.
|
| Одеська
|
3:35.68
|
|
| 3
| +4.55
|
|
Оніщенко
Володимир
,
Єгошин
Юрій
,
Ігнатов
Ілля
,
Гуменюк
Володимир
|
4 |
М. КИЇВ (ШВСМ)
|
| Київ
|
3:31.80
|
|
| 2
| +0.67
|
|
Карпенко
Олександр
,
Шаран
Павло
,
Мерайс
Владислав
,
Колодяжний
Данило
|
5 |
Р. МОЛДОВА
|
| Молдова
|
3:42.35
|
|
| 6
| +11.22
|
|
Аловацкий
Павел
,
Цуркан
Лучиан
,
Севастьянов
Александр
,
Симинел
Дан
|
6 |
ОДЕСЬКА ОБЛ (МОЛОДЬ)
|
| Одеська
|
3:47.65
|
|
| 7
| +16.52
|
|
Конторович
Олексій
,
Дмухайлов
Данііл
,
Чайковський
Даниїл
,
Хомутов
Ярослав
|
7 |
ДНІПРОПЕТРОВСЬКА ОБЛ
|
| Дніпропетровська
|
3:39.78
|
|
| 5
| +8.65
|
|
Фоков
Єгор
,
Кузнєцов
Микита
,
Таранущенко
Артем
,
Стебко
Юрій
|
8 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|