Дівчата Юнаки
вільний стиль   вільний стиль
50 м Попередні, фінали Заявки Стартовий Результати   50 м Попередні, фінали Заявки Стартовий Результати
100 м Попередні, фінали Заявки Стартовий Результати   100 м Попередні, фінали Заявки Стартовий Результати
200 м Попередні, фінали Заявки Стартовий Результати   200 м Попередні, фінали Заявки Стартовий Результати
400 м Попередні, фінали Заявки Стартовий Результати   400 м Попередні, фінали Заявки Стартовий Результати
800 м За часом Заявки Стартовий Результати   1500 м За часом Заявки Стартовий Результати
 
брас   брас
50 м Попередні, фінали Заявки Стартовий Результати   50 м Попередні, фінали Заявки Стартовий Результати
100 м Попередні, фінали Заявки Стартовий Результати   100 м Попередні, фінали Заявки Стартовий Результати
200 м Попередні, фінали Заявки Стартовий Результати   200 м Попередні, фінали Заявки Стартовий Результати
 
на спині   на спині
50 м Попередні, фінали Заявки Стартовий Результати   50 м Попередні, фінали Заявки Стартовий Результати
100 м Попередні, фінали Заявки Стартовий Результати   100 м Попередні, фінали Заявки Стартовий Результати
200 м Попередні, фінали Заявки Стартовий Результати   200 м Попередні, фінали Заявки Стартовий Результати
 
батерфляй   батерфляй
50 м Попередні, фінали Заявки Стартовий Результати   50 м Попередні, фінали Заявки Стартовий Результати
100 м Попередні, фінали Заявки Стартовий Результати   100 м Попередні, фінали Заявки Стартовий Результати
200 м Попередні, фінали Заявки Стартовий Результати   200 м Попередні, фінали Заявки Стартовий Результати
 
комплексне плавання   комплексне плавання
200 м Попередні, фінали Заявки Стартовий Результати   200 м Попередні, фінали Заявки Стартовий Результати
400 м За часом Заявки Стартовий Результати   400 м За часом Заявки Стартовий Результати
 
Інши дистанції
Дівчата 4 x 100 м комбінована За часом Заявки Стартовий Результати
Юнаки 4 x 100 м комбінована За часом Заявки Стартовий Результати
Дівчата 4 x 100 м вільний стиль За часом Заявки Стартовий Результати
Юнаки 4 x 100 м вільний стиль За часом Заявки Стартовий Результати
Змішана 4 x 100 м комбінована За часом Заявки Стартовий Результати
Змішана 4 x 100 м вільний стиль За часом Заявки Стартовий Результати
19.06.2019 - 10:00 (розминка - 8:50) Заявки Стартовий Результати
1. Дівчата, молодь 50 м вільний стиль Попередні 10:05 Заявки Стартовий Результати
2. Юнаки, молодь 50 м вільний стиль Попередні 10:17 Заявки Стартовий Результати
3. Дівчата, молодь 200 м на спині Попередні 10:38 Заявки Стартовий Результати
4. Юнаки, молодь 200 м на спині Попередні 10:51 Заявки Стартовий Результати
5. Дівчата, молодь 200 м батерфляй Попередні 11:06 Заявки Стартовий Результати
6. Юнаки, молодь 200 м батерфляй Попередні 11:16 Заявки Стартовий Результати
7. Дівчата, молодь 200 м брас Попередні 11:31 Заявки Стартовий Результати
8. Юнаки, молодь 200 м брас Попередні 11:42 Заявки Стартовий Результати
9. Дівчата, молодь 400 м вільний стиль Попередні 11:58 Заявки Стартовий Результати
10. Юнаки, молодь 400 м вільний стиль Попередні 12:25 Заявки Стартовий Результати
11. Дівчата 4x100 м комбінована За часом 12:56 Заявки Стартовий Результати
12. Юнаки 4x100 м комбінована За часом 13:05 Заявки Стартовий Результати
13:10

19.06.2019 - 17:00 (розминка - 15:50)
1. Дівчата, молодь 50 м вільний стиль Фінали Заявки Стартовий Результати
A
1. ЖУКОВА Марія КИЇ 26.86
2. ДИВАК Марія К.О 26.93
3. ЄВМІНОВА Тетяна ХРК 26.94
B
1. ДЬЯЧЕНКО Марія ПЛТ 27.58
2. ВИРВИЧ Вікторія ДПР 27.60
3. СЕМЕНОВА Катерина ПЛТ 27.65
2. Юнаки, молодь 50 м вільний стиль Фінали Заявки Стартовий Результати
A
1. ЛІННИК Ілля КИЇ 23.01
2. РОМАНЮК Єгор К.О 23.43
3. НЕСТЕРКІН Валентин ХРК 23.64
B
1. ЛЕТНІКОВ Олександр ЗПР 24.25
2. МАЗУРЕНКО Ярослав КИЇ 24.38
3. ПЕТРОЧУК Ілля ВЛН 24.41
3. Дівчата, молодь 200 м на спині Фінали Заявки Стартовий Результати
A
1. КОРОЛЬЧУК Анастасія РВН 2:20.03
2. КОРОЛЬЧУК Ольга РВН 2:23.41
3. ВЕРНИБА Маргарита КИЇ 2:23.43
B
1. ГУБІЙЧУК Анастасія РВН 2:26.24
2. ЛАТИШЕВА Поліна К.О 2:30.31
3. ТОНЕНЬКА Ірина ХМЛ 2:30.76
4. Юнаки, молодь 200 м на спині Фінали Заявки Стартовий Результати
A
1. ТКАЧЕНКО Данііл К.О 2:04.01
2. КОСЯН Юрій ОДС 2:06.98
3. СТРІЛЕЦЬ Клим ДПР 2:07.72
B
1. РЕТИНСЬКИЙ Єгор К.О 2:10.48
2. ЛИСОБЕЙ Сергій ТРН 2:11.85
3. ФЕДЯЙ Артем 2:13.31
5. Дівчата, молодь 200 м батерфляй Фінали Заявки Стартовий Результати
A
1. ПАВЛЕНКО Вікторія КИЇ 2:18.22
2. КОСТРОМІНА Вікторія ДПР 2:19.57
3. СТЕЛЬМАХ Ніколь РВН 2:23.41
B
1. СОНІЧ Євгенія ЗПР 2:37.94
2. РОМАН Марія 2:38.14
3. НЕКРАСОВА Валерія 2:41.08
6. Юнаки, молодь 200 м батерфляй Фінали Заявки Стартовий Результати
A
1. ХРИПУНОВ Євген КИЇ 2:02.37
2. ЛУКАШЕВ Георгій ЛЬВ 2:04.15
3. ГРИЦАК Богдан КИЇ 2:04.80
B
1. ТАМБОВЦЕВ Богдан ХРК 2:13.11
2. ГЕРАЩЕНКО Назар ДПР 2:14.78
2. ХОМЕНКО Микита КИЇ 2:14.78
7. Дівчата, молодь 200 м брас Фінали Заявки Стартовий Результати
A
1. МЕДВЕДЄВА Ольга ДОН 2:35.49
2. ГОРЄЛОВА Васіліса ДПР 2:37.50
3. БІЛИЧЕНКО Євгенія КИЇ 2:42.75
B
1. КРИВОРУЧКО Олександра ЖТМ 2:49.63
2. РАФАЛОВСЬКА Оляна ЖТМ 2:50.56
3. АНДРУСЕНКО Таїсія ХРК 2:54.95
8. Юнаки, молодь 200 м брас Фінали Заявки Стартовий Результати
A
1. ТКАЧУК Максим ВЛН 2:20.43
2. ПЕТРОВ Денис КИЇ 2:22.44
3. НАКОНЕЧНИЙ Денис КИЇ 2:22.61
B
1. СЛАЙКОВСЬКИЙ Ілля 2:30.14
2. БАГРОВ Дмитро ЖТМ 2:30.75
3. ВЛАСОВ Олександр ХРК 2:31.11
9. Дівчата, молодь 400 м вільний стиль Фінали Заявки Стартовий Результати
A
1. СНІТКО Карина ХРК 4:26.81
2. КОРОЛЬЧУК Анастасія РВН 4:28.12
3. ІВАНОВА Надія ЗПР 4:32.48
B
1. КИРИК Ніна РВН 4:35.92
2. СТЕЦУРІНА Євгенія ХРК 4:38.78
3. ОСТАПУХА Катерина ДПР 4:38.90
10. Юнаки, молодь 400 м вільний стиль Фінали Заявки Стартовий Результати
A
1. ШЕЛІПОВ Богдан ДПР 4:00.89
2. БЕЛЕМЕНКО Богдан ХРК 4:01.27
3. СТОРОЖЕВ Данило ХРК 4:06.73
B
1. ЖИРОВ Микита ДОН 4:13.44
2. ОЛЬХОВІК Ян 4:18.30
3. КРАЛЯ Павло РВН 4:18.81
11. Дівчата 4x100 м комбінована Сильніший Заявки Стартовий Результати

1.ДНІПРОПЕТРОВСЬКАДПР 4:25.92
2.КИЇВКИЇ 4:32.67
3.КИЇВСЬКАК.О 4:37.48
12. Юнаки 4x100 м комбінована Сильніший Заявки Стартовий Результати

1.ДНІПРОПЕТРОВСЬКАДПР 4:00.72
2.ОДЕСЬКАОДС 4:01.70
3.КИЇВКИЇ 4:02.02
20.06.2019 - 10:00 (розминка - 8:50) Заявки Стартовий Результати
1. Дівчата, молодь 50 м на спині Попередні 10:00 Заявки Стартовий Результати
2. Юнаки, молодь 50 м на спині Попередні 10:08 Заявки Стартовий Результати
3. Дівчата, молодь 200 м вільний стиль Попередні 10:19 Заявки Стартовий Результати
4. Юнаки, молодь 200 м вільний стиль Попередні 10:42 Заявки Стартовий Результати
5. Дівчата, молодь 100 м батерфляй Попередні 11:13 Заявки Стартовий Результати
6. Юнаки, молодь 100 м батерфляй Попередні 11:22 Заявки Стартовий Результати
7. Дівчата, молодь 200 м комплексне плавання Попередні 11:39 Заявки Стартовий Результати
8. Юнаки, молодь 200 м комплексне плавання Попередні 11:56 Заявки Стартовий Результати
9. Дівчата, молодь 4x100 м вільний стиль За часом 12:17 Заявки Стартовий Результати
10. Юнаки, молодь 4x100 м вільний стиль За часом 12:23 Заявки Стартовий Результати
12:35

20.06.2019 - 17:00 (розминка - 15:55)
1. Дівчата, молодь 50 м на спині Фінали Заявки Стартовий Результати
A
1. БОЛГАРСКАЯ Екатерина КЗХ 30.33
2. ЖУКОВА Євгенія КИЇ 30.42
3. ЛАХНЕНКО Вероніка ДПР 30.63
B
1. ВЕРНИБА Маргарита КИЇ 31.54
2. ШАРАФУТДІНОВА Ніка ДПР 31.86
3. ЛЯХОВА Анастасія 31.98
2. Юнаки, молодь 50 м на спині Фінали Заявки Стартовий Результати
A
1. ХНИКІН Віктор ВІН 26.25
2. ТКАЧЕНКО Данііл К.О 27.00
3. МАЗУРЕНКО Ярослав КИЇ 27.14
B
1. ТОКАРЄВ Нікіта ХРК 28.12
2. МАНАКОВ Артем К.О 28.14
3. ЖЕЛТЯКОВ Олександр ДПР 28.26
3. Дівчата, молодь 200 м вільний стиль Фінали Заявки Стартовий Результати
A
1. СНІТКО Карина ХРК 2:05.52
2. ПАВЛЕНКО Вікторія КИЇ 2:06.93
3. КОРОЛЬЧУК Анастасія РВН 2:08.03
B
1. ГОРБАЧОВА Дарія К.О 2:11.39
2. КАШТАЛЯН Людмила РВН 2:12.52
3. БУТ Софія К.О 2:13.53
4. Юнаки, молодь 200 м вільний стиль Фінали Заявки Стартовий Результати
A
1. ШЕЛІПОВ Богдан ДПР 1:51.54
2. ЛЕТНІКОВ Олександр ЗПР 1:52.44
3. НЕСТЕРКІН Валентин ХРК 1:54.04
B
1. ПЕТРОЧУК Ілля ВЛН 1:56.44
2. КУЗНЄЦОВ Микита ДПР 1:57.61
3. РУСІН Данило РВН 1:58.15
5. Дівчата, молодь 100 м батерфляй Фінали Заявки Стартовий Результати
A
1. ЄВМІНОВА Тетяна ХРК 1:02.41
2. КОСТРОМІНА Вікторія ДПР 1:02.80
3. ПАВЛЕНКО Вікторія КИЇ 1:04.32
B
1. САЄНКО Ганна ОДС 1:06.24
2. ЄРМІШИНА Анастасія 1:06.40
3. ІВАСИК Яна К.О 1:07.09
6. Юнаки, молодь 100 м батерфляй Фінали Заявки Стартовий Результати
A
1. ГРИЦАК Богдан КИЇ 55.52
2. ТИМОЩУК Юрій КИЇ 55.66
3. АНТОСІН Микита ХРК 55.89
B
1. МЕНЬШИКОВ Павло ОДС 57.47
2. САМІЛО Владислав ЛЬВ 58.23
3. ЗАХАРЧЕНКО Денис ОДС 58.68
7. Дівчата, молодь 200 м комплексне плавання Фінали Заявки Стартовий Результати
A
1. ЄВМІНОВА Тетяна ХРК 2:21.53
2. БОЛГАРСКАЯ Екатерина КЗХ 2:24.62
3. ДЬЯЧЕНКО Марія ПЛТ 2:26.09
B
1. КИРИК Ніна РВН 2:30.15
2. ГУРЕЙКОВА Марія ХРК 2:31.97
3. ТЮТЮННИК Софія 2:35.02
8. Юнаки, молодь 200 м комплексне плавання Фінали Заявки Стартовий Результати
A
1. ХРИПУНОВ Євген КИЇ 2:06.59
2. ЛУКАШЕВ Георгій ЛЬВ 2:08.44
3. ЧОБОТАР Артем ДПР 2:10.24
B
1. МЕЛЬНИЧЕНКО Олександр РВН 2:14.28
2. ШАРАПІН Платон 2:17.15
3. ВЕРХОТУРОВ Юрій РВН 2:17.35
9. Дівчата 4x100 м вільний стиль Сильніший Заявки Стартовий Результати

1.ДНІПРОПЕТРОВСЬКАДПР 4:01.07
2.ХАРКІВСЬКАХРК 4:03.52
3.КИЇВСЬКАК.О 4:07.35
10. Юнаки 4x100 м вільний стиль Сильніший Заявки Стартовий Результати

1.КИЇВСЬКАК.О 3:34.59
2.ДНІПРОПЕТРОВСЬКАДПР 3:36.10
3.ЗАПОРІЗЬКАЗПР 3:37.85
22.06.2019 - 10:00 (розминка - 8:50) Заявки Стартовий Результати
1. Дівчата, молодь 50 м брас Попередні 10:00 Заявки Стартовий Результати
2. Юнаки, молодь 50 м брас Попередні 10:05 Заявки Стартовий Результати
3. Дівчата, молодь 100 м вільний стиль Попередні 10:14 Заявки Стартовий Результати
4. Юнаки, молодь 100 м вільний стиль Попередні 10:33 Заявки Стартовий Результати
5. Дівчата, молодь 100 м на спині Попередні 11:04 Заявки Стартовий Результати
6. Юнаки, молодь 100 м на спині Попередні 11:13 Заявки Стартовий Результати
7. Змішана 4x100 м вільний стиль За часом 11:25 Заявки Стартовий Результати
8. Дівчата, молодь 400 м комплексне плавання За часом 11:31 Заявки Стартовий Результати
9. Юнаки, молодь 400 м комплексне плавання За часом 11:44 Заявки Стартовий Результати
Додаткові запливи 12:01

21.06.2019 - 17:00 (розминка - 15:55)
1. Дівчата, молодь 50 м брас Фінали Заявки Стартовий Результати
A
1. АХМЕДОВА Дана ВЛН 32.79
2. ГАБЛЬОВСЬКА Анастасія ІФР 33.34
3. МЕДВЕДЄВА Ольга ДОН 33.89
B
1. ГОРЄЛОВА Васіліса ДПР 34.00
2. ДЬЯЧЕНКО Марія ПЛТ 34.71
3. ДВОРАК Вероніка РВН 35.10
2. Юнаки, молодь 50 м брас Фінали Заявки Стартовий Результати
A
1. ЛІСОВЕЦЬ Володимир ЖТМ 29.16
2. ОВЧІННІКОВ Максим ЗПР 29.47
3. ТКАЧУК Максим ВЛН 29.54
B
1. ТКАЧ Кирило ОДС 31.05
2. СЛАЙКОВСЬКИЙ Ілля 31.21
3. ПОВАЛЯЄВ Тимур ЗПР 31.22
3. Дівчата, молодь 100 м вільний стиль Фінали Заявки Стартовий Результати
A
1. СНІТКО Карина ХРК 57.47
2. ТИМОШЕНКО Євгенія КИЇ 58.32
3. ВИРВИЧ Вікторія ДПР 58.79
B
1. КОСТРОМІНА Вікторія ДПР 1:00.45
2. СТЕЦУРІНА Євгенія ХРК 1:00.47
3. ІВАСИК Яна К.О 1:00.84
4. Юнаки, молодь 100 м вільний стиль Фінали Заявки Стартовий Результати
A
1. НЕСТЕРКІН Валентин ХРК 50.66
2. РОМАНЮК Єгор К.О 50.74
3. РАДУТНИЙ Богдан ЗПР 51.16
B
1. РУСІН Данило РВН 52.91
2. ПЕТРОЧУК Ілля ВЛН 53.02
3. ЧОБОТАР Артем ДПР 53.26
5. Дівчата, молодь 100 м на спині Фінали Заявки Стартовий Результати
A
1. БОЛГАРСКАЯ Екатерина КЗХ 1:05.91
2. ЛАХНЕНКО Вероніка ДПР 1:06.34
3. ВЕРНИБА Маргарита КИЇ 1:06.36
B
1. ЖУКОВА Євгенія КИЇ 1:05.64
2. ТОНЕНЬКА Ірина ХМЛ 1:08.02
3. ШАРАФУТДІНОВА Ніка ДПР 1:08.09
6. Юнаки, молодь 100 м на спині Фінали Заявки Стартовий Результати
A
1. ТКАЧЕНКО Данііл К.О 56.88
2. КОСЯН Юрій ОДС 57.11
3. ЛИСОБЕЙ Сергій ТРН 58.23
B
1. МАРЧАК Сергій ДПР 1:01.31
2. МЕЛЬНИЧЕНКО Олександр РВН 1:01.41
3. СИМОНЕНКО Володимир 1:01.89
7. Змішана 4x100 м вільний стиль Сильніший Заявки Стартовий Результати

1.ДНІПРОПЕТРОВСЬКАДПР 3:46.06
2.ХАРКІВСЬКАХРК 3:50.13
3.КИЇВКИЇ 3:52.17
8. Дівчата, молодь 400 м комплексне плавання Сильніший Заявки Стартовий Результати

1. ЄВМІНОВА Тетяна ХРК 5:05.06
2. ОСТАПУХА Катерина ДПР 5:10.36
3. ГОРОДНЯ Марія ЛЬВ 5:11.87
9. Юнаки, молодь 400 м комплексне плавання Сильніший Заявки Стартовий Результати

1. ЛУКАШЕВ Георгій ЛЬВ 4:28.16
2. ХРИПУНОВ Євген КИЇ 4:36.46
3. ПЕТРОВ Денис КИЇ 4:48.07
22.06.2019 - 10:00 (розминка - 8:50) Заявки Стартовий Результати
1. Дівчата, молодь 50 м батерфляй Попередні 10:00 Заявки Стартовий Результати
2. Юнаки, молодь 50 м батерфляй Попередні 10:12 Заявки Стартовий Результати
3. Дівчата, молодь 100 м брас Попередні 10:32 Заявки Стартовий Результати
4. Юнаки, молодь 100 м брас Попередні 10:41 Заявки Стартовий Результати
5. Змішана 4x100 м комбінована За часом 10:56 Заявки Стартовий Результати
6. Дівчата, молодь 800 м вільний стиль За часом 11:09 Заявки Стартовий Результати
7. Юнаки, молодь 1500 м вільний стиль За часом 11:30 Заявки Стартовий Результати
12:08

22.06.2019 - 15:45 (розминка - 14:45)
1. Дівчата, молодь 50 м батерфляй Фінали Заявки Стартовий Результати
A
1. МАНОЙЛО Аліса ХРК 28.26
2. БОЛГАРСКАЯ Екатерина КЗХ 28.46
3. ДИВАК Марія К.О 28.56
B
1. ЄРМІШИНА Анастасія 29.24
2. ЛАТИШЕВА Поліна К.О 29.39
3. ЛАКТІНА Маргарита ЗПР 29.44
2. Юнаки, молодь 50 м батерфляй Фінали Заявки Стартовий Результати
A
1. РОМАНЮК Єгор К.О 24.73
2. НЕСТЕРКІН Валентин ХРК 25.05
3. БУТЕНКО Артур ЗПР 25.22
3. ФЕНЬ Герман ХРК 25.22
B
1. КОВАЛЕНКО Андрій ХМЛ 25.67
2. МЕНЬШИКОВ Павло ОДС 25.76
3. КОЛЕСНИКОВ Микита ЗПР 25.79
3. Дівчата, молодь 100 м брас Фінали Заявки Стартовий Результати
A
1. ГОРЄЛОВА Васіліса ДПР 1:13.28
2. МЕДВЕДЄВА Ольга ДОН 1:13.31
3. АХМЕДОВА Дана ВЛН 1:13.35
B
1. РАФАЛОВСЬКА Оляна ЖТМ 1:17.16
2. БІЛИЧЕНКО Євгенія КИЇ 1:18.15
3. ЯВІР Юлія ЛЬВ 1:20.67
4. Юнаки, молодь 100 м брас Фінали Заявки Стартовий Результати
A
1. ОВЧІННІКОВ Максим ЗПР 1:04.25
2. ТКАЧУК Максим ВЛН 1:04.55
3. ПЕТРОВ Денис КИЇ 1:05.59
B
1. ГОНЧАРУК Данііл КИЇ 1:07.39
2. СЛАЙКОВСЬКИЙ Ілля 1:08.23
3. ВЛАСОВ Олександр ХРК 1:08.52
5. Змішана 4x100 м комбінована Сильніший Заявки Стартовий Результати

1.ДНІПРОПЕТРОВСЬКАДПР 4:08.89
2.ОДЕСЬКАОДС 4:18.44
3.ДНІПРОПЕТРОВСЬКА (2 К) 4:20.07
6. Дівчата, молодь 800 м вільний стиль Сильніший Заявки Стартовий Результати

1. СНІТКО Карина ХРК 9:10.73
2. КОРОЛЬЧУК Анастасія РВН 9:15.84
3. ІВАНОВА Надія ЗПР 9:19.56
7. Юнаки, молодь 1500 м вільний стиль Сильніший Заявки Стартовий Результати

1. БЕЛЕМЕНКО Богдан ХРК 16:03.13
2. ГОЛУБНИЧИЙ Максим ХРК 16:20.41
3. БОЛДИРЕВ Мирослав КИЇ 16:41.63