200 м батерфляй - юнаки |
Рекорди
| Рекорд України | 1:55.42 | Денис Силантьєв | 01.08.2002 | Чемпіонат Європи |
| Юніорський Рекорд України | 1:55.89 | Денис Кесіль | 12.10.2018 | ІІІ Юнацькі Олімпійські Ігри |
| Юнацький Рекорд України | 2:01.41 | Ігор Трояновський | 05.07.2018 | Чемпіонат Європи (юн) |
| Вище досягнення України | 2:06.46 | Георгій Лукашев | 21.11.2018 | Чемпіонат України (юнр) | Нормативи
| Збірна команда (основа, дорослі) | 1:58.95 | | | |
| Збірна команда (основа, 2000 і мол.) | 2:02.86 | | | |
| Збірна команда (основа, 2003 і мол.) | 2:04.86 | | | |
|
Розряди | мс | 2:09.00 | кмс | 2:16.00 | I | 2:26.50 | II | 2:43.00 | III | 3:04.00 | I юн | 3:27.00 |
|
|
В-фінал |
1 |
ХОМЕНКО
Микита
|
| 03 | кмс
| Київ
| | 2:14.53 |
|
2 |
ТАМБОВЦЕВ
Богдан
|
| 03 | кмс
| Харківська
| | 2:15.32 |
|
3 |
ГЕРАЩЕНКО
Назар
| Р
| 04 | кмс
| Дніпропетровська
| | 2:16.31 |
|
4 |
КОНТОРОВИЧ
Олексій
| К
| 03 | кмс
| Одеська
| | 2:16.40 |
|
5 |
ЛОГВИНОВ
Данііл
| Р
| 04 | I
| Харківська
| | 2:17.05 |
|
6 |
МАЗУР
Олександр
|
| 04 | I
| Київ
| | 2:17.11 |
|
7 |
КОЧУ
Антон
| К
| 05 | I
| Дніпропетровська
| | 2:17.72 |
|
8 |
СІЗОНОВ
Іван
|
| 03 | I
| Запорізька
| | 2:18.15 |
|
|
Рекорди
| Рекорд України | 1:55.42 | Денис Силантьєв | 01.08.2002 | Чемпіонат Європи |
| Юніорський Рекорд України | 1:55.89 | Денис Кесіль | 12.10.2018 | ІІІ Юнацькі Олімпійські Ігри |
| Юнацький Рекорд України | 2:01.41 | Ігор Трояновський | 05.07.2018 | Чемпіонат Європи (юн) |
| Вище досягнення України | 2:06.46 | Георгій Лукашев | 21.11.2018 | Чемпіонат України (юнр) | Нормативи
| Збірна команда (основа, дорослі) | 1:58.95 | | | |
| Збірна команда (основа, 2000 і мол.) | 2:02.86 | | | |
| Збірна команда (основа, 2003 і мол.) | 2:04.86 | | | |
|
Розряди | мс | 2:09.00 | кмс | 2:16.00 | I | 2:26.50 | II | 2:43.00 | III | 3:04.00 | I юн | 3:27.00 |
|
|
A-фінал |
1 |
ХРИПУНОВ
Євген
| К
| 02 | мс
| Київ
| | 2:05.36 |
|
2 |
ГРЕБЕЛЬНИЙ
Данило
|
| 01 | мс
| Київ
| | 2:06.27 |
|
3 |
ЛУКАШЕВ
Георгій
| К
| 04 | мс
| Львівська
| | 2:07.68 |
|
4 |
ГРИЦАК
Богдан
| К
| 02 | мс
| Київ
| | 2:07.74 |
|
5 |
ВОЛОДІН
Олександр
|
| 01 | мс
| Дніпропетровська
| | 2:09.38 |
|
6 |
КОВАЛЕНКО
Андрій
| К
| 03 | мс
| Хмельницька
| | 2:12.46 |
|
7 |
КУЗНЄЦОВ
Микита
| Р
| 04 | кмс
| Дніпропетровська
| | 2:13.37 |
|
8 |
ГЕРГЕЛЬ
Олександр
| К
| 02 | мс
| Дніпропетровська
| | 2:13.56 |
|
|