50 м вільний стиль - дівчата |
Рекорди
| Рекорд України | 0:25.10 | Дар‘я Степанюк | 11.08.2015 | Кубок світу |
| Юніорський Рекорд України | 0:25.46 | Стандартний час | | |
| Юнацький Рекорд України | 0:25.46 | Надія Коба | 14.07.2010 | Чемпіонат Європи (юн) |
| Вище досягнення України | 0:26.58 | Марія Терещенко | 24.02.2008 | Чемпіонат України | Нормативи
| Збірна команда (основа, дорослі) | 0:25.47 | | | |
| Збірна команда (основа, 2001 і мол.) | 0:26.28 | | | |
| Збірна команда (основа, 2004 і мол.) | 0:26.78 | | | |
|
Розряди | мс | 27.50 | кмс | 28.50 | I | 30.00 | II | 34.00 | III | 38.00 | I юн | 44.00 | II юн | 50.00 |
|
|
попередні запливи |
1 |
ЖУКОВА
Марія
| К
| 03 | мс
| Київ
| | 26.59 |
|
2 |
ДИВАК
Марія
| О
| 03 | мс
| Київська
| | 26.67 |
|
3 |
ЄВМІНОВА
Тетяна
| О
| 03 | мс
| Харківська
| | 26.87 |
|
4 |
МАНОЙЛО
Аліса
| К
| 02 | мс
| Харківська
| | 26.88 |
|
5 |
СНІТКО
Карина
| О
| 04 | мс
| Харківська
| | 26.93 |
|
6 |
ТИМОШЕНКО
Євгенія
|
| 02 | мс
| Київ
| | 26.96 |
|
7 |
ВИРВИЧ
Вікторія
| К
| 04 | мс
| Дніпропетровська
| | 26.98 |
|
8 |
СОРОКІНА
Владислава
| О
| 04 | мс
| Дніпропетровська
| | 27.14 |
|
9 |
БОЙЧЕНКО
Валерія | К
| 02 | мс
| Миколаївська
| | 27.15 |
|
10 |
СЕМЕНОВА
Катерина
| К
| 04 | мс
| Полтавська
| | 27.20 |
|
11 |
ШАТАЛОВА
Анастасія
| К
| 03 | мс
| Одеська
| | 27.40 |
|
12 |
ШАЄНКО
Владислава
|
| 03 | мс
| Дніпропетровська
| | 27.47 |
|
13 |
СЬОМІНА
Каріна
| К
| 04 | мс
| Дніпропетровська
| | 27.48 |
|
14 |
ОНАНКО
Марія
|
| 03 | кмс
| Київ
| | 27.65 |
|
15 |
ТУГАЙ
Валерія
| К
| 03 | мс
| Полтавська
| | 27.70 |
|
16 |
НАГОРНЮК
Христина
|
| 03 | кмс
| Рівненська
| | 27.71 |
|
17 |
ЧУБИР
Ангеліна
| К
| 05 | кмс
| Запорізька
| | 27.76 |
|
18 |
БОЛГАРСКАЯ
Екатерина
|
| 03 | мс
| Казахстан
| | 27.80 |
|
19 |
ІВАСИК
Яна
| Р
| 05 | кмс
| Київська
| | 27.87 |
|
20 |
БУКАНОВА
Тамара
|
| 03 | кмс
| Київ
| | 27.94 |
|
21 |
МОІСЕЄНКО
Альона
|
| 03 | мс
| Дніпропетровська
| | 27.95 |
|
22 |
СТРУТИНСЬКА
Маргарита
|
| 04 | кмс
| Харківська
| | 27.99 |
|
23 |
ГУРЕЙКОВА
Марія
| Р
| 05 | кмс
| Харківська
| | 28.03 |
|
24 |
ЖУКОВА
Євгенія
| О
| 04 | мс
| Київ
| | 28.04 |
|
25 |
ЖЕЧЕВА
Вікторія
|
| 03 | мс
| Київська
| | 28.11 |
|
26 |
ЄРМІШИНА
Анастасія
| К
| 06 | кмс
| Київ (2 к)
| | 28.12 |
|
27 |
ЛЯХОВА
Анастасія
| Р
| 05 | кмс
| Дніпропетровська (2 к)
| | 28.22 |
|
28 |
ГАБЛЬОВСЬКА
Анастасія
|
| 04 | кмс
| Івано-Франківська
| | 28.23 |
|
29 |
ДОЛАВРУК
Яна
| К
| 05 | кмс
| Київська
| | 28.27 |
|
30 |
БОРДОНОС
Валерія
|
| 04 | кмс
| Київ
| | 28.31 |
|
31 |
ТОНЕНЬКА
Ірина
|
| 04 | кмс
| Хмельницька
| | 28.38 |
|
32 |
СТОЛЯРЕНКО
Анастасія |
| 04 | кмс
| Дніпропетровська (2 к)
| | 28.57 |
|
33 |
ЛАКТІНА
Маргарита
| Р
| 05 | I
| Запорізька
| | 28.65 |
|
34 |
СТЕЦУРІНА
Євгенія
| К
| 05 | кмс
| Харківська
| | 28.67 |
|
35 |
ГОРБАЧОВА
Дарія
|
| 04 | кмс
| Київська
| | 28.72 |
|
36 |
ДЬЯЧЕНКО
Марія
| О
| 05 | мс
| Полтавська
| | 28.74 |
|
37 |
БУРЯК
Валерія
|
| 02 | кмс
| Харківська
| | 28.75 |
|
38 |
ЗІНЧЕНКО
Олександра
|
| 03 | кмс
| Донецька
| | 28.78 |
|
39 |
БАШИНСЬКА
Вероніка
|
| 03 | I
| Житомирська
| | 28.78 |
|
40 |
ДЯЧЕНКО
Олена
| Р
| 05 | кмс
| Полтавська
| | 28.82 |
|
41 |
КУЧЕРЕНКО
Тетяна
|
| 03 | кмс
| Тернопільська
| | 28.83 |
|
42 |
ХАРЧЕНКО
Лурдес
|
| 02 | I
| Запорізька
| | 28.85 |
|
43 |
ВАСИЛЕНКО
Дарья
|
| 05 | кмс
| Сумська
| | 28.86 |
|
44 |
КАЦАЛА
Марія
|
| 02 | кмс
| Харківська
| | 28.88 |
|
45 |
МОРОХОВСЬКА
Анастасія
| К
| 02 | мс
| Київ
| | 28.91 |
|
46 |
ШАШКОВА
Анастасія
|
| 03 | кмс
| Київ
| | 28.92 |
|
47 |
ПРОНЧАКОВА
Софія
|
| 04 | кмс
| Донецька
| | 28.93 |
|
48 |
АНДРЕЄВА
Катерина
|
| 03 | кмс
| Донецька
| | 29.08 |
|
49 |
ЄРМІШИНА
Єлизавета
| К
| 07 | кмс
| Київ
| | 29.09 |
|
50 |
САВЕНОК
Єлізавета
|
| 05 | I
| Київ
| | 29.11 |
|
51 |
ГРЕСЬ
Анастасія
|
| 03 | кмс
| Київ
| | 29.12 |
|
52 |
БОРЕЙЧУК
Аліна
|
| 05 | кмс
| Дніпропетровська (2 к)
| | 29.15 |
|
53 |
ВАКУЛЕНКО
Ярослава
|
| 03 | кмс
| Київ
| | 29.17 |
|
54 |
ШИШКА
Софія
|
| 06 | кмс
| Дніпропетровська (2 к)
| | 29.18 |
|
55 |
КОЙПИШ
Лілія
|
| 06 | кмс
| Запорізька
| | 29.21 |
|
56 |
РИБАЛКО
Наталія
|
| 05 | I
| Донецька
| | 29.27 |
|
57 |
СПИЧКА
Олена
|
| 05 | кмс
| Київ (2 к)
| | 29.30 |
|
58 |
КОВАЛЬОВА
Кристина
|
| 04 | I
| Харківська
| | 29.35 |
|
59 |
ДАНИЛЕЙКО
Анастасія
|
| 05 | кмс
| Івано-Франківська
| | 29.37 |
|
60 |
ІЛЬНИЦЬКА
Христина
| Р
| 05 | кмс
| Київська
| | 29.38 |
|
61 |
СПИРИДОНОВА
Альона
|
| 03 | I
| Донецька
| | 29.39 |
|
62 |
ДЕРКАЧ
Єлизавета
|
| 03 | кмс
| Рівненська
| | 29.40 |
|
63 |
ДАНИЛИШИН
Софія
|
| 05 | I
| Львівська
| | 29.56 |
|
64 |
ЗГУРСЬКА
Марія
|
| 05 | I
| Одеська (2 к.)
| | 29.66 |
|
65 |
ЛАЗАРЕЦЬ
Ольга
|
| 04 | кмс
| Рівненська
| | 29.75 |
|
66 |
КАРПОВА
Уляна
|
| 04 | кмс
| Київ (2 к)
| | 29.77 |
|
67 |
ДУДАР
Тамара
|
| 04 | I
| Хмельницька
| | 29.88 |
|
68 |
КАРАНІКОЛОВА
Катерина
| Р
| 06 | кмс
| Одеська
| | 29.89 |
|
69 |
ГРЕЧКА
Любов
|
| 03 | I
| Миколаївська
| | 29.99 |
|
70 |
БУРЕНКО
Валерія
|
| 04 | I
| Київська (2 к)
| | 30.00 |
|
71 |
СКРИПКА
Марія
|
| 03 | I
| Кіровоградська
| | 30.12 |
|
72 |
ГОНЧАРЕНКО
Аліна
|
| 03 | кмс
| Запорізька
| | 30.15 |
|
73 |
КОСТІВ
Ольга
|
| 02 | I
| Тернопільська
| | 30.17 |
|
74 |
БОГОМОЛОВА
Єлизавета
|
| 04 | II
| Миколаївська
| | 30.20 |
|
75 |
ТЮТЮННИК
Софія
|
| 05 | кмс
| Дніпропетровська (2 к)
| | 30.43 |
|
76 |
БЕЛЕБЕЄВА
Маргарита
|
| 05 | I
| Вінницька
| | 30.46 |
|
77 |
ІВАНЕНКО
Владислава
| Р
| 06 | I
| Донецька
| | 30.51 |
|
78 |
ПЕРЕПЕЛЯТНИК
Мирослава
|
| 06 | I
| Донецька
| | 30.63 |
|
79 |
СУХОВЕРХАЯ
Дарья
|
| 03 | кмс
| Київ
| | 30.71 |
|
80 |
ЮСЬКО
Єлизавета
|
| 05 | I
| Миколаївська
| | 30.93 |
|
81 |
ОЛІЙНИК
Аліна
|
| 05 | I
| Волинська
| | 30.94 |
|
82 |
ДЕНИСЕНКО
Олеся
|
| 06 | I
| Харківська (2 к)
| | 31.04 |
|
83 |
ГОЛДА
Анастасія
|
| 05 | I
| Сумська
| | 31.09 |
|
84 |
ФІЩЕНКО
Дарья
|
| 07 | I
| Донецька (2 к.)
| | 31.33 |
|
85 |
СЛІВЧУК
Діана
|
| 04 | I
| Львівська
| | 31.49 |
|
86 |
БІСЛІМАКІ
Марина
|
| 05 | I
| Одеська (2 к.)
| | 31.56 |
|
87 |
КАШИРІНА
Катерина
|
| 06 | I
| Одеська
| | 31.69 |
|
88 |
ЛЕБЕДЄВА
Аліна
|
| 05 | II
| Вінницька
| | 31.97 |
|
89 |
ЛОБАНОВСЬКА
Ніка
|
| 05 | I
| Харківська
| | 32.13 |
|
90 |
ЛЕБЕДЄВА
Анна
|
| 04 | I
| Рівненська (2 к.)
| | 32.50 |
|
91 |
РОБЕЙКО
Дарина
|
| 05 | I
| Рівненська (2 к.)
| | 32.63 |
|
92 |
КОВАЛЬ
Вікторія
|
| 05 | I
| Вінницька
| | 33.60 |
|
93 |
РАЗСУКОВСЬКА
Христина
|
| 04 | кмс
| Миколаївська
| | N/T |
|
94 |
ТАТАРЧУК
Тетяна
|
| 03 | кмс
| Миколаївська
| | N/T |
|
95 |
РАДЧЕНКО
Даяна
|
| 01 | мс
| Харківська
| | N/T | п/к
|
96 |
ЛЕЩЕНКО
Дарья
|
| 01 | кмс
| Харківська
| | N/T | п/к
|
|
Рекорди
| Рекорд України | 0:25.10 | Дар‘я Степанюк | 11.08.2015 | Кубок світу |
| Юніорський Рекорд України | 0:25.46 | Стандартний час | | |
| Юнацький Рекорд України | 0:25.46 | Надія Коба | 14.07.2010 | Чемпіонат Європи (юн) |
| Вище досягнення України | 0:26.58 | Марія Терещенко | 24.02.2008 | Чемпіонат України | Нормативи
| Збірна команда (основа, дорослі) | 0:25.47 | | | |
| Збірна команда (основа, 2001 і мол.) | 0:26.28 | | | |
| Збірна команда (основа, 2004 і мол.) | 0:26.78 | | | |
|
Розряди | мс | 27.50 | кмс | 28.50 | I | 30.00 | II | 34.00 | III | 38.00 | I юн | 44.00 | II юн | 50.00 |
|
|
В-фінал |
1 |
ВИРВИЧ
Вікторія
| К
| 04 | мс
| Дніпропетровська
| | 27.61 |
|
2 |
ДЬЯЧЕНКО
Марія
| О
| 05 | мс
| Полтавська
| | 27.78 |
|
3 |
СЬОМІНА
Каріна
| К
| 04 | мс
| Дніпропетровська
| | 27.80 |
|
4 |
СЕМЕНОВА
Катерина
| К
| 04 | мс
| Полтавська
| | 28.00 |
|
5 |
ІВАСИК
Яна
| Р
| 05 | кмс
| Київська
| | 28.09 |
|
6 |
СТРУТИНСЬКА
Маргарита
|
| 04 | кмс
| Харківська
| | 28.12 |
|
7 |
ТОНЕНЬКА
Ірина
|
| 04 | кмс
| Хмельницька
| | 28.12 |
|
8 |
ДАНИЛЕЙКО
Анастасія
|
| 05 | кмс
| Івано-Франківська
| | 28.32 |
|
|
Рекорди
| Рекорд України | 0:25.10 | Дар‘я Степанюк | 11.08.2015 | Кубок світу |
| Юніорський Рекорд України | 0:25.46 | Стандартний час | | |
| Юнацький Рекорд України | 0:25.46 | Надія Коба | 14.07.2010 | Чемпіонат Європи (юн) |
| Вище досягнення України | 0:26.58 | Марія Терещенко | 24.02.2008 | Чемпіонат України | Нормативи
| Збірна команда (основа, дорослі) | 0:25.47 | | | |
| Збірна команда (основа, 2001 і мол.) | 0:26.28 | | | |
| Збірна команда (основа, 2004 і мол.) | 0:26.78 | | | |
|
Розряди | мс | 27.50 | кмс | 28.50 | I | 30.00 | II | 34.00 | III | 38.00 | I юн | 44.00 | II юн | 50.00 |
|
|
A-фінал |
1 |
ДИВАК
Марія
| О
| 03 | мс
| Київська
| | 27.03 |
|
2 |
ЄВМІНОВА
Тетяна
| О
| 03 | мс
| Харківська
| | 27.14 |
|
3 |
ЖУКОВА
Марія
| К
| 03 | мс
| Київ
| | 27.14 |
|
4 |
СНІТКО
Карина
| О
| 04 | мс
| Харківська
| | 27.28 |
|
5 |
СОРОКІНА
Владислава
| О
| 04 | мс
| Дніпропетровська
| | 27.35 |
|
6 |
БОЙЧЕНКО
Валерія | К
| 02 | мс
| Миколаївська
| | 27.43 |
|
7 |
ЛАКТІНА
Маргарита
| Р
| 05 | I
| Запорізька
| | 27.43 |
|
8 |
ТИМОШЕНКО
Євгенія
|
| 02 | мс
| Київ
| | 27.45 |
|
|
50 м вільний стиль - юнаки |
Рекорди
| Рекорд України | 0:21.46 | Андрій Говоров | 11.08.2016 | Олімпійські ігри |
| Юніорський Рекорд України | 0:22.27 | Стандартний час | | |
| Юнацький Рекорд України | 0:22.73 | Владислав Бухов | 23.11.2018 | Чемпіонат України (юнр) |
| Вище досягнення України | 0:23.82 | Олександр Мороз | 22.06.2014 | Чемпіонат України | Нормативи
| Збірна команда (основа, дорослі) | 0:22.55 | | | |
| Збірна команда (основа, 2000 і мол.) | 0:23.35 | | | |
| Збірна команда (основа, 2003 і мол.) | 0:23.85 | | | |
|
Розряди | мс | 24.00 | кмс | 25.00 | I | 27.00 | II | 30.00 | III | 34.50 | I юн | 39.00 | II юн | 44.00 |
|
|
попередні запливи |
1 |
ЛІННИК
Ілля
| К
| 01 | мс
| Київ
| | 23.22 |
|
2 |
НЕСТЕРКІН
Валентин
| О
| 01 | мс
| Харківська
| | 23.41 |
|
3 |
РАДУТНИЙ
Богдан
| К
| 01 | мс
| Запорізька
| | 23.46 |
|
4 |
ЛАКТІН
Владислав
| К
| 01 | мс
| Запорізька
| | 23.53 |
|
5 |
РОМАНЮК
Єгор
| К
| 02 | мс
| Київська
| | 23.54 |
|
6 |
ШЕЛІПОВ
Богдан
| О
| 02 | мс
| Дніпропетровська
| | 23.71 |
|
7 |
ХНИКІН
Віктор
|
| 01 | мс
| Вінницька
| | 23.77 |
|
8 |
ЛЕТНІКОВ
Олександр
| К
| 03 | мс
| Запорізька
| | 23.78 |
|
9 |
БОНДАР
Артем
| К
| 02 | мс
| Рівненська
| | 23.79 |
|
10 |
ЛИСОБЕЙ
Сергій
| К
| 03 | мс
| Тернопільська
| | 24.04 |
|
11 |
ВІРЧЕНКО
Олександр
|
| 01 | мс
| Полтавська
| | 24.05 |
|
12 |
СЕЛЕЗНЬОВ
Назар
| К
| 02 | мс
| Дніпропетровська
| | 24.12 |
|
13 |
МАЗУРЕНКО
Ярослав
|
| 03 | мс
| Київ
| | 24.13 |
|
14 |
СЕМЕНЕНКО
Тимур
| К
| 02 | кмс
| Київ
| | 24.14 |
|
15 |
ЗАВЕРТАЛЮК
Єгор
|
| 02 | мс
| Київ
| | 24.18 |
|
16 |
БУТЕНКО
Артур
|
| 01 | мс
| Запорізька
| | 24.23 |
|
17 |
РУСІН
Данило
| К
| 03 | кмс
| Рівненська
| | 24.27 |
|
18 |
БАЛАШОВ
Вячеслав
|
| 01 | мс
| Харківська
| | 24.28 |
|
19 |
ЧЕРНЯВСЬКИЙ
Богдан
|
| 01 | мс
| Харківська
| | 24.33 |
|
20 |
ПЕТРОЧУК
Ілля
|
| 03 | мс
| Волинська
| | 24.36 |
|
21 |
НЕГОДА
Олег
|
| 03 | кмс
| Київська
| | 24.41 |
|
22 |
БЕСАРАБЕНКО
Михайло
|
| 01 | кмс
| Харківська
| | 24.43 |
|
23 |
СТЕБКО
Юрій
|
| 03 | мс
| Дніпропетровська
| | 24.43 |
|
24 |
БАБІЧЕНКО
Микита
|
| 02 | кмс
| Дніпропетровська
| | 24.45 |
|
25 |
КАРАСІЙЧУК
Антон
|
| 01 | мс
| Волинська
| | 24.50 |
|
26 |
САРАКУЦА
Владислав
|
| 02 | мс
| Донецька
| | 24.51 |
|
27 |
СИДОРЕНКО
Артем
|
| 01 | мс
| Харківська
| | 24.52 |
|
28 |
СТАХІР
Олексій
|
| 02 | мс
| Волинська
| | 24.53 |
|
29 |
МАЛЄЄВ
Андрій
|
| 02 | мс
| Дніпропетровська
| | 24.67 |
|
30 |
КУЗЬКО
Володимир
|
| 02 | кмс
| Київська
| | 24.69 |
|
31 |
РУБАН
Єгор
|
| 02 | кмс
| Миколаївська
| | 24.73 |
|
32 |
БУБОН
Георгій
|
| 03 | кмс
| Житомирська
| | 24.77 |
|
33 |
РАЗГОНОВ
Данило
|
| 03 | кмс
| Полтавська
| | 24.90 |
|
34 |
КОЛЕСНИКОВ
Микита
| Р
| 04 | кмс
| Запорізька
| | 24.91 |
|
35 |
МАРЧАК
Сергій
|
| 03 | кмс
| Дніпропетровська
| | 24.93 |
|
36 |
ВОРОНА
Антон
|
| 03 | кмс
| Київ
| | 25.03 |
|
37 |
СКОФЕНКО
Денис
|
| 03 | кмс
| Харківська
| | 25.05 |
|
38 |
ІВАНЮК
Михайло
|
| 04 | I
| Київська
| | 25.06 |
|
39 |
ЛЬОТКОВСЬКИЙ
Максим
|
| 04 | кмс
| Тернопільська
| | 25.07 |
|
40 |
ЛІЗОГУБ
Андрій
|
| 04 | кмс
| Київська
| | 25.07 |
|
41 |
ПЛОСКОНОС
Нікіта
|
| 02 | мс
| Дніпропетровська
| | 25.08 |
|
42 |
СТАНІСЛАВЕНКО
Даніїл
|
| 03 | кмс
| Миколаївська
| | 25.10 |
|
43 |
БОЛОТОВ
Ілля
|
| 02 | кмс
| Київська
| | 25.17 |
|
44 |
КОТЕНКО
Кирило
|
| 01 | кмс
| Київ
| | 25.18 |
|
45 |
НАСТЕЧКО
Владислав
|
| 01 | кмс
| Дніпропетровська
| | 25.20 |
|
46 |
СТУПАК
Артем
| Р
| 04 | кмс
| Київ (2 к)
| | 25.21 |
|
47 |
ОЛЕШКО
Олексій |
| 02 | мс
| Миколаївська
| | 25.23 |
|
48 |
КОРЕЦЬКИЙ
Михайло
|
| 02 | кмс
| Київ
| | 25.24 |
|
49 |
ГОСПОДАРІК
Марк
|
| 03 | кмс
| Дніпропетровська (2 к)
| | 25.26 |
|
50 |
МЕНЬШИКОВ
Павло
| К
| 03 | мс
| Одеська
| | 25.27 |
|
51 |
САМІЛО
Владислав
|
| 03 | кмс
| Львівська
| | 25.28 |
|
52 |
ЖУРБИЦЬКИЙ
Денис
|
| 02 | кмс
| Дніпропетровська
| | 25.29 |
|
53 |
ЧОБОТАР
Артем
|
| 03 | кмс
| Дніпропетровська
| | 25.30 |
|
54 |
ТАРАНУЩЕНКО
Артем
|
| 03 | кмс
| Дніпропетровська
| | 25.39 |
|
55 |
ЖАРІЙ
Денис
|
| 03 | кмс
| Київська
| | 25.41 |
|
56 |
ЛЕНЬОВ
Антоніо
|
| 03 | кмс
| Київ (2 к)
| | 25.42 |
|
57 |
ВАРДАНЯН
Владислав
|
| 01 | кмс
| Дніпропетровська
| | 25.46 |
|
58 |
ФЕРЕНЧУК
Олександр
|
| 03 | кмс
| Рівненська
| | 25.48 |
|
59 |
ВОЛОДІН
Олександр
|
| 01 | мс
| Дніпропетровська
| | 25.48 |
|
60 |
ХОМУТОВ
Ярослав
|
| 02 | кмс
| Одеська
| | 25.50 |
|
61 |
ФЕДЯЙ
Артем
|
| 03 | кмс
| Київ (2 к)
| | 25.51 |
|
62 |
МАЛІНОВСЬКИЙ
Ігор
|
| 01 | кмс
| Київ
| | 25.53 |
|
63 |
ФОКОВ
Єгор
|
| 03 | кмс
| Дніпропетровська (2 к)
| | 25.58 |
|
64 |
ЖИРОВ
Микита
| К
| 03 | мс
| Донецька
| | 25.59 |
|
65 |
БАРАНЮК
Владислав
|
| 04 | I
| Миколаївська
| | 25.62 |
|
66 |
ІВЧЕНКО
Вадим
|
| 04 | кмс
| Київ
| | 25.62 |
|
67 |
ТОКАРЄВ
Нікіта
| Р
| 04 | кмс
| Харківська
| | 25.62 |
|
68 |
ГОРЯЧКО
Михайло
|
| 03 | кмс
| Київ
| | 25.65 |
|
69 |
ЦВЯХ
Владислав
|
| 02 | I
| Київ
| | 25.72 |
|
70 |
КОРОБКА
Іван
|
| 01 | кмс
| Полтавська
| | 25.78 |
|
71 |
УШАКОВ
Дмитро
|
| 04 | кмс
| Харківська
| | 25.79 |
|
72 |
КРОХМАЛЬОВ
Микита
|
| 02 | кмс
| Донецька
| | 25.80 |
|
73 |
АНТОНЮК
Данііл
|
| 02 | кмс
| Харківська
| | 25.82 |
|
74 |
КИРИЛЕНКО
Богдан
|
| 03 | кмс
| Хмельницька
| | 25.85 |
|
75 |
ЖУЛІН
Єгор
|
| 03 | кмс
| Київ
| | 25.85 |
|
76 |
ІГНАТОВ
Ілля
|
| 02 | кмс
| Одеська
| | 25.90 |
|
77 |
КОЧУ
Антон
| К
| 05 | I
| Дніпропетровська
| | 25.95 |
|
78 |
ЧАЙКОВСЬКИЙ
Даниїл
|
| 02 | кмс
| Одеська
| | 25.98 |
|
79 |
НОСКО
Андрій
|
| 02 | кмс
| Донецька
| | 26.00 |
|
80 |
ЯКОВЛЕВ
Ігор
|
| 04 | II
| Київська (2 к)
| | 26.00 |
|
81 |
ДАЛМАТОВ
Дмитро
|
| 04 | I
| Миколаївська
| | 26.00 |
|
82 |
ДЬЯКОВ
Єгор
|
| 03 | кмс
| Запорізька (2 к)
| | 26.14 |
|
83 |
ГРЕБЕНКІН
Артем
|
| 03 | I
| Київ
| | 26.18 |
|
84 |
БЄЛУГІН
Олександр
|
| 04 | I
| Вінницька
| | 26.19 |
|
85 |
ГУМЕНЮК
Володимир
|
| 02 | кмс
| Одеська
| | 26.21 |
|
86 |
ЯРОШЕНКО
Микита
|
| 03 | кмс
| Полтавська
| | 26.21 |
|
87 |
ШЕВЧЕНКО
Олег
|
| 04 | II
| Київська (2 к)
| | 26.22 |
|
88 |
ПІНЧУК
Олександр
| Р
| 05 | кмс
| Волинська
| | 26.26 |
|
89 |
ВЛАСОВ
Михайло
|
| 04 | I
| Харківська
| | 26.27 |
|
90 |
ТЕРЕЩУК
Даніїл
|
| 02 | кмс
| Донецька
| | 26.30 |
|
91 |
САРНАЦЬКИЙ
Ростислав
|
| 03 | I
| Запорізька (2 к)
| | 26.33 |
|
92 |
БОДНАР
Борис
|
| 04 | II
| Київська (2 к)
| | 26.35 |
|
93 |
ПОЛИШВАЙКО
Данило
|
| 03 | I
| Миколаївська
| | 26.36 |
|
94 |
АВТАНДИЛАШВІЛІ
Даниїл
|
| 02 | кмс
| Одеська
| | 26.36 |
|
95 |
ФУРМАН
Іван
|
| 04 | I
| Хмельницька
| | 26.38 |
|
96 |
МАКАЙ
Матяш
|
| 02 | I
| Закарпатська
| | 26.45 |
|
97 |
КОНДРУСИК
Олександр
|
| 04 | I
| Харківська (2 к)
| | 26.46 |
|
98 |
ГРІНІНГЕР
Марк
|
| 03 | кмс
| Донецька (2 к.)
| | 26.51 |
|
99 |
АНТОНЮК
Владислав
|
| 02 | кмс
| Вінницька
| | 26.62 |
|
100 |
ЛЕМЕШЕВ
Матвій
|
| 04 | I
| Київ
| | 26.71 |
|
101 |
ПОКОТИЛО
Олександр
|
| 03 | I
| Хмельницька
| | 26.71 |
|
102 |
ЗАЙЦЕВ
Максим
| Р
| 04 | I
| Київ
| | 26.77 |
|
103 |
ЄВДОКІМОВ
Олексій
|
| 04 | I
| Донецька
| | 26.80 |
|
104 |
АНДРУШКІВ
Віктор
|
| 03 | I
| Тернопільська
| | 26.82 |
|
105 |
ЖУРАВЛЬОВ
Дмитро
|
| 03 | I
| Донецька
| | 26.83 |
|
106 |
СЄРКОВ
Данило
|
| 04 | I
| Волинська
| | 26.83 |
|
107 |
ЗАХАРЧЕНКО
Денис
|
| 04 | I
| Одеська
| | 26.84 |
|
108 |
НІКУЛІН
Денис
| Р
| 05 | I
| Харківська
| | 26.89 |
|
109 |
КАЗНАЧЕЄВ
Дмитро
|
| 03 | I
| Донецька
| | 26.90 |
|
110 |
ГЕЛЕТА
Семен
|
| 02 | II
| Запорізька
| | 26.91 |
|
111 |
ЖЕЛТЯКОВ
Олександр
| К
| 05 | кмс
| Дніпропетровська
| | 26.95 |
|
112 |
ПОСТОЛОВ
Богдан
|
| 04 | кмс
| Дніпропетровська
| | 26.96 |
|
113 |
ДОНЦОВ
Святослав
|
| 03 | I
| Київська (2 к)
| | 27.00 |
|
114 |
ОЧЕРЕДЬКО
Макар
|
| 04 | I
| Київ
| | 27.04 |
|
115 |
СТАРОВ
Данило
|
| 04 | I
| Харківська (2 к)
| | 27.07 |
|
116 |
РЯБІНІН
Андрій
|
| 03 | кмс
| Дніпропетровська (2 к)
| | 27.07 |
|
117 |
РИМАРЕНКО
Данило
| Р
| 04 | кмс
| Київська
| | 27.18 |
|
118 |
ІВАНОВ
Іван
|
| 05 | I
| Сумська
| | 27.24 |
|
119 |
ОЛЬХОВІК
Ян
|
| 04 | кмс
| Дніпропетровська (2 к)
| | 27.25 |
|
120 |
БІЛИЙ
Ілля
|
| 04 | I
| Сумська
| | 27.31 |
|
121 |
ГАЛЬПЕРІН
Максим
| Р
| 05 | I
| Одеська (2 к.)
| | 27.37 |
|
122 |
АТАЛЬСЬКИЙ
Віталій
|
| 04 | I
| Тернопільська
| | 27.51 |
|
123 |
ГОНЧАРУК
Данііл
|
| 03 | кмс
| Київ
| | 27.53 |
|
124 |
ПОНОМАРЕНКО
Нікіта
|
| 04 | I
| Донецька (2 к.)
| | 27.58 |
|
125 |
ЗАСЯДЬКО
Нікіта
|
| 05 | I
| Харківська (2 к)
| | 27.59 |
|
126 |
КОРОЛЬ
Роман
|
| 03 | I
| Київ (2 к)
| | 27.66 |
|
127 |
МАКОВІЙЧУК
Ігор
|
| 03 | II
| Чернівецька
| | 27.68 |
|
128 |
САВЧЕНКО
Микола
|
| 04 | II
| Миколаївська
| | 27.69 |
|
129 |
СОБОЛТА
Давид
|
| 03 | I
| Львівська
| | 27.70 |
|
130 |
БОДНАР
Остап
|
| 03 | I
| Львівська
| | 27.75 |
|
131 |
ЧЕРЕШНЯ
Артем
|
| 02 | I
| Закарпатська
| | 27.83 |
|
132 |
ІВАНОВ
Родіон
|
| 04 | I
| Одеська
| | 27.90 |
|
133 |
ЛАЗАРЕЦЬ
Павло
|
| 04 | I
| Рівненська (2 к.)
| | 27.91 |
|
134 |
ЛЮБИМОВ
Кирилл
|
| 05 | кмс
| Казахстан
| | 28.00 |
|
135 |
САВУН
Андрій
|
| 03 | I
| Миколаївська
| | 28.04 |
|
136 |
ШИРЯЄВ
Ярослав
|
| 05 | I
| Харківська
| | 28.12 |
|
137 |
САХАРУК
Олексій
|
| 04 | II
| Кіровоградська
| | 28.20 |
|
138 |
ХОХЛОВ
Богдан
|
| 04 | I
| Донецька (2 к.)
| | 28.28 |
|
139 |
ЮСЬКІВ
Йонатан
|
| 04 | I
| Львівська
| | 28.33 |
|
140 |
ЧОБАНЯН
Данило
| Р
| 04 | кмс
| Донецька
| | 28.36 |
|
141 |
НОГА
Андрій
|
| 04 | II
| Кіровоградська
| | 28.37 |
|
142 |
САВЧУК
Максим
|
| 04 | II
| Вінницька
| | 28.59 |
|
143 |
ОНИЩЕНКО
Денис
|
| 04 | I
| Харківська
| | 28.61 |
|
144 |
МАНІКО
Давид
|
| 04 | I
| Закарпатська
| | 29.47 |
|
145 |
УНУКОВИЧ
Володимир
|
| 05 | I
| Донецька (2 к.)
| | 29.49 |
|
146 |
БАНДРІВСЬКИЙ
Павло
|
| 04 | I
| Львівська
| | 29.80 |
|
147 |
ФІЛІПОВИЧ
Олексій
|
| 03 | I
| Вінницька
| | 30.32 |
|
148 |
ЗАГРОДСЬКИЙ
Павло
| К
| 03 | кмс
| Запорізька
| | N/T |
|
149 |
ЗАВОРОТНІЙ
Богдан
|
| 01 | кмс
| Полтавська
| | N/T |
|
150 |
БЕЙДА
Владислав
|
| 02 | кмс
| Волинська
| | N/T |
|
151 |
ТУЛУПОВ
Володимир
|
| 04 | I
| Запорізька
| | N/T |
|
152 |
БРЕСЛАВСЬКИЙ
Михайло
|
| 02 | I
| Харківська
| | N/T |
|
153 |
ПАРАДЮК
Максим
|
| 01 | II
| Вінницька
| | N/T |
|
154 |
КОНДРАТЬЄВ
Ілля
|
| 03 | I
| Тернопільська
| | N/T |
|
155 |
ПОДУНАЙ
Владислав
|
| 03 | I
| Вінницька
| | N/T |
|
156 |
ФЕНЬ
Герман
| О
| 02 | мс
| Харківська
| | N/T |
|
157 |
КУРЧЕНКО
Антон
|
| 01 | кмс
| Полтавська
| | N/T |
|
158 |
ТОМАК
Денис
|
| 04 | I
| Харківська (2 к)
| | N/T |
|
159 |
ДЕНІСОВ
Максим
|
| 04 | II
| Донецька (2 к.)
| | N/T |
|
160 |
ЗАЛОЖ
Ярослав
|
| 04 | I
| Запорізька (2 к)
| | N/T |
|
161 |
ШПАК
Андрій
|
| 04 | I
| Волинська
| | N/T |
|
162 |
ШАЛАНКЕВИЧ
Сергій
|
| 03 | I
| Тернопільська
| | N/T |
|
163 |
БІЛЕНКО
Володимир
| К
| 02 | мс
| Київ
| | N/T |
|
164 |
КЛОЧКО
Максим
|
| 02 | I
| Харківська
| | N/T |
|
165 |
ЛЄБУСОВ
Григорій
|
| 03 | I
| Сумська
| | N/T |
|
166 |
ДАЦЮК
Андрій
|
| 04 | кмс
| Волинська
| | N/T |
|
167 |
МОЦНИЙ
Дмитро
|
| 03 | II
| Тернопільська
| | N/T |
|
168 |
ГРАБАРОВ
Олексій
| К
| 05 | кмс
| Одеська
| | N/T |
|
169 |
МУЗИЧКО
Євгеній
|
| 02 | I
| Волинська
| | N/T |
|
170 |
КАСЬЯН
Богдан
| О
| 97 | мс
| Полтавська
| | N/T | п/к
|
|
Рекорди
| Рекорд України | 0:21.46 | Андрій Говоров | 11.08.2016 | Олімпійські ігри |
| Юніорський Рекорд України | 0:22.27 | Стандартний час | | |
| Юнацький Рекорд України | 0:22.73 | Владислав Бухов | 23.11.2018 | Чемпіонат України (юнр) |
| Вище досягнення України | 0:23.82 | Олександр Мороз | 22.06.2014 | Чемпіонат України | Нормативи
| Збірна команда (основа, дорослі) | 0:22.55 | | | |
| Збірна команда (основа, 2000 і мол.) | 0:23.35 | | | |
| Збірна команда (основа, 2003 і мол.) | 0:23.85 | | | |
|
Розряди | мс | 24.00 | кмс | 25.00 | I | 27.00 | II | 30.00 | III | 34.50 | I юн | 39.00 | II юн | 44.00 |
|
|
В-фінал |
1 |
ЛІЗОГУБ
Андрій
|
| 04 | кмс
| Київська
| | 24.31 |
|
2 |
ЛЕТНІКОВ
Олександр
| К
| 03 | мс
| Запорізька
| | 24.39 |
|
3 |
КОЛЕСНИКОВ
Микита
| Р
| 04 | кмс
| Запорізька
| | 24.43 |
|
4 |
ІВЧЕНКО
Вадим
|
| 04 | кмс
| Київ
| | 24.52 |
|
5 |
МАЗУРЕНКО
Ярослав
|
| 03 | мс
| Київ
| | 24.56 |
|
6 |
РУСІН
Данило
| К
| 03 | кмс
| Рівненська
| | 24.57 |
|
7 |
ПЕТРОЧУК
Ілля
|
| 03 | мс
| Волинська
| | 24.62 |
|
8 |
ВОРОНА
Антон
|
| 03 | кмс
| Київ
| | 24.65 |
|
|
Рекорди
| Рекорд України | 0:21.46 | Андрій Говоров | 11.08.2016 | Олімпійські ігри |
| Юніорський Рекорд України | 0:22.27 | Стандартний час | | |
| Юнацький Рекорд України | 0:22.73 | Владислав Бухов | 23.11.2018 | Чемпіонат України (юнр) |
| Вище досягнення України | 0:23.82 | Олександр Мороз | 22.06.2014 | Чемпіонат України | Нормативи
| Збірна команда (основа, дорослі) | 0:22.55 | | | |
| Збірна команда (основа, 2000 і мол.) | 0:23.35 | | | |
| Збірна команда (основа, 2003 і мол.) | 0:23.85 | | | |
|
Розряди | мс | 24.00 | кмс | 25.00 | I | 27.00 | II | 30.00 | III | 34.50 | I юн | 39.00 | II юн | 44.00 |
|
|
A-фінал |
1 |
ЛІННИК
Ілля
| К
| 01 | мс
| Київ
| | 23.54 |
|
2 |
ХНИКІН
Віктор
|
| 01 | мс
| Вінницька
| | 23.64 |
|
3 |
РОМАНЮК
Єгор
| К
| 02 | мс
| Київська
| | 23.84 |
|
4 |
НЕСТЕРКІН
Валентин
| О
| 01 | мс
| Харківська
| | 23.90 |
|
5 |
КАРАСІЙЧУК
Антон
|
| 01 | мс
| Волинська
| | 23.95 |
|
6 |
НЕГОДА
Олег
|
| 03 | кмс
| Київська
| | 24.15 |
|
7 |
БАЛАШОВ
Вячеслав
|
| 01 | мс
| Харківська
| | 24.16 |
|
8 |
ЗАВЕРТАЛЮК
Єгор
|
| 02 | мс
| Київ
| | 24.18 |
|
|
200 м на спині - дівчата |
Рекорди
| Рекорд України | 2:07.48 | Дарина Зевіна | 17.05.2016 | Чемпіонат Європи |
| Юніорський Рекорд України | 2:07.82 | Стандартний час | | |
| Юнацький Рекорд України | 2:07.82 | Дарина Зевіна | 29.07.2011 | Чемпіонат світу |
| Вище досягнення України | 2:10.08 | Дарина Зевіна | 08.07.2009 | Чемпіонат Європи (юн) | Нормативи
| Збірна команда (основа, дорослі) | 2:13.63 | | | |
| Збірна команда (основа, 2001 і мол.) | 2:16.91 | | | |
| Збірна команда (основа, 2004 і мол.) | 2:18.91 | | | |
|
Розряди | мс | 2:23.50 | кмс | 2:32.50 | I | 2:43.00 | II | 3:01.50 | III | 3:25.00 | I юн | 4:01.50 |
|
|
попередні запливи |
1 |
КОРОЛЬЧУК
Ольга
| О
| 02 | мс
| Рівненська
| | 2:20.81 |
|
2 |
КОРОЛЬЧУК
Анастасія
| О
| 02 | мс
| Рівненська
| | 2:21.21 |
|
3 |
СОРОКІНА
Владислава
| О
| 04 | мс
| Дніпропетровська
| | 2:21.86 |
|
4 |
ВЕРНИБА
Маргарита
| К
| 05 | мс
| Київ
| | 2:22.01 |
|
5 |
ЛАХНЕНКО
Вероніка
| К
| 03 | мс
| Дніпропетровська
| | 2:24.17 |
|
6 |
МЕЛЬНИК
Олександра
| К
| 04 | мс
| Київ
| | 2:25.31 |
|
7 |
ШАЄНКО
Владислава
|
| 03 | мс
| Дніпропетровська
| | 2:25.94 |
|
8 |
ШАРАФУТДІНОВА
Ніка
| Р
| 05 | мс
| Дніпропетровська
| | 2:26.24 |
|
9 |
ЛАТИШЕВА
Поліна
|
| 04 | мс
| Київська
| | 2:27.12 |
|
10 |
ГУБІЙЧУК
Анастасія
|
| 04 | кмс
| Рівненська
| | 2:27.98 |
|
11 |
КИРИК
Ніна
|
| 04 | кмс
| Рівненська
| | 2:28.42 |
|
12 |
ГЛАДКА
Тетяна
|
| 04 | кмс
| Одеська
| | 2:30.18 |
|
13 |
СЕМЕНОВА
Катерина
| К
| 04 | мс
| Полтавська
| | 2:30.35 |
|
14 |
ПРОНЧАКОВА
Софія
|
| 04 | кмс
| Донецька
| | 2:31.02 |
|
15 |
МАЗНИЦЬКА
Дарина
|
| 05 | I
| Рівненська
| | 2:31.82 |
|
16 |
ДМИТРІЄВА
Анастасія
|
| 03 | мс
| Волинська
| | 2:32.87 |
|
17 |
ЛАЗАРЕЦЬ
Ольга
|
| 04 | кмс
| Рівненська
| | 2:32.91 |
|
18 |
ТОНЕНЬКА
Ірина
|
| 04 | кмс
| Хмельницька
| | 2:33.99 |
|
19 |
БАЛАЧІНА
Дарина
|
| 04 | кмс
| Київська
| | 2:34.14 |
|
20 |
ПЕТРУСЬ
Дарья
|
| 04 | кмс
| Київська (2 к)
| | 2:35.20 |
|
21 |
КОЖЕМЯКА
Ірина
|
| 05 | I
| Київська (2 к)
| | 2:36.52 |
|
22 |
ВАСИЛЕНКО
Дарья
|
| 05 | кмс
| Сумська
| | 2:36.79 |
|
23 |
НЕКРАСОВА
Ксенія
|
| 03 | кмс
| Донецька
| | 2:36.93 |
|
24 |
КАРАНІКОЛОВА
Катерина
| Р
| 06 | кмс
| Одеська
| | 2:37.29 |
|
25 |
РОБЕЙКО
Дарина
|
| 05 | I
| Рівненська (2 к.)
| | 2:42.00 |
|
26 |
БАТАЄВА
Даріна
|
| 05 | I
| Київська (2 к)
| | 2:43.00 |
|
27 |
ГОЛДА
Анастасія
|
| 05 | I
| Сумська
| | 2:43.24 |
|
28 |
СІРАНТ
Анна
|
| 05 | I
| Київська (2 к)
| | 2:45.54 |
|
29 |
ХОМЕНКО
Анастасія
|
| 06 | II
| Житомирська
| | 2:48.08 |
|
30 |
ГОРЄВА
Ксенія
|
| 05 | II
| Харківська
| | 2:52.92 |
|
31 |
ТИМКІВ
Діана
|
| 05 | I
| Львівська
| | N/T |
|
|
Рекорди
| Рекорд України | 2:07.48 | Дарина Зевіна | 17.05.2016 | Чемпіонат Європи |
| Юніорський Рекорд України | 2:07.82 | Стандартний час | | |
| Юнацький Рекорд України | 2:07.82 | Дарина Зевіна | 29.07.2011 | Чемпіонат світу |
| Вище досягнення України | 2:10.08 | Дарина Зевіна | 08.07.2009 | Чемпіонат Європи (юн) | Нормативи
| Збірна команда (основа, дорослі) | 2:13.63 | | | |
| Збірна команда (основа, 2001 і мол.) | 2:16.91 | | | |
| Збірна команда (основа, 2004 і мол.) | 2:18.91 | | | |
|
Розряди | мс | 2:23.50 | кмс | 2:32.50 | I | 2:43.00 | II | 3:01.50 | III | 3:25.00 | I юн | 4:01.50 |
|
|
В-фінал |
1 |
ГУБІЙЧУК
Анастасія
|
| 04 | кмс
| Рівненська
| | 2:27.90 |
|
2 |
БАЛАЧІНА
Дарина
|
| 04 | кмс
| Київська
| | 2:30.68 |
|
3 |
ЛАТИШЕВА
Поліна
|
| 04 | мс
| Київська
| | 2:31.21 |
|
4 |
ВАСИЛЕНКО
Дарья
|
| 05 | кмс
| Сумська
| | 2:32.10 |
|
5 |
ТОНЕНЬКА
Ірина
|
| 04 | кмс
| Хмельницька
| | 2:32.47 |
|
6 |
МАЗНИЦЬКА
Дарина
|
| 05 | I
| Рівненська
| | 2:34.37 |
|
7 |
ПРОНЧАКОВА
Софія
|
| 04 | кмс
| Донецька
| | 2:35.09 |
|
8 |
КОЖЕМЯКА
Ірина
|
| 05 | I
| Київська (2 к)
| | 2:35.17 |
|
|
Рекорди
| Рекорд України | 2:07.48 | Дарина Зевіна | 17.05.2016 | Чемпіонат Європи |
| Юніорський Рекорд України | 2:07.82 | Стандартний час | | |
| Юнацький Рекорд України | 2:07.82 | Дарина Зевіна | 29.07.2011 | Чемпіонат світу |
| Вище досягнення України | 2:10.08 | Дарина Зевіна | 08.07.2009 | Чемпіонат Європи (юн) | Нормативи
| Збірна команда (основа, дорослі) | 2:13.63 | | | |
| Збірна команда (основа, 2001 і мол.) | 2:16.91 | | | |
| Збірна команда (основа, 2004 і мол.) | 2:18.91 | | | |
|
Розряди | мс | 2:23.50 | кмс | 2:32.50 | I | 2:43.00 | II | 3:01.50 | III | 3:25.00 | I юн | 4:01.50 |
|
|
A-фінал |
1 |
КОРОЛЬЧУК
Анастасія
| О
| 02 | мс
| Рівненська
| | 2:23.85 |
|
2 |
ВЕРНИБА
Маргарита
| К
| 05 | мс
| Київ
| | 2:24.19 |
|
3 |
КОРОЛЬЧУК
Ольга
| О
| 02 | мс
| Рівненська
| | 2:24.89 |
|
4 |
СОРОКІНА
Владислава
| О
| 04 | мс
| Дніпропетровська
| | 2:25.06 |
|
5 |
ШАРАФУТДІНОВА
Ніка
| Р
| 05 | мс
| Дніпропетровська
| | 2:26.77 |
|
6 |
МЕЛЬНИК
Олександра
| К
| 04 | мс
| Київ
| | 2:27.23 |
|
7 |
ШАЄНКО
Владислава
|
| 03 | мс
| Дніпропетровська
| | 2:27.46 |
|
8 |
ГЛАДКА
Тетяна
|
| 04 | кмс
| Одеська
| | 2:27.89 |
|
|
200 м на спині - юнаки |
Рекорди
| Рекорд України | 1:58.74 | Олександр Ісаков | 27.11.2009 | Кубок України |
| Юніорський Рекорд України | 2:01.41 | Стандартний час | | |
| Юнацький Рекорд України | 2:03.07 | Олександр Васильєв | 08.07.2011 | Чемпіонат Європи (юн) |
| Вище досягнення України | 2:07.26 | Андрій Хлопцов | 03.12.2013 | Першість України | Нормативи
| Збірна команда (основа, дорослі) | 2:00.88 | | | |
| Збірна команда (основа, 2000 і мол.) | 2:04.03 | | | |
| Збірна команда (основа, 2003 і мол.) | 2:04.86 | | | |
|
Розряди | мс | 2:10.00 | кмс | 2:17.00 | I | 2:27.00 | II | 2:44.00 | III | 3:05.00 | I юн | 3:28.00 |
|
|
попередні запливи |
1 |
ТКАЧЕНКО
Данііл
| О
| 02 | мс
| Київська
| | 2:03.61 |
|
2 |
КОСЯН
Юрій
| О
| 02 | мс
| Одеська
| | 2:05.19 |
|
3 |
СТРІЛЕЦЬ
Клим
| К
| 01 | мс
| Дніпропетровська
| | 2:06.74 |
|
4 |
РЕТИНСЬКИЙ
Єгор
| К
| 03 | мс
| Київська
| | 2:10.85 |
|
5 |
МАЗУРЕНКО
Ярослав
|
| 03 | мс
| Київ
| | 2:10.99 |
|
6 |
ЖЕЛТЯКОВ
Олександр
| К
| 05 | кмс
| Дніпропетровська
| | 2:11.35 |
|
7 |
КОРЧИНСЬКИЙ
Кирило
|
| 02 | кмс
| Дніпропетровська
| | 2:11.43 |
|
8 |
ЛИСОБЕЙ
Сергій
| К
| 03 | мс
| Тернопільська
| | 2:12.36 |
|
9 |
МАНАКОВ
Артем
| К
| 03 | мс
| Київська
| | 2:12.42 |
|
10 |
СИМОНЕНКО
Володимир
| Р
| 04 | кмс
| Дніпропетровська (2 к)
| | 2:12.78 |
|
11 |
МАРЧАК
Сергій
|
| 03 | кмс
| Дніпропетровська
| | 2:12.95 |
|
12 |
СТАХІР
Олексій
|
| 02 | мс
| Волинська
| | 2:13.47 |
|
13 |
МЕЛЬНИЧЕНКО
Олександр
|
| 03 | кмс
| Рівненська
| | 2:15.30 |
|
14 |
ГРЕЧКО
Вадим
|
| 02 | кмс
| Донецька
| | 2:15.84 |
|
15 |
ГРИЦЕНКО
Леонід
|
| 01 | кмс
| Хмельницька
| | 2:16.49 |
|
16 |
ФЕДЯЙ
Артем
|
| 03 | кмс
| Київ (2 к)
| | 2:17.15 |
|
17 |
ТСУДЖІ
Юусуке
|
| 05 | кмс
| Дніпропетровська
| | 2:17.15 |
|
18 |
МОРОЗ
Микола
|
| 03 | кмс
| Волинська
| | 2:17.37 |
|
19 |
ПІНЧУК
Олександр
| Р
| 05 | кмс
| Волинська
| | 2:18.59 |
|
20 |
БОРИСЛАВСЬКИЙ
Іван
| Р
| 04 | кмс
| Київська (2 к)
| | 2:18.73 |
|
21 |
АДАМОВИЧ
Данило
|
| 02 | кмс
| Вінницька
| | 2:19.30 |
|
22 |
СУЛІМА
Юрій
| Р
| 04 | I
| Полтавська
| | 2:19.70 |
|
23 |
ЗИЗА
Денис
|
| 04 | I
| Волинська
| | 2:20.68 |
|
24 |
КАЗНАЧЕЄВ
Дмитро
|
| 03 | I
| Донецька
| | 2:22.01 |
|
25 |
ГАЛЬПЕРІН
Максим
| Р
| 05 | I
| Одеська (2 к.)
| | 2:22.87 |
|
26 |
КОРСУН
Дмитро
|
| 05 | кмс
| Харківська
| | 2:23.49 |
|
27 |
КУЧЕРЕНКО
Олександр
|
| 03 | кмс
| Тернопільська
| | 2:24.57 |
|
28 |
ЛЮБИМОВ
Кирилл
|
| 05 | кмс
| Казахстан
| | 2:25.00 |
|
29 |
ТУЛУПОВ
Володимир
|
| 04 | I
| Запорізька
| | 2:25.66 |
|
30 |
СИДОРЕНКО
Максим
|
| 03 | II
| Полтавська
| | 2:27.47 |
|
31 |
КОРОЛЬ
Роман
|
| 03 | I
| Київ (2 к)
| | 2:28.94 |
|
32 |
ТАРАС
Олег
|
| 04 | II
| Львівська
| | 2:33.74 |
|
33 |
ТИШКОВЕЦЬ
Станіслав
|
| 04 | I
| Тернопільська
| | 2:36.46 |
|
34 |
ДЕНІСОВ
Максим
|
| 04 | II
| Донецька (2 к.)
| | 2:36.71 |
|
35 |
ШАМЯН
Артем
|
| 02 | кмс
| Миколаївська
| | N/T |
|
36 |
ДМУХАЙЛОВ
Данііл
|
| 02 | кмс
| Одеська
| | N/T |
|
37 |
ПРОЦЕНКО
Максим
|
| 05 | I
| Харківська (2 к)
| | N/T |
|
|
Рекорди
| Рекорд України | 1:58.74 | Олександр Ісаков | 27.11.2009 | Кубок України |
| Юніорський Рекорд України | 2:01.41 | Стандартний час | | |
| Юнацький Рекорд України | 2:03.07 | Олександр Васильєв | 08.07.2011 | Чемпіонат Європи (юн) |
| Вище досягнення України | 2:07.26 | Андрій Хлопцов | 03.12.2013 | Першість України | Нормативи
| Збірна команда (основа, дорослі) | 2:00.88 | | | |
| Збірна команда (основа, 2000 і мол.) | 2:04.03 | | | |
| Збірна команда (основа, 2003 і мол.) | 2:04.86 | | | |
|
Розряди | мс | 2:10.00 | кмс | 2:17.00 | I | 2:27.00 | II | 2:44.00 | III | 3:05.00 | I юн | 3:28.00 |
|
|
В-фінал |
1 |
ЛИСОБЕЙ
Сергій
| К
| 03 | мс
| Тернопільська
| | 2:14.98 |
|
2 |
МАРЧАК
Сергій
|
| 03 | кмс
| Дніпропетровська
| | 2:15.24 |
|
3 |
РЕТИНСЬКИЙ
Єгор
| К
| 03 | мс
| Київська
| | 2:15.56 |
|
4 |
МЕЛЬНИЧЕНКО
Олександр
|
| 03 | кмс
| Рівненська
| | 2:16.40 |
|
5 |
ФЕДЯЙ
Артем
|
| 03 | кмс
| Київ (2 к)
| | 2:16.61 |
|
6 |
СУЛІМА
Юрій
| Р
| 04 | I
| Полтавська
| | 2:18.54 |
|
7 |
БОРИСЛАВСЬКИЙ
Іван
| Р
| 04 | кмс
| Київська (2 к)
| | 2:18.79 |
|
8 |
КОРСУН
Дмитро
|
| 05 | кмс
| Харківська
| | 2:20.09 |
|
|
Рекорди
| Рекорд України | 1:58.74 | Олександр Ісаков | 27.11.2009 | Кубок України |
| Юніорський Рекорд України | 2:01.41 | Стандартний час | | |
| Юнацький Рекорд України | 2:03.07 | Олександр Васильєв | 08.07.2011 | Чемпіонат Європи (юн) |
| Вище досягнення України | 2:07.26 | Андрій Хлопцов | 03.12.2013 | Першість України | Нормативи
| Збірна команда (основа, дорослі) | 2:00.88 | | | |
| Збірна команда (основа, 2000 і мол.) | 2:04.03 | | | |
| Збірна команда (основа, 2003 і мол.) | 2:04.86 | | | |
|
Розряди | мс | 2:10.00 | кмс | 2:17.00 | I | 2:27.00 | II | 2:44.00 | III | 3:05.00 | I юн | 3:28.00 |
|
|
A-фінал |
1 |
ТКАЧЕНКО
Данііл
| О
| 02 | мс
| Київська
| | 2:07.06 |
|
2 |
КОСЯН
Юрій
| О
| 02 | мс
| Одеська
| | 2:08.53 |
|
3 |
СТРІЛЕЦЬ
Клим
| К
| 01 | мс
| Дніпропетровська
| | 2:08.66 |
|
4 |
ЖЕЛТЯКОВ
Олександр
| К
| 05 | кмс
| Дніпропетровська
| | 2:09.43 |
|
5 |
МАНАКОВ
Артем
| К
| 03 | мс
| Київська
| | 2:11.80 |
|
6 |
СИМОНЕНКО
Володимир
| Р
| 04 | кмс
| Дніпропетровська (2 к)
| | 2:13.54 |
|
7 |
МОРОЗ
Микола
|
| 03 | кмс
| Волинська
| | 2:14.16 |
|
8 |
КОРЧИНСЬКИЙ
Кирило
|
| 02 | кмс
| Дніпропетровська
| | 2:14.87 |
|
|
200 м батерфляй - дівчата |
Рекорди
| Рекорд України | 2:09.52 | Яна Клочкова | 30.08.2003 | Всесвітня Універсіада |
| Юніорський Рекорд України | 2:11.76 | Стандартний час | | |
| Юнацький Рекорд України | 2:11.76 | Олена Осадчук | 25.08.1984 | м/з «Дружба-84» |
| Вище досягнення України | 2:15.80 | Світлана Тюріна | 03.12.1977 | Кубок СРСР | Нормативи
| Збірна команда (основа, дорослі) | 2:13.13 | | | |
| Збірна команда (основа, 2001 і мол.) | 2:16.69 | | | |
| Збірна команда (основа, 2004 і мол.) | 2:18.69 | | | |
|
Розряди | мс | 2:21.50 | кмс | 2:31.00 | I | 2:41.00 | II | 2:59.00 | III | 3:22.00 | I юн | 3:49.00 |
|
|
попередні запливи |
1 |
КОСТРОМІНА
Вікторія
| О
| 04 | мс
| Дніпропетровська
| | 2:19.08 |
|
2 |
ПАВЛЕНКО
Вікторія
| О
| 02 | мс
| Київ
| | 2:19.74 |
|
3 |
САЄНКО
Ганна
| К
| 04 | кмс
| Одеська
| | 2:23.18 |
|
4 |
СТЕЛЬМАХ
Ніколь
| К
| 04 | кмс
| Рівненська
| | 2:24.21 |
|
5 |
КЛИМЕНКО
Єлізавета
| К
| 03 | кмс
| Київ
| | 2:25.74 |
|
6 |
ОСТАПУХА
Катерина
|
| 04 | мс
| Дніпропетровська
| | 2:28.28 |
|
7 |
ДЬЯЧЕНКО
Марія
| О
| 05 | мс
| Полтавська
| | 2:28.83 |
|
8 |
ЮРІЦИНА
Марія
| К
| 03 | кмс
| Одеська
| | 2:28.93 |
|
9 |
НАГОРНЮК
Христина
|
| 03 | кмс
| Рівненська
| | 2:30.51 |
|
10 |
СОНІЧ
Євгенія
|
| 04 | кмс
| Запорізька
| | 2:33.96 |
|
11 |
РОМАН
Марія
| Р
| 06 | I
| Харківська (2 к)
| | 2:36.28 |
|
12 |
СУХОВЕРХАЯ
Дарья
|
| 03 | кмс
| Київ
| | 2:38.52 |
|
13 |
ДЕРКАЧ
Єлизавета
|
| 03 | кмс
| Рівненська
| | 2:40.80 |
|
14 | ЛУК'ЯНЕНКО
Поліна
|
| 03 | кмс
| Київська
| | 2:41.54 |
|
15 |
НЕКРАСОВА
Валерія
|
| 05 | I
| Київ (2 к)
| | 2:43.43 |
|
16 |
БУРЕНКО
Валерія
|
| 04 | I
| Київська (2 к)
| | 2:50.08 |
|
17 |
СУЛІМА
Катерина
|
| 04 | I
| Полтавська
| | 2:50.36 |
|
18 |
УНУКОВИЧ
Арина
|
| 04 | кмс
| Донецька
| | N/T |
|
|
Рекорди
| Рекорд України | 2:09.52 | Яна Клочкова | 30.08.2003 | Всесвітня Універсіада |
| Юніорський Рекорд України | 2:11.76 | Стандартний час | | |
| Юнацький Рекорд України | 2:11.76 | Олена Осадчук | 25.08.1984 | м/з «Дружба-84» |
| Вище досягнення України | 2:15.80 | Світлана Тюріна | 03.12.1977 | Кубок СРСР | Нормативи
| Збірна команда (основа, дорослі) | 2:13.13 | | | |
| Збірна команда (основа, 2001 і мол.) | 2:16.69 | | | |
| Збірна команда (основа, 2004 і мол.) | 2:18.69 | | | |
|
Розряди | мс | 2:21.50 | кмс | 2:31.00 | I | 2:41.00 | II | 2:59.00 | III | 3:22.00 | I юн | 3:49.00 |
|
|
В-фінал |
1 |
НЕКРАСОВА
Валерія
|
| 05 | I
| Київ (2 к)
| | 2:39.37 |
|
2 |
СОНІЧ
Євгенія
|
| 04 | кмс
| Запорізька
| | 2:40.27 |
|
3 |
УНУКОВИЧ
Арина
|
| 04 | кмс
| Донецька
| | 2:42.79 |
|
4 |
РОМАН
Марія
| Р
| 06 | I
| Харківська (2 к)
| | 2:47.97 |
|
5 |
БУРЕНКО
Валерія
|
| 04 | I
| Київська (2 к)
| | 2:50.94 |
|
6 |
СУЛІМА
Катерина
|
| 04 | I
| Полтавська
| | 2:55.53 |
|
|
Рекорди
| Рекорд України | 2:09.52 | Яна Клочкова | 30.08.2003 | Всесвітня Універсіада |
| Юніорський Рекорд України | 2:11.76 | Стандартний час | | |
| Юнацький Рекорд України | 2:11.76 | Олена Осадчук | 25.08.1984 | м/з «Дружба-84» |
| Вище досягнення України | 2:15.80 | Світлана Тюріна | 03.12.1977 | Кубок СРСР | Нормативи
| Збірна команда (основа, дорослі) | 2:13.13 | | | |
| Збірна команда (основа, 2001 і мол.) | 2:16.69 | | | |
| Збірна команда (основа, 2004 і мол.) | 2:18.69 | | | |
|
Розряди | мс | 2:21.50 | кмс | 2:31.00 | I | 2:41.00 | II | 2:59.00 | III | 3:22.00 | I юн | 3:49.00 |
|
|
A-фінал |
1 |
ПАВЛЕНКО
Вікторія
| О
| 02 | мс
| Київ
| | 2:23.08 |
|
2 |
САЄНКО
Ганна
| К
| 04 | кмс
| Одеська
| | 2:25.49 |
|
3 |
КОСТРОМІНА
Вікторія
| О
| 04 | мс
| Дніпропетровська
| | 2:25.77 |
|
4 |
СТЕЛЬМАХ
Ніколь
| К
| 04 | кмс
| Рівненська
| | 2:28.28 |
|
5 |
КЛИМЕНКО
Єлізавета
| К
| 03 | кмс
| Київ
| | 2:30.97 |
|
6 |
ДЬЯЧЕНКО
Марія
| О
| 05 | мс
| Полтавська
| | 2:31.76 |
|
7 |
ЮРІЦИНА
Марія
| К
| 03 | кмс
| Одеська
| | 2:33.15 |
|
8 | ЛУК'ЯНЕНКО
Поліна
|
| 03 | кмс
| Київська
| | 2:33.82 |
|
|
200 м батерфляй - юнаки |
Рекорди
| Рекорд України | 1:55.42 | Денис Силантьєв | 01.08.2002 | Чемпіонат Європи |
| Юніорський Рекорд України | 1:55.89 | Денис Кесіль | 12.10.2018 | ІІІ Юнацькі Олімпійські Ігри |
| Юнацький Рекорд України | 2:01.41 | Ігор Трояновський | 05.07.2018 | Чемпіонат Європи (юн) |
| Вище досягнення України | 2:06.46 | Георгій Лукашев | 21.11.2018 | Чемпіонат України (юнр) | Нормативи
| Збірна команда (основа, дорослі) | 1:58.95 | | | |
| Збірна команда (основа, 2000 і мол.) | 2:02.86 | | | |
| Збірна команда (основа, 2003 і мол.) | 2:04.86 | | | |
|
Розряди | мс | 2:09.00 | кмс | 2:16.00 | I | 2:26.50 | II | 2:43.00 | III | 3:04.00 | I юн | 3:27.00 |
|
|
попередні запливи |
1 |
ХРИПУНОВ
Євген
| К
| 02 | мс
| Київ
| | 2:03.63 |
|
2 |
ЛУКАШЕВ
Георгій
| К
| 04 | мс
| Львівська
| | 2:04.78 |
|
3 |
ГРЕБЕЛЬНИЙ
Данило
|
| 01 | мс
| Київ
| | 2:05.09 |
|
4 |
ГРИЦАК
Богдан
| К
| 02 | мс
| Київ
| | 2:05.66 |
|
5 |
ВОЛОДІН
Олександр
|
| 01 | мс
| Дніпропетровська
| | 2:07.61 |
|
6 |
ТИМОЩУК
Юрій
| Р
| 02 | мс
| Київ
| | 2:08.24 |
|
7 |
ГЕРГЕЛЬ
Олександр
| К
| 02 | мс
| Дніпропетровська
| | 2:09.81 |
|
8 |
КОНТОРОВИЧ
Олексій
| К
| 03 | кмс
| Одеська
| | 2:10.41 |
|
9 |
ПИЛИП
Сергій
|
| 01 | мс
| Закарпатська
| | 2:10.51 |
|
10 |
КОВАЛЕНКО
Андрій
| К
| 03 | мс
| Хмельницька
| | 2:11.38 |
|
11 |
КУЗНЄЦОВ
Микита
| Р
| 04 | кмс
| Дніпропетровська
| | 2:12.93 |
|
12 |
ТАМБОВЦЕВ
Богдан
|
| 03 | кмс
| Харківська
| | 2:15.43 |
|
13 |
ЛОГВИНОВ
Данііл
| Р
| 04 | I
| Харківська
| | 2:15.71 |
|
14 |
ГЕРАЩЕНКО
Назар
| Р
| 04 | кмс
| Дніпропетровська
| | 2:16.03 |
|
15 |
ДАУЛЕТОВ
Исламхан
|
| 05 | кмс
| Казахстан
| | 2:21.00 |
|
16 |
СОКИРКА
Богдан
| Р
| 04 | I
| Київська
| | 2:21.03 |
|
17 |
ТОЛМАЧОВ
Вадим
|
| 03 | кмс
| Кіровоградська
| | 2:21.28 |
|
18 |
КОЧУ
Антон
| К
| 05 | I
| Дніпропетровська
| | 2:21.64 |
|
19 |
ЗАЙЦЕВ
Максим
| Р
| 04 | I
| Київ
| | 2:23.09 |
|
20 |
ХАДЖИНОВ
Олександр
| Р
| 05 | кмс
| Донецька
| | 2:23.23 |
|
21 |
АНІСІМОВ
Ілля
|
| 03 | кмс
| Дніпропетровська
| | 2:23.90 |
|
22 |
КУЗНЄЦОВ
Єлисей
|
| 04 | I
| Одеська (2 к.)
| | 2:24.39 |
|
23 |
ДЗЮБА
Денис
|
| 03 | I
| Харківська
| | 2:24.62 |
|
24 |
ЄВСТАФЬЄВ
Гліб
|
| 03 | I
| Дніпропетровська
| | 2:25.47 |
|
25 |
ХОМЕНКО
Микита
|
| 03 | кмс
| Київ
| | 2:25.91 |
|
26 |
КОРЕЦЬКИЙ
Михайло
|
| 02 | кмс
| Київ
| | 2:26.37 |
|
27 |
СІЗОНОВ
Іван
|
| 03 | I
| Запорізька
| | 2:26.62 |
|
28 |
КАЗІОНОВ
Максим
|
| 02 | кмс
| Хмельницька
| | 2:26.69 |
|
29 |
МАЗУР
Олександр
|
| 04 | I
| Київ
| | 2:26.91 |
|
30 |
ФІЛІППОВСЬКИЙ
Єлисей
|
| 03 | кмс
| Запорізька (2 к)
| | 2:29.46 |
|
31 |
БАНДРІВСЬКИЙ
Павло
|
| 04 | I
| Львівська
| | 2:38.87 |
|
32 |
ІВАНОВ
Денис
|
| 04 | II
| Кіровоградська
| | 2:43.09 |
|
33 |
МАНІКО
Давид
|
| 04 | I
| Закарпатська
| | 2:46.00 |
|
34 |
РУДМАН
Борис
|
| 05 | I
| Харківська (2 к)
| | N/T |
|
35 |
ОНИЩЕНКО
Денис
|
| 04 | I
| Харківська
| | N/T |
|
|
Рекорди
| Рекорд України | 1:55.42 | Денис Силантьєв | 01.08.2002 | Чемпіонат Європи |
| Юніорський Рекорд України | 1:55.89 | Денис Кесіль | 12.10.2018 | ІІІ Юнацькі Олімпійські Ігри |
| Юнацький Рекорд України | 2:01.41 | Ігор Трояновський | 05.07.2018 | Чемпіонат Європи (юн) |
| Вище досягнення України | 2:06.46 | Георгій Лукашев | 21.11.2018 | Чемпіонат України (юнр) | Нормативи
| Збірна команда (основа, дорослі) | 1:58.95 | | | |
| Збірна команда (основа, 2000 і мол.) | 2:02.86 | | | |
| Збірна команда (основа, 2003 і мол.) | 2:04.86 | | | |
|
Розряди | мс | 2:09.00 | кмс | 2:16.00 | I | 2:26.50 | II | 2:43.00 | III | 3:04.00 | I юн | 3:27.00 |
|
|
В-фінал |
1 |
ХОМЕНКО
Микита
|
| 03 | кмс
| Київ
| | 2:14.53 |
|
2 |
ТАМБОВЦЕВ
Богдан
|
| 03 | кмс
| Харківська
| | 2:15.32 |
|
3 |
ГЕРАЩЕНКО
Назар
| Р
| 04 | кмс
| Дніпропетровська
| | 2:16.31 |
|
4 |
КОНТОРОВИЧ
Олексій
| К
| 03 | кмс
| Одеська
| | 2:16.40 |
|
5 |
ЛОГВИНОВ
Данііл
| Р
| 04 | I
| Харківська
| | 2:17.05 |
|
6 |
МАЗУР
Олександр
|
| 04 | I
| Київ
| | 2:17.11 |
|
7 |
КОЧУ
Антон
| К
| 05 | I
| Дніпропетровська
| | 2:17.72 |
|
8 |
СІЗОНОВ
Іван
|
| 03 | I
| Запорізька
| | 2:18.15 |
|
|
Рекорди
| Рекорд України | 1:55.42 | Денис Силантьєв | 01.08.2002 | Чемпіонат Європи |
| Юніорський Рекорд України | 1:55.89 | Денис Кесіль | 12.10.2018 | ІІІ Юнацькі Олімпійські Ігри |
| Юнацький Рекорд України | 2:01.41 | Ігор Трояновський | 05.07.2018 | Чемпіонат Європи (юн) |
| Вище досягнення України | 2:06.46 | Георгій Лукашев | 21.11.2018 | Чемпіонат України (юнр) | Нормативи
| Збірна команда (основа, дорослі) | 1:58.95 | | | |
| Збірна команда (основа, 2000 і мол.) | 2:02.86 | | | |
| Збірна команда (основа, 2003 і мол.) | 2:04.86 | | | |
|
Розряди | мс | 2:09.00 | кмс | 2:16.00 | I | 2:26.50 | II | 2:43.00 | III | 3:04.00 | I юн | 3:27.00 |
|
|
A-фінал |
1 |
ХРИПУНОВ
Євген
| К
| 02 | мс
| Київ
| | 2:05.36 |
|
2 |
ГРЕБЕЛЬНИЙ
Данило
|
| 01 | мс
| Київ
| | 2:06.27 |
|
3 |
ЛУКАШЕВ
Георгій
| К
| 04 | мс
| Львівська
| | 2:07.68 |
|
4 |
ГРИЦАК
Богдан
| К
| 02 | мс
| Київ
| | 2:07.74 |
|
5 |
ВОЛОДІН
Олександр
|
| 01 | мс
| Дніпропетровська
| | 2:09.38 |
|
6 |
КОВАЛЕНКО
Андрій
| К
| 03 | мс
| Хмельницька
| | 2:12.46 |
|
7 |
КУЗНЄЦОВ
Микита
| Р
| 04 | кмс
| Дніпропетровська
| | 2:13.37 |
|
8 |
ГЕРГЕЛЬ
Олександр
| К
| 02 | мс
| Дніпропетровська
| | 2:13.56 |
|
|
200 м брас - дівчата |
Рекорди
| Рекорд України | 2:23.01 | Вікторія Солнцева | 02.08.2013 | Чемпіонат світу |
| Юніорський Рекорд України | 2:23.01 | Стандартний час | | |
| Юнацький Рекорд України | 2:23.01 | Вікторія Солнцева | 02.08.2013 | Чемпіонат світу |
| Вище досягнення України | 2:26.93 | Вікторія Солнцева | 07.04.2013 | м/з Мультінейшин | Нормативи
| Збірна команда (основа, дорослі) | 2:29.53 | | | |
| Збірна команда (основа, 2001 і мол.) | 2:33.48 | | | |
| Збірна команда (основа, 2004 і мол.) | 2:35.48 | | | |
|
Розряди | мс | 2:41.00 | кмс | 2:50.00 | I | 3:02.00 | II | 3:23.00 | III | 3:49.00 | I юн | 4:17.00 |
|
|
попередні запливи |
1 |
МЕДВЕДЄВА
Ольга
| О
| 05 | мс
| Донецька
| | 2:35.34 |
|
2 |
ГОРЄЛОВА
Васіліса
| О
| 04 | мс
| Дніпропетровська
| | 2:35.73 |
|
3 |
АХМЕДОВА
Дана
| О
| 02 | мс
| Волинська
| | 2:42.74 |
|
4 |
ХМЕЛЕВСЬКА
Надія
|
| 02 | кмс
| Полтавська
| | 2:43.31 |
|
5 |
БІЛИЧЕНКО
Євгенія
| Р
| 05 | кмс
| Київ
| | 2:43.63 |
|
6 |
ІСАЙКОВА
Катерина
| К
| 02 | кмс
| Київ
| | 2:44.13 |
|
7 |
ТКАЧЕНКО
Аліна
| Р
| 05 | кмс
| Дніпропетровська
| | 2:45.83 |
|
8 |
ГАБЛЬОВСЬКА
Анастасія
|
| 04 | кмс
| Івано-Франківська
| | 2:47.26 |
|
9 |
КРИВОРУЧКО
Олександра
|
| 05 | I
| Житомирська
| | 2:50.69 |
|
10 |
МАЛООК
Іванна
| К
| 06 | кмс
| Дніпропетровська (2 к)
| | 2:52.38 |
|
11 |
МАРТИШКО
Анастасія
|
| 04 | II
| Миколаївська
| | 2:53.71 |
|
12 |
ЯВІР
Юлія
|
| 04 | кмс
| Львівська
| | 2:54.07 |
|
13 |
РАФАЛОВСЬКА
Оляна
|
| 04 | кмс
| Житомирська
| | 2:54.64 |
|
14 |
ДВОРАК
Вероніка
|
| 05 | I
| Рівненська
| | 2:55.20 |
|
15 |
АНДРУСЕНКО
Таїсія
|
| 06 | I
| Харківська
| | 2:55.84 |
|
16 |
КАШИРІНА
Катерина
|
| 06 | I
| Одеська
| | 2:59.25 |
|
17 | ЛУК'ЯНЕНКО
Іванна
|
| 05 | I
| Київська (2 к)
| | 3:00.31 |
|
18 |
ЛЕБЕДЄВА
Анна
|
| 04 | I
| Рівненська (2 к.)
| | 3:00.95 |
|
19 |
МЕЛЬНИЧЕНКО
Аріна
|
| 03 | I
| Київська
| | 3:02.17 |
|
20 |
ВЕЛИЧКО
Лоліта
|
| 05 | I
| Миколаївська
| | 3:02.22 |
|
21 |
ЛОБАЦЕВИЧ
Іванна
|
| 04 | I
| Волинська
| | 3:05.75 |
|
22 |
КИРИЛЮК
Катерина
|
| 05 | I
| Тернопільська
| | 3:06.84 |
|
23 |
БІСЛІМАКІ
Марина
|
| 05 | I
| Одеська (2 к.)
| | 3:07.40 |
|
24 |
МІГУНОВА
Єкатерина
|
| 03 | I
| Івано-Франківська
| | 3:13.99 |
|
|
Рекорди
| Рекорд України | 2:23.01 | Вікторія Солнцева | 02.08.2013 | Чемпіонат світу |
| Юніорський Рекорд України | 2:23.01 | Стандартний час | | |
| Юнацький Рекорд України | 2:23.01 | Вікторія Солнцева | 02.08.2013 | Чемпіонат світу |
| Вище досягнення України | 2:26.93 | Вікторія Солнцева | 07.04.2013 | м/з Мультінейшин | Нормативи
| Збірна команда (основа, дорослі) | 2:29.53 | | | |
| Збірна команда (основа, 2001 і мол.) | 2:33.48 | | | |
| Збірна команда (основа, 2004 і мол.) | 2:35.48 | | | |
|
Розряди | мс | 2:41.00 | кмс | 2:50.00 | I | 3:02.00 | II | 3:23.00 | III | 3:49.00 | I юн | 4:17.00 |
|
|
В-фінал |
1 |
КРИВОРУЧКО
Олександра
|
| 05 | I
| Житомирська
| | 2:50.85 |
|
2 |
РАФАЛОВСЬКА
Оляна
|
| 04 | кмс
| Житомирська
| | 2:51.94 |
|
3 |
МАРТИШКО
Анастасія
|
| 04 | II
| Миколаївська
| | 2:54.92 |
|
4 |
МАЛООК
Іванна
| К
| 06 | кмс
| Дніпропетровська (2 к)
| | 2:56.57 |
|
5 |
ЛЕБЕДЄВА
Анна
|
| 04 | I
| Рівненська (2 к.)
| | 2:57.14 |
|
6 |
ЯВІР
Юлія
|
| 04 | кмс
| Львівська
| | 2:58.33 |
|
7 |
АНДРУСЕНКО
Таїсія
|
| 06 | I
| Харківська
| | 2:59.15 |
|
8 |
КАШИРІНА
Катерина
|
| 06 | I
| Одеська
| | 2:59.74 |
|
|
Рекорди
| Рекорд України | 2:23.01 | Вікторія Солнцева | 02.08.2013 | Чемпіонат світу |
| Юніорський Рекорд України | 2:23.01 | Стандартний час | | |
| Юнацький Рекорд України | 2:23.01 | Вікторія Солнцева | 02.08.2013 | Чемпіонат світу |
| Вище досягнення України | 2:26.93 | Вікторія Солнцева | 07.04.2013 | м/з Мультінейшин | Нормативи
| Збірна команда (основа, дорослі) | 2:29.53 | | | |
| Збірна команда (основа, 2001 і мол.) | 2:33.48 | | | |
| Збірна команда (основа, 2004 і мол.) | 2:35.48 | | | |
|
Розряди | мс | 2:41.00 | кмс | 2:50.00 | I | 3:02.00 | II | 3:23.00 | III | 3:49.00 | I юн | 4:17.00 |
|
|
A-фінал |
1 |
МЕДВЕДЄВА
Ольга
| О
| 05 | мс
| Донецька
| | 2:41.44 |
|
2 |
ГОРЄЛОВА
Васіліса
| О
| 04 | мс
| Дніпропетровська
| | 2:42.13 |
|
3 |
ГАБЛЬОВСЬКА
Анастасія
|
| 04 | кмс
| Івано-Франківська
| | 2:44.50 |
|
4 |
ТКАЧЕНКО
Аліна
| Р
| 05 | кмс
| Дніпропетровська
| | 2:45.04 |
|
5 |
БІЛИЧЕНКО
Євгенія
| Р
| 05 | кмс
| Київ
| | 2:45.68 |
|
6 |
АХМЕДОВА
Дана
| О
| 02 | мс
| Волинська
| | 2:45.99 |
|
7 |
ХМЕЛЕВСЬКА
Надія
|
| 02 | кмс
| Полтавська
| | 2:46.22 |
|
8 |
ДВОРАК
Вероніка
|
| 05 | I
| Рівненська
| | 2:48.52 |
|
|
200 м брас - юнаки |
Рекорди
| Рекорд України | 2:08.73 | Ігор Борисік | 08.07.2009 | Всесвітня Універсіада |
| Юніорський Рекорд України | 2:12.25 | Стандартний час | | |
| Юнацький Рекорд України | 2:14.36 | Ростислав Крижанівський | 16.06.2018 | Чемпіонат України (юн) |
| Вище досягнення України | 2:14.36 | Ростислав Крижанівський | 16.06.2018 | Чемпіонат України (юн) | Нормативи
| Збірна команда (основа, дорослі) | 2:13.94 | | | |
| Збірна команда (основа, 2000 і мол.) | 2:18.63 | | | |
| Збірна команда (основа, 2003 і мол.) | 2:20.63 | | | |
|
Розряди | мс | 2:24.50 | кмс | 2:33.00 | I | 2:44.00 | II | 3:03.00 | III | 3:28.00 | I юн | 3:53.00 |
|
|
попередні запливи |
1 |
ТКАЧУК
Максим
| К
| 03 | мс
| Волинська
| | 2:17.51 |
|
2 |
КИЗИМЕНКО
Давід
| К
| 04 | мс
| Дніпропетровська
| | 2:20.44 |
|
3 |
ЛІСОВЕЦЬ
Володимир
| К
| 04 | мс
| Житомирська
| | 2:23.15 |
|
4 |
ТКАЧ
Кирило
|
| 03 | мс
| Одеська
| | 2:24.14 |
|
5 |
НАКОНЕЧНИЙ
Денис
|
| 02 | мс
| Київ
| | 2:24.43 |
|
6 |
КОЗЕЛЬСЬКИЙ
Олександр
|
| 02 | кмс
| Дніпропетровська
| | 2:25.92 |
|
7 |
СЛАЙКОВСЬКИЙ
Ілля
|
| 03 | кмс
| Дніпропетровська (2 к)
| | 2:26.37 |
|
8 |
ПЕТРОВ
Денис
| К
| 01 | мс
| Київ
| | 2:26.98 |
|
9 |
ПОНОМАРЕНКО
Олександр
|
| 01 | кмс
| Львівська
| | 2:28.48 |
|
10 |
ГОША
Давід
|
| 03 | кмс
| Київ
| | 2:28.78 |
|
11 |
БАГРОВ
Дмитро
|
| 04 | I
| Житомирська
| | 2:29.76 |
|
12 |
БОЛОТОВ
Ілля
|
| 02 | кмс
| Київська
| | 2:31.48 |
|
13 |
ВЛАСОВ
Олександр
| Р
| 04 | кмс
| Харківська
| | 2:33.12 |
|
14 |
КОРОЛЬОВ
Роман
|
| 02 | кмс
| Львівська
| | 2:33.28 |
|
15 |
ШУДРЕНКО
Іван
|
| 04 | I
| Харківська (2 к)
| | 2:34.20 |
|
16 |
ІВАНОВ
Андрій
|
| 04 | II
| Миколаївська
| | 2:34.37 |
|
17 |
ФЕРЕНЧУК
Олександр
|
| 03 | кмс
| Рівненська
| | 2:36.90 |
|
18 |
ДАЦЮК
Андрій
|
| 04 | кмс
| Волинська
| | 2:36.95 |
|
19 |
ДОРОШЕНКО
Антон
|
| 03 | I
| Київ (2 к)
| | 2:37.32 |
|
20 |
ЖЕРЕБЕЦЬКИЙ
Юліан
|
| 04 | I
| Львівська
| | 2:38.00 |
|
21 |
ЛИХМАНОВ
Артем
|
| 03 | I
| Одеська (2 к.)
| | 2:38.13 |
|
22 |
ГУЛЯКОВ
Денис
|
| 03 | I
| Запорізька (2 к)
| | 2:38.24 |
|
23 |
КАРАПЕТЯН
Артем
|
| 02 | I
| Тернопільська
| | 2:39.78 |
|
24 |
ЛЄБУСОВ
Григорій
|
| 03 | I
| Сумська
| | 2:42.36 |
|
25 |
САВЕЛЮК
Ярослав
| Р
| 05 | I
| Хмельницька
| | 2:42.93 |
|
26 |
БАБІЙ
Данило
|
| 03 | I
| Миколаївська
| | 2:43.25 |
|
27 |
ЖЕРЕБЕЦЬКИЙ
Денис
|
| 04 | I
| Львівська
| | 2:45.00 |
|
28 |
КОННІКОВ
Владислав
|
| 04 | I
| Одеська (2 к.)
| | 2:46.03 |
|
29 |
МЕЛЬНИЧУК
Максим
|
| 03 | I
| Вінницька
| | 2:48.13 |
|
30 |
ПОВАЛЯЄВ
Тимур
| Р
| 04 | кмс
| Запорізька
| | 2:48.16 |
|
31 |
МОЦНИЙ
Дмитро
|
| 03 | II
| Тернопільська
| | N/T |
|
32 |
ПРОЦЕНКО
Максим
|
| 05 | I
| Харківська (2 к)
| | N/T |
|
33 |
ДИМІНСЬКИЙ
Віктор
|
| 04 | II
| Львівська
| | N/T |
|
|
Рекорди
| Рекорд України | 2:08.73 | Ігор Борисік | 08.07.2009 | Всесвітня Універсіада |
| Юніорський Рекорд України | 2:12.25 | Стандартний час | | |
| Юнацький Рекорд України | 2:14.36 | Ростислав Крижанівський | 16.06.2018 | Чемпіонат України (юн) |
| Вище досягнення України | 2:14.36 | Ростислав Крижанівський | 16.06.2018 | Чемпіонат України (юн) | Нормативи
| Збірна команда (основа, дорослі) | 2:13.94 | | | |
| Збірна команда (основа, 2000 і мол.) | 2:18.63 | | | |
| Збірна команда (основа, 2003 і мол.) | 2:20.63 | | | |
|
Розряди | мс | 2:24.50 | кмс | 2:33.00 | I | 2:44.00 | II | 3:03.00 | III | 3:28.00 | I юн | 3:53.00 |
|
|
В-фінал |
1 |
СЛАЙКОВСЬКИЙ
Ілля
|
| 03 | кмс
| Дніпропетровська (2 к)
| | 2:30.31 |
|
2 |
ВЛАСОВ
Олександр
| Р
| 04 | кмс
| Харківська
| | 2:31.08 |
|
3 |
БАГРОВ
Дмитро
|
| 04 | I
| Житомирська
| | 2:34.52 |
|
4 |
ШУДРЕНКО
Іван
|
| 04 | I
| Харківська (2 к)
| | 2:35.86 |
|
5 |
ДОРОШЕНКО
Антон
|
| 03 | I
| Київ (2 к)
| | 2:36.72 |
|
6 |
ІВАНОВ
Андрій
|
| 04 | II
| Миколаївська
| | 2:36.97 |
|
7 |
ЖЕРЕБЕЦЬКИЙ
Юліан
|
| 04 | I
| Львівська
| | 2:37.03 |
|
8 |
ФЕРЕНЧУК
Олександр
|
| 03 | кмс
| Рівненська
| | 2:39.88 |
|
|
Рекорди
| Рекорд України | 2:08.73 | Ігор Борисік | 08.07.2009 | Всесвітня Універсіада |
| Юніорський Рекорд України | 2:12.25 | Стандартний час | | |
| Юнацький Рекорд України | 2:14.36 | Ростислав Крижанівський | 16.06.2018 | Чемпіонат України (юн) |
| Вище досягнення України | 2:14.36 | Ростислав Крижанівський | 16.06.2018 | Чемпіонат України (юн) | Нормативи
| Збірна команда (основа, дорослі) | 2:13.94 | | | |
| Збірна команда (основа, 2000 і мол.) | 2:18.63 | | | |
| Збірна команда (основа, 2003 і мол.) | 2:20.63 | | | |
|
Розряди | мс | 2:24.50 | кмс | 2:33.00 | I | 2:44.00 | II | 3:03.00 | III | 3:28.00 | I юн | 3:53.00 |
|
|
A-фінал |
1 |
НАКОНЕЧНИЙ
Денис
|
| 02 | мс
| Київ
| | 2:24.36 |
|
2 |
КИЗИМЕНКО
Давід
| К
| 04 | мс
| Дніпропетровська
| | 2:24.47 |
|
3 |
ТКАЧУК
Максим
| К
| 03 | мс
| Волинська
| | 2:25.16 |
|
4 |
ЛІСОВЕЦЬ
Володимир
| К
| 04 | мс
| Житомирська
| | 2:26.12 |
|
5 |
ПЕТРОВ
Денис
| К
| 01 | мс
| Київ
| | 2:27.10 |
|
6 |
ГОША
Давід
|
| 03 | кмс
| Київ
| | 2:28.70 |
|
7 |
БОЛОТОВ
Ілля
|
| 02 | кмс
| Київська
| | 2:28.97 |
|
8 |
ТКАЧ
Кирило
|
| 03 | мс
| Одеська
| | 2:29.39 |
|
|
400 м вільний стиль - дівчата |
Рекорди
| Рекорд України | 4:07.10 | Яна Клочкова | 04.08.2002 | Чемпіонат Європи |
| Юніорський Рекорд України | 4:10.11 | Стандартний час | | |
| Юнацький Рекорд України | 4:10.11 | Яна Клочкова | 01.08.1999 | Чемпіонат Європи |
| Вище досягнення України | 4:15.96 | Ольга Береснєва | 12.07.1999 | ЄЮОФ | Нормативи
| Збірна команда (основа, дорослі) | 4:14.54 | | | |
| Збірна команда (основа, 2001 і мол.) | 4:20.98 | | | |
| Збірна команда (основа, 2004 і мол.) | 4:24.98 | | | |
|
Розряди | мс | 4:35.00 | кмс | 4:49.00 | I | 5:12.00 | II | 5:47.00 | III | 6:37.00 | I юн | 7:37.00 |
|
|
попередні запливи |
1 |
СНІТКО
Карина
| О
| 04 | мс
| Харківська
| | 4:21.33 |
|
2 |
БОЛГАРСКАЯ
Екатерина
|
| 03 | мс
| Казахстан
| | 4:27.00 |
|
3 |
КОРОЛЬЧУК
Анастасія
| О
| 02 | мс
| Рівненська
| | 4:27.01 |
|
4 |
ІВАНОВА
Надія
| К
| 02 | мс
| Запорізька
| | 4:31.93 |
|
5 |
ЗАКОРКО
Аріна
| К
| 04 | мс
| Київ
| | 4:34.92 |
|
6 |
ГАРТМАН
Маргарита
| Р
| 03 | мс
| Дніпропетровська
| | 4:34.98 |
|
7 |
БОНДАРЕНКО
Марія
| К
| 03 | кмс
| Київ
| | 4:35.41 |
|
8 |
ГОРОДНЯ
Марія
| К
| 05 | кмс
| Львівська
| | 4:35.50 |
|
9 |
ОСТАПУХА
Катерина
|
| 04 | мс
| Дніпропетровська
| | 4:37.18 |
|
10 |
ГОРБАЧОВА
Дарія
|
| 04 | кмс
| Київська
| | 4:39.28 |
|
11 |
СТЕЦУРІНА
Євгенія
| К
| 05 | кмс
| Харківська
| | 4:39.47 |
|
12 |
КИРИК
Ніна
|
| 04 | кмс
| Рівненська
| | 4:40.07 |
|
13 |
БОЙЧЕНКО
Валерія | К
| 02 | мс
| Миколаївська
| | 4:42.58 |
|
14 |
ДОЛАВРУК
Яна
| К
| 05 | кмс
| Київська
| | 4:42.68 |
|
15 |
КАШТАЛЯН
Людмила
|
| 04 | кмс
| Рівненська
| | 4:43.04 |
|
16 |
БОРЕЙЧУК
Аліна
|
| 05 | кмс
| Дніпропетровська (2 к)
| | 4:43.87 |
|
17 |
ШАШКОВА
Анастасія
|
| 03 | кмс
| Київ
| | 4:44.15 |
|
18 |
ЗЕВІНА
Олександра
| К
| 06 | кмс
| Київ (2 к)
| | 4:44.30 |
|
19 |
КОТЕЛЯНЕЦЬ
Ольга
|
| 05 | кмс
| Київ
| | 4:46.19 |
|
20 |
ТЮТЮННИК
Софія
|
| 05 | кмс
| Дніпропетровська (2 к)
| | 4:47.60 |
|
21 |
ІЛЬНИЦЬКА
Христина
| Р
| 05 | кмс
| Київська
| | 4:47.71 |
|
22 |
ГУБІЙЧУК
Анастасія
|
| 04 | кмс
| Рівненська
| | 4:48.24 |
|
23 |
ДЯЧЕНКО
Олена
| Р
| 05 | кмс
| Полтавська
| | 4:50.09 |
|
24 |
КАРПОВА
Уляна
|
| 04 | кмс
| Київ (2 к)
| | 4:52.03 |
|
25 |
ВАСИЛЕНКО
Дарья
|
| 05 | кмс
| Сумська
| | 4:52.07 |
|
26 |
СИТЬКО
Уляна
|
| 04 | I
| Львівська
| | 4:53.26 |
|
27 |
ЗІНЧЕНКО
Олександра
|
| 03 | кмс
| Донецька
| | 4:53.49 |
|
28 |
КОЙПИШ
Лілія
|
| 06 | кмс
| Запорізька
| | 4:53.70 |
|
29 |
БУТ
Софія
| К
| 04 | мс
| Київська
| | 4:55.59 |
|
30 |
КОСЕНКО
Софія
|
| 06 | I
| Харківська (2 к)
| | 4:58.71 |
|
31 |
ДАНИЛИШИН
Софія
|
| 05 | I
| Львівська
| | 4:59.66 |
|
32 |
ІВАНЕНКО
Владислава
| Р
| 06 | I
| Донецька
| | 5:03.53 |
|
33 |
ЗГУРСЬКА
Марія
|
| 05 | I
| Одеська (2 к.)
| | 5:06.75 |
|
34 |
СКРИПКА
Марія
|
| 03 | I
| Кіровоградська
| | 5:07.63 |
|
35 |
ДАНИЛЕЙКО
Анастасія
|
| 05 | кмс
| Івано-Франківська
| | 5:08.60 |
|
36 |
РИБАЛКО
Наталія
|
| 05 | I
| Донецька
| | 5:08.95 |
|
37 |
ДЕНИСЕНКО
Олеся
|
| 06 | I
| Харківська (2 к)
| | 5:15.89 |
|
38 |
КОЛЕСНИКОВА
Марина
| О
| 00 | мс
| Харківська
| | N/T | п/к
|
|
Рекорди
| Рекорд України | 4:07.10 | Яна Клочкова | 04.08.2002 | Чемпіонат Європи |
| Юніорський Рекорд України | 4:10.11 | Стандартний час | | |
| Юнацький Рекорд України | 4:10.11 | Яна Клочкова | 01.08.1999 | Чемпіонат Європи |
| Вище досягнення України | 4:15.96 | Ольга Береснєва | 12.07.1999 | ЄЮОФ | Нормативи
| Збірна команда (основа, дорослі) | 4:14.54 | | | |
| Збірна команда (основа, 2001 і мол.) | 4:20.98 | | | |
| Збірна команда (основа, 2004 і мол.) | 4:24.98 | | | |
|
Розряди | мс | 4:35.00 | кмс | 4:49.00 | I | 5:12.00 | II | 5:47.00 | III | 6:37.00 | I юн | 7:37.00 |
|
|
В-фінал |
1 |
СТЕЦУРІНА
Євгенія
| К
| 05 | кмс
| Харківська
| | 4:41.12 |
|
2 |
КИРИК
Ніна
|
| 04 | кмс
| Рівненська
| | 4:43.18 |
|
3 |
ОСТАПУХА
Катерина
|
| 04 | мс
| Дніпропетровська
| | 4:43.35 |
|
4 |
ЗЕВІНА
Олександра
| К
| 06 | кмс
| Київ (2 к)
| | 4:43.53 |
|
5 |
КАШТАЛЯН
Людмила
|
| 04 | кмс
| Рівненська
| | 4:44.21 |
|
6 |
БОРЕЙЧУК
Аліна
|
| 05 | кмс
| Дніпропетровська (2 к)
| | 4:46.10 |
|
7 |
КОТЕЛЯНЕЦЬ
Ольга
|
| 05 | кмс
| Київ
| | 4:46.94 |
|
8 |
ДАНИЛЕЙКО
Анастасія
|
| 05 | кмс
| Івано-Франківська
| | 4:48.65 |
|
|
Рекорди
| Рекорд України | 4:07.10 | Яна Клочкова | 04.08.2002 | Чемпіонат Європи |
| Юніорський Рекорд України | 4:10.11 | Стандартний час | | |
| Юнацький Рекорд України | 4:10.11 | Яна Клочкова | 01.08.1999 | Чемпіонат Європи |
| Вище досягнення України | 4:15.96 | Ольга Береснєва | 12.07.1999 | ЄЮОФ | Нормативи
| Збірна команда (основа, дорослі) | 4:14.54 | | | |
| Збірна команда (основа, 2001 і мол.) | 4:20.98 | | | |
| Збірна команда (основа, 2004 і мол.) | 4:24.98 | | | |
|
Розряди | мс | 4:35.00 | кмс | 4:49.00 | I | 5:12.00 | II | 5:47.00 | III | 6:37.00 | I юн | 7:37.00 |
|
|
A-фінал |
1 |
СНІТКО
Карина
| О
| 04 | мс
| Харківська
| | 4:27.29 |
|
2 |
ГОРОДНЯ
Марія
| К
| 05 | кмс
| Львівська
| | 4:31.68 |
|
3 |
ІВАНОВА
Надія
| К
| 02 | мс
| Запорізька
| | 4:33.92 |
|
4 |
КОРОЛЬЧУК
Анастасія
| О
| 02 | мс
| Рівненська
| | 4:34.59 |
|
5 |
ДОЛАВРУК
Яна
| К
| 05 | кмс
| Київська
| | 4:35.00 |
|
6 |
ГОРБАЧОВА
Дарія
|
| 04 | кмс
| Київська
| | 4:35.91 |
|
7 |
ГАРТМАН
Маргарита
| Р
| 03 | мс
| Дніпропетровська
| | 4:36.67 |
|
8 |
ЗАКОРКО
Аріна
| К
| 04 | мс
| Київ
| | 4:39.69 |
|
|
400 м вільний стиль - юнаки |
Рекорди
| Рекорд України | 3:45.18 | Михайло Романчук | 03.08.2018 | Чемпіонат Європи |
| Юніорський Рекорд України | 3:49.76 | Стандартний час | | |
| Юнацький Рекорд України | 3:54.88 | Ігор Снітко | 19.07.1995 | Чемпіонат Європи (юн) |
| Вище досягнення України | 4:06.97 | Микола Абрамов | 27.05.2013 | Матчева зустріч | Нормативи
| Збірна команда (основа, дорослі) | 3:51.35 | | | |
| Збірна команда (основа, 2000 і мол.) | 3:57.35 | | | |
| Збірна команда (основа, 2003 і мол.) | 4:01.35 | | | |
|
Розряди | мс | 4:10.00 | кмс | 4:24.00 | I | 4:44.00 | II | 5:16.00 | III | 5:57.00 | I юн | 6:40.00 |
|
|
попередні запливи |
1 |
ШЕЛІПОВ
Богдан
| О
| 02 | мс
| Дніпропетровська
| | 4:02.03 |
|
2 |
БЕЛЕМЕНКО
Богдан
| О
| 02 | мс
| Харківська
| | 4:05.72 |
|
3 |
СТОРОЖЕВ
Данило
| О
| 02 | мс
| Харківська
| | 4:06.10 |
|
4 |
БІЛЕНКО
Володимир
| К
| 02 | мс
| Київ
| | 4:06.48 |
|
5 |
ЖИРОВ
Микита
| К
| 03 | мс
| Донецька
| | 4:06.89 |
|
6 |
БОЛДИРЕВ
Мирослав
|
| 02 | мс
| Київ
| | 4:09.80 |
|
7 |
РОМАНОВ
Єгор
|
| 02 | кмс
| Харківська
| | 4:12.46 |
|
8 |
ВЛАСЕНКО
Денис
| К
| 02 | мс
| Київ
| | 4:14.32 |
|
9 |
ЧОБАНЯН
Данило
| Р
| 04 | кмс
| Донецька
| | 4:18.27 |
|
10 |
РИМАРЕНКО
Данило
| Р
| 04 | кмс
| Київська
| | 4:19.82 |
|
11 |
ЮЗВА
Максим
|
| 03 | кмс
| Волинська
| | 4:20.03 |
|
12 |
ІГНАТОВ
Ілля
|
| 02 | кмс
| Одеська
| | 4:20.60 |
|
13 |
АЛЕКСЕЄНКО
Андрій
|
| 03 | кмс
| Запорізька
| | 4:21.64 |
|
14 |
КРАЛЯ
Павло
| Р
| 04 | I
| Рівненська
| | 4:22.27 |
|
15 |
ТОЛМАЧОВ
Вадим
|
| 03 | кмс
| Кіровоградська
| | 4:22.85 |
|
16 |
ОЛЬХОВІК
Ян
|
| 04 | кмс
| Дніпропетровська (2 к)
| | 4:24.76 |
|
17 |
СУКНІНОВ
Тимур
|
| 04 | I
| Харківська
| | 4:24.82 |
|
18 |
РЯБІНІН
Андрій
|
| 03 | кмс
| Дніпропетровська (2 к)
| | 4:26.88 |
|
19 |
ГАЛАЙЧУК
Іван
| Р
| 05 | I
| Київ
| | 4:27.24 |
|
20 |
ПОСТОЛОВ
Богдан
|
| 04 | кмс
| Дніпропетровська
| | 4:27.45 |
|
21 |
ЛУТИЦЬКИЙ
Єгор
|
| 04 | I
| Київ (2 к)
| | 4:27.60 |
|
22 |
ЖУРАВЛЬОВ
Дмитро
|
| 03 | I
| Донецька
| | 4:29.61 |
|
23 |
ГРАБАРОВ
Олексій
| К
| 05 | кмс
| Одеська
| | 4:29.76 |
|
24 |
КОРЖ
Дмитрій
|
| 04 | кмс
| Київ
| | 4:30.77 |
|
25 |
СКОПИК
Гліб
|
| 03 | I
| Київ
| | 4:31.21 |
|
26 |
НІКУЛІН
Денис
| Р
| 05 | I
| Харківська
| | 4:31.58 |
|
27 |
ГУМЕНЮК
Володимир
|
| 02 | кмс
| Одеська
| | 4:33.12 |
|
28 |
ТРОХАНЧУК
Максим
| Р
| 04 | кмс
| Київ
| | 4:33.74 |
|
29 |
ШАРАПІН
Платон
| Р
| 04 | I
| Київ (2 к)
| | 4:34.12 |
|
30 |
ІВАНОВ
Родіон
|
| 04 | I
| Одеська
| | 4:34.26 |
|
31 |
ТУЛУПОВ
Володимир
|
| 04 | I
| Запорізька
| | 4:35.05 |
|
32 |
САВЧЕНКО
Микола
|
| 04 | II
| Миколаївська
| | 4:35.25 |
|
33 |
ЯРОШЕНКО
Микита
|
| 03 | кмс
| Полтавська
| | 4:35.48 |
|
34 |
СЄРОСТАНОВ
Єгор
|
| 03 | I
| Харківська (2 к)
| | 4:37.78 |
|
35 |
ЛАЗАРЕНКО
Олександр
|
| 03 | I
| Одеська
| | 4:39.46 |
|
36 |
ХОХЛОВ
Богдан
|
| 04 | I
| Донецька (2 к.)
| | 4:40.66 |
|
37 |
УНУКОВИЧ
Володимир
|
| 05 | I
| Донецька (2 к.)
| | 4:41.90 |
|
38 |
БОДНАР
Остап
|
| 03 | I
| Львівська
| | 4:42.80 |
|
39 |
ЗАХАРЧЕНКО
Денис
|
| 04 | I
| Одеська
| | 4:45.03 |
|
40 |
ХАРЛАМОВ
Гліб
|
| 04 | I
| Донецька (2 к.)
| | 4:46.39 |
|
41 |
РАЗГОНОВ
Данило
|
| 03 | кмс
| Полтавська
| | 4:48.43 |
|
42 |
ШИРЯЄВ
Ярослав
|
| 05 | I
| Харківська
| | 4:48.76 |
|
43 |
ХОМЕНКО
Андрій
|
| 05 | II
| Харківська
| | 4:52.62 |
|
44 |
САХАРУК
Олексій
|
| 04 | II
| Кіровоградська
| | 4:57.29 |
|
45 |
ІВАНОВ
Денис
|
| 04 | II
| Кіровоградська
| | 5:00.41 |
|
46 |
УСОВ
Марат
| К
| 05 | I
| Київ
| | N/T |
|
47 |
СУЛІМА
Юрій
| Р
| 04 | I
| Полтавська
| | N/T |
|
48 |
МАКОВІЙЧУК
Ігор
|
| 03 | II
| Чернівецька
| | N/T |
|
|
Рекорди
| Рекорд України | 3:45.18 | Михайло Романчук | 03.08.2018 | Чемпіонат Європи |
| Юніорський Рекорд України | 3:49.76 | Стандартний час | | |
| Юнацький Рекорд України | 3:54.88 | Ігор Снітко | 19.07.1995 | Чемпіонат Європи (юн) |
| Вище досягнення України | 4:06.97 | Микола Абрамов | 27.05.2013 | Матчева зустріч | Нормативи
| Збірна команда (основа, дорослі) | 3:51.35 | | | |
| Збірна команда (основа, 2000 і мол.) | 3:57.35 | | | |
| Збірна команда (основа, 2003 і мол.) | 4:01.35 | | | |
|
Розряди | мс | 4:10.00 | кмс | 4:24.00 | I | 4:44.00 | II | 5:16.00 | III | 5:57.00 | I юн | 6:40.00 |
|
|
В-фінал |
1 |
ЖИРОВ
Микита
| К
| 03 | мс
| Донецька
| | 4:15.90 |
|
2 |
ПОСТОЛОВ
Богдан
|
| 04 | кмс
| Дніпропетровська
| | 4:21.19 |
|
3 |
КРАЛЯ
Павло
| Р
| 04 | I
| Рівненська
| | 4:21.25 |
|
4 |
АЛЕКСЕЄНКО
Андрій
|
| 03 | кмс
| Запорізька
| | 4:21.72 |
|
5 |
РИМАРЕНКО
Данило
| Р
| 04 | кмс
| Київська
| | 4:22.15 |
|
6 |
ТРОХАНЧУК
Максим
| Р
| 04 | кмс
| Київ
| | 4:22.31 |
|
7 |
ГАЛАЙЧУК
Іван
| Р
| 05 | I
| Київ
| | 4:23.32 |
|
8 |
ОЛЬХОВІК
Ян
|
| 04 | кмс
| Дніпропетровська (2 к)
| | 4:24.17 |
|
|
Рекорди
| Рекорд України | 3:45.18 | Михайло Романчук | 03.08.2018 | Чемпіонат Європи |
| Юніорський Рекорд України | 3:49.76 | Стандартний час | | |
| Юнацький Рекорд України | 3:54.88 | Ігор Снітко | 19.07.1995 | Чемпіонат Європи (юн) |
| Вище досягнення України | 4:06.97 | Микола Абрамов | 27.05.2013 | Матчева зустріч | Нормативи
| Збірна команда (основа, дорослі) | 3:51.35 | | | |
| Збірна команда (основа, 2000 і мол.) | 3:57.35 | | | |
| Збірна команда (основа, 2003 і мол.) | 4:01.35 | | | |
|
Розряди | мс | 4:10.00 | кмс | 4:24.00 | I | 4:44.00 | II | 5:16.00 | III | 5:57.00 | I юн | 6:40.00 |
|
|
A-фінал |
1 |
БЕЛЕМЕНКО
Богдан
| О
| 02 | мс
| Харківська
| | 4:05.73 |
|
2 |
СТОРОЖЕВ
Данило
| О
| 02 | мс
| Харківська
| | 4:10.98 |
|
3 |
БОЛДИРЕВ
Мирослав
|
| 02 | мс
| Київ
| | 4:11.19 |
|
4 |
БІЛЕНКО
Володимир
| К
| 02 | мс
| Київ
| | 4:12.05 |
|
5 |
ШЕЛІПОВ
Богдан
| О
| 02 | мс
| Дніпропетровська
| | 4:12.39 |
|
6 |
РОМАНОВ
Єгор
|
| 02 | кмс
| Харківська
| | 4:14.59 |
|
7 |
ЧОБАНЯН
Данило
| Р
| 04 | кмс
| Донецька
| | 4:15.49 |
|
8 |
РЯБІНІН
Андрій
|
| 03 | кмс
| Дніпропетровська (2 к)
| | 4:15.84 |
|
|
4x100 м комбінована - дівчата |
Рекорди
| Рекорд України | 4:04.11 | Збірна України | 24.08.2014 | Чемпіонат Європи |
| Юніорський Рекорд України | 4:14.90 | Стандартний час | | |
| Юнацький Рекорд України | 4:14.90 | Збірна України | 18.02.1984 | Чемпіонат СРСР |
| Вище досягнення України | 4:21.92 | Збірна України | 16.07.2003 | ЄЮОФ |
|
|
|
|
1 |
КИЇВСЬКА ОБЛАСТЬ
|
| |
| Київська
| | N/T |
|
2 |
ХАРКІВСЬКА ОБЛАСТЬ (2 К)
|
| |
| Харківська (2 к)
| | N/T |
|
3 |
КИЇВСЬКА ОБЛАСТЬ (2 К)
|
| |
| Київська (2 к)
| | N/T |
|
4 |
ДНІПРОПЕТРОВСЬКА ОБЛ (2 К)
|
| |
| Дніпропетровська (2 к)
| | N/T |
|
5 |
М. КИЇВ (2 К)
|
| |
| Київ (2 к)
| | N/T |
|
6 |
МИКОЛАЇВСЬКА ОБЛАСТЬ
|
| |
| Миколаївська
| | N/T |
|
7 |
ДОНЕЦЬКА ОБЛАСТЬ
|
| |
| Донецька
| | N/T |
|
8 |
ПОЛТАВСЬКА ОБЛАСТЬ
|
| |
| Полтавська
| | N/T |
|
9 |
М. КИЇВ
|
| |
| Київ
| | N/T |
|
10 |
ДНІПРОПЕТРОВСЬКА ОБЛ
|
| |
| Дніпропетровська
| | N/T |
|
11 |
ОДЕСЬКА ОБЛАСТЬ
|
| |
| Одеська
| | N/T |
|
|
4x100 м комбінована - юнаки |
Рекорди
| Рекорд України | 3:36.21 | Збірна України | 06.08.2006 | Чемпіонат Європи |
| Юніорський Рекорд України | 3:44.02 | Стандартний час | | |
| Юнацький Рекорд України | 3:49.50 | Збірна України | 16.07.2003 | ЄЮОФ |
| Вище досягнення України | 4:04.11 | Збірна України | 24.08.2014 | Чемпіонат Європи |
|
|
|
|
1 |
М. КИЇВ (2 К)
|
| |
| Київ (2 к)
| | N/T |
|
2 |
КИЇВСЬКА ОБЛАСТЬ (2 К)
|
| |
| Київська (2 к)
| | N/T |
|
3 |
М. КИЇВ
|
| |
| Київ
| | N/T |
|
4 |
ОДЕСЬКА ОБЛАСТЬ
|
| |
| Одеська
| | N/T |
|
5 |
КІРОВОГРАДСЬКА ОБЛАСТЬ
|
| |
| Кіровоградська
| | N/T |
|
6 |
МИКОЛАЇВСЬКА ОБЛАСТЬ
|
| |
| Миколаївська
| | N/T |
|
7 |
ВОЛИНСЬКА ОБЛАСТЬ
|
| |
| Волинська
| | N/T |
|
8 |
ХАРКІВСЬКА ОБЛАСТЬ
|
| |
| Харківська
| | N/T |
|
9 |
ДНІПРОПЕТРОВСЬКА ОБЛ
|
| |
| Дніпропетровська
| | N/T |
|
10 |
ДОНЕЦЬКА ОБЛАСТЬ (2 К)
|
| |
| Донецька (2 к.)
| | N/T |
|
11 |
ДНІПРОПЕТРОВСЬКА ОБЛ (2 К)
|
| |
| Дніпропетровська (2 к)
| | N/T |
|
12 |
ДОНЕЦЬКА ОБЛАСТЬ
|
| |
| Донецька
| | N/T |
|
13 |
СУМСЬКА ОБЛАСТЬ
|
| |
| Сумська
| | N/T |
|
14 |
ВІННИЦЬКА ОБЛАСТЬ
|
| |
| Вінницька
| | N/T |
|
15 |
ТЕРНОПІЛЬСЬКА ОБЛАСТЬ
|
| |
| Тернопільська
| | N/T |
|
16 |
ХАРКІВСЬКА ОБЛАСТЬ (2 К)
|
| |
| Харківська (2 к)
| | N/T |
|
|