200 м батерфляй - юнаки 99 років і молодше | Рекорди
| Рекорд України | 1:55.42 | Денис Силантьєв | | 01.08.2002 | Чемпіонат Європи |
| Юніорський Рекорд України | 1:55.89 | Денис Кесіль | | 12.10.2018 | ІІІ Юнацькі Олімпійські Ігри |
| Юнацький Рекорд України | 2:01.41 | Ігор Трояновський | | 05.07.2018 | Чемпіонат Європи (юн) |
| Вище досягнення України | 2:06.46 | Георгій Лукашев | | 21.11.2018 | Чемпіонат України (юнр) | Нормативи
| Збірна команда (основа, дорослі) | 1:58.95 | | | | |
| Збірна команда (основа, 2000 і мол.) | 2:02.86 | | | | |
| Збірна команда (основа, 2003 і мол.) | 2:04.86 | | | | |
| Розряди | мс | 2:09.00 | кмс | 2:16.00 | I | 2:26.50 | II | 2:43.00 | III | 3:04.00 | I юн | 3:27.00 |
|
| попередні запливи | 35 / 34 / 1 / 0 | 1 |
ХРИПУНОВ
Євген
| К
| 02 |
| Київ (o)
| |
2:05.36
| мс
| 689
|
| o
|
|
| 50: |
28.88
| 100: |
1:00.80
(31.92)
| 150: |
1:33.62
(32.82)
| 200: |
2:05.36
(31.74)
|
|
|
2 |
ГРЕБЕЛЬНИЙ
Данило
|
| 01 |
| Київ (o)
| |
2:06.27
| мс
| 674
| +0.91
| o
|
|
| 50: |
28.19
| 100: |
1:00.27
(32.08)
| 150: |
1:33.55
(33.28)
| 200: |
2:06.27
(32.72)
|
|
|
3 |
ЛУКАШЕВ
Георгій
| К
| 04 |
| Львівська (o)
| |
2:07.68
| мс
| 652
| +2.32
| o
|
|
| 50: |
28.43
| 100: |
1:01.67
(33.24)
| 150: |
1:35.12
(33.45)
| 200: |
2:07.68
(32.56)
|
|
|
4 |
ГРИЦАК
Богдан
| К
| 02 |
| Київ (o)
| |
2:07.74
| мс
| 651
| +2.38
| o
|
|
| 50: |
27.67
| 100: |
59.40
(31.73)
| 150: |
1:32.80
(33.40)
| 200: |
2:07.74
(34.94)
|
|
|
5 |
ВОЛОДІН
Олександр
|
| 01 |
| Дніпропетровська (o)
| |
2:09.38
| кмс
| 626
| +4.02
| o
|
|
| 50: |
28.76
| 100: |
1:02.55
(33.79)
| 150: |
1:37.21
(34.66)
| 200: |
2:09.38
(32.17)
|
|
|
6 |
КОВАЛЕНКО
Андрій
| К
| 03 |
| Хмельницька (o)
| |
2:12.46
| кмс
| 584
| +7.10
| o
|
|
| 50: |
28.08
| 100: |
1:00.88
(32.80)
| 150: |
1:36.07
(35.19)
| 200: |
2:12.46
(36.39)
|
|
|
7 |
КУЗНЄЦОВ
Микита
| Р
| 04 |
| Дніпропетровська (o)
| |
2:13.37
| кмс
| 572
| +8.01
| o
|
|
| 50: |
28.65
| 100: |
1:00.88
(32.23)
| 150: |
1:36.16
(35.28)
| 200: |
2:13.37
(37.21)
|
|
|
8 |
ГЕРГЕЛЬ
Олександр
| К
| 02 |
| Дніпропетровська (o)
| |
2:13.56
| кмс
| 569
| +8.20
| o
|
|
| 50: |
29.76
| 100: |
1:03.86
(34.10)
| 150: |
1:38.26
(34.40)
| 200: |
2:13.56
(35.30)
|
|
|
9 |
АНІСІМОВ
Ілля
|
| 03 |
| Дніпропетровська (o)
| |
2:14.41
| кмс
| 559
| +9.05
| o
|
|
| 50: |
29.31
| 100: |
1:04.08
(34.77)
| 150: |
1:39.22
(35.14)
| 200: |
2:14.41
(35.19)
|
|
|
10 |
ХОМЕНКО
Микита
|
| 03 |
| Київ (o)
| |
2:14.53
| кмс
| 557
| +9.17
| o
|
|
| 50: |
28.45
| 100: |
1:01.79
(33.34)
| 150: |
1:37.33
(35.54)
| 200: |
2:14.53
(37.20)
|
|
|
11 |
ТАМБОВЦЕВ
Богдан
|
| 03 |
| Харківська (o)
| |
2:15.32
| кмс
| 547
| +9.96
| o
|
|
| 50: |
29.98
| 100: |
1:04.03
(34.05)
| 150: |
1:39.69
(35.66)
| 200: |
2:15.32
(35.63)
|
|
|
12 |
ГЕРАЩЕНКО
Назар
| Р
| 04 |
| Дніпропетровська (o)
| |
2:16.31
| I
| 536
| +10.95
| o
|
|
| 50: |
30.41
| 100: |
1:04.84
(34.43)
| 150: |
1:40.51
(35.67)
| 200: |
2:16.31
(35.80)
|
|
|
13 |
КОНТОРОВИЧ
Олексій
| К
| 03 |
| Одеська (o)
| |
2:16.40
| I
| 534
| +11.04
| o
|
|
| 50: |
30.78
| 100: |
1:06.39
(35.61)
| 150: |
1:42.14
(35.75)
| 200: |
2:16.40
(34.26)
|
|
|
14 |
ЛОГВИНОВ
Данііл
| Р
| 04 |
| Харківська (o)
| |
2:17.05
| I
| 527
| +11.69
| o
|
|
| 50: |
31.07
| 100: |
1:06.25
(35.18)
| 150: |
1:41.42
(35.17)
| 200: |
2:17.05
(35.63)
|
|
|
15 |
МАЗУР
Олександр
|
| 04 |
| Київ (o)
| |
2:17.11
| I
| 526
| +11.75
| o
|
|
| 50: |
29.29
| 100: |
1:04.68
(35.39)
| 150: |
1:40.95
(36.27)
| 200: |
2:17.11
(36.16)
|
|
|
16 |
КОЧУ
Антон
| К
| 05 |
| Дніпропетровська (o)
| |
2:17.72
| I
| 519
| +12.36
| o
|
|
| 50: |
30.37
| 100: |
1:04.68
(34.31)
| 150: |
1:41.44
(36.76)
| 200: |
2:17.72
(36.28)
|
|
|
17 |
СІЗОНОВ
Іван
|
| 03 |
| Запорізька (o)
| |
2:18.15
| I
| 514
| +12.79
| o
|
|
| 50: |
29.11
| 100: |
1:04.03
(34.92)
| 150: |
1:39.97
(35.94)
| 200: |
2:18.15
(38.18)
|
|
|
18 |
ДАУЛЕТОВ
Исламхан
|
| 05 |
| Казахстан (o)
| |
2:18.41
| I
| 512
| +13.05
| o
|
|
| 50: |
29.64
| 100: |
1:04.14
(34.50)
| 150: |
1:40.49
(36.35)
| 200: |
2:18.41
(37.92)
|
|
|
19 |
ТОЛМАЧОВ
Вадим
|
| 03 |
| Кіровоградська (o)
| |
2:20.11
| I
| 493
| +14.75
| o
|
|
| 50: |
30.61
| 100: |
1:05.18
(34.57)
| 150: |
1:42.02
(36.84)
| 200: |
2:20.11
(38.09)
|
|
|
20 |
КАЗІОНОВ
Максим
|
| 02 |
| Хмельницька (o)
| |
2:21.71
| I
| 477
| +16.35
| o
|
|
| 50: |
30.29
| 100: |
1:06.29
(36.00)
| 150: |
1:44.56
(38.27)
| 200: |
2:21.71
(37.15)
|
|
|
21 |
СОКИРКА
Богдан
| Р
| 04 |
| Київська (o)
| |
2:21.80
| I
| 476
| +16.44
| o
|
|
| 50: |
28.83
| 100: |
1:04.16
(35.33)
| 150: |
1:43.07
(38.91)
| 200: |
2:21.80
(38.73)
|
|
|
22 |
ОНИЩЕНКО
Денис
|
| 04 |
| Харківська (o)
| |
2:21.86
| I
| 475
| +16.50
| o
|
|
| 50: |
31.46
| 100: |
1:07.23
(35.77)
| 150: |
1:43.85
(36.62)
| 200: |
2:21.86
(38.01)
|
|
|
23 |
КОРЕЦЬКИЙ
Михайло
|
| 02 |
| Київ (o)
| |
2:22.12
| I
| 472
| +16.76
| o
|
|
| 50: |
30.09
| 100: |
1:04.54
(34.45)
| 150: |
1:42.24
(37.70)
| 200: |
2:22.12
(39.88)
|
|
|
24 |
ФІЛІППОВСЬКИЙ
Єлисей
|
| 03 |
| Запорізька (o)
| |
2:23.10
| I
| 463
| +17.74
| o
|
|
| 50: |
30.50
| 100: |
1:06.85
(36.35)
| 150: |
1:44.42
(37.57)
| 200: |
2:23.10
(38.68)
|
|
|
25 |
ХАДЖИНОВ
Олександр
| Р
| 05 |
| Донецька (o)
| |
2:25.12
| I
| 444
| +19.76
| o
|
|
| 50: |
31.72
| 100: |
1:08.81
(37.09)
| 150: |
1:47.20
(38.39)
| 200: |
2:25.12
(37.92)
|
|
|
26 |
РУДМАН
Борис
|
| 05 |
| Харківська (o)
| |
2:25.13
| I
| 444
| +19.77
| o
|
|
| 50: |
31.00
| 100: |
1:08.27
(37.27)
| 150: |
1:45.90
(37.63)
| 200: |
2:25.13
(39.23)
|
|
|
27 |
ПИЛИП
Сергій
|
| 01 |
| Закарпатська (o)
| |
2:25.45
| I
| 441
| +20.09
| o
|
|
| 50: |
27.99
| 100: |
1:02.69
(34.70)
| 150: |
1:41.39
(38.70)
| 200: |
2:25.45
(44.06)
|
|
|
28 |
ДЗЮБА
Денис
|
| 03 |
| Харківська (o)
| |
2:26.17
| I
| 434
| +20.81
| o
|
|
| 50: |
30.57
| 100: |
1:07.38
(36.81)
| 150: |
1:45.31
(37.93)
| 200: |
2:26.17
(40.86)
|
|
|
29 |
ЗАЙЦЕВ
Максим
| Р
| 04 |
| Київ (o)
| |
2:27.53
| II
| 422
| +22.17
| o
|
|
| 50: |
31.85
| 100: |
1:09.11
(37.26)
| 150: |
1:47.04
(37.93)
| 200: |
2:27.53
(40.49)
|
|
|
30 |
КУЗНЄЦОВ
Єлисей
|
| 04 |
| Одеська (o)
| |
2:29.11
| II
| 409
| +23.75
| o
|
|
| 50: |
35.25
| 100: |
1:15.24
(39.99)
| 150: |
1:52.29
(37.05)
| 200: |
2:29.11
(36.82)
|
|
|
31 |
ЄВСТАФЬЄВ
Гліб
|
| 03 |
| Дніпропетровська (o)
| |
2:30.12
| II
| 401
| +24.76
| o
|
|
| 50: |
32.99
| 100: |
1:10.22
(37.23)
| 150: |
1:49.84
(39.62)
| 200: |
2:30.12
(40.28)
|
|
|
32 |
ІВАНОВ
Денис
|
| 04 |
| Кіровоградська (o)
| |
2:40.06
| II
| 331
| +34.70
| o
|
|
| 50: |
34.31
| 100: |
1:13.78
(39.47)
| 150: |
1:56.31
(42.53)
| 200: |
2:40.06
(43.75)
|
|
|
33 |
МАНІКО
Давид
|
| 04 |
| Закарпатська (o)
| |
2:41.96
| II
| 319
| +36.60
| o
|
|
| 50: |
35.05
| 100: |
1:15.51
(40.46)
| 150: |
1:59.60
(44.09)
| 200: |
2:41.96
(42.36)
|
|
|
34 |
БАНДРІВСЬКИЙ
Павло
|
| 04 |
| Львівська (o)
| |
2:43.22
| III
| 312
| +37.86
| o
|
|
| 50: |
33.96
| 100: |
1:14.90
(40.94)
| 150: |
1:58.74
(43.84)
| 200: |
2:43.22
(44.48)
|
|
|
|
ТИМОЩУК
Юрій
| Р
| 02 |
| Київ (o)
| | Д/К |
|
|
| o
|
|
| 50: |
29.00
| 100: |
1:02.41
(33.41)
| 150: |
1:36.82
(34.41)
| 200: |
2:12.17
(35.35)
|
|
|
200 м батерфляй - юнаки 99 років і молодше | Рекорди
| Рекорд України | 1:55.42 | Денис Силантьєв | | 01.08.2002 | Чемпіонат Європи |
| Юніорський Рекорд України | 1:55.89 | Денис Кесіль | | 12.10.2018 | ІІІ Юнацькі Олімпійські Ігри |
| Юнацький Рекорд України | 2:01.41 | Ігор Трояновський | | 05.07.2018 | Чемпіонат Європи (юн) |
| Вище досягнення України | 2:06.46 | Георгій Лукашев | | 21.11.2018 | Чемпіонат України (юнр) | Нормативи
| Збірна команда (основа, дорослі) | 1:58.95 | | | | |
| Збірна команда (основа, 2000 і мол.) | 2:02.86 | | | | |
| Збірна команда (основа, 2003 і мол.) | 2:04.86 | | | | |
| Розряди | мс | 2:09.00 | кмс | 2:16.00 | I | 2:26.50 | II | 2:43.00 | III | 3:04.00 | I юн | 3:27.00 |
|
| В-фінал | 8 / 8 / 0 / 0 | 1 |
ТАМБОВЦЕВ
Богдан
|
| 03 |
| Харківська (o)
| |
2:13.11
| кмс
| 575
|
| o
|
|
| 50: |
29.74
| 100: |
1:03.73
(33.99)
| 150: |
1:38.60
(34.87)
| 200: |
2:13.11
(34.51)
|
|
|
2 |
ХОМЕНКО
Микита
|
| 03 |
| Київ (o)
| |
2:14.78
| кмс
| 554
| +1.67
| o
|
|
| 50: |
28.54
| 100: |
1:02.10
(33.56)
| 150: |
1:38.09
(35.99)
| 200: |
2:14.78
(36.69)
|
|
|
2 |
ГЕРАЩЕНКО
Назар
| Р
| 04 |
| Дніпропетровська (o)
| |
2:14.78
| кмс
| 554
| +1.67
| o
|
|
| 50: |
30.03
| 100: |
1:04.10
(34.07)
| 150: |
1:39.51
(35.41)
| 200: |
2:14.78
(35.27)
|
|
|
4 |
МАЗУР
Олександр
|
| 04 |
| Київ (o)
| |
2:15.66
| кмс
| 543
| +2.55
| o
|
|
| 50: |
29.52
| 100: |
1:05.08
(35.56)
| 150: |
1:41.00
(35.92)
| 200: |
2:15.66
(34.66)
|
|
|
5 |
ЛОГВИНОВ
Данііл
| Р
| 04 |
| Харківська (o)
| |
2:16.12
| I
| 538
| +3.01
| o
|
|
| 50: |
31.69
| 100: |
1:06.59
(34.90)
| 150: |
1:41.99
(35.40)
| 200: |
2:16.12
(34.13)
|
|
|
6 |
КОНТОРОВИЧ
Олексій
| К
| 03 |
| Одеська (o)
| |
2:17.08
| I
| 527
| +3.97
| o
|
|
| 50: |
30.99
| 100: |
1:05.86
(34.87)
| 150: |
1:42.32
(36.46)
| 200: |
2:17.08
(34.76)
|
|
|
7 |
КОЧУ
Антон
| К
| 05 |
| Дніпропетровська (o)
| |
2:17.29
| I
| 524
| +4.18
| o
|
|
| 50: |
29.78
| 100: |
1:05.22
(35.44)
| 150: |
1:40.13
(34.91)
| 200: |
2:17.29
(37.16)
|
|
|
8 |
СІЗОНОВ
Іван
|
| 03 |
| Запорізька (o)
| |
2:19.60
| I
| 499
| +6.49
| o
|
|
| 50: |
29.58
| 100: |
1:05.21
(35.63)
| 150: |
1:42.11
(36.90)
| 200: |
2:19.60
(37.49)
|
|
|
200 м батерфляй - юнаки 99 років і молодше | Рекорди
| Рекорд України | 1:55.42 | Денис Силантьєв | | 01.08.2002 | Чемпіонат Європи |
| Юніорський Рекорд України | 1:55.89 | Денис Кесіль | | 12.10.2018 | ІІІ Юнацькі Олімпійські Ігри |
| Юнацький Рекорд України | 2:01.41 | Ігор Трояновський | | 05.07.2018 | Чемпіонат Європи (юн) |
| Вище досягнення України | 2:06.46 | Георгій Лукашев | | 21.11.2018 | Чемпіонат України (юнр) | Нормативи
| Збірна команда (основа, дорослі) | 1:58.95 | | | | |
| Збірна команда (основа, 2000 і мол.) | 2:02.86 | | | | |
| Збірна команда (основа, 2003 і мол.) | 2:04.86 | | | | |
| Розряди | мс | 2:09.00 | кмс | 2:16.00 | I | 2:26.50 | II | 2:43.00 | III | 3:04.00 | I юн | 3:27.00 |
|
| A-фінал | 8 / 8 / 0 / 0 | 1 |
ХРИПУНОВ
Євген
Збірна (О) | К
| 02 |
| Київ (o)
| |
2:02.37
| мс
| 740
|
| o
|
|
| 50: |
28.18
| 100: |
59.53
(31.35)
| 150: |
1:31.18
(31.65)
| 200: |
2:02.37
(31.19)
|
|
|
2 |
ЛУКАШЕВ
Георгій
Збірна (О) | К
| 04 |
| Львівська (o)
| |
2:04.15
| мс
| 709
| +1.78
| o
|
|
| 50: |
28.47
| 100: |
1:00.64
(32.17)
| 150: |
1:32.36
(31.72)
| 200: |
2:04.15
(31.79)
|
|
|
3 |
ГРИЦАК
Богдан
| К
| 02 |
| Київ (o)
| |
2:04.80
| мс
| 698
| +2.43
| o
|
|
| 50: |
27.08
| 100: |
58.80
(31.72)
| 150: |
1:31.80
(33.00)
| 200: |
2:04.80
(33.00)
|
|
|
4 |
ГРЕБЕЛЬНИЙ
Данило
|
| 01 |
| Київ (o)
| |
2:06.79
| мс
| 666
| +4.42
| o
|
|
| 50: |
27.93
| 100: |
1:00.38
(32.45)
| 150: |
1:33.91
(33.53)
| 200: |
2:06.79
(32.88)
|
|
|
5 |
ВОЛОДІН
Олександр
|
| 01 |
| Дніпропетровська (o)
| |
2:08.10
| мс
| 645
| +5.73
| o
|
|
| 50: |
28.84
| 100: |
1:02.46
(33.62)
| 150: |
1:36.37
(33.91)
| 200: |
2:08.10
(31.73)
|
|
|
6 |
КОВАЛЕНКО
Андрій
| К
| 03 |
| Хмельницька (o)
| |
2:08.94
| мс
| 633
| +6.57
| o
|
|
| 50: |
27.22
| 100: |
1:00.04
(32.82)
| 150: |
1:34.48
(34.44)
| 200: |
2:08.94
(34.46)
|
|
|
7 |
КУЗНЄЦОВ
Микита
| Р
| 04 |
| Дніпропетровська (o)
| |
2:10.95
| кмс
| 604
| +8.58
| o
|
|
| 50: |
29.56
| 100: |
1:03.21
(33.65)
| 150: |
1:37.33
(34.12)
| 200: |
2:10.95
(33.62)
|
|
|
8 |
ГЕРГЕЛЬ
Олександр
| К
| 02 |
| Дніпропетровська (o)
| |
2:15.20
| кмс
| 549
| +12.83
| o
|
|
| 50: |
28.87
| 100: |
1:03.38
(34.51)
| 150: |
1:40.02
(36.64)
| 200: |
2:15.20
(35.18)
|
|
|