100 м батерфляй - юнаки |
В-фінал |
Рекорди
| Рекорд України | 0:51.10 | Андрій Сердінов | | 11.08.2008 | Олімпійські ігри |
| Юніорський Рекорд України | 0:52.73 | Андрій Хлопцов | | 01.05.2016 | Міжнародні змагання |
| Юніорський Рекорд України | 0:52.73 | Ігор Трояновський | | 09.10.2018 | ІІІ Юнацькі Олімпійські Ігри |
| Юнацький Рекорд України | 0:52.73 | Ігор Трояновський | | 09.10.2018 | ІІІ Юнацькі Олімпійські Ігри |
| Вище досягнення України | 0:57.14 | Ілля Підвальний | | 04.12.2012 | Кубок України | Нормативи
| Збірна команда (основа, дорослі) | 0:52.89 | | | | |
| Збірна команда (основа, 2000 і мол.) | 0:54.67 | | | | |
| Збірна команда (основа, 2003 і мол.) | 0:55.67 | | | | |
|
Розряди | мс | 57.50 | кмс | 1:01.00 | I | 1:06.00 | II | 1:13.00 | III | 1:23.00 | I юн | 1:35.00 |
|
|
|
(Started: 17:41:12:43) |
1 |
КОНТОРОВИЧ
Олексій
| 03
| Одеська (o)
|
1:00.22
| кмс
|
| 8
| +2.75
|
2 |
ХОМЕНКО
Микита
| 03
| Київ (o)
|
59.24
| кмс
|
| 7
| +1.77
|
3 |
ТАРАНУЩЕНКО
Артем
| 03
| Дніпропетровська (o)
|
58.76
| кмс
|
| 4
| +1.29
|
4 |
МЕНЬШИКОВ
Павло
| 03
| Одеська (o)
|
57.47
| мс
|
| 1
|
|
5 |
САМІЛО
Владислав
| 03
| Львівська (o)
|
58.23
| кмс
|
| 2
| +0.76
|
6 |
ЗАХАРЧЕНКО
Денис
| 04
| Одеська (o)
|
58.68
| кмс
|
| 3
| +1.21
|
7 |
СІЗОНОВ
Іван
| 03
| Запорізька (o)
|
58.97
| кмс
|
| 5
| +1.50
|
8 |
СОКИРКА
Богдан
| 04
| Київська (o)
|
58.99
| кмс
|
| 6
| +1.52
|
|
A-фінал |
Рекорди
| Рекорд України | 0:51.10 | Андрій Сердінов | | 11.08.2008 | Олімпійські ігри |
| Юніорський Рекорд України | 0:52.73 | Андрій Хлопцов | | 01.05.2016 | Міжнародні змагання |
| Юніорський Рекорд України | 0:52.73 | Ігор Трояновський | | 09.10.2018 | ІІІ Юнацькі Олімпійські Ігри |
| Юнацький Рекорд України | 0:52.73 | Ігор Трояновський | | 09.10.2018 | ІІІ Юнацькі Олімпійські Ігри |
| Вище досягнення України | 0:57.14 | Ілля Підвальний | | 04.12.2012 | Кубок України | Нормативи
| Збірна команда (основа, дорослі) | 0:52.89 | | | | |
| Збірна команда (основа, 2000 і мол.) | 0:54.67 | | | | |
| Збірна команда (основа, 2003 і мол.) | 0:55.67 | | | | |
|
Розряди | мс | 57.50 | кмс | 1:01.00 | I | 1:06.00 | II | 1:13.00 | III | 1:23.00 | I юн | 1:35.00 |
|
|
|
(Started: 17:43:50:50) |
1 |
ВОЛОДІН
Олександр
| 01
| Дніпропетровська (o)
|
56.75
| мс
|
| 6
| +1.23
|
2 |
КОЛЕСНИКОВ
Микита
| 04
| Запорізька (o)
|
57.43
| мс
|
| 8
| +1.91
|
3 |
ТИМОЩУК
Юрій
| 02
| Київ (o)
|
55.66
| мс
|
| 2
| +0.14
|
4 |
ГРИЦАК
Богдан
| 02
| Київ (o)
|
55.52
| мс
|
| 1
|
|
5 |
ГРЕБЕЛЬНИЙ
Данило
| 01
| Київ (o)
|
55.97
| мс
|
| 4
| +0.45
|
6 |
АНТОСІН
Микита
| 02
| Харківська (o)
|
55.89
| мс
|
| 3
| +0.37
|
7 |
КОВАЛЕНКО
Андрій
| 03
| Хмельницька (o)
|
56.61
| мс
|
| 5
| +1.09
|
8 |
КУЗЬКО
Володимир
| 02
| Київська (o)
|
57.22
| мс
|
| 7
| +1.70
|
|
|