200 м на спині - юнаки |
В-фінал |
Рекорди
| Рекорд України | 1:58.74 | Олександр Ісаков | | 27.11.2009 | Кубок України |
| Юніорський Рекорд України | 2:01.41 | Стандартний час | | | |
| Юнацький Рекорд України | 2:03.07 | Олександр Васильєв | | 08.07.2011 | Чемпіонат Європи (юн) |
| Вище досягнення України | 2:07.26 | Андрій Хлопцов | | 03.12.2013 | Першість України | Нормативи
| Збірна команда (основа, дорослі) | 2:00.88 | | | | |
| Збірна команда (основа, 2000 і мол.) | 2:04.03 | | | | |
| Збірна команда (основа, 2003 і мол.) | 2:04.86 | | | | |
|
Розряди | мс | 2:10.00 | кмс | 2:17.00 | I | 2:27.00 | II | 2:44.00 | III | 3:05.00 | I юн | 3:28.00 |
|
|
|
1 |
БОРИСЛАВСЬКИЙ
Іван
| 04
| Київська (o)
|
2:19.45
| I
|
| 7
| +8.97
|
2 |
ФЕДЯЙ
Артем
| 03
| Київ (o)
|
2:13.31
| кмс
|
| 3
| +2.83
|
3 |
РЕТИНСЬКИЙ
Єгор
| 03
| Київська (o)
|
2:10.48
| кмс
|
| 1
|
|
4 |
ЛИСОБЕЙ
Сергій
| 03
| Тернопільська (o)
|
2:11.85
| кмс
|
| 2
| +1.37
|
5 |
МАРЧАК
Сергій
| 03
| Дніпропетровська (o)
|
2:16.34
| кмс
|
| 5
| +5.86
|
6 |
МЕЛЬНИЧЕНКО
Олександр
| 03
| Рівненська (o)
|
2:15.44
| кмс
|
| 4
| +4.96
|
7 |
СУЛІМА
Юрій
| 04
| Полтавська (o)
|
2:18.06
| I
|
| 6
| +7.58
|
8 |
КОРСУН
Дмитро
| 05
| Харківська (o)
|
2:21.51
| I
|
| 8
| +11.03
|
|
A-фінал |
Рекорди
| Рекорд України | 1:58.74 | Олександр Ісаков | | 27.11.2009 | Кубок України |
| Юніорський Рекорд України | 2:01.41 | Стандартний час | | | |
| Юнацький Рекорд України | 2:03.07 | Олександр Васильєв | | 08.07.2011 | Чемпіонат Європи (юн) |
| Вище досягнення України | 2:07.26 | Андрій Хлопцов | | 03.12.2013 | Першість України | Нормативи
| Збірна команда (основа, дорослі) | 2:00.88 | | | | |
| Збірна команда (основа, 2000 і мол.) | 2:04.03 | | | | |
| Збірна команда (основа, 2003 і мол.) | 2:04.86 | | | | |
|
Розряди | мс | 2:10.00 | кмс | 2:17.00 | I | 2:27.00 | II | 2:44.00 | III | 3:05.00 | I юн | 3:28.00 |
|
|
|
(Started: 17:28:24:02) |
1 |
МОРОЗ
Микола
| 03
| Волинська (o)
|
2:13.44
| кмс
|
| 7
| +9.43
|
2 |
МАНАКОВ
Артем
| 03
| Київська (o)
|
2:09.95
| мс
|
| 5
| +5.94
|
3 |
СТРІЛЕЦЬ
Клим
| 01
| Дніпропетровська (o)
|
2:07.72
| мс
|
| 3
| +3.71
|
4 |
ТКАЧЕНКО
Данііл
| 02
| Київська (o)
|
2:04.01
| мс
|
| 1
|
|
5 |
КОСЯН
Юрій
| 02
| Одеська (o)
|
2:06.98
| мс
|
| 2
| +2.97
|
6 |
ЖЕЛТЯКОВ
Олександр
| 05
| Дніпропетровська (o)
|
2:08.34
| мс
|
| 4
| +4.33
|
7 |
СИМОНЕНКО
Володимир
| 04
| Дніпропетровська (o)
|
2:12.35
| кмс
|
| 6
| +8.34
|
8 |
КОРЧИНСЬКИЙ
Кирило
| 02
| Дніпропетровська (o)
|
2:16.00
| кмс
|
| 8
| +11.99
|
|
|