50 м вільний стиль - дівчата |
попередні запливи |
Рекорди
| Рекорд України | 0:25.10 | Дар‘я Степанюк | | 11.08.2015 | Кубок світу |
| Юніорський Рекорд України | 0:25.46 | Стандартний час | | | |
| Юнацький Рекорд України | 0:25.46 | Надія Коба | | 14.07.2010 | Чемпіонат Європи (юн) |
| Вище досягнення України | 0:26.58 | Марія Терещенко | | 24.02.2008 | Чемпіонат України | Нормативи
| Збірна команда (основа, дорослі) | 0:25.47 | | | | |
| Збірна команда (основа, 2001 і мол.) | 0:26.28 | | | | |
| Збірна команда (основа, 2004 і мол.) | 0:26.78 | | | | |
|
Розряди | мс | 27.50 | кмс | 28.50 | I | 30.00 | II | 34.00 | III | 38.00 | I юн | 44.00 | II юн | 50.00 |
|
|
| Заплив 1
(Started: 10:05:08:68) |
1 |
РАЗСУКОВСЬКА
Христина
| 04
| Миколаївська (o)
|
30.96
| II
|
| 5
| +3.21
|
2 |
ЛЕЩЕНКО
Дарья
| 01
| Харківська (o)
|
27.75
| кмс
|
| 1
|
|
3 |
РОБЕЙКО
Дарина
| 05
| Рівненська (o)
|
31.32
| II
|
| 6
| +3.57
|
4 |
ЛОБАНОВСЬКА
Ніка
| 05
| Харківська (o)
|
32.39
| II
|
| 7
| +4.64
|
5 |
ЛЕБЕДЄВА
Анна
| 04
| Рівненська (o)
|
32.41
| II
|
| 8
| +4.66
|
6 |
КОВАЛЬ
Вікторія
| 05
| Вінницька (o)
|
30.75
| II
|
| 4
| +3.00
|
7 |
РАДЧЕНКО
Даяна
| 01
| Харківська (o)
|
27.83
| кмс
|
| 2
| +0.08
|
8 |
ТАТАРЧУК
Тетяна
| 03
| Миколаївська (o)
|
30.17
| II
|
| 3
| +2.42
|
|
| Заплив 2
(Started: 10:06:04:73) |
1 |
КАШИРІНА
Катерина
| 06
| Одеська (o)
|
30.96
| II
|
| 1
|
|
2 |
СЛІВЧУК
Діана
| 04
| Львівська (o)
|
31.34
| II
|
| 6
| +0.38
|
3 |
ГОЛДА
Анастасія
| 05
| Сумська (o)
|
31.28
| II
|
| 5
| +0.32
|
4 |
ОЛІЙНИК
Аліна
| 05
| Волинська (o)
|
31.05
| II
|
| 2
| +0.09
|
5 |
ДЕНИСЕНКО
Олеся
| 06
| Харківська (o)
|
31.59
| II
|
| 7
| +0.63
|
6 |
ФІЩЕНКО
Дарья
| 07
| Донецька (o)
|
31.08
| II
|
| 3
| +0.12
|
7 |
БІСЛІМАКІ
Марина
| 05
| Одеська (o)
|
31.23
| II
|
| 4
| +0.27
|
8 |
ЛЕБЕДЄВА
Аліна
| 05
| Вінницька (o)
|
31.76
| II
|
| 8
| +0.80
|
|
| Заплив 3
(Started: 10:07:01:17) |
1 |
СУХОВЕРХАЯ
Дарья
| 03
| Київ (o)
|
29.82
| I
|
| 1
|
|
2 |
ІВАНЕНКО
Владислава
| 06
| Донецька (o)
|
31.06
| II
|
| 6
| +1.24
|
3 |
ТЮТЮННИК
Софія
| 05
| Дніпропетровська (o)
|
30.50
| II
|
| 4
| +0.68
|
4 |
КОСТІВ
Ольга
| 02
| Тернопільська (o)
|
30.12
| II
|
| 3
| +0.30
|
5 |
БОГОМОЛОВА
Єлизавета
| 04
| Миколаївська (o)
|
30.07
| II
|
| 2
| +0.25
|
6 |
БЕЛЕБЕЄВА
Маргарита
| 05
| Вінницька (o)
|
31.00
| II
|
| 5
| +1.18
|
7 |
ПЕРЕПЕЛЯТНИК
Мирослава
| 06
| Донецька (o)
|
31.09
| II
|
| 7
| +1.27
|
8 |
ЮСЬКО
Єлизавета
| 05
| Миколаївська (o)
|
31.96
| II
|
| 8
| +2.14
|
|
| Заплив 4
(Started: 10:07:53:18) |
1 |
СКРИПКА
Марія
| 03
| Кіровоградська (o)
|
30.04
| II
|
| 2
| +0.49
|
2 |
ГРЕЧКА
Любов
| 03
| Миколаївська (o)
|
29.55
| I
|
| 1
|
|
3 |
ДУДАР
Тамара
| 04
| Хмельницька (o)
|
30.32
| II
|
| 6
| +0.77
|
4 |
ЛАЗАРЕЦЬ
Ольга
| 04
| Рівненська (o)
|
30.19
| II
|
| 3
| +0.64
|
5 |
КАРПОВА
Уляна
| 04
| Київ (o)
|
30.46
| II
|
| 7
| +0.91
|
6 |
КАРАНІКОЛОВА
Катерина
| 06
| Одеська (o)
|
30.25
| II
|
| 5
| +0.70
|
7 |
БУРЕНКО
Валерія
| 04
| Київська (o)
|
30.72
| II
|
| 8
| +1.17
|
8 |
ГОНЧАРЕНКО
Аліна
| 03
| Запорізька (o)
|
30.21
| II
|
| 4
| +0.66
|
|
| Заплив 5
(Started: 10:08:43:55) |
1 |
ДАНИЛИШИН
Софія
| 05
| Львівська (o)
|
28.45
| кмс
|
| 2
| +0.13
|
2 |
СПИРИДОНОВА
Альона
| 03
| Донецька (o)
|
29.48
| I
|
| 5
| +1.16
|
3 |
ДАНИЛЕЙКО
Анастасія
| 05
| Івано-Франківська (o)
|
28.32
| кмс
|
| 1
|
|
4 |
СПИЧКА
Олена
| 05
| Київ (o)
|
29.02
| I
|
| 4
| +0.70
|
5 |
КОВАЛЬОВА
Кристина
| 04
| Харківська (o)
|
29.86
| I
|
| 6
| +1.54
|
6 |
ІЛЬНИЦЬКА
Христина
| 05
| Київська (o)
|
28.76
| I
|
| 3
| +0.44
|
7 |
ДЕРКАЧ
Єлизавета
| 03
| Рівненська (o)
|
30.43
| II
|
| 7
| +2.11
|
8 |
ЗГУРСЬКА
Марія
| 05
| Одеська (o)
|
30.48
| II
|
| 8
| +2.16
|
|
| Заплив 6
(Started: 10:09:58:55) |
1 |
КОЙПИШ
Лілія
| 06
| Запорізька (o)
|
28.76
| I
|
| 2
| +0.21
|
2 |
ВАКУЛЕНКО
Ярослава
| 03
| Київ (o)
|
28.55
| I
|
| 1
|
|
3 |
ГРЕСЬ
Анастасія
| 03
| Київ (o)
|
28.80
| I
|
| 5
| +0.25
|
4 |
ЄРМІШИНА
Єлизавета
| 07
| Київ (o)
|
29.52
| I
|
| 7
| +0.97
|
5 |
САВЕНОК
Єлізавета
| 05
| Київ (o)
|
28.79
| I
|
| 4
| +0.24
|
6 |
БОРЕЙЧУК
Аліна
| 05
| Дніпропетровська (o)
|
29.61
| I
|
| 8
| +1.06
|
7 |
ШИШКА
Софія
| 06
| Дніпропетровська (o)
|
28.77
| I
|
| 3
| +0.22
|
8 |
РИБАЛКО
Наталія
| 05
| Донецька (o)
|
29.38
| I
|
| 6
| +0.83
|
|
| Заплив 7
(Started: 10:10:51:51) |
1 |
ПРОНЧАКОВА
Софія
| 04
| Донецька (o)
|
29.42
| I
|
| 8
| +0.88
|
2 |
МОРОХОВСЬКА
Анастасія
| 02
| Київ (o)
|
28.54
| I
|
| 1
|
|
3 |
ВАСИЛЕНКО
Дарья
| 05
| Сумська (o)
|
28.68
| I
|
| 2
| +0.14
|
4 |
КУЧЕРЕНКО
Тетяна
| 03
| Тернопільська (o)
|
28.68
| I
|
| 2
| +0.14
|
5 |
ХАРЧЕНКО
Лурдес
| 02
| Запорізька (o)
| Д/К
|
|
| 4
|
|
6 |
КАЦАЛА
Марія
| 02
| Харківська (o)
|
29.13
| I
|
| 7
| +0.59
|
7 |
ШАШКОВА
Анастасія
| 03
| Київ (o)
|
29.00
| I
|
| 5
| +0.46
|
8 |
АНДРЕЄВА
Катерина
| 03
| Донецька (o)
|
29.06
| I
|
| 6
| +0.52
|
|
| Заплив 8
(Started: 10:11:50:80) |
1 |
БАШИНСЬКА
Вероніка
| 03
| Житомирська (o)
|
28.62
| I
|
| 3
| +1.19
|
2 |
БУРЯК
Валерія
| 02
| Харківська (o)
|
29.37
| I
|
| 6
| +1.94
|
3 |
ГОРБАЧОВА
Дарія
| 04
| Київська (o)
|
28.79
| I
|
| 5
| +1.36
|
4 |
ЛАКТІНА
Маргарита
| 05
| Запорізька (o)
|
27.43
| мс
|
| 1
|
|
5 |
СТЕЦУРІНА
Євгенія
| 05
| Харківська (o)
|
28.62
| I
|
| 3
| +1.19
|
6 |
ДЬЯЧЕНКО
Марія
| 05
| Полтавська (o)
|
27.78
| кмс
|
| 2
| +0.35
|
7 |
ЗІНЧЕНКО
Олександра
| 03
| Донецька (o)
|
29.75
| I
|
| 8
| +2.32
|
8 |
ДЯЧЕНКО
Олена
| 05
| Полтавська (o)
|
29.65
| I
|
| 7
| +2.22
|
|
| Заплив 9
(Started: 10:12:47:50) |
1 |
ТОНЕНЬКА
Ірина
| 04
| Хмельницька (o)
|
28.12
| кмс
|
| 1
|
|
2 |
ДОЛАВРУК
Яна
| 05
| Київська (o)
|
29.40
| I
|
| 8
| +1.28
|
3 |
ЛЯХОВА
Анастасія
| 05
| Дніпропетровська (o)
|
28.65
| I
|
| 5
| +0.53
|
4 |
ЖЕЧЕВА
Вікторія
| 03
| Київська (o)
|
28.68
| I
|
| 6
| +0.56
|
5 |
ЄРМІШИНА
Анастасія
| 06
| Київ (o)
|
28.41
| кмс
|
| 2
| +0.29
|
6 |
ГАБЛЬОВСЬКА
Анастасія
| 04
| Івано-Франківська (o)
|
28.57
| I
|
| 4
| +0.45
|
7 |
БОРДОНОС
Валерія
| 04
| Київ (o)
|
29.04
| I
|
| 7
| +0.92
|
8 |
СТОЛЯРЕНКО
Анастасія Вікторія
| 04
| Дніпропетровська (o)
|
28.54
| I
|
| 3
| +0.42
|
|
| Заплив 10
(Started: 10:13:43:01) |
1 |
МОІСЕЄНКО
Альона
| 03
| Дніпропетровська (o)
|
28.57
| I
|
| 6
| +1.43
|
2 |
ТУГАЙ
Валерія
| 03
| Полтавська (o)
|
27.99
| кмс
|
| 4
| +0.85
|
3 |
БОЙЧЕНКО
Валерiя
| 02
| Миколаївська (o)
|
27.43
| мс
|
| 2
| +0.29
|
4 |
ЄВМІНОВА
Тетяна
| 03
| Харківська (o)
|
27.14
| мс
|
| 1
|
|
5 |
ТИМОШЕНКО
Євгенія
| 02
| Київ (o)
|
27.45
| мс
|
| 3
| +0.31
|
6 |
ШАЄНКО
Владислава
| 03
| Дніпропетровська (o)
|
28.68
| I
|
| 7
| +1.54
|
7 |
БОЛГАРСКАЯ
Екатерина
| 03
| Казахстан (o)
|
28.11
| кмс
|
| 5
| +0.97
|
8 |
ЖУКОВА
Євгенія
| 04
| Київ (o)
|
28.75
| I
|
| 8
| +1.61
|
|
| Заплив 11
(Started: 10:14:37:55) |
1 |
БУКАНОВА
Тамара
| 03
| Київ (o)
|
27.94
| кмс
|
| 5
| +0.91
|
2 |
ОНАНКО
Марія
| 03
| Київ (o)
|
27.81
| кмс
|
| 4
| +0.78
|
3 |
СОРОКІНА
Владислава
| 04
| Дніпропетровська (o)
|
27.35
| мс
|
| 3
| +0.32
|
4 |
ДИВАК
Марія
| 03
| Київська (o)
|
27.03
| мс
|
| 1
|
|
5 |
СНІТКО
Карина
| 04
| Харківська (o)
|
27.28
| мс
|
| 2
| +0.25
|
6 |
ШАТАЛОВА
Анастасія
| 03
| Одеська (o)
|
28.19
| кмс
|
| 6
| +1.16
|
7 |
ЧУБИР
Ангеліна
| 05
| Запорізька (o)
|
28.46
| кмс
|
| 8
| +1.43
|
8 |
ГУРЕЙКОВА
Марія
| 05
| Харківська (o)
|
28.35
| кмс
|
| 7
| +1.32
|
|
| Заплив 12
(Started: 10:15:55:09) |
1 |
ІВАСИК
Яна
| 05
| Київська (o)
|
28.09
| кмс
|
| 6
| +0.95
|
2 |
СЬОМІНА
Каріна
| 04
| Дніпропетровська (o)
|
27.80
| кмс
|
| 4
| +0.66
|
3 |
ВИРВИЧ
Вікторія
| 04
| Дніпропетровська (o)
|
27.61
| кмс
|
| 3
| +0.47
|
4 |
ЖУКОВА
Марія
| 03
| Київ (o)
|
27.14
| мс
|
| 1
|
|
5 |
МАНОЙЛО
Аліса
| 02
| Харківська (o)
|
27.58
| кмс
|
| 2
| +0.44
|
6 |
СЕМЕНОВА
Катерина
| 04
| Полтавська (o)
|
28.00
| кмс
|
| 5
| +0.86
|
7 |
НАГОРНЮК
Христина
| 03
| Рівненська (o)
|
28.50
| кмс
|
| 8
| +1.36
|
8 |
СТРУТИНСЬКА
Маргарита
| 04
| Харківська (o)
|
28.12
| кмс
|
| 7
| +0.98
|
|
В-фінал |
Рекорди
| Рекорд України | 0:25.10 | Дар‘я Степанюк | | 11.08.2015 | Кубок світу |
| Юніорський Рекорд України | 0:25.46 | Стандартний час | | | |
| Юнацький Рекорд України | 0:25.46 | Надія Коба | | 14.07.2010 | Чемпіонат Європи (юн) |
| Вище досягнення України | 0:26.58 | Марія Терещенко | | 24.02.2008 | Чемпіонат України | Нормативи
| Збірна команда (основа, дорослі) | 0:25.47 | | | | |
| Збірна команда (основа, 2001 і мол.) | 0:26.28 | | | | |
| Збірна команда (основа, 2004 і мол.) | 0:26.78 | | | | |
|
Розряди | мс | 27.50 | кмс | 28.50 | I | 30.00 | II | 34.00 | III | 38.00 | I юн | 44.00 | II юн | 50.00 |
|
|
|
(Started: 16:42:41:55) |
1 |
ТОНЕНЬКА
Ірина
| 04
| Хмельницька (o)
|
27.96
| кмс
|
| 5
| +0.38
|
2 |
ІВАСИК
Яна
| 05
| Київська (o)
|
28.16
| кмс
|
| 7
| +0.58
|
3 |
СЬОМІНА
Каріна
| 04
| Дніпропетровська (o)
|
27.74
| кмс
|
| 4
| +0.16
|
4 |
ВИРВИЧ
Вікторія
| 04
| Дніпропетровська (o)
|
27.60
| кмс
|
| 2
| +0.02
|
5 |
ДЬЯЧЕНКО
Марія
| 05
| Полтавська (o)
|
27.58
| кмс
|
| 1
|
|
6 |
СЕМЕНОВА
Катерина
| 04
| Полтавська (o)
|
27.65
| кмс
|
| 3
| +0.07
|
7 |
СТРУТИНСЬКА
Маргарита
| 04
| Харківська (o)
|
28.08
| кмс
|
| 6
| +0.50
|
8 |
ДАНИЛЕЙКО
Анастасія
| 05
| Івано-Франківська (o)
|
28.55
| I
|
| 8
| +0.97
|
|
A-фінал |
Рекорди
| Рекорд України | 0:25.10 | Дар‘я Степанюк | | 11.08.2015 | Кубок світу |
| Юніорський Рекорд України | 0:25.46 | Стандартний час | | | |
| Юнацький Рекорд України | 0:25.46 | Надія Коба | | 14.07.2010 | Чемпіонат Європи (юн) |
| Вище досягнення України | 0:26.58 | Марія Терещенко | | 24.02.2008 | Чемпіонат України | Нормативи
| Збірна команда (основа, дорослі) | 0:25.47 | | | | |
| Збірна команда (основа, 2001 і мол.) | 0:26.28 | | | | |
| Збірна команда (основа, 2004 і мол.) | 0:26.78 | | | | |
|
Розряди | мс | 27.50 | кмс | 28.50 | I | 30.00 | II | 34.00 | III | 38.00 | I юн | 44.00 | II юн | 50.00 |
|
|
|
(Started: 17:07:20:01) |
1 |
ЛАКТІНА
Маргарита
| 05
| Запорізька (o)
|
27.28
| мс
|
| 7
| +0.42
|
2 |
СОРОКІНА
Владислава
| 04
| Дніпропетровська (o)
|
27.01
| мс
|
| 4
| +0.15
|
3 |
ЖУКОВА
Марія
| 03
| Київ (o)
|
26.86
| мс
|
| 1
|
|
4 |
ДИВАК
Марія
| 03
| Київська (o)
|
26.93
| мс
|
| 2
| +0.07
|
5 |
ЄВМІНОВА
Тетяна
| 03
| Харківська (o)
|
26.94
| мс
|
| 3
| +0.08
|
6 |
СНІТКО
Карина
| 04
| Харківська (o)
|
27.09
| мс
|
| 5
| +0.23
|
7 |
БОЙЧЕНКО
Валерiя
| 02
| Миколаївська (o)
|
27.24
| мс
|
| 6
| +0.38
|
8 |
ТИМОШЕНКО
Євгенія
| 02
| Київ (o)
|
27.28
| мс
|
| 7
| +0.42
|
|
|
50 м вільний стиль - юнаки |
попередні запливи |
Рекорди
| Рекорд України | 0:21.46 | Андрій Говоров | | 11.08.2016 | Олімпійські ігри |
| Юніорський Рекорд України | 0:22.27 | Стандартний час | | | |
| Юнацький Рекорд України | 0:22.73 | Владислав Бухов | | 23.11.2018 | Чемпіонат України (юнр) |
| Вище досягнення України | 0:23.82 | Олександр Мороз | | 22.06.2014 | Чемпіонат України | Нормативи
| Збірна команда (основа, дорослі) | 0:22.55 | | | | |
| Збірна команда (основа, 2000 і мол.) | 0:23.35 | | | | |
| Збірна команда (основа, 2003 і мол.) | 0:23.85 | | | | |
|
Розряди | мс | 24.00 | кмс | 25.00 | I | 27.00 | II | 30.00 | III | 34.50 | I юн | 39.00 | II юн | 44.00 |
|
|
| Заплив 1
(Started: 10:17:39:75) |
1 |
|
|
|
|
|
|
|
|
2 |
|
|
|
|
|
|
|
|
3 |
БІЛЕНКО
Володимир
| 02
| Київ (o)
|
24.77
| кмс
|
| 1
|
|
4 |
КЛОЧКО
Максим
| 02
| Харківська (o)
|
26.17
| I
|
| 3
| +1.40
|
5 |
ФЕНЬ
Герман
| 02
| Харківська (o)
|
24.85
| кмс
|
| 2
| +0.08
|
6 |
|
|
|
|
|
|
|
|
7 |
|
|
|
|
|
|
|
|
8 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
| Заплив 2
(Started: 10:18:35:39) |
1 |
БРЕСЛАВСЬКИЙ
Михайло
| 02
| Харківська (o)
|
26.17
| I
|
| 2
| +0.42
|
2 |
ШАЛАНКЕВИЧ
Сергій
| 03
| Тернопільська (o)
|
28.02
| II
|
| 6
| +2.27
|
3 |
КОНДРАТЬЄВ
Ілля
| 03
| Тернопільська (o)
|
27.37
| II
|
| 4
| +1.62
|
4 |
КУРЧЕНКО
Антон
| 01
| Полтавська (o)
|
25.75
| I
|
| 1
|
|
5 |
ЛЄБУСОВ
Григорій
| 03
| Сумська (o)
|
27.80
| II
|
| 5
| +2.05
|
6 |
МОЦНИЙ
Дмитро
| 03
| Тернопільська (o)
|
29.11
| II
|
| 7
| +3.36
|
7 |
ТОМАК
Денис
| 04
| Харківська (o)
|
27.14
| II
|
| 3
| +1.39
|
8 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
| Заплив 3
(Started: 10:19:29:80) |
1 |
ГРАБАРОВ
Олексій
| 05
| Одеська (o)
|
26.77
| I
|
| 7
| +1.30
|
2 |
ТУЛУПОВ
Володимир
| 04
| Запорізька (o)
|
25.96
| I
|
| 3
| +0.49
|
3 |
ДЕНІСОВ
Максим
| 04
| Донецька (o)
|
28.80
| II
|
| 8
| +3.33
|
4 |
БЕЙДА
Владислав
| 02
| Волинська (o)
|
26.55
| I
|
| 5
| +1.08
|
5 |
МУЗИЧКО
Євгеній
| 02
| Волинська (o)
|
26.32
| I
|
| 4
| +0.85
|
6 |
ЗАГРОДСЬКИЙ
Павло
| 03
| Запорізька (o)
|
26.70
| I
|
| 6
| +1.23
|
7 |
ЗАЛОЖ
Ярослав
| 04
| Запорізька (o)
|
25.62
| I
|
| 2
| +0.15
|
8 |
ЗАВОРОТНІЙ
Богдан
| 01
| Полтавська (o)
|
25.47
| I
|
| 1
|
|
|
| Заплив 4
(Started: 10:20:25:11) |
1 |
ДАЦЮК
Андрій
| 04
| Волинська (o)
|
28.73
| II
|
| 6
| +5.35
|
2 |
ПОДУНАЙ
Владислав
| 03
| Вінницька (o)
|
27.04
| II
|
| 2
| +3.66
|
3 |
ФІЛІПОВИЧ
Олексій
| 03
| Вінницька (o)
|
27.54
| II
|
| 3
| +4.16
|
4 |
УНУКОВИЧ
Володимир
| 05
| Донецька (o)
|
28.69
| II
|
| 5
| +5.31
|
5 |
БАНДРІВСЬКИЙ
Павло
| 04
| Львівська (o)
|
29.38
| II
|
| 8
| +6.00
|
6 |
КАСЬЯН
Богдан
| 97
| Полтавська (o)
|
23.38
| мс
|
| 1
|
|
7 |
ПАРАДЮК
Максим
| 01
| Вінницька (o)
|
28.86
| II
|
| 7
| +5.48
|
8 |
ШПАК
Андрій
| 04
| Волинська (o)
|
27.70
| II
|
| 4
| +4.32
|
|
| Заплив 5
(Started: 10:21:30:22) |
1 |
ОНИЩЕНКО
Денис
| 04
| Харківська (o)
|
28.27
| II
|
| 6
| +1.10
|
2 |
НОГА
Андрій
| 04
| Кіровоградська (o)
|
28.05
| II
|
| 4
| +0.88
|
3 |
ЮСЬКІВ
Йонатан
| 04
| Львівська (o)
|
27.17
| II
|
| 1
|
|
4 |
САХАРУК
Олексій
| 04
| Кіровоградська (o)
|
28.30
| II
|
| 7
| +1.13
|
5 |
ХОХЛОВ
Богдан
| 04
| Донецька (o)
|
28.11
| II
|
| 5
| +0.94
|
6 |
ЧОБАНЯН
Данило
| 04
| Донецька (o)
|
27.29
| II
|
| 2
| +0.12
|
7 |
САВЧУК
Максим
| 04
| Вінницька (o)
|
27.94
| II
|
| 3
| +0.77
|
8 |
МАНІКО
Давид
| 04
| Закарпатська (o)
|
29.05
| II
|
| 8
| +1.88
|
|
| Заплив 6
(Started: 10:22:29:33) |
1 |
САВУН
Андрій
| 03
| Миколаївська (o)
|
27.05
| II
|
| 4
| +1.48
|
2 |
ЛАЗАРЕЦЬ
Павло
| 04
| Рівненська (o)
|
27.18
| II
|
| 6
| +1.61
|
3 |
ЧЕРЕШНЯ
Артем
| 02
| Закарпатська (o)
|
25.57
| I
|
| 1
|
|
4 |
СОБОЛТА
Давид
| 03
| Львівська (o)
|
26.76
| I
|
| 3
| +1.19
|
5 |
БОДНАР
Остап
| 03
| Львівська (o)
|
27.17
| II
|
| 5
| +1.60
|
6 |
ІВАНОВ
Родіон
| 04
| Одеська (o)
|
27.43
| II
|
| 7
| +1.86
|
7 |
ЛЮБИМОВ
Кирилл
| 05
| Казахстан (o)
|
26.25
| I
|
| 2
| +0.68
|
8 |
ШИРЯЄВ
Ярослав
| 05
| Харківська (o)
|
28.25
| II
|
| 8
| +2.68
|
|
| Заплив 7
(Started: 10:23:25:19) |
1 |
МАКОВІЙЧУК
Ігор
| 03
| Чернівецька (o)
|
27.30
| II
|
| 5
| +2.28
|
2 |
ЗАСЯДЬКО
Нікіта
| 05
| Харківська (o)
|
26.44
| I
|
| 2
| +1.42
|
3 |
ГОНЧАРУК
Данііл
| 03
| Київ (o)
|
25.02
| I
|
| 1
|
|
4 |
ГАЛЬПЕРІН
Максим
| 05
| Одеська (o)
|
26.81
| I
|
| 4
| +1.79
|
5 |
АТАЛЬСЬКИЙ
Віталій
| 04
| Тернопільська (o)
|
26.69
| I
|
| 3
| +1.67
|
6 |
ПОНОМАРЕНКО
Нікіта
| 04
| Донецька (o)
|
27.35
| II
|
| 6
| +2.33
|
7 |
КОРОЛЬ
Роман
| 03
| Київ (o)
|
27.61
| II
|
| 8
| +2.59
|
8 |
САВЧЕНКО
Микола
| 04
| Миколаївська (o)
|
27.52
| II
|
| 7
| +2.50
|
|
| Заплив 8
(Started: 10:24:20:67) |
1 |
ОЛЬХОВІК
Ян
| 04
| Дніпропетровська (o)
|
26.19
| I
|
| 2
| +0.15
|
2 |
РИМАРЕНКО
Данило
| 04
| Київська (o)
|
26.76
| I
|
| 5
| +0.72
|
3 |
РЯБІНІН
Андрій
| 03
| Дніпропетровська (o)
|
26.04
| I
|
| 1
|
|
4 |
ДОНЦОВ
Святослав
| 03
| Київська (o)
|
27.25
| II
|
| 8
| +1.21
|
5 |
ОЧЕРЕДЬКО
Макар
| 04
| Київ (o)
|
26.40
| I
|
| 3
| +0.36
|
6 |
СТАРОВ
Данило
| 04
| Харківська (o)
|
27.18
| II
|
| 7
| +1.14
|
7 |
ІВАНОВ
Іван
| 05
| Сумська (o)
|
26.44
| I
|
| 4
| +0.40
|
8 |
БІЛИЙ
Ілля
| 04
| Сумська (o)
|
26.96
| I
|
| 6
| +0.92
|
|
| Заплив 9
(Started: 10:25:20:96) |
1 |
ЖЕЛТЯКОВ
Олександр
| 05
| Дніпропетровська (o)
|
28.23
| II
|
| 8
| +1.83
|
2 |
КАЗНАЧЕЄВ
Дмитро
| 03
| Донецька (o)
|
27.19
| II
|
| 6
| +0.79
|
3 |
ЗАХАРЧЕНКО
Денис
| 04
| Одеська (o)
|
26.42
| I
|
| 2
| +0.02
|
4 |
СЄРКОВ
Данило
| 04
| Волинська (o)
|
27.25
| II
|
| 7
| +0.85
|
5 |
ЖУРАВЛЬОВ
Дмитро
| 03
| Донецька (o)
|
26.72
| I
|
| 3
| +0.32
|
6 |
НІКУЛІН
Денис
| 05
| Харківська (o)
|
26.85
| I
|
| 5
| +0.45
|
7 |
ГЕЛЕТА
Семен
| 02
| Запорізька (o)
|
26.40
| I
|
| 1
|
|
8 |
ПОСТОЛОВ
Богдан
| 04
| Дніпропетровська (o)
|
26.74
| I
|
| 4
| +0.34
|
|
| Заплив 10
(Started: 10:26:15:98) |
1 |
ЄВДОКІМОВ
Олексій
| 04
| Донецька (o)
|
26.25
| I
|
| 1
|
|
2 |
ЛЕМЕШЕВ
Матвій
| 04
| Київ (o)
|
26.38
| I
|
| 2
| +0.13
|
3 |
АНТОНЮК
Владислав
| 02
| Вінницька (o)
|
27.63
| II
|
| 7
| +1.38
|
4 |
КОНДРУСИК
Олександр
| 04
| Харківська (o)
|
27.07
| II
|
| 5
| +0.82
|
5 |
ГРІНІНГЕР
Марк
| 03
| Донецька (o)
|
26.89
| I
|
| 3
| +0.64
|
6 |
ПОКОТИЛО
Олександр
| 03
| Хмельницька (o)
|
27.26
| II
|
| 6
| +1.01
|
7 |
ЗАЙЦЕВ
Максим
| 04
| Київ (o)
|
26.89
| I
|
| 3
| +0.64
|
8 |
АНДРУШКІВ
Віктор
| 03
| Тернопільська (o)
|
27.73
| II
|
| 8
| +1.48
|
|
| Заплив 11
(Started: 10:27:14:24) |
1 |
ФУРМАН
Іван
| 04
| Хмельницька (o)
|
26.18
| I
|
| 3
| +0.51
|
2 |
ПОЛИШВАЙКО
Данило
| 03
| Миколаївська (o)
|
26.17
| I
|
| 2
| +0.50
|
3 |
САРНАЦЬКИЙ
Ростислав
| 03
| Запорізька (o)
|
25.67
| I
|
| 1
|
|
4 |
ВЛАСОВ
Михайло
| 04
| Харківська (o)
|
26.41
| I
|
| 4
| +0.74
|
5 |
ТЕРЕЩУК
Даніїл
| 02
| Донецька (o)
|
26.41
| I
|
| 4
| +0.74
|
6 |
БОДНАР
Борис
| 04
| Київська (o)
|
28.01
| II
|
| 8
| +2.34
|
7 |
АВТАНДИЛАШВІЛІ
Даниїл
| 02
| Одеська (o)
|
26.81
| I
|
| 6
| +1.14
|
8 |
МАКАЙ
Матяш
| 02
| Закарпатська (o)
|
27.01
| II
|
| 7
| +1.34
|
|
| Заплив 12
(Started: 10:28:14:59) |
1 |
ШЕВЧЕНКО
Олег
| 04
| Київська (o)
|
25.72
| I
|
| 2
| +0.09
|
2 |
ГУМЕНЮК
Володимир
| 02
| Одеська (o)
|
26.24
| I
|
| 6
| +0.61
|
3 |
ГРЕБЕНКІН
Артем
| 03
| Київ (o)
|
25.87
| I
|
| 3
| +0.24
|
4 |
ДАЛМАТОВ
Дмитро
| 04
| Миколаївська (o)
|
27.23
| II
|
| 8
| +1.60
|
5 |
ДЬЯКОВ
Єгор
| 03
| Запорізька (o)
|
25.93
| I
|
| 4
| +0.30
|
6 |
БЄЛУГІН
Олександр
| 04
| Вінницька (o)
|
25.97
| I
|
| 5
| +0.34
|
7 |
ЯРОШЕНКО
Микита
| 03
| Полтавська (o)
|
25.63
| I
|
| 1
|
|
8 |
ПІНЧУК
Олександр
| 05
| Волинська (o)
|
26.60
| I
|
| 7
| +0.97
|
|
| Заплив 13
(Started: 10:29:10:53) |
1 |
НОСКО
Андрій
| 02
| Донецька (o)
|
26.25
| I
|
| 7
| +0.52
|
2 |
КОЧУ
Антон
| 05
| Дніпропетровська (o)
|
25.73
| I
|
| 1
|
|
3 |
ЖУЛІН
Єгор
| 03
| Київ (o)
|
25.88
| I
|
| 3
| +0.15
|
4 |
АНТОНЮК
Данііл
| 02
| Харківська (o)
|
25.83
| I
|
| 2
| +0.10
|
5 |
КИРИЛЕНКО
Богдан
| 03
| Хмельницька (o)
|
25.96
| I
|
| 4
| +0.23
|
6 |
ІГНАТОВ
Ілля
| 02
| Одеська (o)
|
26.17
| I
|
| 5
| +0.44
|
7 |
ЧАЙКОВСЬКИЙ
Даниїл
| 02
| Одеська (o)
|
26.24
| I
|
| 6
| +0.51
|
8 |
ЯКОВЛЕВ
Ігор
| 04
| Київська (o)
|
26.44
| I
|
| 8
| +0.71
|
|
| Заплив 14
(Started: 10:30:23:69) |
1 |
УШАКОВ
Дмитро
| 04
| Харківська (o)
|
25.29
| I
|
| 2
| +0.77
|
2 |
ЦВЯХ
Владислав
| 02
| Київ (o)
|
25.67
| I
|
| 6
| +1.15
|
3 |
ІВЧЕНКО
Вадим
| 04
| Київ (o)
|
24.52
| кмс
|
| 1
|
|
4 |
БАРАНЮК
Владислав
| 04
| Миколаївська (o)
|
26.01
| I
|
| 7
| +1.49
|
5 |
ТОКАРЄВ
Нікіта
| 04
| Харківська (o)
|
25.47
| I
|
| 4
| +0.95
|
6 |
ГОРЯЧКО
Михайло
| 03
| Київ (o)
|
25.49
| I
|
| 5
| +0.97
|
7 |
КОРОБКА
Іван
| 01
| Полтавська (o)
|
25.38
| I
|
| 3
| +0.86
|
8 |
КРОХМАЛЬОВ
Микита
| 02
| Донецька (o)
|
26.08
| I
|
| 8
| +1.56
|
|
| Заплив 15
(Started: 10:31:31:44) |
1 |
ФОКОВ
Єгор
| 03
| Дніпропетровська (o)
|
26.07
| I
|
| 7
| +0.61
|
2 |
ФЕДЯЙ
Артем
| 03
| Київ (o)
|
25.58
| I
|
| 2
| +0.12
|
3 |
ФЕРЕНЧУК
Олександр
| 03
| Рівненська (o)
|
25.70
| I
|
| 4
| +0.24
|
4 |
ВАРДАНЯН
Владислав
| 01
| Дніпропетровська (o)
|
26.00
| I
|
| 6
| +0.54
|
5 |
ВОЛОДІН
Олександр
| 01
| Дніпропетровська (o)
|
26.31
| I
|
| 8
| +0.85
|
6 |
ХОМУТОВ
Ярослав
| 02
| Одеська (o)
|
25.46
| I
|
| 1
|
|
7 |
МАЛІНОВСЬКИЙ
Ігор
| 01
| Київ (o)
|
25.72
| I
|
| 5
| +0.26
|
8 |
ЖИРОВ
Микита
| 03
| Донецька (o)
|
25.68
| I
|
| 3
| +0.22
|
|
| Заплив 16
(Started: 10:32:27:64) |
1 |
ЖАРІЙ
Денис
| 03
| Київська (o)
|
24.99
| кмс
|
| 2
| +0.05
|
2 |
ЧОБОТАР
Артем
| 03
| Дніпропетровська (o)
|
24.94
| кмс
|
| 1
|
|
3 |
САМІЛО
Владислав
| 03
| Львівська (o)
|
25.07
| I
|
| 3
| +0.13
|
4 |
ГОСПОДАРІК
Марк
| 03
| Дніпропетровська (o)
|
26.20
| I
|
| 8
| +1.26
|
5 |
МЕНЬШИКОВ
Павло
| 03
| Одеська (o)
|
25.77
| I
|
| 7
| +0.83
|
6 |
ЖУРБИЦЬКИЙ
Денис
| 02
| Дніпропетровська (o)
|
25.53
| I
|
| 6
| +0.59
|
7 |
ТАРАНУЩЕНКО
Артем
| 03
| Дніпропетровська (o)
|
25.27
| I
|
| 4
| +0.33
|
8 |
ЛЕНЬОВ
Антоніо
| 03
| Київ (o)
|
25.44
| I
|
| 5
| +0.50
|
|
| Заплив 17
(Started: 10:33:24:18) |
1 |
ОЛЕШКО
Олексiй
| 02
| Миколаївська (o)
|
25.14
| I
|
| 3
| +0.20
|
2 |
НАСТЕЧКО
Владислав
| 01
| Дніпропетровська (o)
|
25.20
| I
|
| 4
| +0.26
|
3 |
БОЛОТОВ
Ілля
| 02
| Київська (o)
|
25.35
| I
|
| 7
| +0.41
|
4 |
ПЛОСКОНОС
Нікіта
| 02
| Дніпропетровська (o)
|
25.21
| I
|
| 5
| +0.27
|
5 |
СТАНІСЛАВЕНКО
Даніїл
| 03
| Миколаївська (o)
|
24.94
| кмс
|
| 1
|
|
6 |
КОТЕНКО
Кирило
| 01
| Київ (o)
|
24.98
| кмс
|
| 2
| +0.04
|
7 |
СТУПАК
Артем
| 04
| Київ (o)
|
25.73
| I
|
| 8
| +0.79
|
8 |
КОРЕЦЬКИЙ
Михайло
| 02
| Київ (o)
|
25.21
| I
|
| 5
| +0.27
|
|
| Заплив 18
(Started: 10:34:22:05) |
1 |
ЛІЗОГУБ
Андрій
| 04
| Київська (o)
|
24.31
| кмс
|
| 1
|
|
2 |
СКОФЕНКО
Денис
| 03
| Харківська (o)
|
25.13
| I
|
| 4
| +0.82
|
3 |
МАРЧАК
Сергій
| 03
| Дніпропетровська (o)
|
25.35
| I
|
| 7
| +1.04
|
4 |
РАЗГОНОВ
Данило
| 03
| Полтавська (o)
|
25.20
| I
|
| 6
| +0.89
|
5 |
КОЛЕСНИКОВ
Микита
| 04
| Запорізька (o)
|
24.43
| кмс
|
| 2
| +0.12
|
6 |
ВОРОНА
Антон
| 03
| Київ (o)
|
24.65
| кмс
|
| 3
| +0.34
|
7 |
ІВАНЮК
Михайло
| 04
| Київська (o)
|
25.87
| I
|
| 8
| +1.56
|
8 |
ЛЬОТКОВСЬКИЙ
Максим
| 04
| Тернопільська (o)
|
25.19
| I
|
| 5
| +0.88
|
|
| Заплив 19
(Started: 10:36:14:10) |
1 |
РУБАН
Єгор
| 02
| Миколаївська (o)
|
24.24
| кмс
|
| 2
| +0.29
|
2 |
МАЛЄЄВ
Андрій
| 02
| Дніпропетровська (o)
|
24.58
| кмс
|
| 4
| +0.63
|
3 |
СИДОРЕНКО
Артем
| 01
| Харківська (o)
|
24.92
| кмс
|
| 8
| +0.97
|
4 |
КАРАСІЙЧУК
Антон
| 01
| Волинська (o)
|
23.95
| мс
|
| 1
|
|
5 |
САРАКУЦА
Владислав
| 02
| Донецька (o)
|
24.91
| кмс
|
| 7
| +0.96
|
6 |
СТАХІР
Олексій
| 02
| Волинська (o)
|
24.34
| кмс
|
| 3
| +0.39
|
7 |
КУЗЬКО
Володимир
| 02
| Київська (o)
|
24.84
| кмс
|
| 6
| +0.89
|
8 |
БУБОН
Георгій
| 03
| Житомирська (o)
|
24.83
| кмс
|
| 5
| +0.88
|
|
| Заплив 20
(Started: 10:37:10:06) |
1 |
НЕГОДА
Олег
| 03
| Київська (o)
|
24.15
| кмс
|
| 1
|
|
2 |
ЗАВЕРТАЛЮК
Єгор
| 02
| Київ (o)
|
24.18
| кмс
|
| 3
| +0.03
|
3 |
БОНДАР
Артем
| 02
| Рівненська (o)
|
24.49
| кмс
|
| 6
| +0.34
|
4 |
РАДУТНИЙ
Богдан
| 01
| Запорізька (o)
|
24.62
| кмс
|
| 7
| +0.47
|
5 |
ШЕЛІПОВ
Богдан
| 02
| Дніпропетровська (o)
|
25.22
| I
|
| 8
| +1.07
|
6 |
СЕЛЕЗНЬОВ
Назар
| 02
| Дніпропетровська (o)
|
24.37
| кмс
|
| 4
| +0.22
|
7 |
БАЛАШОВ
Вячеслав
| 01
| Харківська (o)
|
24.16
| кмс
|
| 2
| +0.01
|
8 |
БАБІЧЕНКО
Микита
| 02
| Дніпропетровська (o)
|
24.47
| кмс
|
| 5
| +0.32
|
|
| Заплив 21
(Started: 10:38:02:16) |
1 |
ПЕТРОЧУК
Ілля
| 03
| Волинська (o)
|
24.62
| кмс
|
| 8
| +0.78
|
2 |
СЕМЕНЕНКО
Тимур
| 02
| Київ (o)
|
24.32
| кмс
|
| 4
| +0.48
|
3 |
ЛЕТНІКОВ
Олександр
| 03
| Запорізька (o)
|
24.39
| кмс
|
| 5
| +0.55
|
4 |
НЕСТЕРКІН
Валентин
| 01
| Харківська (o)
|
23.90
| мс
|
| 2
| +0.06
|
5 |
РОМАНЮК
Єгор
| 02
| Київська (o)
|
23.84
| мс
|
| 1
|
|
6 |
ВІРЧЕНКО
Олександр
| 01
| Полтавська (o)
|
24.19
| кмс
|
| 3
| +0.35
|
7 |
РУСІН
Данило
| 03
| Рівненська (o)
|
24.57
| кмс
|
| 6
| +0.73
|
8 |
БЕСАРАБЕНКО
Михайло
| 01
| Харківська (o)
|
24.58
| кмс
|
| 7
| +0.74
|
|
| Заплив 22
(Started: 10:38:56:93) |
1 |
ЧЕРНЯВСЬКИЙ
Богдан
| 01
| Харківська (o)
|
24.37
| кмс
|
| 4
| +0.83
|
2 |
МАЗУРЕНКО
Ярослав
| 03
| Київ (o)
|
24.56
| кмс
|
| 6
| +1.02
|
3 |
ХНИКІН
Віктор
| 01
| Вінницька (o)
|
23.64
| мс
|
| 2
| +0.10
|
4 |
ЛІННИК
Ілля
| 01
| Київ (o)
|
23.54
| мс
|
| 1
|
|
5 |
ЛАКТІН
Владислав
| 01
| Запорізька (o)
|
24.23
| кмс
|
| 3
| +0.69
|
6 |
ЛИСОБЕЙ
Сергій
| 03
| Тернопільська (o)
|
25.29
| I
|
| 8
| +1.75
|
7 |
БУТЕНКО
Артур
| 01
| Запорізька (o)
|
24.38
| кмс
|
| 5
| +0.84
|
8 |
СТЕБКО
Юрій
| 03
| Дніпропетровська (o)
|
24.94
| кмс
|
| 7
| +1.40
|
|
В-фінал |
Рекорди
| Рекорд України | 0:21.46 | Андрій Говоров | | 11.08.2016 | Олімпійські ігри |
| Юніорський Рекорд України | 0:22.27 | Стандартний час | | | |
| Юнацький Рекорд України | 0:22.73 | Владислав Бухов | | 23.11.2018 | Чемпіонат України (юнр) |
| Вище досягнення України | 0:23.82 | Олександр Мороз | | 22.06.2014 | Чемпіонат України | Нормативи
| Збірна команда (основа, дорослі) | 0:22.55 | | | | |
| Збірна команда (основа, 2000 і мол.) | 0:23.35 | | | | |
| Збірна команда (основа, 2003 і мол.) | 0:23.85 | | | | |
|
Розряди | мс | 24.00 | кмс | 25.00 | I | 27.00 | II | 30.00 | III | 34.50 | I юн | 39.00 | II юн | 44.00 |
|
|
|
(Started: 17:09:37:87) |
1 |
ПЕТРОЧУК
Ілля
| 03
| Волинська (o)
|
24.41
| кмс
|
| 3
| +0.16
|
2 |
МАЗУРЕНКО
Ярослав
| 03
| Київ (o)
|
24.38
| кмс
|
| 2
| +0.13
|
3 |
КОЛЕСНИКОВ
Микита
| 04
| Запорізька (o)
|
24.52
| кмс
|
| 7
| +0.27
|
4 |
ЛІЗОГУБ
Андрій
| 04
| Київська (o)
|
24.47
| кмс
|
| 4
| +0.22
|
5 |
ЛЕТНІКОВ
Олександр
| 03
| Запорізька (o)
|
24.25
| кмс
|
| 1
|
|
6 |
ІВЧЕНКО
Вадим
| 04
| Київ (o)
|
24.62
| кмс
|
| 8
| +0.37
|
7 |
РУСІН
Данило
| 03
| Рівненська (o)
|
24.48
| кмс
|
| 6
| +0.23
|
8 |
ВОРОНА
Антон
| 03
| Київ (o)
|
24.47
| кмс
|
| 4
| +0.22
|
|
A-фінал |
Рекорди
| Рекорд України | 0:21.46 | Андрій Говоров | | 11.08.2016 | Олімпійські ігри |
| Юніорський Рекорд України | 0:22.27 | Стандартний час | | | |
| Юнацький Рекорд України | 0:22.73 | Владислав Бухов | | 23.11.2018 | Чемпіонат України (юнр) |
| Вище досягнення України | 0:23.82 | Олександр Мороз | | 22.06.2014 | Чемпіонат України | Нормативи
| Збірна команда (основа, дорослі) | 0:22.55 | | | | |
| Збірна команда (основа, 2000 і мол.) | 0:23.35 | | | | |
| Збірна команда (основа, 2003 і мол.) | 0:23.85 | | | | |
|
Розряди | мс | 24.00 | кмс | 25.00 | I | 27.00 | II | 30.00 | III | 34.50 | I юн | 39.00 | II юн | 44.00 |
|
|
|
(Started: 17:11:50:19) |
1 |
БАЛАШОВ
Вячеслав
| 01
| Харківська (o)
|
23.93
| мс
|
| 5
| +0.92
|
2 |
КАРАСІЙЧУК
Антон
| 01
| Волинська (o)
|
23.98
| мс
|
| 6
| +0.97
|
3 |
РОМАНЮК
Єгор
| 02
| Київська (o)
|
23.43
| мс
|
| 2
| +0.42
|
4 |
ЛІННИК
Ілля
| 01
| Київ (o)
|
23.01
| мс
|
| 1
|
|
5 |
ХНИКІН
Віктор
| 01
| Вінницька (o)
|
23.67
| мс
|
| 4
| +0.66
|
6 |
НЕСТЕРКІН
Валентин
| 01
| Харківська (o)
|
23.64
| мс
|
| 3
| +0.63
|
7 |
НЕГОДА
Олег
| 03
| Київська (o)
|
24.00
| мс
|
| 7
| +0.99
|
8 |
ЗАВЕРТАЛЮК
Єгор
| 02
| Київ (o)
|
24.03
| кмс
|
| 8
| +1.02
|
|
|
200 м на спині - дівчата |
попередні запливи |
Рекорди
| Рекорд України | 2:07.48 | Дарина Зевіна | | 17.05.2016 | Чемпіонат Європи |
| Юніорський Рекорд України | 2:07.82 | Стандартний час | | | |
| Юнацький Рекорд України | 2:07.82 | Дарина Зевіна | | 29.07.2011 | Чемпіонат світу |
| Вище досягнення України | 2:10.08 | Дарина Зевіна | | 08.07.2009 | Чемпіонат Європи (юн) | Нормативи
| Збірна команда (основа, дорослі) | 2:13.63 | | | | |
| Збірна команда (основа, 2001 і мол.) | 2:16.91 | | | | |
| Збірна команда (основа, 2004 і мол.) | 2:18.91 | | | | |
|
Розряди | мс | 2:23.50 | кмс | 2:32.50 | I | 2:43.00 | II | 3:01.50 | III | 3:25.00 | I юн | 4:01.50 |
|
|
| Заплив 1
(Started: 10:45:09:36) |
1 |
ТИМКІВ
Діана
| 05
| Львівська (o)
|
2:50.69
| II
|
| 7
| +7.67
|
2 |
ХОМЕНКО
Анастасія
| 06
| Житомирська (o)
|
2:45.58
| II
|
| 5
| +2.56
|
3 |
ГОЛДА
Анастасія
| 05
| Сумська (o)
|
2:44.72
| II
|
| 3
| +1.70
|
4 |
РОБЕЙКО
Дарина
| 05
| Рівненська (o)
|
2:43.02
| II
|
| 1
|
|
5 |
БАТАЄВА
Даріна
| 05
| Київська (o)
|
2:46.94
| II
|
| 6
| +3.92
|
6 |
СІРАНТ
Анна
| 05
| Київська (o)
|
2:44.28
| II
|
| 2
| +1.26
|
7 |
ГОРЄВА
Ксенія
| 05
| Харківська (o)
|
2:45.07
| II
|
| 4
| +2.05
|
8 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
| Заплив 2
(Started: 10:49:44:74) |
1 |
КОЖЕМЯКА
Ірина
| 05
| Київська (o)
|
2:35.17
| I
|
| 7
| +10.11
|
2 |
МАЗНИЦЬКА
Дарина
| 05
| Рівненська (o)
|
2:34.37
| I
|
| 6
| +9.31
|
3 |
ЛАТИШЕВА
Поліна
| 04
| Київська (o)
|
2:31.21
| кмс
|
| 4
| +6.15
|
4 |
СОРОКІНА
Владислава
| 04
| Дніпропетровська (o)
|
2:25.06
| кмс
|
| 1
|
|
5 |
МЕЛЬНИК
Олександра
| 04
| Київ (o)
|
2:27.23
| кмс
|
| 2
| +2.17
|
6 |
ГЛАДКА
Тетяна
| 04
| Одеська (o)
|
2:27.89
| кмс
|
| 3
| +2.83
|
7 |
ТОНЕНЬКА
Ірина
| 04
| Хмельницька (o)
|
2:32.47
| кмс
|
| 5
| +7.41
|
8 |
КАРАНІКОЛОВА
Катерина
| 06
| Одеська (o)
|
2:40.34
| I
|
| 8
| +15.28
|
|
| Заплив 3
(Started: 10:53:04:28) |
1 |
ПЕТРУСЬ
Дарья
| 04
| Київська (o)
|
2:38.30
| I
|
| 8
| +14.45
|
2 |
ПРОНЧАКОВА
Софія
| 04
| Донецька (o)
|
2:35.09
| I
|
| 5
| +11.24
|
3 |
ШАРАФУТДІНОВА
Ніка
| 05
| Дніпропетровська (o)
|
2:26.77
| кмс
|
| 2
| +2.92
|
4 |
КОРОЛЬЧУК
Анастасія
| 02
| Рівненська (o)
|
2:23.85
| кмс
|
| 1
|
|
5 |
ЛАХНЕНКО
Вероніка
| 03
| Дніпропетровська (o)
|
2:32.00
| кмс
|
| 4
| +8.15
|
6 |
КИРИК
Ніна
| 04
| Рівненська (o)
|
2:30.62
| кмс
|
| 3
| +6.77
|
7 |
ЛАЗАРЕЦЬ
Ольга
| 04
| Рівненська (o)
|
2:36.51
| I
|
| 6
| +12.66
|
8 |
НЕКРАСОВА
Ксенія
| 03
| Донецька (o)
|
2:37.53
| I
|
| 7
| +13.68
|
|
| Заплив 4
(Started: 10:56:25:83) |
1 |
БАЛАЧІНА
Дарина
| 04
| Київська (o)
|
2:30.68
| кмс
|
| 5
| +6.49
|
2 |
СЕМЕНОВА
Катерина
| 04
| Полтавська (o)
|
2:38.50
| I
|
| 7
| +14.31
|
3 |
ШАЄНКО
Владислава
| 03
| Дніпропетровська (o)
|
2:27.46
| кмс
|
| 3
| +3.27
|
4 |
КОРОЛЬЧУК
Ольга
| 02
| Рівненська (o)
|
2:24.89
| кмс
|
| 2
| +0.70
|
5 |
ВЕРНИБА
Маргарита
| 05
| Київ (o)
|
2:24.19
| кмс
|
| 1
|
|
6 |
ГУБІЙЧУК
Анастасія
| 04
| Рівненська (o)
|
2:27.90
| кмс
|
| 4
| +3.71
|
7 |
ДМИТРІЄВА
Анастасія
| 03
| Волинська (o)
| Н/С
|
|
|
|
|
8 |
ВАСИЛЕНКО
Дарья
| 05
| Сумська (o)
|
2:32.10
| кмс
|
| 6
| +7.91
|
|
В-фінал |
Рекорди
| Рекорд України | 2:07.48 | Дарина Зевіна | | 17.05.2016 | Чемпіонат Європи |
| Юніорський Рекорд України | 2:07.82 | Стандартний час | | | |
| Юнацький Рекорд України | 2:07.82 | Дарина Зевіна | | 29.07.2011 | Чемпіонат світу |
| Вище досягнення України | 2:10.08 | Дарина Зевіна | | 08.07.2009 | Чемпіонат Європи (юн) | Нормативи
| Збірна команда (основа, дорослі) | 2:13.63 | | | | |
| Збірна команда (основа, 2001 і мол.) | 2:16.91 | | | | |
| Збірна команда (основа, 2004 і мол.) | 2:18.91 | | | | |
|
Розряди | мс | 2:23.50 | кмс | 2:32.50 | I | 2:43.00 | II | 3:01.50 | III | 3:25.00 | I юн | 4:01.50 |
|
|
|
(Started: 17:15:10:65) |
1 |
ПРОНЧАКОВА
Софія
| 04
| Донецька (o)
|
2:34.95
| I
|
| 8
| +8.71
|
2 |
ТОНЕНЬКА
Ірина
| 04
| Хмельницька (o)
|
2:30.76
| кмс
|
| 3
| +4.52
|
3 |
ЛАТИШЕВА
Поліна
| 04
| Київська (o)
|
2:30.31
| кмс
|
| 2
| +4.07
|
4 |
ГУБІЙЧУК
Анастасія
| 04
| Рівненська (o)
|
2:26.24
| кмс
|
| 1
|
|
5 |
БАЛАЧІНА
Дарина
| 04
| Київська (o)
|
2:31.93
| кмс
|
| 5
| +5.69
|
6 |
ВАСИЛЕНКО
Дарья
| 05
| Сумська (o)
|
2:31.03
| кмс
|
| 4
| +4.79
|
7 |
МАЗНИЦЬКА
Дарина
| 05
| Рівненська (o)
|
2:34.73
| I
|
| 7
| +8.49
|
8 |
КОЖЕМЯКА
Ірина
| 05
| Київська (o)
|
2:32.70
| I
|
| 6
| +6.46
|
|
A-фінал |
Рекорди
| Рекорд України | 2:07.48 | Дарина Зевіна | | 17.05.2016 | Чемпіонат Європи |
| Юніорський Рекорд України | 2:07.82 | Стандартний час | | | |
| Юнацький Рекорд України | 2:07.82 | Дарина Зевіна | | 29.07.2011 | Чемпіонат світу |
| Вище досягнення України | 2:10.08 | Дарина Зевіна | | 08.07.2009 | Чемпіонат Європи (юн) | Нормативи
| Збірна команда (основа, дорослі) | 2:13.63 | | | | |
| Збірна команда (основа, 2001 і мол.) | 2:16.91 | | | | |
| Збірна команда (основа, 2004 і мол.) | 2:18.91 | | | | |
|
Розряди | мс | 2:23.50 | кмс | 2:32.50 | I | 2:43.00 | II | 3:01.50 | III | 3:25.00 | I юн | 4:01.50 |
|
|
|
(Started: 17:19:28:79) |
1 |
ШАЄНКО
Владислава
| 03
| Дніпропетровська (o)
|
2:25.78
| кмс
|
| 5
| +5.75
|
2 |
ШАРАФУТДІНОВА
Ніка
| 05
| Дніпропетровська (o)
|
2:26.80
| кмс
|
| 7
| +6.77
|
3 |
КОРОЛЬЧУК
Ольга
| 02
| Рівненська (o)
|
2:23.41
| мс
|
| 2
| +3.38
|
4 |
КОРОЛЬЧУК
Анастасія
| 02
| Рівненська (o)
|
2:20.03
| мс
|
| 1
|
|
5 |
ВЕРНИБА
Маргарита
| 05
| Київ (o)
|
2:23.43
| мс
|
| 3
| +3.40
|
6 |
СОРОКІНА
Владислава
| 04
| Дніпропетровська (o)
|
2:24.67
| кмс
|
| 4
| +4.64
|
7 |
МЕЛЬНИК
Олександра
| 04
| Київ (o)
|
2:26.77
| кмс
|
| 6
| +6.74
|
8 |
ГЛАДКА
Тетяна
| 04
| Одеська (o)
|
2:29.01
| кмс
|
| 8
| +8.98
|
|
|
200 м на спині - юнаки |
попередні запливи |
Рекорди
| Рекорд України | 1:58.74 | Олександр Ісаков | | 27.11.2009 | Кубок України |
| Юніорський Рекорд України | 2:01.41 | Стандартний час | | | |
| Юнацький Рекорд України | 2:03.07 | Олександр Васильєв | | 08.07.2011 | Чемпіонат Європи (юн) |
| Вище досягнення України | 2:07.26 | Андрій Хлопцов | | 03.12.2013 | Першість України | Нормативи
| Збірна команда (основа, дорослі) | 2:00.88 | | | | |
| Збірна команда (основа, 2000 і мол.) | 2:04.03 | | | | |
| Збірна команда (основа, 2003 і мол.) | 2:04.86 | | | | |
|
Розряди | мс | 2:10.00 | кмс | 2:17.00 | I | 2:27.00 | II | 2:44.00 | III | 3:05.00 | I юн | 3:28.00 |
|
|
| Заплив 1
(Started: 11:00:02:47) |
1 |
|
|
|
|
|
|
|
|
2 |
|
|
|
|
|
|
|
|
3 |
ДМУХАЙЛОВ
Данііл
| 02
| Одеська (o)
|
2:19.03
| I
|
| 2
| +1.51
|
4 |
ТИШКОВЕЦЬ
Станіслав
| 04
| Тернопільська (o)
|
2:32.88
| II
|
| 5
| +15.36
|
5 |
ДЕНІСОВ
Максим
| 04
| Донецька (o)
|
2:30.09
| II
|
| 3
| +12.57
|
6 |
ПРОЦЕНКО
Максим
| 05
| Харківська (o)
|
2:31.27
| II
|
| 4
| +13.75
|
7 |
ШАМЯН
Артем
| 02
| Миколаївська (o)
|
2:17.52
| I
|
| 1
|
|
8 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
| Заплив 2
(Started: 11:03:12:03) |
1 |
КОРОЛЬ
Роман
| 03
| Київ (o)
|
2:24.37
| I
|
| 3
| +4.28
|
2 |
ТУЛУПОВ
Володимир
| 04
| Запорізька (o)
|
2:27.88
| II
|
| 7
| +7.79
|
3 |
КУЧЕРЕНКО
Олександр
| 03
| Тернопільська (o)
|
2:26.12
| I
|
| 5
| +6.03
|
4 |
ГАЛЬПЕРІН
Максим
| 05
| Одеська (o)
|
2:24.46
| I
|
| 4
| +4.37
|
5 |
КОРСУН
Дмитро
| 05
| Харківська (o)
|
2:20.09
| I
|
| 1
|
|
6 |
ЛЮБИМОВ
Кирилл
| 05
| Казахстан (o)
|
2:20.66
| I
|
| 2
| +0.57
|
7 |
СИДОРЕНКО
Максим
| 03
| Полтавська (o)
|
2:27.41
| II
|
| 6
| +7.32
|
8 |
ТАРАС
Олег
| 04
| Львівська (o)
|
2:31.73
| II
|
| 8
| +11.64
|
|
| Заплив 3
(Started: 11:06:21:24) |
1 |
АДАМОВИЧ
Данило
| 02
| Вінницька (o)
|
2:23.42
| I
|
| 7
| +14.76
|
2 |
ГРИЦЕНКО
Леонід
| 01
| Хмельницька (o)
|
2:20.17
| I
|
| 6
| +11.51
|
3 |
МАНАКОВ
Артем
| 03
| Київська (o)
|
2:11.80
| кмс
|
| 3
| +3.14
|
4 |
СТРІЛЕЦЬ
Клим
| 01
| Дніпропетровська (o)
|
2:08.66
| мс
|
| 1
|
|
5 |
ЖЕЛТЯКОВ
Олександр
| 05
| Дніпропетровська (o)
|
2:09.43
| мс
|
| 2
| +0.77
|
6 |
СТАХІР
Олексій
| 02
| Волинська (o)
|
2:16.41
| кмс
|
| 5
| +7.75
|
7 |
МОРОЗ
Микола
| 03
| Волинська (o)
|
2:14.16
| кмс
|
| 4
| +5.50
|
8 |
КАЗНАЧЕЄВ
Дмитро
| 03
| Донецька (o)
|
2:27.06
| II
|
| 8
| +18.40
|
|
| Заплив 4
(Started: 11:09:37:06) |
1 |
БОРИСЛАВСЬКИЙ
Іван
| 04
| Київська (o)
|
2:18.79
| I
|
| 5
| +10.26
|
2 |
ГРЕЧКО
Вадим
| 02
| Донецька (o)
|
2:20.23
| I
|
| 7
| +11.70
|
3 |
ЛИСОБЕЙ
Сергій
| 03
| Тернопільська (o)
|
2:14.98
| кмс
|
| 2
| +6.45
|
4 |
КОСЯН
Юрій
| 02
| Одеська (o)
|
2:08.53
| мс
|
| 1
|
|
5 |
МАЗУРЕНКО
Ярослав
| 03
| Київ (o)
| Н/С
|
|
|
|
|
6 |
МАРЧАК
Сергій
| 03
| Дніпропетровська (o)
|
2:15.24
| кмс
|
| 3
| +6.71
|
7 |
ФЕДЯЙ
Артем
| 03
| Київ (o)
|
2:16.61
| кмс
|
| 4
| +8.08
|
8 |
ЗИЗА
Денис
| 04
| Волинська (o)
|
2:20.10
| I
|
| 6
| +11.57
|
|
| Заплив 5
(Started: 11:12:42:85) |
1 |
ПІНЧУК
Олександр
| 05
| Волинська (o)
|
2:23.93
| I
|
| 8
| +16.87
|
2 |
МЕЛЬНИЧЕНКО
Олександр
| 03
| Рівненська (o)
|
2:16.40
| кмс
|
| 5
| +9.34
|
3 |
КОРЧИНСЬКИЙ
Кирило
| 02
| Дніпропетровська (o)
|
2:14.87
| кмс
|
| 3
| +7.81
|
4 |
ТКАЧЕНКО
Данііл
| 02
| Київська (o)
|
2:07.06
| мс
|
| 1
|
|
5 |
РЕТИНСЬКИЙ
Єгор
| 03
| Київська (o)
|
2:15.56
| кмс
|
| 4
| +8.50
|
6 |
СИМОНЕНКО
Володимир
| 04
| Дніпропетровська (o)
|
2:13.54
| кмс
|
| 2
| +6.48
|
7 |
ТСУДЖІ
Юусуке
| 05
| Дніпропетровська (o)
|
2:20.26
| I
|
| 7
| +13.20
|
8 |
СУЛІМА
Юрій
| 04
| Полтавська (o)
|
2:18.54
| I
|
| 6
| +11.48
|
|
В-фінал |
Рекорди
| Рекорд України | 1:58.74 | Олександр Ісаков | | 27.11.2009 | Кубок України |
| Юніорський Рекорд України | 2:01.41 | Стандартний час | | | |
| Юнацький Рекорд України | 2:03.07 | Олександр Васильєв | | 08.07.2011 | Чемпіонат Європи (юн) |
| Вище досягнення України | 2:07.26 | Андрій Хлопцов | | 03.12.2013 | Першість України | Нормативи
| Збірна команда (основа, дорослі) | 2:00.88 | | | | |
| Збірна команда (основа, 2000 і мол.) | 2:04.03 | | | | |
| Збірна команда (основа, 2003 і мол.) | 2:04.86 | | | | |
|
Розряди | мс | 2:10.00 | кмс | 2:17.00 | I | 2:27.00 | II | 2:44.00 | III | 3:05.00 | I юн | 3:28.00 |
|
|
|
1 |
БОРИСЛАВСЬКИЙ
Іван
| 04
| Київська (o)
|
2:19.45
| I
|
| 7
| +8.97
|
2 |
ФЕДЯЙ
Артем
| 03
| Київ (o)
|
2:13.31
| кмс
|
| 3
| +2.83
|
3 |
РЕТИНСЬКИЙ
Єгор
| 03
| Київська (o)
|
2:10.48
| кмс
|
| 1
|
|
4 |
ЛИСОБЕЙ
Сергій
| 03
| Тернопільська (o)
|
2:11.85
| кмс
|
| 2
| +1.37
|
5 |
МАРЧАК
Сергій
| 03
| Дніпропетровська (o)
|
2:16.34
| кмс
|
| 5
| +5.86
|
6 |
МЕЛЬНИЧЕНКО
Олександр
| 03
| Рівненська (o)
|
2:15.44
| кмс
|
| 4
| +4.96
|
7 |
СУЛІМА
Юрій
| 04
| Полтавська (o)
|
2:18.06
| I
|
| 6
| +7.58
|
8 |
КОРСУН
Дмитро
| 05
| Харківська (o)
|
2:21.51
| I
|
| 8
| +11.03
|
|
A-фінал |
Рекорди
| Рекорд України | 1:58.74 | Олександр Ісаков | | 27.11.2009 | Кубок України |
| Юніорський Рекорд України | 2:01.41 | Стандартний час | | | |
| Юнацький Рекорд України | 2:03.07 | Олександр Васильєв | | 08.07.2011 | Чемпіонат Європи (юн) |
| Вище досягнення України | 2:07.26 | Андрій Хлопцов | | 03.12.2013 | Першість України | Нормативи
| Збірна команда (основа, дорослі) | 2:00.88 | | | | |
| Збірна команда (основа, 2000 і мол.) | 2:04.03 | | | | |
| Збірна команда (основа, 2003 і мол.) | 2:04.86 | | | | |
|
Розряди | мс | 2:10.00 | кмс | 2:17.00 | I | 2:27.00 | II | 2:44.00 | III | 3:05.00 | I юн | 3:28.00 |
|
|
|
(Started: 17:28:24:02) |
1 |
МОРОЗ
Микола
| 03
| Волинська (o)
|
2:13.44
| кмс
|
| 7
| +9.43
|
2 |
МАНАКОВ
Артем
| 03
| Київська (o)
|
2:09.95
| мс
|
| 5
| +5.94
|
3 |
СТРІЛЕЦЬ
Клим
| 01
| Дніпропетровська (o)
|
2:07.72
| мс
|
| 3
| +3.71
|
4 |
ТКАЧЕНКО
Данііл
| 02
| Київська (o)
|
2:04.01
| мс
|
| 1
|
|
5 |
КОСЯН
Юрій
| 02
| Одеська (o)
|
2:06.98
| мс
|
| 2
| +2.97
|
6 |
ЖЕЛТЯКОВ
Олександр
| 05
| Дніпропетровська (o)
|
2:08.34
| мс
|
| 4
| +4.33
|
7 |
СИМОНЕНКО
Володимир
| 04
| Дніпропетровська (o)
|
2:12.35
| кмс
|
| 6
| +8.34
|
8 |
КОРЧИНСЬКИЙ
Кирило
| 02
| Дніпропетровська (o)
|
2:16.00
| кмс
|
| 8
| +11.99
|
|
|
200 м батерфляй - дівчата |
попередні запливи |
Рекорди
| Рекорд України | 2:09.52 | Яна Клочкова | | 30.08.2003 | Всесвітня Універсіада |
| Юніорський Рекорд України | 2:11.76 | Стандартний час | | | |
| Юнацький Рекорд України | 2:11.76 | Олена Осадчук | | 25.08.1984 | м/з «Дружба-84» |
| Вище досягнення України | 2:15.80 | Світлана Тюріна | | 03.12.1977 | Кубок СРСР | Нормативи
| Збірна команда (основа, дорослі) | 2:13.13 | | | | |
| Збірна команда (основа, 2001 і мол.) | 2:16.69 | | | | |
| Збірна команда (основа, 2004 і мол.) | 2:18.69 | | | | |
|
Розряди | мс | 2:21.50 | кмс | 2:31.00 | I | 2:41.00 | II | 2:59.00 | III | 3:22.00 | I юн | 3:49.00 |
|
|
| Заплив 1
(Started: 11:16:03:35) |
1 |
|
|
|
|
|
|
|
|
2 |
БУРЕНКО
Валерія
| 04
| Київська (o)
|
2:50.94
| II
|
| 6
| +25.45
|
3 |
НАГОРНЮК
Христина
| 03
| Рівненська (o)
|
2:40.44
| I
|
| 5
| +14.95
|
4 |
САЄНКО
Ганна
| 04
| Одеська (o)
|
2:25.49
| кмс
|
| 1
|
|
5 |
ОСТАПУХА
Катерина
| 04
| Дніпропетровська (o)
|
2:34.93
| I
|
| 3
| +9.44
|
6 |
СУХОВЕРХАЯ
Дарья
| 03
| Київ (o)
|
2:39.08
| I
|
| 4
| +13.59
|
7 |
ЛУКЯНЕНКО
Поліна
| 03
| Київська (o)
|
2:33.82
| I
|
| 2
| +8.33
|
8 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
| Заплив 2
(Started: 11:19:15:83) |
1 |
|
|
|
|
|
|
|
|
2 |
НЕКРАСОВА
Валерія
| 05
| Київ (o)
|
2:39.37
| I
|
| 4
| +16.29
|
3 |
ЮРІЦИНА
Марія
| 03
| Одеська (o)
|
2:33.15
| I
|
| 3
| +10.07
|
4 |
ПАВЛЕНКО
Вікторія
| 02
| Київ (o)
|
2:23.08
| кмс
|
| 1
|
|
5 |
КЛИМЕНКО
Єлізавета
| 03
| Київ (o)
|
2:30.97
| кмс
|
| 2
| +7.89
|
6 |
РОМАН
Марія
| 06
| Харківська (o)
|
2:47.97
| II
|
| 6
| +24.89
|
7 |
УНУКОВИЧ
Арина
| 04
| Донецька (o)
|
2:42.79
| II
|
| 5
| +19.71
|
8 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
| Заплив 3
(Started: 11:22:27:30) |
1 |
|
|
|
|
|
|
|
|
2 |
ДЕРКАЧ
Єлизавета
| 03
| Рівненська (o)
|
2:42.39
| II
|
| 5
| +16.62
|
3 |
ДЬЯЧЕНКО
Марія
| 05
| Полтавська (o)
|
2:31.76
| I
|
| 3
| +5.99
|
4 |
КОСТРОМІНА
Вікторія
| 04
| Дніпропетровська (o)
|
2:25.77
| кмс
|
| 1
|
|
5 |
СТЕЛЬМАХ
Ніколь
| 04
| Рівненська (o)
|
2:28.28
| кмс
|
| 2
| +2.51
|
6 |
СОНІЧ
Євгенія
| 04
| Запорізька (o)
|
2:40.27
| I
|
| 4
| +14.50
|
7 |
СУЛІМА
Катерина
| 04
| Полтавська (o)
|
2:55.53
| II
|
| 6
| +29.76
|
8 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
В-фінал |
Рекорди
| Рекорд України | 2:09.52 | Яна Клочкова | | 30.08.2003 | Всесвітня Універсіада |
| Юніорський Рекорд України | 2:11.76 | Стандартний час | | | |
| Юнацький Рекорд України | 2:11.76 | Олена Осадчук | | 25.08.1984 | м/з «Дружба-84» |
| Вище досягнення України | 2:15.80 | Світлана Тюріна | | 03.12.1977 | Кубок СРСР | Нормативи
| Збірна команда (основа, дорослі) | 2:13.13 | | | | |
| Збірна команда (основа, 2001 і мол.) | 2:16.69 | | | | |
| Збірна команда (основа, 2004 і мол.) | 2:18.69 | | | | |
|
Розряди | мс | 2:21.50 | кмс | 2:31.00 | I | 2:41.00 | II | 2:59.00 | III | 3:22.00 | I юн | 3:49.00 |
|
|
|
(Started: 17:32:33:85) |
1 |
|
|
|
|
|
|
|
|
2 |
БУРЕНКО
Валерія
| 04
| Київська (o)
|
2:49.35
| II
|
| 5
| +11.41
|
3 |
УНУКОВИЧ
Арина
| 04
| Донецька (o)
|
2:41.59
| II
|
| 4
| +3.65
|
4 |
НЕКРАСОВА
Валерія
| 05
| Київ (o)
|
2:41.08
| II
|
| 3
| +3.14
|
5 |
СОНІЧ
Євгенія
| 04
| Запорізька (o)
|
2:37.94
| I
|
| 1
|
|
6 |
РОМАН
Марія
| 06
| Харківська (o)
|
2:38.14
| I
|
| 2
| +0.20
|
7 |
СУЛІМА
Катерина
| 04
| Полтавська (o)
|
2:52.43
| II
|
| 6
| +14.49
|
8 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
A-фінал |
Рекорди
| Рекорд України | 2:09.52 | Яна Клочкова | | 30.08.2003 | Всесвітня Універсіада |
| Юніорський Рекорд України | 2:11.76 | Стандартний час | | | |
| Юнацький Рекорд України | 2:11.76 | Олена Осадчук | | 25.08.1984 | м/з «Дружба-84» |
| Вище досягнення України | 2:15.80 | Світлана Тюріна | | 03.12.1977 | Кубок СРСР | Нормативи
| Збірна команда (основа, дорослі) | 2:13.13 | | | | |
| Збірна команда (основа, 2001 і мол.) | 2:16.69 | | | | |
| Збірна команда (основа, 2004 і мол.) | 2:18.69 | | | | |
|
Розряди | мс | 2:21.50 | кмс | 2:31.00 | I | 2:41.00 | II | 2:59.00 | III | 3:22.00 | I юн | 3:49.00 |
|
|
|
(Started: 17:37:17:07) |
1 |
ЮРІЦИНА
Марія
| 03
| Одеська (o)
|
2:29.36
| кмс
|
| 7
| +11.14
|
2 |
КЛИМЕНКО
Єлізавета
| 03
| Київ (o)
|
2:29.31
| кмс
|
| 6
| +11.09
|
3 |
КОСТРОМІНА
Вікторія
| 04
| Дніпропетровська (o)
|
2:19.57
| мс
|
| 2
| +1.35
|
4 |
ПАВЛЕНКО
Вікторія
| 02
| Київ (o)
|
2:18.22
| мс
|
| 1
|
|
5 |
САЄНКО
Ганна
| 04
| Одеська (o)
|
2:24.30
| кмс
|
| 4
| +6.08
|
6 |
СТЕЛЬМАХ
Ніколь
| 04
| Рівненська (o)
|
2:23.41
| кмс
|
| 3
| +5.19
|
7 |
ДЬЯЧЕНКО
Марія
| 05
| Полтавська (o)
|
2:26.77
| кмс
|
| 5
| +8.55
|
8 |
ЛУКЯНЕНКО
Поліна
| 03
| Київська (o)
|
2:40.73
| I
|
| 8
| +22.51
|
|
|
200 м батерфляй - юнаки |
попередні запливи |
Рекорди
| Рекорд України | 1:55.42 | Денис Силантьєв | | 01.08.2002 | Чемпіонат Європи |
| Юніорський Рекорд України | 1:55.89 | Денис Кесіль | | 12.10.2018 | ІІІ Юнацькі Олімпійські Ігри |
| Юнацький Рекорд України | 2:01.41 | Ігор Трояновський | | 05.07.2018 | Чемпіонат Європи (юн) |
| Вище досягнення України | 2:06.46 | Георгій Лукашев | | 21.11.2018 | Чемпіонат України (юнр) | Нормативи
| Збірна команда (основа, дорослі) | 1:58.95 | | | | |
| Збірна команда (основа, 2000 і мол.) | 2:02.86 | | | | |
| Збірна команда (основа, 2003 і мол.) | 2:04.86 | | | | |
|
Розряди | мс | 2:09.00 | кмс | 2:16.00 | I | 2:26.50 | II | 2:43.00 | III | 3:04.00 | I юн | 3:27.00 |
|
|
| Заплив 1
(Started: 11:26:07:92) |
1 |
|
|
|
|
|
|
|
|
2 |
|
|
|
|
|
|
|
|
3 |
РУДМАН
Борис
| 05
| Харківська (o)
|
2:25.13
| I
|
| 2
| +3.27
|
4 |
МАНІКО
Давид
| 04
| Закарпатська (o)
|
2:41.96
| II
|
| 3
| +20.10
|
5 |
ОНИЩЕНКО
Денис
| 04
| Харківська (o)
|
2:21.86
| I
|
| 1
|
|
6 |
|
|
|
|
|
|
|
|
7 |
|
|
|
|
|
|
|
|
8 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
| Заплив 2
(Started: 11:29:19:99) |
1 |
БАНДРІВСЬКИЙ
Павло
| 04
| Львівська (o)
|
2:43.22
| III
|
| 8
| +28.69
|
2 |
МАЗУР
Олександр
| 04
| Київ (o)
|
2:17.11
| I
|
| 2
| +2.58
|
3 |
СІЗОНОВ
Іван
| 03
| Запорізька (o)
|
2:18.15
| I
|
| 3
| +3.62
|
4 |
ХОМЕНКО
Микита
| 03
| Київ (o)
|
2:14.53
| кмс
|
| 1
|
|
5 |
КОРЕЦЬКИЙ
Михайло
| 02
| Київ (o)
|
2:22.12
| I
|
| 5
| +7.59
|
6 |
КАЗІОНОВ
Максим
| 02
| Хмельницька (o)
|
2:21.71
| I
|
| 4
| +7.18
|
7 |
ФІЛІППОВСЬКИЙ
Єлисей
| 03
| Запорізька (o)
|
2:23.10
| I
|
| 6
| +8.57
|
8 |
ІВАНОВ
Денис
| 04
| Кіровоградська (o)
|
2:40.06
| II
|
| 7
| +25.53
|
|
| Заплив 3
(Started: 11:32:28:20) |
1 |
АНІСІМОВ
Ілля
| 03
| Дніпропетровська (o)
|
2:14.41
| кмс
|
| 3
| +8.14
|
2 |
ДАУЛЕТОВ
Исламхан
| 05
| Казахстан (o)
|
2:18.41
| I
|
| 6
| +12.14
|
3 |
ПИЛИП
Сергій
| 01
| Закарпатська (o)
|
2:25.45
| I
|
| 7
| +19.18
|
4 |
ГРЕБЕЛЬНИЙ
Данило
| 01
| Київ (o)
|
2:06.27
| мс
|
| 1
|
|
5 |
ТИМОЩУК
Юрій
| 02
| Київ (o)
| Д/К
|
|
| 2
|
|
6 |
ТАМБОВЦЕВ
Богдан
| 03
| Харківська (o)
|
2:15.32
| кмс
|
| 4
| +9.05
|
7 |
КОЧУ
Антон
| 05
| Дніпропетровська (o)
|
2:17.72
| I
|
| 5
| +11.45
|
8 |
ЄВСТАФЬЄВ
Гліб
| 03
| Дніпропетровська (o)
|
2:30.12
| II
|
| 8
| +23.85
|
|
| Заплив 4
(Started: 11:35:40:73) |
1 |
ХАДЖИНОВ
Олександр
| 05
| Донецька (o)
|
2:25.12
| I
|
| 7
| +17.44
|
2 |
ГЕРАЩЕНКО
Назар
| 04
| Дніпропетровська (o)
|
2:16.31
| I
|
| 4
| +8.63
|
3 |
КОНТОРОВИЧ
Олексій
| 03
| Одеська (o)
|
2:16.40
| I
|
| 5
| +8.72
|
4 |
ЛУКАШЕВ
Георгій
| 04
| Львівська (o)
|
2:07.68
| мс
|
| 1
|
|
5 |
ВОЛОДІН
Олександр
| 01
| Дніпропетровська (o)
|
2:09.38
| кмс
|
| 2
| +1.70
|
6 |
КУЗНЄЦОВ
Микита
| 04
| Дніпропетровська (o)
|
2:13.37
| кмс
|
| 3
| +5.69
|
7 |
ТОЛМАЧОВ
Вадим
| 03
| Кіровоградська (o)
|
2:20.11
| I
|
| 6
| +12.43
|
8 |
ДЗЮБА
Денис
| 03
| Харківська (o)
|
2:26.17
| I
|
| 8
| +18.49
|
|
| Заплив 5
(Started: 11:38:32:47) |
1 |
ЗАЙЦЕВ
Максим
| 04
| Київ (o)
|
2:27.53
| II
|
| 7
| +22.17
|
2 |
ЛОГВИНОВ
Данііл
| 04
| Харківська (o)
|
2:17.05
| I
|
| 5
| +11.69
|
3 |
ГЕРГЕЛЬ
Олександр
| 02
| Дніпропетровська (o)
|
2:13.56
| кмс
|
| 4
| +8.20
|
4 |
ХРИПУНОВ
Євген
| 02
| Київ (o)
|
2:05.36
| мс
|
| 1
|
|
5 |
ГРИЦАК
Богдан
| 02
| Київ (o)
|
2:07.74
| мс
|
| 2
| +2.38
|
6 |
КОВАЛЕНКО
Андрій
| 03
| Хмельницька (o)
|
2:12.46
| кмс
|
| 3
| +7.10
|
7 |
СОКИРКА
Богдан
| 04
| Київська (o)
|
2:21.80
| I
|
| 6
| +16.44
|
8 |
КУЗНЄЦОВ
Єлисей
| 04
| Одеська (o)
|
2:29.11
| II
|
| 8
| +23.75
|
|
В-фінал |
Рекорди
| Рекорд України | 1:55.42 | Денис Силантьєв | | 01.08.2002 | Чемпіонат Європи |
| Юніорський Рекорд України | 1:55.89 | Денис Кесіль | | 12.10.2018 | ІІІ Юнацькі Олімпійські Ігри |
| Юнацький Рекорд України | 2:01.41 | Ігор Трояновський | | 05.07.2018 | Чемпіонат Європи (юн) |
| Вище досягнення України | 2:06.46 | Георгій Лукашев | | 21.11.2018 | Чемпіонат України (юнр) | Нормативи
| Збірна команда (основа, дорослі) | 1:58.95 | | | | |
| Збірна команда (основа, 2000 і мол.) | 2:02.86 | | | | |
| Збірна команда (основа, 2003 і мол.) | 2:04.86 | | | | |
|
Розряди | мс | 2:09.00 | кмс | 2:16.00 | I | 2:26.50 | II | 2:43.00 | III | 3:04.00 | I юн | 3:27.00 |
|
|
|
(Started: 17:41:44:67) |
1 |
КОЧУ
Антон
| 05
| Дніпропетровська (o)
|
2:17.29
| I
|
| 7
| +4.18
|
2 |
ЛОГВИНОВ
Данііл
| 04
| Харківська (o)
|
2:16.12
| I
|
| 5
| +3.01
|
3 |
ГЕРАЩЕНКО
Назар
| 04
| Дніпропетровська (o)
|
2:14.78
| кмс
|
| 2
| +1.67
|
4 |
ХОМЕНКО
Микита
| 03
| Київ (o)
|
2:14.78
| кмс
|
| 2
| +1.67
|
5 |
ТАМБОВЦЕВ
Богдан
| 03
| Харківська (o)
|
2:13.11
| кмс
|
| 1
|
|
6 |
КОНТОРОВИЧ
Олексій
| 03
| Одеська (o)
|
2:17.08
| I
|
| 6
| +3.97
|
7 |
МАЗУР
Олександр
| 04
| Київ (o)
|
2:15.66
| кмс
|
| 4
| +2.55
|
8 |
СІЗОНОВ
Іван
| 03
| Запорізька (o)
|
2:19.60
| I
|
| 8
| +6.49
|
|
A-фінал |
Рекорди
| Рекорд України | 1:55.42 | Денис Силантьєв | | 01.08.2002 | Чемпіонат Європи |
| Юніорський Рекорд України | 1:55.89 | Денис Кесіль | | 12.10.2018 | ІІІ Юнацькі Олімпійські Ігри |
| Юнацький Рекорд України | 2:01.41 | Ігор Трояновський | | 05.07.2018 | Чемпіонат Європи (юн) |
| Вище досягнення України | 2:06.46 | Георгій Лукашев | | 21.11.2018 | Чемпіонат України (юнр) | Нормативи
| Збірна команда (основа, дорослі) | 1:58.95 | | | | |
| Збірна команда (основа, 2000 і мол.) | 2:02.86 | | | | |
| Збірна команда (основа, 2003 і мол.) | 2:04.86 | | | | |
|
Розряди | мс | 2:09.00 | кмс | 2:16.00 | I | 2:26.50 | II | 2:43.00 | III | 3:04.00 | I юн | 3:27.00 |
|
|
|
(Started: 17:45:50:41) |
1 |
КУЗНЄЦОВ
Микита
| 04
| Дніпропетровська (o)
|
2:10.95
| кмс
|
| 7
| +8.58
|
2 |
ВОЛОДІН
Олександр
| 01
| Дніпропетровська (o)
|
2:08.10
| мс
|
| 5
| +5.73
|
3 |
ЛУКАШЕВ
Георгій
| 04
| Львівська (o)
|
2:04.15
| мс
|
| 2
| +1.78
|
4 |
ХРИПУНОВ
Євген
| 02
| Київ (o)
|
2:02.37
| мс
|
| 1
|
|
5 |
ГРЕБЕЛЬНИЙ
Данило
| 01
| Київ (o)
|
2:06.79
| мс
|
| 4
| +4.42
|
6 |
ГРИЦАК
Богдан
| 02
| Київ (o)
|
2:04.80
| мс
|
| 3
| +2.43
|
7 |
КОВАЛЕНКО
Андрій
| 03
| Хмельницька (o)
|
2:08.94
| мс
|
| 6
| +6.57
|
8 |
ГЕРГЕЛЬ
Олександр
| 02
| Дніпропетровська (o)
|
2:15.20
| кмс
|
| 8
| +12.83
|
|
|
200 м брас - дівчата |
попередні запливи |
Рекорди
| Рекорд України | 2:23.01 | Вікторія Солнцева | | 02.08.2013 | Чемпіонат світу |
| Юніорський Рекорд України | 2:23.01 | Стандартний час | | | |
| Юнацький Рекорд України | 2:23.01 | Вікторія Солнцева | | 02.08.2013 | Чемпіонат світу |
| Вище досягнення України | 2:26.93 | Вікторія Солнцева | | 07.04.2013 | м/з Мультінейшин | Нормативи
| Збірна команда (основа, дорослі) | 2:29.53 | | | | |
| Збірна команда (основа, 2001 і мол.) | 2:33.48 | | | | |
| Збірна команда (основа, 2004 і мол.) | 2:35.48 | | | | |
|
Розряди | мс | 2:41.00 | кмс | 2:50.00 | I | 3:02.00 | II | 3:23.00 | III | 3:49.00 | I юн | 4:17.00 |
|
|
| Заплив 1
(Started: 11:41:58:46) |
1 |
ЛОБАЦЕВИЧ
Іванна
| 04
| Волинська (o)
|
3:10.61
| II
|
| 7
| +24.62
|
2 |
АНДРУСЕНКО
Таїсія
| 06
| Харківська (o)
|
2:59.15
| I
|
| 6
| +13.16
|
3 |
КРИВОРУЧКО
Олександра
| 05
| Житомирська (o)
|
2:50.85
| I
|
| 2
| +4.86
|
4 |
АХМЕДОВА
Дана
| 02
| Волинська (o)
|
2:45.99
| кмс
|
| 1
|
|
5 |
ІСАЙКОВА
Катерина
| 02
| Київ (o)
|
2:51.37
| I
|
| 3
| +5.38
|
6 |
ЯВІР
Юлія
| 04
| Львівська (o)
|
2:58.33
| I
|
| 5
| +12.34
|
7 |
ЛЕБЕДЄВА
Анна
| 04
| Рівненська (o)
|
2:57.14
| I
|
| 4
| +11.15
|
8 |
МІГУНОВА
Єкатерина
| 03
| Івано-Франківська (o)
|
3:13.12
| II
|
| 8
| +27.13
|
|
| Заплив 2
(Started: 11:45:40:35) |
1 |
ВЕЛИЧКО
Лоліта
| 05
| Миколаївська (o)
|
3:03.11
| II
|
| 7
| +20.98
|
2 |
ДВОРАК
Вероніка
| 05
| Рівненська (o)
|
2:48.52
| кмс
|
| 4
| +6.39
|
3 |
ГАБЛЬОВСЬКА
Анастасія
| 04
| Івано-Франківська (o)
|
2:44.50
| кмс
|
| 2
| +2.37
|
4 |
ГОРЄЛОВА
Васіліса
| 04
| Дніпропетровська (o)
|
2:42.13
| кмс
|
| 1
|
|
5 |
БІЛИЧЕНКО
Євгенія
| 05
| Київ (o)
|
2:45.68
| кмс
|
| 3
| +3.55
|
6 |
МАРТИШКО
Анастасія
| 04
| Миколаївська (o)
|
2:54.92
| I
|
| 5
| +12.79
|
7 |
ЛУКЯНЕНКО
Іванна
| 05
| Київська (o)
|
3:01.75
| I
|
| 6
| +19.62
|
8 |
БІСЛІМАКІ
Марина
| 05
| Одеська (o)
|
3:09.21
| II
|
| 8
| +27.08
|
|
| Заплив 3
(Started: 11:49:21:39) |
1 |
МЕЛЬНИЧЕНКО
Аріна
| 03
| Київська (o)
|
3:11.07
| II
|
| 8
| +29.63
|
2 |
РАФАЛОВСЬКА
Оляна
| 04
| Житомирська (o)
|
2:51.94
| I
|
| 4
| +10.50
|
3 |
ТКАЧЕНКО
Аліна
| 05
| Дніпропетровська (o)
|
2:45.04
| кмс
|
| 2
| +3.60
|
4 |
МЕДВЕДЄВА
Ольга
| 05
| Донецька (o)
|
2:41.44
| кмс
|
| 1
|
|
5 |
ХМЕЛЕВСЬКА
Надія
| 02
| Полтавська (o)
|
2:46.22
| кмс
|
| 3
| +4.78
|
6 |
МАЛООК
Іванна
| 06
| Дніпропетровська (o)
|
2:56.57
| I
|
| 5
| +15.13
|
7 |
КАШИРІНА
Катерина
| 06
| Одеська (o)
|
2:59.74
| I
|
| 6
| +18.30
|
8 |
КИРИЛЮК
Катерина
| 05
| Тернопільська (o)
|
3:10.26
| II
|
| 7
| +28.82
|
|
В-фінал |
Рекорди
| Рекорд України | 2:23.01 | Вікторія Солнцева | | 02.08.2013 | Чемпіонат світу |
| Юніорський Рекорд України | 2:23.01 | Стандартний час | | | |
| Юнацький Рекорд України | 2:23.01 | Вікторія Солнцева | | 02.08.2013 | Чемпіонат світу |
| Вище досягнення України | 2:26.93 | Вікторія Солнцева | | 07.04.2013 | м/з Мультінейшин | Нормативи
| Збірна команда (основа, дорослі) | 2:29.53 | | | | |
| Збірна команда (основа, 2001 і мол.) | 2:33.48 | | | | |
| Збірна команда (основа, 2004 і мол.) | 2:35.48 | | | | |
|
Розряди | мс | 2:41.00 | кмс | 2:50.00 | I | 3:02.00 | II | 3:23.00 | III | 3:49.00 | I юн | 4:17.00 |
|
|
|
(Started: 18:05:42:74) |
1 |
АНДРУСЕНКО
Таїсія
| 06
| Харківська (o)
|
2:54.95
| I
|
| 3
| +5.32
|
2 |
ЛЕБЕДЄВА
Анна
| 04
| Рівненська (o)
|
3:00.71
| I
|
| 8
| +11.08
|
3 |
МАРТИШКО
Анастасія
| 04
| Миколаївська (o)
|
2:58.27
| I
|
| 5
| +8.64
|
4 |
КРИВОРУЧКО
Олександра
| 05
| Житомирська (o)
|
2:49.63
| кмс
|
| 1
|
|
5 |
РАФАЛОВСЬКА
Оляна
| 04
| Житомирська (o)
|
2:50.56
| I
|
| 2
| +0.93
|
6 |
МАЛООК
Іванна
| 06
| Дніпропетровська (o)
|
2:56.79
| I
|
| 4
| +7.16
|
7 |
ЯВІР
Юлія
| 04
| Львівська (o)
|
2:59.58
| I
|
| 7
| +9.95
|
8 |
КАШИРІНА
Катерина
| 06
| Одеська (o)
|
2:59.55
| I
|
| 6
| +9.92
|
|
A-фінал |
Рекорди
| Рекорд України | 2:23.01 | Вікторія Солнцева | | 02.08.2013 | Чемпіонат світу |
| Юніорський Рекорд України | 2:23.01 | Стандартний час | | | |
| Юнацький Рекорд України | 2:23.01 | Вікторія Солнцева | | 02.08.2013 | Чемпіонат світу |
| Вище досягнення України | 2:26.93 | Вікторія Солнцева | | 07.04.2013 | м/з Мультінейшин | Нормативи
| Збірна команда (основа, дорослі) | 2:29.53 | | | | |
| Збірна команда (основа, 2001 і мол.) | 2:33.48 | | | | |
| Збірна команда (основа, 2004 і мол.) | 2:35.48 | | | | |
|
Розряди | мс | 2:41.00 | кмс | 2:50.00 | I | 3:02.00 | II | 3:23.00 | III | 3:49.00 | I юн | 4:17.00 |
|
|
|
(Started: 18:10:34:57) |
1 |
ХМЕЛЕВСЬКА
Надія
| 02
| Полтавська (o)
|
2:46.37
| кмс
|
| 6
| +10.88
|
2 |
БІЛИЧЕНКО
Євгенія
| 05
| Київ (o)
|
2:42.75
| кмс
|
| 3
| +7.26
|
3 |
ГАБЛЬОВСЬКА
Анастасія
| 04
| Івано-Франківська (o)
|
2:47.62
| кмс
|
| 7
| +12.13
|
4 |
МЕДВЕДЄВА
Ольга
| 05
| Донецька (o)
|
2:35.49
| мс
|
| 1
|
|
5 |
ГОРЄЛОВА
Васіліса
| 04
| Дніпропетровська (o)
|
2:37.50
| мс
|
| 2
| +2.01
|
6 |
ТКАЧЕНКО
Аліна
| 05
| Дніпропетровська (o)
|
2:42.96
| кмс
|
| 4
| +7.47
|
7 |
АХМЕДОВА
Дана
| 02
| Волинська (o)
|
2:45.57
| кмс
|
| 5
| +10.08
|
8 |
ДВОРАК
Вероніка
| 05
| Рівненська (o)
|
2:47.77
| кмс
|
| 8
| +12.28
|
|
|
200 м брас - юнаки |
попередні запливи |
Рекорди
| Рекорд України | 2:08.73 | Ігор Борисік | | 08.07.2009 | Всесвітня Універсіада |
| Юніорський Рекорд України | 2:12.25 | Стандартний час | | | |
| Юнацький Рекорд України | 2:14.36 | Ростислав Крижанівський | | 16.06.2018 | Чемпіонат України (юн) |
| Вище досягнення України | 2:14.36 | Ростислав Крижанівський | | 16.06.2018 | Чемпіонат України (юн) | Нормативи
| Збірна команда (основа, дорослі) | 2:13.94 | | | | |
| Збірна команда (основа, 2000 і мол.) | 2:18.63 | | | | |
| Збірна команда (основа, 2003 і мол.) | 2:20.63 | | | | |
|
Розряди | мс | 2:24.50 | кмс | 2:33.00 | I | 2:44.00 | II | 3:03.00 | III | 3:28.00 | I юн | 3:53.00 |
|
|
| Заплив 1
(Started: 11:53:27:24) |
1 |
|
|
|
|
|
|
|
|
2 |
|
|
|
|
|
|
|
|
3 |
ПРОЦЕНКО
Максим
| 05
| Харківська (o)
|
2:49.05
| II
|
| 1
|
|
4 |
ДИМІНСЬКИЙ
Віктор
| 04
| Львівська (o)
|
2:49.64
| II
|
| 2
| +0.59
|
5 |
МОЦНИЙ
Дмитро
| 03
| Тернопільська (o)
|
2:58.57
| II
|
| 3
| +9.52
|
6 |
|
|
|
|
|
|
|
|
7 |
|
|
|
|
|
|
|
|
8 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
| Заплив 2
1 |
|
|
|
|
|
|
|
|
2 |
МЕЛЬНИЧУК
Максим
| 03
| Вінницька (o)
|
2:43.97
| I
|
| 3
| +5.65
|
3 |
ЖЕРЕБЕЦЬКИЙ
Денис
| 04
| Львівська (o)
|
2:46.67
| II
|
| 6
| +8.35
|
4 |
САВЕЛЮК
Ярослав
| 05
| Хмельницька (o)
|
2:42.47
| I
|
| 2
| +4.15
|
5 |
БАБІЙ
Данило
| 03
| Миколаївська (o)
|
2:45.66
| II
|
| 4
| +7.34
|
6 |
КОННІКОВ
Владислав
| 04
| Одеська (o)
|
2:45.82
| II
|
| 5
| +7.50
|
7 |
ПОВАЛЯЄВ
Тимур
| 04
| Запорізька (o)
| Д/К
|
|
| 1
|
|
8 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
| Заплив 3
1 |
ЛИХМАНОВ
Артем
| 03
| Одеська (o)
|
2:43.60
| I
|
| 8
| +17.48
|
2 |
ШУДРЕНКО
Іван
| 04
| Харківська (o)
|
2:35.86
| I
|
| 5
| +9.74
|
3 |
ПОНОМАРЕНКО
Олександр
| 01
| Львівська (o)
|
2:30.89
| кмс
|
| 4
| +4.77
|
4 |
ЛІСОВЕЦЬ
Володимир
| 04
| Житомирська (o)
|
2:26.12
| кмс
|
| 1
|
|
5 |
КОЗЕЛЬСЬКИЙ
Олександр
| 02
| Дніпропетровська (o)
| Д/К
|
|
| 3
|
|
6 |
БОЛОТОВ
Ілля
| 02
| Київська (o)
|
2:28.97
| кмс
|
| 2
| +2.85
|
7 |
ДАЦЮК
Андрій
| 04
| Волинська (o)
|
2:42.35
| I
|
| 6
| +16.23
|
8 |
ЛЄБУСОВ
Григорій
| 03
| Сумська (o)
|
2:43.34
| I
|
| 7
| +17.22
|
|
| Заплив 4
(Started: 12:04:02:30) |
1 |
ЖЕРЕБЕЦЬКИЙ
Юліан
| 04
| Львівська (o)
|
2:37.03
| I
|
| 6
| +12.67
|
2 |
КОРОЛЬОВ
Роман
| 02
| Львівська (o)
|
2:35.86
| I
|
| 5
| +11.50
|
3 |
ПЕТРОВ
Денис
| 01
| Київ (o)
|
2:27.10
| кмс
|
| 3
| +2.74
|
4 |
КИЗИМЕНКО
Давід
| 04
| Дніпропетровська (o)
|
2:24.47
| мс
|
| 2
| +0.11
|
5 |
НАКОНЕЧНИЙ
Денис
| 02
| Київ (o)
|
2:24.36
| мс
|
| 1
|
|
6 |
БАГРОВ
Дмитро
| 04
| Житомирська (o)
|
2:34.52
| I
|
| 4
| +10.16
|
7 |
ФЕРЕНЧУК
Олександр
| 03
| Рівненська (o)
|
2:39.88
| I
|
| 8
| +15.52
|
8 |
КАРАПЕТЯН
Артем
| 02
| Тернопільська (o)
|
2:38.23
| I
|
| 7
| +13.87
|
|
| Заплив 5
(Started: 12:07:07:41) |
1 |
ДОРОШЕНКО
Антон
| 03
| Київ (o)
|
2:36.72
| I
|
| 6
| +11.56
|
2 |
ВЛАСОВ
Олександр
| 04
| Харківська (o)
|
2:31.08
| кмс
|
| 5
| +5.92
|
3 |
СЛАЙКОВСЬКИЙ
Ілля
| 03
| Дніпропетровська (o)
|
2:30.31
| кмс
|
| 4
| +5.15
|
4 |
ТКАЧУК
Максим
| 03
| Волинська (o)
|
2:25.16
| кмс
|
| 1
|
|
5 |
ТКАЧ
Кирило
| 03
| Одеська (o)
|
2:29.39
| кмс
|
| 3
| +4.23
|
6 |
ГОША
Давід
| 03
| Київ (o)
|
2:28.70
| кмс
|
| 2
| +3.54
|
7 |
ІВАНОВ
Андрій
| 04
| Миколаївська (o)
|
2:36.97
| I
|
| 7
| +11.81
|
8 |
ГУЛЯКОВ
Денис
| 03
| Запорізька (o)
|
2:40.33
| I
|
| 8
| +15.17
|
|
В-фінал |
Рекорди
| Рекорд України | 2:08.73 | Ігор Борисік | | 08.07.2009 | Всесвітня Універсіада |
| Юніорський Рекорд України | 2:12.25 | Стандартний час | | | |
| Юнацький Рекорд України | 2:14.36 | Ростислав Крижанівський | | 16.06.2018 | Чемпіонат України (юн) |
| Вище досягнення України | 2:14.36 | Ростислав Крижанівський | | 16.06.2018 | Чемпіонат України (юн) | Нормативи
| Збірна команда (основа, дорослі) | 2:13.94 | | | | |
| Збірна команда (основа, 2000 і мол.) | 2:18.63 | | | | |
| Збірна команда (основа, 2003 і мол.) | 2:20.63 | | | | |
|
Розряди | мс | 2:24.50 | кмс | 2:33.00 | I | 2:44.00 | II | 3:03.00 | III | 3:28.00 | I юн | 3:53.00 |
|
|
|
(Started: 18:15:13:26) |
1 |
ЖЕРЕБЕЦЬКИЙ
Юліан
| 04
| Львівська (o)
|
2:40.60
| I
|
| 7
| +10.46
|
2 |
ДОРОШЕНКО
Антон
| 03
| Київ (o)
|
2:37.27
| I
|
| 6
| +7.13
|
3 |
БАГРОВ
Дмитро
| 04
| Житомирська (o)
|
2:30.75
| кмс
|
| 2
| +0.61
|
4 |
СЛАЙКОВСЬКИЙ
Ілля
| 03
| Дніпропетровська (o)
|
2:30.14
| кмс
|
| 1
|
|
5 |
ВЛАСОВ
Олександр
| 04
| Харківська (o)
|
2:31.11
| кмс
|
| 3
| +0.97
|
6 |
ШУДРЕНКО
Іван
| 04
| Харківська (o)
|
2:33.26
| I
|
| 4
| +3.12
|
7 |
ІВАНОВ
Андрій
| 04
| Миколаївська (o)
|
2:36.64
| I
|
| 5
| +6.50
|
8 |
ФЕРЕНЧУК
Олександр
| 03
| Рівненська (o)
| Н/С
|
|
|
|
|
|
A-фінал |
Рекорди
| Рекорд України | 2:08.73 | Ігор Борисік | | 08.07.2009 | Всесвітня Універсіада |
| Юніорський Рекорд України | 2:12.25 | Стандартний час | | | |
| Юнацький Рекорд України | 2:14.36 | Ростислав Крижанівський | | 16.06.2018 | Чемпіонат України (юн) |
| Вище досягнення України | 2:14.36 | Ростислав Крижанівський | | 16.06.2018 | Чемпіонат України (юн) | Нормативи
| Збірна команда (основа, дорослі) | 2:13.94 | | | | |
| Збірна команда (основа, 2000 і мол.) | 2:18.63 | | | | |
| Збірна команда (основа, 2003 і мол.) | 2:20.63 | | | | |
|
Розряди | мс | 2:24.50 | кмс | 2:33.00 | I | 2:44.00 | II | 3:03.00 | III | 3:28.00 | I юн | 3:53.00 |
|
|
|
(Started: 18:19:33:08) |
1 |
БОЛОТОВ
Ілля
| 02
| Київська (o)
|
2:29.58
| кмс
|
| 8
| +9.15
|
2 |
ПЕТРОВ
Денис
| 01
| Київ (o)
|
2:22.44
| мс
|
| 2
| +2.01
|
3 |
ТКАЧУК
Максим
| 03
| Волинська (o)
|
2:20.43
| мс
|
| 1
|
|
4 |
НАКОНЕЧНИЙ
Денис
| 02
| Київ (o)
|
2:22.61
| мс
|
| 3
| +2.18
|
5 |
КИЗИМЕНКО
Давід
| 04
| Дніпропетровська (o)
|
2:22.87
| мс
|
| 4
| +2.44
|
6 |
ЛІСОВЕЦЬ
Володимир
| 04
| Житомирська (o)
|
2:23.26
| мс
|
| 5
| +2.83
|
7 |
ГОША
Давід
| 03
| Київ (o)
|
2:28.61
| кмс
|
| 7
| +8.18
|
8 |
ТКАЧ
Кирило
| 03
| Одеська (o)
|
2:26.40
| кмс
|
| 6
| +5.97
|
|
|
400 м вільний стиль - дівчата |
попередні запливи |
Рекорди
| Рекорд України | 4:07.10 | Яна Клочкова | | 04.08.2002 | Чемпіонат Європи |
| Юніорський Рекорд України | 4:10.11 | Стандартний час | | | |
| Юнацький Рекорд України | 4:10.11 | Яна Клочкова | | 01.08.1999 | Чемпіонат Європи |
| Вище досягнення України | 4:15.96 | Ольга Береснєва | | 12.07.1999 | ЄЮОФ | Нормативи
| Збірна команда (основа, дорослі) | 4:14.54 | | | | |
| Збірна команда (основа, 2001 і мол.) | 4:20.98 | | | | |
| Збірна команда (основа, 2004 і мол.) | 4:24.98 | | | | |
|
Розряди | мс | 4:35.00 | кмс | 4:49.00 | I | 5:12.00 | II | 5:47.00 | III | 6:37.00 | I юн | 7:37.00 |
|
|
| Заплив 1
(Started: 12:10:42:97) |
1 |
КОТЕЛЯНЕЦЬ
Ольга
| 05
| Київ (o)
|
4:46.94
| кмс
|
| 7
| +19.65
|
2 |
БОЙЧЕНКО
Валерiя
| 02
| Миколаївська (o)
|
4:42.21
| кмс
|
| 5
| +14.92
|
3 |
БОНДАРЕНКО
Марія
| 03
| Київ (o)
|
4:40.26
| кмс
|
| 4
| +12.97
|
4 |
СНІТКО
Карина
| 04
| Харківська (o)
|
4:27.29
| мс
|
| 1
|
|
5 |
ІВАНОВА
Надія
| 02
| Запорізька (o)
|
4:33.92
| мс
|
| 2
| +6.63
|
6 |
ГОРБАЧОВА
Дарія
| 04
| Київська (o)
|
4:35.91
| кмс
|
| 3
| +8.62
|
7 |
БОРЕЙЧУК
Аліна
| 05
| Дніпропетровська (o)
|
4:46.10
| кмс
|
| 6
| +18.81
|
8 |
ГУБІЙЧУК
Анастасія
| 04
| Рівненська (o)
|
4:55.23
| I
|
| 8
| +27.94
|
|
| Заплив 2
(Started: 12:15:59:96) |
1 |
ТЮТЮННИК
Софія
| 05
| Дніпропетровська (o)
|
4:53.88
| I
|
| 7
| +22.20
|
2 |
ДОЛАВРУК
Яна
| 05
| Київська (o)
|
4:35.00
| мс
|
| 2
| +3.32
|
3 |
ГОРОДНЯ
Марія
| 05
| Львівська (o)
|
4:31.68
| мс
|
| 1
|
|
4 |
БОЛГАРСКАЯ
Екатерина
| 03
| Казахстан (o)
|
4:41.43
| кмс
|
| 5
| +9.75
|
5 |
ЗАКОРКО
Аріна
| 04
| Київ (o)
|
4:39.69
| кмс
|
| 3
| +8.01
|
6 |
СТЕЦУРІНА
Євгенія
| 05
| Харківська (o)
|
4:41.12
| кмс
|
| 4
| +9.44
|
7 |
ШАШКОВА
Анастасія
| 03
| Київ (o)
|
4:43.43
| кмс
|
| 6
| +11.75
|
8 |
ДЯЧЕНКО
Олена
| 05
| Полтавська (o)
|
4:56.91
| I
|
| 8
| +25.23
|
|
| Заплив 3
1 |
ІЛЬНИЦЬКА
Христина
| 05
| Київська (o)
|
4:52.32
| I
|
| 7
| +17.73
|
2 |
КАШТАЛЯН
Людмила
| 04
| Рівненська (o)
|
4:44.21
| кмс
|
| 6
| +9.62
|
3 |
ОСТАПУХА
Катерина
| 04
| Дніпропетровська (o)
|
4:43.35
| кмс
|
| 4
| +8.76
|
4 |
КОРОЛЬЧУК
Анастасія
| 02
| Рівненська (o)
|
4:34.59
| мс
|
| 1
|
|
5 |
ГАРТМАН
Маргарита
| 03
| Дніпропетровська (o)
|
4:36.67
| кмс
|
| 2
| +2.08
|
6 |
КИРИК
Ніна
| 04
| Рівненська (o)
|
4:43.18
| кмс
|
| 3
| +8.59
|
7 |
ЗЕВІНА
Олександра
| 06
| Київ (o)
|
4:43.53
| кмс
|
| 5
| +8.94
|
8 |
КАРПОВА
Уляна
| 04
| Київ (o)
|
4:55.33
| I
|
| 8
| +20.74
|
|
| Заплив 4
(Started: 12:26:37:88) |
1 |
ДАНИЛИШИН
Софія
| 05
| Львівська (o)
|
4:50.25
| I
|
| 2
| +2.32
|
2 |
БУТ
Софія
| 04
| Київська (o)
|
4:47.93
| кмс
|
| 1
|
|
3 |
ЗІНЧЕНКО
Олександра
| 03
| Донецька (o)
|
4:54.89
| I
|
| 5
| +6.96
|
4 |
ВАСИЛЕНКО
Дарья
| 05
| Сумська (o)
|
4:54.69
| I
|
| 4
| +6.76
|
5 |
СИТЬКО
Уляна
| 04
| Львівська (o)
|
4:51.20
| I
|
| 3
| +3.27
|
6 |
КОЙПИШ
Лілія
| 06
| Запорізька (o)
|
4:56.13
| I
|
| 6
| +8.20
|
7 |
КОСЕНКО
Софія
| 06
| Харківська (o)
|
4:58.43
| I
|
| 7
| +10.50
|
8 |
ІВАНЕНКО
Владислава
| 06
| Донецька (o)
|
5:07.23
| I
|
| 8
| +19.30
|
|
| Заплив 5
(Started: 12:32:06:78) |
1 |
|
|
|
|
|
|
|
|
2 |
ДЕНИСЕНКО
Олеся
| 06
| Харківська (o)
|
5:15.40
| II
|
| 5
| +48.20
|
3 |
ДАНИЛЕЙКО
Анастасія
| 05
| Івано-Франківська (o)
|
4:48.65
| кмс
|
| 2
| +21.45
|
4 |
ЗГУРСЬКА
Марія
| 05
| Одеська (o)
|
5:27.07
| II
|
| 6
| +59.87
|
5 |
СКРИПКА
Марія
| 03
| Кіровоградська (o)
|
5:14.70
| II
|
| 4
| +47.50
|
6 |
РИБАЛКО
Наталія
| 05
| Донецька (o)
|
5:10.15
| I
|
| 3
| +42.95
|
7 |
КОЛЕСНИКОВА
Марина
| 00
| Харківська (o)
|
4:27.20
| мс
|
| 1
|
|
8 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
В-фінал |
Рекорди
| Рекорд України | 4:07.10 | Яна Клочкова | | 04.08.2002 | Чемпіонат Європи |
| Юніорський Рекорд України | 4:10.11 | Стандартний час | | | |
| Юнацький Рекорд України | 4:10.11 | Яна Клочкова | | 01.08.1999 | Чемпіонат Європи |
| Вище досягнення України | 4:15.96 | Ольга Береснєва | | 12.07.1999 | ЄЮОФ | Нормативи
| Збірна команда (основа, дорослі) | 4:14.54 | | | | |
| Збірна команда (основа, 2001 і мол.) | 4:20.98 | | | | |
| Збірна команда (основа, 2004 і мол.) | 4:24.98 | | | | |
|
Розряди | мс | 4:35.00 | кмс | 4:49.00 | I | 5:12.00 | II | 5:47.00 | III | 6:37.00 | I юн | 7:37.00 |
|
|
|
(Started: 18:23:44:65) |
1 |
КОТЕЛЯНЕЦЬ
Ольга
| 05
| Київ (o)
|
4:41.02
| кмс
|
| 5
| +5.10
|
2 |
КАШТАЛЯН
Людмила
| 04
| Рівненська (o)
|
4:40.94
| кмс
|
| 4
| +5.02
|
3 |
ОСТАПУХА
Катерина
| 04
| Дніпропетровська (o)
|
4:38.90
| кмс
|
| 3
| +2.98
|
4 |
СТЕЦУРІНА
Євгенія
| 05
| Харківська (o)
|
4:38.78
| кмс
|
| 2
| +2.86
|
5 |
КИРИК
Ніна
| 04
| Рівненська (o)
|
4:35.92
| кмс
|
| 1
|
|
6 |
ЗЕВІНА
Олександра
| 06
| Київ (o)
|
4:41.10
| кмс
|
| 6
| +5.18
|
7 |
БОРЕЙЧУК
Аліна
| 05
| Дніпропетровська (o)
|
4:43.28
| кмс
|
| 7
| +7.36
|
8 |
ДАНИЛЕЙКО
Анастасія
| 05
| Івано-Франківська (o)
|
4:45.78
| кмс
|
| 8
| +9.86
|
|
A-фінал |
Рекорди
| Рекорд України | 4:07.10 | Яна Клочкова | | 04.08.2002 | Чемпіонат Європи |
| Юніорський Рекорд України | 4:10.11 | Стандартний час | | | |
| Юнацький Рекорд України | 4:10.11 | Яна Клочкова | | 01.08.1999 | Чемпіонат Європи |
| Вище досягнення України | 4:15.96 | Ольга Береснєва | | 12.07.1999 | ЄЮОФ | Нормативи
| Збірна команда (основа, дорослі) | 4:14.54 | | | | |
| Збірна команда (основа, 2001 і мол.) | 4:20.98 | | | | |
| Збірна команда (основа, 2004 і мол.) | 4:24.98 | | | | |
|
Розряди | мс | 4:35.00 | кмс | 4:49.00 | I | 5:12.00 | II | 5:47.00 | III | 6:37.00 | I юн | 7:37.00 |
|
|
|
(Started: 18:30:12:54) |
1 |
ГАРТМАН
Маргарита
| 03
| Дніпропетровська (o)
|
4:34.29
| мс
|
| 4
| +7.48
|
2 |
ДОЛАВРУК
Яна
| 05
| Київська (o)
|
4:39.13
| кмс
|
| 6
| +12.32
|
3 |
ІВАНОВА
Надія
| 02
| Запорізька (o)
|
4:32.48
| мс
|
| 3
| +5.67
|
4 |
СНІТКО
Карина
| 04
| Харківська (o)
|
4:26.81
| мс
|
| 1
|
|
5 |
ГОРОДНЯ
Марія
| 05
| Львівська (o)
|
4:39.49
| кмс
|
| 7
| +12.68
|
6 |
КОРОЛЬЧУК
Анастасія
| 02
| Рівненська (o)
|
4:28.12
| мс
|
| 2
| +1.31
|
7 |
ГОРБАЧОВА
Дарія
| 04
| Київська (o)
|
4:43.28
| кмс
|
| 8
| +16.47
|
8 |
ЗАКОРКО
Аріна
| 04
| Київ (o)
|
4:35.29
| кмс
|
| 5
| +8.48
|
|
|
400 м вільний стиль - юнаки |
попередні запливи |
Рекорди
| Рекорд України | 3:45.18 | Михайло Романчук | | 03.08.2018 | Чемпіонат Європи |
| Юніорський Рекорд України | 3:49.76 | Стандартний час | | | |
| Юнацький Рекорд України | 3:54.88 | Ігор Снітко | | 19.07.1995 | Чемпіонат Європи (юн) |
| Вище досягнення України | 4:06.97 | Микола Абрамов | | 27.05.2013 | Матчева зустріч | Нормативи
| Збірна команда (основа, дорослі) | 3:51.35 | | | | |
| Збірна команда (основа, 2000 і мол.) | 3:57.35 | | | | |
| Збірна команда (основа, 2003 і мол.) | 4:01.35 | | | | |
|
Розряди | мс | 4:10.00 | кмс | 4:24.00 | I | 4:44.00 | II | 5:16.00 | III | 5:57.00 | I юн | 6:40.00 |
|
|
| Заплив 1
(Started: 12:38:24:18) |
1 |
ГАЛАЙЧУК
Іван
| 05
| Київ (o)
|
4:23.32
| кмс
|
| 6
| +11.27
|
2 |
АЛЕКСЕЄНКО
Андрій
| 03
| Запорізька (o)
|
4:21.72
| кмс
|
| 4
| +9.67
|
3 |
РОМАНОВ
Єгор
| 02
| Харківська (o)
|
4:14.59
| кмс
|
| 3
| +2.54
|
4 |
ШЕЛІПОВ
Богдан
| 02
| Дніпропетровська (o)
|
4:12.39
| кмс
|
| 2
| +0.34
|
5 |
БІЛЕНКО
Володимир
| 02
| Київ (o)
|
4:12.05
| кмс
|
| 1
|
|
6 |
РИМАРЕНКО
Данило
| 04
| Київська (o)
|
4:22.15
| кмс
|
| 5
| +10.10
|
7 |
ОЛЬХОВІК
Ян
| 04
| Дніпропетровська (o)
|
4:24.17
| I
|
| 7
| +12.12
|
8 |
ЖУРАВЛЬОВ
Дмитро
| 03
| Донецька (o)
|
4:29.89
| I
|
| 8
| +17.84
|
|
| Заплив 2
(Started: 12:43:38:21) |
1 |
ПОСТОЛОВ
Богдан
| 04
| Дніпропетровська (o)
|
4:21.19
| кмс
|
| 4
| +15.46
|
2 |
КРАЛЯ
Павло
| 04
| Рівненська (o)
|
4:21.25
| кмс
|
| 5
| +15.52
|
3 |
ВЛАСЕНКО
Денис
| 02
| Київ (o)
|
4:18.14
| кмс
|
| 3
| +12.41
|
4 |
БЕЛЕМЕНКО
Богдан
| 02
| Харківська (o)
|
4:05.73
| мс
|
| 1
|
|
5 |
ЖИРОВ
Микита
| 03
| Донецька (o)
|
4:15.90
| кмс
|
| 2
| +10.17
|
6 |
ЮЗВА
Максим
| 03
| Волинська (o)
|
4:29.40
| I
|
| 7
| +23.67
|
7 |
СУКНІНОВ
Тимур
| 04
| Харківська (o)
|
4:29.49
| I
|
| 8
| +23.76
|
8 |
ГРАБАРОВ
Олексій
| 05
| Одеська (o)
|
4:26.84
| I
|
| 6
| +21.11
|
|
| Заплив 3
(Started: 12:48:34:02) |
1 |
ЛУТИЦЬКИЙ
Єгор
| 04
| Київ (o)
|
4:33.23
| I
|
| 8
| +22.25
|
2 |
ТОЛМАЧОВ
Вадим
| 03
| Кіровоградська (o)
|
4:27.92
| I
|
| 7
| +16.94
|
3 |
ЧОБАНЯН
Данило
| 04
| Донецька (o)
|
4:15.49
| кмс
|
| 3
| +4.51
|
4 |
СТОРОЖЕВ
Данило
| 02
| Харківська (o)
|
4:10.98
| кмс
|
| 1
|
|
5 |
БОЛДИРЕВ
Мирослав
| 02
| Київ (o)
|
4:11.19
| кмс
|
| 2
| +0.21
|
6 |
ІГНАТОВ
Ілля
| 02
| Одеська (o)
|
4:24.38
| I
|
| 6
| +13.40
|
7 |
РЯБІНІН
Андрій
| 03
| Дніпропетровська (o)
|
4:15.84
| кмс
|
| 4
| +4.86
|
8 |
КОРЖ
Дмитрій
| 04
| Київ (o)
|
4:24.27
| I
|
| 5
| +13.29
|
|
| Заплив 4
(Started: 12:53:34:07) |
1 |
ТУЛУПОВ
Володимир
| 04
| Запорізька (o)
|
4:25.84
| I
|
| 2
| +3.53
|
2 |
ШАРАПІН
Платон
| 04
| Київ (o)
|
4:26.13
| I
|
| 4
| +3.82
|
3 |
ГУМЕНЮК
Володимир
| 02
| Одеська (o)
| Д/К
|
|
| 8
|
|
4 |
СКОПИК
Гліб
| 03
| Київ (o)
|
4:27.44
| I
|
| 5
| +5.13
|
5 |
НІКУЛІН
Денис
| 05
| Харківська (o)
|
4:29.79
| I
|
| 6
| +7.48
|
6 |
ТРОХАНЧУК
Максим
| 04
| Київ (o)
|
4:22.31
| кмс
|
| 1
|
|
7 |
ІВАНОВ
Родіон
| 04
| Одеська (o)
|
4:25.89
| I
|
| 3
| +3.58
|
8 |
САВЧЕНКО
Микола
| 04
| Миколаївська (o)
|
4:43.94
| I
|
| 7
| +21.63
|
|
| Заплив 5
(Started: 12:58:49:60) |
1 |
ЗАХАРЧЕНКО
Денис
| 04
| Одеська (o)
|
4:40.31
| I
|
| 7
| +12.56
|
2 |
УНУКОВИЧ
Володимир
| 05
| Донецька (o)
|
4:51.70
| II
|
| 8
| +23.95
|
3 |
ЛАЗАРЕНКО
Олександр
| 03
| Одеська (o)
|
4:37.11
| I
|
| 5
| +9.36
|
4 |
ЯРОШЕНКО
Микита
| 03
| Полтавська (o)
|
4:29.38
| I
|
| 2
| +1.63
|
5 |
СЄРОСТАНОВ
Єгор
| 03
| Харківська (o)
|
4:27.75
| I
|
| 1
|
|
6 |
ХОХЛОВ
Богдан
| 04
| Донецька (o)
|
4:29.61
| I
|
| 3
| +1.86
|
7 |
БОДНАР
Остап
| 03
| Львівська (o)
|
4:35.86
| I
|
| 4
| +8.11
|
8 |
ХАРЛАМОВ
Гліб
| 04
| Донецька (o)
|
4:39.99
| I
|
| 6
| +12.24
|
|
| Заплив 6
(Started: 13:04:06:31) |
1 |
МАКОВІЙЧУК
Ігор
| 03
| Чернівецька (o)
|
4:56.80
| II
|
| 8
| +25.36
|
2 |
ІВАНОВ
Денис
| 04
| Кіровоградська (o)
|
4:52.74
| II
|
| 5
| +21.30
|
3 |
ХОМЕНКО
Андрій
| 05
| Харківська (o)
|
4:50.78
| II
|
| 4
| +19.34
|
4 |
РАЗГОНОВ
Данило
| 03
| Полтавська (o)
|
4:31.44
| I
|
| 1
|
|
5 |
ШИРЯЄВ
Ярослав
| 05
| Харківська (o)
|
4:53.17
| II
|
| 7
| +21.73
|
6 |
САХАРУК
Олексій
| 04
| Кіровоградська (o)
|
4:53.11
| II
|
| 6
| +21.67
|
7 |
СУЛІМА
Юрій
| 04
| Полтавська (o)
|
4:37.34
| I
|
| 3
| +5.90
|
8 |
УСОВ
Марат
| 05
| Київ (o)
|
4:31.81
| I
|
| 2
| +0.37
|
|
В-фінал |
Рекорди
| Рекорд України | 3:45.18 | Михайло Романчук | | 03.08.2018 | Чемпіонат Європи |
| Юніорський Рекорд України | 3:49.76 | Стандартний час | | | |
| Юнацький Рекорд України | 3:54.88 | Ігор Снітко | | 19.07.1995 | Чемпіонат Європи (юн) |
| Вище досягнення України | 4:06.97 | Микола Абрамов | | 27.05.2013 | Матчева зустріч | Нормативи
| Збірна команда (основа, дорослі) | 3:51.35 | | | | |
| Збірна команда (основа, 2000 і мол.) | 3:57.35 | | | | |
| Збірна команда (основа, 2003 і мол.) | 4:01.35 | | | | |
|
Розряди | мс | 4:10.00 | кмс | 4:24.00 | I | 4:44.00 | II | 5:16.00 | III | 5:57.00 | I юн | 6:40.00 |
|
|
|
(Started: 18:36:43:02) |
1 |
ГАЛАЙЧУК
Іван
| 05
| Київ (o)
|
4:27.46
| I
|
| 8
| +14.02
|
2 |
РИМАРЕНКО
Данило
| 04
| Київська (o)
|
4:23.38
| кмс
|
| 7
| +9.94
|
3 |
КРАЛЯ
Павло
| 04
| Рівненська (o)
|
4:18.81
| кмс
|
| 3
| +5.37
|
4 |
ЖИРОВ
Микита
| 03
| Донецька (o)
|
4:13.44
| кмс
|
| 1
|
|
5 |
ПОСТОЛОВ
Богдан
| 04
| Дніпропетровська (o)
|
4:20.43
| кмс
|
| 4
| +6.99
|
6 |
АЛЕКСЕЄНКО
Андрій
| 03
| Запорізька (o)
|
4:21.56
| кмс
|
| 6
| +8.12
|
7 |
ТРОХАНЧУК
Максим
| 04
| Київ (o)
|
4:21.10
| кмс
|
| 5
| +7.66
|
8 |
ОЛЬХОВІК
Ян
| 04
| Дніпропетровська (o)
|
4:18.30
| кмс
|
| 2
| +4.86
|
|
A-фінал |
Рекорди
| Рекорд України | 3:45.18 | Михайло Романчук | | 03.08.2018 | Чемпіонат Європи |
| Юніорський Рекорд України | 3:49.76 | Стандартний час | | | |
| Юнацький Рекорд України | 3:54.88 | Ігор Снітко | | 19.07.1995 | Чемпіонат Європи (юн) |
| Вище досягнення України | 4:06.97 | Микола Абрамов | | 27.05.2013 | Матчева зустріч | Нормативи
| Збірна команда (основа, дорослі) | 3:51.35 | | | | |
| Збірна команда (основа, 2000 і мол.) | 3:57.35 | | | | |
| Збірна команда (основа, 2003 і мол.) | 4:01.35 | | | | |
|
Розряди | мс | 4:10.00 | кмс | 4:24.00 | I | 4:44.00 | II | 5:16.00 | III | 5:57.00 | I юн | 6:40.00 |
|
|
|
(Started: 18:42:53:94) |
1 |
ЧОБАНЯН
Данило
| 04
| Донецька (o)
|
4:15.89
| кмс
|
| 8
| +15.00
|
2 |
ШЕЛІПОВ
Богдан
| 02
| Дніпропетровська (o)
|
4:00.89
| мс
|
| 1
|
|
3 |
БОЛДИРЕВ
Мирослав
| 02
| Київ (o)
|
4:12.56
| кмс
|
| 6
| +11.67
|
4 |
БЕЛЕМЕНКО
Богдан
| 02
| Харківська (o)
|
4:01.27
| мс
|
| 2
| +0.38
|
5 |
СТОРОЖЕВ
Данило
| 02
| Харківська (o)
|
4:06.73
| мс
|
| 3
| +5.84
|
6 |
БІЛЕНКО
Володимир
| 02
| Київ (o)
|
4:08.32
| мс
|
| 4
| +7.43
|
7 |
РОМАНОВ
Єгор
| 02
| Харківська (o)
|
4:15.63
| кмс
|
| 7
| +14.74
|
8 |
РЯБІНІН
Андрій
| 03
| Дніпропетровська (o)
|
4:11.89
| кмс
|
| 5
| +11.00
|
|
|
4x100 м комбінована - дівчата |
|
Рекорди
| Рекорд України | 4:04.11 | Збірна України | | 24.08.2014 | Чемпіонат Європи |
| Юніорський Рекорд України | 4:14.90 | Стандартний час | | | |
| Юнацький Рекорд України | 4:14.90 | Збірна України | | 18.02.1984 | Чемпіонат СРСР |
| Вище досягнення України | 4:21.92 | Збірна України | | 16.07.2003 | ЄЮОФ |
|
|
|
| Заплив 1
(Started: 13:10:42:37) |
1 |
|
|
|
|
|
|
|
|
2 |
|
|
|
|
|
|
|
|
3 |
ОДЕСЬКА ОБЛАСТЬ
| [15]
| Одеська
|
4:57.73
|
|
| 1
|
|
|
Караніколова
Катерина
,
Каширіна
Катерина
,
Саєнко
Ганна
,
Гладка
Тетяна
|
4 |
КИЇВСЬКА ОБЛАСТЬ (2 К)
| [15]
| Київська (2 к)
|
5:03.47
|
|
| 2
| +5.74
|
|
Кожемяка
Ірина
,
Лукяненко
Іванна
,
Буренко
Валерія
,
Батаєва
Даріна
|
5 |
ХАРКІВСЬКА ОБЛАСТЬ (2 К)
| [15]
| Харківська (2 к)
|
5:14.19
|
|
| 3
| +16.46
|
|
Кульпіна
Марія
,
Денисенко
Олеся
,
Роман
Марія
,
Косенко
Софія
|
6 |
|
|
|
|
|
|
|
|
7 |
|
|
|
|
|
|
|
|
8 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
| Заплив 2
(Started: 19:02:52:08) |
1 |
ДОНЕЦЬКА ОБЛАСТЬ
| [15]
| Донецька
|
4:56.98
|
|
| 7
| +31.06
|
|
Прончакова
Софія
,
Унукович
Арина
,
Перепелятник
Мирослава
,
Рибалко
Наталія
|
2 |
ПОЛТАВСЬКА ОБЛАСТЬ
| [15]
| Полтавська
|
4:42.65
|
|
| 4
| +16.73
|
|
Семенова
Катерина
,
Дьяченко
Марія
,
Суліма
Катерина
,
Дяченко
Олена
|
3 |
КИЇВСЬКА ОБЛАСТЬ
| [15]
| Київська
|
4:37.48
|
|
| 3
| +11.56
|
|
Латишева
Поліна
,
Бут
Софія
,
Ільницька
Христина
,
Івасик
Яна
|
4 |
ДНІПРОПЕТРОВСЬКА ОБЛ
| [15]
| Дніпропетровська
|
4:25.92
|
|
| 1
|
|
|
Шарафутдінова
Ніка
,
Горєлова
Васіліса
,
Костроміна
Вікторія
,
Вирвич
Вікторія
|
5 |
М. КИЇВ
| [15]
| Київ
|
4:32.67
|
|
| 2
| +6.75
|
|
Верниба
Маргарита
,
Біличенко
Євгенія
,
Жукова
Євгенія
,
Бордонос
Валерія
|
6 |
ДНІПРОПЕТРОВСЬКА ОБЛ (2 К)
| [15]
| Дніпропетровська (2 к)
|
4:44.73
|
|
| 5
| +18.81
|
|
Ляхова
Анастасія
,
Малоок
Іванна
,
Столяренко
Анастасія Вікторія
,
Шишка
Софія
|
7 |
М. КИЇВ (2 К)
| [15]
| Київ (2 к)
|
4:55.97
|
|
| 6
| +30.05
|
|
Карпова
Уляна
,
Некрасова
Валерія
,
Єрмішина
Анастасія
,
Спичка
Олена
|
8 |
МИКОЛАЇВСЬКА ОБЛАСТЬ
| [15]
| Миколаївська
|
5:01.48
|
|
| 8
| +35.56
|
|
Разсуковська
Христина
,
Мартишко
Анастасія
,
Богомолова
Єлизавета
,
Юсько
Єлизавета
|
|
|
4x100 м комбінована - юнаки |
|
Рекорди
| Рекорд України | 3:36.21 | Збірна України | | 06.08.2006 | Чемпіонат Європи |
| Юніорський Рекорд України | 3:44.02 | Стандартний час | | | |
| Юнацький Рекорд України | 3:49.50 | Збірна України | | 16.07.2003 | ЄЮОФ |
| Вище досягнення України | 4:04.11 | Збірна України | | 24.08.2014 | Чемпіонат Європи |
|
|
|
| Заплив 1
(Started: 13:17:27:53) |
1 |
КІРОВОГРАДСЬКА ОБЛАСТЬ
| [16]
| Кіровоградська
|
4:54.20
|
|
| 8
| +33.81
|
|
Сахарук
Олексій
,
Нога
Андрій
,
Толмачов
Вадим
,
Іванов
Денис
|
2 |
ДОНЕЦЬКА ОБЛАСТЬ
| [16]
| Донецька
|
4:20.83
|
|
| 2
| +0.44
|
|
Казначеєв
Дмитро
,
Євдокімов
Олексій
,
Журавльов
Дмитро
,
Жиров
Микита
|
3 |
СУМСЬКА ОБЛАСТЬ
| [16]
| Сумська
|
4:25.84
|
|
| 4
| +5.45
|
|
Білий
Ілля
,
Лєбусов
Григорій
,
Дрижов
Данііл
,
Іванов
Іван
|
4 |
ХАРКІВСЬКА ОБЛАСТЬ (2 К)
| [16]
| Харківська (2 к)
|
4:28.39
|
|
| 5
| +8.00
|
|
Сєростанов
Єгор
,
Проценко
Максим
,
Засядько
Нікіта
,
Кондрусик
Олександр
|
5 |
ТЕРНОПІЛЬСЬКА ОБЛАСТЬ
| [16]
| Тернопільська
|
4:21.80
|
|
| 3
| +1.41
|
|
Лисобей
Сергій
,
Тишковець
Станіслав
,
Кучеренко
Олександр
,
Льотковський
Максим
|
6 |
ДОНЕЦЬКА ОБЛАСТЬ (2 К)
| [15]
| Донецька (2 к.)
|
4:36.71
|
|
| 6
| +16.32
|
|
Денісов
Максим
,
Хохлов
Богдан
,
Пономаренко
Нікіта
,
Харламов
Гліб
|
7 |
КИЇВСЬКА ОБЛАСТЬ (2 К)
| [16]
| Київська (2 к)
| Д/К
|
|
| 1
|
|
|
Бориславський
Іван
,
Донцов
Святослав
,
Шевченко
Олег
,
Яковлев
Ігор
|
8 |
ВІННИЦЬКА ОБЛАСТЬ
| [16]
| Вінницька
|
4:36.88
|
|
| 7
| +16.49
|
|
Подунай
Владислав
,
Мельничук
Максим
,
Філіпович
Олексій
,
Бєлугін
Олександр
|
|
| Заплив 2
(Started: 19:09:54:39) |
1 |
ВОЛИНСЬКА ОБЛАСТЬ
| [16]
| Волинська
|
4:04.34
|
|
| 4
| +3.62
|
|
Мороз
Микола
,
Ткачук
Максим
,
Шпак
Андрій
,
Петрочук
Ілля
|
2 |
ХАРКІВСЬКА ОБЛАСТЬ
| [16]
| Харківська
|
4:09.78
|
|
| 6
| +9.06
|
|
Токарєв
Нікіта
,
Власов
Олександр
,
Тамбовцев
Богдан
,
Ушаков
Дмитро
|
3 |
М. КИЇВ
| [16]
| Київ
|
4:02.02
|
|
| 3
| +1.30
|
|
Мазуренко
Ярослав
,
Гоша
Давід
,
Хоменко
Микита
,
Горячко
Михайло
|
4 |
ДНІПРОПЕТРОВСЬКА ОБЛ
| [16]
| Дніпропетровська
|
4:00.72
|
|
| 1
|
|
|
Марчак
Сергій
,
Кизименко
Давід
,
Анісімов
Ілля
,
Чоботар
Артем
|
5 |
ОДЕСЬКА ОБЛАСТЬ
| [16]
| Одеська
|
4:01.70
|
|
| 2
| +0.98
|
|
Грабаров
Олексій
,
Ткач
Кирило
,
Конторович
Олексій
,
Меньшиков
Павло
|
6 |
ДНІПРОПЕТРОВСЬКА ОБЛ (2 К)
| [16]
| Дніпропетровська (2 к)
|
4:06.25
|
|
| 5
| +5.53
|
|
Симоненко
Володимир
,
Слайковський
Ілля
,
Господарік
Марк
,
Фоков
Єгор
|
7 |
М. КИЇВ (2 К)
| [16]
| Київ (2 к)
|
4:11.30
|
|
| 7
| +10.58
|
|
Федяй
Артем
,
Дорошенко
Антон
,
Ступак
Артем
,
Леньов
Антоніо
|
8 |
МИКОЛАЇВСЬКА ОБЛАСТЬ
| [16]
| Миколаївська
|
4:13.40
|
|
| 8
| +12.68
|
|
Баранюк
Владислав
,
Іванов
Андрій
,
Полишвайко
Данило
,
Станіславенко
Даніїл
|
|
|