| | | | | | | | | ||
Федерація плавання України | ||||||||||
| ||||||||||
Літній Чемпіонат України серед молоді та юніорів з плавання | ||||||||||
| ||||||||||
|
| |||||||||
|
!!! НЕОФІЦІЙНА ОСОБИСТА ПЕРШІСТЬ !!!
# | Спортсмен | Команда | Залікові місця | |||||||||||||
1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | Всього | ||||
1 | Снітко Карина | 04 | ХРК | 8 400 в/с Д 400 в/с Д 200 в/с Д 200 в/с Д 100 в/с Д 100 в/с Д 800 в/с Д 800 в/с Д | 3 50 в/с Д 4x100 в/с Д 4x100 в/с зм | 1 50 в/с Д | 12 | |||||||||
2 | Костроміна Вікторія | 04 | ДПР | 7 200 бат Д 4x100 комб Д 100 бат Д 4x100 в/с Д 4x100 в/с зм 50 бат Д 4x100 комб зм | 2 200 бат Д 100 бат Д | 1 100 в/с Д | 1 50 бат Д | 1 100 в/с Д | 12 | |||||||
3 | Лукашев Георгій | 04 | ЛЬВ | 4 200 бат Ю 200 к/п Ю 400 к/п Ю 400 к/п Ю | 2 200 бат Ю 200 к/п Ю | 1 4x100 комб зм | 7 | |||||||||
4 | Вирвич Вікторія | 04 | ДПР | 4 4x100 комб Д 4x100 в/с Д 4x100 в/с зм 4x100 комб зм | 1 100 в/с Д | 1 100 в/с Д | 1 50 в/с Д | 2 50 в/с Д 50 бат Д | 1 200 в/с Д | 10 | ||||||
5 | Горєлова Васіліса | 04 | ДПР | 3 4x100 комб Д 100 бр Д 100 бр Д | 2 200 бр Д 200 бр Д | 1 50 бр Д | 1 50 бр Д | 7 | ||||||||
6 | Євмінова Тетяна | 03 | Харківська | 3 100 бат Д 200 к/п Д 400 к/п Д | 1 50 в/с Д | 2 100 в/с Д 50 бат Д | 6 | |||||||||
7 | Медведєва Ольга | 05 | ДОН | 2 200 бр Д 200 бр Д | 3 50 бр Д 100 бр Д 100 бр Д | 1 50 бр Д | 1 200 к/п Д | 1 200 к/п Д | 1 4x100 в/с Д | 9 | ||||||
8 | Ткачук Максим | 03 | ВЛН | 2 200 бр Ю 200 бр Ю | 2 100 бр Ю 100 бр Ю | 2 50 бр Ю 50 бр Ю | 2 4x100 комб Ю 200 к/п Ю | 2 200 к/п Ю 4x100 в/с Ю | 10 | |||||||
9 | Чоботар Артем | 03 | ДПР | 2 4x100 комб Ю 4x100 в/с зм | 2 200 к/п Ю 4x100 в/с Ю | 1 200 к/п Ю | 1 100 в/с Ю | 2 50 в/с Ю 100 в/с Ю | 8 | |||||||
10 | Летніков Олександр | 03 | ЗПР | 2 200 в/с Ю 100 в/с Ю | 2 50 в/с Ю 200 в/с Ю | 1 4x100 в/с Ю | 1 100 в/с Ю | 1 50 в/с Ю | 7 | |||||||
11 | Сорокіна Владислава | 04 | ДПР | 2 50 в/с Д 4x100 в/с Д | 2 200 н/сп Д 100 н/сп Д | 4 50 в/с Д 200 н/сп Д 50 н/сп Д 100 н/сп Д | 1 50 н/сп Д | 1 50 бат Д | 10 | |||||||
12 | Остапуха Катерина | 04 | ДПР | 2 4x100 в/с Д 400 к/п Д | 2 200 к/п Д 400 к/п Д | 1 200 к/п Д | 1 800 в/с Д | 1 400 в/с Д | 1 800 в/с Д | 2 200 бат Д 400 в/с Д | 10 | |||||
13 | Овчінніков Максим | 03 | ЗПР | 2 100 бр Ю 100 бр Ю | 2 50 бр Ю 50 бр Ю | 1 400 к/п Ю | 1 400 к/п Ю | 6 | ||||||||
14 | Болгарская Екатерина | 03 | Казахстан | 2 50 н/сп Д 100 н/сп Д | 2 200 к/п Д 50 бат Д | 4 | ||||||||||
15 | Верниба Маргарита | 05 | КИЇ | 2 200 н/сп Д 100 н/сп Д | 1 4x100 комб Д | 2 200 н/сп Д 100 н/сп Д | 1 50 н/сп Д | 1 50 н/сп Д | 7 | |||||||
16 | Кизименко Давід | 04 | ДПР | 2 4x100 комб Ю 4x100 комб зм | 1 200 бр Ю | 1 200 бр Ю | 1 50 бр Ю | 1 50 бр Ю | 6 | |||||||
17 | Ткаченко Данііл | 02 | Київська | 2 200 н/сп Ю 100 н/сп Ю | 1 50 н/сп Ю | 3 | ||||||||||
17 | Хрипунов Євген | 02 | Київ | 2 200 бат Ю 200 к/п Ю | 1 400 к/п Ю | 3 | ||||||||||
19 | Лісовець Володимир | 04 | ЖТМ | 2 50 бр Ю 50 бр Ю | 1 200 бр Ю | 1 100 бр Ю | 1 200 бр Ю | 1 100 бр Ю | 6 | |||||||
20 | Негода Олег | 03 | К.О | 2 50 в/с Ю 4x100 в/с Ю | 1 4x100 в/с зм | 1 50 в/с Ю | 1 100 в/с Ю | 5 | ||||||||
21 | Марчак Сергій | 03 | ДПР | 2 4x100 комб Ю 4x100 комб зм | 1 100 н/сп Ю | 2 200 н/сп Ю 100 н/сп Ю | 5 | |||||||||
22 | Шеліпов Богдан | 02 | Дніпропетровська | 2 400 в/с Ю 200 в/с Ю | 2 | |||||||||||
23 | Жукова Євгенія | 04 | КИЇ | 1 50 н/сп Д | 2 4x100 комб Д 50 н/сп Д | 1 4x100 в/с зм | 1 100 н/сп Д | 1 100 н/сп Д | 1 50 бат Д | 7 | ||||||
24 | Корольчук Анастасія | 02 | Рівненська | 1 200 н/сп Д | 2 400 в/с Д 800 в/с Д | 1 200 в/с Д | 4 | |||||||||
25 | Коваленко Андрій | 03 | ХМЛ | 1 100 бат Ю | 2 200 бат Ю 50 бат Ю | 1 100 бат Ю | 1 200 бат Ю | 1 50 бат Ю | 1 4x100 комб зм | 7 | ||||||
26 | Романюк Єгор | 02 | Київська | 1 50 бат Ю | 2 50 в/с Ю 100 в/с Ю | 3 | ||||||||||
27 | Мазуренко Ярослав | 03 | КИЇ | 1 50 н/сп Ю | 1 100 н/сп Ю | 3 50 в/с Ю 4x100 комб Ю 50 н/сп Ю | 2 100 н/сп Ю 4x100 комб зм | 1 50 бат Ю | 1 50 в/с Ю | 9 | ||||||
28 | Нестеркін Валентин | 01 | Харківська | 1 100 в/с Ю | 1 50 бат Ю | 2 50 в/с Ю 200 в/с Ю | 4 | |||||||||
29 | Стебко Юрій | 03 | ДПР | 1 4x100 в/с зм | 1 4x100 в/с Ю | 1 100 бр Ю | 2 50 бр Ю 100 бр Ю | 1 50 бр Ю | 1 100 в/с Ю | 1 50 в/с Ю | 8 | |||||
30 | Лисобей Сергій | 03 | ТРН | 1 100 н/сп Ю | 1 50 н/сп Ю | 1 100 н/сп Ю | 1 50 н/сп Ю | 1 200 н/сп Ю | 2 200 н/сп Ю 4x100 комб Ю | 7 | ||||||
31 | Павленко Вікторія | 02 | Київ | 1 200 бат Д | 1 200 в/с Д | 1 100 бат Д | 3 | |||||||||
32 | Чобанян Данило | 04 | ДОН | 1 1500 в/с Ю | 1 400 в/с Ю | 1 1500 в/с Ю | 1 400 к/п Ю | 1 400 к/п Ю | 1 400 в/с Ю | 1 200 в/с Ю | 1 200 к/п Ю | 8 | ||||
33 | Манаков Артем | 03 | К.О | 1 4x100 в/с Ю | 1 200 н/сп Ю | 3 200 н/сп Ю 50 н/сп Ю 100 н/сп Ю | 1 100 н/сп Ю | 1 50 н/сп Ю | 7 | |||||||
34 | Габльовська Анастасія | 04 | ІФР | 1 50 бр Д | 1 50 бр Д | 2 200 бр Д 100 бр Д | 2 200 бр Д 100 бр Д | 6 | ||||||||
35 | Белеменко Богдан | 02 | Харківська | 1 1500 в/с Ю | 1 400 в/с Ю | 1 200 в/с Ю | 3 | |||||||||
36 | Дьяченко Марія | 05 | ПЛТ | 1 200 к/п Д | 1 200 к/п Д | 3 50 в/с Д 200 бат Д 4x100 комб Д | 1 200 бат Д | 3 4x100 в/с Д 50 бр Д 50 бат Д | 2 4x100 в/с зм 4x100 комб зм | 1 50 в/с Д | 1 50 бр Д | 1 50 бат Д | 14 | |||
37 | Ахмедова Дана | 02 | Волинська | 1 50 бр Д | 1 100 бр Д | 1 200 бр Д | 3 | |||||||||
38 | Грицак Богдан | 02 | Київ | 1 100 бат Ю | 1 200 бат Ю | 2 | ||||||||||
39 | Желтяков Олександр | 05 | Дніпропетровська | 1 200 н/сп Ю | 2 200 н/сп Ю 100 н/сп Ю | 2 50 н/сп Ю 100 н/сп Ю | 1 50 н/сп Ю | 6 | ||||||||
40 | Хникін Віктор | 01 | Вінницька | 1 50 н/сп Ю | 1 50 в/с Ю | 1 50 бат Ю | 3 | |||||||||
41 | Шарафутдінова Ніка | 05 | ДПР | 1 4x100 комб Д | 1 200 н/сп Д | 1 100 н/сп Д | 2 200 н/сп Д 50 н/сп Д | 1 50 н/сп Д | 1 100 н/сп Д | 7 | ||||||
42 | Саміло Владислав | 03 | ЛЬВ | 1 50 бат Ю | 1 100 бат Ю | 1 50 бат Ю | 1 200 к/п Ю | 2 100 бат Ю 4x100 в/с зм | 1 50 н/сп Ю | 1 200 к/п Ю | 8 | |||||
43 | Жарій Денис | 03 | К.О | 1 4x100 в/с Ю | 1 4x100 в/с зм | 1 200 в/с Ю | 1 100 в/с Ю | 1 200 в/с Ю | 5 | |||||||
44 | Рябінін Андрій | 03 | ДПР (2 к) | 1 400 в/с Ю | 2 400 в/с Ю 4x100 в/с Ю | 2 200 в/с Ю 4x100 в/с зм | 5 | |||||||||
45 | Лізогуб Андрій | 04 | К.О | 1 4x100 в/с Ю | 1 50 в/с Ю | 1 100 в/с Ю | 1 50 в/с Ю | 4 | ||||||||
46 | Лінник Ілля | 01 | Київ | 1 50 в/с Ю | 1 100 в/с Ю | 2 | ||||||||||
47 | Жукова Марія | 03 | Київ | 1 50 в/с Д | 2 200 в/с Д 100 в/с Д | 3 | ||||||||||
48 | Анісімов Ілля | 03 | ДПР | 1 4x100 комб Ю | 1 100 бат Ю | 1 200 бат Ю | 3 | |||||||||
49 | Манойло Аліса | 02 | Харківська | 1 50 бат Д | 1 | |||||||||||
50 | Сьоміна Каріна | 04 | ДПР | 3 50 н/сп Д 100 бат Д 50 бат Д | 1 50 н/сп Д | 1 100 бат Д | 1 50 бат Д | 1 50 в/с Д | 1 50 в/с Д | 8 | ||||||
51 | Городня Марія | 05 | ЛЬВ | 2 400 к/п Д 800 в/с Д | 2 200 в/с Д 400 к/п Д | 2 400 в/с Д 800 в/с Д | 1 200 в/с Д | 1 400 в/с Д | 1 4x100 в/с Д | 1 100 в/с Д | 10 | |||||
52 | Меньшиков Павло | 03 | ОДС | 2 4x100 комб Ю 4x100 комб зм | 2 100 бат Ю 50 бат Ю | 1 4x100 в/с зм | 1 100 бат Ю | 2 4x100 в/с Ю 50 бат Ю | 1 100 в/с Ю | 9 | ||||||
53 | Стецуріна Євгенія | 05 | ХРК | 2 4x100 в/с Д 4x100 в/с зм | 1 800 в/с Д | 1 100 в/с Д | 1 800 в/с Д | 2 400 в/с Д 200 в/с Д | 2 400 в/с Д 100 в/с Д | 1 200 в/с Д | 10 | |||||
54 | Закорко Аріна | 04 | КИЇ | 2 400 в/с Д 200 в/с Д | 2 4x100 в/с Д 800 в/с Д | 2 400 в/с Д 200 в/с Д | 1 800 в/с Д | 7 | ||||||||
55 | Ткач Кирило | 03 | ОДС | 2 4x100 комб Ю 4x100 комб зм | 1 200 бр Ю | 1 200 бр Ю | 1 50 бр Ю | 1 50 бр Ю | 6 | |||||||
56 | Косян Юрій | 02 | Одеська | 2 200 н/сп Ю 100 н/сп Ю | 1 50 н/сп Ю | 3 | ||||||||||
57 | Стельмах Ніколь | 04 | РВН | 1 200 бат Д | 2 200 бат Д 100 бат Д | 1 400 к/п Д | 1 400 к/п Д | 1 100 бат Д | 6 | |||||||
58 | Загродський Павло | 03 | ЗПР | 1 400 к/п Ю | 2 200 к/п Ю 4x100 в/с Ю | 1 400 к/п Ю | 1 200 к/п Ю | 5 | ||||||||
59 | Біличенко Євгенія | 05 | КИЇ | 1 4x100 комб Д | 2 200 бр Д 200 бр Д | 1 4x100 комб зм | 1 100 бр Д | 2 50 бр Д 100 бр Д | 7 | |||||||
60 | Петров Денис | 01 | Київ | 1 200 бр Ю | 2 400 к/п Ю 100 бр Ю | 1 200 к/п Ю | 4 | |||||||||
61 | Саєнко Ганна | 04 | ОДС | 1 4x100 комб зм | 1 200 бат Д | 2 200 бат Д 100 бат Д | 1 4x100 в/с зм | 1 400 к/п Д | 2 4x100 комб Д 400 к/п Д | 2 100 бат Д 800 в/с Д | 1 4x100 в/с Д | 1 800 в/с Д | 12 | |||
62 | Бордонос Валерія | 04 | КИЇ | 1 4x100 комб Д | 1 4x100 в/с зм | 2 4x100 в/с Д 4x100 комб зм | 4 | |||||||||
63 | Латишева Поліна | 04 | К.О | 1 50 н/сп Д | 1 4x100 комб Д | 1 50 н/сп Д | 1 50 бат Д | 2 200 н/сп Д 100 н/сп Д | 2 200 н/сп Д 50 бат Д | 1 100 н/сп Д | 9 | |||||
64 | Колесников Микита | 04 | ЗПР | 1 100 бат Ю | 1 4x100 в/с Ю | 1 50 бат Ю | 1 100 в/с Ю | 2 50 в/с Ю 100 бат Ю | 1 50 бат Ю | 7 | ||||||
65 | Кузнєцов Микита | 04 | ДПР | 1 4x100 в/с Ю | 1 200 бат Ю | 1 200 в/с Ю | 1 200 бат Ю | 1 200 в/с Ю | 5 | |||||||
66 | Геращенко Назар | 04 | ДПР | 1 1500 в/с Ю | 1 400 к/п Ю | 3 200 бат Ю 400 к/п Ю 1500 в/с Ю | 1 200 бат Ю | 6 | ||||||||
67 | Дивак Марія | 03 | Київська | 1 50 в/с Д | 1 50 бат Д | 1 200 к/п Д | 1 100 в/с Д | 4 | ||||||||
68 | Жиров Микита | 03 | ДОН | 1 200 в/с Ю | 1 400 в/с Ю | 1 100 в/с Ю | 1 200 в/с Ю | 4 400 в/с Ю 4x100 комб Ю 4x100 в/с Ю 4x100 в/с зм | 1 100 в/с Ю | 9 | ||||||
69 | Лахненко Вероніка | 03 | Дніпропетровська | 1 100 н/сп Д | 1 50 н/сп Д | 2 | ||||||||||
70 | Токарєв Нікіта | 04 | ХРК | 1 4x100 в/с зм | 1 50 н/сп Ю | 2 4x100 комб Ю 4x100 в/с Ю | 1 4x100 комб зм | 1 50 н/сп Ю | 6 | |||||||
71 | Гладка Тетяна | 04 | ОДС | 1 4x100 комб зм | 2 200 н/сп Д 4x100 в/с зм | 3 200 н/сп Д 4x100 комб Д 100 н/сп Д | 1 4x100 в/с Д | 1 50 н/сп Д | 8 | |||||||
72 | Корольчук Ольга | 02 | Рівненська | 1 200 н/сп Д | 1 100 н/сп Д | 1 50 н/сп Д | 3 | |||||||||
73 | Русін Данило | 03 | РВН | 1 100 в/с Ю | 1 200 в/с Ю | 1 50 в/с Ю | 1 100 в/с Ю | 1 200 в/с Ю | 1 50 н/сп Ю | 6 | ||||||
74 | Таранущенко Артем | 03 | ДПР | 1 4x100 в/с Ю | 1 100 бат Ю | 1 50 бат Ю | 1 100 бат Ю | 4 | ||||||||
75 | Скофенко Денис | 03 | ХРК | 1 4x100 в/с зм | 1 4x100 в/с Ю | 2 | ||||||||||
76 | Струтинська Маргарита | 04 | ХРК | 1 4x100 в/с Д | 1 4x100 комб зм | 1 50 в/с Д | 3 | |||||||||
77 | Гурейкова Марія | 05 | ХРК | 1 4x100 в/с Д | 1 200 к/п Д | 1 200 к/п Д | 1 50 в/с Д | 4 | ||||||||
78 | Тимошенко Євгенія | 02 | Київ | 1 100 в/с Д | 1 50 в/с Д | 2 | ||||||||||
79 | Тимощук Юрій | 02 | Київ | 1 100 бат Ю | 1 50 бат Ю | 2 | ||||||||||
80 | Конторович Олексій | 03 | ОДС | 1 4x100 комб Ю | 1 200 бат Ю | 1 100 бат Ю | 3 | |||||||||
81 | Голубничий Максим | 02 | Харківська | 1 1500 в/с Ю | 1 | |||||||||||
81 | Грабаров Олексій | 05 | ОДС | 1 4x100 комб Ю | 1 | |||||||||||
83 | Ткаченко Аліна | 05 | ДПР | 3 200 к/п Д 50 бр Д 100 бр Д | 4 200 бр Д 200 бр Д 50 бр Д 100 бр Д | 1 200 к/п Д | 1 100 бат Д | 9 | ||||||||
84 | Долаврук Яна | 05 | К.О | 3 400 в/с Д 4x100 в/с Д 400 к/п Д | 1 400 к/п Д | 2 400 в/с Д 800 в/с Д | 1 800 в/с Д | 7 | ||||||||
85 | Петрочук Ілля | 03 | ВЛН | 2 200 в/с Ю 100 в/с Ю | 2 50 в/с Ю 4x100 комб Ю | 1 4x100 в/с Ю | 1 200 в/с Ю | 1 100 в/с Ю | 1 50 в/с Ю | 8 | ||||||
86 | Івасик Яна | 05 | К.О | 2 4x100 комб Д 4x100 в/с Д | 1 4x100 в/с зм | 1 100 в/с Д | 2 100 бат Д 4x100 комб зм | 1 50 в/с Д | 2 100 бат Д 100 в/с Д | 9 | ||||||
87 | Мельник Олександра | 04 | КИЇ | 2 200 н/сп Д 100 н/сп Д | 1 4x100 в/с Д | 1 50 н/сп Д | 1 200 н/сп Д | 2 50 н/сп Д 100 н/сп Д | 7 | |||||||
88 | Іванова Надія | 02 | Запорізька | 2 400 в/с Д 800 в/с Д | 1 200 в/с Д | 3 | ||||||||||
89 | Ретинський Єгор | 03 | К.О | 2 50 н/сп Ю 100 н/сп Ю | 2 200 н/сп Ю 100 н/сп Ю | 1 4x100 комб зм | 1 50 н/сп Ю | 1 200 н/сп Ю | 7 | |||||||
90 | Ляхова Анастасія | 05 | ДПР (2 к) | 2 50 бат Д 4x100 комб зм | 2 4x100 комб Д 4x100 в/с Д | 1 50 бат Д | 1 50 н/сп Д | 1 100 н/сп Д | 1 50 н/сп Д | 8 | ||||||
91 | Бут Софія | 04 | К.О | 2 4x100 комб Д 4x100 в/с Д | 2 200 в/с Д 4x100 комб зм | 1 100 в/с Д | 1 800 в/с Д | 1 200 в/с Д | 7 | |||||||
92 | Горбачова Дарія | 04 | К.О | 1 4x100 в/с Д | 2 200 в/с Д 4x100 в/с зм | 1 400 в/с Д | 2 400 в/с Д 400 к/п Д | 1 200 в/с Д | 1 400 к/п Д | 8 | ||||||
93 | Хоменко Микита | 03 | КИЇ | 1 4x100 комб Ю | 1 4x100 комб зм | 1 200 бат Ю | 1 100 бат Ю | 1 200 бат Ю | 5 | |||||||
94 | Горячко Михайло | 03 | КИЇ | 1 4x100 комб Ю | 1 4x100 в/с Ю | 1 50 бат Ю | 3 | |||||||||
95 | Жулін Єгор | 03 | КИЇ | 1 4x100 в/с зм | 1 4x100 в/с Ю | 1 200 в/с Ю | 3 | |||||||||
96 | Івченко Вадим | 04 | КИЇ | 1 4x100 в/с зм | 1 4x100 в/с Ю | 1 50 в/с Ю | 3 | |||||||||
97 | Фень Герман | 02 | Харківська | 1 50 бат Ю | 1 50 н/сп Ю | 2 | ||||||||||
97 | Сторожев Данило | 02 | Харківська | 1 400 в/с Ю | 1 200 в/с Ю | 2 | ||||||||||
99 | Шишка Софія | 06 | ДПР (2 к) | 1 4x100 комб зм | 2 4x100 комб Д 4x100 в/с Д | 1 4x100 в/с зм | 1 100 в/с Д | 5 | ||||||||
100 | Господарік Марк | 03 | ДПР (2 к) | 1 4x100 комб зм | 2 4x100 комб Ю 4x100 в/с Ю | 1 100 бат Ю | 4 | |||||||||
101 | Слайковський Ілля | 03 | ДПР (2 к) | 1 4x100 комб зм | 1 4x100 комб Ю | 2 200 бр Ю 100 бр Ю | 1 50 бр Ю | 1 200 бр Ю | 2 50 бр Ю 100 бр Ю | 8 | ||||||
102 | Симоненко Володимир | 04 | ДПР (2 к) | 1 200 н/сп Ю | 1 4x100 комб Ю | 1 200 н/сп Ю | 1 100 н/сп Ю | 1 100 н/сп Ю | 5 | |||||||
103 | Гоша Давід | 03 | КИЇ | 1 4x100 комб Ю | 1 200 бр Ю | 1 200 бр Ю | 1 100 бр Ю | 4 | ||||||||
104 | Стрілець Клим | 01 | Дніпропетровська | 1 200 н/сп Ю | 1 200 к/п Ю | 1 100 н/сп Ю | 3 | |||||||||
105 | Наконечний Денис | 02 | Київ | 1 200 бр Ю | 1 100 бр Ю | 1 400 к/п Ю | 3 | |||||||||
106 | Лактіна Маргарита | 05 | ЗПР | 1 50 в/с Д | 1 50 бат Д | 1 50 в/с Д | 1 100 бат Д | 1 50 бат Д | 5 | |||||||
107 | Троханчук Максим | 04 | КИЇ | 1 1500 в/с Ю | 1 1500 в/с Ю | 1 400 в/с Ю | 1 200 в/с Ю | 4 | ||||||||
108 | Алексеєнко Андрій | 03 | ЗПР | 1 4x100 в/с Ю | 1 1500 в/с Ю | 1 400 в/с Ю | 1 1500 в/с Ю | 4 | ||||||||
109 | Ільницька Христина | 05 | К.О | 1 4x100 комб Д | 1 100 в/с Д | 1 100 бат Д | 1 100 в/с Д | 4 | ||||||||
110 | Болдирев Мирослав | 02 | Київ | 1 1500 в/с Ю | 1 400 в/с Ю | 2 | ||||||||||
111 | Антосін Микита | 02 | Харківська | 1 100 бат Ю | 1 | |||||||||||
111 | Радутний Богдан | 01 | Запорізька | 1 100 в/с Ю | 1 | |||||||||||
111 | Бутенко Артур | 01 | Запорізька | 1 50 бат Ю | 1 | |||||||||||
114 | Мороз Микола | 03 | ВЛН | 2 200 н/сп Ю 4x100 комб Ю | 1 200 н/сп Ю | 1 100 н/сп Ю | 4 | |||||||||
115 | Гартман Маргарита | 03 | Дніпропетровська | 2 400 в/с Д 100 бат Д | 1 50 бат Д | 3 | ||||||||||
116 | Гребельний Данило | 01 | Київ | 2 200 бат Ю 100 бат Ю | 2 | |||||||||||
117 | Єрмішина Анастасія | 06 | КИЇ (2 к) | 1 50 бат Д | 1 100 бат Д | 3 4x100 комб Д 4x100 в/с Д 4x100 в/с зм | 1 50 бат Д | 1 100 бат Д | 7 | |||||||
118 | Дворак Вероніка | 05 | РВН | 1 100 бр Д | 1 4x100 комб зм | 2 200 бр Д 100 бр Д | 2 200 бр Д 50 бр Д | 1 50 бр Д | 7 | |||||||
119 | Ольховік Ян | 04 | ДПР (2 к) | 1 400 в/с Ю | 1 4x100 в/с Ю | 1 1500 в/с Ю | 2 400 в/с Ю 1500 в/с Ю | 5 | ||||||||
120 | Біленко Володимир | 02 | Київ | 1 400 в/с Ю | 1 200 в/с Ю | 1 50 бат Ю | 3 | |||||||||
121 | Ворона Антон | 03 | КИЇ | 1 4x100 в/с Ю | 1 50 в/с Ю | 1 50 бат Ю | 1 50 в/с Ю | 4 | ||||||||
122 | Семенова Катерина | 04 | ПЛТ | 1 4x100 комб Д | 1 50 в/с Д | 1 4x100 в/с Д | 2 4x100 в/с зм 50 бат Д | 1 50 н/сп Д | 1 50 в/с Д | 2 50 н/сп Д 100 н/сп Д | 9 | |||||
123 | Верхотуров Юрій | 03 | РВН | 1 400 к/п Ю | 1 400 к/п Ю | 1 200 к/п Ю | 1 1500 в/с Ю | 1 200 к/п Ю | 1 1500 в/с Ю | 6 | ||||||
124 | Тамбовцев Богдан | 03 | ХРК | 1 200 бат Ю | 1 4x100 комб Ю | 1 4x100 комб зм | 1 200 бат Ю | 4 | ||||||||
125 | Дяченко Олена | 05 | ПЛТ | 1 4x100 комб Д | 1 4x100 в/с Д | 1 4x100 комб зм | 1 100 в/с Д | 1 200 в/с Д | 5 | |||||||
126 | Суліма Катерина | 04 | ПЛТ | 1 4x100 комб Д | 1 4x100 в/с Д | 1 200 бат Д | 3 | |||||||||
127 | Махно Дарія | 04 | КРД | 1 50 бр Д | 1 50 бр Д | 1 100 бр Д | 3 | |||||||||
128 | Юріцина Марія | 03 | Одеська | 1 400 к/п Д | 1 200 бат Д | 2 | ||||||||||
128 | Юзва Максим | 03 | ВЛН | 1 1500 в/с Ю | 1 1500 в/с Ю | 2 | ||||||||||
130 | Бондар Артем | 02 | Рівненська | 1 100 в/с Ю | 1 | |||||||||||
130 | Савенок Єлізавета | 05 | КИЇ | 1 4x100 в/с Д | 1 | |||||||||||
130 | Шпак Андрій | 04 | ВЛН | 1 4x100 комб Ю | 1 | |||||||||||
130 | Олешко Олексій | 02 | Миколаївська | 1 50 бр Ю | 1 | |||||||||||
134 | Кирик Ніна | 04 | РВН | 2 400 к/п Д 800 в/с Д | 2 400 в/с Д 200 к/п Д | 1 400 к/п Д | 1 800 в/с Д | 2 400 в/с Д 200 к/п Д | 8 | |||||||
135 | Хмелевська Надія | 02 | Полтавська | 2 50 бр Д 100 бр Д | 1 200 бр Д | 3 | ||||||||||
136 | Мельниченко Олександр | 03 | РВН | 2 200 к/п Ю 4x100 комб зм | 1 100 н/сп Ю | 1 200 н/сп Ю | 2 50 н/сп Ю 200 к/п Ю | 1 100 н/сп Ю | 1 200 н/сп Ю | 8 | ||||||
137 | Гончарук Данііл | 03 | Київ | 2 50 бр Ю 100 бр Ю | 1 50 бр Ю | 1 100 бр Ю | 4 | |||||||||
138 | Столяренко Анастасія | 04 | ДПР (2 к) | 2 4x100 комб Д 4x100 в/с Д | 1 4x100 в/с зм | 1 100 бат Д | 4 | |||||||||
139 | Фоков Єгор | 03 | ДПР (2 к) | 2 4x100 комб Ю 4x100 в/с Ю | 1 4x100 в/с зм | 3 | ||||||||||
140 | Кашталян Людмила | 04 | РВН | 2 200 в/с Д 4x100 комб зм | 1 400 в/с Д | 1 200 в/с Д | 1 400 в/с Д | 5 | ||||||||
141 | Захарченко Денис | 04 | ОДС | 2 100 бат Ю 4x100 в/с зм | 1 4x100 в/с Ю | 1 100 бат Ю | 4 | |||||||||
142 | Рафаловська Оляна | 04 | ЖТМ | 1 50 бр Д | 1 100 бр Д | 2 200 бр Д 50 бр Д | 1 100 бр Д | 1 200 бр Д | 6 | |||||||
143 | Бойченко Валерія | 02 | Миколаївська | 1 100 в/с Д | 1 50 в/с Д | 1 200 в/с Д | 3 | |||||||||
144 | Володін Олександр | 01 | Дніпропетровська | 1 200 бат Ю | 1 100 бат Ю | 2 | ||||||||||
145 | Балачіна Дарина | 04 | К.О | 1 200 к/п Д | 1 400 к/п Д | 1 200 к/п Д | 1 400 к/п Д | 1 200 н/сп Д | 1 50 бат Д | 6 | ||||||
146 | Станіславенко Даніїл | 03 | МКЛ | 1 50 бат Ю | 1 100 в/с Ю | 1 4x100 комб Ю | 2 50 в/с Ю 4x100 комб зм | 3 4x100 в/с Ю 4x100 в/с зм 50 бат Ю | 8 | |||||||
147 | Корж Дмитрій | 04 | Київ | 1 1500 в/с Ю | 1 400 к/п Ю | 1 1500 в/с Ю | 1 400 в/с Ю | 4 | ||||||||
148 | Соніч Євгенія | 04 | ЗПР | 1 200 бат Д | 1 100 бат Д | 1 200 бат Д | 1 100 бат Д | 4 | ||||||||
149 | Шаєнко Владислава | 03 | Дніпропетровська | 1 200 н/сп Д | 1 100 н/сп Д | 2 | ||||||||||
150 | Тоненька Ірина | 04 | ХМЛ | 1 100 н/сп Д | 2 50 в/с Д 200 н/сп Д | 3 50 н/сп Д 100 н/сп Д 4x100 комб зм | 1 200 н/сп Д | 7 | ||||||||
151 | Борейчук Аліна | 05 | ДПР (2 к) | 1 4x100 в/с Д | 1 800 в/с Д | 1 200 в/с Д | 1 800 в/с Д | 1 400 в/с Д | 5 | |||||||
152 | Малоок Іванна | 06 | ДПР (2 к) | 1 4x100 комб Д | 1 50 бр Д | 1 200 бр Д | 2 200 бр Д 50 бр Д | 5 | ||||||||
153 | Краля Павло | 04 | РВН | 1 400 в/с Ю | 1 1500 в/с Ю | 1 400 в/с Ю | 3 | |||||||||
154 | Балашов Вячеслав | 01 | Харківська | 1 50 в/с Ю | 1 | |||||||||||
154 | Ференчук Олександр | 03 | РВН | 1 4x100 комб зм | 1 | |||||||||||
156 | Карпова Уляна | 04 | КИЇ (2 к) | 3 4x100 комб Д 4x100 в/с Д 4x100 в/с зм | 3 | |||||||||||
157 | Некрасова Валерія | 05 | КИЇ (2 к) | 2 4x100 комб Д 4x100 в/с Д | 1 200 бат Д | 1 200 бат Д | 4 | |||||||||
158 | Ушаков Дмитро | 04 | ХРК | 2 4x100 комб Ю 4x100 в/с Ю | 1 200 в/с Ю | 3 | ||||||||||
159 | Спичка Олена | 05 | КИЇ (2 к) | 2 4x100 комб Д 4x100 в/с Д | 2 | |||||||||||
160 | Ступак Артем | 04 | КИЇ (2 к) | 1 4x100 в/с зм | 2 4x100 комб Ю 4x100 в/с Ю | 1 50 бат Ю | 4 | |||||||||
161 | Леньов Антоніо | 03 | КИЇ (2 к) | 1 4x100 в/с зм | 2 4x100 комб Ю 4x100 в/с Ю | 3 | ||||||||||
162 | Власов Олександр | 04 | ХРК | 1 4x100 комб Ю | 1 100 бр Ю | 1 200 бр Ю | 3 200 бр Ю 50 бр Ю 100 бр Ю | 6 | ||||||||
163 | Сокирка Богдан | 04 | К.О | 1 4x100 комб зм | 1 50 бат Ю | 1 100 бат Ю | 1 400 к/п Ю | 4 | ||||||||
164 | Шарапін Платон | 04 | КИЇ (2 к) | 1 200 к/п Ю | 1 4x100 в/с Ю | 1 200 к/п Ю | 3 | |||||||||
165 | Клименко Єлізавета | 03 | Київ | 1 200 бат Д | 1 100 бат Д | 1 400 к/п Д | 3 | |||||||||
166 | Постолов Богдан | 04 | Дніпропетровська | 1 400 в/с Ю | 1 400 к/п Ю | 1 400 в/с Ю | 3 | |||||||||
167 | Лук'яненко Поліна | 03 | Київська | 1 100 бат Д | 1 200 бат Д | 2 | ||||||||||
167 | Андреєва Катерина | 03 | Донецька | 1 50 бр Д | 1 100 бр Д | 2 | ||||||||||
167 | Козельський Олександр | 02 | Дніпропетровська | 1 50 бр Ю | 1 100 бр Ю | 2 | ||||||||||
170 | Губійчук Анастасія | 04 | РВН | 1 200 н/сп Д | 2 200 н/сп Д 200 к/п Д | 1 400 к/п Д | 1 200 к/п Д | 5 | ||||||||
171 | Роман Марія | 06 | ХРК (2 к) | 1 200 бат Д | 2 200 бат Д 400 к/п Д | 2 4x100 комб Д 200 к/п Д | 1 4x100 в/с Д | 6 | ||||||||
172 | Плосконос Нікіта | 02 | Дніпропетровська | 1 200 в/с Ю | 1 | |||||||||||
172 | Власов Михайло | 04 | ХРК | 1 4x100 в/с Ю | 1 | |||||||||||
172 | Мороховська Анастасія | 02 | Київ | 1 100 н/сп Д | 1 | |||||||||||
172 | Карасійчук Антон | 01 | Волинська | 1 50 в/с Ю | 1 | |||||||||||
176 | Федяй Артем | 03 | КИЇ (2 к) | 3 200 н/сп Ю 4x100 комб Ю 4x100 в/с Ю | 1 200 н/сп Ю | 4 | ||||||||||
177 | Унукович Арина | 04 | ДОН | 1 4x100 комб Д | 1 200 бат Д | 1 4x100 в/с Д | 1 200 к/п Д | 3 200 бат Д 400 к/п Д 800 в/с Д | 7 | |||||||
178 | Болотов Ілля | 02 | Київська | 1 100 бр Ю | 1 200 бр Ю | 2 | ||||||||||
179 | Прончакова Софія | 04 | ДОН | 1 4x100 комб Д | 2 4x100 в/с Д 4x100 в/с зм | 1 100 н/сп Д | 1 200 к/п Д | 5 | ||||||||
180 | Криворучко Олександра | 05 | ЖТМ | 1 200 бр Д | 2 200 бр Д 100 бр Д | 2 50 бр Д 100 бр Д | 5 | |||||||||
181 | Рибалко Наталія | 05 | ДОН | 1 4x100 комб Д | 2 4x100 в/с Д 4x100 в/с зм | 3 | ||||||||||
182 | Андрусенко Таїсія | 06 | ХРК | 1 4x100 комб зм | 1 200 бр Д | 1 100 бр Д | 2 200 бр Д 50 бр Д | 5 | ||||||||
183 | Мазур Олександр | 04 | Київ | 1 200 бат Ю | 1 400 к/п Ю | 1 200 бат Ю | 3 | |||||||||
184 | Багров Дмитро | 04 | ЖТМ | 1 200 бр Ю | 2 200 бр Ю 50 бр Ю | 1 50 бр Ю | 4 | |||||||||
185 | Кочу Антон | 05 | Дніпропетровська | 1 50 н/сп Ю | 1 200 бат Ю | 1 50 н/сп Ю | 3 | |||||||||
186 | Дорошенко Антон | 03 | КИЇ (2 к) | 1 4x100 комб Ю | 1 200 бр Ю | 2 | ||||||||||
186 | Сізонов Іван | 03 | ЗПР | 1 100 бат Ю | 1 200 бат Ю | 2 | ||||||||||
188 | Бондаренко Марія | 03 | Київ | 1 800 в/с Д | 1 | |||||||||||
188 | Стахір Олексій | 02 | Волинська | 1 50 н/сп Ю | 1 | |||||||||||
188 | Романов Єгор | 02 | Харківська | 1 400 в/с Ю | 1 | |||||||||||
188 | Кузько Володимир | 02 | Київська | 1 100 бат Ю | 1 | |||||||||||
188 | Лактін Владислав | 01 | Запорізька | 1 100 в/с Ю | 1 | |||||||||||
188 | Перепелятник Мирослава | 06 | ДОН | 1 4x100 комб Д | 1 | |||||||||||
188 | Варданян Владислав | 01 | Дніпропетровська | 1 200 к/п Ю | 1 | |||||||||||
195 | Данилишин Софія | 05 | ЛЬВ | 3 200 в/с Д 4x100 в/с Д 100 в/с Д | 1 4x100 комб зм | 1 4x100 в/с зм | 5 | |||||||||
196 | Пінчук Олександр | 05 | ВЛН | 2 50 н/сп Ю 4x100 в/с Ю | 1 100 н/сп Ю | 1 100 н/сп Ю | 4 | |||||||||
197 | Суліма Юрій | 04 | ПЛТ | 2 4x100 в/с зм 4x100 комб зм | 1 200 н/сп Ю | 1 100 н/сп Ю | 4 | |||||||||
198 | Тютюнник Софія | 05 | ДПР (2 к) | 1 200 к/п Д | 1 400 к/п Д | 1 200 к/п Д | 1 400 к/п Д | 4 | ||||||||
199 | Римаренко Данило | 04 | К.О | 1 1500 в/с Ю | 1 400 в/с Ю | 1 1500 в/с Ю | 3 | |||||||||
199 | Явір Юлія | 04 | ЛЬВ | 1 100 бр Д | 1 4x100 комб зм | 1 100 бр Д | 3 | |||||||||
201 | Іванов Андрій | 04 | МКЛ | 1 4x100 комб Ю | 2 200 бр Ю 100 бр Ю | 1 4x100 в/с Ю | 4 | |||||||||
202 | Караніколова Катерина | 06 | ОДС | 1 4x100 комб Д | 2 100 бат Д 4x100 в/с Д | 3 | ||||||||||
203 | Ситько Уляна | 04 | ЛЬВ | 1 4x100 в/с Д | 1 4x100 в/с зм | 1 800 в/с Д | 3 | |||||||||
204 | Каширіна Катерина | 06 | ОДС | 1 4x100 комб Д | 1 4x100 в/с Д | 1 200 бр Д | 3 | |||||||||
205 | Баранюк Владислав | 04 | МКЛ | 1 4x100 комб Ю | 1 4x100 комб зм | 3 4x100 в/с Ю 4x100 в/с зм 50 бат Ю | 5 | |||||||||
206 | Мельничук Максим | 03 | ВІН | 1 100 бр Ю | 1 100 бр Ю | 2 | ||||||||||
206 | Полишвайко Данило | 03 | МКЛ | 1 4x100 комб Ю | 1 4x100 в/с Ю | 2 | ||||||||||
208 | Ярошенко Микита | 03 | ПЛТ | 1 4x100 в/с зм | 1 | |||||||||||
208 | Корчинський Кирило | 02 | Дніпропетровська | 1 200 н/сп Ю | 1 | |||||||||||
208 | Сєрков Данило | 04 | ВЛН | 1 4x100 в/с Ю | 1 | |||||||||||
208 | Слівчук Діана | 04 | ЛЬВ | 1 4x100 в/с Д | 1 | |||||||||||
208 | Терещук Даніїл | 02 | Донецька | 1 400 к/п Ю | 1 | |||||||||||
208 | Селезньов Назар | 02 | Дніпропетровська | 1 100 в/с Ю | 1 | |||||||||||
208 | Шаталова Анастасія | 03 | Одеська | 1 100 в/с Д | 1 | |||||||||||
208 | Сидоренко Максим | 03 | ПЛТ | 1 4x100 комб зм | 1 | |||||||||||
208 | Гергель Олександр | 02 | Дніпропетровська | 1 200 бат Ю | 1 | |||||||||||
208 | Логвинов Данііл | 04 | ХРК | 1 200 бат Ю | 1 | |||||||||||
208 | Заверталюк Єгор | 02 | Київ | 1 50 в/с Ю | 1 | |||||||||||
219 | Журавльов Дмитро | 03 | ДОН | 3 4x100 комб Ю 4x100 в/с Ю 4x100 в/с зм | 3 | |||||||||||
220 | Шудренко Іван | 04 | ХРК (2 к) | 2 200 бр Ю 100 бр Ю | 1 200 бр Ю | 3 | ||||||||||
220 | Жеребецький Юліан | 04 | ЛЬВ | 2 200 к/п Ю 4x100 комб зм | 1 200 бр Ю | 3 | ||||||||||
222 | Євдокімов Олексій | 04 | ДОН | 2 4x100 комб Ю 4x100 в/с Ю | 2 | |||||||||||
222 | Казначеєв Дмитро | 03 | ДОН | 2 4x100 комб Ю 4x100 в/с Ю | 2 | |||||||||||
224 | Данилейко Анастасія | 05 | ІФР | 1 200 в/с Д | 1 100 в/с Д | 1 50 в/с Д | 3 | |||||||||
225 | Буренко Валерія | 04 | К.О (2 к) | 1 200 бат Д | 1 4x100 комб Д | 2 | ||||||||||
226 | Мартишко Анастасія | 04 | МКЛ | 1 4x100 комб Д | 3 200 бр Д 4x100 в/с Д 4x100 комб зм | 1 4x100 в/с зм | 5 | |||||||||
227 | Разсуковська Христина | 04 | МКЛ | 1 4x100 комб Д | 2 4x100 в/с Д 4x100 комб зм | 3 | ||||||||||
228 | Юсько Єлизавета | 05 | МКЛ | 1 4x100 комб Д | 1 4x100 в/с Д | 1 4x100 в/с зм | 3 | |||||||||
228 | Василенко Дарья | 05 | СУМ | 1 200 н/сп Д | 1 4x100 в/с зм | 1 200 н/сп Д | 3 | |||||||||
230 | Поваляєв Тимур | 04 | ЗПР | 1 50 бр Ю | 1 50 бр Ю | 2 | ||||||||||
230 | Богомолова Єлизавета | 04 | МКЛ | 1 4x100 комб Д | 1 4x100 в/с Д | 2 | ||||||||||
232 | Кожемяка Ірина | 05 | К.О (2 к) | 2 4x100 комб Д 100 н/сп Д | 1 200 н/сп Д | 1 50 н/сп Д | 4 | |||||||||
233 | Любимов Кирилл | 05 | Казахстан | 1 50 н/сп Ю | 1 | |||||||||||
233 | Галайчук Іван | 05 | Київ | 1 400 в/с Ю | 1 | |||||||||||
233 | Бубон Георгій | 03 | ЖТМ | 1 50 в/с Ю | 1 | |||||||||||
233 | Льотковський Максим | 04 | ТРН | 1 4x100 комб Ю | 1 | |||||||||||
233 | Боднар Остап | 03 | ЛЬВ | 1 4x100 в/с зм | 1 | |||||||||||
233 | Савелюк Ярослав | 05 | ХМЛ | 1 4x100 комб зм | 1 | |||||||||||
233 | Хаджинов Олександр | 05 | ДОН | 1 400 к/п Ю | 1 | |||||||||||
233 | Дудар Тамара | 04 | ХМЛ | 1 4x100 комб зм | 1 | |||||||||||
233 | Котелянець Ольга | 05 | КИЇ | 1 400 в/с Д | 1 | |||||||||||
233 | Тишковець Станіслав | 04 | ТРН | 1 4x100 комб Ю | 1 | |||||||||||
233 | Іванов Родіон | 04 | ОДС | 1 4x100 в/с Ю | 1 | |||||||||||
233 | Лук'яненко Іванна | 05 | К.О (2 к) | 1 4x100 комб Д | 1 | |||||||||||
233 | Усов Марат | 05 | Київ | 1 200 к/п Ю | 1 | |||||||||||
233 | Кучеренко Олександр | 03 | ТРН | 1 4x100 комб Ю | 1 | |||||||||||
233 | Лазаренко Олександр | 03 | ОДС | 1 4x100 в/с Ю | 1 | |||||||||||
233 | Батаєва Даріна | 05 | К.О (2 к) | 1 4x100 комб Д | 1 | |||||||||||
249 | Дрижов Данііл | 04 | СУМ | 2 4x100 комб Ю 4x100 в/с зм | 2 | |||||||||||
249 | Лєбусов Григорій | 03 | СУМ | 2 4x100 комб Ю 100 бр Ю | 2 | |||||||||||
249 | Іванов Іван | 05 | СУМ | 2 4x100 комб Ю 4x100 в/с зм | 2 | |||||||||||
252 | Косенко Софія | 06 | ХРК (2 к) | 1 4x100 комб Д | 2 4x100 в/с Д 4x100 комб зм | 3 | ||||||||||
252 | Сєростанов Єгор | 03 | ХРК (2 к) | 1 4x100 в/с Ю | 2 4x100 комб Ю 4x100 комб зм | 3 | ||||||||||
252 | Кульпіна Марія | 04 | ХРК (2 к) | 1 4x100 комб Д | 2 4x100 в/с Д 4x100 комб зм | 3 | ||||||||||
252 | Засядько Нікіта | 05 | ХРК (2 к) | 1 4x100 в/с Ю | 2 4x100 комб Ю 4x100 комб зм | 3 | ||||||||||
256 | Кондрусик Олександр | 04 | ХРК (2 к) | 1 4x100 в/с Ю | 1 4x100 комб Ю | 2 | ||||||||||
256 | Денисенко Олеся | 06 | ХРК (2 к) | 1 4x100 комб Д | 1 4x100 в/с Д | 2 | ||||||||||
256 | Бориславський Іван | 04 | К.О (2 к) | 1 200 н/сп Ю | 1 100 н/сп Ю | 2 | ||||||||||
259 | Зевіна Олександра | 06 | КИЇ (2 к) | 1 400 в/с Д | 1 | |||||||||||
259 | Лебедєва Анна | 04 | РВН (2 к) | 1 100 бр Д | 1 | |||||||||||
259 | Кириленко Богдан | 03 | ХМЛ | 1 200 к/п Ю | 1 | |||||||||||
259 | Антонюк Данііл | 02 | Харківська | 1 400 к/п Ю | 1 | |||||||||||
259 | Толмачов Вадим | 03 | КРД | 1 1500 в/с Ю | 1 | |||||||||||
259 | Голда Анастасія | 05 | СУМ | 1 4x100 в/с зм | 1 | |||||||||||
259 | Рудман Борис | 05 | ХРК (2 к) | 1 4x100 в/с Ю | 1 | |||||||||||
259 | Король Роман | 03 | КИЇ (2 к) | 1 400 к/п Ю | 1 | |||||||||||
259 | Білий Ілля | 04 | СУМ | 1 4x100 комб Ю | 1 | |||||||||||
268 | Лутицький Єгор | 04 | КИЇ (2 к) | 1 1500 в/с Ю | 1 | |||||||||||
268 | Шамян Артем | 02 | Миколаївська | 1 400 к/п Ю | 1 | |||||||||||
268 | Скопик Гліб | 03 | Київ | 1 200 в/с Ю | 1 | |||||||||||
268 | Гуляков Денис | 03 | ЗПР (2 к) | 1 50 бр Ю | 1 | |||||||||||
268 | Проценко Максим | 05 | ХРК (2 к) | 1 4x100 комб Ю | 1 | |||||||||||
268 | Мазницька Дарина | 05 | РВН | 1 200 н/сп Д | 1 | |||||||||||
268 | Тулупов Володимир | 04 | ЗПР | 1 400 в/с Ю | 1 | |||||||||||
268 | Корсун Дмитро | 05 | ХРК | 1 200 н/сп Ю | 1 |