Зимовий Чемпіонат України з плавання серед юнаків
 
6 - 8 лютого 2020 р.
м. Харків
МК ДЮСШ им. Клочковой
25 м
 

ЗАЯВОЧНИЙ ПРОТОКОЛ

50 м вільний стиль - дівчата
Рекорди
Рекорд України0:24.36Дар‘я Степанюк10.12.2009Чемпіонат Європи

Юніорський Рекорд України0:24.79Стандартний час

Юнацький Рекорд України0:24.79Надія Коба25.11.2010Чемпіонат Європи

Вище досягнення України0:25.99Надія Коба03.12.2009Першість України
Розрядимс27.00кмс28.00I30.50II34.00III38.00I юн44.00II юн50.00
 
1 ЧЕРНИЩУК Валерія Р
08кмс
м. Київ
27.48
2 ЄРМІШИНА Єлизавета К
07кмс
м. Київ
27.98
3 СУЛЕЙМАНОВА Роксолана
07кмс
Дніпропетровська
28.46
4 ФІЩЕНКО Дарья
07I
Донецька
29.01
5 СІМОЧКІНА Варвара
07I
Одеська
29.50
6 ДЯЧЕНКО Софія
07I
Запорізька (2 к)
29.63
7 САВЧЕНКО Аліса
07I
м. Київ
29.70
8 ЛАГУТА Рената
08I
Херсонська
29.95
9 ЗУБРИЧ Поліна Р
07кмс
Миколаївська
30.09
10 РЕПЕЦЬКА Діана
07I
Дніпропетровська
30.10
11 ЗАГОРОВСЬКА Анна
07кмс
Дніпропетровська
30.10
12 МАЛАХОВСЬКА Поліна
07II
Київська
30.19
13 МАЛАХОВА Олександра
07I
Дніпропетровська
30.26
14 КОРКІШКО Дарія
07I
Миколаївська
30.28
15 ГУБЧЕНКО Олександра
09II
Запорізька (2 к)
30.35
16 ГАСКЕВИЧ Зоя
07I
Київ (2 к)
30.39
17 ПЛЕСКАЧ Юлія
07I
Рівненська
30.42
18 БАБЬЯК Дарья
07I
Полтавська
30.43
19 МАЛАЦАЙ Маргарита
07I
Київ (2 к)
30.49
20 МАМЕДОВА Діана
07I
Дніпропетровська (2 к)
30.57
21 АНДРЕЙЧЕНКО Олена
07I
Кіровоградська
30.59
22 МИХАЛЕВИЧ Анастасія
09II
Дніпропетровська
30.70
23 ШИШОВА Анастасія
07I
Харківська
30.70
24 ВОРОБЙОВА Поліна
08II
Одеська
30.74
25 ГОЛОВКО Владислава
08I
Кіровоградська
30.75
26 КОЗАЧЕНКО Юлія
08II
Одеська
30.76
27 КОЗЛОВА Світлана
07II
Харківська
30.93
28 ТІЩЕНКО Крістіна
08I
Дніпропетровська
30.95
29 БАЙДАЛІНОВА Софія
07I
Харківська
30.95
30 ПОЛЯШЕНКО Маргарита
08I
Харківська (o)
31.00
31 ОГОРОДОВА Вікторія
07II
Чернівецька
31.00
32 ОГОРОДНІК Уляна
07II
Київ (2 к)
31.07
33 ХРУНИК Ангеліна
07II
Тернопільська
31.20
34 АЛЯБЄЄВА Іванна-Софія
07I
Дніпропетровська (2 к)
31.21
35 ЧЕРЕМИСІНА Анна
08II
Дніпропетровська (2 к)
31.23
36 БРАІЛОВСЬКА Поліна
07I
Дніпропетровська (2 к)
31.30
37 ГОНЧАРЕНКО Вікторія
08II
Одеська
31.33
38 ПАДАЛКА Софія
07II
Кіровоградська
31.36
39 НЕТРЕБКО Марія Р
07I
Запорізька
31.51
40 ЧУХНО Катерина
08II
Харківська (2 к)
31.52
41 КАЙДАНА Анна
07II
Дніпропетровська (2 к)
31.53
42 СТЕПАНЮК Валентина
08II
Тернопільська
31.58
43 САГАН Катерина
07II
Волинська (o)
31.60
44 СИЛЮКОВА Дарина
07II
Полтавська
31.60
45 ШПОНТАК Анастасія
08II
Закарпатська
31.63
46 КОВАЛЬОВА Анна
07II
Полтавська
31.74
47 МАРЧУК Марьяна
08II
Волинська
31.78
48 МАСЛОВА Крістіна
08
Київська
31.80
49 РЯБОВА Єсєнія
08I
Запорізька
31.82
50 ДЖУРА Софія
08II
Київ (2 к)
31.83
51 ЩУР Тіна
07II
Рівненська
31.90
52 РИХЛІНСЬКА Анастасія
07II
Вінницька
31.90
53 ЯНОЧКО Марія
07I
Закарпатська
31.93
54 ДРАНИЦЬКА Вікторія
08II
Волинська
31.95
55 АФАНАСЬЄВА Тетяна Р
08кмс
Дніпропетровська
32.04
56 ТИМЧИШИН Наталія
08II
Івано-Франківська
32.04
57 ВИННИК Маргарита
07II
Житомирська
32.04
58 ШЕВЧЕНКО Марія
07II
Кіровоградська
32.05
59 РОСУЛ Маріана
08II
Закарпатська
32.17
60 ВЕРЕЩАК Марія
07II
Кіровоградська
32.20
61 ТИМОШЕНКОВА Мартіна
08II
Рівненська (2 к.)
32.22
62 ШИРІКОВА Марія
07II
Рівненська (2 к.)
32.27
63 КОНОНЧУК Ліза
08II
Рівненська (2 к.)
32.33
64 КАЗАНЦЕВА Катерина
08II
Кіровоградська
32.40
65 КИРИЛЮК Марія
08II
Закарпатська
32.44
66 ТИТАРЕНКО Ольга
07II
Сумська
32.48
67 СЄРІК Ірина
07
Київська
32.49
68 ТКАЧЕНКО Анна
08II
Вінницька
32.53
69 МАЛЄЄВА Альбіна
07II
Львівська
32.64
70 УЛАНОВА Марія
07II
Одеська
32.91
71 ПРИЛУЦЬКА Мілена
07II
Харківська (2 к)
32.95
72 ІСАР Тетяна
07II
Чернівецька
33.00
73 КОПИЛЬЦІВ Анна
07II
Івано-Франківська
33.03
74 ЯКОВЕНКО Єва
08II
Одеська (2 к.)
33.11
75 РЕКЕДА Рада
08II
Одеська (2 к.)
33.13
76 ШУГАЙОВА Вікторія
07II
Сумська
33.14
77 АНОСОВА Віра
07II
м. Київ
33.16
78 ВЕРЕМЧУК Марія
07II
Волинська
33.31
79 МУНДУЛОВА Аліна
07II
Донецька
33.60
80 СИНЬКО Валерія
08II
Кіровоградська
33.65
81 МІЕЖЕТІТЕ Єлєна
08
Київська (2 к)
33.66
82 ПІЛІШЕНКО Марія
07I
Запорізька (2 к)
33.96
83 КАЛІНІЧЕНКО Діана
07III
Київська
34.33
84 ПЛАСТУН Дарья
07II
Закарпатська
35.32
85 БАРИЛКО Єлизавета
07II
Чернівецька
35.52
86 БАБІЄЧКО Дарья
08II
Львівська
N/T
87 НАУМКО Вероніка
07II
Сумська
N/T
88 ЛУЦЕНКО Олександра
07I
Запорізька
N/T
89 ЦИКЛАУРІ Поліна
07I
Тернопільська
N/T
90 ЩЕРБИНА Ксенія
08I
Запорізька (2 к)
N/T
91 РИБКІНА Олександра
07II
Вінницька
N/T
92 ЯВОРІВСЬКА Яна
07II
Тернопільська
N/T
93 СТУКОВА Євгенія
08II
Вінницька
N/T
94 ЛІЩИНСЬКА Іванна
07II
Житомирська
N/T
95 ФАНДЄЄВА Анна
07II
Київська
N/T
96 ЛЕЩЕНКО Дарья
01кмс
Харківська
N/Tп/к