Зимовий Чемпіонат України з плавання серед юнаків
 
6 - 8 лютого 2020 р.
м. Харків
МК ДЮСШ им. Клочковой
25 м
 

СТАРТОВИЙ ПРОТОКОЛ

100 м вільний стиль - дівчата
Рекорди
Рекорд України0:53.55Дар'я Степанюк12.12.2009Чемпіонат Європи

Юніорський Рекорд України0:55.48Стандартний час

Юнацький Рекорд України0:55.48Маргарита Смірнова08.11.2015Міжнародні змагання

Вище досягнення України0:56.85Ганна Дзеркаль04.04.2002Чемпіонат світу
Розрядимс58.50кмс1:01.50I1:06.00II1:14.00III1:24.00I юн1:36.00II юн1:48.00
 
Заплив 1
(Старт: 10:06:56:20)
1







2 БАЙДАЛІНОВА Софія
07
Харківська
1:07.27
II

1

3 ЩЕРБИНА Ксенія
08
Запорізька (2 к)
1:07.67
II

3
+0.40
4 ТИТАРЕНКО Ольга
07
Сумська
1:07.37
II

2
+0.10
5







6








Заплив 2
1 ЛЕБЕДЬ Вікторія
07
Волинська
1:09.00
II

2
+9.47
2 БАРИЛКО Єлизавета
07
Чернівецька
1:16.20
III

4
+16.67
3 РАЄВА Тетяна
07
Сумська
1:11.97
II

3
+12.44
4 ІСАР Тетяна
07
Чернівецька
1:16.91
III

5
+17.38
5 ЛЕЩЕНКО Дарья
01
Харківська (o)
59.53
кмс

1

6








Заплив 3
(Старт: 10:12:29:51)
1 КАЗАНЦЕВА Катерина
08
Кіровоградська
1:09.77
II

1

2 ФЕДОРОВА Олександра
07
Одеська
1:15.90
III

5
+6.13
3 ТКАЧЕНКО Анна
08
Вінницька
1:12.71
II

2
+2.94
4 КОПИЛЬЦІВ Анна
07
Івано-Франківська
1:15.08
III

3
+5.31
5 КАЛІНІЧЕНКО Діана
07
Київська
1:16.69
III

6
+6.92
6 КОНОНЧУК Ліза
08
Рівненська (2 к.)
1:15.36
III

4
+5.59

Заплив 4
(Старт: 10:14:15:54)
1 БОНДАРЕНКО Анна
07
Київ (o)
1:12.94
II

4
+5.60
2 ЯКОВЕНКО Єва
08
Одеська (2 к.)
1:14.19
III

6
+6.85
3 РОСУЛ Маріана
08
Закарпатська
1:09.87
II

2
+2.53
4 КОБЗЄВА Олена
07
Рівненська
1:07.34
II

1

5 ВЕРЕЩАК Марія
07
Кіровоградська
1:11.48
II

3
+4.14
6 МІЕЖЕТІТЕ Єлєна
08
Київська (2 к)
1:13.02
II

5
+5.68

Заплив 5
(Старт: 10:15:59:65)
1 ШЕВЧЕНКО Марія
07
Кіровоградська
1:10.94
II

4
+1.55
2 РЕКЕДА Рада
08
Одеська (2 к.)
1:11.47
II

5
+2.08
3 ВИННИК Маргарита
07
Житомирська
1:09.83
II

2
+0.44
4 ГОНЧАРЕНКО Вікторія
08
Одеська
1:09.39
II

1

5 РИХЛІНСЬКА Анастасія
07
Вінницька
1:10.52
II

3
+1.13
6 САГАН Катерина
07
Волинська (o)
1:12.09
II

6
+2.70

Заплив 6
(Старт: 10:17:47:83)
1 МАМЕДОВА Діана
07
Дніпропетровська (2 к)
1:10.94
II

3
+3.25
2 ГУБЧЕНКО Олександра
09
Запорізька (2 к)
1:07.69
II

1

3 ПАДАЛКА Софія
07
Кіровоградська
1:12.59
II

6
+4.90
4 МАСЛОВА Крістіна
08
Київська
1:10.75
II

2
+3.06
5 СТЕПАНЮК Валентина
08
Тернопільська
1:11.38
II

4
+3.69
6 МАЛЄЄВА Альбіна
07
Львівська
1:11.91
II

5
+4.22

Заплив 7
(Старт: 10:19:28:65)
1 РАДЧУК Софія
07
Рівненська
1:09.05
II

2
+1.98
2 АФАНАСЬЄВА Тетяна
08
Дніпропетровська
1:07.07
II

1

3 ПРИЛУЦЬКА Мілена
07
Харківська (2 к)
1:10.04
II

4
+2.97
4 СИЛЮКОВА Дарина
07
Полтавська
1:10.55
II

5
+3.48
5 КИРИЛЮК Марія
08
Закарпатська
1:09.73
II

3
+2.66
6 ЛЯШЕНКО Дарья
08
Полтавська
1:11.05
II

6
+3.98

Заплив 8
(Старт: 10:21:13:61)
1 ЩУР Тіна
07
Рівненська
1:08.53
II

2
+0.26
2 ДРАНИЦЬКА Вікторія
08
Волинська
1:08.27
II

1

3 КОЗАЧЕНКО Юлія
08
Одеська
1:10.67
II

5
+2.40
4 ШИРІКОВА Марія
07
Рівненська (2 к.)
1:09.81
II

3
+1.54
5 ПАХУТ Оксана
07
Рівненська
1:09.89
II

4
+1.62
6 МАРЧУК Марьяна
08
Волинська
1:11.06
II

6
+2.79

Заплив 9
(Старт: 10:22:53:23)
1 ВОРОБЙОВА Поліна
08
Одеська
1:08.79
II

3
+2.11
2 КОЗЛОВА Світлана
07
Харківська
1:09.15
II

5
+2.47
3 ШПОНТАК Анастасія
08
Закарпатська
1:09.36
II

6
+2.68
4 МАРТІ Кіра
09
Запорізька
1:06.68
II

1

5 ЧУХНО Катерина
08
Харківська (2 к)
1:09.05
II

4
+2.37
6 ОГОРОДОВА Вікторія
07
Чернівецька
1:07.80
II

2
+1.12

Заплив 10
(Старт: 10:24:32:25)
1 ГАСКЕВИЧ Зоя
07
Київ (2 к)
1:08.71
II

6
+1.80
2 КОВАЛЬОВА Анна
07
Полтавська
1:08.69
II

4
+1.78
3 КОСЕНКО Марія
07
Харківська
1:08.69
II

4
+1.78
4 РЯБОВА Єсєнія
08
Запорізька
1:07.36
II

2
+0.45
5 ТІЩЕНКО Крістіна
08
Дніпропетровська
1:06.91
II

1

6 ДЖУРА Софія
08
Київ (2 к)
1:07.72
II

3
+0.81

Заплив 11
(Старт: 10:26:05:76)
1 ОГОРОДНІК Уляна
07
Київ (2 к)
1:08.06
II

4
+2.61
2 ПЛЕСКАЧ Юлія
07
Рівненська
1:05.45
I

1

3 ДЯЧЕНКО Софія
07
Запорізька (2 к)
1:08.11
II

5
+2.66
4 МИХАЛЕВИЧ Анастасія
09
Дніпропетровська
1:06.87
II

3
+1.42
5 АЛЯБЄЄВА Іванна-Софія
07
Дніпропетровська (2 к)
1:06.47
II

2
+1.02
6 ЧЕРЕМИСІНА Анна
08
Дніпропетровська (2 к)
1:09.26
II

6
+3.81

Заплив 12
(Старт: 10:27:43:24)
1 МАЛАХОВА Олександра
07
Дніпропетровська
1:06.59
II

4
+0.81
2 БАБЬЯК Дарья
07
Полтавська
1:07.36
II

5
+1.58
3 МАЛАХОВСЬКА Поліна
07
Київська
Д/К


6

4 АНДРІАНОВА Катерина
08
Харківська
1:06.34
II

2
+0.56
5 ШИШОВА Анастасія
07
Харківська
1:06.36
II

3
+0.58
6 КАЙДАНА Анна
07
Дніпропетровська (2 к)
1:05.78
I

1


Заплив 13
(Старт: 10:29:26:33)
1 ФІЩЕНКО Дарья
07
Донецька
1:05.62
I

5
+1.79
2 СІМОЧКІНА Варвара
07
Одеська
1:06.14
II

6
+2.31
3 УМАНСЬКА Єва
07
Дніпропетровська
1:04.24
I

2
+0.41
4 РИБАЛКО Ольга
07
м. Київ
1:04.64
I

3
+0.81
5 ПОНОМАРЕНКО Кіра
08
Запорізька
1:05.14
I

4
+1.31
6 РЕПЕЦЬКА Діана
07
Дніпропетровська
1:03.83
I

1


Заплив 14
(Старт: 10:32:40:87)
1 ХРУНИК Ангеліна
07
Тернопільська
1:05.97
I

6
+6.53
2 СУЛЕЙМАНОВА Роксолана
07
Дніпропетровська
1:04.23
I

3
+4.79
3 ЄРМІШИНА Єлизавета
07
м. Київ
59.44
кмс

1

4 ЧЕРНИЩУК Валерія
08
м. Київ
59.77
кмс

2
+0.33
5 ЛАГУТА Рената
08
Херсонська
1:05.44
I

4
+6.00
6 НЕТРЕБКО Марія
07
Запорізька
1:05.80
I

5
+6.36