Зимовий Чемпіонат України з плавання серед юнаків
 
6 - 8 лютого 2020 р.
м. Харків
МК ДЮСШ им. Клочковой
25 м
 

СТАРТОВИЙ ПРОТОКОЛ

100 м комплексне плавання - юнаки
Рекорди
Рекорд України0:53.38Олег Лісогор11.11.2005Чемпіонат Європи

Юніорський Рекорд України0:54.45Андрій Хлопцов21.11.2016Кубок України

Юнацький Рекорд України0:55.66Андрій Хлопцов02.11.2015Чемпіонат України

Вище досягнення України1:00.12Ілля Петрочук20.12.2017Міжнародні змагання
Розрядикмс1:02.00I1:07.00II1:15.00III1:25.00I юн1:35.00II юн1:47.00
 
Заплив 1
(Старт: 10:48:38:31)
1







2 МИНДЗАРУК Владислав
06
Тернопільська
1:15.75
III

4
+6.51
3 БАСАРА Михайло
06
Тернопільська
Д/К


2

4 ГУСАК Владислав
06
Тернопільська
1:09.24
II

1

5 ТАБАЧИНСЬКИЙ Віктор
06
Тернопільська
1:15.14
III

3
+5.90
6








Заплив 2
(Старт: 10:50:46:83)
1 ПЛАТОНОВ Євгеній
06
Рівненська
1:09.78
II

5
+1.51
2 ЩУКІН Артем
06
Одеська
1:09.04
II

3
+0.77
3 СТАНКУЛ Юрій
06
Одеська
1:08.27
II

1

4 ШЕРЕМЕТ Нікіта
07
Одеська
1:09.50
II

4
+1.23
5 ОВЕРЧУК Денис
06
Рівненська
1:08.55
II

2
+0.28
6 РАДЧЕНКО Ілля
07
Сумська
1:14.90
II

6
+6.63

Заплив 3
(Старт: 10:52:29:75)
1 ГРИЦЕЛЯК Маркіян
06
Львівська
1:11.24
II

4
+2.72
2 МЕЛЕШКО Ігор
08
Запорізька (2 к)
1:09.47
II

2
+0.95
3 КОТЕНКО Микола
07
Дніпропетровська
1:08.52
II

1

4 КОЗИРЕВ Леонід
06
Запорізька (2 к)
1:10.72
II

3
+2.20
5 ВОЛЬСЬКИЙ Святослав
06
Львівська
1:15.53
III

6
+7.01
6 ОСТРОВЕРОВ Максим
06
Одеська
1:12.21
II

5
+3.69

Заплив 4
(Старт: 10:54:29:43)
1 АНТОНЮК Олександр
07
Вінницька
1:16.91
III

4
+7.26
2 ВАСИЛЬКІВ Андрій
06
Івано-Франківська
1:19.45
III

5
+9.80
3 ГНИЛИЦЬКИЙ Костянтин
06
Луганська
1:13.55
II

2
+3.90
4 ЗЕЛІНСЬКИЙ Гліб
07
Рівненська (2 к.)
1:14.46
II

3
+4.81
5 ПОПОВИЧ Ростислав
07
Чернівецька
Д/К


6

6 БИРИЦЬКИЙ Гліб
06
Дніпропетровська
1:09.65
II

1


Заплив 5
(Старт: 10:56:49:40)
1 ШУМІЛОВ Гліб
07
Львівська
1:15.09
III

3
+1.67
2 ЮХИМЕНКО Іван
06
Кіровоградська
1:14.56
II

2
+1.14
3 БУРЛАКА Гліб
07
Київ (o)
1:13.42
II

1

4 ДОРЧИНЕЦЬ Андрій
08
Закарпатська
1:16.28
III

4
+2.86
5 РОМАНЧУК Ярослав
06
Житомирська
1:17.26
III

5
+3.84
6 КУЧЕРЕНКО Ярослав
07
Чернівецька
1:22.67
III

6
+9.25

Заплив 6
(Старт: 10:58:36:99)
1 ГРИШКО Костянтин
06
м. Київ
Д/К


5

2 ВІНОКУРОВ Володимир
06
Вінницька
1:09.42
II

1

3 ОЛЕВИЧ Богдан
06
Київська
1:14.83
II

6
+5.41
4 БЕРКОВ Максим
07
Одеська
1:11.54
II

2
+2.12
5 ЦУРКАН Артем
07
Київ (2 к)
1:14.48
II

4
+5.06
6 РОМАНЕНКО Євгеній
07
Кіровоградська
1:13.09
II

3
+3.67

Заплив 7
(Старт: 11:01:04:84)
1 КРІПАК Роман
06
Дніпропетровська
1:11.95
II

2
+5.02
2 САЙДАКОВ Єгор
07
Чернівецька
1:18.37
III

5
+11.44
3 ЛАРІН Єгор
06
Херсонська
1:13.58
II

3
+6.65
4 КІНДРАЧУК Владислав
06
Чернівецька
1:18.92
III

6
+11.99
5 ГРИСЬКОВ Станіслав
06
Миколаївська
1:14.75
II

4
+7.82
6 КРАСІН Михайло
06
Дніпропетровська
1:06.93
I

1


Заплив 8
(Старт: 11:03:03:56)
1 ДАНЧУК Максим
06
Київська
1:13.51
II

5
+1.63
2 ЦИПАН Давид
07
Рівненська (2 к.)
1:11.88
II

1

3 СМОЛЯР Вадим
06
м. Київ
1:12.04
II

2
+0.16
4 БЕЛЕНКО Артем
07
Донецька
1:12.51
II

3
+0.63
5 ЗАРУЦЬКИЙ Артем
06
Київ (2 к)
1:12.58
II

4
+0.70
6 СМОЛЬЯНІНОВ Микита
06
Миколаївська (o)
Д/К


6


Заплив 9
(Старт: 11:05:21:21)
1 КОНОВАЛОВ Владислав
06
Миколаївська
1:15.59
III

6
+4.99
2 ДЯДЕНКО Ілля
06
Кіровоградська
1:11.23
II

2
+0.63
3 ДЬОМА Артем
07
Одеська
1:13.30
II

4
+2.70
4 ЖУРАВЛЬОВ Вьячеслав
07
Миколаївська
1:10.60
II

1

5 СІКОРСЬКИЙ Назар
06
Волинська
1:11.45
II

3
+0.85
6 САРГУНС Давід
06
Київ (2 к)
Д/К


5


Заплив 10
(Старт: 11:07:19:30)
1 КРАВЧЕНКО Микита
07
Дніпропетровська (2 к)
1:09.78
II

3
+1.84
2 КОВАЛЬОВ Олександр
06
Миколаївська
1:07.94
II

1

3 ДОРОШЕНКО Олександр
07
Харківська (2 к)
1:11.08
II

4
+3.14
4 ЯРИГІН Артем
06
Київська
1:11.56
II

5
+3.62
5 МАРТИНОВ Віталій
08
Харківська (o)
1:11.99
II

6
+4.05
6 БОРОДЯНСЬКИЙ Михайло
06
Дніпропетровська (2 к)
1:09.36
II

2
+1.42

Заплив 11
(Старт: 11:09:03:82)
1 ПЕТРОВСЬКИЙ Андрій
06
м. Київ
Н/С




2 ПОЛЯК Сергій
07
Закарпатська
1:09.17
II

2
+2.00
3 ПИРОГОВ Данило
07
Дніпропетровська (2 к)
1:09.98
II

4
+2.81
4 ПРИМАК Дем'ян
06
Рівненська (2 к.)
1:07.17
II

1

5 ТКАЧЕНКО Данііл
07
м. Київ
1:09.26
II

3
+2.09
6 ДЬЯКОВ Михайло
06
Запорізька (2 к)
Д/К


5


Заплив 12
(Старт: 11:11:28:95)
1 КУЛИНИЧ Дмитро
06
Харківська (2 к)
1:09.89
II

5
+3.39
2 ЯРИНОВСЬКИЙ Дмитро
06
Харківська
1:08.25
II

3
+1.75
3 СИСОЄВ Андрій
06
Дніпропетровська
1:06.50
I

1

4 БОБРОВСКИЙ Даниил
06
Харківська
1:07.55
II

2
+1.05
5 МИКИТЕНКО Владислав
06
Полтавська
1:09.79
II

4
+3.29
6 ЛЯЛЬКА Олександр
06
Полтавська
Д/К


6


Заплив 13
(Старт: 11:14:13:91)
1 ГАВРИЛЕНКО Артем
06
Полтавська
Д/К


4

2 ГОЛЯМІНСЬКИХ Андрій
06
Закарпатська
1:04.83
I

1

3 ГОНЧАРЕНКО Олександр
06
м. Київ
1:04.92
I

2
+0.09
4 ГНАТЮК Даніїл
06
Донецька
1:06.57
I

3
+1.74
5 ЛЯШУК Ілля
06
Волинська
1:09.50
II

6
+4.67
6 ЧМИХАЛО Тимофій
06
Донецька
1:08.83
II

5
+4.00

Заплив 14
(Старт: 11:17:44:20)
1 НЕСТЕРОВСЬКИЙ Артем
06
Волинська
1:07.23
II

6
+4.51
2 РЕШЕТЦОВ Артем
06
Кіровоградська
1:04.19
I

2
+1.47
3 ТАРАСОВ Євгеній
06
Київська
1:04.48
I

3
+1.76
4 НЕЧИДЮК Максим
06
Рівненська
1:02.72
I

1

5 СУРОВІКІН Тимофій
06
Харківська
1:04.63
I

4
+1.91
6 ГОРБАНЬ Натаніель
06
Дніпропетровська
1:06.59
I

5
+3.87