Зимовий Чемпіонат України з плавання серед юнаків
 
6 - 8 лютого 2020 р.
м. Харків
МК ДЮСШ им. Клочковой
25 м
 

СТАРТОВИЙ ПРОТОКОЛ

200 м на спині - дівчата
Рекорди
Рекорд України1:59.35Дарина Зевіна26.08.2016Кубок світу

Юніорський Рекорд України2:02.25Стандартний час

Юнацький Рекорд України2:03.61Дарина Зевіна17.12.2010Чемпіонат світу

Вище досягнення України2:10.00Марина Колесникова08.11.2014Міжнародні змагання
Розрядимс2:20.00кмс2:29.00I2:40.00II2:58.00III3:22.00I юн3:49.00
 
Заплив 1
(Старт: 12:43:34:57)
1







2 ШИШОВА Анастасія
07
Харківська
2:37.24
I

1

3 ФЕДОРОВА Олександра
07
Одеська
Д/К


3

4 ЛЕВЧУК Юлія
08
Тернопільська
2:49.42
II

2
+12.18
5







6








Заплив 2
(Старт: 12:47:27:75)
1 КАЛЬЧЕНКО Дарья
08
Луганська
3:01.97
III

4
+14.97
2 СТУКОВА Євгенія
08
Вінницька
2:47.00
II

1

3 ЗАБИЙВОРОТА Каміла
07
Луганська
Д/К


3

4 БАБІЄЧКО Дарья
08
Львівська
3:06.37
III

5
+19.37
5 СЄРІК Ірина
07
Київська
2:57.15
II

2
+10.15
6








Заплив 3
(Старт: 12:51:21:27)
1 ГОСПОДАРЮК Вікторія
07
Чернівецька
3:00.24
III

6
+15.66
2 КОЗАЧЕНКО Юлія
08
Одеська
2:51.26
II

2
+6.68
3 МУНДУЛОВА Аліна
07
Донецька
2:44.58
II

1

4 ЯКОВЕНКО Єва
08
Одеська (2 к.)
Д/К


3

5 РИБКІНА Олександра
07
Вінницька
3:00.17
III

5
+15.59
6 ЛЕЩЕНКО Кіра
09
Луганська
2:57.36
II

4
+12.78

Заплив 4
(Старт: 12:55:33:47)
1 ЛЮТАК Надія
08
Івано-Франківська
2:51.66
II

4
+10.97
2 ТВАРДОВСЬКА Тетяна
07
Тернопільська
2:54.95
II

6
+14.26
3 БРАІЛОВСЬКА Поліна
07
Дніпропетровська (2 к)
2:40.69
II

1

4 СТАНІВА Яна
07
Івано-Франківська
2:52.28
II

5
+11.59
5 ШИРІКОВА Марія
07
Рівненська (2 к.)
2:47.53
II

2
+6.84
6 РОСУЛ Маріана
08
Закарпатська
2:50.83
II

3
+10.14

Заплив 5
(Старт: 12:59:35:23)
1 КОСЕНКО Марія
07
Харківська
Н/С




2 САГАЛАЄВА Варвара
07
Одеська (2 к.)
2:51.25
II

4
+5.36
3 ПАДАЛКА Софія
07
Кіровоградська
2:51.53
II

5
+5.64
4 МЕЛЬНИК Дарья
07
Одеська (2 к.)
2:46.55
II

2
+0.66
5 ГЕРЖАН Вероніка
08
Київська
2:46.86
II

3
+0.97
6 КОНОНЧУК Ліза
08
Рівненська (2 к.)
2:45.89
II

1


Заплив 6
(Старт: 13:03:20:39)
1 ЩЕРБИНА Ксенія
08
Запорізька (2 к)
2:38.17
I

4
+1.51
2 ЯНОЧКО Марія
07
Закарпатська
2:36.66
I

1

3 КИРИЛЮК Марія
08
Закарпатська
2:36.73
I

2
+0.07
4 ПАХУТ Оксана
07
Рівненська
2:36.77
I

3
+0.11
5 ПОЛЯШЕНКО Маргарита
08
Харківська (o)
2:43.06
II

5
+6.40
6 ДЯЧЕНКО Софія
07
Запорізька (2 к)
Д/К


6


Заплив 7
(Старт: 13:06:59:15)
1 ЗАГОРОВСЬКА Анна
07
Дніпропетровська
2:34.79
I

3
+3.03
2 РЯБОВА Єсєнія
08
Запорізька
2:31.76
I

1

3 ДРАБИЧ Маряна
07
Рівненська
2:37.28
I

4
+5.52
4 БОРЮШКІНА Поліна
08
Харківська (2 к)
2:40.91
II

6
+9.15
5 БАЙДАЛІНОВА Софія
07
Харківська
2:37.30
I

5
+5.54
6 ТІЩЕНКО Крістіна
08
Дніпропетровська
2:34.08
I

2
+2.32

Заплив 8
(Старт: 13:11:37:00)
1 ТКАЧЕНКО Юлія
09
Полтавська
2:33.29
I

4
+8.88
2 ШИЯН Поліна
07
м. Київ
2:31.11
I

3
+6.70
3 ЄРМІШИНА Єлизавета
07
м. Київ
2:27.94
кмс

2
+3.53
4 ЗУБРИЧ Поліна
07
Миколаївська
2:24.41
кмс

1

5 ПЛЕХОТКІНА София
07
Київ (2 к)
2:35.97
I

6
+11.56
6 АФАНАСЬЄВА Тетяна
08
Дніпропетровська
2:33.29
I

4
+8.88