Зимовий Чемпіонат України з плавання серед юнаків
 
6 - 8 лютого 2020 р.
м. Харків
МК ДЮСШ им. Клочковой
25 м
 

СТАРТОВИЙ ПРОТОКОЛ

4x50 м вільний стиль - юнаки
Рекорди
Рекорд України1:26.09Збірна України16.12.2001Чемпіонат Європи

Юніорський Рекорд України1:30.00Стандартний час

Юнацький Рекорд України1:36.24Збірна ЦС "Україна"27.11.2004Першість України

Вище досягнення України1:42.81Збірна СДЮШОР м. Луцьк01.04.2016Першість України
 
Заплив 1
(Старт: 14:54:12:35)
1







2 ОДЕСЬКА ОБЛАСТЬ (2 К)
06
Одеська (2 к.)
1:57.48


3
+6.11

Макаревич Григорій , Станков Владислав , Корсак Володимир , Веремчук Григорій
3 ВІННИЦЬКА ОБЛАСТЬ
06
Вінницька
1:57.40


2
+6.03

Білий Олексій , Антонюк Олександр , Сітченко Олександр , Вінокуров Володимир
4 М. КИЇВ (2 К)
06
Київ (2 к)
1:51.37


1


Саргунс Давід , Вихрєв Артем , Цуркан Артем , Усов Кирило
5 КИЇВСЬКА ОБЛАСТЬ (2 К)
06
Київська (2 к)
Н/С





Дяденко Олександр , Пастушенко Ярослав , Зубков Нікіта , Маляренко Даніїл
6








Заплив 2
(Старт: 14:57:15:25)
1 ЖИТОМИРСЬКА ОБЛАСТЬ
06
Житомирська
2:04.33


5
+19.36

Янчевський Назар , Романчук Ярослав , Березюк Антон , Омельчук Олександр
2 ІВАНО-ФРАНКІВСЬКА ОБЛАСТЬ
06
Івано-Франківська
Д/К


4


Ковальчук Тимофій , Лаврик Віталій , Мисюк Артур , Ільчук Станіслав
3 ДНІПРОПЕТРОВСЬКА ОБЛ (2 К)
06
Дніпропетровська (2 к)
1:48.74


2
+3.77

Бородянський Михайло , Пирогов Данило , Кравченко Микита , Планкевич Дмитро
4 ВОЛИНСЬКА ОБЛАСТЬ
06
Волинська
1:44.97


1


Гарбарчук Іван , Ляшук Ілля , Гнітецький Володимир , Нестеровський Артем
5 ХАРКІВСЬКА ОБЛАСТЬ (2 К)
06
Харківська (2 к)
1:50.03


3
+5.06

Пушнов Тимофій , Проуторов Ростислав , Дорошенко Олександр , Кулинич Дмитро
6








Заплив 3
(Старт: 15:01:18:56)
1 ПОЛТАВСЬКА ОБЛАСТЬ
06
Полтавська
1:50.12


4
+2.97

Гавриленко Артем , Микитенко Владислав , Корягін Андрій , Хоменко Іван
2 ДОНЕЦЬКА ОБЛАСТЬ
06
Донецька
1:49.01


3
+1.86

Гнатюк Даніїл , Кузьменко Євген , Іванов Максим , Сидоренко Гордій
3 ЗАКАРПАТСЬКА ОБЛАСТЬ
06
Закарпатська
1:55.69


5
+8.54

Поляк Сергій , Дідик Георгій , Дорчинець Андрій , Голямінських Андрій
4 ХАРКІВСЬКА ОБЛАСТЬ
06
Харківська
1:47.15


1


Суровікін Тимофій , Андрєєв Артем , Яриновський Дмитро , Кудінов Микита
5 ЗАПОРІЗЬКА ОБЛАСТЬ
06
Запорізька
1:48.84


2
+1.69

Каленик Микита , Львутін Лев , Шабловський Костянтин , Шаповалов Даніл
6 ТЕРНОПІЛЬСЬКА ОБЛАСТ
06
Тернопільська
Н/С





Гусак Владислав , Миндзарук Владислав , Табачинський Віктор , Басара Михайло

Заплив 4
(Старт: 15:05:28:08)
1 КИЇВСЬКА ОБЛАСТЬ
06
Київська
1:46.81


3
+2.09

Дзяйло Артем , Тарасов Євгеній , Пономаренко Ярослав , Яригін Артем
2 ЧЕРНІВЕЦЬКА ОБЛАСТЬ
06
Чернівецька
2:00.91


6
+16.19

Бесараб Олег , Кіндрачук Владислав , Сайдаков Єгор , Григорєв Олександр
3 ДНІПРОПЕТРОВСЬКА ОБЛ
06
Дніпропетровська
1:44.72


1


Бирицький Гліб , Красін Михайло , Горбань Натаніель , Кривякін Максим
4 М. КИЇВ
06
м. Київ
1:46.49


2
+1.77

Гришко Костянтин , Петровський Андрій , Славінський Володимир , Гончаренко Олександр
5 ОДЕСЬКА ОБЛАСТЬ
06
Одеська
1:47.19


4
+2.47

Шеремет Нікіта , Александров Дмитро , Щукін Артем , Станкул Юрій
6 РІВНЕНСЬКА ОБЛАСТЬ
06
Рівненська
1:47.36


5
+2.64

Платонов Євгеній , Полоцький Андрій , Рубльов Ян , Нечидюк Максим