Зимовий Чемпіонат України з плавання серед юнаків
 
6 - 8 лютого 2020 р.
м. Харків
МК ДЮСШ им. Клочковой
25 м
 

СТАРТОВИЙ ПРОТОКОЛ

100 м на спині - дівчата
Рекорди
Рекорд України0:55.54Дарина Зевіна04.12.2014Чемпіонат світу

Юніорський Рекорд України0:56.71Стандартний час

Юнацький Рекорд України0:57.57Дарина Зевіна26.11.2010Чемпіонат Європи

Вище досягнення України1:00.63Дарина Зевіна30.03.2009Кубок України
Розрядимс1:05.00кмс1:09.00I1:14.50II1:23.00III1:34.00I юн1:46.00
 
Заплив 1
(Старт: 12:43:01:37)
1 ЛЕВЧУК Юлія
08
Тернопільська
1:18.83
II

3
+5.15
2 ПОНОМАРЕНКО Кіра
08
Запорізька
1:13.68
I

1

3 КРАМАР Дарина
07
Волинська
Н/С




4 МАРЧУК Марьяна
08
Волинська
1:22.18
II

4
+8.50
5 МАЛАХОВСЬКА Поліна
07
Київська
1:16.69
II

2
+3.01
6








Заплив 2
(Старт: 12:45:38:24)
1 КАЛЬЧЕНКО Дарья
08
Луганська
1:23.55
III

5
+3.02
2 БАБІЄЧКО Дарья
08
Львівська
1:26.92
III

6
+6.39
3 ГОСПОДАРЮК Вікторія
07
Чернівецька
1:22.76
II

4
+2.23
4 ШУМКО Віталія
08
Івано-Франківська
1:22.46
II

3
+1.93
5 ЛЕЩЕНКО Кіра
09
Луганська
1:21.84
II

2
+1.31
6 СТУКОВА Євгенія
08
Вінницька
1:20.53
II

1


Заплив 3
(Старт: 12:48:22:85)
1 СЄРІК Ірина
07
Київська
1:22.88
II

6
+5.31
2 МАМЕДОВА Діана
07
Дніпропетровська (2 к)
1:17.57
II

1

3 МАЛЄЄВА Альбіна
07
Львівська
1:21.28
II

3
+3.71
4 РИБКІНА Олександра
07
Вінницька
1:21.61
II

4
+4.04
5 ЛЮТАК Надія
08
Івано-Франківська
1:21.62
II

5
+4.05
6 ТКАЧЕНКО Анна
08
Вінницька
1:20.76
II

2
+3.19

Заплив 4
(Старт: 12:50:43:76)
1 РОСУЛ Маріана
08
Закарпатська
1:22.05
II

5
+7.03
2 ТВАРДОВСЬКА Тетяна
07
Тернопільська
1:20.43
II

4
+5.41
3 САГАЛАЄВА Варвара
07
Одеська (2 к.)
1:23.98
III

6
+8.96
4 ШМІДТ Анна
08
Київ (2 к)
1:15.02
II

1

5 МЕЛЬНИК Дарья
07
Одеська (2 к.)
1:20.35
II

3
+5.33
6 НАУМКО Вероніка
07
Сумська
1:19.75
II

2
+4.73

Заплив 5
(Старт: 12:52:51:16)
1 МИХАЛЕВИЧ Анастасія
09
Дніпропетровська
1:14.91
II

1

2 СТАНІВА Яна
07
Івано-Франківська
1:21.33
II

5
+6.42
3 КОСЕНКО Марія
07
Харківська
1:17.96
II

3
+3.05
4 КОЗАЧЕНКО Юлія
08
Одеська
1:22.32
II

6
+7.41
5 МУНДУЛОВА Аліна
07
Донецька
1:16.51
II

2
+1.60
6 ВЕРЕЩАК Марія
07
Кіровоградська
1:19.52
II

4
+4.61

Заплив 6
(Старт: 12:55:02:40)
1 ПОЛЯШЕНКО Маргарита
08
Харківська (o)
1:14.99
II

3
+3.43
2 ПАДАЛКА Софія
07
Кіровоградська
1:18.68
II

5
+7.12
3 ШИРІКОВА Марія
07
Рівненська (2 к.)
1:18.18
II

4
+6.62
4 РЯБОВА Єсєнія
08
Запорізька
1:11.56
I

1

5 ЩЕРБИНА Ксенія
08
Запорізька (2 к)
1:14.46
I

2
+2.90
6 ГЕРЖАН Вероніка
08
Київська
1:20.39
II

6
+8.83

Заплив 7
(Старт: 12:57:09:61)
1 БОРЮШКІНА Поліна
08
Харківська (2 к)
1:15.68
II

3
+2.55
2 КИРИЛЮК Марія
08
Закарпатська
1:15.99
II

5
+2.86
3 ДРАБИЧ Маряна
07
Рівненська
Д/К


4

4 ЯНОЧКО Марія
07
Закарпатська
1:13.13
I

1

5 БРАІЛОВСЬКА Поліна
07
Дніпропетровська (2 к)
1:14.52
II

2
+1.39
6 КОНОНЧУК Ліза
08
Рівненська (2 к.)
1:17.56
II

6
+4.43

Заплив 8
(Старт: 13:00:10:60)
1 ТІЩЕНКО Крістіна
08
Дніпропетровська
1:13.71
I

4
+2.03
2 БАЙДАЛІНОВА Софія
07
Харківська
1:14.35
I

5
+2.67
3 ПЛЕХОТКІНА София
07
Київ (2 к)
1:13.43
I

3
+1.75
4 ТКАЧЕНКО Юлія
09
Полтавська
1:12.64
I

2
+0.96
5 ГОЛОВКО Владислава
08
Кіровоградська
Д/К


6

6 ЗАГОРОВСЬКА Анна
07
Дніпропетровська
1:11.68
I

1


Заплив 9
(Старт: 13:05:01:93)
1 РИБАЛКО Ольга
07
м. Київ
1:11.49
I

4
+4.44
2 ЄРМІШИНА Єлизавета
07
м. Київ
1:08.10
кмс

2
+1.05
3 МАРТИНОВА Альона
07
Донецька
1:09.78
I

3
+2.73
4 ЗУБРИЧ Поліна
07
Миколаївська
1:07.05
кмс

1

5 ЧЕПЛЯКА Олександра
07
Дніпропетровська
1:16.61
II

6
+9.56
6 ШИЯН Поліна
07
м. Київ
1:12.30
I

5
+5.25