* Останнє оновлення: 2020-02-22 12:55:34 *
СТАРТОВИЙ ПРОТОКОЛ
200 м комплексне плавання - юнаки |
Рекорди
| Рекорд України | 1:56.09 | Денис Дубров | 10.12.2009 | Чемпіонат Європи |
| Юніорський Рекорд України | 2:00.13 | Стандартний час | | |
| Юнацький Рекорд України | 2:03.56 | Ілля Підвальний | 09.11.2014 | Чемпіонат України |
| Вище досягнення України | 2:09.60 | Ілля Підвальний | 03.11.2012 | Першість України |
|
Розряди | мс | 2:09.00 | кмс | 2:16.00 | I | 2:27.00 | II | 2:45.00 | III | 3:05.00 | I юн | 3:28.00 |
|
|
|
| Заплив 1
(Старт: 14:06:47:14) |
1 |
РОМАНЧУК
Ярослав
| 06
| Житомирська
| Д/К
|
|
| 6
|
|
2 |
ОЛЕВИЧ
Богдан
| 06
| Київська
|
2:43.76
| II
|
| 3
| +5.37
|
3 |
БАРИЛЯК
Ярослав
| 06
| Київська
| Д/К
|
|
| 5
|
|
4 |
СТАНКОВ
Владислав
| 07
| Одеська (2 к.)
| Д/К
|
|
| 4
|
|
5 |
ЦИПАН
Давид
| 07
| Рівненська (2 к.)
|
2:38.39
| II
|
| 1
|
|
6 |
ЗЕЛІНСЬКИЙ
Гліб
| 07
| Рівненська (2 к.)
|
2:42.39
| II
|
| 2
| +4.00
|
|
| Заплив 2
(Старт: 14:11:41:43) |
1 |
ВЕРЕМЧУК
Григорій
| 06
| Одеська (2 к.)
|
2:41.01
| II
|
| 6
| +5.28
|
2 |
БЕЛЕНКО
Артем
| 07
| Донецька
| Д/К
|
|
| 3
|
|
3 |
ЛУСТЮК
Артем
| 07
| Рівненська (2 к.)
|
2:35.73
| II
|
| 1
|
|
4 |
МІШИН
Михайло
| 07
| Дніпропетровська (2 к)
| Д/К
|
|
| 5
|
|
5 |
ДЬОМА
Артем
| 07
| Одеська
|
2:37.82
| II
|
| 4
| +2.09
|
6 |
КОРЕЦЬКИЙ
Сергій
| 07
| Дніпропетровська (2 к)
|
2:37.61
| II
|
| 2
| +1.88
|
|
| Заплив 3
(Старт: 14:15:30:07) |
1 |
МЕЛЕШКО
Ігор
| 08
| Запорізька (2 к)
|
2:32.14
| II
|
| 1
|
|
2 |
КОВАЛЬЧУК
Тимофій
| 06
| Івано-Франківська
|
2:39.03
| II
|
| 6
| +6.89
|
3 |
СМОЛЯР
Вадим
| 06
| м. Київ
|
2:36.14
| II
|
| 4
| +4.00
|
4 |
ДЗЯЙЛО
Артем
| 06
| Київська
|
2:34.25
| II
|
| 2
| +2.11
|
5 |
ШЕВЧЕНКО
Даніїл
| 06
| Рівненська (2 к.)
|
2:34.39
| II
|
| 3
| +2.25
|
6 |
ДЯДЕНКО
Ілля
| 06
| Кіровоградська
|
2:36.67
| II
|
| 5
| +4.53
|
|
| Заплив 4
(Старт: 14:18:52:80) |
1 |
КОРЯГІН
Андрій
| 06
| Полтавська
|
2:30.67
| II
|
| 3
| +0.78
|
2 |
ХОМЕНКО
Іван
| 06
| Полтавська
|
2:36.72
| II
|
| 5
| +6.83
|
3 |
ЛАВРИК
Віталій
| 06
| Івано-Франківська
|
2:37.14
| II
|
| 6
| +7.25
|
4 |
КУЛИНИЧ
Дмитро
| 06
| Харківська (2 к)
|
2:29.89
| II
|
| 1
|
|
5 | ГРИГОРЄВ
Олександр
| 07
| Чернівецька
|
2:34.70
| II
|
| 4
| +4.81
|
6 |
ПРИМАК
Дем'ян
| 06
| Рівненська (2 к.)
|
2:30.24
| II
|
| 2
| +0.35
|
|
| Заплив 5
(Старт: 14:21:54:95) |
1 |
ФЕДОРЧЕНКО
Кирило
| 06
| Донецька
|
2:28.44
| II
|
| 5
| +3.07
|
2 |
ГОРБАНЬ
Натаніель
| 06
| Дніпропетровська
|
2:25.44
| I
|
| 2
| +0.07
|
3 |
ТКАЧЕНКО
Данііл
| 07
| м. Київ
|
2:27.42
| II
|
| 4
| +2.05
|
4 |
КРАСІН
Михайло
| 06
| Дніпропетровська
|
2:25.37
| I
|
| 1
|
|
5 |
КЛИМЕНКО
Вадим
| 06
| Харківська
|
2:26.47
| I
|
| 3
| +1.10
|
6 |
ГРИЦЕЛЯК
Маркіян
| 06
| Львівська
| Д/К
|
|
| 6
|
|
|
| Заплив 6
(Старт: 14:25:39:64) |
1 |
ЧМИХАЛО
Тимофій
| 06
| Донецька
|
2:28.93
| II
|
| 6
| +5.84
|
2 |
ГОНЧАРЕНКО
Олександр
| 06
| м. Київ
|
2:24.40
| I
|
| 2
| +1.31
|
3 |
БОБРОВСКИЙ
Даниил
| 06
| Харківська
|
2:25.05
| I
|
| 3
| +1.96
|
4 |
СУРОВІКІН
Тимофій
| 06
| Харківська
|
2:23.09
| I
|
| 1
|
|
5 |
ПОЛЯК
Сергій
| 07
| Закарпатська
|
2:25.95
| I
|
| 4
| +2.86
|
6 |
ЛЯШЕНКО
Денис
| 06
| Харківська
| Д/К
|
|
| 5
|
|
|
| Заплив 7
(Старт: 14:30:10:25) |
1 |
ГАРБАРЧУК
Іван
| 06
| Волинська
|
2:23.51
| I
|
| 4
| +4.32
|
2 |
ГОЛЯМІНСЬКИХ
Андрій
| 06
| Закарпатська
|
2:25.64
| I
|
| 6
| +6.45
|
3 |
РЕШЕТЦОВ
Артем
| 06
| Кіровоградська
|
2:19.19
| I
|
| 1
|
|
4 |
ТАРАСОВ
Євгеній
| 06
| Київська
|
2:22.66
| I
|
| 3
| +3.47
|
5 |
КУДІНОВ
Микита
| 06
| Харківська
|
2:21.26
| I
|
| 2
| +2.07
|
6 |
СИСОЄВ
Андрій
| 06
| Дніпропетровська
|
2:24.66
| I
|
| 5
| +5.47
|
|
|