50 м вільний стиль - дівчата |
|
Рекорди
| Рекорд України | 0:24.36 | Дар‘я Степанюк | 10.12.2009 | Чемпіонат Європи |
| Юніорський Рекорд України | 0:24.79 | Стандартний час | | |
| Юнацький Рекорд України | 0:24.79 | Надія Коба | 25.11.2010 | Чемпіонат Європи |
| Вище досягнення України | 0:25.99 | Надія Коба | 03.12.2009 | Першість України |
|
Розряди | мс | 27.00 | кмс | 28.00 | I | 30.50 | II | 34.00 | III | 38.00 | I юн | 44.00 | II юн | 50.00 |
|
|
| Заплив 1
(Старт: 09:56:10:36) |
1 |
ЦИКЛАУРІ
Поліна
| 07
| Тернопільська
|
31.03
| II
|
| 2
| +0.02
|
2 |
БАБІЄЧКО
Дарья
| 08
| Львівська
| Д/К
|
|
| 6
|
|
3 |
ЩЕРБИНА
Ксенія
| 08
| Запорізька (2 к)
|
31.01
| II
|
| 1
|
|
4 |
ФАНДЄЄВА
Анна
| 07
| Київська
|
36.09
| III
|
| 5
| +5.08
|
5 |
НАУМКО
Вероніка
| 07
| Сумська
|
32.31
| II
|
| 3
| +1.30
|
6 |
ЯВОРІВСЬКА
Яна
| 07
| Тернопільська
|
33.50
| II
|
| 4
| +2.49
|
|
| Заплив 2
(Старт: 09:57:16:24) |
1 |
ЛІЩИНСЬКА
Іванна
| 07
| Житомирська
|
35.46
| III
|
| 6
| +8.01
|
2 |
РИБКІНА
Олександра
| 07
| Вінницька
|
34.44
| III
|
| 4
| +6.99
|
3 |
БАРИЛКО
Єлизавета
| 07
| Чернівецька
|
34.67
| III
|
| 5
| +7.22
|
4 |
ЛЕЩЕНКО
Дарья
| 01
| Харківська (o)
|
27.45
| кмс
|
| 1
|
|
5 |
СТУКОВА
Євгенія
| 08
| Вінницька
|
31.61
| II
|
| 3
| +4.16
|
6 |
ЛУЦЕНКО
Олександра
| 07
| Запорізька
|
29.42
| I
|
| 2
| +1.97
|
|
| Заплив 3
(Старт: 09:58:16:83) |
1 |
КАЛІНІЧЕНКО
Діана
| 07
| Київська
| Д/К
|
|
| 5
|
|
2 |
МІЕЖЕТІТЕ
Єлєна
| 08
| Київська (2 к)
|
33.12
| II
|
| 3
| +0.94
|
3 |
МУНДУЛОВА
Аліна
| 07
| Донецька
|
32.84
| II
|
| 2
| +0.66
|
4 |
СИНЬКО
Валерія
| 08
| Кіровоградська
|
34.18
| III
|
| 4
| +2.00
|
5 |
ПІЛІШЕНКО
Марія
| 07
| Запорізька (2 к)
|
35.31
| III
|
| 6
| +3.13
|
6 |
ПЛАСТУН
Дарья
| 07
| Закарпатська
|
32.18
| II
|
| 1
|
|
|
| Заплив 4
(Старт: 09:59:20:91) |
1 |
АНОСОВА
Віра
| 07
| м. Київ
|
33.19
| II
|
| 5
| +0.95
|
2 |
РЕКЕДА
Рада
| 08
| Одеська (2 к.)
|
32.90
| II
|
| 3
| +0.66
|
3 |
КОПИЛЬЦІВ
Анна
| 07
| Івано-Франківська
|
33.44
| II
|
| 6
| +1.20
|
4 |
ЯКОВЕНКО
Єва
| 08
| Одеська (2 к.)
|
32.92
| II
|
| 4
| +0.68
|
5 |
ШУГАЙОВА
Вікторія
| 07
| Сумська
|
32.76
| II
|
| 2
| +0.52
|
6 |
ВЕРЕМЧУК
Марія
| 07
| Волинська
|
32.24
| II
|
| 1
|
|
|
| Заплив 5
(Старт: 10:00:22:99) |
1 |
ПРИЛУЦЬКА
Мілена
| 07
| Харківська (2 к)
|
32.98
| II
|
| 4
| +0.96
|
2 |
МАЛЄЄВА
Альбіна
| 07
| Львівська
|
32.02
| II
|
| 1
|
|
3 |
СЄРІК
Ірина
| 07
| Київська
|
32.61
| II
|
| 2
| +0.59
|
4 |
ТКАЧЕНКО
Анна
| 08
| Вінницька
|
33.08
| II
|
| 5
| +1.06
|
5 |
УЛАНОВА
Марія
| 07
| Одеська
|
32.88
| II
|
| 3
| +0.86
|
6 |
ІСАР
Тетяна
| 07
| Чернівецька
|
34.71
| III
|
| 6
| +2.69
|
|
| Заплив 6
(Старт: 10:01:20:48) |
1 |
КИРИЛЮК
Марія
| 08
| Закарпатська
|
31.40
| II
|
| 1
|
|
2 |
КОНОНЧУК
Ліза
| 08
| Рівненська (2 к.)
|
33.21
| II
|
| 6
| +1.81
|
3 |
ТИМОШЕНКОВА
Мартіна
| 08
| Рівненська (2 к.)
|
31.77
| II
|
| 4
| +0.37
|
4 |
ШИРІКОВА
Марія
| 07
| Рівненська (2 к.)
|
31.48
| II
|
| 2
| +0.08
|
5 |
КАЗАНЦЕВА
Катерина
| 08
| Кіровоградська
|
31.65
| II
|
| 3
| +0.25
|
6 |
ТИТАРЕНКО
Ольга
| 07
| Сумська
|
31.77
| II
|
| 4
| +0.37
|
|
| Заплив 7
(Старт: 10:02:17:24) |
1 |
РОСУЛ
Маріана
| 08
| Закарпатська
|
31.85
| II
|
| 1
|
|
2 |
ВИННИК
Маргарита
| 07
| Житомирська
|
31.99
| II
|
| 4
| +0.14
|
3 |
ТИМЧИШИН
Наталія
| 08
| Івано-Франківська
|
32.03
| II
|
| 5
| +0.18
|
4 |
АФАНАСЬЄВА
Тетяна
| 08
| Дніпропетровська
|
31.94
| II
|
| 2
| +0.09
|
5 |
ШЕВЧЕНКО
Марія
| 07
| Кіровоградська
|
31.96
| II
|
| 3
| +0.11
|
6 |
ВЕРЕЩАК
Марія
| 07
| Кіровоградська
|
32.89
| II
|
| 6
| +1.04
|
|
| Заплив 8
(Старт: 10:03:14:62) |
1 |
ЯНОЧКО
Марія
| 07
| Закарпатська
|
30.95
| II
|
| 2
| +0.16
|
2 |
РИХЛІНСЬКА
Анастасія
| 07
| Вінницька
|
31.34
| II
|
| 3
| +0.55
|
3 |
РЯБОВА
Єсєнія
| 08
| Запорізька
|
31.53
| II
|
| 4
| +0.74
|
4 |
ДЖУРА
Софія
| 08
| Київ (2 к)
|
30.79
| II
|
| 1
|
|
5 |
ЩУР
Тіна
| 07
| Рівненська
|
31.86
| II
|
| 6
| +1.07
|
6 |
ДРАНИЦЬКА
Вікторія
| 08
| Волинська
|
31.65
| II
|
| 5
| +0.86
|
|
| Заплив 9
(Старт: 10:04:20:05) |
1 |
МАРЧУК
Марьяна
| 08
| Волинська
|
31.33
| II
|
| 3
| +0.35
|
2 |
ШПОНТАК
Анастасія
| 08
| Закарпатська
|
30.98
| II
|
| 1
|
|
3 |
САГАН
Катерина
| 07
| Волинська (o)
|
31.97
| II
|
| 6
| +0.99
|
4 |
СИЛЮКОВА
Дарина
| 07
| Полтавська
|
31.01
| II
|
| 2
| +0.03
|
5 |
КОВАЛЬОВА
Анна
| 07
| Полтавська
|
31.86
| II
|
| 5
| +0.88
|
6 |
МАСЛОВА
Крістіна
| 08
| Київська
|
31.48
| II
|
| 4
| +0.50
|
|
| Заплив 10
(Старт: 10:05:13:07) |
1 |
КАЙДАНА
Анна
| 07
| Дніпропетровська (2 к)
|
30.27
| I
|
| 1
|
|
2 |
НЕТРЕБКО
Марія
| 07
| Запорізька
|
30.34
| I
|
| 2
| +0.07
|
3 |
ГОНЧАРЕНКО
Вікторія
| 08
| Одеська
|
31.90
| II
|
| 5
| +1.63
|
4 |
ПАДАЛКА
Софія
| 07
| Кіровоградська
|
32.25
| II
|
| 6
| +1.98
|
5 |
ЧУХНО
Катерина
| 08
| Харківська (2 к)
|
31.51
| II
|
| 3
| +1.24
|
6 |
СТЕПАНЮК
Валентина
| 08
| Тернопільська
|
31.71
| II
|
| 4
| +1.44
|
|
| Заплив 11
(Старт: 10:06:08:97) |
1 |
ЧЕРЕМИСІНА
Анна
| 08
| Дніпропетровська (2 к)
|
31.99
| II
|
| 6
| +1.63
|
2 |
ХРУНИК
Ангеліна
| 07
| Тернопільська
|
30.43
| I
|
| 2
| +0.07
|
3 |
ОГОРОДОВА
Вікторія
| 07
| Чернівецька
|
31.10
| II
|
| 4
| +0.74
|
4 |
ОГОРОДНІК
Уляна
| 07
| Київ (2 к)
|
31.46
| II
|
| 5
| +1.10
|
5 |
АЛЯБЄЄВА
Іванна-Софія
| 07
| Дніпропетровська (2 к)
|
30.36
| I
|
| 1
|
|
6 |
БРАІЛОВСЬКА
Поліна
| 07
| Дніпропетровська (2 к)
|
30.85
| II
|
| 3
| +0.49
|
|
| Заплив 12
(Старт: 10:07:09:79) |
1 |
БАЙДАЛІНОВА
Софія
| 07
| Харківська
|
30.91
| II
|
| 4
| +0.36
|
2 |
КОЗЛОВА
Світлана
| 07
| Харківська
|
31.34
| II
|
| 5
| +0.79
|
3 |
ГОЛОВКО
Владислава
| 08
| Кіровоградська
|
30.55
| II
|
| 1
|
|
4 |
КОЗАЧЕНКО
Юлія
| 08
| Одеська
|
30.71
| II
|
| 2
| +0.16
|
5 |
ТІЩЕНКО
Крістіна
| 08
| Дніпропетровська
|
30.79
| II
|
| 3
| +0.24
|
6 |
ПОЛЯШЕНКО
Маргарита
| 08
| Харківська (o)
|
31.91
| II
|
| 6
| +1.36
|
|
| Заплив 13
(Старт: 10:08:03:50) |
1 |
ШИШОВА
Анастасія
| 07
| Харківська
|
30.50
| I
|
| 2
| +0.08
|
2 |
АНДРЕЙЧЕНКО
Олена
| 07
| Кіровоградська
|
31.26
| II
|
| 4
| +0.84
|
3 |
МАЛАЦАЙ
Маргарита
| 07
| Київ (2 к)
|
30.42
| I
|
| 1
|
|
4 |
МАМЕДОВА
Діана
| 07
| Дніпропетровська (2 к)
|
31.28
| II
|
| 5
| +0.86
|
5 |
МИХАЛЕВИЧ
Анастасія
| 09
| Дніпропетровська
|
31.21
| II
|
| 3
| +0.79
|
6 |
ВОРОБЙОВА
Поліна
| 08
| Одеська
|
31.55
| II
|
| 6
| +1.13
|
|
| Заплив 14
(Старт: 10:09:03:56) |
1 |
ПЛЕСКАЧ
Юлія
| 07
| Рівненська
|
29.98
| I
|
| 2
| +0.01
|
2 |
ГУБЧЕНКО
Олександра
| 09
| Запорізька (2 к)
|
31.14
| II
|
| 6
| +1.17
|
3 |
МАЛАХОВА
Олександра
| 07
| Дніпропетровська
|
29.97
| I
|
| 1
|
|
4 |
КОРКІШКО
Дарія
| 07
| Миколаївська
|
30.73
| II
|
| 5
| +0.76
|
5 |
ГАСКЕВИЧ
Зоя
| 07
| Київ (2 к)
|
30.72
| II
|
| 4
| +0.75
|
6 |
БАБЬЯК
Дарья
| 07
| Полтавська
|
30.70
| II
|
| 3
| +0.73
|
|
| Заплив 15
(Старт: 10:09:58:92) |
1 |
РЕПЕЦЬКА
Діана
| 07
| Дніпропетровська
|
29.21
| I
|
| 2
| +0.03
|
2 |
ЗУБРИЧ
Поліна
| 07
| Миколаївська
|
30.05
| I
|
| 5
| +0.87
|
3 |
САВЧЕНКО
Аліса
| 07
| м. Київ
|
29.18
| I
|
| 1
|
|
4 |
ЛАГУТА
Рената
| 08
| Херсонська
|
29.59
| I
|
| 4
| +0.41
|
5 |
ЗАГОРОВСЬКА
Анна
| 07
| Дніпропетровська
|
29.26
| I
|
| 3
| +0.08
|
6 |
МАЛАХОВСЬКА
Поліна
| 07
| Київська
|
30.38
| I
|
| 6
| +1.20
|
|
| Заплив 16
(Старт: 10:12:05:00) |
1 |
СІМОЧКІНА
Варвара
| 07
| Одеська
|
29.27
| I
|
| 5
| +2.02
|
2 |
СУЛЕЙМАНОВА
Роксолана
| 07
| Дніпропетровська
|
28.47
| I
|
| 3
| +1.22
|
3 |
ЧЕРНИЩУК
Валерія
| 08
| м. Київ
|
27.25
| кмс
|
| 1
|
|
4 |
ЄРМІШИНА
Єлизавета
| 07
| м. Київ
|
27.38
| кмс
|
| 2
| +0.13
|
5 |
ФІЩЕНКО
Дарья
| 07
| Донецька
|
29.23
| I
|
| 4
| +1.98
|
6 |
ДЯЧЕНКО
Софія
| 07
| Запорізька (2 к)
|
30.22
| I
|
| 6
| +2.97
|
|
|
50 м вільний стиль - юнаки |
|
Рекорди
| Рекорд України | 0:20.96 | Андрій Говоров | 27.08.2016 | Кубок світу |
| Юніорський Рекорд України | 0:21.32 | Стандартний час | | |
| Юнацький Рекорд України | 0:22.39 | Андрій Хлопцов | 04.12.2015 | Чемпіонат Європи |
| Вище досягнення України | 0:24.11 | Ілля Підвальний | 04.11.2012 | Першість України |
|
Розряди | мс | 23.50 | кмс | 24.50 | I | 26.00 | II | 29.50 | III | 33.50 | I юн | 38.00 | II юн | 43.00 |
|
|
| Заплив 1
(Старт: 10:13:13:29) |
1 |
|
|
|
|
|
|
|
|
2 |
БОНДАРЬ
Микита
| 07
| м. Київ
|
29.56
| III
|
| 3
| +2.27
|
3 |
ТКАЧУК
Максим
| 06
| Тернопільська
|
28.41
| II
|
| 2
| +1.12
|
4 |
ЯРИНОВСЬКИЙ
Дмитро
| 06
| Харківська
|
27.29
| II
|
| 1
|
|
5 |
|
|
|
|
|
|
|
|
6 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
| Заплив 2
(Старт: 10:14:10:09) |
1 |
ДЯДЕНКО
Ілля
| 06
| Кіровоградська
|
29.97
| III
|
| 4
| +2.02
|
2 |
ЛЬВУТІН
Лев
| 07
| Запорізька
|
28.53
| II
|
| 2
| +0.58
|
3 |
РОМАНЧУК
Ярослав
| 06
| Житомирська
|
32.34
| III
|
| 6
| +4.39
|
4 |
ЯНЧЕВСЬКИЙ
Назар
| 06
| Житомирська
|
29.45
| II
|
| 3
| +1.50
|
5 |
ДЬЯКОВ
Михайло
| 06
| Запорізька (2 к)
|
27.95
| II
|
| 1
|
|
6 |
ПАСТУШЕНКО
Ярослав
| 06
| Київська (2 к)
|
30.48
| III
|
| 5
| +2.53
|
|
| Заплив 3
(Старт: 10:15:05:23) |
1 |
ПРИМАЧОК
Назар
| 06
| Рівненська (2 к.)
|
27.89
| II
|
| 2
| +0.92
|
2 |
ЩУКІН
Артем
| 06
| Одеська
| Д/К
|
|
| 1
|
|
3 |
ЯЩИШИН
Яромир
| 06
| Львівська
|
29.54
| III
|
| 5
| +2.57
|
4 |
ВЕРЕМЧУК
Михайло
| 06
| Одеська
|
29.79
| III
|
| 6
| +2.82
|
5 |
ПЕРЕПЕЧАЙ
Олег
| 06
| Рівненська (2 к.)
|
29.19
| II
|
| 4
| +2.22
|
6 |
ГУСАК
Владислав
| 06
| Тернопільська
|
28.55
| II
|
| 3
| +1.58
|
|
| Заплив 4
(Старт: 10:16:03:90) |
1 |
ЧМИХАЛО
Тимофій
| 06
| Донецька
|
28.18
| II
|
| 2
| +4.86
|
2 |
АНТОНЮК
Олександр
| 07
| Вінницька
|
30.47
| III
|
| 3
| +7.15
|
3 |
ХРУНИК
Олександр
| 06
| Чернівецька
|
31.59
| III
|
| 4
| +8.27
|
4 |
СКОФЕНКО
Денис
| 03
| Харківська (o)
|
23.32
| мс
|
| 1
|
|
5 |
СІТЧЕНКО
Олександр
| 07
| Вінницька
|
32.85
| III
|
| 5
| +9.53
|
6 |
БЕРЕЗЮК
Антон
| 06
| Житомирська
|
33.00
| III
|
| 6
| +9.68
|
|
| Заплив 5
(Старт: 10:17:01:93) |
1 |
КІНДРАЧУК
Владислав
| 06
| Чернівецька
|
30.74
| III
|
| 4
| +2.39
|
2 |
БЕРЕЗОВСЬКИЙ
Андрій
| 06
| Київська
|
31.62
| III
|
| 5
| +3.27
|
3 |
БІЛИЙ
Олексій
| 06
| Вінницька
|
28.43
| II
|
| 2
| +0.08
|
4 |
ДОРЧИНЕЦЬ
Андрій
| 08
| Закарпатська
|
30.20
| III
|
| 3
| +1.85
|
5 |
ОСТРОВЕРОВ
Максим
| 06
| Одеська
|
28.35
| II
|
| 1
|
|
6 |
ПОПОВИЧ
Ростислав
| 07
| Чернівецька
|
32.46
| III
|
| 6
| +4.11
|
|
| Заплив 6
(Старт: 10:18:22:38) |
1 |
ДІДИК
Георгій
| 07
| Закарпатська
|
29.69
| III
|
| 4
| +0.86
|
2 |
САЙДАКОВ
Єгор
| 07
| Чернівецька
|
31.29
| III
|
| 5
| +2.46
|
3 |
АВІЛОВ
Алексій
| 07
| Одеська
|
28.91
| II
|
| 2
| +0.08
|
4 |
КУЧЕРЕНКО
Ярослав
| 07
| Чернівецька
|
32.23
| III
|
| 6
| +3.40
|
5 |
ПОЛЯК
Сергій
| 07
| Закарпатська
|
28.83
| II
|
| 1
|
|
6 |
МИНДЗАРУК
Владислав
| 06
| Тернопільська
|
29.14
| II
|
| 3
| +0.31
|
|
| Заплив 7
(Старт: 10:19:17:69) |
1 |
ЛАРІН
Єгор
| 06
| Херсонська
|
27.86
| II
|
| 1
|
|
2 |
КОСЯКОВ
Дмитро
| 06
| Донецька (2 к.)
|
30.70
| III
|
| 6
| +2.84
|
3 |
ТКАЧУК
Костянтин
| 06
| Донецька (2 к.)
|
30.64
| III
|
| 5
| +2.78
|
4 |
ЮРЧЕНКО
Микита
| 06
| Донецька
|
29.52
| III
|
| 3
| +1.66
|
5 |
ШУМІЛОВ
Гліб
| 07
| Львівська
|
30.54
| III
|
| 4
| +2.68
|
6 |
ЗУБКОВ
Нікіта
| 06
| Київська (2 к)
|
29.24
| II
|
| 2
| +1.38
|
|
| Заплив 8
(Старт: 10:20:11:15) |
1 |
СТАДНЮК
Дмитро
| 06
| Одеська (2 к.)
|
29.07
| II
|
| 3
| +0.97
|
2 |
ТАБАЧИНСЬКИЙ
Віктор
| 06
| Тернопільська
|
29.64
| III
|
| 5
| +1.54
|
3 |
РОМАНЕНКО
Євгеній
| 07
| Кіровоградська
|
29.38
| II
|
| 4
| +1.28
|
4 |
КОНОВАЛОВ
Владислав
| 06
| Миколаївська
|
28.57
| II
|
| 2
| +0.47
|
5 |
СМОЛЬЯНІНОВ
Микита
| 06
| Миколаївська (o)
|
30.99
| III
|
| 6
| +2.89
|
6 |
КВІТЧЕНКО
Микита
| 06
| Волинська (o)
|
28.10
| II
|
| 1
|
|
|
| Заплив 9
(Старт: 10:21:07:56) |
1 |
КОРСАК
Володимир
| 07
| Одеська (2 к.)
|
29.68
| III
|
| 4
| +1.48
|
2 |
ЧЕБАН
Артем
| 07
| Одеська
|
30.07
| III
|
| 6
| +1.87
|
3 |
БУРЛАКА
Гліб
| 07
| Київ (o)
|
28.49
| II
|
| 2
| +0.29
|
4 |
НАВОДНИЙ
Роман
| 07
| Київ (2 к)
|
29.41
| II
|
| 3
| +1.21
|
5 |
ПОННАЦ
Тимофій
| 06
| Миколаївська
|
29.80
| III
|
| 5
| +1.60
|
6 |
БАСАРА
Михайло
| 06
| Тернопільська
|
28.20
| II
|
| 1
|
|
|
| Заплив 10
(Старт: 10:22:02:90) |
1 |
ЦУРКАН
Артем
| 07
| Київ (2 к)
|
28.98
| II
|
| 3
| +1.39
|
2 |
РАДЧЕНКО
Ілля
| 07
| Сумська
|
30.31
| III
|
| 6
| +2.72
|
3 |
ІВЧЕНКО
Артем
| 06
| Сумська
|
27.59
| II
|
| 1
|
|
4 |
ГРИСЬКОВ
Станіслав
| 06
| Миколаївська
|
28.99
| II
|
| 4
| +1.40
|
5 |
КАЛАБІН
Роман
| 06
| Сумська
|
28.19
| II
|
| 2
| +0.60
|
6 |
ЛУСТЮК
Артем
| 07
| Рівненська (2 к.)
|
30.14
| III
|
| 5
| +2.55
|
|
| Заплив 11
(Старт: 10:22:59:49) |
1 |
ЖУРАВЛЬОВ
Вьячеслав
| 07
| Миколаївська
|
28.61
| II
|
| 5
| +0.49
|
2 |
КОЗИРЕВ
Леонід
| 06
| Запорізька (2 к)
|
29.08
| II
|
| 6
| +0.96
|
3 |
МАКАРЕВИЧ
Григорій
| 06
| Одеська (2 к.)
|
28.51
| II
|
| 4
| +0.39
|
4 |
БУРХАН
Євгеній
| 06
| Черкаська
|
28.49
| II
|
| 3
| +0.37
|
5 |
СИДОРЕНКО
Гордій
| 06
| Донецька
|
28.27
| II
|
| 2
| +0.15
|
6 |
ІВАНОВ
Максим
| 06
| Донецька
|
28.12
| II
|
| 1
|
|
|
| Заплив 12
(Старт: 10:23:51:86) |
1 |
ВЛАСЕНКО
Тимофій
| 07
| Харківська (o)
|
28.45
| II
|
| 5
| +0.57
|
2 |
ЛАСЮТА
Назар
| 06
| Тернопільська
|
27.88
| II
|
| 1
|
|
3 |
БОРОДЯНСЬКИЙ
Михайло
| 06
| Дніпропетровська (2 к)
| Д/К
|
|
| 4
|
|
4 |
ПРОУТОРОВ
Ростислав
| 06
| Харківська (2 к)
|
28.17
| II
|
| 3
| +0.29
|
5 |
СІКОРСЬКИЙ
Назар
| 06
| Волинська
|
28.11
| II
|
| 2
| +0.23
|
6 |
МИСЮК
Артур
| 06
| Івано-Франківська
|
28.94
| II
|
| 6
| +1.06
|
|
| Заплив 13
(Старт: 10:24:52:45) |
1 |
ВИХРЄВ
Артем
| 06
| Київ (2 к)
|
27.97
| II
|
| 3
| +0.52
|
2 |
САРГУНС
Давід
| 06
| Київ (2 к)
|
28.19
| II
|
| 5
| +0.74
|
3 |
ДОРОШЕНКО
Олександр
| 07
| Харківська (2 к)
|
28.09
| II
|
| 4
| +0.64
|
4 |
КРІПАК
Роман
| 06
| Дніпропетровська
|
27.90
| II
|
| 2
| +0.45
|
5 |
ІВАНЕЦЬ
Тимофій
| 06
| Волинська
|
27.45
| II
|
| 1
|
|
6 |
ІЛЬЧУК
Станіслав
| 06
| Івано-Франківська
|
28.68
| II
|
| 6
| +1.23
|
|
| Заплив 14
(Старт: 10:25:47:60) |
1 |
СКОРОХОД
Олександр
| 06
| Волинська (o)
|
27.15
| II
|
| 1
|
|
2 |
МАЛЯРЕНКО
Даніїл
| 07
| Київська (2 к)
|
28.42
| II
|
| 5
| +1.27
|
3 |
УСОВ
Кирило
| 06
| Київ (2 к)
|
28.13
| II
|
| 4
| +0.98
|
4 |
КУЗЬМЕНКО
Євген
| 06
| Донецька
|
27.78
| II
|
| 2
| +0.63
|
5 |
ЮХИМЕНКО
Іван
| 06
| Кіровоградська
|
28.71
| II
|
| 6
| +1.56
|
6 |
КРАВЧЕНКО
Микита
| 07
| Дніпропетровська (2 к)
|
27.79
| II
|
| 3
| +0.64
|
|
| Заплив 15
(Старт: 10:26:43:83) |
1 |
КОВАЛЬОВ
Олександр
| 06
| Миколаївська
|
27.92
| II
|
| 5
| +0.57
|
2 |
ПРИТУЛА
Богдан
| 06
| Запорізька (2 к)
|
27.62
| II
|
| 3
| +0.27
|
3 |
ЯРИГІН
Артем
| 06
| Київська
|
27.95
| II
|
| 6
| +0.60
|
4 |
АЛЄНІН
Максим
| 06
| Волинська
|
27.35
| II
|
| 1
|
|
5 |
ПЕТРОВСЬКИЙ
Андрій
| 06
| м. Київ
|
27.50
| II
|
| 2
| +0.15
|
6 |
КУЛИНИЧ
Дмитро
| 06
| Харківська (2 к)
|
27.64
| II
|
| 4
| +0.29
|
|
| Заплив 16
(Старт: 10:27:37:39) |
1 |
ПУШНОВ
Тимофій
| 06
| Харківська (2 к)
|
27.15
| II
|
| 3
| +0.09
|
2 |
КРАСІН
Михайло
| 06
| Дніпропетровська
|
27.86
| II
|
| 6
| +0.80
|
3 |
ШАПОВАЛОВ
Даніл
| 07
| Запорізька
|
27.77
| II
|
| 5
| +0.71
|
4 |
ПИРОГОВ
Данило
| 07
| Дніпропетровська (2 к)
|
27.06
| II
|
| 1
|
|
5 |
АНДРЄЄВ
Артем
| 06
| Харківська
|
27.20
| II
|
| 4
| +0.14
|
6 |
КОРЯГІН
Андрій
| 06
| Полтавська
|
27.11
| II
|
| 2
| +0.05
|
|
| Заплив 17
(Старт: 10:28:28:49) |
1 |
ПРИМАК
Дем'ян
| 06
| Рівненська (2 к.)
|
26.62
| II
|
| 3
| +0.34
|
2 |
НАГІНАЙЛОВ
Михайло
| 06
| Харківська (o)
|
27.19
| II
|
| 5
| +0.91
|
3 |
ПОНОМАРЕНКО
Ярослав
| 06
| Київська
|
27.39
| II
|
| 6
| +1.11
|
4 |
ГОНЧАРЕНКО
Олександр
| 06
| м. Київ
|
26.28
| II
|
| 1
|
|
5 |
ГОРБАНЬ
Натаніель
| 06
| Дніпропетровська
|
26.82
| II
|
| 4
| +0.54
|
6 |
СЛАВІНСЬКИЙ
Володимир
| 07
| м. Київ
|
26.59
| II
|
| 2
| +0.31
|
|
| Заплив 18
(Старт: 10:29:26:79) |
1 |
ГРИШКО
Костянтин
| 06
| м. Київ
|
27.09
| II
|
| 6
| +1.00
|
2 |
КАЛЕНИК
Микита
| 06
| Запорізька
|
26.09
| II
|
| 1
|
|
3 |
ЛЯШУК
Ілля
| 06
| Волинська
|
26.53
| II
|
| 2
| +0.44
|
4 |
БИРИЦЬКИЙ
Гліб
| 06
| Дніпропетровська
|
26.62
| II
|
| 3
| +0.53
|
5 |
ШЕРЕМЕТ
Нікіта
| 07
| Одеська
|
26.83
| II
|
| 4
| +0.74
|
6 |
ПЛАНКЕВИЧ
Дмитро
| 06
| Дніпропетровська (2 к)
|
26.98
| II
|
| 5
| +0.89
|
|
| Заплив 19
(Старт: 10:30:19:62) |
1 |
ГАРБАРЧУК
Іван
| 06
| Волинська
|
26.29
| II
|
| 1
|
|
2 |
РУБЛЬОВ
Ян
| 07
| Рівненська
|
26.51
| II
|
| 4
| +0.22
|
3 |
СУРОВІКІН
Тимофій
| 06
| Харківська
|
26.56
| II
|
| 6
| +0.27
|
4 |
ГАВРИЛЕНКО
Артем
| 06
| Полтавська
|
26.53
| II
|
| 5
| +0.24
|
5 |
ГОЛЯМІНСЬКИХ
Андрій
| 06
| Закарпатська
|
26.49
| II
|
| 3
| +0.20
|
6 |
ГНАТЮК
Даніїл
| 06
| Донецька
|
26.47
| II
|
| 2
| +0.18
|
|
| Заплив 20
(Старт: 10:32:45:44) |
1 |
КРИВЯКІН
Максим
| 06
| Дніпропетровська
|
25.74
| I
|
| 3
| +0.52
|
2 |
НЕСТЕРОВСЬКИЙ
Артем
| 06
| Волинська
|
25.68
| I
|
| 2
| +0.46
|
3 |
КУДІНОВ
Микита
| 06
| Харківська
|
25.22
| I
|
| 1
|
|
4 |
ДЗЯЙЛО
Артем
| 06
| Київська
|
26.61
| II
|
| 6
| +1.39
|
5 |
СТАНКУЛ
Юрій
| 06
| Одеська
|
26.08
| II
|
| 5
| +0.86
|
6 |
НЕЧИДЮК
Максим
| 06
| Рівненська
|
25.84
| I
|
| 4
| +0.62
|
|
|
400 м комплексне плавання - дівчата |
|
Рекорди
| Рекорд України | 4:27.83 | Яна Клочкова | 19.01.2002 | Кубок світу |
| Юніорський Рекорд України | 4:32.32 | Стандартний час | | |
| Юнацький Рекорд України | 4:32.32 | Яна Клочкова | 01.04.1999 | Чемпіонат світу |
| Вище досягнення України | 4:50.14 | Анна Євчак | 10.03.2008 | Першість України |
|
Розряди | мс | 5:02.00 | кмс | 5:19.00 | I | 5:44.00 | II | 6:24.00 | III | 7:15.00 |
|
|
| Заплив 1
(Старт: 10:34:06:84) |
1 |
АНОСОВА
Віра
| 07
| м. Київ
|
6:22.16
| II
|
| 5
| +27.66
|
2 |
СВІТЛИЧНА
Ольга
| 08
| Волинська (o)
|
6:19.90
| II
|
| 3
| +25.40
|
3 |
РАЄВА
Тетяна
| 07
| Сумська
|
6:00.88
| II
|
| 2
| +6.38
|
4 |
СТЕПАНЮК
Валентина
| 08
| Тернопільська
|
6:20.37
| II
|
| 4
| +25.87
|
5 |
НАУМКО
Вероніка
| 07
| Сумська
|
5:54.50
| II
|
| 1
|
|
6 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
| Заплив 2
(Старт: 10:40:57:86) |
1 |
АЛЯБЄЄВА
Іванна-Софія
| 07
| Дніпропетровська (2 к)
| Н/С
|
|
|
|
|
2 |
ЯНЕНКО
Діана
| 07
| Полтавська
|
5:58.06
| II
|
| 2
| +1.14
|
3 |
КУЗЬОМА
Ксенія
| 08
| Житомирська
|
6:16.73
| II
|
| 5
| +19.81
|
4 |
ГРИГОРЬЄВА
Дарія
| 08
| Рівненська (2 к.)
|
5:56.92
| II
|
| 1
|
|
5 |
КАНДИБКО
Уляна
| 08
| Донецька
|
6:01.61
| II
|
| 3
| +4.69
|
6 |
КРАМАР
Дарина
| 07
| Волинська
|
6:04.91
| II
|
| 4
| +7.99
|
|
| Заплив 3
(Старт: 10:47:38:49) |
1 |
ШМІДТ
Анна
| 08
| Київ (2 к)
| Д/К
|
|
| 5
|
|
2 |
ЖУТЕНКО
Анастасія
| 07
| Запорізька (2 к)
|
5:45.90
| II
|
| 3
| +6.77
|
3 |
КОБКА
Олександра
| 08
| Запорізька
|
5:42.60
| I
|
| 2
| +3.47
|
4 |
АНДРЕЙЧЕНКО
Олена
| 07
| Кіровоградська
|
5:52.15
| II
|
| 6
| +13.02
|
5 |
МАРКОПОЛЬСЬКА
Олександра
| 08
| Рівненська
|
5:39.13
| I
|
| 1
|
|
6 |
ХИТРУШ
Євгенія
| 07
| Рівненська (2 к.)
|
5:48.78
| II
|
| 4
| +9.65
|
|
| Заплив 4
(Старт: 10:55:59:47) |
1 |
СУЛЕЙМАНОВА
Роксолана
| 07
| Дніпропетровська
|
5:35.71
| I
|
| 5
| +22.31
|
2 |
МАРТИНОВА
Альона
| 07
| Донецька
| Д/К
|
|
| 4
|
|
3 |
АФАНАСЬЄВА
Тетяна
| 08
| Дніпропетровська
|
5:13.40
| кмс
|
| 1
|
|
4 |
БОБРОВСЬКА
Аліна
| 08
| Харківська
|
5:23.57
| I
|
| 2
| +10.17
|
5 |
ЗАГОРОВСЬКА
Анна
| 07
| Дніпропетровська
|
5:23.61
| I
|
| 3
| +10.21
|
6 |
ТРАЧУК
Влада
| 08
| Рівненська
|
5:43.07
| I
|
| 6
| +29.67
|
|
|
400 м комплексне плавання - юнаки |
|
Рекорди
| Рекорд України | 4:07.39 | Максим Шемберев | 22.11.2012 | Чемпіонат Європи |
| Юніорський Рекорд України | 4:12.78 | Стандартний час | | |
| Юнацький Рекорд України | 4:22.77 | Сергій Варварук | 08.03.2011 | Кубок міського Голови |
| Вище досягнення України | 4:37.25 | Ілля Підвальний | 04.11.2012 | Першість України |
|
Розряди | мс | 4:34.00 | кмс | 4:50.00 | I | 5:13.00 | II | 5:49.00 | III | 6:36.00 |
|
|
| Заплив 1
(Старт: 11:03:22:97) |
1 |
|
|
|
|
|
|
|
|
2 |
БЕЛЕНКО
Артем
| 07
| Донецька
|
5:28.48
| II
|
| 1
|
|
3 |
БОНДАРЬ
Микита
| 07
| м. Київ
|
5:31.65
| II
|
| 2
| +3.17
|
4 |
ДЬОМА
Артем
| 07
| Одеська
|
5:37.82
| II
|
| 3
| +9.34
|
5 |
|
|
|
|
|
|
|
|
6 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
| Заплив 2
(Старт: 11:09:30:64) |
1 |
КОЗИРЕВ
Леонід
| 06
| Запорізька (2 к)
| Д/К
|
|
| 5
|
|
2 |
МЕЛЕШКО
Ігор
| 08
| Запорізька (2 к)
|
5:18.81
| II
|
| 1
|
|
3 |
ШУСТ
Віктор
| 06
| Рівненська
|
5:19.77
| II
|
| 2
| +0.96
|
4 |
ШЕВЧЕНКО
Даніїл
| 06
| Рівненська (2 к.)
|
5:23.13
| II
|
| 3
| +4.32
|
5 |
ЗЕЛІНСЬКИЙ
Гліб
| 07
| Рівненська (2 к.)
|
5:36.13
| II
|
| 4
| +17.32
|
6 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
| Заплив 3
(Старт: 11:16:14:00) |
1 |
ФЕДОРЧЕНКО
Кирило
| 06
| Донецька
| Д/К
|
|
| 2
|
|
2 |
ЧМИХАЛО
Тимофій
| 06
| Донецька
|
5:12.21
| I
|
| 3
| +4.31
|
3 |
ЛЯЛЬКА
Олександр
| 06
| Полтавська
|
5:16.66
| II
|
| 5
| +8.76
|
4 |
СИСОЄВ
Андрій
| 06
| Дніпропетровська
|
5:07.90
| I
|
| 1
|
|
5 |
ПОЛЯК
Сергій
| 07
| Закарпатська
|
5:13.03
| II
|
| 4
| +5.13
|
6 |
КОВАЛЬОВ
Олександр
| 06
| Миколаївська
|
5:27.98
| II
|
| 6
| +20.08
|
|
| Заплив 4
(Старт: 11:22:27:70) |
1 |
БОБРОВСКИЙ
Даниил
| 06
| Харківська
| Д/К
|
|
| 5
|
|
2 |
ГРИЦЕЛЯК
Маркіян
| 06
| Львівська
|
5:15.76
| II
|
| 6
| +17.75
|
3 |
ПЛАТОНОВ
Євгеній
| 06
| Рівненська
|
4:58.01
| I
|
| 1
|
|
4 |
ГЛУЩЕНКО
Захар
| 06
| Рівненська
|
5:08.78
| I
|
| 4
| +10.77
|
5 |
КРАСІН
Михайло
| 06
| Дніпропетровська
|
5:02.99
| I
|
| 3
| +4.98
|
6 |
ГОНЧАРЕНКО
Олександр
| 06
| м. Київ
| Д/К
|
|
| 2
|
|
|
| Заплив 5
(Старт: 11:30:23:97) |
1 |
МИКИТЕНКО
Владислав
| 06
| Полтавська
|
5:14.01
| II
|
| 5
| +17.89
|
2 |
ШАБЛОВСЬКИЙ
Костянтин
| 06
| Запорізька
|
5:05.65
| I
|
| 3
| +9.53
|
3 |
ТАРАСОВ
Євгеній
| 06
| Київська
|
4:59.34
| I
|
| 2
| +3.22
|
4 |
РЕШЕТЦОВ
Артем
| 06
| Кіровоградська
|
4:56.12
| I
|
| 1
|
|
5 |
КАМАРДІН
Арсеній
| 06
| Запорізька
|
5:14.02
| II
|
| 6
| +17.90
|
6 |
ЛЯШЕНКО
Денис
| 06
| Харківська
|
5:08.10
| I
|
| 4
| +11.98
|
|
|
200 м батерфляй - дівчата |
|
Рекорди
| Рекорд України | 2:08.04 | Яна Клочкова | 26.01.2003 | Кубок світу |
| Юніорський Рекорд України | 2:13.57 | Стандартний час | | |
| Юнацький Рекорд України | 2:14.29 | Юлія Нагорська | 10.11.2007 | Кубок світу |
| Вище досягнення України | 2:15.87 | Юлія Нагорська | 06.11.2006 | Кубок України |
|
Розряди | мс | 2:20.50 | кмс | 2:28.50 | I | 2:39.00 | II | 2:57.00 | III | 3:20.00 | I юн | 3:47.00 |
|
|
| Заплив 1
(Старт: 12:09:34:68) |
1 |
ЛЮТАК
Анна
| 08
| Івано-Франківська
|
3:05.37
| III
|
| 4
| +12.98
|
2 |
ЛОМТАДЗЕ
Ніно
| 07
| Київська
|
3:11.31
| III
|
| 5
| +18.92
|
3 |
ГРОМИКО
Євгенія
| 07
| Івано-Франківська
|
2:52.39
| II
|
| 1
|
|
4 |
МАРКОПОЛЬСЬКА
Олександра
| 08
| Рівненська
|
2:55.76
| II
|
| 3
| +3.37
|
5 |
ЯНЕНКО
Діана
| 07
| Полтавська
|
2:53.03
| II
|
| 2
| +0.64
|
6 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
| Заплив 2
(Старт: 12:13:15:70) |
1 |
ЛЕБЕДЬ
Вікторія
| 07
| Волинська
|
2:53.92
| II
|
| 5
| +12.61
|
2 |
РАДЧУК
Софія
| 07
| Рівненська
|
2:52.12
| II
|
| 4
| +10.81
|
3 |
МАРТІ
Кіра
| 09
| Запорізька
|
2:41.31
| II
|
| 1
|
|
4 |
КУЛІКОВА
Ганна
| 09
| Харківська (2 к)
|
2:41.87
| II
|
| 2
| +0.56
|
5 |
МИХАЛЕВИЧ
Анастасія
| 09
| Дніпропетровська
|
2:45.54
| II
|
| 3
| +4.23
|
6 |
ЧЕПЛЯКА
Олександра
| 07
| Дніпропетровська
|
2:57.52
| III
|
| 6
| +16.21
|
|
| Заплив 3
(Старт: 12:18:00:97) |
1 |
ПОНОМАРЕНКО
Кіра
| 08
| Запорізька
|
2:34.40
| I
|
| 2
| +6.88
|
2 |
АФАНАСЬЄВА
Тетяна
| 08
| Дніпропетровська
|
2:37.04
| I
|
| 3
| +9.52
|
3 |
РИБАЛКО
Ольга
| 07
| м. Київ
|
2:27.52
| кмс
|
| 1
|
|
4 |
НЕТРЕБКО
Марія
| 07
| Запорізька
| Н/С
|
|
|
|
|
5 |
КОБКА
Олександра
| 08
| Запорізька
|
2:53.04
| II
|
| 5
| +25.52
|
6 |
КОБЗЄВА
Олена
| 07
| Рівненська
|
2:39.00
| I
|
| 4
| +11.48
|
|
|
200 м батерфляй - юнаки |
|
Рекорди
| Рекорд України | 1:53.34 | Денис Силантьєв | 13.12.2001 | Чемпіонат Європи |
| Юніорський Рекорд України | 1:54.76 | Ігор Трояновський | 06.12.2019 | Чемпіонат Європи |
| Юнацький Рекорд України | 1:58.15 | Ігор Трояновський | 09.11.2018 | Кубок України |
| Вище досягнення України | 2:08.46 | Сергій Кисельов | 1976 | |
|
Розряди | мс | 2:05.00 | кмс | 2:12.00 | I | 2:22.00 | II | 2:39.00 | III | 3:00.00 | I юн | 3:23.00 |
|
|
| Заплив 1
(Старт: 12:21:33:42) |
1 |
|
|
|
|
|
|
|
|
2 |
ТАБАЧИНСЬКИЙ
Віктор
| 06
| Тернопільська
|
2:41.97
| III
|
| 2
| +2.19
|
3 |
ОЛЕВИЧ
Богдан
| 06
| Київська
|
2:46.56
| III
|
| 3
| +6.78
|
4 |
РАДЧЕНКО
Ілля
| 07
| Сумська
|
2:39.78
| III
|
| 1
|
|
5 |
|
|
|
|
|
|
|
|
6 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
| Заплив 2
(Старт: 12:24:45:22) |
1 |
ГАВРИЛЮК
Володимир
| 06
| Рівненська
|
2:30.70
| II
|
| 4
| +4.79
|
2 |
ДІДИК
Георгій
| 07
| Закарпатська
|
2:35.63
| II
|
| 5
| +9.72
|
3 |
КОТЬОЛКІН
Остап
| 06
| Львівська
|
2:25.91
| II
|
| 1
|
|
4 |
ФЕДОРЧЕНКО
Кирило
| 06
| Донецька
|
2:26.12
| II
|
| 2
| +0.21
|
5 |
КОРЕЦЬКИЙ
Сергій
| 07
| Дніпропетровська (2 к)
| Д/К
|
|
| 3
|
|
6 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
| Заплив 3
(Старт: 12:30:33:40) |
1 |
ТКАЧЕНКО
Данііл
| 07
| м. Київ
|
2:36.56
| II
|
| 6
| +17.09
|
2 |
КЛИМЕНКО
Вадим
| 06
| Харківська
|
2:24.53
| II
|
| 3
| +5.06
|
3 |
КОТЕНКО
Микола
| 07
| Дніпропетровська
| Д/К
|
|
| 1
|
|
4 |
ПЛАТОНОВ
Євгеній
| 06
| Рівненська
|
2:20.39
| I
|
| 2
| +0.92
|
5 |
АЛЕКСАНДРОВ
Дмитро
| 06
| Одеська
|
2:27.54
| II
|
| 4
| +8.07
|
6 |
ГОРБАНЬ
Натаніель
| 06
| Дніпропетровська
|
2:28.03
| II
|
| 5
| +8.56
|
|
|
200 м на спині - дівчата |
|
Рекорди
| Рекорд України | 1:59.35 | Дарина Зевіна | 26.08.2016 | Кубок світу |
| Юніорський Рекорд України | 2:02.25 | Стандартний час | | |
| Юнацький Рекорд України | 2:03.61 | Дарина Зевіна | 17.12.2010 | Чемпіонат світу |
| Вище досягнення України | 2:10.00 | Марина Колесникова | 08.11.2014 | Міжнародні змагання |
|
Розряди | мс | 2:20.00 | кмс | 2:29.00 | I | 2:40.00 | II | 2:58.00 | III | 3:22.00 | I юн | 3:49.00 |
|
|
| Заплив 1
(Старт: 12:43:34:57) |
1 |
|
|
|
|
|
|
|
|
2 |
ШИШОВА
Анастасія
| 07
| Харківська
|
2:37.24
| I
|
| 1
|
|
3 |
ФЕДОРОВА
Олександра
| 07
| Одеська
| Д/К
|
|
| 3
|
|
4 |
ЛЕВЧУК
Юлія
| 08
| Тернопільська
|
2:49.42
| II
|
| 2
| +12.18
|
5 |
|
|
|
|
|
|
|
|
6 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
| Заплив 2
(Старт: 12:47:27:75) |
1 |
КАЛЬЧЕНКО
Дарья
| 08
| Луганська
|
3:01.97
| III
|
| 4
| +14.97
|
2 |
СТУКОВА
Євгенія
| 08
| Вінницька
|
2:47.00
| II
|
| 1
|
|
3 |
ЗАБИЙВОРОТА
Каміла
| 07
| Луганська
| Д/К
|
|
| 3
|
|
4 |
БАБІЄЧКО
Дарья
| 08
| Львівська
|
3:06.37
| III
|
| 5
| +19.37
|
5 |
СЄРІК
Ірина
| 07
| Київська
|
2:57.15
| II
|
| 2
| +10.15
|
6 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
| Заплив 3
(Старт: 12:51:21:27) |
1 |
ГОСПОДАРЮК
Вікторія
| 07
| Чернівецька
|
3:00.24
| III
|
| 6
| +15.66
|
2 |
КОЗАЧЕНКО
Юлія
| 08
| Одеська
|
2:51.26
| II
|
| 2
| +6.68
|
3 |
МУНДУЛОВА
Аліна
| 07
| Донецька
|
2:44.58
| II
|
| 1
|
|
4 |
ЯКОВЕНКО
Єва
| 08
| Одеська (2 к.)
| Д/К
|
|
| 3
|
|
5 |
РИБКІНА
Олександра
| 07
| Вінницька
|
3:00.17
| III
|
| 5
| +15.59
|
6 |
ЛЕЩЕНКО
Кіра
| 09
| Луганська
|
2:57.36
| II
|
| 4
| +12.78
|
|
| Заплив 4
(Старт: 12:55:33:47) |
1 |
ЛЮТАК
Надія
| 08
| Івано-Франківська
|
2:51.66
| II
|
| 4
| +10.97
|
2 |
ТВАРДОВСЬКА
Тетяна
| 07
| Тернопільська
|
2:54.95
| II
|
| 6
| +14.26
|
3 |
БРАІЛОВСЬКА
Поліна
| 07
| Дніпропетровська (2 к)
|
2:40.69
| II
|
| 1
|
|
4 |
СТАНІВА
Яна
| 07
| Івано-Франківська
|
2:52.28
| II
|
| 5
| +11.59
|
5 |
ШИРІКОВА
Марія
| 07
| Рівненська (2 к.)
|
2:47.53
| II
|
| 2
| +6.84
|
6 |
РОСУЛ
Маріана
| 08
| Закарпатська
|
2:50.83
| II
|
| 3
| +10.14
|
|
| Заплив 5
(Старт: 12:59:35:23) |
1 |
КОСЕНКО
Марія
| 07
| Харківська
| Н/С
|
|
|
|
|
2 |
САГАЛАЄВА
Варвара
| 07
| Одеська (2 к.)
|
2:51.25
| II
|
| 4
| +5.36
|
3 |
ПАДАЛКА
Софія
| 07
| Кіровоградська
|
2:51.53
| II
|
| 5
| +5.64
|
4 |
МЕЛЬНИК
Дарья
| 07
| Одеська (2 к.)
|
2:46.55
| II
|
| 2
| +0.66
|
5 |
ГЕРЖАН
Вероніка
| 08
| Київська
|
2:46.86
| II
|
| 3
| +0.97
|
6 |
КОНОНЧУК
Ліза
| 08
| Рівненська (2 к.)
|
2:45.89
| II
|
| 1
|
|
|
| Заплив 6
(Старт: 13:03:20:39) |
1 |
ЩЕРБИНА
Ксенія
| 08
| Запорізька (2 к)
|
2:38.17
| I
|
| 4
| +1.51
|
2 |
ЯНОЧКО
Марія
| 07
| Закарпатська
|
2:36.66
| I
|
| 1
|
|
3 |
КИРИЛЮК
Марія
| 08
| Закарпатська
|
2:36.73
| I
|
| 2
| +0.07
|
4 |
ПАХУТ
Оксана
| 07
| Рівненська
|
2:36.77
| I
|
| 3
| +0.11
|
5 |
ПОЛЯШЕНКО
Маргарита
| 08
| Харківська (o)
|
2:43.06
| II
|
| 5
| +6.40
|
6 |
ДЯЧЕНКО
Софія
| 07
| Запорізька (2 к)
| Д/К
|
|
| 6
|
|
|
| Заплив 7
(Старт: 13:06:59:15) |
1 |
ЗАГОРОВСЬКА
Анна
| 07
| Дніпропетровська
|
2:34.79
| I
|
| 3
| +3.03
|
2 |
РЯБОВА
Єсєнія
| 08
| Запорізька
|
2:31.76
| I
|
| 1
|
|
3 |
ДРАБИЧ
Маряна
| 07
| Рівненська
|
2:37.28
| I
|
| 4
| +5.52
|
4 |
БОРЮШКІНА
Поліна
| 08
| Харківська (2 к)
|
2:40.91
| II
|
| 6
| +9.15
|
5 |
БАЙДАЛІНОВА
Софія
| 07
| Харківська
|
2:37.30
| I
|
| 5
| +5.54
|
6 |
ТІЩЕНКО
Крістіна
| 08
| Дніпропетровська
|
2:34.08
| I
|
| 2
| +2.32
|
|
| Заплив 8
(Старт: 13:11:37:00) |
1 |
ТКАЧЕНКО
Юлія
| 09
| Полтавська
|
2:33.29
| I
|
| 4
| +8.88
|
2 |
ШИЯН
Поліна
| 07
| м. Київ
|
2:31.11
| I
|
| 3
| +6.70
|
3 |
ЄРМІШИНА
Єлизавета
| 07
| м. Київ
|
2:27.94
| кмс
|
| 2
| +3.53
|
4 |
ЗУБРИЧ
Поліна
| 07
| Миколаївська
|
2:24.41
| кмс
|
| 1
|
|
5 |
ПЛЕХОТКІНА
София
| 07
| Київ (2 к)
|
2:35.97
| I
|
| 6
| +11.56
|
6 |
АФАНАСЬЄВА
Тетяна
| 08
| Дніпропетровська
|
2:33.29
| I
|
| 4
| +8.88
|
|
|
200 м на спині - юнаки |
|
Рекорди
| Рекорд України | 1:53.88 | Антон Бугайов | 08.12.2005 | Чемпіонат Європи |
| Юніорський Рекорд України | 1:56.75 | Марко Хотинецький | 08.11.2018 | Кубок України |
| Юнацький Рекорд України | 2:00.16 | Сергій Варварук | 07.03.2011 | Кубок міського Голови |
| Вище досягнення України | 2:02.39 | Андрій Хлопцов | 13.10.2013 | Кубок світу |
|
Розряди | мс | 2:05.50 | кмс | 2:12.00 | I | 2:22.00 | II | 2:39.00 | III | 3:00.00 | I юн | 3:23.00 |
|
|
| Заплив 1
(Старт: 13:15:10:68) |
1 |
|
|
|
|
|
|
|
|
2 |
ПЕТРОВСЬКИЙ
Андрій
| 06
| м. Київ
|
2:32.57
| II
|
| 1
|
|
3 |
ДОРЧИНЕЦЬ
Андрій
| 08
| Закарпатська
| Д/К
|
|
| 3
|
|
4 |
ЯЩИШИН
Яромир
| 06
| Львівська
|
2:38.76
| II
|
| 2
| +6.19
|
5 |
|
|
|
|
|
|
|
|
6 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
| Заплив 2
(Старт: 13:19:01:48) |
1 |
|
|
|
|
|
|
|
|
2 |
АНТОНЮК
Олександр
| 07
| Вінницька
|
2:40.03
| III
|
| 2
| +0.96
|
3 |
КАЛАБІН
Роман
| 06
| Сумська
|
2:39.07
| III
|
| 1
|
|
4 |
МИРОНЮК
Іван
| 07
| Черкаська
|
2:48.79
| III
|
| 4
| +9.72
|
5 |
ВІНОКУРОВ
Володимир
| 06
| Вінницька
|
2:42.29
| III
|
| 3
| +3.22
|
6 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
| Заплив 3
(Старт: 13:22:34:97) |
1 |
БАХОЛЬСЬКИЙ
Ілля
| 07
| Миколаївська (o)
|
2:37.07
| II
|
| 3
| +3.61
|
2 |
ЦОНДА
Ростислав
| 06
| Донецька (2 к.)
| Н/С
|
|
|
|
|
3 |
ВАСИЛЬКІВ
Андрій
| 06
| Івано-Франківська
|
2:42.77
| III
|
| 4
| +9.31
|
4 |
БАСАРА
Михайло
| 06
| Тернопільська
|
2:35.79
| II
|
| 2
| +2.33
|
5 |
МИНДЗАРУК
Владислав
| 06
| Тернопільська
|
2:47.12
| III
|
| 5
| +13.66
|
6 |
ГНИЛИЦЬКИЙ
Костянтин
| 06
| Луганська
|
2:33.46
| II
|
| 1
|
|
|
| Заплив 4
(Старт: 13:26:03:98) |
1 |
БЕРЕЗОВСЬКИЙ
Андрій
| 06
| Київська
|
2:39.79
| III
|
| 6
| +8.52
|
2 |
РОМАНЕНКО
Євгеній
| 07
| Кіровоградська
|
2:31.27
| II
|
| 1
|
|
3 |
ПЕРЕПЕЧАЙ
Олег
| 06
| Рівненська (2 к.)
|
2:32.17
| II
|
| 3
| +0.90
|
4 |
КРІПАК
Роман
| 06
| Дніпропетровська
|
2:31.66
| II
|
| 2
| +0.39
|
5 |
ДЯДЕНКО
Олександр
| 06
| Київська (2 к)
|
2:37.69
| II
|
| 5
| +6.42
|
6 |
ІВЧЕНКО
Артем
| 06
| Сумська
|
2:33.34
| II
|
| 4
| +2.07
|
|
| Заплив 5
(Старт: 13:29:26:37) |
1 |
ЦИПАН
Давид
| 07
| Рівненська (2 к.)
|
2:31.60
| II
|
| 5
| +6.22
|
2 |
КУЗЬМЕНКО
Євген
| 06
| Донецька
|
2:25.38
| II
|
| 1
|
|
3 |
ЛИТВИНЕНКО
Микита
| 06
| Харківська (o)
|
2:25.59
| II
|
| 2
| +0.21
|
4 |
ПАВЛЕНКО
Микола
| 06
| м. Київ
|
2:29.70
| II
|
| 3
| +4.32
|
5 |
БЕРКОВ
Максим
| 07
| Одеська
|
2:31.36
| II
|
| 4
| +5.98
|
6 |
КОНОВАЛОВ
Владислав
| 06
| Миколаївська
|
2:37.34
| II
|
| 6
| +11.96
|
|
| Заплив 6
(Старт: 13:33:03:36) |
1 |
ЩУКІН
Артем
| 06
| Одеська
|
2:30.46
| II
|
| 6
| +6.10
|
2 |
ДЗЯЙЛО
Артем
| 06
| Київська
|
2:24.36
| II
|
| 1
|
|
3 |
СТАНКУЛ
Юрій
| 06
| Одеська
|
2:24.99
| II
|
| 3
| +0.63
|
4 |
ПИРОГОВ
Данило
| 07
| Дніпропетровська (2 к)
|
2:24.98
| II
|
| 2
| +0.62
|
5 |
ШЕВЧЕНКО
Даніїл
| 06
| Рівненська (2 к.)
|
2:29.04
| II
|
| 4
| +4.68
|
6 |
НАВОДНИЙ
Роман
| 07
| Київ (2 к)
|
2:30.33
| II
|
| 5
| +5.97
|
|
| Заплив 7
(Старт: 13:36:18:45) |
1 |
СЛАВІНСЬКИЙ
Володимир
| 07
| м. Київ
|
2:25.16
| II
|
| 6
| +7.30
|
2 |
ГРИЦЕЛЯК
Маркіян
| 06
| Львівська
|
2:23.29
| II
|
| 2
| +5.43
|
3 |
ОВЕРЧУК
Денис
| 06
| Рівненська
|
2:25.03
| II
|
| 5
| +7.17
|
4 |
ГНАТЮК
Даніїл
| 06
| Донецька
|
2:17.86
| I
|
| 1
|
|
5 |
ПРИМАЧОК
Назар
| 06
| Рівненська (2 к.)
|
2:24.33
| II
|
| 3
| +6.47
|
6 |
МАРТИНОВ
Віталій
| 08
| Харківська (o)
|
2:24.54
| II
|
| 4
| +6.68
|
|
| Заплив 8
(Старт: 13:41:10:08) |
1 |
ГНІТЕЦЬКИЙ
Володимир
| 06
| Волинська
|
2:21.59
| I
|
| 5
| +8.39
|
2 |
НЕСТЕРОВСЬКИЙ
Артем
| 06
| Волинська
|
2:18.73
| I
|
| 4
| +5.53
|
3 |
ГОЛЯМІНСЬКИХ
Андрій
| 06
| Закарпатська
|
2:18.35
| I
|
| 3
| +5.15
|
4 |
ГАРБАРЧУК
Іван
| 06
| Волинська
|
2:22.86
| II
|
| 6
| +9.66
|
5 |
ПОЛОЦЬКИЙ
Андрій
| 06
| Рівненська
|
2:17.83
| I
|
| 2
| +4.63
|
6 |
НЕЧИДЮК
Максим
| 06
| Рівненська
|
2:13.20
| I
|
| 1
|
|
|
|
400 м вільний стиль - дівчата |
|
Рекорди
| Рекорд України | 4:01.26 | Яна Клочкова | 06.04.2002 | Чемпіонат світу |
| Юніорський Рекорд України | 4:05.12 | Стандартний час | | |
| Юнацький Рекорд України | 4:08.37 | Валерія Підлісна | 02.11.2010 | Кубок світу |
| Вище досягнення України | 4:16.16 | Ольга Береснєва | 14.11.1999 | Міжнародні змагання |
|
Розряди | мс | 4:30.00 | кмс | 4:44.00 | I | 5:07.00 | II | 5:42.00 | III | 6:27.00 | I юн | 7:27.00 |
|
|
| Заплив 1
(Старт: 13:45:40:34) |
1 |
ШИЯН
Поліна
| 07
| м. Київ
|
5:00.99
| I
|
| 5
| +17.86
|
2 |
ЛАГУТА
Рената
| 08
| Херсонська
|
5:02.94
| I
|
| 6
| +19.81
|
3 |
ЧЕРНИЩУК
Валерія
| 08
| м. Київ
|
4:43.13
| кмс
|
| 1
|
|
4 |
ЄРМІШИНА
Єлизавета
| 07
| м. Київ
|
4:43.23
| кмс
|
| 2
| +0.10
|
5 |
МАРТИНОВА
Альона
| 07
| Донецька
|
4:47.33
| I
|
| 3
| +4.20
|
6 |
БОБРОВСЬКА
Аліна
| 08
| Харківська
|
4:58.36
| I
|
| 4
| +15.23
|
|
| Заплив 2
(Старт: 13:51:15:01) |
1 |
МАЛАХОВА
Олександра
| 07
| Дніпропетровська
|
5:00.89
| I
|
| 2
| +2.43
|
2 |
МАРТІ
Кіра
| 09
| Запорізька
|
5:01.17
| I
|
| 3
| +2.71
|
3 |
УМАНСЬКА
Єва
| 07
| Дніпропетровська
|
4:58.46
| I
|
| 1
|
|
4 |
ПАХУТ
Оксана
| 07
| Рівненська
|
5:14.02
| II
|
| 6
| +15.56
|
5 |
ПОНОМАРЕНКО
Кіра
| 08
| Запорізька
|
5:05.14
| I
|
| 4
| +6.68
|
6 |
ТИТАРЕНКО
Ольга
| 07
| Сумська
|
5:13.30
| II
|
| 5
| +14.84
|
|
| Заплив 3
(Старт: 13:56:57:72) |
1 |
ГУБЧЕНКО
Олександра
| 09
| Запорізька (2 к)
|
5:07.90
| II
|
| 5
| +10.81
|
2 |
СІМОЧКІНА
Варвара
| 07
| Одеська
|
5:07.68
| II
|
| 4
| +10.59
|
3 |
КОБЗЄВА
Олена
| 07
| Рівненська
|
4:57.09
| I
|
| 1
|
|
4 |
СІРИК
Поліна
| 07
| Запорізька
|
5:04.56
| I
|
| 2
| +7.47
|
5 |
ЩУР
Тіна
| 07
| Рівненська
|
5:06.06
| I
|
| 3
| +8.97
|
6 |
ДЖУРА
Софія
| 08
| Київ (2 к)
|
5:17.40
| II
|
| 6
| +20.31
|
|
| Заплив 4
(Старт: 14:02:51:45) |
1 |
ЧЕРЕМИСІНА
Анна
| 08
| Дніпропетровська (2 к)
|
5:09.01
| II
|
| 3
| +14.76
|
2 |
СИЛЮКОВА
Дарина
| 07
| Полтавська
|
5:12.85
| II
|
| 4
| +18.60
|
3 |
ХРУНИК
Ангеліна
| 07
| Тернопільська
|
5:04.72
| I
|
| 2
| +10.47
|
4 |
ЛУЦЕНКО
Олександра
| 07
| Запорізька
|
4:54.25
| I
|
| 1
|
|
5 |
ЛЯШЕНКО
Дарья
| 08
| Полтавська
|
5:22.17
| II
|
| 6
| +27.92
|
6 |
БАБЬЯК
Дарья
| 07
| Полтавська
|
5:18.56
| II
|
| 5
| +24.31
|
|
|
400 м вільний стиль - юнаки |
|
Рекорди
| Рекорд України | 3:39.67 | Михайло Романчук | 25.10.2016 | Кубок світу |
| Юніорський Рекорд України | 3:51.41 | Кирило Гаращенко | 23.11.2016 | Кубок України |
| Юнацький Рекорд України | 3:54.16 | Микола Абрамов | 08.11.2014 | Міжнародні змагання |
| Вище досягнення України | 4:06.06 | Микола Абрамов | 24.02.2013 | Першість України |
|
Розряди | мс | 4:04.00 | кмс | 4:18.00 | I | 4:38.00 | II | 5:08.00 | III | 5:50.00 | I юн | 6:30.00 |
|
|
| Заплив 1
(Старт: 14:09:41:54) |
1 |
РУБЛЬОВ
Ян
| 07
| Рівненська
|
4:19.60
| I
|
| 1
|
|
2 |
ТАРАСОВ
Євгеній
| 06
| Київська
|
4:30.73
| I
|
| 5
| +11.13
|
3 |
РЕШЕТЦОВ
Артем
| 06
| Кіровоградська
|
4:21.01
| I
|
| 2
| +1.41
|
4 |
КУДІНОВ
Микита
| 06
| Харківська
|
4:22.16
| I
|
| 3
| +2.56
|
5 |
КРАСІН
Михайло
| 06
| Дніпропетровська
|
4:23.36
| I
|
| 4
| +3.76
|
6 |
ПОЛОЦЬКИЙ
Андрій
| 06
| Рівненська
|
4:30.79
| I
|
| 6
| +11.19
|
|
| Заплив 2
(Старт: 14:17:19:78) |
1 | ГРИГОРЄВ
Олександр
| 07
| Чернівецька
|
4:46.03
| II
|
| 6
| +18.29
|
2 |
КАЛЕНИК
Микита
| 06
| Запорізька
|
4:36.72
| I
|
| 5
| +8.98
|
3 |
БОЙКО
Дмитро
| 06
| Харківська
|
4:32.19
| I
|
| 2
| +4.45
|
4 |
ГЛУЩЕНКО
Захар
| 06
| Рівненська
|
4:27.74
| I
|
| 1
|
|
5 |
РАЗІНЬКОВ
Артем
| 07
| Харківська
|
4:32.69
| I
|
| 3
| +4.95
|
6 |
ШУСТ
Віктор
| 06
| Рівненська
|
4:36.23
| I
|
| 4
| +8.49
|
|
| Заплив 3
(Старт: 14:22:31:54) |
1 |
УСОВ
Кирило
| 06
| Київ (2 к)
|
4:55.31
| II
|
| 6
| +16.79
|
2 |
КРАВЧЕНКО
Микита
| 07
| Дніпропетровська (2 к)
|
4:39.79
| II
|
| 2
| +1.27
|
3 |
ТЕРЗІ
Роман
| 06
| Харківська
|
4:47.94
| II
|
| 4
| +9.42
|
4 |
ШАРГОРОДСЬКИЙ
Володимир
| 06
| м. Київ
|
4:38.52
| II
|
| 1
|
|
5 |
БЕСАРАБ
Олег
| 06
| Чернівецька
|
4:52.55
| II
|
| 5
| +14.03
|
6 |
БОРОДЯНСЬКИЙ
Михайло
| 06
| Дніпропетровська (2 к)
|
4:42.84
| II
|
| 3
| +4.32
|
|
| Заплив 4
(Старт: 14:27:50:81) |
1 |
ВИСОКОС
Олександр
| 06
| Харківська (o)
|
4:55.87
| II
|
| 5
| +15.58
|
2 |
ЧМИХАЛО
Тимофій
| 06
| Донецька
|
4:40.29
| II
|
| 1
|
|
3 |
ПЕРЕСКОКА
Андрій
| 06
| Харківська (2 к)
|
4:46.13
| II
|
| 2
| +5.84
|
4 |
ОМЕЛЬЧУК
Олександр
| 07
| Житомирська
|
5:04.00
| II
|
| 6
| +23.71
|
5 |
ВЛАСЕНКО
Тимофій
| 07
| Харківська (o)
|
4:49.03
| II
|
| 3
| +8.74
|
6 |
ЛУСТЮК
Артем
| 07
| Рівненська (2 к.)
|
4:50.61
| II
|
| 4
| +10.32
|
|
|
4x50 м вільний стиль - дівчата |
|
Рекорди
| Рекорд України | 1:39.81 | Збірна України | 28.11.2010 | Чемпіонат Європи |
| Юніорський Рекорд України | 1:39.81 | Стандартній час | | |
| Юнацький Рекорд України | 1:46.42 | Збірна ШВСМ м. Києва | 02.11.2015 | Чемпіонат України |
| Вище досягнення України | 1:49.19 | Збірна м. Києва | 10.03.2008 | Першість України |
|
|
|
| Заплив 1
(Старт: 14:43:35:46) |
1 |
СУМСЬКА ОБЛАСТЬ
| [13]
| Сумська
|
2:10.21
|
|
| 4
| +6.79
|
|
Раєва
Тетяна
,
Шугайова
Вікторія
,
Наумко
Вероніка
,
Титаренко
Ольга
|
2 |
ХАРКІВСЬКА ОБЛАСТЬ (2 К)
| [13]
| Харківська (2 к)
|
2:06.46
|
|
| 3
| +3.04
|
|
Чухно
Катерина
,
Борюшкіна
Поліна
,
Прилуцька
Мілена
,
Нікітська
Емілія
|
3 |
ВОЛИНСЬКА ОБЛАСТЬ
| [13]
| Волинська
|
2:04.97
|
|
| 2
| +1.55
|
|
Драницька
Вікторія
,
Веремчук
Марія
,
Марчук
Марьяна
,
Лебедь
Вікторія
|
4 |
ЖИТОМИРСЬКА ОБЛАСТЬ
| [13]
| Житомирська
|
2:13.85
|
|
| 6
| +10.43
|
|
Винник
Маргарита
,
Ліщинська
Іванна
,
Ковба
Ульяна
,
Кузьома
Ксенія
|
5 |
М. КИЇВ (2 К)
| [13]
| Київ (2 к)
|
2:03.42
|
|
| 1
|
|
|
Шмідт
Анна
,
Малацай
Маргарита
,
Огороднік
Уляна
,
Гаскевич
Зоя
|
6 |
ВІННИЦЬКА ОБЛАСТЬ
| [13]
| Вінницька
|
2:12.06
|
|
| 5
| +8.64
|
|
Ткаченко
Анна
,
Стукова
Євгенія
,
Рибкіна
Олександра
,
Рихлінська
Анастасія
|
|
| Заплив 2
(Старт: 14:46:38:89) |
1 |
ПОЛТАВСЬКА ОБЛАСТЬ
| [13]
| Полтавська
|
2:07.37
|
|
| 5
| +8.11
|
|
Силюкова
Дарина,
Ковальова
Анна
,
Ткаченко
Юлія
,
Бабьяк
Дарья
|
2 |
ДОНЕЦЬКА ОБЛАСТЬ
| [13]
| Донецька
|
2:01.22
|
|
| 3
| +1.96
|
|
Мартинова
Альона
,
Фіщенко
Дарья
,
Кандибко
Уляна
,
Мундулова
Аліна
|
3 |
ХАРКІВСЬКА ОБЛАСТЬ
| [13]
| Харківська
|
2:00.55
|
|
| 2
| +1.29
|
|
Шишова
Анастасія
,
Козлова
Світлана
,
Байдалінова
Софія
,
Бобровська
Аліна
|
4 |
ЗАПОРІЗЬКА ОБЛАСТЬ
| [13]
| Запорізька
|
1:59.26
|
|
| 1
|
|
|
Пономаренко
Кіра
,
Луценко
Олександра
,
Рябова
Єсєнія
,
Нетребко
Марія
|
5 |
ТЕРНОПІЛЬСЬКА ОБЛАСТ
| [13]
| Тернопільська
| Н/С
|
|
|
|
|
|
Циклаурі
Поліна
,
Степанюк
Валентина
,
Твардовська
Тетяна
,
Хруник
Ангеліна
|
6 |
ДНІПРОПЕТРОВСЬКА ОБЛ (2 К)
| [13]
| Дніпропетровська (2 к)
|
2:03.73
|
|
| 4
| +4.47
|
|
Черемисіна
Анна
,
Браіловська
Поліна
,
Кайдана
Анна
,
Мамедова
Діана
|
|
| Заплив 3
(Старт: 14:50:18:05) |
1 |
КИЇВСЬКА ОБЛАСТЬ
| [13]
| Київська
|
2:07.49
|
|
| 5
| +14.67
|
|
Малаховська
Поліна
,
Маслова
Крістіна
,
Гержан
Вероніка
,
Сєрік
Ірина
|
2 |
ЧЕРНІВЕЦЬКА ОБЛАСТЬ
| [13]
| Чернівецька
|
2:14.34
|
|
| 6
| +21.52
|
|
Барилко
Єлизавета
,
Господарюк
Вікторія
,
Ісар
Тетяна
,
Огородова
Вікторія
|
3 |
ДНІПРОПЕТРОВСЬКА ОБЛ
| [13]
| Дніпропетровська
|
1:55.34
|
|
| 2
| +2.52
|
|
Сулейманова
Роксолана
,
Загоровська
Анна
,
Репецька
Діана
,
Уманська
Єва
|
4 |
М. КИЇВ
| [13]
| м. Київ
|
1:52.82
|
|
| 1
|
|
|
Єрмішина
Єлизавета
,
Рибалко
Ольга
,
Савченко
Аліса
,
Чернищук
Валерія
|
5 |
ОДЕСЬКА ОБЛАСТЬ
| [13]
| Одеська
|
2:03.78
|
|
| 3
| +10.96
|
|
Гончаренко
Вікторія
,
Козаченко
Юлія
,
Воробйова
Поліна
,
Сімочкіна
Варвара
|
6 |
ЗАКАРПАТСЬКА ОБЛАСТЬ
| [13]
| Закарпатська
|
2:04.45
|
|
| 4
| +11.63
|
|
Кирилюк
Марія
,
Пластун
Дарья
,
Яночко
Марія
,
Шпонтак
Анастасія
|
|
|
4x50 м вільний стиль - юнаки |
|
Рекорди
| Рекорд України | 1:26.09 | Збірна України | 16.12.2001 | Чемпіонат Європи |
| Юніорський Рекорд України | 1:30.00 | Стандартний час | | |
| Юнацький Рекорд України | 1:36.24 | Збірна ЦС "Україна" | 27.11.2004 | Першість України |
| Вище досягнення України | 1:42.81 | Збірна СДЮШОР м. Луцьк | 01.04.2016 | Першість України |
|
|
|
| Заплив 1
(Старт: 14:54:12:35) |
1 |
|
|
|
|
|
|
|
|
2 |
ОДЕСЬКА ОБЛАСТЬ (2 К)
| [14]
| Одеська (2 к.)
|
1:57.48
|
|
| 3
| +6.11
|
|
Макаревич
Григорій
,
Станков
Владислав
,
Корсак
Володимир
,
Веремчук
Григорій
|
3 |
ВІННИЦЬКА ОБЛАСТЬ
| [14]
| Вінницька
|
1:57.40
|
|
| 2
| +6.03
|
|
Білий
Олексій
,
Антонюк
Олександр
,
Сітченко
Олександр
,
Вінокуров
Володимир
|
4 |
М. КИЇВ (2 К)
| [14]
| Київ (2 к)
|
1:51.37
|
|
| 1
|
|
|
Саргунс
Давід
,
Вихрєв
Артем
,
Цуркан
Артем
,
Усов
Кирило
|
5 |
КИЇВСЬКА ОБЛАСТЬ (2 К)
| [14]
| Київська (2 к)
| Н/С
|
|
|
|
|
|
Дяденко
Олександр
,
Пастушенко
Ярослав
,
Зубков
Нікіта
,
Маляренко
Даніїл
|
6 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
| Заплив 2
(Старт: 14:57:15:25) |
1 |
ЖИТОМИРСЬКА ОБЛАСТЬ
| [14]
| Житомирська
|
2:04.33
|
|
| 5
| +19.36
|
|
Янчевський
Назар
,
Романчук
Ярослав
,
Березюк
Антон
,
Омельчук
Олександр
|
2 |
ІВАНО-ФРАНКІВСЬКА ОБЛАСТЬ
| [14]
| Івано-Франківська
| Д/К
|
|
| 4
|
|
|
Ковальчук
Тимофій
,
Лаврик
Віталій
,
Мисюк
Артур
,
Ільчук
Станіслав
|
3 |
ДНІПРОПЕТРОВСЬКА ОБЛ (2 К)
| [14]
| Дніпропетровська (2 к)
|
1:48.74
|
|
| 2
| +3.77
|
|
Бородянський
Михайло
,
Пирогов
Данило
,
Кравченко
Микита
,
Планкевич
Дмитро
|
4 |
ВОЛИНСЬКА ОБЛАСТЬ
| [14]
| Волинська
|
1:44.97
|
|
| 1
|
|
|
Гарбарчук
Іван
,
Ляшук
Ілля
,
Гнітецький
Володимир
,
Нестеровський
Артем
|
5 |
ХАРКІВСЬКА ОБЛАСТЬ (2 К)
| [14]
| Харківська (2 к)
|
1:50.03
|
|
| 3
| +5.06
|
|
Пушнов
Тимофій
,
Проуторов
Ростислав
,
Дорошенко
Олександр
,
Кулинич
Дмитро
|
6 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
| Заплив 3
(Старт: 15:01:18:56) |
1 |
ПОЛТАВСЬКА ОБЛАСТЬ
| [14]
| Полтавська
|
1:50.12
|
|
| 4
| +2.97
|
|
Гавриленко
Артем
,
Микитенко
Владислав
,
Корягін
Андрій
,
Хоменко
Іван
|
2 |
ДОНЕЦЬКА ОБЛАСТЬ
| [14]
| Донецька
|
1:49.01
|
|
| 3
| +1.86
|
|
Гнатюк
Даніїл
,
Кузьменко
Євген
,
Іванов
Максим
,
Сидоренко
Гордій
|
3 |
ЗАКАРПАТСЬКА ОБЛАСТЬ
| [14]
| Закарпатська
|
1:55.69
|
|
| 5
| +8.54
|
|
Поляк
Сергій
,
Дідик
Георгій
,
Дорчинець
Андрій
,
Голямінських
Андрій
|
4 |
ХАРКІВСЬКА ОБЛАСТЬ
| [14]
| Харківська
|
1:47.15
|
|
| 1
|
|
|
Суровікін
Тимофій
,
Андрєєв
Артем
,
Яриновський
Дмитро
,
Кудінов
Микита
|
5 |
ЗАПОРІЗЬКА ОБЛАСТЬ
| [14]
| Запорізька
|
1:48.84
|
|
| 2
| +1.69
|
|
Каленик
Микита
,
Львутін
Лев
,
Шабловський
Костянтин
,
Шаповалов
Даніл
|
6 |
ТЕРНОПІЛЬСЬКА ОБЛАСТ
| [14]
| Тернопільська
| Н/С
|
|
|
|
|
|
Гусак
Владислав
,
Миндзарук
Владислав
,
Табачинський
Віктор
,
Басара
Михайло
|
|
| Заплив 4
(Старт: 15:05:28:08) |
1 |
КИЇВСЬКА ОБЛАСТЬ
| [14]
| Київська
|
1:46.81
|
|
| 3
| +2.09
|
|
Дзяйло
Артем
,
Тарасов
Євгеній
,
Пономаренко
Ярослав
,
Яригін
Артем
|
2 |
ЧЕРНІВЕЦЬКА ОБЛАСТЬ
| [14]
| Чернівецька
|
2:00.91
|
|
| 6
| +16.19
|
|
Бесараб
Олег
,
Кіндрачук
Владислав
,
Сайдаков
Єгор
, Григорєв
Олександр
|
3 |
ДНІПРОПЕТРОВСЬКА ОБЛ
| [14]
| Дніпропетровська
|
1:44.72
|
|
| 1
|
|
|
Бирицький
Гліб
,
Красін
Михайло
,
Горбань
Натаніель
,
Кривякін
Максим
|
4 |
М. КИЇВ
| [14]
| м. Київ
|
1:46.49
|
|
| 2
| +1.77
|
|
Гришко
Костянтин
,
Петровський
Андрій
,
Славінський
Володимир
,
Гончаренко
Олександр
|
5 |
ОДЕСЬКА ОБЛАСТЬ
| [14]
| Одеська
|
1:47.19
|
|
| 4
| +2.47
|
|
Шеремет
Нікіта
,
Александров
Дмитро
,
Щукін
Артем
,
Станкул
Юрій
|
6 |
РІВНЕНСЬКА ОБЛАСТЬ
| [14]
| Рівненська
|
1:47.36
|
|
| 5
| +2.64
|
|
Платонов
Євгеній
,
Полоцький
Андрій
,
Рубльов
Ян
,
Нечидюк
Максим
|
|
|