100 м брас - жінки |
Рекорди
| Рекорд України | 1:06.67 | Вікторія Солнцева | 29.07.2013 | Чемпіонат світу |
| Юніорський Рекорд України | 1:06.67 | Стандартний час | | |
| Юнацький Рекорд України | 1:06.67 | Вікторія Солнцева | 29.07.2013 | Чемпіонат світу |
| Вище досягнення України | 1:06.73 | Вікторія Солнцева | 20.05.2013 | Кубок України | Нормативи
| Збірна команда (основа, дорослі) | 1:08.89 | | | |
| Збірна команда (основа, 2002 і мол.) | 1:11.30 | | | |
| Збірна команда (основа, 2005 і мол.) | 1:12.30 | | | |
| TOKYO-2020 (OQT, норматив А) | 1:07.07 | | | |
| TOKYO-2020 (OST, норматив B) | 1:09.08 | | | |
| Euro Championship | 1:08.50 | | | |
| Euro Junior Championship (2003-06) | 1:11.55 | | | |
|
Розряди | мсмк | 1:07.06 | мс | 1:15.00 | кмс | 1:19.00 | I | 1:25.00 | II | 1:35.00 | III | 1:47.00 | I юн | 2:01.00 |
|
|
попередні запливи |
1 |
ІСАЄВА
Каміла
| О
| 05 | мс
| Дніпропетровська
| | 1:11.40 |
|
2 |
ТКАЧЕНКО
Аліна
| К
| 05 | мс
| Дніпропетровська
| | 1:11.58 |
|
3 |
ГОРЄЛОВА
Васіліса
| О
| 04 | мс
| Дніпропетровська
| | 1:11.62 |
|
4 |
МЕДВЕДЄВА
Ольга
| О
| 05 | мс
| Донецька
| | 1:11.97 |
|
5 |
АБУБАКИРОВА
София
|
| 07 |
| Казахстан
| | 1:12.75 |
|
6 |
КРАСІНА
Анастасія
| О
| 01 | мс
| Дніпропетровська
| | 1:12.94 |
|
7 |
АХМЕДОВА
Дана
| О
| 02 | мс
| Волинська
| | 1:13.08 |
|
8 |
КРИЖКО
Лілія
| О
| 01 | мс
| Київ
| | 1:13.09 |
|
9 |
ХМЕЛЕВСЬКА
Надія
|
| 02 | мс
| Полтавська
| | 1:14.90 |
|
10 |
ПАЛЬОХА
Христина
|
| 04 | кмс
| Київ
| | 1:15.06 |
|
11 |
ДВОРАК
Вероніка
|
| 05 | кмс
| Рівненська
| | 1:15.50 |
|
12 |
СМОЛІНА
Дарья | Р
| 06 | кмс
| Чернівецька
| | 1:15.55 |
|
13 |
ГАБЛЬОВСЬКА
Анастасія
|
| 04 | кмс
| Київська
| | 1:15.87 |
|
14 |
РАФАЛОВСЬКА
Оляна
|
| 04 | кмс
| Житомирська
| | 1:16.03 |
|
15 |
АНДРЕЄВА
Катерина
|
| 03 | кмс
| Донецька
| | 1:16.25 |
|
16 |
ІСАЙКОВА
Катерина
|
| 02 | кмс
| Київ
| | 1:16.45 |
|
17 |
ГОНЧАРЕНКО
Аліна
|
| 03 | кмс
| Запорізька
| | 1:16.78 |
|
18 |
БІЛИЧЕНКО
Євгенія
| Р
| 05 | кмс
| Київ
| | 1:17.06 |
|
19 |
МАЛООК
Іванна
| К
| 06 | кмс
| Дніпропетровська
| | 1:19.27 |
|
20 |
КРИВОРУЧКО
Олександра
|
| 05 | кмс
| Житомирська
| | 1:20.58 |
|
21 |
МАРТИШКО
Анастасія
|
| 04 | кмс
| Миколаївська
| | 1:21.57 |
|
22 |
БАЛАЧІНА
Дарина
|
| 04 | кмс
| Київська
| | 1:23.05 |
|
23 |
РОМАН
Марія
| Р
| 06 | кмс
| Харківська
| | N/T |
|
24 |
ДАНИЛИШИН
Софія
|
| 05 | кмс
| Львівська
| | N/T |
|
|
Рекорди
| Рекорд України | 1:06.67 | Вікторія Солнцева | 29.07.2013 | Чемпіонат світу |
| Юніорський Рекорд України | 1:06.67 | Стандартний час | | |
| Юнацький Рекорд України | 1:06.67 | Вікторія Солнцева | 29.07.2013 | Чемпіонат світу |
| Вище досягнення України | 1:06.73 | Вікторія Солнцева | 20.05.2013 | Кубок України | Нормативи
| Збірна команда (основа, дорослі) | 1:08.89 | | | |
| Збірна команда (основа, 2002 і мол.) | 1:11.30 | | | |
| Збірна команда (основа, 2005 і мол.) | 1:12.30 | | | |
| TOKYO-2020 (OQT, норматив А) | 1:07.07 | | | |
| TOKYO-2020 (OST, норматив B) | 1:09.08 | | | |
| Euro Championship | 1:08.50 | | | |
| Euro Junior Championship (2003-06) | 1:11.55 | | | |
|
Розряди | мсмк | 1:07.06 | мс | 1:15.00 | кмс | 1:19.00 | I | 1:25.00 | II | 1:35.00 | III | 1:47.00 | I юн | 2:01.00 |
|
|
A-фінал |
1 |
ТКАЧЕНКО
Аліна
| К
| 05 | мс
| Дніпропетровська
| | 1:10.03 |
|
2 |
МЕДВЕДЄВА
Ольга
| О
| 05 | мс
| Донецька
| | 1:12.13 |
|
3 |
ІСАЄВА
Каміла
| О
| 05 | мс
| Дніпропетровська
| | 1:12.85 |
|
4 |
ГОРЄЛОВА
Васіліса
| О
| 04 | мс
| Дніпропетровська
| | 1:13.98 |
|
5 |
ГАБЛЬОВСЬКА
Анастасія
|
| 04 | кмс
| Київська
| | 1:14.34 |
|
6 |
КРИЖКО
Лілія
| О
| 01 | мс
| Київ
| | 1:14.45 |
|
7 |
ХМЕЛЕВСЬКА
Надія
|
| 02 | мс
| Полтавська
| | 1:14.47 |
|
8 |
АХМЕДОВА
Дана
| О
| 02 | мс
| Волинська
| | 1:14.61 |
|
|