200 м батерфляй - жінки |
Рекорди
| Рекорд України | 2:09.52 | Яна Клочкова | 30.08.2003 | Всесвітня Універсіада |
| Юніорський Рекорд України | 2:11.76 | Стандартний час | | |
| Юнацький Рекорд України | 2:11.76 | Олена Осадчук | 25.08.1984 | м/з «Дружба-84» |
| Вище досягнення України | 2:15.80 | Світлана Тюріна | 03.12.1977 | Кубок СРСР | Нормативи
| Збірна команда (основа, дорослі) | 2:12.92 | | | |
| Збірна команда (основа, 2002 і мол.) | 2:16.35 | | | |
| Збірна команда (основа, 2005 і мол.) | 2:18.35 | | | |
| TOKYO-2020 (OQT, норматив А) | 2:08.43 | | | |
| TOKYO-2020 (OST, норматив B) | 2:12.28 | | | |
| Euro Championship | 2:14.20 | | | |
| Euro Junior Championship (2003-06) | 2:15.64 | | | |
|
Розряди | мсмк | 2:08.42 | мс | 2:21.50 | кмс | 2:31.00 | I | 2:41.00 | II | 2:59.00 | III | 3:22.00 | I юн | 3:49.00 |
|
|
попередні запливи |
9 / 9 / 0 / 0 |
1 |
КОСТРОМІНА
Вікторія
| О
| 04 | мс
| Дніпропетровська
| |
2:18.65
| мс
| 678
|
|
|
|
| 50: |
31.04
| 100: |
1:05.71
(34.67)
| 150: |
1:42.04
(36.33)
| 200: |
2:18.65
(36.61)
|
|
2 |
ПАВЛЕНКО
Вікторія
| О
| 02 | мс
| Київ
| |
2:19.84
| мс
| 660
| +1.19
|
|
|
| 50: |
31.56
| 100: |
1:06.50
(34.94)
| 150: |
1:43.23
(36.73)
| 200: |
2:19.84
(36.61)
|
|
3 |
ДЬЯЧЕНКО
Марія
| О
| 05 | мс
| Полтавська
| |
2:24.24
| кмс
| 602
| +5.59
|
|
|
| 50: |
30.90
| 100: |
1:06.59
(35.69)
| 150: |
1:44.32
(37.73)
| 200: |
2:24.24
(39.92)
|
|
4 |
ОСТАПУХА
Катерина
| О
| 04 | мс
| Дніпропетровська
| |
2:28.27
| кмс
| 554
| +9.62
|
|
|
| 50: |
32.96
| 100: |
1:10.30
(37.34)
| 150: |
1:49.71
(39.41)
| 200: |
2:28.27
(38.56)
|
|
5 |
КЛИМЕНКО
Єлізавета
| К
| 03 | кмс
| Київ
| |
2:30.84
| кмс
| 526
| +12.19
|
|
|
| 50: |
31.60
| 100: |
1:09.70
(38.10)
| 150: |
1:49.91
(40.21)
| 200: |
2:30.84
(40.93)
|
|
6 |
НАГОРНЮК
Христина
|
| 03 | кмс
| Рівненська
| |
2:31.25
| I
| 522
| +12.60
|
|
|
| 50: |
32.86
| 100: |
1:10.77
(37.91)
| 150: |
1:50.86
(40.09)
| 200: |
2:31.25
(40.39)
|
|
7 |
СТЕЛЬМАХ
Ніколь
| О
| 04 | кмс
| Рівненська
| |
2:31.74
| I
| 517
| +13.09
|
|
|
| 50: |
33.66
| 100: |
1:11.14
(37.48)
| 150: |
1:50.54
(39.40)
| 200: |
2:31.74
(41.20)
|
|
8 |
СОНІЧ
Євгенія
|
| 04 | кмс
| Запорізька
| |
2:38.44
| I
| 454
| +19.79
|
|
|
| 50: |
34.30
| 100: |
1:13.44
(39.14)
| 150: |
1:55.63
(42.19)
| 200: |
2:38.44
(42.81)
|
|
9 | ЛУК'ЯНЕНКО
Поліна
|
| 03 | кмс
| Київська
| |
2:44.70
| II
| 404
| +26.05
|
|
|
| 50: |
33.99
| 100: |
1:15.07
(41.08)
| 150: |
1:59.27
(44.20)
| 200: |
2:44.70
(45.43)
|
|
|
|
200 м батерфляй - жінки |
Рекорди
| Рекорд України | 2:09.52 | Яна Клочкова | 30.08.2003 | Всесвітня Універсіада |
| Юніорський Рекорд України | 2:11.76 | Стандартний час | | |
| Юнацький Рекорд України | 2:11.76 | Олена Осадчук | 25.08.1984 | м/з «Дружба-84» |
| Вище досягнення України | 2:15.80 | Світлана Тюріна | 03.12.1977 | Кубок СРСР | Нормативи
| Збірна команда (основа, дорослі) | 2:12.92 | | | |
| Збірна команда (основа, 2002 і мол.) | 2:16.35 | | | |
| Збірна команда (основа, 2005 і мол.) | 2:18.35 | | | |
| TOKYO-2020 (OQT, норматив А) | 2:08.43 | | | |
| TOKYO-2020 (OST, норматив B) | 2:12.28 | | | |
| Euro Championship | 2:14.20 | | | |
| Euro Junior Championship (2003-06) | 2:15.64 | | | |
|
Розряди | мсмк | 2:08.42 | мс | 2:21.50 | кмс | 2:31.00 | I | 2:41.00 | II | 2:59.00 | III | 3:22.00 | I юн | 3:49.00 |
|
|
A-фінал |
8 / 8 / 0 / 0 |
1 |
ПАВЛЕНКО
Вікторія
Збірна (О) | О
| 02 | мс
| Київ
| |
2:15.90
| мс
| 720
|
|
|
|
| 50: |
31.02
| 100: |
1:05.41
(34.39)
| 150: |
1:40.45
(35.04)
| 200: |
2:15.90
(35.45)
|
|
2 |
КОСТРОМІНА
Вікторія
| О
| 04 | мс
| Дніпропетровська
| |
2:17.67
| мс
| 692
| +1.77
|
|
|
| 50: |
30.52
| 100: |
1:04.91
(34.39)
| 150: |
1:40.80
(35.89)
| 200: |
2:17.67
(36.87)
|
|
3 |
ДЬЯЧЕНКО
Марія
| О
| 05 | мс
| Полтавська
| |
2:21.96
| кмс
| 631
| +6.06
|
|
|
| 50: |
30.97
| 100: |
1:06.55
(35.58)
| 150: |
1:42.96
(36.41)
| 200: |
2:21.96
(39.00)
|
|
4 |
ОСТАПУХА
Катерина
| О
| 04 | мс
| Дніпропетровська
| |
2:27.71
| кмс
| 560
| +11.81
|
|
|
| 50: |
32.83
| 100: |
1:09.38
(36.55)
| 150: |
1:48.42
(39.04)
| 200: |
2:27.71
(39.29)
|
|
5 |
НАГОРНЮК
Христина
|
| 03 | кмс
| Рівненська
| |
2:28.12
| кмс
| 556
| +12.22
|
|
|
| 50: |
32.09
| 100: |
1:08.62
(36.53)
| 150: |
1:48.12
(39.50)
| 200: |
2:28.12
(40.00)
|
|
6 |
КЛИМЕНКО
Єлізавета
| К
| 03 | кмс
| Київ
| |
2:28.49
| кмс
| 552
| +12.59
|
|
|
| 50: |
31.21
| 100: |
1:09.06
(37.85)
| 150: |
1:48.18
(39.12)
| 200: |
2:28.49
(40.31)
|
|
7 |
СТЕЛЬМАХ
Ніколь
| О
| 04 | кмс
| Рівненська
| |
2:28.74
| кмс
| 549
| +12.84
|
|
|
| 50: |
32.73
| 100: |
1:09.87
(37.14)
| 150: |
1:48.01
(38.14)
| 200: |
2:28.74
(40.73)
|
|
8 |
СОНІЧ
Євгенія
|
| 04 | кмс
| Запорізька
| |
2:43.00
| II
| 417
| +27.10
|
|
|
| 50: |
36.40
| 100: |
1:18.47
(42.07)
| 150: |
2:01.57
(43.10)
| 200: |
2:43.00
(41.43)
|
|
|
|
|
|