400 м вільний стиль - чоловіки |
попередні запливи |
Рекорди
| Рекорд України | 3:45.18 | Михайло Романчук | 03.08.2018 | Чемпіонат Європи |
| Юніорський Рекорд України | 3:49.76 | Стандартний час | | |
| Юнацький Рекорд України | 3:54.88 | Ігор Снітко | 19.07.1995 | Чемпіонат Європи (юн) |
| Вище досягнення України | 4:06.97 | Микола Абрамов | 27.05.2013 | Матчева зустріч | Нормативи
| Збірна команда (основа, дорослі) | 3:51.66 | | | |
| Збірна команда (основа, 2001 і мол.) | 3:57.17 | | | |
| Збірна команда (основа, 2004 і мол.) | 4:01.17 | | | |
| TOKYO-2020 (OQT, норматив А) | 3:46.78 | | | |
| TOKYO-2020 (OST, норматив B) | 3:53.58 | | | |
| Euro Championship | 3:49.97 | | | |
| Euro Junior Championship (2002-05) | 3:54.75 | | | |
|
Розряди | мсмк | 3:47.72 | мс | 4:10.00 | кмс | 4:24.00 | I | 4:44.00 | II | 5:16.00 | III | 5:57.00 | I юн | 6:40.00 |
|
|
| Заплив 1
(Старт: 02:11:40:46) |
1 |
|
|
|
|
|
|
|
|
2 |
ШЕПЕЛЬ
Роман
| 05
| Миколаївська
|
4:25.87
| I
|
| 4
| +8.82
|
3 |
ФОКОВ
Єгор
| 03
| Дніпропетровська
|
4:23.97
| кмс
|
| 3
| +6.92
|
4 |
ІГНАТОВ
Ілля
| 02
| Одеська
| Д/К
|
|
| 2
|
|
5 |
ТРОХАНЧУК
Максим
| 04
| Київ
|
4:17.05
| кмс
|
| 1
|
|
6 |
ХАРЛАМОВ
Гліб
| 04
| Донецька
|
4:31.33
| I
|
| 5
| +14.28
|
7 |
|
|
|
|
|
|
|
|
8 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
| Заплив 2
(Старт: 02:16:56:37) |
1 |
ПИЛИПЕНКО
Ілля
| 99
| Київська
|
4:23.36
| кмс
|
| 7
| +18.23
|
2 |
ОЛЬХОВІК
Ян
| 04
| Дніпропетровська
|
4:10.21
| кмс
|
| 5
| +5.08
|
3 |
КОСТЕНКО
Кірілл
| 03
| Харківська
|
4:05.13
| мс
|
| 1
|
|
4 |
ОМЕЛЬКОВ
Дмитро
| 99
| Запорізька
|
4:06.28
| мс
|
| 2
| +1.15
|
5 |
СТОРОЖЕВ
Данило
| 02
| Харківська
|
4:08.40
| мс
|
| 4
| +3.27
|
6 |
БОЛДИРЕВ
Мирослав
| 02
| Київ
|
4:08.19
| мс
|
| 3
| +3.06
|
7 |
ГАЛАЙЧУК
Іван
| 05
| Київ
|
4:19.45
| кмс
|
| 6
| +14.32
|
8 |
ВЕРХОТУРОВ
Юрій
| 03
| Рівненська
|
4:25.52
| I
|
| 8
| +20.39
|
|
| Заплив 3
1 |
ЛУТИЦЬКИЙ
Єгор
| 04
| Київ
|
4:23.57
| кмс
|
| 7
| +26.11
|
2 |
РЯБІНІН
Андрій
| 03
| Дніпропетровська
|
4:10.87
| кмс
|
| 5
| +13.41
|
3 |
БІЛЕНКО
Володимир
| 02
| Київ
|
4:09.93
| мс
|
| 4
| +12.47
|
4 |
ОСТАПЕНКО
Нікіта
| 00
| Дніпропетровська
|
3:57.46
| мс
|
| 1
|
|
5 |
БЕЛЕМЕНКО
Богдан
| 02
| Харківська
|
4:00.64
| мс
|
| 2
| +3.18
|
6 |
ЧОБАНЯН
Данило
| 04
| Донецька
|
4:09.90
| мс
|
| 3
| +12.44
|
7 |
РИМАРЕНКО
Данило
| 04
| Київська
|
4:21.76
| кмс
|
| 6
| +24.30
|
8 |
СМАЛЬ
Олексій
| 00
| Волинська
|
4:32.80
| I
|
| 8
| +35.34
|
|
| Заплив 4
1 |
КОРЖ
Дмитрій
| 04
| Київ
|
4:23.96
| кмс
|
| 8
| +31.05
|
2 |
ОЛЕКСИШИН
Олександр
| 01
| Київська
|
4:08.62
| мс
|
| 3
| +15.71
|
3 |
ЖИРОВ
Микита
| 03
| Донецька
|
4:04.29
| мс
|
| 2
| +11.38
|
4 |
РОМАНЧУК
Михайло
| 96
| Рівненська
|
3:52.91
| мс
|
| 1
|
|
5 |
КЕСІЛЬ
Денис
| 00
| Дніпропетровська
|
4:08.86
| мс
|
| 4
| +15.95
|
6 |
ВАНЗЕНКО
Дмитро
| 96
| Дніпропетровська
|
4:11.91
| кмс
|
| 5
| +19.00
|
7 |
ВЛАСЕНКО
Денис
| 02
| Київ
|
4:20.60
| кмс
|
| 6
| +27.69
|
8 |
СУКНІНОВ
Тимур
| 04
| Харківська
|
4:21.64
| кмс
|
| 7
| +28.73
|
|
A-фінал |
Рекорди
| Рекорд України | 3:45.18 | Михайло Романчук | 03.08.2018 | Чемпіонат Європи |
| Юніорський Рекорд України | 3:49.76 | Стандартний час | | |
| Юнацький Рекорд України | 3:54.88 | Ігор Снітко | 19.07.1995 | Чемпіонат Європи (юн) |
| Вище досягнення України | 4:06.97 | Микола Абрамов | 27.05.2013 | Матчева зустріч | Нормативи
| Збірна команда (основа, дорослі) | 3:51.66 | | | |
| Збірна команда (основа, 2001 і мол.) | 3:57.17 | | | |
| Збірна команда (основа, 2004 і мол.) | 4:01.17 | | | |
| TOKYO-2020 (OQT, норматив А) | 3:46.78 | | | |
| TOKYO-2020 (OST, норматив B) | 3:53.58 | | | |
| Euro Championship | 3:49.97 | | | |
| Euro Junior Championship (2002-05) | 3:54.75 | | | |
|
Розряди | мсмк | 3:47.72 | мс | 4:10.00 | кмс | 4:24.00 | I | 4:44.00 | II | 5:16.00 | III | 5:57.00 | I юн | 6:40.00 |
|
|
|
(Старт: 18:10:11:93) |
1 |
БОЛДИРЕВ
Мирослав
| 02
| Київ
|
4:06.74
| мс
|
| 7
| +16.34
|
2 |
КОСТЕНКО
Кірілл
| 03
| Харківська
|
4:06.83
| мс
|
| 8
| +16.43
|
3 |
БЕЛЕМЕНКО
Богдан
| 02
| Харківська
|
3:57.92
| мс
|
| 3
| +7.52
|
4 |
РОМАНЧУК
Михайло
| 96
| Рівненська
|
3:50.40
| мс
|
| 1
|
|
5 |
ОСТАПЕНКО
Нікіта
| 00
| Дніпропетровська
|
3:54.63
| мс
|
| 2
| +4.23
|
6 |
ЖИРОВ
Микита
| 03
| Донецька
|
4:03.66
| мс
|
| 5
| +13.26
|
7 |
ОМЕЛЬКОВ
Дмитро
| 99
| Запорізька
|
4:01.80
| мс
|
| 4
| +11.40
|
8 |
СТОРОЖЕВ
Данило
| 02
| Харківська
|
4:04.00
| мс
|
| 6
| +13.60
|
|
|