200 м вільний стиль - чоловіки |
попередні запливи |
Рекорди
| Рекорд України | 1:48.18 | Сергій Адвена | 16.08.2008 | Олімпійські ігри |
| Юніорський Рекорд України | 1:50.77 | Стандартний час | | |
| Юнацький Рекорд України | 1:51.74 | Богдан Шеліпов | 22.11.2018 | Чемпіонат України (юнр) |
| Вище досягнення України | 1:57.12 | В`ячеслав Огньов | 03.12.2012 | Кубок України | Нормативи
| Збірна команда (основа, дорослі) | 1:48.32 | | | |
| Збірна команда (основа, 2001 і мол.) | 1:51.69 | | | |
| Збірна команда (основа, 2004 і мол.) | 1:53.69 | | | |
| TOKYO-2020 (OQT, норматив А) | 1:47.02 | | | |
| TOKYO-2020 (OST, норматив B) | 1:50.23 | | | |
| Euro Championship | 1:49.20 | | | |
| Euro Junior Championship (2002-05) | 1:51.76 | | | |
|
Розряди | мсмк | 1:46.62 | мс | 1:57.00 | кмс | 2:04.00 | I | 2:14.00 | II | 2:29.00 | III | 2:48.00 | I юн | 3:09.00 |
|
|
| Заплив 1
(Старт: 10:52:44:50) |
1 |
|
|
|
|
|
|
|
|
2 |
ПИЛИПЕНКО
Ілля
| 99
| Київська
|
2:11.01
| I
|
| 4
| +20.18
|
3 |
ШИРЯЄВ
Ярослав
| 05
| Харківська
|
2:11.84
| I
|
| 5
| +21.01
|
4 |
ШЕПЕЛЬ
Роман
| 05
| Миколаївська
|
2:07.86
| I
|
| 3
| +17.03
|
5 |
ГАЛЬПЕРІН
Максим
| 05
| Дніпропетровська
|
2:04.77
| I
|
| 2
| +13.94
|
6 |
ГАРЮК
Владислав
| 03
| Чернівецька
|
2:14.30
| II
|
| 6
| +23.47
|
7 |
РОМАНЧУК
Михайло
| 96
| Рівненська
|
1:50.83
| мс
|
| 1
|
|
8 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
| Заплив 2
(Старт: 10:55:27:57) |
1 |
СТРІЛЕЦЬ
Клим
| 01
| Дніпропетровська
|
1:58.05
| кмс
|
| 1
|
|
2 |
КРОХМАЛЬОВ
Микита
| 02
| Донецька
|
2:02.14
| кмс
|
| 3
| +4.09
|
3 |
НОСКО
Андрій
| 02
| Донецька
|
2:04.72
| I
|
| 4
| +6.67
|
4 |
НІКУЛІН
Денис
| 05
| Харківська
|
2:12.98
| I
|
| 7
| +14.93
|
5 |
РЯЗАНЦЕВ
Микита
| 02
| Одеська
|
2:07.21
| I
|
| 6
| +9.16
|
6 |
ГУМЕНЮК
Володимир
| 02
| Одеська
|
2:20.09
| II
|
| 8
| +22.04
|
7 |
ЗІНКОВСЬКИЙ
Нестор
| 05
| Івано-Франківська
|
2:01.20
| кмс
|
| 2
| +3.15
|
8 |
ХАРЛАМОВ
Гліб
| 04
| Донецька
|
2:07.20
| I
|
| 5
| +9.15
|
|
| Заплив 3
1 |
СУКНІНОВ
Тимур
| 04
| Харківська
|
2:03.85
| кмс
|
| 7
| +4.38
|
2 |
УШАКОВ
Дмитро
| 04
| Харківська
|
2:05.16
| I
|
| 8
| +5.69
|
3 |
БИРЮЧЕНКО
Олексій
| 00
| Хмельницька
|
2:03.73
| кмс
|
| 6
| +4.26
|
4 |
ЧОБАНЯН
Данило
| 04
| Донецька
|
1:59.47
| кмс
|
| 1
|
|
5 |
ТЕРЕЩУК
Даніїл
| 02
| Донецька
|
2:00.67
| кмс
|
| 3
| +1.20
|
6 |
ГАЛАЙЧУК
Іван
| 05
| Київ
|
1:59.59
| кмс
|
| 2
| +0.12
|
7 |
ЛУТИЦЬКИЙ
Єгор
| 04
| Київ
|
2:01.84
| кмс
|
| 4
| +2.37
|
8 |
РИМАРЕНКО
Данило
| 04
| Київська
|
2:03.47
| кмс
|
| 5
| +4.00
|
|
| Заплив 4
(Старт: 11:00:52:39) |
1 |
ФОКОВ
Єгор
| 03
| Дніпропетровська
|
2:00.69
| кмс
|
| 3
| +3.00
|
2 |
КРАЛЯ
Павло
| 04
| Рівненська
|
2:01.79
| кмс
|
| 5
| +4.10
|
3 |
ІГНАТОВ
Ілля
| 02
| Одеська
|
2:01.34
| кмс
|
| 4
| +3.65
|
4 |
КАРАСІЙЧУК
Антон
| 01
| Волинська
|
2:04.53
| I
|
| 8
| +6.84
|
5 |
ТРОХАНЧУК
Максим
| 04
| Київ
|
1:58.70
| кмс
|
| 2
| +1.01
|
6 |
ЖУРБИЦЬКИЙ
Денис
| 02
| Дніпропетровська
|
2:01.84
| кмс
|
| 6
| +4.15
|
7 |
ГОЛОВЧАК
Максим
| 95
| Дніпропетровська
|
1:57.69
| кмс
|
| 1
|
|
8 |
ЖИЖКО
Володимир
| 01
| Львівська
|
2:03.42
| кмс
|
| 7
| +5.73
|
|
| Заплив 5
(Старт: 11:03:27:08) |
1 |
РОМАНОВ
Єгор
| 02
| Харківська
|
1:59.60
| кмс
|
| 7
| +2.79
|
2 |
ГРИГОРЬЄВ
Леонід
| 96
| Донецька
|
1:59.28
| кмс
|
| 6
| +2.47
|
3 |
ЖУЛІН
Єгор
| 03
| Київ
|
1:56.85
| мс
|
| 2
| +0.04
|
4 |
РЯБІНІН
Андрій
| 03
| Дніпропетровська
|
1:58.40
| кмс
|
| 4
| +1.59
|
5 |
БОЛДИРЕВ
Мирослав
| 02
| Київ
|
1:59.13
| кмс
|
| 5
| +2.32
|
6 |
ОЛЬХОВІК
Ян
| 04
| Дніпропетровська
|
1:56.81
| мс
|
| 1
|
|
7 |
СМАЛЬ
Олексій
| 00
| Волинська
|
2:02.09
| кмс
|
| 8
| +5.28
|
8 |
МІЩУК
Дмитро
| 00
| Волинська
|
1:58.17
| кмс
|
| 3
| +1.36
|
|
| Заплив 6
(Старт: 11:06:01:40) |
1 |
ВЛАСЕНКО
Денис
| 02
| Київ
|
1:58.94
| кмс
|
| 6
| +6.27
|
2 |
ПЛОСКОНОС
Нікіта
| 02
| Дніпропетровська
|
1:55.04
| мс
|
| 3
| +2.37
|
3 |
БІЛЕНКО
Володимир
| 02
| Київ
|
1:54.15
| мс
|
| 2
| +1.48
|
4 |
ШЕЛІПОВ
Богдан
| 02
| Дніпропетровська
|
1:52.67
| мс
|
| 1
|
|
5 |
ШЕВЦОВ
Сергій
| 98
| Запорізька
| Н/С
|
|
|
|
|
6 |
СТОРОЖЕВ
Данило
| 02
| Харківська
|
1:55.61
| мс
|
| 4
| +2.94
|
7 |
КОСТЕНКО
Кірілл
| 03
| Харківська
|
1:55.67
| мс
|
| 5
| +3.00
|
8 |
РИМХАНУЛЫ
Елмурат
| 03
| Казахстан
|
2:02.04
| кмс
|
| 7
| +9.37
|
|
| Заплив 7
1 |
СЕЛЕЗНЬОВ
Назар
| 02
| Дніпропетровська
|
1:55.91
| мс
|
| 6
| +3.21
|
2 |
БУТЕНКО
Артур
| 01
| Запорізька
|
1:55.54
| мс
|
| 5
| +2.84
|
3 |
ЖИРОВ
Микита
| 03
| Донецька
|
1:53.30
| мс
|
| 2
| +0.60
|
4 |
ОМЕЛЬКОВ
Дмитро
| 99
| Запорізька
|
1:53.58
| мс
|
| 3
| +0.88
|
5 |
ОСТАПЕНКО
Нікіта
| 00
| Дніпропетровська
|
1:52.70
| мс
|
| 1
|
|
6 |
ДОРОГОВ
Микита
| 99
| Одеська
|
1:55.36
| мс
|
| 4
| +2.66
|
7 |
ТУМОЯН
Кірілл
| 04
| Львівська
|
1:58.05
| кмс
|
| 7
| +5.35
|
8 |
КОРКУНОВ
Антон
| 99
| Київ
|
1:59.50
| кмс
|
| 8
| +6.80
|
|
| Заплив 8
(Старт: 11:11:14:56) |
1 |
ПЕТРОЧУК
Ілля
| 03
| Волинська
|
2:03.54
| кмс
|
| 7
| +9.88
|
2 |
МОВЧАН
Артем
| 98
| Запорізька
|
1:55.82
| мс
|
| 5
| +2.16
|
3 |
НАУМЕНКО
Вадим
| 03
| Одеська
|
1:53.66
| мс
|
| 1
|
|
4 |
ФРОЛОВ
Сергій
| 92
| Запорізька
| Н/С
|
|
|
|
|
5 |
ЛЕТНІКОВ
Олександр
| 03
| Запорізька
|
1:55.30
| мс
|
| 3
| +1.64
|
6 |
РУСІН
Данило
| 03
| Рівненська
|
1:54.69
| мс
|
| 2
| +1.03
|
7 |
КУЗНЄЦОВ
Микита
| 04
| Дніпропетровська
|
1:56.67
| мс
|
| 6
| +3.01
|
8 |
ЖОВТКО
Юрій
| 05
| Рівненська
|
1:55.78
| мс
|
| 4
| +2.12
|
|
A-фінал |
Рекорди
| Рекорд України | 1:48.18 | Сергій Адвена | 16.08.2008 | Олімпійські ігри |
| Юніорський Рекорд України | 1:50.77 | Стандартний час | | |
| Юнацький Рекорд України | 1:51.74 | Богдан Шеліпов | 22.11.2018 | Чемпіонат України (юнр) |
| Вище досягнення України | 1:57.12 | В`ячеслав Огньов | 03.12.2012 | Кубок України | Нормативи
| Збірна команда (основа, дорослі) | 1:48.32 | | | |
| Збірна команда (основа, 2001 і мол.) | 1:51.69 | | | |
| Збірна команда (основа, 2004 і мол.) | 1:53.69 | | | |
| TOKYO-2020 (OQT, норматив А) | 1:47.02 | | | |
| TOKYO-2020 (OST, норматив B) | 1:50.23 | | | |
| Euro Championship | 1:49.20 | | | |
| Euro Junior Championship (2002-05) | 1:51.76 | | | |
|
Розряди | мсмк | 1:46.62 | мс | 1:57.00 | кмс | 2:04.00 | I | 2:14.00 | II | 2:29.00 | III | 2:48.00 | I юн | 3:09.00 |
|
|
|
(Старт: 17:25:15:30) |
1 |
БІЛЕНКО
Володимир
| 02
| Київ
|
1:54.05
| мс
|
| 7
| +4.23
|
2 |
ОМЕЛЬКОВ
Дмитро
| 99
| Запорізька
|
1:52.67
| мс
|
| 5
| +2.85
|
3 |
ОСТАПЕНКО
Нікіта
| 00
| Дніпропетровська
|
1:53.11
| мс
|
| 6
| +3.29
|
4 |
РОМАНЧУК
Михайло
| 96
| Рівненська
|
1:49.82
| мс
|
| 1
|
|
5 |
ШЕЛІПОВ
Богдан
| 02
| Дніпропетровська
|
1:51.63
| мс
|
| 2
| +1.81
|
6 |
ЖИРОВ
Микита
| 03
| Донецька
| Д/К
|
|
| 4
|
|
7 |
НАУМЕНКО
Вадим
| 03
| Одеська
|
1:52.29
| мс
|
| 3
| +2.47
|
8 |
РУСІН
Данило
| 03
| Рівненська
|
1:54.83
| мс
|
| 8
| +5.01
|
|
|