100 м брас - жінки |
попередні запливи |
Рекорди
| Рекорд України | 1:06.67 | Вікторія Солнцева | 29.07.2013 | Чемпіонат світу |
| Юніорський Рекорд України | 1:06.67 | Стандартний час | | |
| Юнацький Рекорд України | 1:06.67 | Вікторія Солнцева | 29.07.2013 | Чемпіонат світу |
| Вище досягнення України | 1:06.73 | Вікторія Солнцева | 20.05.2013 | Кубок України | Нормативи
| Збірна команда (основа, дорослі) | 1:08.89 | | | |
| Збірна команда (основа, 2002 і мол.) | 1:11.30 | | | |
| Збірна команда (основа, 2005 і мол.) | 1:12.30 | | | |
| TOKYO-2020 (OQT, норматив А) | 1:07.07 | | | |
| TOKYO-2020 (OST, норматив B) | 1:09.08 | | | |
| Euro Championship | 1:08.50 | | | |
| Euro Junior Championship (2003-06) | 1:11.55 | | | |
|
Розряди | мс | 1:15.00 | кмс | 1:19.00 | I | 1:25.00 | II | 1:35.00 | III | 1:47.00 | I юн | 2:01.00 |
|
|
| Заплив 1
(Старт: 00:00:00:00) |
1 |
МАРТИШКО
Анастасія
| 04
| Миколаївська
|
1:21.51
| I
|
| 7
| +8.11
|
2 |
АНДРЕЄВА
Катерина
| 03
| Донецька
|
1:16.77
| кмс
|
| 5
| +3.37
|
3 |
ХМЕЛЕВСЬКА
Надія
| 02
| Полтавська
|
1:14.47
| мс
|
| 3
| +1.07
|
4 |
ГОРЄЛОВА
Васіліса
| 04
| Дніпропетровська
|
1:13.98
| мс
|
| 2
| +0.58
|
5 |
КРАСІНА
Анастасія
| 01
| Дніпропетровська
| Д/К
|
|
| 1
|
|
6 |
СМОЛІНА
Дарья
| 06
| Чернівецька
|
1:16.61
| кмс
|
| 4
| +3.21
|
7 |
БІЛИЧЕНКО
Євгенія
| 05
| Київ
|
1:17.69
| кмс
|
| 6
| +4.29
|
8 |
РОМАН
Марія
| 06
| Харківська
|
1:24.48
| I
|
| 8
| +11.08
|
|
| Заплив 2
(Старт: 00:59:22:33) |
1 |
КРИВОРУЧКО
Олександра
| 05
| Житомирська
|
1:22.37
| I
|
| 8
| +12.34
|
2 |
РАФАЛОВСЬКА
Оляна
| 04
| Житомирська
|
1:15.62
| кмс
|
| 6
| +5.59
|
3 |
КРИЖКО
Лілія
| 01
| Київ
|
1:14.45
| мс
|
| 2
| +4.42
|
4 |
ТКАЧЕНКО
Аліна
| 05
| Дніпропетровська
|
1:10.03
| мс
|
| 1
|
|
5 |
АБУБАКИРОВА
София
| 07
| Казахстан
|
1:15.32
| кмс
|
| 4
| +5.29
|
6 |
ДВОРАК
Вероніка
| 05
| Рівненська
|
1:15.24
| кмс
|
| 3
| +5.21
|
7 |
ГОНЧАРЕНКО
Аліна
| 03
| Запорізька
|
1:15.34
| кмс
|
| 5
| +5.31
|
8 |
ДАНИЛИШИН
Софія
| 05
| Львівська
|
1:20.56
| I
|
| 7
| +10.53
|
|
| Заплив 3
(Старт: 01:01:16:84) |
1 |
МАЛООК
Іванна
| 06
| Дніпропетровська
|
1:22.09
| I
|
| 7
| +9.96
|
2 |
ГАБЛЬОВСЬКА
Анастасія
| 04
| Київська
|
1:14.34
| мс
|
| 3
| +2.21
|
3 |
АХМЕДОВА
Дана
| 02
| Волинська
|
1:14.61
| мс
|
| 4
| +2.48
|
4 |
ІСАЄВА
Каміла
| 05
| Дніпропетровська
|
1:12.85
| мс
|
| 2
| +0.72
|
5 |
МЕДВЕДЄВА
Ольга
| 05
| Донецька
|
1:12.13
| мс
|
| 1
|
|
6 |
ПАЛЬОХА
Христина
| 04
| Київ
| Д/К
|
|
| 5
|
|
7 |
ІСАЙКОВА
Катерина
| 02
| Київ
|
1:23.28
| I
|
| 8
| +11.15
|
8 |
БАЛАЧІНА
Дарина
| 04
| Київська
|
1:21.16
| I
|
| 6
| +9.03
|
|
перепливи |
Рекорди
| Рекорд України | 1:06.67 | Вікторія Солнцева | 29.07.2013 | Чемпіонат світу |
| Юніорський Рекорд України | 1:06.67 | Стандартний час | | |
| Юнацький Рекорд України | 1:06.67 | Вікторія Солнцева | 29.07.2013 | Чемпіонат світу |
| Вище досягнення України | 1:06.73 | Вікторія Солнцева | 20.05.2013 | Кубок України | Нормативи
| Збірна команда (основа, дорослі) | 1:08.89 | | | |
| Збірна команда (основа, 2002 і мол.) | 1:11.30 | | | |
| Збірна команда (основа, 2005 і мол.) | 1:12.30 | | | |
| TOKYO-2020 (OQT, норматив А) | 1:07.07 | | | |
| TOKYO-2020 (OST, норматив B) | 1:09.08 | | | |
| Euro Championship | 1:08.50 | | | |
| Euro Junior Championship (2003-06) | 1:11.55 | | | |
|
Розряди | мс | 1:15.00 | кмс | 1:19.00 | I | 1:25.00 | II | 1:35.00 | III | 1:47.00 | I юн | 2:01.00 |
|
|
| Заплив 1
1 |
|
|
|
|
|
|
|
|
2 |
|
|
|
|
|
|
|
|
3 |
|
|
|
|
|
|
|
|
4 |
РАФАЛОВСЬКА
Оляна
| 04
| Житомирська
|
1:15.96
| кмс
|
| 1
|
|
5 |
|
|
|
|
|
|
|
|
6 |
|
|
|
|
|
|
|
|
7 |
|
|
|
|
|
|
|
|
8 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|