100 м на спині - чоловіки |
попередні запливи |
Рекорди
| Рекорд України | 0:55.00 | Дмитро Гурницький | 21.04.2016 | Міжнародні змагання |
| Юніорський Рекорд України | 0:55.80 | Стандартний час | | |
| Юнацький Рекорд України | 0:56.22 | Андрій Хлопцов | 26.04.2014 | Чемпіонат України |
| Вище досягнення України | 0:56.59 | Андрій Хлопцов | 16.07.2013 | ЄЮОФ | Нормативи
| Збірна команда (основа, дорослі) | 0:54.95 | | | |
| Збірна команда (основа, 2001 і мол.) | 0:56.81 | | | |
| Збірна команда (основа, 2004 і мол.) | 0:57.81 | | | |
| TOKYO-2020 (OQT, норматив А) | 0:53.85 | | | |
| TOKYO-2020 (OST, норматив B) | 0:55.47 | | | |
| Euro Championship | 0:54.89 | | | |
| Euro Junior Championship (2002-05) | 0:56.50 | | | |
|
Розряди | мсмк | 53.75 | мс | 59.50 | кмс | 1:03.00 | I | 1:08.00 | II | 1:15.00 | III | 1:25.00 | I юн | 1:35.00 |
|
|
| Заплив 1
(Старт: 11:40:43:71) |
1 |
|
|
|
|
|
|
|
|
2 |
|
|
|
|
|
|
|
|
3 |
ЖУРБЕЙ
Максим
| 03
| Житомирська
|
1:06.61
| I
|
| 3
| +3.63
|
4 |
КАЗНАЧЕЄВ
Дмитро
| 03
| Донецька
|
1:02.98
| кмс
|
| 1
|
|
5 |
ГАЛЬПЕРІН
Максим
| 05
| Дніпропетровська
|
1:03.57
| I
|
| 2
| +0.59
|
6 |
|
|
|
|
|
|
|
|
7 |
|
|
|
|
|
|
|
|
8 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
| Заплив 2
(Старт: 11:42:34:46) |
1 |
ДАЦУН
Олексій
| 99
| Житомирська
|
1:00.07
| кмс
|
| 3
| +0.53
|
2 |
ГРАБАРОВ
Олексій
| 05
| Одеська
|
59.54
| кмс
|
| 1
|
|
3 |
КОВАЛЬОВ
Арсеній
| 04
| Чернігівська
|
1:03.21
| I
|
| 6
| +3.67
|
4 |
ЖАРІЙ
Денис
| 03
| Київська
|
59.72
| кмс
|
| 2
| +0.18
|
5 |
РИМХАНУЛЫ
Елмурат
| 03
| Казахстан
| Н/С
|
|
|
|
|
6 |
ГРИЦЕНКО
Леонід
| 01
| Хмельницька
|
1:02.14
| кмс
|
| 5
| +2.60
|
7 |
МОРОЗ
Микола
| 03
| Волинська
|
1:01.48
| кмс
|
| 4
| +1.94
|
8 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
| Заплив 3
(Старт: 11:44:23:97) |
1 |
СТАХІР
Олексій
| 02
| Волинська
|
1:00.93
| кмс
|
| 8
| +5.10
|
2 |
ОНІЩЕНКО
Володимир
| 96
| Одеська
|
1:00.30
| кмс
|
| 5
| +4.47
|
3 |
ХНИКІН
Віктор
| 01
| Вінницька
|
58.09
| мс
|
| 2
| +2.26
|
4 |
ТКАЧЕНКО
Данііл
| 02
| Київська
|
55.83
| мс
|
| 1
|
|
5 |
ГЕРАСИМЧУК
Святослав
| 97
| Дніпропетровська
|
59.12
| мс
|
| 4
| +3.29
|
6 |
ЛЮБИМОВ
Кирилл
| 05
| Казахстан
|
1:00.51
| кмс
|
| 7
| +4.68
|
7 |
КУСЬ
Олег
| 02
| Львівська
| Д/К
|
|
| 3
|
|
8 |
БОРИСЛАВСЬКИЙ
Іван
| 04
| Київська
|
1:00.33
| кмс
|
| 6
| +4.50
|
|
| Заплив 4
(Старт: 11:46:51:72) |
1 |
ЖОВТКО
Юрій
| 05
| Рівненська
|
59.25
| мс
|
| 4
| +2.76
|
2 |
ЧУЛОВСЬКИЙ
Валерій
| 00
| Тернопільська
|
59.11
| мс
|
| 3
| +2.62
|
3 |
КОВАЛЕНЯ
Глеб
| 00
| Казахстан
|
59.81
| кмс
|
| 5
| +3.32
|
4 |
ФЕНЬ
Герман
| 02
| Харківська
|
56.49
| мс
|
| 1
|
|
5 |
ЯЦЕНКО
Євгеній
| 95
| Дніпропетровська
|
1:04.66
| I
|
| 8
| +8.17
|
6 |
ЛИСОБЕЙ
Сергій
| 03
| Тернопільська
|
57.86
| мс
|
| 2
| +1.37
|
7 |
СТРІЛЕЦЬ
Клим
| 01
| Дніпропетровська
|
1:00.44
| кмс
|
| 7
| +3.95
|
8 |
ПІНЧУК
Олександр
| 05
| Волинська
|
1:00.27
| кмс
|
| 6
| +3.78
|
|
| Заплив 5
(Старт: 11:48:48:42) |
1 |
ДУДАРЕНКО
Богдан
| 00
| Київська
|
59.53
| кмс
|
| 7
| +2.77
|
2 |
СЕМЕНОВ
Михайло
| 01
| Київська
|
59.17
| мс
|
| 5
| +2.41
|
3 |
КРЕМЛЯКОВ
Владислав
| 00
| Дніпропетровська
|
58.56
| мс
|
| 4
| +1.80
|
4 |
КОСЯН
Юрій
| 02
| Одеська
|
56.76
| мс
|
| 1
|
|
5 |
КАСЬЯН
Богдан
| 97
| Полтавська
| Н/С
|
|
|
|
|
6 |
МАЗУРЕНКО
Ярослав
| 03
| Київ
|
58.08
| мс
|
| 2
| +1.32
|
7 |
РЕТИНСЬКИЙ
Єгор
| 03
| Київська
|
58.38
| мс
|
| 3
| +1.62
|
8 |
ТОКАРЄВ
Нікіта
| 04
| Харківська
|
59.52
| кмс
|
| 6
| +2.76
|
|
A-фінал |
Рекорди
| Рекорд України | 0:55.00 | Дмитро Гурницький | 21.04.2016 | Міжнародні змагання |
| Юніорський Рекорд України | 0:55.80 | Стандартний час | | |
| Юнацький Рекорд України | 0:56.22 | Андрій Хлопцов | 26.04.2014 | Чемпіонат України |
| Вище досягнення України | 0:56.59 | Андрій Хлопцов | 16.07.2013 | ЄЮОФ | Нормативи
| Збірна команда (основа, дорослі) | 0:54.95 | | | |
| Збірна команда (основа, 2001 і мол.) | 0:56.81 | | | |
| Збірна команда (основа, 2004 і мол.) | 0:57.81 | | | |
| TOKYO-2020 (OQT, норматив А) | 0:53.85 | | | |
| TOKYO-2020 (OST, норматив B) | 0:55.47 | | | |
| Euro Championship | 0:54.89 | | | |
| Euro Junior Championship (2002-05) | 0:56.50 | | | |
|
Розряди | мсмк | 53.75 | мс | 59.50 | кмс | 1:03.00 | I | 1:08.00 | II | 1:15.00 | III | 1:25.00 | I юн | 1:35.00 |
|
|
|
(Старт: 16:54:25:25) |
1 |
КРЕМЛЯКОВ
Владислав
| 00
| Дніпропетровська
|
58.54
| мс
|
| 6
| +2.99
|
2 |
ХНИКІН
Віктор
| 01
| Вінницька
|
58.06
| мс
|
| 4
| +2.51
|
3 |
ЛИСОБЕЙ
Сергій
| 03
| Тернопільська
|
57.98
| мс
|
| 3
| +2.43
|
4 |
ТКАЧЕНКО
Данііл
| 02
| Київська
|
55.55
| мс
|
| 1
|
|
5 |
ФЕНЬ
Герман
| 02
| Харківська
|
56.46
| мс
|
| 2
| +0.91
|
6 |
МАЗУРЕНКО
Ярослав
| 03
| Київ
|
58.95
| мс
|
| 7
| +3.40
|
7 |
РЕТИНСЬКИЙ
Єгор
| 03
| Київська
|
58.15
| мс
|
| 5
| +2.60
|
8 |
ЧУЛОВСЬКИЙ
Валерій
| 00
| Тернопільська
|
59.80
| кмс
|
| 8
| +4.25
|
|
|