400 м вільний стиль - чоловіки |
Рекорди
| Рекорд України | 3:45.18 | Михайло Романчук | 03.08.2018 | Чемпіонат Європи |
| Юніорський Рекорд України | 3:49.76 | Стандартний час | | |
| Юнацький Рекорд України | 3:54.88 | Ігор Снітко | 19.07.1995 | Чемпіонат Європи (юн) |
| Вище досягнення України | 4:06.97 | Микола Абрамов | 27.05.2013 | Матчева зустріч | Нормативи
| Збірна команда (основа, дорослі) | 3:51.66 | | | |
| Збірна команда (основа, 2002 і мол.) | 3:57.17 | | | |
| Збірна команда (основа, 2005 і мол.) | 4:01.17 | | | |
| TOKYO-2020 (OQT, норматив А) | 3:46.78 | | | |
| TOKYO-2020 (OST, норматив B) | 3:53.58 | | | |
| Euro Championship | 3:49.97 | | | |
| Euro Junior Championship (2003-06) | 3:54.75 | | | |
|
Розряди | мсмк | 3:49.52 | мс | 4:10.00 | кмс | 4:24.00 | I | 4:44.00 | II | 5:16.00 | III | 5:57.00 | I юн | 6:40.00 |
|
|
A-фінал |
1 |
РОМАНЧУК
Михайло
|
| 96 |
| Рівненська область
| | 3:49.12 |
|
2 |
ФРОЛОВ
Сергій
|
| 92 |
| Запорізька область
| | 3:54.18 |
|
3 |
ОСТАПЕНКО
Нікіта
|
| 00 |
| Дніпропетровська область
| | 4:00.52 |
|
4 |
БЕЛЕМЕНКО
Богдан
|
| 02 |
| Харківська область
| | 4:02.04 |
|
5 |
КОСТЕНКО
Кірілл
|
| 03 |
| Харківська область
| | 4:04.09 |
|
6 |
СТРІЛЕЦЬКИЙ
Олександр
|
| 05 |
| Київська область
| | 4:05.10 |
|
7 |
ТЕСЛЕНКО
Тарас
|
| 05 |
| м. Київ
| | 4:05.59 |
|
8 |
АЛОВАЦЬКИЙ
Павло
|
| 03 |
| Республіка Молдова
| | 4:05.68 |
|
|
Рекорди
| Рекорд України | 3:45.18 | Михайло Романчук | 03.08.2018 | Чемпіонат Європи |
| Юніорський Рекорд України | 3:49.76 | Стандартний час | | |
| Юнацький Рекорд України | 3:54.88 | Ігор Снітко | 19.07.1995 | Чемпіонат Європи (юн) |
| Вище досягнення України | 4:06.97 | Микола Абрамов | 27.05.2013 | Матчева зустріч | Нормативи
| Збірна команда (основа, дорослі) | 3:51.66 | | | |
| Збірна команда (основа, 2002 і мол.) | 3:57.17 | | | |
| Збірна команда (основа, 2005 і мол.) | 4:01.17 | | | |
| TOKYO-2020 (OQT, норматив А) | 3:46.78 | | | |
| TOKYO-2020 (OST, норматив B) | 3:53.58 | | | |
| Euro Championship | 3:49.97 | | | |
| Euro Junior Championship (2003-06) | 3:54.75 | | | |
|
Розряди | мсмк | 3:49.52 | мс | 4:10.00 | кмс | 4:24.00 | I | 4:44.00 | II | 5:16.00 | III | 5:57.00 | I юн | 6:40.00 |
|
|
В-фінал |
1 |
ГЕРАЩЕНКО
Назар
|
| 04 |
| Дніпропетровська область
| | 4:05.89 |
|
2 |
ОЛЕКСИШИН
Олександр
|
| 01 |
| Київська область
| | 4:06.03 |
|
3 |
ЧОБАНЯН
Данило
|
| 04 |
| Донецька область
| | 4:07.02 |
|
4 |
ЮЗВА
Максим
|
| 03 |
| Волинська область
| | 4:07.83 |
|
5 |
СТОРОЖЕВ
Данило
|
| 02 |
| Харківська область
| | 4:11.03 |
|
6 |
ОМЕЛЬКОВ
Дмитро
|
| 99 |
| Запорізька область
| | 4:12.89 |
|
7 |
ЗІНКОВСЬКИЙ
Нестор
|
| 05 |
| Київська область
| | 4:14.21 |
|
8 |
БОЛДИРЕВ
Мирослав
|
| 02 |
| м. Київ
| | 4:15.98 |
|
|