100 м вільний стиль - жінки |
Рекорди
| Рекорд України | 0:54.92 | Дар'я Степанюк | 30.07.2009 | Чемпіонат світу |
| Юніорський Рекорд України | 0:56.00 | Стандартний час | | |
| Юнацький Рекорд України | 0:56.00 | Дар'я Степанюк | 25.03.2007 | Чемпіонат світу |
| Вище досягнення України | 0:57.32 | Дарина Зевіна | 09.08.2009 | Чемпіонат України | Нормативи
| Збірна команда (основа, дорослі) | 0:55.28 | | | |
| Збірна команда (основа, 2003 і мол.) | 0:56.73 | | | |
| Збірна команда (основа, 2006 і мол.) | 0:57.73 | | | |
| TOKYO-2020 (OQT, норматив А) | 0:54.38 | | | |
| TOKYO-2020 (OST, норматив B) | 0:56.01 | | | |
| Euro Championship | 0:55.17 | | | |
| Euro Junior Championship (2004-07) | 0:56.58 | | | |
|
Розряди | мсмк | 54.33 | мс | 1:00.00 | кмс | 1:03.50 | I | 1:08.00 | II | 1:15.00 | III | 1:25.00 | I юн | 1:37.00 | II юн | 1:49.00 |
|
|
|
1 |
ПІКІНЕР
Ірина
|
| 90 |
| Дніпропетровська область
| | 56.05 |
|
2 |
СНІТКО
Карина
|
| 04 |
| Харківська область
| | 56.34 |
|
3 |
КОЛЕСНИКОВА
Марина
|
| 00 |
| Харківська область
| | 57.67 |
|
4 |
ВИРВИЧ
Вікторія
|
| 04 |
| Дніпропетровська область
| | 57.91 |
|
5 |
ЖУКОВА
Марія
|
| 03 |
| м. Київ
| | 58.10 |
|
6 |
ДАНИЛЕЙКО
Анастасія
|
| 05 |
| Київська область
| | 58.25 |
|
7 |
БОЙЧЕНКО
Валерія
|
| 02 |
| Миколаївська область
| | 58.50 |
|
8 |
ТУГАЙ
Валерія
|
| 03 |
| м. Київ
| | 58.90 |
|
9 |
ТИМОШЕНКО
Євгенія
|
| 02 |
| м. Київ
| | 59.00 |
|
10 |
ЄРМІШИНА
Анастасія
|
| 06 |
| м. Київ
| | 59.00 |
|
11 |
ЩЕРБАКОВА
Єлізавета
|
| 06 |
| Київська область
| | 59.50 |
|
12 |
ЛАТО
Катерина
|
| 06 |
| м. Київ
| | 59.64 |
|
13 |
ДИВАК
Марія
|
| 03 |
| Київська область
| | 59.70 |
|
14 |
НАГОРНЮК
Христина
|
| 03 |
| Рівненська область
| | 59.72 |
|
15 |
НІКІША
Поліна
|
| 06 |
| Дніпропетровська область
| | 59.74 |
|
16 |
ДЯЧЕНКО
Олена
|
| 05 |
| Полтавська область
| | 59.80 |
|
17 |
БУРЯК
Валерія
|
| 02 |
| Харківська область
| | 59.92 |
|
18 |
ОНАНКО
Марія
|
| 03 |
| м. Київ
| | 1:00.05 |
|
19 |
ШИШКА
Софія
|
| 06 |
| Дніпропетровська область
| | 1:00.10 |
|
20 |
ФІСЕНКО
Надія
|
| 00 |
| м. Київ
| | 1:00.13 |
|
21 |
САВЕНОК
Єлізавета
|
| 05 |
| м. Київ
| | 1:00.19 |
|
22 |
ЄРМІШИНА
Єлизавета
|
| 07 |
| м. Київ
| | 1:00.27 |
|
23 |
СЕМЕНОВА
Катерина
|
| 04 |
| Полтавська область
| | 1:00.28 |
|
24 |
СТЕЦЕНКО
Анна
|
| 92 |
| Дніпропетровська область
| | 1:00.61 |
|
25 |
ГОРБАЧОВА
Дар'я
|
| 04 |
| Київська область
| | 1:00.80 |
|
26 |
ІЛЬНИЦЬКА
Христина
|
| 05 |
| Київська область
| | 1:00.80 |
|
27 |
ЛІПЕЦЬКА
Анастасія
|
| 06 |
| Рівненська область
| | 1:00.87 |
|
28 |
ЗАКОРКО
Аріна
|
| 04 |
| м. Київ
| | 1:01.00 |
|
29 |
ЛАТИШЕВА
Поліна
|
| 04 |
| Київська область
| | 1:01.10 |
|
30 |
МЕДВЕДЄВА
Ольга
|
| 05 |
| Донецька область
| | 1:01.10 |
|
31 |
ПРОНЧАКОВА
Софія
|
| 04 |
| Донецька область
| | 1:01.12 |
|
32 |
ЛЕЩЕНКО
Дар'я
|
| 01 |
| Харківська область
| | 1:01.30 |
|
33 |
ЗГУРСЬКА
Марія
|
| 05 |
| Одеська область
| | 1:01.33 |
|
34 |
СУЛЕЙМАНОВА
Роксолана
|
| 07 |
| Дніпропетровська область
| | 1:01.38 |
|
35 |
МАНОЙЛО
Аліса
|
| 02 |
| Харківська область
| | 1:01.50 |
|
36 |
ЖИТАРЮК
Валерія
|
| 06 |
| Київська область
| | 1:01.50 |
|
37 |
МІЩЕНКО
Марія
|
| 06 |
| м. Київ
| | 1:01.58 |
|
38 |
МАРТИНОВА
Олена
|
| 07 |
| Донецька область
| | 1:01.58 |
|
39 |
СМІРНОВА
Дарья
|
| 06 |
| Республіка Молдова
| | 1:02.06 |
|
40 |
ФРИЗЮК
Вікторія
|
| 06 |
| Запорізька область
| | 1:02.09 |
|
41 |
КАЦАЛА
Марія
|
| 02 |
| Харківська область
| | 1:02.24 |
|
42 |
ТЮТЮННИК
Софія
|
| 05 |
| Дніпропетровська область
| | 1:02.44 |
|
43 |
ЗАГОРОВСЬКА
Анна
|
| 07 |
| Дніпропетровська область
| | 1:02.54 |
|
44 |
ЗЕВІНА
Олександра
|
| 06 |
| м. Київ
| | 1:02.70 |
|
45 |
КАРАНІКОЛОВА
Катерина
|
| 06 |
| Одеська область
| | 1:03.01 |
|
46 |
БУРАЧОК
Вікторія
|
| 07 |
| Чернівецька область
| | 1:03.10 |
|
47 |
ПОНОМАРЕНКО
Кіра
|
| 08 |
| Запорізька область
| | 1:03.95 |
|
48 |
НЕТРЕБКО
Марія
|
| 07 |
| Запорізька область
| | 1:04.00 |
|
49 |
ТАФРАТОВА
Анастасія
|
| 06 |
| Республіка Молдова
| | 1:04.23 |
|
50 |
ЗАЙЦЕВА
Наталія
|
| 07 |
| Республіка Молдова
| | 1:04.76 |
|
51 |
СЕРБИНСЬКА
Анна
|
| 07 |
| Закарпатська область
| | 1:07.21 |
|
52 |
ЛУК'ЯНЕНКО
Поліна
|
| 03 |
| Київська область
| | 1:30.50 |
|
53 |
ГУК
Яна
|
| 02 |
| Запорізька область
| | N/T |
|
54 |
ТОНЕНЬКА
Ірина
|
| 04 |
| Хмельницька область
| | N/T |
|
55 |
ХМЕЛЕВСЬКА
Марія
|
| 06 |
| Запорізька область
| | N/T |
|
|
100 м вільний стиль - жінки |
Рекорди
| Рекорд України | 0:54.92 | Дар'я Степанюк | 30.07.2009 | Чемпіонат світу |
| Юніорський Рекорд України | 0:56.00 | Стандартний час | | |
| Юнацький Рекорд України | 0:56.00 | Дар'я Степанюк | 25.03.2007 | Чемпіонат світу |
| Вище досягнення України | 0:57.32 | Дарина Зевіна | 09.08.2009 | Чемпіонат України | Нормативи
| Збірна команда (основа, дорослі) | 0:55.28 | | | |
| Збірна команда (основа, 2003 і мол.) | 0:56.73 | | | |
| Збірна команда (основа, 2006 і мол.) | 0:57.73 | | | |
| TOKYO-2020 (OQT, норматив А) | 0:54.38 | | | |
| TOKYO-2020 (OST, норматив B) | 0:56.01 | | | |
| Euro Championship | 0:55.17 | | | |
| Euro Junior Championship (2004-07) | 0:56.58 | | | |
|
Розряди | мсмк | 54.33 | мс | 1:00.00 | кмс | 1:03.50 | I | 1:08.00 | II | 1:15.00 | III | 1:25.00 | I юн | 1:37.00 | II юн | 1:49.00 |
|
|
A-фінал |
1 |
СНІТКО
Карина
|
| 04 |
| Харківська область
| | 56.90 |
|
2 |
ПІКІНЕР
Ірина
|
| 90 |
| Дніпропетровська область
| | 57.09 |
|
3 |
КОЛЕСНИКОВА
Марина
|
| 00 |
| Харківська область
| | 58.70 |
|
4 |
ТУГАЙ
Валерія
|
| 03 |
| м. Київ
| | 58.79 |
|
5 |
ФІСЕНКО
Надія
|
| 00 |
| м. Київ
| | 58.99 |
|
6 |
ЖУКОВА
Марія
|
| 03 |
| м. Київ
| | 59.40 |
|
7 |
СЕМЕНОВА
Катерина
|
| 04 |
| Полтавська область
| | 59.41 |
|
8 |
ЄРМІШИНА
Анастасія
|
| 06 |
| м. Київ
| | 59.42 |
|
|
Рекорди
| Рекорд України | 0:54.92 | Дар'я Степанюк | 30.07.2009 | Чемпіонат світу |
| Юніорський Рекорд України | 0:56.00 | Стандартний час | | |
| Юнацький Рекорд України | 0:56.00 | Дар'я Степанюк | 25.03.2007 | Чемпіонат світу |
| Вище досягнення України | 0:57.32 | Дарина Зевіна | 09.08.2009 | Чемпіонат України | Нормативи
| Збірна команда (основа, дорослі) | 0:55.28 | | | |
| Збірна команда (основа, 2003 і мол.) | 0:56.73 | | | |
| Збірна команда (основа, 2006 і мол.) | 0:57.73 | | | |
| TOKYO-2020 (OQT, норматив А) | 0:54.38 | | | |
| TOKYO-2020 (OST, норматив B) | 0:56.01 | | | |
| Euro Championship | 0:55.17 | | | |
| Euro Junior Championship (2004-07) | 0:56.58 | | | |
|
Розряди | мсмк | 54.33 | мс | 1:00.00 | кмс | 1:03.50 | I | 1:08.00 | II | 1:15.00 | III | 1:25.00 | I юн | 1:37.00 | II юн | 1:49.00 |
|
|
В-фінал |
1 |
ДИВАК
Марія
|
| 03 |
| Київська область
| | 59.49 |
|
2 |
ДАНИЛЕЙКО
Анастасія
|
| 05 |
| Київська область
| | 59.67 |
|
3 |
ЩЕРБАКОВА
Єлізавета
|
| 06 |
| Київська область
| | 59.74 |
|
4 |
САВЕНОК
Єлізавета
|
| 05 |
| м. Київ
| | 59.81 |
|
5 |
ТИМОШЕНКО
Євгенія
|
| 02 |
| м. Київ
| | 1:00.02 |
|
6 |
ОНАНКО
Марія
|
| 03 |
| м. Київ
| | 1:00.09 |
|
7 |
ЛІПЕЦЬКА
Анастасія
|
| 06 |
| Рівненська область
| | 1:00.45 |
|
8 |
ЗАГОРОВСЬКА
Анна
|
| 07 |
| Дніпропетровська область
| | 1:00.48 |
|
|