200 м брас - жінки |
Рекорди
| Рекорд України | 2:23.01 | Вікторія Солнцева | 02.08.2013 | Чемпіонат світу |
| Юніорський Рекорд України | 2:23.01 | Стандартний час | | |
| Юнацький Рекорд України | 2:23.01 | Вікторія Солнцева | 02.08.2013 | Чемпіонат світу |
| Вище досягнення України | 2:26.93 | Вікторія Солнцева | 07.04.2013 | м/з Мультінейшин | Нормативи
| Збірна команда (основа, дорослі) | 2:28.83 | | | |
| Збірна команда (основа, 2003 і мол.) | 2:33.13 | | | |
| Збірна команда (основа, 2006 і мол.) | 2:35.13 | | | |
| TOKYO-2020 (OQT, норматив А) | 2:25.52 | | | |
| TOKYO-2020 (OST, норматив B) | 2:29.89 | | | |
| Euro Championship | 2:29.30 | | | |
| Euro Junior Championship (2004-07) | 2:31.72 | | | |
|
Розряди | мсмк | 2:25.88 | мс | 2:41.00 | кмс | 2:50.00 | I | 3:02.00 | II | 3:23.00 | III | 3:49.00 | I юн | 4:17.00 |
|
|
A-фінал |
1 |
МЕДВЕДЄВА
Ольга
|
| 05 |
| Донецька область
| | 2:30.30 |
|
2 |
БАСИСТО
Анастасія
|
| 03 |
| Республіка Молдова
| | 2:33.48 |
|
3 |
ТКАЧЕНКО
Аліна
|
| 05 |
| Дніпропетровська область
| | 2:35.21 |
|
4 |
ІСАЄВА
Каміла
|
| 05 |
| Дніпропетровська область
| | 2:36.40 |
|
5 |
ГОРЄЛОВА
Васіліса
|
| 04 |
| Дніпропетровська область
| | 2:36.68 |
|
6 |
КРАСІНА
Анастасія
|
| 01 |
| Дніпропетровська область
| | 2:40.57 |
|
7 |
АХМЕДОВА
Дана
|
| 02 |
| Волинська область
| | 2:42.74 |
|
8 |
ДВОРАК
Вероніка
|
| 05 |
| Рівненська область
| | 2:42.95 |
|
|
Рекорди
| Рекорд України | 2:23.01 | Вікторія Солнцева | 02.08.2013 | Чемпіонат світу |
| Юніорський Рекорд України | 2:23.01 | Стандартний час | | |
| Юнацький Рекорд України | 2:23.01 | Вікторія Солнцева | 02.08.2013 | Чемпіонат світу |
| Вище досягнення України | 2:26.93 | Вікторія Солнцева | 07.04.2013 | м/з Мультінейшин | Нормативи
| Збірна команда (основа, дорослі) | 2:28.83 | | | |
| Збірна команда (основа, 2003 і мол.) | 2:33.13 | | | |
| Збірна команда (основа, 2006 і мол.) | 2:35.13 | | | |
| TOKYO-2020 (OQT, норматив А) | 2:25.52 | | | |
| TOKYO-2020 (OST, норматив B) | 2:29.89 | | | |
| Euro Championship | 2:29.30 | | | |
| Euro Junior Championship (2004-07) | 2:31.72 | | | |
|
Розряди | мсмк | 2:25.88 | мс | 2:41.00 | кмс | 2:50.00 | I | 3:02.00 | II | 3:23.00 | III | 3:49.00 | I юн | 4:17.00 |
|
|
В-фінал |
1 |
ШАХРАЙ
Олена
|
| 06 |
| Чернівецька область
| | 2:44.46 |
|
2 |
ІВАНОВА
Надія
|
| 02 |
| Запорізька область
| | 2:45.84 |
|
3 |
АФАНАСЬЄВА
Тетяна
|
| 08 |
| Дніпропетровська область
| | 2:46.13 |
|
4 |
ХМЕЛЕВСЬКА
Надія
|
| 02 |
| Полтавська область
| | 2:46.61 |
|
5 |
СУЛЕЙМАНОВА
Роксолана
|
| 07 |
| Дніпропетровська область
| | 2:47.08 |
|
6 |
БІЛИЧЕНКО
Євгенія
|
| 05 |
| м. Київ
| | 2:47.84 |
|
7 |
БОДНАРЮК
Ангеліна
|
| 06 |
| Чернівецька область
| | 2:48.96 |
|
8 |
РОМАН
Марія
|
| 06 |
| Харківська область
| | 2:48.97 |
|
|