200 м на спині - жінки |
Рекорди
| Рекорд України | 2:07.48 | Дарина Зевіна | 17.05.2016 | Чемпіонат Європи |
| Юніорський Рекорд України | 2:07.82 | Стандартний час | | |
| Юнацький Рекорд України | 2:07.82 | Дарина Зевіна | 29.07.2011 | Чемпіонат світу |
| Вище досягнення України | 2:10.08 | Дарина Зевіна | 08.07.2009 | Чемпіонат Європи (юн) | Нормативи
| Збірна команда (основа, дорослі) | 2:13.43 | | | |
| Збірна команда (основа, 2003 і мол.) | 2:16.41 | | | |
| Збірна команда (основа, 2006 і мол.) | 2:18.41 | | | |
| TOKYO-2020 (OQT, норматив А) | 2:10.39 | | | |
| TOKYO-2020 (OST, норматив B) | 2:14.30 | | | |
| Euro Championship | 2:15.30 | | | |
| Euro Junior Championship (2004-07) | 2:17.60 | | | |
|
Розряди | мсмк | 2:10.56 | мс | 2:23.50 | кмс | 2:32.50 | I | 2:43.00 | II | 3:01.50 | III | 3:25.00 | I юн | 4:01.50 |
|
|
A-фінал |
1 |
ЗЕВІНА
Дарина
|
| 94 |
| м. Київ
| | 2:12.89 |
|
2 |
КОРОЛЬЧУК
Ольга
|
| 02 |
| Рівненська область
| | 2:21.65 |
|
3 |
ВЕРНИБА
Маргарита
|
| 05 |
| м. Київ
| | 2:23.89 |
|
4 |
ТАФРАТОВА
Анастасія
|
| 06 |
| Республіка Молдова
| | 2:24.23 |
|
5 |
ГУБІЙЧУК
Анастасія
|
| 04 |
| Рівненська область
| | 2:25.94 |
|
6 |
КОРОЛЬЧУК
Анастасія
|
| 02 |
| Рівненська область
| | 2:26.34 |
|
7 |
ЗАЙЦЕВА
Наталія
|
| 07 |
| Республіка Молдова
| | 2:26.62 |
|
8 |
КОЖЕМ'ЯКА
Ірина
|
| 05 |
| Київська область
| | 2:27.45 |
|
|
Рекорди
| Рекорд України | 2:07.48 | Дарина Зевіна | 17.05.2016 | Чемпіонат Європи |
| Юніорський Рекорд України | 2:07.82 | Стандартний час | | |
| Юнацький Рекорд України | 2:07.82 | Дарина Зевіна | 29.07.2011 | Чемпіонат світу |
| Вище досягнення України | 2:10.08 | Дарина Зевіна | 08.07.2009 | Чемпіонат Європи (юн) | Нормативи
| Збірна команда (основа, дорослі) | 2:13.43 | | | |
| Збірна команда (основа, 2003 і мол.) | 2:16.41 | | | |
| Збірна команда (основа, 2006 і мол.) | 2:18.41 | | | |
| TOKYO-2020 (OQT, норматив А) | 2:10.39 | | | |
| TOKYO-2020 (OST, норматив B) | 2:14.30 | | | |
| Euro Championship | 2:15.30 | | | |
| Euro Junior Championship (2004-07) | 2:17.60 | | | |
|
Розряди | мсмк | 2:10.56 | мс | 2:23.50 | кмс | 2:32.50 | I | 2:43.00 | II | 3:01.50 | III | 3:25.00 | I юн | 4:01.50 |
|
|
В-фінал |
1 |
КАРАНІКОЛОВА
Катерина
|
| 06 |
| Одеська область
| | 2:28.47 |
|
2 |
ШИЯН
Поліна
|
| 07 |
| м. Київ
| | 2:28.52 |
|
3 |
ТОНЕНЬКА
Ірина
|
| 04 |
| Хмельницька область
| | 2:29.04 |
|
4 |
БУРАЧОК
Вікторія
|
| 07 |
| Чернівецька область
| | 2:31.57 |
|
5 |
МАРТИНОВА
Олена
|
| 07 |
| Донецька область
| | 2:33.86 |
|
6 |
ЧИЧУК
Софія
|
| 06 |
| Рівненська область
| | 2:34.48 |
|
7 |
НІКІША
Поліна
|
| 06 |
| Дніпропетровська область
| | 2:34.94 |
|
8 |
БАЛАЧІНА
Дарина
|
| 04 |
| Київська область
| | 2:35.22 |
|
|