400 м комплексне плавання - чоловіки |
Рекорди
| Рекорд України | 4:15.64 | Максим Шемберев | 18.08.2011 | Чемпіонат світу (юн) |
| Юніорський Рекорд України | 4:15.64 | Стандартний час | | |
| Юнацький Рекорд України | 4:20.46 | Максим Шемберев | 18.07.2010 | Чемпіонат Європи (юн) |
| Вище досягнення України | 4:32.18 | Георгій Лукашев | 22.11.2018 | Чемпіонат України (юнр) | Нормативи
| Збірна команда (основа, дорослі) | 4:20.54 | | | |
| Збірна команда (основа, 2002 і мол.) | 4:28.91 | | | |
| Збірна команда (основа, 2005 і мол.) | 4:32.91 | | | |
| TOKYO-2020 (OQT, норматив А) | 4:15.84 | | | |
| TOKYO-2020 (OST, норматив B) | 4:21.46 | | | |
| Euro Championship | 4:18.64 | | | |
| Euro Junior Championship (2003-06) | 4:27.44 | | | |
|
Розряди | мсмк | 4:18.38 | мс | 4:42.00 | кмс | 4:58.00 | I | 5:21.00 | II | 5:57.00 | III | 6:43.00 |
|
|
A-фінал |
8 / 7 / 1 / 0 |
1 |
ЛУКАШЕВ
Георгій
Збірна (О), ЮЧЕ |
| 04 |
| Львівська область
| |
4:23.68
| мс
| 790
|
|
|
|
| 50: |
27.43
| 100: |
59.42
(31.99) 59.42
| 150: |
1:34.58
(35.16)
| 200: |
2:08.93
(34.35) 1:09.51
| 250: |
2:45.67
(36.74)
| 300: |
3:24.00
(38.33) 1:15.07
| 350: |
3:55.06
(31.06)
| 400: |
4:23.68
(28.62) 59.68
|
|
2 |
ДОРОГОВ
Микита
|
| 99 |
| Одеська область
| |
4:23.91
| мс
| 788
| +0.23
|
|
|
| 50: |
28.15
| 100: |
1:00.40
(32.25) 1:00.40
| 150: |
1:35.79
(35.39)
| 200: |
2:10.22
(34.43) 1:09.82
| 250: |
2:47.70
(37.48)
| 300: |
3:25.04
(37.34) 1:14.82
| 350: |
3:55.63
(30.59)
| 400: |
4:23.91
(28.28) 58.87
|
|
3 |
ДЕНИСОВ
Олександр
|
| 03 |
| Донецька область
| |
4:31.88
| мс
| 721
| +8.20
|
|
|
| 50: |
28.11
| 100: |
1:00.85
(32.74) 1:00.85
| 150: |
1:37.81
(36.96)
| 200: |
2:12.84
(35.03) 1:11.99
| 250: |
2:49.27
(36.43)
| 300: |
3:26.87
(37.60) 1:14.03
| 350: |
3:59.80
(32.93)
| 400: |
4:31.88
(32.08) 1:05.01
|
|
4 |
ГОЛОВЧАК
Максим
|
| 95 |
| Дніпропетровська область
| |
4:36.02
| мс
| 689
| +12.34
|
|
|
| 50: |
28.88
| 100: |
1:02.67
(33.79) 1:02.67
| 150: |
1:38.35
(35.68)
| 200: |
2:12.57
(34.22) 1:09.90
| 250: |
2:51.62
(39.05)
| 300: |
3:31.19
(39.57) 1:18.62
| 350: |
4:04.48
(33.29)
| 400: |
4:36.02
(31.54) 1:04.83
|
|
5 |
ХАДЖИНОВ
Олександр
|
| 05 |
| Донецька область
| |
4:39.88
| мс
| 661
| +16.20
|
|
|
| 50: |
28.71
| 100: |
1:01.59
(32.88) 1:01.59
| 150: |
1:39.70
(38.11)
| 200: |
2:15.77
(36.07) 1:14.18
| 250: |
2:56.15
(40.38)
| 300: |
3:36.10
(39.95) 1:20.33
| 350: |
4:09.17
(33.07)
| 400: |
4:39.88
(30.71) 1:03.78
|
|
6 |
ВАНЗЕНКО
Дмитро
|
| 96 |
| Дніпропетровська область
| |
4:41.67
| мс
| 648
| +17.99
|
|
|
| 50: |
28.26
| 100: |
1:00.52
(32.26) 1:00.52
| 150: |
1:37.64
(37.12)
| 200: |
2:14.07
(36.43) 1:13.55
| 250: |
2:56.07
(42.00)
| 300: |
3:38.19
(42.12) 1:24.12
| 350: |
4:10.40
(32.21)
| 400: |
4:41.67
(31.27) 1:03.48
|
|
7 |
НЕЧИДЮК
Максим
|
| 06 |
| Рівненська область
| |
4:42.37
| кмс
| 643
| +18.69
|
|
|
| 50: |
29.73
| 100: |
1:04.56
(34.83) 1:04.56
| 150: |
1:40.91
(36.35)
| 200: |
2:16.49
(35.58) 1:11.93
| 250: |
2:56.61
(40.12)
| 300: |
3:37.19
(40.58) 1:20.70
| 350: |
4:10.45
(33.26)
| 400: |
4:42.37
(31.92) 1:05.18
|
|
|
ГОЛУБНИЧИЙ
Максим
|
| 02 |
| Харківська область
| | Д/К |
|
|
|
|
|
| 50: |
26.86
| 100: |
57.95
(31.09) 57.95
| 150: |
1:33.09
(35.14)
| 200: |
2:08.20
(35.11) 1:10.25
| 250: |
2:45.41
(37.21)
| 300: |
3:22.84
(37.43) 1:14.64
| 350: |
3:55.07
(32.23)
| 400: |
4:24.89
(29.82) 1:02.05
|
|
|
400 м комплексне плавання - чоловіки |
Рекорди
| Рекорд України | 4:15.64 | Максим Шемберев | 18.08.2011 | Чемпіонат світу (юн) |
| Юніорський Рекорд України | 4:15.64 | Стандартний час | | |
| Юнацький Рекорд України | 4:20.46 | Максим Шемберев | 18.07.2010 | Чемпіонат Європи (юн) |
| Вище досягнення України | 4:32.18 | Георгій Лукашев | 22.11.2018 | Чемпіонат України (юнр) | Нормативи
| Збірна команда (основа, дорослі) | 4:20.54 | | | |
| Збірна команда (основа, 2002 і мол.) | 4:28.91 | | | |
| Збірна команда (основа, 2005 і мол.) | 4:32.91 | | | |
| TOKYO-2020 (OQT, норматив А) | 4:15.84 | | | |
| TOKYO-2020 (OST, норматив B) | 4:21.46 | | | |
| Euro Championship | 4:18.64 | | | |
| Euro Junior Championship (2003-06) | 4:27.44 | | | |
|
Розряди | мсмк | 4:18.38 | мс | 4:42.00 | кмс | 4:58.00 | I | 5:21.00 | II | 5:57.00 | III | 6:43.00 |
|
|
В-фінал |
5 / 5 / 0 / 0 |
1 |
СОКИРКА
Богдан
|
| 04 |
| Київська область
| |
4:45.29
| кмс
| 624
|
|
|
|
| 50: |
27.40
| 100: |
59.57
(32.17) 59.57
| 150: |
1:37.79
(38.22)
| 200: |
2:15.38
(37.59) 1:15.81
| 250: |
2:57.74
(42.36)
| 300: |
3:40.74
(43.00) 1:25.36
| 350: |
4:13.31
(32.57)
| 400: |
4:45.29
(31.98) 1:04.55
|
|
2 |
КОТЬОЛКІН
Остап
|
| 06 |
| Львівська область
| |
4:46.32
| кмс
| 617
| +1.03
|
|
|
| 50: |
30.10
| 100: |
1:05.17
(35.07) 1:05.17
| 150: |
1:44.30
(39.13)
| 200: |
2:22.75
(38.45) 1:17.58
| 250: |
3:01.35
(38.60)
| 300: |
3:40.97
(39.62) 1:18.22
| 350: |
4:14.97
(34.00)
| 400: |
4:46.32
(31.35) 1:05.35
|
|
3 |
ЧМИХАЛО
Тимофій
|
| 06 |
| Донецька область
| |
4:47.14
| кмс
| 612
| +1.85
|
|
|
| 50: |
29.94
| 100: |
1:04.05
(34.11) 1:04.05
| 150: |
1:43.36
(39.31)
| 200: |
2:21.89
(38.53) 1:17.84
| 250: |
3:02.06
(40.17)
| 300: |
3:43.00
(40.94) 1:21.11
| 350: |
4:15.81
(32.81)
| 400: |
4:47.14
(31.33) 1:04.14
|
|
4 |
ВОРОНА
Павло
|
| 06 |
| Республіка Молдова
| |
4:51.92
|
| 582
| +6.63
|
|
|
| 50: |
30.21
| 100: |
1:05.05
(34.84) 1:05.05
| 150: |
1:44.62
(39.57)
| 200: |
2:23.07
(38.45) 1:18.02
| 250: |
3:03.68
(40.61)
| 300: |
3:44.88
(41.20) 1:21.81
| 350: |
4:19.07
(34.19)
| 400: |
4:51.92
(32.85) 1:07.04
|
|
5 |
ШАБЛОВСЬКИЙ
Костянтин
|
| 06 |
| Запорізька область
| |
4:57.57
| кмс
| 550
| +12.28
|
|
|
| 50: |
30.45
| 100: |
1:07.38
(36.93) 1:07.38
| 150: |
1:47.59
(40.21)
| 200: |
2:25.89
(38.30) 1:18.51
| 250: |
3:07.66
(41.77)
| 300: |
3:49.41
(41.75) 1:23.52
| 350: |
4:23.84
(34.43)
| 400: |
4:57.57
(33.73) 1:08.16
|
|
|