200 м вільний стиль - чоловіки |
Рекорди
| Рекорд України | 1:48.18 | Сергій Адвена | 16.08.2008 | Олімпійські ігри |
| Юніорський Рекорд України | 1:50.77 | Стандартний час | | |
| Юнацький Рекорд України | 1:51.74 | Богдан Шеліпов | 22.11.2018 | Чемпіонат України (юнр) |
| Вище досягнення України | 1:57.12 | В`ячеслав Огньов | 03.12.2012 | Кубок України | Нормативи
| Збірна команда (основа, дорослі) | 1:48.32 | | | |
| Збірна команда (основа, 2002 і мол.) | 1:51.69 | | | |
| Збірна команда (основа, 2005 і мол.) | 1:53.69 | | | |
| TOKYO-2020 (OQT, норматив А) | 1:47.02 | | | |
| TOKYO-2020 (OST, норматив B) | 1:50.23 | | | |
| Euro Championship | 1:49.20 | | | |
| Euro Junior Championship (2003-06) | 1:51.76 | | | |
|
Розряди | мсмк | 1:47.45 | мс | 1:57.00 | кмс | 2:04.00 | I | 2:14.00 | II | 2:29.00 | III | 2:48.00 | I юн | 3:09.00 |
|
|
A-фінал |
8 / 8 / 0 / 0 |
1 |
БЕЛЕМЕНКО
Богдан
|
| 02 |
| Харківська область
| |
1:51.95
| мс
| 756
|
|
|
|
| 50: |
26.61
| 100: |
55.39
(28.78)
| 150: |
1:24.06
(28.67)
| 200: |
1:51.95
(27.89)
|
|
2 |
ШЕЛІПОВ
Богдан
|
| 02 |
| м. Київ
| |
1:52.03
| мс
| 754
| +0.08
|
|
|
| 50: |
26.10
| 100: |
54.87
(28.77)
| 150: |
1:23.68
(28.81)
| 200: |
1:52.03
(28.35)
|
|
3 |
НАУМЕНКО
Вадим
|
| 03 |
| Одеська область
| |
1:52.56
| мс
| 744
| +0.61
|
|
|
| 50: |
25.91
| 100: |
54.44
(28.53)
| 150: |
1:23.89
(29.45)
| 200: |
1:52.56
(28.67)
|
|
4 |
ШВЕЦЬ
Кирило
|
| 93 |
| Харківська область
| |
1:52.67
| мс
| 741
| +0.72
|
|
|
| 50: |
25.97
| 100: |
54.75
(28.78)
| 150: |
1:23.82
(29.07)
| 200: |
1:52.67
(28.85)
|
|
5 |
ЖИРОВ
Микита
|
| 03 |
| Донецька область
| |
1:52.85
| мс
| 738
| +0.90
|
|
|
| 50: |
25.86
| 100: |
54.19
(28.33)
| 150: |
1:23.45
(29.26)
| 200: |
1:52.85
(29.40)
|
|
6 |
АЛОВАЦЬКИЙ
Павло
|
| 03 |
| Республіка Молдова
| |
1:53.93
|
| 717
| +1.98
|
|
|
| 50: |
26.50
| 100: |
55.13
(28.63)
| 150: |
1:24.38
(29.25)
| 200: |
1:53.93
(29.55)
|
|
7 |
СТОРОЖЕВ
Данило
|
| 02 |
| Харківська область
| |
1:53.98
| мс
| 716
| +2.03
|
|
|
| 50: |
26.28
| 100: |
55.53
(29.25)
| 150: |
1:25.24
(29.71)
| 200: |
1:53.98
(28.74)
|
|
8 |
ЛЕТНІКОВ
Олександр
|
| 03 |
| Запорізька область
| |
1:54.41
| мс
| 708
| +2.46
|
|
|
| 50: |
25.47
| 100: |
53.99
(28.52)
| 150: |
1:24.12
(30.13)
| 200: |
1:54.41
(30.29)
|
|
|
200 м вільний стиль - чоловіки |
Рекорди
| Рекорд України | 1:48.18 | Сергій Адвена | 16.08.2008 | Олімпійські ігри |
| Юніорський Рекорд України | 1:50.77 | Стандартний час | | |
| Юнацький Рекорд України | 1:51.74 | Богдан Шеліпов | 22.11.2018 | Чемпіонат України (юнр) |
| Вище досягнення України | 1:57.12 | В`ячеслав Огньов | 03.12.2012 | Кубок України | Нормативи
| Збірна команда (основа, дорослі) | 1:48.32 | | | |
| Збірна команда (основа, 2002 і мол.) | 1:51.69 | | | |
| Збірна команда (основа, 2005 і мол.) | 1:53.69 | | | |
| TOKYO-2020 (OQT, норматив А) | 1:47.02 | | | |
| TOKYO-2020 (OST, норматив B) | 1:50.23 | | | |
| Euro Championship | 1:49.20 | | | |
| Euro Junior Championship (2003-06) | 1:51.76 | | | |
|
Розряди | мсмк | 1:47.45 | мс | 1:57.00 | кмс | 2:04.00 | I | 2:14.00 | II | 2:29.00 | III | 2:48.00 | I юн | 3:09.00 |
|
|
В-фінал |
8 / 8 / 0 / 0 |
1 |
БУТЕНКО
Артур
|
| 01 |
| Запорізька область
| |
1:53.40
| мс
| 727
|
|
|
|
| 50: |
26.09
| 100: |
54.34
(28.25)
| 150: |
1:24.71
(30.37)
| 200: |
1:53.40
(28.69)
|
|
2 |
ТЕСЛЕНКО
Тарас
|
| 05 |
| м. Київ
| |
1:53.75
| мс
| 721
| +0.35
|
|
|
| 50: |
26.99
| 100: |
55.92
(28.93)
| 150: |
1:25.64
(29.72)
| 200: |
1:53.75
(28.11)
|
|
3 |
РУСІН
Данило
|
| 03 |
| Рівненська область
| |
1:54.80
| мс
| 701
| +1.40
|
|
|
| 50: |
25.97
| 100: |
55.09
(29.12)
| 150: |
1:25.17
(30.08)
| 200: |
1:54.80
(29.63)
|
|
4 |
ЗІНКОВСЬКИЙ
Нестор
|
| 05 |
| Київська область
| |
1:54.94
| мс
| 698
| +1.54
|
|
|
| 50: |
27.11
| 100: |
56.52
(29.41)
| 150: |
1:26.59
(30.07)
| 200: |
1:54.94
(28.35)
|
|
5 |
КОСТЕНКО
Кірілл
|
| 03 |
| Харківська область
| |
1:55.03
| мс
| 697
| +1.63
|
|
|
| 50: |
26.81
| 100: |
56.14
(29.33)
| 150: |
1:25.72
(29.58)
| 200: |
1:55.03
(29.31)
|
|
6 |
ПЛОСКОНОС
Нікіта
|
| 02 |
| Дніпропетровська область
| |
1:55.12
| мс
| 695
| +1.72
|
|
|
| 50: |
26.52
| 100: |
55.51
(28.99)
| 150: |
1:25.52
(30.01)
| 200: |
1:55.12
(29.60)
|
|
7 |
СТРІЛЕЦЬКИЙ
Олександр
|
| 05 |
| Київська область
| |
1:56.10
| мс
| 678
| +2.70
|
|
|
| 50: |
27.18
| 100: |
56.58
(29.40)
| 150: |
1:26.55
(29.97)
| 200: |
1:56.10
(29.55)
|
|
8 |
ЖУЛІН
Егор
|
| 03 |
| м. Київ
| |
1:56.49
| мс
| 671
| +3.09
|
|
|
| 50: |
27.04
| 100: |
56.91
(29.87)
| 150: |
1:27.00
(30.09)
| 200: |
1:56.49
(29.49)
|
|
|