50 м батерфляй - чоловіки |
Рекорди
| Рекорд України (WR) | 0:22.27 | Андрій Говоров | 01.07.2018 | Міжнародні змагання |
| Юніорський Рекорд України | 0:23.14 | Владислав Бухов | 24.01.2020 | Міжнародні змагання |
| Юнацький Рекорд України | 0:23.64 | Андрій Хлопцов | 28.08.2015 | Чемпіонат світу (юніори) |
| Вище досягнення України | 0:25.14 | Андрій Хлопцов | 07.12.2013 | Міжнародні змагання | Нормативи
| Euro Championship | 0:23.75 | | | |
| Euro Junior Championship (2003-06) | 0:24.71 | | | |
|
Розряди | мсмк | 23.68 | кмс | 27.50 | I | 29.50 | II | 33.00 | III | 37.00 | I юн | 42.00 | II юн | 48.00 |
|
|
A-фінал |
8 / 8 / 0 / 0 |
1 |
ГОВОРОВ
Андрій
ЧЕ |
| 92 |
| Дніпропетровська область
| |
23.48
| мсмк
| 853
|
|
|
2 |
НЕСТЕРКІН
Валентин
|
| 01 |
| Харківська область
| |
23.89
| кмс
| 810
| +0.41
|
|
3 |
БУХОВ
Владислав
|
| 02 |
| м. Київ
| |
24.00
| кмс
| 798
| +0.52
|
|
4 |
ТРОЯНОВСЬКИЙ
Ігор
|
| 02 |
| м. Київ
| |
24.14
| кмс
| 785
| +0.66
|
|
5 |
ЛЕМЕШКО
Любомир
|
| 92 |
| Полтавська область
| |
24.34
| кмс
| 765
| +0.86
|
|
6 |
КОВАЛЕНКО
Андрій
ЮЧЕ |
| 03 |
| м. Київ
| |
24.58
| кмс
| 743
| +1.10
|
|
7 |
ШТАНЬКО
Володимир
|
| 02 |
| Полтавська область
| |
24.79
| кмс
| 724
| +1.31
|
|
8 |
БУТЕНКО
Артур
|
| 01 |
| Запорізька область
| |
25.24
| кмс
| 686
| +1.76
|
|
|
50 м батерфляй - чоловіки |
Рекорди
| Рекорд України (WR) | 0:22.27 | Андрій Говоров | 01.07.2018 | Міжнародні змагання |
| Юніорський Рекорд України | 0:23.14 | Владислав Бухов | 24.01.2020 | Міжнародні змагання |
| Юнацький Рекорд України | 0:23.64 | Андрій Хлопцов | 28.08.2015 | Чемпіонат світу (юніори) |
| Вище досягнення України | 0:25.14 | Андрій Хлопцов | 07.12.2013 | Міжнародні змагання | Нормативи
| Euro Championship | 0:23.75 | | | |
| Euro Junior Championship (2003-06) | 0:24.71 | | | |
|
Розряди | мсмк | 23.68 | кмс | 27.50 | I | 29.50 | II | 33.00 | III | 37.00 | I юн | 42.00 | II юн | 48.00 |
|
|
В-фінал |
8 / 8 / 0 / 0 |
1 |
РОМАНЮК
Єгор
|
| 02 |
| Київська область
| |
24.91
| кмс
| 714
|
|
|
2 |
УСТИНОВ
Євген
|
| 98 |
| Київська область
| |
24.96
| кмс
| 710
| +0.05
|
|
3 |
МЕНЬШИКОВ
Павло
|
| 03 |
| Одеська область
| |
24.99
| кмс
| 707
| +0.08
|
|
4 |
БІЛЕНКО
Володимир
|
| 02 |
| м. Київ
| |
25.06
| кмс
| 701
| +0.15
|
|
5 |
САМІЛО
Владислав
|
| 03 |
| Львівська область
| |
25.11
| кмс
| 697
| +0.20
|
|
6 |
ГРИГОРЬЄВ
Леонід
|
| 96 |
| Донецька область
| |
25.18
| кмс
| 691
| +0.27
|
|
7 |
CLIFFORD-STEPHENSON
Lewis
|
| 93 |
| Romford Town Swimming Club
| |
25.41
|
| 673
| +0.50
|
|
8 |
АНТОСІН
Микита
|
| 02 |
| Харківська область
| |
25.58
| кмс
| 659
| +0.67
|
|
|