200 м на спині - чоловіки |
Рекорди
| Рекорд України | 1:58.74 | Олександр Ісаков | 27.11.2009 | Кубок України |
| Юніорський Рекорд України | 2:00.59 | Вадим Науменко | 11.03.2020 | Чемпіонат України |
| Юнацький Рекорд України | 2:01.54 | Олександр Желтяков | 15.11.2020 | Чемпіонат України молодь |
| Вище досягнення України | 2:05.78 | Олександр Желтяков | 23.11.2019 | Чемпіонат України (юніори) | Нормативи
| Збірна команда (основа, дорослі) | 2:00.12 | | | |
| Збірна команда (основа, 2002 і мол.) | 2:03.71 | | | |
| Збірна команда (основа, 2005 і мол.) | 2:05.71 | | | |
| TOKYO-2020 (OQT, норматив А) | 1:57.50 | | | |
| TOKYO-2020 (OST, норматив B) | 2:01.03 | | | |
| Euro Championship | 1:59.80 | | | |
| Euro Junior Championship (2003-06) | 2:02.64 | | | |
|
Розряди | мсмк | 1:58.88 | мс | 2:10.00 | кмс | 2:17.00 | I | 2:27.00 | II | 2:44.00 | III | 3:05.00 | I юн | 3:28.00 |
|
|
попередні запливи |
22 / 22 / 0 / 0 |
1 |
НАУМЕНКО
Вадим
Збірна (О), ЮЧЕ |
| 03 |
| Одеська область
| |
2:02.62
| мс
| 760
|
|
|
|
| 50: |
29.20
| 100: |
59.95
(30.75)
| 150: |
1:31.22
(31.27)
| 200: |
2:02.62
(31.40)
|
|
2 |
ГРАБАРОВ
Олексій
Збірна (О) |
| 05 |
| Одеська область
| |
2:04.92
| мс
| 719
| +2.30
|
|
|
| 50: |
30.48
| 100: |
1:01.79
(31.31)
| 150: |
1:33.70
(31.91)
| 200: |
2:04.92
(31.22)
|
|
3 |
ЖИРОВ
Микита
|
| 03 |
| Донецька область
| |
2:05.71
| мс
| 705
| +3.09
|
|
|
| 50: |
29.58
| 100: |
1:01.01
(31.43)
| 150: |
1:33.58
(32.57)
| 200: |
2:05.71
(32.13)
|
|
4 |
КРЕМЛЯКОВ
Владислав
|
| 00 |
| Дніпропетровська область
| |
2:08.01
| мс
| 668
| +5.39
|
|
|
| 50: |
29.93
| 100: |
1:02.06
(32.13)
| 150: |
1:35.21
(33.15)
| 200: |
2:08.01
(32.80)
|
|
5 |
ГОЛОВЧАК
Максим
|
| 95 |
| Дніпропетровська область
| |
2:08.54
| мс
| 660
| +5.92
|
|
|
| 50: |
30.81
| 100: |
1:02.90
(32.09)
| 150: |
1:36.25
(33.35)
| 200: |
2:08.54
(32.29)
|
|
6 |
ТКАЧЕНКО
Данііл
|
| 02 |
| Київська область
| |
2:09.71
| мс
| 642
| +7.09
|
|
|
| 50: |
29.79
| 100: |
1:02.00
(32.21)
| 150: |
1:36.11
(34.11)
| 200: |
2:09.71
(33.60)
|
|
7 |
КРАЛЯ
Павло
|
| 04 |
| Рівненська область
| |
2:09.87
| мс
| 640
| +7.25
|
|
|
| 50: |
30.25
| 100: |
1:03.46
(33.21)
| 150: |
1:37.40
(33.94)
| 200: |
2:09.87
(32.47)
|
|
8 |
МОРОЗ
Микола
|
| 03 |
| Волинська область
| |
2:09.95
| мс
| 638
| +7.33
|
|
|
| 50: |
30.99
| 100: |
1:03.64
(32.65)
| 150: |
1:37.53
(33.89)
| 200: |
2:09.95
(32.42)
|
|
9 |
БОРИСЛАВСЬКИЙ
Іван
|
| 04 |
| Київська область
| |
2:11.25
| кмс
| 620
| +8.63
|
|
|
| 50: |
30.21
| 100: |
1:03.39
(33.18)
| 150: |
1:37.88
(34.49)
| 200: |
2:11.25
(33.37)
|
|
10 |
МЕНЬШИКОВ
Павло
|
| 03 |
| Одеська область
| |
2:11.77
| кмс
| 612
| +9.15
|
|
|
| 50: |
31.15
| 100: |
1:03.99
(32.84)
| 150: |
1:38.11
(34.12)
| 200: |
2:11.77
(33.66)
|
|
11 |
НЕЧИДЮК
Максим
|
| 06 |
| Рівненська область
| |
2:12.08
| кмс
| 608
| +9.46
|
|
|
| 50: |
30.92
| 100: |
1:04.68
(33.76)
| 150: |
1:38.57
(33.89)
| 200: |
2:12.08
(33.51)
|
|
12 |
ПІНЧУК
Олександр
|
| 05 |
| Волинська область
| |
2:12.35
| кмс
| 604
| +9.73
|
|
|
| 50: |
31.34
| 100: |
1:04.24
(32.90)
| 150: |
1:38.64
(34.40)
| 200: |
2:12.35
(33.71)
|
|
13 |
ГАЛЬПЕРІН
Максим
|
| 05 |
| Одеська область
| |
2:13.22
| кмс
| 592
| +10.60
|
|
|
| 50: |
30.85
| 100: |
1:04.75
(33.90)
| 150: |
1:38.79
(34.04)
| 200: |
2:13.22
(34.43)
|
|
14 |
СТРІЛЕЦЬ
Клим
|
| 01 |
| Дніпропетровська область
| |
2:13.49
| кмс
| 589
| +10.87
|
|
|
| 50: |
30.70
| 100: |
1:04.04
(33.34)
| 150: |
1:38.67
(34.63)
| 200: |
2:13.49
(34.82)
|
|
15 |
АНДРОС
Ігор
|
| 04 |
| Запорізька область
| |
2:14.11
| кмс
| 581
| +11.49
|
|
|
| 50: |
30.96
| 100: |
1:04.27
(33.31)
| 150: |
1:39.04
(34.77)
| 200: |
2:14.11
(35.07)
|
|
16 |
ПОЛОЦЬКИЙ
Андрій
|
| 06 |
| Рівненська область
| |
2:14.62
| кмс
| 574
| +12.00
|
|
|
| 50: |
31.73
| 100: |
1:05.34
(33.61)
| 150: |
1:40.19
(34.85)
| 200: |
2:14.62
(34.43)
|
|
17 |
ЗИЗА
Денис
|
| 04 |
| Волинська область
| |
2:14.89
| кмс
| 571
| +12.27
|
|
|
| 50: |
31.44
| 100: |
1:05.91
(34.47)
| 150: |
1:40.76
(34.85)
| 200: |
2:14.89
(34.13)
|
|
18 |
РЕТИНСЬКИЙ
Єгор
|
| 03 |
| Київська область
| |
2:15.96
| кмс
| 557
| +13.34
|
|
|
| 50: |
30.08
| 100: |
1:03.58
(33.50)
| 150: |
1:39.85
(36.27)
| 200: |
2:15.96
(36.11)
|
|
19 |
ГРИЦЕНКО
Леонід
|
| 01 |
| Хмельницька область
| |
2:16.87
| кмс
| 546
| +14.25
|
|
|
| 50: |
31.22
| 100: |
1:04.49
(33.27)
| 150: |
1:40.64
(36.15)
| 200: |
2:16.87
(36.23)
|
|
20 |
ТАРАС
Олег
|
| 04 |
| Львівська область
| |
2:16.96
| кмс
| 545
| +14.34
|
|
|
| 50: |
31.39
| 100: |
1:05.67
(34.28)
| 150: |
1:41.60
(35.93)
| 200: |
2:16.96
(35.36)
|
|
21 |
СЛАВІНСЬКИЙ
Володимир
|
| 07 |
| м. Київ
| |
2:18.29
| I
| 530
| +15.67
|
|
|
| 50: |
32.01
| 100: |
1:08.30
(36.29)
| 150: |
1:44.10
(35.80)
| 200: |
2:18.29
(34.19)
|
|
22 |
ГОЛЯМІНСЬКИХ
Андрій
|
| 06 |
| Закарпатська область
| |
2:19.19
| I
| 519
| +16.57
|
|
|
| 50: |
33.63
| 100: |
1:08.98
(35.35)
| 150: |
1:44.97
(35.99)
| 200: |
2:19.19
(34.22)
|
|
|