50 м на спині - жінки |
Рекорди
| Рекорд України | 0:28.29 | Дарина Зевіна | 08.08.2017 | Міжнародні змагання |
| Юніорський Рекорд України | 0:28.45 | Стандартний час | | |
| Юнацький Рекорд України | 0:28.45 | Дарина Зевіна | 18.08.2011 | Чемпіонат світу (юн) |
| Вище досягнення України | 0:29.17 | Дарина Зевіна | 10.07.2009 | Чемпіонат Європи (юн) | Нормативи
| Euro Championship | 0:28.37 | | | |
| Euro Junior Championship (2004-07) | 0:29.67 | | | |
|
Розряди | мсмк | 28.44 | кмс | 33.50 | I | 36.00 | II | 40.00 | III | 45.00 | I юн | 50.00 | II юн | 56.50 |
|
|
попередні запливи |
37 / 36 / 0 / 1 |
1 |
ПІКІНЕР
Ірина
|
| 90 |
| Дніпропетровська область
| |
29.67
| кмс
| 751
|
|
|
2 |
ШАРАФУТДІНОВА
Ніка
|
| 05 |
| Дніпропетровська область
| |
29.92
| кмс
| 733
| +0.25
|
|
3 |
ПЯТНОЧКО
Юлія
|
| 05 |
| Львівська область
| |
30.43
| кмс
| 696
| +0.76
|
|
4 |
КАРАНІКОЛОВА
Катерина
|
| 06 |
| Одеська область
| |
30.51
| кмс
| 691
| +0.84
|
|
5 |
ТОНЕНЬКА
Ірина
|
| 04 |
| Хмельницька область
| |
30.62
| кмс
| 684
| +0.95
|
|
6 |
ГРИГОРЕНКО
Євгенія
|
| 01 |
| Донецька область
| |
30.68
| кмс
| 680
| +1.01
|
|
7 |
ЛАТИШЕВА
Поліна
|
| 04 |
| Київська область
| |
30.80
| кмс
| 672
| +1.13
|
|
8 |
КОЖЕМ'ЯКА
Ірина
|
| 05 |
| Київська область
| |
30.91
| кмс
| 665
| +1.24
|
|
9 |
ВЕРНИБА
Маргарита
|
| 05 |
| м. Київ
| |
31.11
| кмс
| 652
| +1.44
|
|
10 |
ДМИТРІЄВА
Анастасія
|
| 03 |
| Волинська область
| |
31.24
| кмс
| 644
| +1.57
|
|
11 |
СЕМЕНОВА
Катерина
|
| 04 |
| Полтавська область
| |
31.56
| кмс
| 624
| +1.89
|
|
12 |
КОРОЛЬЧУК
Ольга
|
| 02 |
| Рівненська область
| |
31.59
| кмс
| 622
| +1.92
|
|
12 |
ДИВАК
Марія
|
| 03 |
| Київська область
| |
31.59
| кмс
| 622
| +1.92
|
|
14 |
ЗАЙЦЕВА
Наталія
|
| 07 |
| Республіка Молдова
| |
31.79
|
| 611
| +2.12
|
|
15 |
ПРОНЧАКОВА
Софія
|
| 04 |
| Донецька область
| |
31.82
| кмс
| 609
| +2.15
|
|
16 |
ЛАХНЕНКО
Вероніка
|
| 03 |
| Дніпропетровська область
| |
31.84
| кмс
| 608
| +2.17
|
|
16 |
ТАФРАТОВА
Анастасія
|
| 06 |
| Республіка Молдова
| |
31.84
|
| 608
| +2.17
|
|
16 |
ЩЕРБАКОВА
Єлізавета
|
| 06 |
| Київська область
| |
31.84
| кмс
| 608
| +2.17
|
|
19 |
ГУБІЙЧУК
Анастасія
|
| 04 |
| Рівненська область
| |
31.93
| кмс
| 603
| +2.26
|
|
20 |
БУРАЧОК
Вікторія
|
| 07 |
| Чернівецька область
| |
32.14
| кмс
| 591
| +2.47
|
|
21 |
ШИЯН
Поліна
|
| 07 |
| м. Київ
| |
32.15
| кмс
| 590
| +2.48
|
|
22 |
ЄРМІШИНА
Єлизавета
|
| 07 |
| м. Київ
| |
32.27
| кмс
| 584
| +2.60
|
|
23 |
МАРТИНОВА
Олена
|
| 07 |
| Донецька область
| |
32.33
| кмс
| 581
| +2.66
|
|
24 |
САВЕНОК
Єлізавета
|
| 05 |
| м. Київ
| |
32.52
| кмс
| 571
| +2.85
|
|
25 |
ШИШКА
Софія
|
| 06 |
| Дніпропетровська область
| |
32.60
| кмс
| 566
| +2.93
|
|
26 |
МАНОЙЛО
Аліса
|
| 02 |
| Харківська область
| |
32.77
| кмс
| 558
| +3.10
|
|
27 |
ЧИЧУК
Софія
|
| 06 |
| Рівненська область
| |
32.99
| кмс
| 546
| +3.32
|
|
28 |
МАНІКО
Ніколь
|
| 06 |
| Закарпатська область
| |
33.01
| кмс
| 545
| +3.34
|
|
29 |
ТАТАРЧУК
Тетяна
|
| 03 |
| Миколаївська область
| |
33.29
| кмс
| 532
| +3.62
|
|
30 |
ХМЕЛЕВСЬКА
Марія
|
| 06 |
| Запорізька область
| |
33.31
| кмс
| 531
| +3.64
|
|
31 |
ОНАНКО
Марія
|
| 03 |
| м. Київ
| |
33.45
| кмс
| 524
| +3.78
|
|
32 |
СМІРНОВА
Дарья
|
| 06 |
| Республіка Молдова
| |
33.54
|
| 520
| +3.87
|
|
33 |
МІКІШ
Анна
|
| 06 |
| Харківська область
| |
33.56
| I
| 519
| +3.89
|
|
34 |
ГРЕЧКА
Любов
|
| 03 |
| Миколаївська область
| |
33.81
| I
| 508
| +4.14
|
|
35 |
НІКІША
Поліна
|
| 06 |
| Дніпропетровська область
| |
33.83
| I
| 507
| +4.16
|
|
36 |
ЯНОЧКО
Марія
|
| 07 |
| Закарпатська область
| |
34.11
| I
| 494
| +4.44
|
|
|
ДЯЧЕНКО
Олена
|
| 05 |
| Полтавська область
| | Н/С |
|
|
|
|
|
50 м на спині - чоловіки |
Рекорди
| Рекорд України | 0:25.09 | Богдан Касьян | 04.07.2019 | ХХХ Літня Всесвітня Універсіада |
| Юніорський Рекорд України | 0:25.71 | Стандартний час | | |
| Юнацький Рекорд України | 0:25.71 | Андрій Хлопцов | 26.06.2015 | І Європейські Ігри |
| Вище досягнення України | 0:25.97 | Андрій Хлопцов | 06.12.2013 | Міжнародні змагання | Нормативи
| Euro Championship | 0:25.40 | | | |
| Euro Junior Championship (2003-06) | 0:26.45 | | | |
|
Розряди | мсмк | 25.32 | кмс | 29.50 | I | 31.50 | II | 35.00 | III | 39.00 | I юн | 44.00 | II юн | 50.00 |
|
|
попередні запливи |
31 / 30 / 0 / 1 |
1 |
МАЗУРЕНКО
Ярослав
|
| 03 |
| м. Київ
| |
26.49
| кмс
| 743
|
|
|
2 |
ХНИКІН
Віктор
|
| 01 |
| Вінницька область
| |
26.50
| кмс
| 742
| +0.01
|
|
3 |
ФЕНЬ
Герман
|
| 02 |
| Харківська область
| |
26.82
| кмс
| 716
| +0.33
|
|
4 |
КУСЬ
Олег
|
| 02 |
| Львівська область
| |
26.99
| кмс
| 703
| +0.50
|
|
5 |
КРЕМЛЯКОВ
Владислав
|
| 00 |
| Дніпропетровська область
| |
27.01
| кмс
| 701
| +0.52
|
|
6 |
ЖОВТКО
Юрій
|
| 05 |
| Рівненська область
| |
27.02
| кмс
| 700
| +0.53
|
|
7 |
ШТАНЬКО
Володимир
|
| 02 |
| Полтавська область
| |
27.04
| кмс
| 699
| +0.55
|
|
8 |
ЛИСОБЕЙ
Сергій
|
| 03 |
| Тернопільська область
| |
27.09
| кмс
| 695
| +0.60
|
|
9 |
САМІЛО
Владислав
|
| 03 |
| Львівська область
| |
27.14
| кмс
| 691
| +0.65
|
|
10 |
КОРСУН
Дмитро
|
| 05 |
| Харківська область
| |
27.20
| кмс
| 686
| +0.71
|
|
11 |
ОНІЩЕНКО
Володимир
|
| 96 |
| Одеська область
| |
27.44
| кмс
| 669
| +0.95
|
|
12 |
БОРИСЛАВСЬКИЙ
Іван
|
| 04 |
| Київська область
| |
27.61
| кмс
| 656
| +1.12
|
|
13 |
ПІНЧУК
Олександр
|
| 05 |
| Волинська область
| |
27.64
| кмс
| 654
| +1.15
|
|
14 |
РЕТИНСЬКИЙ
Єгор
|
| 03 |
| Київська область
| |
27.65
| кмс
| 653
| +1.16
|
|
15 |
КОВАЛЬОВ
Арсеній
|
| 04 |
| Чернігівська область
| |
27.68
| кмс
| 651
| +1.19
|
|
16 |
ДУДАРЕНКО
Богдан
|
| 00 |
| Київська область
| |
27.76
| кмс
| 646
| +1.27
|
|
17 |
ВІРЧЕНКО
Олександр
|
| 01 |
| Полтавська область
| |
27.85
| кмс
| 639
| +1.36
|
|
18 |
КАРАСІЙЧУК
Антон
|
| 01 |
| Волинська область
| |
28.00
| кмс
| 629
| +1.51
|
|
19 |
АНДРОС
Ігор
|
| 04 |
| Запорізька область
| |
28.01
| кмс
| 629
| +1.52
|
|
20 |
НЕЧИДЮК
Максим
|
| 06 |
| Рівненська область
| |
28.23
| кмс
| 614
| +1.74
|
|
21 |
СОЛОВЙОВ
Іван
|
| 04 |
| Республіка Молдова
| |
28.36
|
| 606
| +1.87
|
|
22 |
СЛАВІНСЬКИЙ
Володимир
|
| 07 |
| м. Київ
| |
28.66
| кмс
| 587
| +2.17
|
|
23 |
ЖАРІЙ
Денис
|
| 03 |
| Київська область
| |
28.67
| кмс
| 586
| +2.18
|
|
24 |
МОРОЗ
Микола
|
| 03 |
| Волинська область
| |
28.71
| кмс
| 584
| +2.22
|
|
25 |
КАЗНАЧЕЄВ
Дмитро
|
| 03 |
| Донецька область
| |
28.82
| кмс
| 577
| +2.33
|
|
26 |
КАРНАУХ
Олександр
|
| 05 |
| Республіка Молдова
| |
28.98
|
| 567
| +2.49
|
|
27 |
МАЛЄЄВ
Андрій
|
| 02 |
| Дніпропетровська область
| |
29.05
| кмс
| 563
| +2.56
|
|
28 |
ЗИЗА
Денис
|
| 04 |
| Волинська область
| |
29.31
| кмс
| 549
| +2.82
|
|
29 |
ТАРАС
Олег
|
| 04 |
| Львівська область
| |
29.68
| I
| 528
| +3.19
|
|
30 |
ГОЛЯМІНСЬКИХ
Андрій
|
| 06 |
| Закарпатська область
| |
29.76
| I
| 524
| +3.27
|
|
|
ТКАЧЕНКО
Данііл
|
| 02 |
| Київська область
| | Н/С |
|
|
|
|
|
200 м брас - жінки |
Рекорди
| Рекорд України | 2:23.01 | Вікторія Солнцева | 02.08.2013 | Чемпіонат світу |
| Юніорський Рекорд України | 2:23.01 | Стандартний час | | |
| Юнацький Рекорд України | 2:23.01 | Вікторія Солнцева | 02.08.2013 | Чемпіонат світу |
| Вище досягнення України | 2:26.93 | Вікторія Солнцева | 07.04.2013 | м/з Мультінейшин | Нормативи
| Збірна команда (основа, дорослі) | 2:28.83 | | | |
| Збірна команда (основа, 2003 і мол.) | 2:33.13 | | | |
| Збірна команда (основа, 2006 і мол.) | 2:35.13 | | | |
| TOKYO-2020 (OQT, норматив А) | 2:25.52 | | | |
| TOKYO-2020 (OST, норматив B) | 2:29.89 | | | |
| Euro Championship | 2:29.30 | | | |
| Euro Junior Championship (2004-07) | 2:31.72 | | | |
|
Розряди | мсмк | 2:25.88 | мс | 2:41.00 | кмс | 2:50.00 | I | 3:02.00 | II | 3:23.00 | III | 3:49.00 | I юн | 4:17.00 |
|
|
попередні запливи |
21 / 21 / 0 / 0 |
1 |
МЕДВЕДЄВА
Ольга
Збірна (О), ЮЧЕ |
| 05 |
| Донецька область
| |
2:30.30
| мс
| 792
|
|
|
|
| 50: |
33.99
| 100: |
1:11.61
(37.62)
| 150: |
1:50.58
(38.97)
| 200: |
2:30.30
(39.72)
|
|
2 |
БАСИСТО
Анастасія
|
| 03 |
| Республіка Молдова
| |
2:33.48
|
| 744
| +3.18
|
|
|
| 50: |
35.86
| 100: |
1:14.55
(38.69)
| 150: |
1:54.52
(39.97)
| 200: |
2:33.48
(38.96)
|
|
3 |
ТКАЧЕНКО
Аліна
|
| 05 |
| Дніпропетровська область
| |
2:35.21
| мс
| 719
| +4.91
|
|
|
| 50: |
34.07
| 100: |
1:13.45
(39.38)
| 150: |
1:54.14
(40.69)
| 200: |
2:35.21
(41.07)
|
|
4 |
ІСАЄВА
Каміла
|
| 05 |
| Дніпропетровська область
| |
2:36.40
| мс
| 703
| +6.10
|
|
|
| 50: |
35.42
| 100: |
1:14.93
(39.51)
| 150: |
1:55.42
(40.49)
| 200: |
2:36.40
(40.98)
|
|
5 |
ГОРЄЛОВА
Васіліса
|
| 04 |
| Дніпропетровська область
| |
2:36.68
| мс
| 699
| +6.38
|
|
|
| 50: |
35.49
| 100: |
1:15.40
(39.91)
| 150: |
1:55.96
(40.56)
| 200: |
2:36.68
(40.72)
|
|
6 |
КРАСІНА
Анастасія
|
| 01 |
| Дніпропетровська область
| |
2:40.57
| мс
| 650
| +10.27
|
|
|
| 50: |
35.39
| 100: |
1:16.17
(40.78)
| 150: |
1:58.45
(42.28)
| 200: |
2:40.57
(42.12)
|
|
7 |
АХМЕДОВА
Дана
|
| 02 |
| Волинська область
| |
2:42.74
| кмс
| 624
| +12.44
|
|
|
| 50: |
37.09
| 100: |
1:19.56
(42.47)
| 150: |
2:02.56
(43.00)
| 200: |
2:42.74
(40.18)
|
|
8 |
ДВОРАК
Вероніка
|
| 05 |
| Рівненська область
| |
2:42.95
| кмс
| 622
| +12.65
|
|
|
| 50: |
37.99
| 100: |
1:19.31
(41.32)
| 150: |
2:02.62
(43.31)
| 200: |
2:42.95
(40.33)
|
|
9 |
ШАХРАЙ
Олена
|
| 06 |
| Чернівецька область
| |
2:44.46
| кмс
| 605
| +14.16
|
|
|
| 50: |
36.19
| 100: |
1:18.50
(42.31)
| 150: |
2:00.93
(42.43)
| 200: |
2:44.46
(43.53)
|
|
10 |
ІВАНОВА
Надія
|
| 02 |
| Запорізька область
| |
2:45.84
| кмс
| 590
| +15.54
|
|
|
| 50: |
37.69
| 100: |
1:20.19
(42.50)
| 150: |
2:02.87
(42.68)
| 200: |
2:45.84
(42.97)
|
|
11 |
ГАБЛЬОВСЬКА
Анастасія
|
| 04 |
| Київська область
| |
2:46.12
| кмс
| 587
| +15.82
|
|
|
| 50: |
37.10
| 100: |
1:18.33
(41.23)
| 150: |
2:00.72
(42.39)
| 200: |
2:46.12
(45.40)
|
|
12 |
АФАНАСЬЄВА
Тетяна
|
| 08 |
| Дніпропетровська область
| |
2:46.13
| кмс
| 587
| +15.83
|
|
|
| 50: |
38.12
| 100: |
1:20.43
(42.31)
| 150: |
2:03.01
(42.58)
| 200: |
2:46.13
(43.12)
|
|
13 |
ХМЕЛЕВСЬКА
Надія
|
| 02 |
| Полтавська область
| |
2:46.61
| кмс
| 582
| +16.31
|
|
|
| 50: |
38.70
| 100: |
1:22.00
(43.30)
| 150: |
2:05.03
(43.03)
| 200: |
2:46.61
(41.58)
|
|
14 |
СУЛЕЙМАНОВА
Роксолана
|
| 07 |
| Дніпропетровська область
| |
2:47.08
| кмс
| 577
| +16.78
|
|
|
| 50: |
37.91
| 100: |
1:20.78
(42.87)
| 150: |
2:04.20
(43.42)
| 200: |
2:47.08
(42.88)
|
|
15 |
БІЛИЧЕНКО
Євгенія
|
| 05 |
| м. Київ
| |
2:47.84
| кмс
| 569
| +17.54
|
|
|
| 50: |
37.65
| 100: |
1:20.09
(42.44)
| 150: |
2:03.81
(43.72)
| 200: |
2:47.84
(44.03)
|
|
16 |
БОДНАРЮК
Ангеліна
|
| 06 |
| Чернівецька область
| |
2:48.96
| кмс
| 558
| +18.66
|
|
|
| 50: |
37.70
| 100: |
1:20.42
(42.72)
| 150: |
2:04.95
(44.53)
| 200: |
2:48.96
(44.01)
|
|
17 |
РОМАН
Марія
|
| 06 |
| Харківська область
| |
2:48.97
| кмс
| 558
| +18.67
|
|
|
| 50: |
39.29
| 100: |
1:23.05
(43.76)
| 150: |
2:06.63
(43.58)
| 200: |
2:48.97
(42.34)
|
|
18 |
ПАЛЬОХА
Христина
|
| 04 |
| м. Київ
| |
2:49.54
| кмс
| 552
| +19.24
|
|
|
| 50: |
37.45
| 100: |
1:20.27
(42.82)
| 150: |
2:03.37
(43.10)
| 200: |
2:49.54
(46.17)
|
|
19 |
ЗІНЧЕНКО
Валерія
|
| 07 |
| Чернівецька область
| |
2:51.10
| I
| 537
| +20.80
|
|
|
| 50: |
39.01
| 100: |
1:22.71
(43.70)
| 150: |
2:07.35
(44.64)
| 200: |
2:51.10
(43.75)
|
|
20 |
СІРИК
Поліна
|
| 07 |
| Запорізька область
| |
2:54.43
| I
| 507
| +24.13
|
|
|
| 50: |
40.01
| 100: |
1:25.04
(45.03)
| 150: |
2:10.18
(45.14)
| 200: |
2:54.43
(44.25)
|
|
21 |
СЕНЧІЙ
Ксенія
|
| 06 |
| Івано-Франківська область
| |
2:55.99
| I
| 493
| +25.69
|
|
|
| 50: |
38.71
| 100: |
1:22.82
(44.11)
| 150: |
2:09.38
(46.56)
| 200: |
2:55.99
(46.61)
|
|
|
200 м брас - чоловіки |
Рекорди
| Рекорд України | 2:08.73 | Ігор Борисік | 08.07.2009 | Всесвітня Універсіада |
| Юніорський Рекорд України | 2:12.25 | Стандартний час | | |
| Юнацький Рекорд України | 2:13.66 | Ростислав Крижанівський | 21.11.2019 | Чемпіонат України (юнр) |
| Вище досягнення України | 2:14.36 | Ростислав Крижанівський | 16.06.2018 | Чемпіонат України (юн) | Нормативи
| Збірна команда (основа, дорослі) | 2:12.84 | | | |
| Збірна команда (основа, 2002 і мол.) | 2:18.74 | | | |
| Збірна команда (основа, 2005 і мол.) | 2:20.74 | | | |
| TOKYO-2020 (OQT, норматив А) | 2:10.35 | | | |
| TOKYO-2020 (OST, норматив B) | 2:14.26 | | | |
| Euro Championship | 2:12.60 | | | |
| Euro Junior Championship (2003-06) | 2:17.83 | | | |
|
Розряди | мсмк | 2:11.15 | мс | 2:24.50 | кмс | 2:33.00 | I | 2:44.00 | II | 3:03.00 | III | 3:28.00 | I юн | 3:53.00 |
|
|
попередні запливи |
31 / 29 / 1 / 1 |
1 |
ОВЧІННІКОВ
Максим
Збірна (О), ЮЧЕ |
| 03 |
| Запорізька область
| |
2:16.06
| мс
| 806
|
|
|
|
| 50: |
31.08
| 100: |
1:04.63
(33.55)
| 150: |
1:39.71
(35.08)
| 200: |
2:16.06
(36.35)
|
|
2 |
КИЗИМЕНКО
Давід
Збірна (О) |
| 04 |
| Дніпропетровська область
| |
2:18.48
| мс
| 765
| +2.42
|
|
|
| 50: |
31.55
| 100: |
1:06.94
(35.39)
| 150: |
1:41.86
(34.92)
| 200: |
2:18.48
(36.62)
|
|
3 |
КАРПЕНКО
Олександр
|
| 95 |
| м. Київ
| |
2:20.31
| мс
| 735
| +4.25
|
|
|
| 50: |
31.86
| 100: |
1:07.17
(35.31)
| 150: |
1:43.77
(36.60)
| 200: |
2:20.31
(36.54)
|
|
4 |
ЛІСОВЕЦЬ
Володимир
|
| 04 |
| Київська область
| |
2:20.38
| мс
| 734
| +4.32
|
|
|
| 50: |
32.27
| 100: |
1:08.03
(35.76)
| 150: |
1:44.90
(36.87)
| 200: |
2:20.38
(35.48)
|
|
5 |
ШВЕЦЬ
Денис
|
| 04 |
| Республіка Молдова
| |
2:20.64
|
| 730
| +4.58
|
|
|
| 50: |
32.16
| 100: |
1:08.15
(35.99)
| 150: |
1:44.24
(36.09)
| 200: |
2:20.64
(36.40)
|
|
6 |
КАПША
Юрій
|
| 95 |
| Дніпропетровська область
| |
2:20.73
| мс
| 729
| +4.67
|
|
|
| 50: |
32.31
| 100: |
1:08.55
(36.24)
| 150: |
1:44.74
(36.19)
| 200: |
2:20.73
(35.99)
|
|
7 |
КРИЖАНІВСЬКИЙ
Ростислав
|
| 04 |
| Київська область
| |
2:20.75
| мс
| 728
| +4.69
|
|
|
| 50: |
32.64
| 100: |
1:10.42
(37.78)
| 150: |
1:47.50
(37.08)
| 200: |
2:20.75
(33.25)
|
|
8 |
НАКОНЕЧНИЙ
Денис
|
| 02 |
| м. Київ
| |
2:20.92
| мс
| 726
| +4.86
|
|
|
| 50: |
32.32
| 100: |
1:08.18
(35.86)
| 150: |
1:44.54
(36.36)
| 200: |
2:20.92
(36.38)
|
|
9 |
ДЕНИСОВ
Олександр
|
| 03 |
| Донецька область
| |
2:22.08
| мс
| 708
| +6.02
|
|
|
| 50: |
32.57
| 100: |
1:08.75
(36.18)
| 150: |
1:45.77
(37.02)
| 200: |
2:22.08
(36.31)
|
|
10 |
БАГРОВ
Дмитро
|
| 04 |
| Житомирська область
| |
2:22.55
| мс
| 701
| +6.49
|
|
|
| 50: |
32.13
| 100: |
1:08.82
(36.69)
| 150: |
1:45.72
(36.90)
| 200: |
2:22.55
(36.83)
|
|
11 |
ПАВЛОВ
Нікіта
|
| 03 |
| Волинська область
| |
2:23.85
| мс
| 682
| +7.79
|
|
|
| 50: |
32.52
| 100: |
1:09.30
(36.78)
| 150: |
1:47.02
(37.72)
| 200: |
2:23.85
(36.83)
|
|
12 |
ВЛАСОВ
Олександр
|
| 04 |
| Харківська область
| |
2:24.40
| мс
| 675
| +8.34
|
|
|
| 50: |
33.25
| 100: |
1:09.40
(36.15)
| 150: |
1:46.81
(37.41)
| 200: |
2:24.40
(37.59)
|
|
13 |
ГОЛОВЧАК
Максим
|
| 95 |
| Дніпропетровська область
| |
2:24.83
| кмс
| 669
| +8.77
|
|
|
| 50: |
33.27
| 100: |
1:10.66
(37.39)
| 150: |
1:47.66
(37.00)
| 200: |
2:24.83
(37.17)
|
|
14 |
БІРЮКОВ
Антон
|
| 00 |
| Донецька область
| |
2:25.23
| кмс
| 663
| +9.17
|
|
|
| 50: |
33.27
| 100: |
1:10.13
(36.86)
| 150: |
1:48.79
(38.66)
| 200: |
2:25.23
(36.44)
|
|
15 |
ГОША
Давід
|
| 03 |
| м. Київ
| |
2:25.28
| кмс
| 662
| +9.22
|
|
|
| 50: |
32.74
| 100: |
1:10.38
(37.64)
| 150: |
1:48.44
(38.06)
| 200: |
2:25.28
(36.84)
|
|
16 |
ПУГАЧОВ
Богдан
|
| 04 |
| Дніпропетровська область
| |
2:26.31
| кмс
| 648
| +10.25
|
|
|
| 50: |
33.07
| 100: |
1:09.76
(36.69)
| 150: |
1:47.75
(37.99)
| 200: |
2:26.31
(38.56)
|
|
17 |
БОЛОТОВ
Ілля
|
| 02 |
| Київська область
| |
2:26.98
| кмс
| 640
| +10.92
|
|
|
| 50: |
32.84
| 100: |
1:10.00
(37.16)
| 150: |
1:48.20
(38.20)
| 200: |
2:26.98
(38.78)
|
|
18 |
МУХА
Олексій
|
| 05 |
| Дніпропетровська область
| |
2:27.17
| кмс
| 637
| +11.11
|
|
|
| 50: |
34.19
| 100: |
1:12.05
(37.86)
| 150: |
1:49.83
(37.78)
| 200: |
2:27.17
(37.34)
|
|
19 |
КАПІНУС
Михайло
|
| 98 |
| м. Київ
| |
2:27.68
| кмс
| 631
| +11.62
|
|
|
| 50: |
35.24
| 100: |
1:13.80
(38.56)
| 150: |
1:50.50
(36.70)
| 200: |
2:27.68
(37.18)
|
|
20 |
КОЗЕЛЬСЬКИЙ
Олександр
|
| 02 |
| Дніпропетровська область
| |
2:29.08
| кмс
| 613
| +13.02
|
|
|
| 50: |
33.47
| 100: |
1:11.11
(37.64)
| 150: |
1:50.04
(38.93)
| 200: |
2:29.08
(39.04)
|
|
21 |
ЖЕРЕБЕЦЬКИЙ
Юліан
|
| 04 |
| Львівська область
| |
2:30.04
| кмс
| 601
| +13.98
|
|
|
| 50: |
32.97
| 100: |
1:11.24
(38.27)
| 150: |
1:52.19
(40.95)
| 200: |
2:30.04
(37.85)
|
|
22 |
СЄРКОВ
Віталій
|
| 04 |
| Дніпропетровська область
| |
2:30.24
| кмс
| 599
| +14.18
|
|
|
| 50: |
34.06
| 100: |
1:12.07
(38.01)
| 150: |
1:51.53
(39.46)
| 200: |
2:30.24
(38.71)
|
|
23 |
ТКАЧУК
Максим
|
| 03 |
| Волинська область
| |
2:30.29
| кмс
| 598
| +14.23
|
|
|
| 50: |
35.37
| 100: |
1:13.42
(38.05)
| 150: |
1:51.86
(38.44)
| 200: |
2:30.29
(38.43)
|
|
24 |
БУЛАТ
Ігор
|
| 05 |
| Республіка Молдова
| |
2:30.70
|
| 593
| +14.64
|
|
|
| 50: |
34.36
| 100: |
1:13.95
(39.59)
| 150: |
1:52.50
(38.55)
| 200: |
2:30.70
(38.20)
|
|
25 |
ШУДРЕНКО
Іван
|
| 04 |
| Харківська область
| |
2:30.75
| кмс
| 593
| +14.69
|
|
|
| 50: |
33.57
| 100: |
1:11.56
(37.99)
| 150: |
1:51.37
(39.81)
| 200: |
2:30.75
(39.38)
|
|
26 |
КОТЬОЛКІН
Остап
|
| 06 |
| Львівська область
| |
2:31.43
| кмс
| 585
| +15.37
|
|
|
| 50: |
35.20
| 100: |
1:14.53
(39.33)
| 150: |
1:53.25
(38.72)
| 200: |
2:31.43
(38.18)
|
|
27 |
КАМАРДІН
Арсеній
|
| 06 |
| Запорізька область
| |
2:34.98
| I
| 546
| +18.92
|
|
|
| 50: |
34.09
| 100: |
1:13.23
(39.14)
| 150: |
1:53.86
(40.63)
| 200: |
2:34.98
(41.12)
|
|
28 |
КОРОЛЬОВ
Роман
|
| 02 |
| Львівська область
| |
2:37.66
| I
| 518
| +21.60
|
|
|
| 50: |
33.90
| 100: |
1:13.73
(39.83)
| 150: |
1:55.14
(41.41)
| 200: |
2:37.66
(42.52)
|
|
29 |
ШАБЛОВСЬКИЙ
Костянтин
|
| 06 |
| Запорізька область
| |
2:38.81
| I
| 507
| +22.75
|
|
|
| 50: |
35.76
| 100: |
1:16.27
(40.51)
| 150: |
1:57.22
(40.95)
| 200: |
2:38.81
(41.59)
|
|
|
МАКОВІЙЧУК
Владислав
|
| 05 |
| Чернівецька область
| | Д/К |
|
|
|
|
|
| 50: |
33.01
| 100: |
1:10.98
(37.97)
| 150: |
1:48.87
(37.89)
| 200: |
2:27.00
(38.13)
|
|
|
ГОЛУБНИЧИЙ
Максим
|
| 02 |
| Харківська область
| | Н/С |
|
|
|
|
|
200 м вільний стиль - жінки |
Рекорди
| Рекорд України | 1:59.03 | Яна Клочкова | 28.08.2003 | Всесвітня Універсіада |
| Юніорський Рекорд України | 2:00.47 | Стандартний час | | |
| Юнацький Рекорд України | 2:00.67 | Ольга Кириченко | 07.07.1992 | Олімпійські ігри |
| Вище досягнення України | 2:03.10 | Олена Лапунова | 21.07.1995 | Чемпіонат Європи (юн) | Нормативи
| Збірна команда (основа, дорослі) | 1:59.91 | | | |
| Збірна команда (основа, 2003 і мол.) | 2:02.84 | | | |
| Збірна команда (основа, 2006 і мол.) | 2:04.84 | | | |
| TOKYO-2020 (OQT, норматив А) | 1:57.28 | | | |
| TOKYO-2020 (OST, норматив B) | 2:00.80 | | | |
| Euro Championship | 1:59.90 | | | |
| Euro Junior Championship (2004-07) | 2:02.90 | | | |
|
Розряди | мсмк | 1:58.36 | мс | 2:10.00 | кмс | 2:17.50 | I | 2:28.00 | II | 2:45.00 | III | 3:06.00 | I юн | 3:31.00 |
|
|
попередні запливи |
26 / 24 / 1 / 1 |
1 |
ЗЕВІНА
Дарина
|
| 94 |
| м. Київ
| |
2:04.68
| мс
| 744
|
|
|
|
| 50: |
30.17
| 100: |
1:01.83
(31.66)
| 150: |
1:33.77
(31.94)
| 200: |
2:04.68
(30.91)
|
|
2 |
СНІТКО
Карина
|
| 04 |
| Харківська область
| |
2:05.01
| мс
| 738
| +0.33
|
|
|
| 50: |
28.64
| 100: |
1:00.30
(31.66)
| 150: |
1:32.90
(32.60)
| 200: |
2:05.01
(32.11)
|
|
3 |
ШАЄНКО
Владислава
|
| 03 |
| Дніпропетровська область
| |
2:05.42
| мс
| 730
| +0.74
|
|
|
| 50: |
28.85
| 100: |
1:00.36
(31.51)
| 150: |
1:33.47
(33.11)
| 200: |
2:05.42
(31.95)
|
|
4 |
ФІСЕНКО
Надія
|
| 00 |
| м. Київ
| |
2:08.61
| мс
| 677
| +3.93
|
|
|
| 50: |
30.48
| 100: |
1:02.78
(32.30)
| 150: |
1:36.09
(33.31)
| 200: |
2:08.61
(32.52)
|
|
5 |
ТУГАЙ
Валерія
|
| 03 |
| м. Київ
| |
2:08.67
| мс
| 676
| +3.99
|
|
|
| 50: |
29.35
| 100: |
1:01.17
(31.82)
| 150: |
1:34.94
(33.77)
| 200: |
2:08.67
(33.73)
|
|
6 |
КОЛЕСНИКОВА
Марина
|
| 00 |
| Харківська область
| |
2:09.15
| мс
| 669
| +4.47
|
|
|
| 50: |
30.23
| 100: |
1:03.06
(32.83)
| 150: |
1:36.84
(33.78)
| 200: |
2:09.15
(32.31)
|
|
7 |
ДАНИЛЕЙКО
Анастасія
|
| 05 |
| Київська область
| |
2:09.96
| мс
| 657
| +5.28
|
|
|
| 50: |
29.79
| 100: |
1:02.77
(32.98)
| 150: |
1:36.57
(33.80)
| 200: |
2:09.96
(33.39)
|
|
8 |
БОЙЧЕНКО
Валерія
|
| 02 |
| Миколаївська область
| |
2:10.41
| кмс
| 650
| +5.73
|
|
|
| 50: |
30.06
| 100: |
1:03.32
(33.26)
| 150: |
1:37.42
(34.10)
| 200: |
2:10.41
(32.99)
|
|
9 |
БОНДАРЕНКО
Марія
|
| 03 |
| Київська область
| |
2:10.67
| кмс
| 646
| +5.99
|
|
|
| 50: |
31.37
| 100: |
1:04.01
(32.64)
| 150: |
1:37.74
(33.73)
| 200: |
2:10.67
(32.93)
|
|
10 |
ЖИТАРЮК
Валерія
|
| 06 |
| Київська область
| |
2:11.02
| кмс
| 641
| +6.34
|
|
|
| 50: |
30.46
| 100: |
1:03.18
(32.72)
| 150: |
1:37.07
(33.89)
| 200: |
2:11.02
(33.95)
|
|
11 |
ЛАТО
Катерина
|
| 06 |
| м. Київ
| |
2:11.24
| кмс
| 637
| +6.56
|
|
|
| 50: |
30.29
| 100: |
1:03.36
(33.07)
| 150: |
1:37.98
(34.62)
| 200: |
2:11.24
(33.26)
|
|
12 |
ЗЕВІНА
Олександра
|
| 06 |
| м. Київ
| |
2:12.22
| кмс
| 623
| +7.54
|
|
|
| 50: |
30.60
| 100: |
1:04.31
(33.71)
| 150: |
1:38.72
(34.41)
| 200: |
2:12.22
(33.50)
|
|
13 |
ЗАКОРКО
Аріна
|
| 04 |
| м. Київ
| |
2:12.31
| кмс
| 622
| +7.63
|
|
|
| 50: |
30.45
| 100: |
1:03.10
(32.65)
| 150: |
1:37.88
(34.78)
| 200: |
2:12.31
(34.43)
|
|
14 |
БУРЯК
Валерія
|
| 02 |
| Харківська область
| |
2:13.11
| кмс
| 611
| +8.43
|
|
|
| 50: |
30.67
| 100: |
1:04.24
(33.57)
| 150: |
1:38.55
(34.31)
| 200: |
2:13.11
(34.56)
|
|
15 |
ТЮТЮННИК
Софія
|
| 05 |
| Дніпропетровська область
| |
2:13.39
| кмс
| 607
| +8.71
|
|
|
| 50: |
30.83
| 100: |
1:04.08
(33.25)
| 150: |
1:39.28
(35.20)
| 200: |
2:13.39
(34.11)
|
|
16 |
МАНІКО
Ніколь
|
| 06 |
| Закарпатська область
| |
2:13.85
| кмс
| 601
| +9.17
|
|
|
| 50: |
30.67
| 100: |
1:05.30
(34.63)
| 150: |
1:39.34
(34.04)
| 200: |
2:13.85
(34.51)
|
|
17 |
ТИМОШЕНКО
Євгенія
|
| 02 |
| м. Київ
| |
2:14.48
| кмс
| 592
| +9.80
|
|
|
| 50: |
29.91
| 100: |
1:02.93
(33.02)
| 150: |
1:38.64
(35.71)
| 200: |
2:14.48
(35.84)
|
|
18 |
ГОРБАЧОВА
Дар'я
|
| 04 |
| Київська область
| |
2:14.53
| кмс
| 592
| +9.85
|
|
|
| 50: |
31.24
| 100: |
1:05.25
(34.01)
| 150: |
1:40.73
(35.48)
| 200: |
2:14.53
(33.80)
|
|
19 |
ОСТАПУХА
Катерина
|
| 04 |
| Дніпропетровська область
| |
2:17.08
| кмс
| 559
| +12.40
|
|
|
| 50: |
30.57
| 100: |
1:04.59
(34.02)
| 150: |
1:40.82
(36.23)
| 200: |
2:17.08
(36.26)
|
|
20 |
ФРИЗЮК
Вікторія
|
| 06 |
| Запорізька область
| |
2:17.71
| I
| 552
| +13.03
|
|
|
| 50: |
32.76
| 100: |
1:08.35
(35.59)
| 150: |
1:44.01
(35.66)
| 200: |
2:17.71
(33.70)
|
|
21 |
ЗГУРСЬКА
Марія
|
| 05 |
| Одеська область
| |
2:18.25
| I
| 545
| +13.57
|
|
22 |
КАЦАЛА
Марія
|
| 02 |
| Харківська область
| |
2:18.59
| I
| 541
| +13.91
|
|
|
| 50: |
32.52
| 100: |
1:08.34
(35.82)
| 150: |
1:43.75
(35.41)
| 200: |
2:18.59
(34.84)
|
|
23 |
ТКАЧЕНКО
Злата
|
| 06 |
| Дніпропетровська область
| |
2:19.76
| I
| 528
| +15.08
|
|
24 |
ЛЕЩЕНКО
Дар'я
|
| 01 |
| Харківська область
| |
2:23.66
| I
| 486
| +18.98
|
|
|
| 50: |
30.81
| 100: |
1:07.18
(36.37)
| 150: |
1:45.83
(38.65)
| 200: |
2:23.66
(37.83)
|
|
|
МІЩЕНКО
Марія
|
| 06 |
| м. Київ
| | Д/К |
|
|
|
|
|
ЖУКОВА
Марія
|
| 03 |
| м. Київ
| | Н/С |
|
|
|
|
|
200 м вільний стиль - чоловіки |
Рекорди
| Рекорд України | 1:48.18 | Сергій Адвена | 16.08.2008 | Олімпійські ігри |
| Юніорський Рекорд України | 1:50.77 | Стандартний час | | |
| Юнацький Рекорд України | 1:51.74 | Богдан Шеліпов | 22.11.2018 | Чемпіонат України (юнр) |
| Вище досягнення України | 1:57.12 | В`ячеслав Огньов | 03.12.2012 | Кубок України | Нормативи
| Збірна команда (основа, дорослі) | 1:48.32 | | | |
| Збірна команда (основа, 2002 і мол.) | 1:51.69 | | | |
| Збірна команда (основа, 2005 і мол.) | 1:53.69 | | | |
| TOKYO-2020 (OQT, норматив А) | 1:47.02 | | | |
| TOKYO-2020 (OST, норматив B) | 1:50.23 | | | |
| Euro Championship | 1:49.20 | | | |
| Euro Junior Championship (2003-06) | 1:51.76 | | | |
|
Розряди | мсмк | 1:47.45 | мс | 1:57.00 | кмс | 2:04.00 | I | 2:14.00 | II | 2:29.00 | III | 2:48.00 | I юн | 3:09.00 |
|
|
попередні запливи |
48 / 44 / 0 / 4 |
1 |
ШЕЛІПОВ
Богдан
|
| 02 |
| м. Київ
| |
1:51.83
| мс
| 758
|
|
|
|
| 50: |
25.53
| 100: |
53.67
(28.14)
| 150: |
1:22.68
(29.01)
| 200: |
1:51.83
(29.15)
|
|
2 |
ЖИРОВ
Микита
|
| 03 |
| Донецька область
| |
1:52.31
| мс
| 749
| +0.48
|
|
|
| 50: |
26.07
| 100: |
54.15
(28.08)
| 150: |
1:23.05
(28.90)
| 200: |
1:52.31
(29.26)
|
|
3 |
ШВЕЦЬ
Кирило
|
| 93 |
| Харківська область
| |
1:52.50
| мс
| 745
| +0.67
|
|
|
| 50: |
25.93
| 100: |
54.00
(28.07)
| 150: |
1:22.89
(28.89)
| 200: |
1:52.50
(29.61)
|
|
4 |
НАУМЕНКО
Вадим
|
| 03 |
| Одеська область
| |
1:52.52
| мс
| 744
| +0.69
|
|
|
| 50: |
25.92
| 100: |
54.66
(28.74)
| 150: |
1:23.92
(29.26)
| 200: |
1:52.52
(28.60)
|
|
5 |
БЕЛЕМЕНКО
Богдан
|
| 02 |
| Харківська область
| |
1:52.57
| мс
| 743
| +0.74
|
|
|
| 50: |
26.86
| 100: |
55.79
(28.93)
| 150: |
1:24.56
(28.77)
| 200: |
1:52.57
(28.01)
|
|
6 |
ЛЕТНІКОВ
Олександр
|
| 03 |
| Запорізька область
| |
1:53.40
| мс
| 727
| +1.57
|
|
|
| 50: |
25.51
| 100: |
54.02
(28.51)
| 150: |
1:23.66
(29.64)
| 200: |
1:53.40
(29.74)
|
|
7 |
ДОРОГОВ
Микита
|
| 99 |
| Одеська область
| |
1:53.56
| мс
| 724
| +1.73
|
|
|
| 50: |
26.05
| 100: |
54.39
(28.34)
| 150: |
1:23.71
(29.32)
| 200: |
1:53.56
(29.85)
|
|
8 |
ОСТАПЕНКО
Нікіта
|
| 00 |
| Дніпропетровська область
| |
1:53.84
| мс
| 719
| +2.01
|
|
|
| 50: |
27.03
| 100: |
55.19
(28.16)
| 150: |
1:24.36
(29.17)
| 200: |
1:53.84
(29.48)
|
|
9 |
АЛОВАЦЬКИЙ
Павло
|
| 03 |
| Республіка Молдова
| |
1:54.19
|
| 712
| +2.36
|
|
|
| 50: |
27.07
| 100: |
55.72
(28.65)
| 150: |
1:24.86
(29.14)
| 200: |
1:54.19
(29.33)
|
|
10 |
СТОРОЖЕВ
Данило
|
| 02 |
| Харківська область
| |
1:54.30
| мс
| 710
| +2.47
|
|
|
| 50: |
26.18
| 100: |
55.60
(29.42)
| 150: |
1:24.79
(29.19)
| 200: |
1:54.30
(29.51)
|
|
11 |
ТЕСЛЕНКО
Тарас
|
| 05 |
| м. Київ
| |
1:54.63
| мс
| 704
| +2.80
|
|
|
| 50: |
26.92
| 100: |
56.18
(29.26)
| 150: |
1:26.42
(30.24)
| 200: |
1:54.63
(28.21)
|
|
12 |
ОНІЩЕНКО
Володимир
|
| 96 |
| Одеська область
| |
1:54.69
| мс
| 703
| +2.86
|
|
|
| 50: |
26.35
| 100: |
56.25
(29.90)
| 150: |
1:25.27
(29.02)
| 200: |
1:54.69
(29.42)
|
|
13 |
БУТЕНКО
Артур
|
| 01 |
| Запорізька область
| |
1:54.94
| мс
| 698
| +3.11
|
|
|
| 50: |
26.48
| 100: |
55.86
(29.38)
| 150: |
1:26.13
(30.27)
| 200: |
1:54.94
(28.81)
|
|
14 |
ПЛОСКОНОС
Нікіта
|
| 02 |
| Дніпропетровська область
| |
1:55.04
| мс
| 697
| +3.21
|
|
|
| 50: |
26.35
| 100: |
55.18
(28.83)
| 150: |
1:25.70
(30.52)
| 200: |
1:55.04
(29.34)
|
|
15 |
СТРІЛЕЦЬКИЙ
Олександр
|
| 05 |
| Київська область
| |
1:55.18
| мс
| 694
| +3.35
|
|
|
| 50: |
27.65
| 100: |
56.90
(29.25)
| 150: |
1:26.01
(29.11)
| 200: |
1:55.18
(29.17)
|
|
16 |
КОСТЕНКО
Кірілл
|
| 03 |
| Харківська область
| |
1:55.24
| мс
| 693
| +3.41
|
|
|
| 50: |
26.77
| 100: |
55.88
(29.11)
| 150: |
1:25.84
(29.96)
| 200: |
1:55.24
(29.40)
|
|
17 |
ЛАКТІН
Владислав
|
| 01 |
| Запорізька область
| |
1:55.56
| мс
| 687
| +3.73
|
|
|
| 50: |
26.71
| 100: |
56.33
(29.62)
| 150: |
1:26.01
(29.68)
| 200: |
1:55.56
(29.55)
|
|
18 |
ЗІНКОВСЬКИЙ
Нестор
|
| 05 |
| Київська область
| |
1:55.59
| мс
| 687
| +3.76
|
|
|
| 50: |
27.13
| 100: |
55.55
(28.42)
| 150: |
1:25.75
(30.20)
| 200: |
1:55.59
(29.84)
|
|
19 |
ЖУЛІН
Егор
|
| 03 |
| м. Київ
| |
1:55.87
| мс
| 682
| +4.04
|
|
|
| 50: |
27.26
| 100: |
56.89
(29.63)
| 150: |
1:26.83
(29.94)
| 200: |
1:55.87
(29.04)
|
|
20 |
РУСІН
Данило
|
| 03 |
| Рівненська область
| |
1:55.98
| мс
| 680
| +4.15
|
|
|
| 50: |
26.68
| 100: |
55.84
(29.16)
| 150: |
1:26.43
(30.59)
| 200: |
1:55.98
(29.55)
|
|
21 |
КУЗНЄЦОВ
Микита
|
| 04 |
| Дніпропетровська область
| |
1:56.06
| мс
| 678
| +4.23
|
|
|
| 50: |
26.60
| 100: |
55.71
(29.11)
| 150: |
1:25.78
(30.07)
| 200: |
1:56.06
(30.28)
|
|
22 |
ГРАБАРОВ
Олексій
|
| 05 |
| Одеська область
| |
1:56.21
| мс
| 676
| +4.38
|
|
|
| 50: |
27.03
| 100: |
56.02
(28.99)
| 150: |
1:25.98
(29.96)
| 200: |
1:56.21
(30.23)
|
|
23 |
СЕЛЕЗНЬОВ
Назар
|
| 02 |
| Дніпропетровська область
| |
1:56.57
| мс
| 669
| +4.74
|
|
|
| 50: |
26.92
| 100: |
57.03
(30.11)
| 150: |
1:26.97
(29.94)
| 200: |
1:56.57
(29.60)
|
|
24 |
ОМЕЛЬКОВ
Дмитро
|
| 99 |
| Запорізька область
| |
1:56.87
| мс
| 664
| +5.04
|
|
|
| 50: |
26.47
| 100: |
55.41
(28.94)
| 150: |
1:25.91
(30.50)
| 200: |
1:56.87
(30.96)
|
|
25 |
ГЕРАЩЕНКО
Назар
|
| 04 |
| Дніпропетровська область
| |
1:57.22
| кмс
| 658
| +5.39
|
|
|
| 50: |
27.57
| 100: |
57.35
(29.78)
| 150: |
1:28.00
(30.65)
| 200: |
1:57.22
(29.22)
|
|
26 |
ГАЛАЙЧУК
Іван
|
| 05 |
| м. Київ
| |
1:57.33
| кмс
| 657
| +5.50
|
|
|
| 50: |
27.72
| 100: |
57.38
(29.66)
| 150: |
1:27.33
(29.95)
| 200: |
1:57.33
(30.00)
|
|
27 |
ЧОБАНЯН
Данило
|
| 04 |
| Донецька область
| |
1:57.46
| кмс
| 654
| +5.63
|
|
|
| 50: |
27.80
| 100: |
57.59
(29.79)
| 150: |
1:27.68
(30.09)
| 200: |
1:57.46
(29.78)
|
|
28 |
ТКАЧЕНКО
Нікіта
|
| 00 |
| Київська область
| |
1:57.50
| кмс
| 654
| +5.67
|
|
|
| 50: |
27.68
| 100: |
57.80
(30.12)
| 150: |
1:27.91
(30.11)
| 200: |
1:57.50
(29.59)
|
|
29 |
ІВЧЕНКО
Вадим
|
| 04 |
| м. Київ
| |
1:58.11
| кмс
| 644
| +6.28
|
|
|
| 50: |
28.19
| 100: |
57.16
(28.97)
| 150: |
1:27.70
(30.54)
| 200: |
1:58.11
(30.41)
|
|
30 |
ТУЛУПОВ
Володимир
|
| 04 |
| Запорізька область
| |
1:58.13
| кмс
| 643
| +6.30
|
|
|
| 50: |
27.10
| 100: |
57.25
(30.15)
| 150: |
1:28.23
(30.98)
| 200: |
1:58.13
(29.90)
|
|
31 |
БОЛДИРЕВ
Мирослав
|
| 02 |
| м. Київ
| |
1:58.26
| кмс
| 641
| +6.43
|
|
|
| 50: |
27.80
| 100: |
57.66
(29.86)
| 150: |
1:27.80
(30.14)
| 200: |
1:58.26
(30.46)
|
|
32 |
ІГНАТОВ
Ілля
|
| 02 |
| Одеська область
| |
1:58.58
| кмс
| 636
| +6.75
|
|
|
| 50: |
27.37
| 100: |
57.38
(30.01)
| 150: |
1:27.86
(30.48)
| 200: |
1:58.58
(30.72)
|
|
33 |
КОВАЛЬОВ
Єгор
|
| 04 |
| Республіка Молдова
| |
1:58.76
|
| 633
| +6.93
|
|
|
| 50: |
27.42
| 100: |
57.34
(29.92)
| 150: |
1:28.30
(30.96)
| 200: |
1:58.76
(30.46)
|
|
34 |
СУКНІНОВ
Тимур
|
| 04 |
| Харківська область
| |
2:00.52
| кмс
| 606
| +8.69
|
|
|
| 50: |
27.49
| 100: |
57.02
(29.53)
| 150: |
1:28.69
(31.67)
| 200: |
2:00.52
(31.83)
|
|
35 |
ГОНЧАРЕНКО
Олександр
|
| 06 |
| м. Київ
| |
2:01.08
| кмс
| 597
| +9.25
|
|
|
| 50: |
27.70
| 100: |
58.05
(30.35)
| 150: |
1:29.11
(31.06)
| 200: |
2:01.08
(31.97)
|
|
36 |
РУДМАН
Борис
|
| 05 |
| Харківська область
| |
2:01.58
| кмс
| 590
| +9.75
|
|
|
| 50: |
27.23
| 100: |
57.82
(30.59)
| 150: |
1:30.29
(32.47)
| 200: |
2:01.58
(31.29)
|
|
37 |
ШОВА
Петру
|
| 04 |
| Республіка Молдова
| |
2:01.65
|
| 589
| +9.82
|
|
|
| 50: |
27.66
| 100: |
58.77
(31.11)
| 150: |
1:30.41
(31.64)
| 200: |
2:01.65
(31.24)
|
|
38 |
ПАСКАЛЬ
Андрій
|
| 01 |
| Одеська область
| |
2:01.75
| кмс
| 588
| +9.92
|
|
|
| 50: |
26.39
| 100: |
57.22
(30.83)
| 150: |
1:29.57
(32.35)
| 200: |
2:01.75
(32.18)
|
|
39 |
ХАДЖИНОВ
Олександр
|
| 05 |
| Донецька область
| |
2:01.79
| кмс
| 587
| +9.96
|
|
|
| 50: |
27.86
| 100: |
58.55
(30.69)
| 150: |
1:30.50
(31.95)
| 200: |
2:01.79
(31.29)
|
|
40 |
САРАПІН
Данііл
|
| 05 |
| Волинська область
| |
2:02.18
| кмс
| 581
| +10.35
|
|
|
| 50: |
27.20
| 100: |
57.88
(30.68)
| 150: |
1:29.96
(32.08)
| 200: |
2:02.18
(32.22)
|
|
41 |
НАЛІЗЬКО
Данііл
|
| 05 |
| Запорізька область
| |
2:02.44
| кмс
| 578
| +10.61
|
|
|
| 50: |
28.04
| 100: |
58.37
(30.33)
| 150: |
1:30.61
(32.24)
| 200: |
2:02.44
(31.83)
|
|
42 |
ГУМЕНЮК
Володимир
|
| 02 |
| Одеська область
| |
2:03.68
| кмс
| 560
| +11.85
|
|
|
| 50: |
26.80
| 100: |
58.31
(31.51)
| 150: |
1:32.22
(33.91)
| 200: |
2:03.68
(31.46)
|
|
43 |
ПРИМАЧОК
Назар
|
| 06 |
| Рівненська область
| |
2:04.64
| I
| 548
| +12.81
|
|
|
| 50: |
28.45
| 100: |
59.46
(31.01)
| 150: |
1:32.54
(33.08)
| 200: |
2:04.64
(32.10)
|
|
44 |
ЦАП
Костянтин
|
| 00 |
| Львівська область
| |
2:06.08
| I
| 529
| +14.25
|
|
|
| 50: |
28.18
| 100: |
58.89
(30.71)
| 150: |
1:31.76
(32.87)
| 200: |
2:06.08
(34.32)
|
|
|
РОМАНЧУК
Михайло
|
| 96 |
| Рівненська область
| | Н/С |
|
|
|
|
|
ШЕВЦОВ
Сергій
|
| 98 |
| Запорізька область
| | Н/С |
|
|
|
|
|
УШАКОВ
Дмитро
|
| 04 |
| Харківська область
| | Н/С |
|
|
|
|
|
МАКАГОН
Еммануіл
|
| 05 |
| SIERRA LEONEAN
| | Н/С |
|
|
|
|
|
100 м батерфляй - жінки |
Рекорди
| Рекорд України | 0:58.99 | Катерина Зубкова | 09.08.2008 | Олімпійські ігри |
| Юніорський Рекорд України | 0:59.55 | Стандартний час | | |
| Юнацький Рекорд України | 0:59.55 | Анна Євчак | 10.07.2009 | Чемпіонат Європи (юн) |
| Вище досягнення України | 1:01.43 | Євгенія Жукова | 17.06.2018 | Чемпіонат України (юн) | Нормативи
| Збірна команда (основа, дорослі) | 0:59.70 | | | |
| Збірна команда (основа, 2003 і мол.) | 1:01.40 | | | |
| Збірна команда (основа, 2006 і мол.) | 1:02.40 | | | |
| TOKYO-2020 (OQT, норматив А) | 0:57.92 | | | |
| TOKYO-2020 (OST, норматив B) | 0:59.66 | | | |
| Euro Championship | 0:59.65 | | | |
| Euro Junior Championship (2004-07) | 1:01.35 | | | |
|
Розряди | мсмк | 58.71 | мс | 1:04.50 | кмс | 1:08.50 | I | 1:13.50 | II | 1:22.00 | III | 1:33.00 | I юн | 1:45.00 |
|
|
попередні запливи |
23 / 22 / 0 / 1 |
1 |
КОСТРОМІНА
Вікторія
Збірна (О), ЮЧЕ |
| 04 |
| Дніпропетровська область
| |
1:01.29
| мс
| 741
|
|
|
|
| 50: |
28.64
| 100: |
1:01.29
(32.65)
|
|
2 |
ЖУКОВА
Євгенія
|
| 04 |
| м. Київ
| |
1:01.70
| мс
| 727
| +0.41
|
|
|
| 50: |
28.36
| 100: |
1:01.70
(33.34)
|
|
3 |
ЄРМІШИНА
Анастасія
Збірна (О) |
| 06 |
| м. Київ
| |
1:02.26
| мс
| 707
| +0.97
|
|
|
| 50: |
29.50
| 100: |
1:02.26
(32.76)
|
|
4 |
ДЬЯЧЕНКО
Марія
|
| 05 |
| Полтавська область
| |
1:02.86
| мс
| 687
| +1.57
|
|
|
| 50: |
29.19
| 100: |
1:02.86
(33.67)
|
|
5 |
ГАРТМАН
Маргарита
|
| 03 |
| Дніпропетровська область
| |
1:03.45
| мс
| 668
| +2.16
|
|
|
| 50: |
29.41
| 100: |
1:03.45
(34.04)
|
|
6 |
ПАВЛЕНКО
Вікторія
|
| 02 |
| м. Київ
| |
1:03.50
| мс
| 666
| +2.21
|
|
|
| 50: |
29.60
| 100: |
1:03.50
(33.90)
|
|
7 |
ЩЕРБАКОВА
Єлізавета
|
| 06 |
| Київська область
| |
1:04.15
| мс
| 646
| +2.86
|
|
|
| 50: |
30.35
| 100: |
1:04.15
(33.80)
|
|
8 |
ЄРМІШИНА
Єлизавета
|
| 07 |
| м. Київ
| |
1:04.33
| мс
| 641
| +3.04
|
|
|
| 50: |
29.59
| 100: |
1:04.33
(34.74)
|
|
9 |
НЕТРЕБКО
Марія
|
| 07 |
| Запорізька область
| |
1:04.66
| кмс
| 631
| +3.37
|
|
|
| 50: |
30.98
| 100: |
1:04.66
(33.68)
|
|
10 |
ЛАТИШЕВА
Поліна
|
| 04 |
| Київська область
| |
1:05.34
| кмс
| 612
| +4.05
|
|
|
| 50: |
29.70
| 100: |
1:05.34
(35.64)
|
|
11 |
КЛИМЕНКО
Єлізавета
|
| 03 |
| м. Київ
| |
1:05.35
| кмс
| 611
| +4.06
|
|
|
| 50: |
30.32
| 100: |
1:05.35
(35.03)
|
|
12 |
ЄВМІНОВА
Тетяна
|
| 03 |
| Харківська область
| |
1:05.59
| кмс
| 605
| +4.30
|
|
|
| 50: |
30.15
| 100: |
1:05.59
(35.44)
|
|
13 |
ІЛЬНИЦЬКА
Христина
|
| 05 |
| Київська область
| |
1:05.86
| кмс
| 597
| +4.57
|
|
|
| 50: |
30.80
| 100: |
1:05.86
(35.06)
|
|
14 |
ЗАГОРОВСЬКА
Анна
|
| 07 |
| Дніпропетровська область
| |
1:05.89
| кмс
| 596
| +4.60
|
|
|
| 50: |
29.99
| 100: |
1:05.89
(35.90)
|
|
15 |
ЛУК'ЯНЕНКО
Поліна
|
| 03 |
| Київська область
| |
1:06.56
| кмс
| 579
| +5.27
|
|
|
| 50: |
31.47
| 100: |
1:06.56
(35.09)
|
|
16 |
НАГОРНЮК
Христина
|
| 03 |
| Рівненська область
| |
1:06.78
| кмс
| 573
| +5.49
|
|
|
| 50: |
30.85
| 100: |
1:06.78
(35.93)
|
|
17 |
ХОМІНА
Анастасія
|
| 02 |
| Одеська область
| |
1:06.86
| кмс
| 571
| +5.57
|
|
|
| 50: |
30.53
| 100: |
1:06.86
(36.33)
|
|
18 |
ДОЛАВРУК
Яна
|
| 05 |
| Київська область
| |
1:07.18
| кмс
| 563
| +5.89
|
|
|
| 50: |
31.40
| 100: |
1:07.18
(35.78)
|
|
19 |
РИБАЛКО
Ольга
|
| 07 |
| м. Київ
| |
1:08.21
| кмс
| 538
| +6.92
|
|
|
| 50: |
31.34
| 100: |
1:08.21
(36.87)
|
|
20 |
КАРАНІКОЛОВА
Катерина
|
| 06 |
| Одеська область
| |
1:09.05
| I
| 518
| +7.76
|
|
|
| 50: |
31.57
| 100: |
1:09.05
(37.48)
|
|
21 |
БАЛАЧІНА
Дарина
|
| 04 |
| Київська область
| |
1:10.78
| I
| 481
| +9.49
|
|
|
| 50: |
32.33
| 100: |
1:10.78
(38.45)
|
|
22 |
СЕРБИНСЬКА
Анна
|
| 07 |
| Закарпатська область
| |
1:12.12
| I
| 455
| +10.83
|
|
|
| 50: |
32.18
| 100: |
1:12.12
(39.94)
|
|
|
ПОНОМАРЕНКО
Кіра
|
| 08 |
| Запорізька область
| | Н/С |
|
|
|
|
|
100 м батерфляй - чоловіки |
Рекорди
| Рекорд України | 0:51.10 | Андрій Сердінов | 11.08.2008 | Олімпійські ігри |
| Юніорський Рекорд України | 0:52.53 | Ігор Трояновський | 12.03.2020 | Чемпіонат України |
| Юнацький Рекорд України | 0:52.73 | Ігор Трояновський | 09.10.2018 | ІІІ Юнацькі Олімпійські Ігри |
| Вище досягнення України | 0:57.14 | Ілля Підвальний | 04.12.2012 | Кубок України | Нормативи
| Збірна команда (основа, дорослі) | 0:52.82 | | | |
| Збірна команда (основа, 2002 і мол.) | 0:54.82 | | | |
| Збірна команда (основа, 2005 і мол.) | 0:55.82 | | | |
| TOKYO-2020 (OQT, норматив А) | 0:51.96 | | | |
| TOKYO-2020 (OST, норматив B) | 0:53.52 | | | |
| Euro Championship | 0:52.83 | | | |
| Euro Junior Championship (2003-06) | 0:54.85 | | | |
|
Розряди | мсмк | 52.10 | мс | 57.50 | кмс | 1:01.00 | I | 1:06.00 | II | 1:13.00 | III | 1:23.00 | I юн | 1:35.00 |
|
|
попередні запливи |
58 / 58 / 0 / 0 |
1 |
ЛЕМЕШКО
Любомир
Збірна (О), Tokyo OST, ЧЕ |
| 92 |
| Полтавська область
| |
52.52
| мс
| 837
|
|
|
|
| 50: |
24.51
| 100: |
52.52
(28.01)
|
|
2 |
ТРОЯНОВСЬКИЙ
Ігор
Збірна (О), Tokyo OST, ЧЕ |
| 02 |
| м. Київ
| |
52.69
| мс
| 829
| +0.17
|
|
|
| 50: |
25.30
| 100: |
52.69
(27.39)
|
|
3 |
НЕСТЕРКІН
Валентин
Tokyo OST |
| 01 |
| Харківська область
| |
52.89
| мс
| 819
| +0.37
|
|
|
| 50: |
24.20
| 100: |
52.89
(28.69)
|
|
4 |
РОМАНЮК
Єгор
Збірна (О) |
| 02 |
| Київська область
| |
53.78
| мс
| 779
| +1.26
|
|
|
| 50: |
25.73
| 100: |
53.78
(28.05)
|
|
5 |
ХРИПУНОВ
Євген
Збірна (О) |
| 02 |
| м. Київ
| |
54.52
| мс
| 748
| +2.00
|
|
|
| 50: |
25.26
| 100: |
54.52
(29.26)
|
|
6 |
КЕСІЛЬ
Денис
|
| 00 |
| Дніпропетровська область
| |
54.55
| мс
| 747
| +2.03
|
|
|
| 50: |
25.61
| 100: |
54.55
(28.94)
|
|
7 |
КОВАЛЕНКО
Андрій
Збірна (О), ЮЧЕ |
| 03 |
| м. Київ
| |
54.57
| мс
| 746
| +2.05
|
|
|
| 50: |
25.17
| 100: |
54.57
(29.40)
|
|
8 |
БІЛЕНКО
Володимир
Збірна (О) |
| 02 |
| м. Київ
| |
54.81
| мс
| 736
| +2.29
|
|
|
| 50: |
25.21
| 100: |
54.81
(29.60)
|
|
9 |
ТАМБОВЦЕВ
Богдан
|
| 03 |
| Харківська область
| |
55.39
| мс
| 713
| +2.87
|
|
|
| 50: |
26.23
| 100: |
55.39
(29.16)
|
|
10 |
ГРЕБЕНКІН
Артем
|
| 03 |
| м. Київ
| |
55.43
| мс
| 712
| +2.91
|
|
|
| 50: |
26.14
| 100: |
55.43
(29.29)
|
|
11 |
МЕНЬШИКОВ
Павло
|
| 03 |
| Одеська область
| |
55.49
| мс
| 709
| +2.97
|
|
|
| 50: |
26.22
| 100: |
55.49
(29.27)
|
|
12 |
ТИМОЩУК
Юрій
|
| 02 |
| м. Київ
| |
56.12
| мс
| 686
| +3.60
|
|
|
| 50: |
26.20
| 100: |
56.12
(29.92)
|
|
13 |
КАЗІОНОВ
Максим
|
| 02 |
| Хмельницька область
| |
56.45
| мс
| 674
| +3.93
|
|
|
| 50: |
25.92
| 100: |
56.45
(30.53)
|
|
14 |
САМІЛО
Владислав
|
| 03 |
| Львівська область
| |
56.47
| мс
| 673
| +3.95
|
|
|
| 50: |
26.13
| 100: |
56.47
(30.34)
|
|
15 |
КОВАЛЬОВ
Арсеній
|
| 04 |
| Чернігівська область
| |
56.49
| мс
| 672
| +3.97
|
|
|
| 50: |
26.63
| 100: |
56.49
(29.86)
|
|
16 |
ВОЛОДІН
Олександр
|
| 01 |
| Дніпропетровська область
| |
56.66
| мс
| 666
| +4.14
|
|
|
| 50: |
26.77
| 100: |
56.66
(29.89)
|
|
17 |
АНІСІМОВ
Ілля
|
| 03 |
| Дніпропетровська область
| |
56.69
| мс
| 665
| +4.17
|
|
|
| 50: |
26.28
| 100: |
56.69
(30.41)
|
|
18 |
СОКИРКА
Богдан
|
| 04 |
| Київська область
| |
56.90
| мс
| 658
| +4.38
|
|
|
| 50: |
26.64
| 100: |
56.90
(30.26)
|
|
19 |
ТРОХАНЧУК
Максим
|
| 04 |
| м. Київ
| |
56.97
| мс
| 655
| +4.45
|
|
|
| 50: |
26.43
| 100: |
56.97
(30.54)
|
|
20 |
АНТОСІН
Микита
|
| 02 |
| Харківська область
| |
57.15
| мс
| 649
| +4.63
|
|
|
| 50: |
25.55
| 100: |
57.15
(31.60)
|
|
21 |
ДУДА
Андрій
|
| 99 |
| Волинська область
| |
57.27
| мс
| 645
| +4.75
|
|
|
| 50: |
26.76
| 100: |
57.27
(30.51)
|
|
21 |
ХОМЕНКО
Микита
|
| 03 |
| м. Київ
| |
57.27
| мс
| 645
| +4.75
|
|
|
| 50: |
26.88
| 100: |
57.27
(30.39)
|
|
23 |
БЕНДЮЖЕНКО
Михайло
|
| 05 |
| Дніпропетровська область
| |
57.40
| мс
| 641
| +4.88
|
|
|
| 50: |
27.30
| 100: |
57.40
(30.10)
|
|
24 |
ЛУКАШЕВ
Георгій
|
| 04 |
| Львівська область
| |
57.43
| мс
| 640
| +4.91
|
|
|
| 50: |
26.86
| 100: |
57.43
(30.57)
|
|
25 |
РАКОВ
Дмитро
|
| 00 |
| Львівська область
| |
57.55
| кмс
| 636
| +5.03
|
|
|
| 50: |
26.38
| 100: |
57.55
(31.17)
|
|
26 |
ПРИЄМСЬКИЙ
Євгеній
|
| 01 |
| Дніпропетровська область
| |
57.64
| кмс
| 633
| +5.12
|
|
|
| 50: |
26.80
| 100: |
57.64
(30.84)
|
|
27 |
ПИЛИП
Сергій
|
| 01 |
| Закарпатська область
| |
57.68
| кмс
| 632
| +5.16
|
|
|
| 50: |
26.05
| 100: |
57.68
(31.63)
|
|
27 |
ЗАСЯДЬКО
Нікіта
|
| 05 |
| Харківська область
| |
57.68
| кмс
| 632
| +5.16
|
|
|
| 50: |
26.76
| 100: |
57.68
(30.92)
|
|
29 |
КОНТОРОВИЧ
Олексій
|
| 03 |
| Одеська область
| |
57.79
| кмс
| 628
| +5.27
|
|
|
| 50: |
27.39
| 100: |
57.79
(30.40)
|
|
30 |
ШТАНЬКО
Володимир
|
| 02 |
| Полтавська область
| |
57.92
| кмс
| 624
| +5.40
|
|
|
| 50: |
26.13
| 100: |
57.92
(31.79)
|
|
31 |
КОРОЛЬОВ
Максим
|
| 00 |
| Донецька область
| |
57.98
| кмс
| 622
| +5.46
|
|
|
| 50: |
26.81
| 100: |
57.98
(31.17)
|
|
32 |
ШАМЯН
Артем
|
| 02 |
| Миколаївська область
| |
58.06
| кмс
| 619
| +5.54
|
|
|
| 50: |
27.32
| 100: |
58.06
(30.74)
|
|
33 |
НІМЧЕНКО
Ігор
|
| 98 |
| Донецька область
| |
58.09
| кмс
| 618
| +5.57
|
|
|
| 50: |
27.04
| 100: |
58.09
(31.05)
|
|
34 |
ВАРДАНЯН
Владислав
|
| 01 |
| Дніпропетровська область
| |
58.13
| кмс
| 617
| +5.61
|
|
|
| 50: |
27.44
| 100: |
58.13
(30.69)
|
|
35 |
ВАНЗЕНКО
Дмитро
|
| 96 |
| Дніпропетровська область
| |
58.62
| кмс
| 602
| +6.10
|
|
|
| 50: |
27.22
| 100: |
58.62
(31.40)
|
|
36 |
БОРИСЛАВСЬКИЙ
Іван
|
| 04 |
| Київська область
| |
58.72
| кмс
| 599
| +6.20
|
|
|
| 50: |
27.16
| 100: |
58.72
(31.56)
|
|
37 |
НАСТЕЧКО
Владислав
|
| 01 |
| Дніпропетровська область
| |
58.96
| кмс
| 591
| +6.44
|
|
|
| 50: |
26.73
| 100: |
58.96
(32.23)
|
|
38 |
БАЛАШОВ
В'ячеслав
|
| 01 |
| Харківська область
| |
59.02
| кмс
| 589
| +6.50
|
|
|
| 50: |
27.54
| 100: |
59.02
(31.48)
|
|
39 |
ТРОЩИНСЬКИЙ
Денис
|
| 03 |
| Харківська область
| |
59.17
| кмс
| 585
| +6.65
|
|
|
| 50: |
27.19
| 100: |
59.17
(31.98)
|
|
40 |
ЛОГВИНОВ
Данііл
|
| 04 |
| Харківська область
| |
59.19
| кмс
| 584
| +6.67
|
|
|
| 50: |
28.08
| 100: |
59.19
(31.11)
|
|
41 |
СОЛОВЙОВ
Іван
|
| 04 |
| Республіка Молдова
| |
59.25
|
| 583
| +6.73
|
|
|
| 50: |
27.84
| 100: |
59.25
(31.41)
|
|
42 |
УСОВ
Марат
|
| 05 |
| м. Київ
| |
59.26
| кмс
| 582
| +6.74
|
|
|
| 50: |
27.90
| 100: |
59.26
(31.36)
|
|
43 |
НІКУЛІН
Денис
|
| 05 |
| Харківська область
| |
59.47
| кмс
| 576
| +6.95
|
|
|
| 50: |
28.11
| 100: |
59.47
(31.36)
|
|
44 |
СТРІЛЕЦЬ
Клим
|
| 01 |
| Дніпропетровська область
| |
59.57
| кмс
| 573
| +7.05
|
|
|
| 50: |
27.98
| 100: |
59.57
(31.59)
|
|
45 |
КУЗЬМЕНКО
Артем
|
| 05 |
| м. Київ
| |
59.63
| кмс
| 572
| +7.11
|
|
|
| 50: |
28.01
| 100: |
59.63
(31.62)
|
|
46 |
СЕРЕБРЕННІКОВ
В'ячеслав
|
| 04 |
| Харківська область
| |
59.77
| кмс
| 568
| +7.25
|
|
|
| 50: |
28.30
| 100: |
59.77
(31.47)
|
|
47 |
ТКАЧ
Микола
|
| 05 |
| Івано-Франківська область
| |
1:00.40
| кмс
| 550
| +7.88
|
|
|
| 50: |
27.97
| 100: |
1:00.40
(32.43)
|
|
48 |
ЗВОНЕЦЬКИЙ
Максим
|
| 05 |
| Чернівецька область
| |
1:00.53
| кмс
| 546
| +8.01
|
|
|
| 50: |
27.90
| 100: |
1:00.53
(32.63)
|
|
49 |
ЖУРАВЛЬОВ
Дмитро
|
| 03 |
| Донецька область
| |
1:00.95
| кмс
| 535
| +8.43
|
|
|
| 50: |
28.66
| 100: |
1:00.95
(32.29)
|
|
49 |
БІЛЕЦЬКИЙ
Ілля
|
| 05 |
| Дніпропетровська область
| |
1:00.95
| кмс
| 535
| +8.43
|
|
|
| 50: |
27.79
| 100: |
1:00.95
(33.16)
|
|
51 |
ЗАЙЦЕВ
Максим
|
| 04 |
| м. Київ
| |
1:01.44
| I
| 522
| +8.92
|
|
|
| 50: |
29.05
| 100: |
1:01.44
(32.39)
|
|
52 |
ОНИЩЕНКО
Денис
|
| 04 |
| Харківська область
| |
1:01.49
| I
| 521
| +8.97
|
|
|
| 50: |
28.07
| 100: |
1:01.49
(33.42)
|
|
53 |
ВОРОНА
Антон
|
| 03 |
| м. Київ
| |
1:01.53
| I
| 520
| +9.01
|
|
|
| 50: |
29.00
| 100: |
1:01.53
(32.53)
|
|
54 |
ВОРОНА
Павло
|
| 06 |
| Республіка Молдова
| |
1:01.60
|
| 518
| +9.08
|
|
|
| 50: |
28.62
| 100: |
1:01.60
(32.98)
|
|
55 |
ГАЛЬПЕРІН
Максим
|
| 05 |
| Одеська область
| |
1:01.63
| I
| 518
| +9.11
|
|
|
| 50: |
28.41
| 100: |
1:01.63
(33.22)
|
|
56 |
КОСТРІКОВ
Олександр
|
| 03 |
| Миколаївська область
| |
1:02.33
| I
| 500
| +9.81
|
|
|
| 50: |
28.60
| 100: |
1:02.33
(33.73)
|
|
57 |
ЧМИХАЛО
Тимофій
|
| 06 |
| Донецька область
| |
1:02.39
| I
| 499
| +9.87
|
|
|
| 50: |
29.44
| 100: |
1:02.39
(32.95)
|
|
58 |
ГОЛЯМІНСЬКИХ
Андрій
|
| 06 |
| Закарпатська область
| |
1:02.72
| I
| 491
| +10.20
|
|
|
| 50: |
29.37
| 100: |
1:02.72
(33.35)
|
|
|
50 м на спині - жінки |
Рекорди
| Рекорд України | 0:28.29 | Дарина Зевіна | 08.08.2017 | Міжнародні змагання |
| Юніорський Рекорд України | 0:28.45 | Стандартний час | | |
| Юнацький Рекорд України | 0:28.45 | Дарина Зевіна | 18.08.2011 | Чемпіонат світу (юн) |
| Вище досягнення України | 0:29.17 | Дарина Зевіна | 10.07.2009 | Чемпіонат Європи (юн) | Нормативи
| Euro Championship | 0:28.37 | | | |
| Euro Junior Championship (2004-07) | 0:29.67 | | | |
|
Розряди | мсмк | 28.44 | кмс | 33.50 | I | 36.00 | II | 40.00 | III | 45.00 | I юн | 50.00 | II юн | 56.50 |
|
|
перепливи |
2 / 2 / 0 / 0 |
1 |
ТАФРАТОВА
Анастасія
|
| 06 |
| Республіка Молдова
| |
31.64
|
| 620
|
|
|
2 |
ЩЕРБАКОВА
Єлізавета
|
| 06 |
| Київська область
| |
31.67
| кмс
| 618
| +0.03
|
|
|